SON DAKİKA CAN TANRIYAR HABERLERİ

Son Dakika Can Tanrıyar Haberleri

14:22
Şarkıcı Gülşen, Erol Köse ve Can Tanrıyar'dan Şikayetçi Oldu Ünlü şarkıcı Gülşen’e twitter üzerinden hakaret ettikleri iddiasıyla 2 yıl 8 aya kadar hapsi istenen Can Tanrıyar ve Erol Köse’nin yargılanmasına başlandı.
15:02
Tanju Çolak: Şansal Büyüka'ya Hakkımı Helal Etmiyorum Türk futbolunun efsane ismi Tanju Çolak, Şansal Büyüka'nın kendisini işsiz bıraktığını söyleyerek ''Ona hakkımı helal etmeyeceğim'' dedi.
Tanju Çolak: Şansal Büyüka'ya Hakkımı Helal Etmiyorum
09:09
Can Tanrıyar, Gamze Balım ile Nikâh Masasına Oturuyor Petek Dinçöz'le evliliğini olaylı bir şekilde bitiren televizyoncu Can Tanrıyar, kendisinden 34 yaş küçük Gamze Balım'la nikâh masasına oturacak.
Can Tanrıyar, Gamze Balım ile Nikâh Masasına Oturuyor
14:52
Fashion Tv Türkiye Modelleri Seçildi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Girne şehri ile Panama'da Eylül yapılacak Fashion TV Dünya Modellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek adayların belirlendiği yarışma nefes kesti.
Fashion Tv Türkiye Modelleri Seçildi
11:19
Fashion Tv Türkiye Modelleri Seçildi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Girne kenti ile Panama'da Eylül ayında yapılacak Fashion TV Dünya Modellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek adayların belirlendiği yarışma nefes kesti.
10:32
Miss And Mr Fashion Tv Yarışması Türkiye Elemeleri Yapıldı Miss And Mr Fashion Tv Yarışması'nın Türkiye elemeleri, Bodrum'da gerçekleştirildi.
Miss And Mr Fashion Tv Yarışması Türkiye Elemeleri Yapıldı
08:32
Miss and Mr Fashion TV Yarışmasının Elemeleri Bodrum'da Miss and Mr Fashion TV Yarışmasının Türkiye elemeleri, Bodrum'da gerçekleştirildi.
Miss and Mr Fashion TV Yarışmasının Elemeleri Bodrum'da
17:56
Villadan Butik Otel Yaptı Muğla'nın Bodrum İlçesi Gündoğan Mahallesi'nde 20 yıl önce satın aldığı çiftlik içerisindeki villaları butik otele çeviren Yüksel Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sazak ve eşi Mina Onay Sazak, açılışı defile ile yaptı.
Villadan Butik Otel Yaptı
17:52
Villalarını Butik Otele Dönüştürdüler Muğla'nın Bodrum İlçesi Gündoğan Mahallesi'nde 20 yıl önce satın aldığı çiftlik içerisindeki villaları butik otele çeviren Yüksel Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sazak ve eşi Mina Onay Sazak, açılışı defile ile yaptı.
01:08
3. Kristal Fare Ödülleri" Sahiplerini Buldu İstanbul/dha- 2012 yılından bu yana "Medya Faresi" web sitesi tarafından düzenlenen ve okuyucuların oylarıyla 13 kategoride belirlenen isimler, Trump Cadde'de düzenlenen törenle ödüllerini aldı.
10:47
Petek Dinçöz'e Koruma Tahsis Edildi Petek Dinçöz’e Koruma Tahsis Edildi Haberdesin.
09:31
Petek Dinçöz Polis Korumasında Başbakan Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'dan yardım isteyen şarkıcı Petek Dinçöz polis tarafından korunacak.
Petek Dinçöz Polis Korumasında
08:20
Petek Dinçöz'e Emniyet Koruma Verdi Eski eşi Can Tanrıyar'dan şiddet gördüğünü söyleyen Petek Dinçöz'e İstanbul Emniyet Müdürlüğü yakın koruma verdi.
Petek Dinçöz'e Emniyet Koruma Verdi
09:48
Can Tanrıyar: Petek'ten Kalan Tek Hatıra Köpeği Kucağında köpeğiyle birlikte Bebek'te görülen Can Tanrıyar, "Bu hayvan belki de Petek Dinçöz'den kalan tek hatıra." dedi.
Can Tanrıyar: Petek'ten Kalan Tek Hatıra Köpeği
18:46
Yapımcı Can Tanrıyar, Koruma Kararı Aldırdı Yapımcı Can Tanrıyar, eski eşi Petek Dinçöz'ün canlı yayındaki iddialarının ardından mahkemeye başvurarak koruma tedbiri kararı aldırdı.
Yapımcı Can Tanrıyar, Koruma Kararı Aldırdı
16:38
Can Tanrıyar, Koruma Kararı Aldırdı Can Tanrıyar, Petek Dinçöz hakkında 6284 sayılı "Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun" kapsamında koruma kararı aldırdı.
Can Tanrıyar, Koruma Kararı Aldırdı
17:39
Başbakan'dan Petek Dinçöz'e Yanıt Geldi Önceki gün katıldığı televizyon programında gözyaşları içinde Başbakan'a ve eşine seslenen Petek Dinçöz'ün yardım çağrısı karşılık buldu.
Başbakan'dan Petek Dinçöz'e Yanıt Geldi
14:18
Petek Dinçöz Sevgilisi Abdullah Taşkın'dan Ayrıldı Ünlü şarkıcı, 10 aydır birlikte olduğu Abdullah Taşkın'dan ayrıldığını resmi Twitter hesabından duyurdu.
Petek Dinçöz Sevgilisi Abdullah Taşkın'dan Ayrıldı
15:42
Can Tanrıyar - Sevenlerin Şarkısı https://itunes.apple.com/tr/album/sevenlerin-sarkisi-ep/id658847214?uo=4https://itunes.apple.com/tr/album/sevenlerin-sark-s/id598272382?i=598272385&uo=4.
Can Tanrıyar - Sevenlerin Şarkısı
14:40
Can Tanrıyar ve Erol Köse, "Hakaret"Ten Ceza Aldı Sosyal paylaşım sitesi üzerinden Tanrıyar'ın eski kayınvalidesine hakaret ettikleri gerekçesiyle Tanrıyar 5 bin 625 lira, Erol Köse ise 6 bin 750 lira adli para cezasına çarptırıldı.
Can Tanrıyar ve Erol Köse, 'Hakaret'Ten Ceza Aldı
13:28
Can Tanrıyar ve Erol Köse'ye 6 bin lira Twitter Cezası Twitter'dan eski kayınvalidesine hakaret içeren yazılar yazan Can Tanrıyar ve aynı kişiye hakaret eden Erol Köse'ye para cezası verildi.
Can Tanrıyar ve Erol Köse'ye 6 bin lira Twitter Cezası
12:36
Erol Köse ve Can Tanrıyar'a Para Cezası Petek Dinçöz'ün annesi Esra Süay Toğuş hakkında twitter hesabı üzerinden "Bu kadar ceviz kırılmaz ki, dün akşam 118'nci kayınpederimle tanıştım." dediği iddia edilen eski eşi Can Tanrıyar ile 'gurme kaynana' yorumunu yapan Erol Köse'nin yargılandığı davada karar çıktı.
Erol Köse ve Can Tanrıyar'a Para Cezası
09:10
Petek Dinçöz Yeni Sevgilisi ile Görüntülendi Can Tanrıyar'la ilişkisi olaylı bir şekilde sona eren şarkıcı Petek Dinçöz, yeni sevgilisi Abdullah Taşkın'la ilk kez birlikte görüntülendi.
Petek Dinçöz Yeni Sevgilisi ile Görüntülendi
16:03
Seda Sayan, Kasetle Şantaj İddiasını Yalanladı Can Tanrıyar'ın, kendisine kasetle şantaj yaptığı iddialarına Seda Sayan'dan sert bir tepki geldi.
Seda Sayan, Kasetle Şantaj İddiasını Yalanladı
12:02
Haftanın Magazin Haberleri Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları derledi.
17:03
Petek Dinçöz, Sevgilisinin Adının Sadece Baş Harfini Söyledi Erkek arkdaşaının adının 'A' ile başladığını söyleyen ünlü şarkıcı, gönlünü kime kaptırdığını sır gibi saklıyor.
Petek Dinçöz, Sevgilisinin Adının Sadece Baş Harfini Söyledi
00:11
AK Parti İstanbul İl Başkanlığının İftarı AK Parti İstanbul İl Başkanlığının iftar programında siyaset, iş, sanat ve medya dünyasından birçok isim biraraya geldi AK Parti İstanbul İl Başkanı Babuşcu: "Bugün dünyanın vicdanı olma mücadelesi vermek için, var gücüyle direnenTürkiye'ye bir bedel ödetmek istiyorlar"
22:15
Başbakan Erdoğan, 'Sabrımız Taşıyor' AK Parti İstanbul İl Teşkilatı’nın iftarı siyaset, sanat ve iş dünyasından davetli isimlerin katılımlarıyla gerçekleşiyor.
Başbakan Erdoğan, 'Sabrımız Taşıyor'
21:25
AK Parti'nin İftarında İlginç Pankart AK Parti İstanbul İl Teşkilatı'nın verdiği iftarda karşı binaya asılan ve üzerinde 'çaya beklerim başbakanım' yazılı dev pankart dikkat çekti.
AK Parti'nin İftarında İlginç Pankart
06:03
'Takip Mağduru' Kararının İçyüzü Mahkemenin; Petek Dinçöz için ikinci kez aldığı "Can Tanrıyar'dan uzak dur kararının perde arkası ortaya çıktı!
'Takip Mağduru' Kararının İçyüzü
15:56
Can Tanrıyar İntihara Kalkıştı! Petek Dinçöz'le yaşadığı sıkıntılarla gündemden düşmeyen Tanrıyar, dün akşam saatlerinde canına kıymak istedi.
Can Tanrıyar İntihara Kalkıştı!
22:03
Petek Dinçöz'e Büyük Şok! Petek Dinçöz'ün eski eşine açtığı davalar "takipsizlik"le sonuçlandı.
Petek Dinçöz'e Büyük Şok!
15:03
Petek Dinçöz'e Büyük Şok! 12. Aile Mahkemesi, Dinçöz ve annesine "yeniden" "uzaklaştırma" kararı verdi.
Petek Dinçöz'e Büyük Şok!
06:02
Bu Sene Yeniden Evlenmek İstiyorum Yapımcı Can Tanrıyar'dan olaylı şekilde boşanan ünlü şarkıcı Petek Dinçöz, ikinci evliliğe sıcak bakıyor.
Bu Sene Yeniden Evlenmek İstiyorum
22:03
"Meğer Yıllardır Bitkisel Hayattaymışım" Yeni albümü kadar yeni imajıyla da adından söz ettiren Petek Dinçöz, nasıl kilo verdiğini anlattı.
'Meğer Yıllardır Bitkisel Hayattaymışım'
19:03
"Meğer Yıllardır Bitkisel Hayattaymışım" Yeni albümü kadar yeni imajıyla da adından söz ettiren Petek Dinçöz: "Meğer yıllardır bitkisel hayattaymışım"
'Meğer Yıllardır Bitkisel Hayattaymışım'
16:55
"Bu Yıl Yeniden Evleneceğim!.." Petek Dinçöz; "Milat" adlı yeni albümü ile bugün 11.30-12.00 arası Best FM'de "Arzu'nun İnleyen Nağmeleri"ne canlı yayın konuğu oldu.
'Bu Yıl Yeniden Evleneceğim!..'
13:03
"Meğer Yıllardır Bitkisel Hayattaymışım" Yeni albümü kadar yeni imajıyla da adından söz ettiren Petek Dinçöz, "Meğer yıllardır bitkisel hayattaymışım" dedi. Kendine gelip artık hayatını yaşadığını....
'Meğer Yıllardır Bitkisel Hayattaymışım'
06:02
Terim'in Kızına Kabadayılı Koruma Bu hafta magazin dünyasına damga vuran olayları sizin için derledik.
Terim'in Kızına Kabadayılı Koruma
08:03
Kutlama Gezisi Petek Dinçöz; yeni albümü 'Milat'ı arkadaşlarıyla mekan mekan gezerek kutladı.
Kutlama Gezisi
06:02
'Can'ı Duymak İstemedi Petek Dinçöz önceki gün Bebek'teki Argentina Steak House'taydı.
'Can'ı Duymak İstemedi
08:03
Petek'ten U Dönüşü Eski eşi Can Tanrıyar'la mahkemelik olan Petek Dinçöz, önceki akşam Yeniköy Yelken Balık'ta yemekteydi.
Petek'ten U Dönüşü
16:43
Can Tanrıyar, Acun Ilıcalı İle İlgili Ne Dedi? Son dönemde yaşadığı sansasyonel konularla gündeme gelen Can Tanrıyar, Kehkeşan Dergi'ye çok özel açıklamalarda bulundu.
Can Tanrıyar, Acun Ilıcalı İle İlgili Ne Dedi?
08:55
Petek Dinçöz Umre'den Bildiriyor Umre'ye giden ünlü şarkıcı Petek Dinçöz, hayranlarıyla fotoğrafını paylaştı.
Petek Dinçöz Umre'den Bildiriyor
16:48
Klibini Çekti, Umreye Gitti Çıkış şarkısına klip çeken Petek Dinçöz, bugün kutsal topraklara gitti.
Klibini Çekti, Umreye Gitti
16:03
Petek Dinçöz Umreye Gitti Geçtiğimiz hafta Biscolata erkeği Carlos Martin'le son derece iddialı ve seksi bir klip çeken Petek Dinçöz, ardından dün eski eşi Can Tanrıyar'ın tehdit....
Petek Dinçöz Umreye Gitti
12:02
Can Tanrıyar Koruma Kararı Aldırdı Şarkıcı Petek Dinçöz'ün ardından boşandığı eşi Can Tanrıyar da uğradığı saldırı sonrası koruma kararı aldırdı.
Can Tanrıyar Koruma Kararı Aldırdı
19:34
Can Tanrıyar, Boşandığı Eşi Petek Dinçöz'e Karşı Koruma Kararı Aldırdı İstanbul 4.Aile Mahkemesi, televizyon yapımcısı Can Tanrıyar'ın boşandığı eşi şarkıcı Petek Dinçöz, Dinçöz'ün annesi Esra Süay Toğuş ve avukatı Serkan Toper'in, 3 ay süreyle Tanrıyar'ın konutuna yaklaşmamasına karar verildi.
Can Tanrıyar, Boşandığı Eşi Petek Dinçöz'e Karşı Koruma Kararı Aldırdı
18:20
Can Tanrıyar Koruma Kararı Aldırdı Şarkıcı Petek Dinçöz'ün ardından, boşandığı eşi Can Tanrıyar da koruma kararı aldırdı.
Can Tanrıyar Koruma Kararı Aldırdı
13:03
Can Tanrıyar'la Kavga Eden Adam Konuştu Can Tanrıyar'la geçtiğimiz gün bir çorbacıda kavga eden olay adam Fırat Seven konuştu.
Can Tanrıyar'la Kavga Eden Adam Konuştu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 23:09:43. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CAN TANRIYAR HABERLERİ
[Hata Bildir]