05:2400
SON DAKİKA ÇANKAYA HABERLERİ

Son Dakika Çankaya Haberleri

   

  Bahçeli: ''PKK heykelini dikenler kadar, dikilemesini seyredenler de suçludur'' -

  Bahçeli: ''PKK heykelini dikenler kadar, dikilemesini seyredenler de suçludur'' -

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 15 Ağustos'tan itibaren Anayasa'nın 101. maddesince, taşıdığı milletvekilliği görevinin kendiliğinden düştüğünü, parti genel başkanlığıyla ilişiğinin otomatikman kesildiğini ileri sürerek, "Şayet Türkiye bir hukuk devletiyse, şayet herkes kanun önünde eşitse, şayet şeriatın kestiği parmak acımayacaksa Erdoğan, 15 Ağustos'tan itibaren milletvekilliğini kaybettiğinden Başbakan da sayılmayacaktır" dedi. (Dün 19:01)

   

  Bahçeli: 'Maksat Gül'ün partiye dönüşünü engellemek' -

  Bahçeli: "Maksat Gül'ün partiye dönüşünü engellemek" -

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 15 Ağustos'tan itibaren Anayasa'nın 101. maddesince, taşıdığı milletvekilliği görevinin kendiliğinden düştüğünü, parti genel başkanlığıyla ilişiğinin otomatikman kesildiğini ileri sürerek, "Şayet Türkiye bir hukuk devletiyse, şayet herkes kanun önünde eşitse, şayet şeriatın kestiği parmak acımayacaksa Erdoğan, 15 Ağustos'tan itibaren milletvekilliğini kaybettiğinden Başbakan da sayılmayacaktır" dedi. (Dün 18:12)

   

  Atilla Kart'ın Çankaya İlçe Seçim Kuruluna Başvurusu

  Atilla Kart'ın Çankaya İlçe Seçim Kuruluna Başvurusu

  Kart'ın, AK Parti'nin 1. Olağanüstü Kongresi'nin yasal dayanağı bulunmadığı gerekçesiyle yaptığı başvuru reddedildi. (Dün 17:47)

   

  Türkiye-ABD Yoğun Ortaklık Dönemine Giriyor

  Türkiye-ABD Yoğun Ortaklık Dönemine Giriyor

  AmCham Genel Başkanı Beşir Kemal Ustaoğlu, Türkiye'nin 12. Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan'ı yeni görevinden dolayı tebrik etti. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Çankaya-Yenikent Tramvay Hattında Büyük Gün

  Çankaya-Yenikent Tramvay Hattında Büyük Gün

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Estram'ın gerçekleştirdiği Çankaya-Yenikent Tramvay Uzatma Hattı hizmete açıldı. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Çankaya Sağlıkta Hedefi Büyüttü

  Çankaya Belediyesi'nin Mithatpaşa Caddesi'nde bulunan ek hizmet binası, tamamen sağlık hizmetleri ve sosyal yardım hizmetlerine ayrıldı. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Trafikte Araca Ateş Açıldı

  Ankara'da bir şüphelinin, trafikte tartıştığı kişinin aracına ateş edip kaçtığı öne sürüldü. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

 

  Formulaz'da Tahta Arabalar Yarıştı

  Formulaz'da Tahta Arabalar Yarıştı

  'formula giderse Formulaz gelir' sloganı ile yola çıkan Red Bull, bu yıl da tahta arabalar ile düzenlenen ve 'Formulaz' adı verilen yarışlara ev sahipliği yaptı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Formulaz'da Tahta Arabalar Yarıştı

  Formulaz'da Tahta Arabalar Yarıştı

  Rize'nin Tunca Beldesi'nde bu yıl 6'ıncısı düzenlenen ve tahta arabalarla gerçekleştirilen, 'Red Bull Formulaz' yarışlarında yaşanan kazalar büyük heyecan yarattı, 6 kişi hafif şekilde yaralandı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  '6. Geleneksel Formulaz Tahta Araba Şenliği' -

  "6. Geleneksel Formulaz Tahta Araba Şenliği" -

  Rize'nin Ardeşen ilçesinde düzenlenen "6. Geleneksel Formulaz Tahta Araba Şenliği"ndeki yarışlarda renkli görüntüler oluştu. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Formulaz'da Tahta Arabalar Yarıştı

  Formulaz'da Tahta Arabalar Yarıştı

  Rize'nin Tunca Beldesinde bu yıl 6'ıncısı düzenlenen ve tahta arabalarla gerçekleştirilen, 'Red Bull Formulaz' yarışlarında yaşanan kazalar büyük heyecan yarattı, 6 kişi hafif şekilde yaralandı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, “Cumhuriyet Halk Partisi 5-6 Eylül’de Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası yaşanan tartışmaları noktalayacaktır. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  CHP'li Haluk Koç Kurultay Tarihini Açıkladı

  CHP'li Haluk Koç Kurultay Tarihini Açıkladı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Koç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında gerçekleştirilen Merkez Yönetim Kurulu toplantısı devam ederken, basın toplantısı düzenleyerek CHP'nin Kurultay tarihini açıkladı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Çankaya-Yenikent Tramvay Hattı Açıldı

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile Estram tarafından gerçekleştirilen Çankaya Yenikent tramvay hattı, düzenlenen törenle hizmete açıldı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Ankara ve Çevresindeki Bazı İllerde Elektrik Kesintisi Yapılacak

  Ankara başta olmak üzere Çankırı, Kastamonu, Kırıkkale, Zonguldak, Bartın ve Karabük’ün bazı bölge ve semtlerine; elektrik şebeke bakımı ve arıza onarımı çalışmaları nedeniyle elektrik verilemeyecek. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Turkcell Sesi Görenler Futbol Ligi

  Çankaya Belediyesi, Ankara Altınokta'yı 5 0 yendi. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  MHP'den Kamuoyu Araştırma Şirketlerine: Hukuksuzlukta Vebaliniz Var

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın yaptığı yazılı açılamada, seçim sürecinde havada uçuşan bütün sonuçların kamuoyu anketi yapan firmaların güvenilirlikten ne derece yoksun olduğunu ortaya koyduğunu ifade etti. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  MHP'li Yalçın: Erdoğan, Freni Patlamış Bir Kamyon Gibi

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, şu anda cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan'ın siyaset kulvarında freni patlamış bir kamyon gibi hızla ilerlediğini; önüne gelen her kurumu, her değeri yıkıp ezerek yol aldığını söyledi. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  20 Ağustos'ta Ankara ve Çevresindeki 33 Noktaya Elektrik Verilmeyecek

  Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş., 20 Ağustos'ta Ankara'da 24 noktaya, Kırıkkale, Çankırı, Bartın ve Kastamonu'da 2'şer noktaya, Zonguldak'ta ise 1 noktaya elektrik verilemeyeceğini bildirdi. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Başkent'te Kadın Cinayeti

  Başkent'te Kadın Cinayeti

  Başkent’te boşandığı eşini tüfekle öldüren bir şahıs, olay yerinden kaçarak uzaklaştı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Yenikent-Çankaya Tramvay Hattı Törenle Hizmete Açıldı

  Yenikent-Çankaya Tramvay Hattı Törenle Hizmete Açıldı

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Yenikent-Çankaya tramvay hattı törenle hizmete açıldı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Fener Rum Patriği Bartholomeos'dan Maçka Belediye Başkanı Koçhan'a Ziyaret

  Fener Rum Patriği Bartholomeos'dan Maçka Belediye Başkanı Koçhan'a Ziyaret

  Fener Rum Patriği Bartholomeos, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün veda ziyareti için 19 Ağustos Salı günü vereceği resepsiyona davetli olduğunu belirterek, “7 sene boyunca Sayın Gül’ün memleketimize önemli hizmetleri oldu. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  CHP Konya Milletvekili Kart: CHP Dayanışmasını Güçlendirecek

  CHP Konya Milletvekili Kart: CHP Dayanışmasını Güçlendirecek

  CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, AK Parti'nin 27 Ağustos'ta tarihinde yapılacak 1. Olağanüstü Kongresi'nin yasal dayanağı bulunmadığını iddia etti. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Patrik Bartholomeos'tan Ortadoğu'da Barış Çağrısı Haberine Ek

  Patrik Bartholomeos'tan Ortadoğu'da Barış Çağrısı Haberine Ek

  1) BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ Fener Rum Patriği Bartholomeos, Sümela'daki ayinin ardından Maçka'nın Ak Partili Belediye Başkanı Koray Koçhan? ı ziyaret etti. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Patrik Bartholomeos'tan Barış Çağrısı

  Patrik Bartholomeos'tan Barış Çağrısı

  Fener Rum Patriği Bartholomeos, Sümela'daki ayinin ardından Maçka'nın Ak Partili Belediye Başkanı Koray Koçhan'ı ziyaret etti. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  CHP'den Köşk'e "Erdoğan" Başvurusu

  CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, Cumhurbaşkanlığı makamına yaptığı başvuruda, Başbakanlık makamının 15 Ağustos'ta boşaldığını, 62. Hükümet kuruluncaya kadar görev yapmak üzere 61. Hükümet bünyesinden vekaleten görev yapmak üzere başbakan görevlendirilmesinin yapılmasını istedi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Ankara'da Elektrik Kesintisi

  Ankara'da Elektrik Kesintisi

  Ankara'nın bazı semtlerinde 17 Ağustos Pazar günü elektrik kesintisi olacak. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Önlem Alınmayan Çukura Tepki

  Önlem Alınmayan Çukura Tepki

  Ankara'da, kanalizasyon çalışması nedeniyle açılan ve önlem alınmayan çukur ve gelişigüzel bırakılan iş makineleri mahalleliyi isyan ettirdi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  AK Partili İçten: Demokrasi 9 Vesayet 0

  AK Partili İçten: Demokrasi 9 Vesayet 0

  AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, partisinin yeni seçim zaferi ile demokrasinin vesayete karşı 9-0'lık üstünlüğe eriştiğini söyledi. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Eskişehir'de Sinema Günleri Devam Ediyor

  Eskişehir'de Sinema Günleri Devam Ediyor

  Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen yazlık sinema günlerine "Propoganda" ve "Fosforlu Cevriye" filmleriyle devam edildi. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Bodrum'daki Silahlı Saldırı

  Muhasebeci İlhan Kabala'nın cenazesi, Hatay'ın İskenderun ilçesinde toprağa verildi. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Altay, Gül'ü Göreve Çağırdı: Erdoğan'ın Başbakanlığının Düştüğünü Çiçek'e Bildirmek Zorunda

  YSK'nın cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını açıklamasıyla Erdoğan'ın Başbakanlığı bırakması gerektiğini belirten CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "Ondan sonra yapılması gereken iş, Sayın Abdullah Gül'ün bir başbakan vekili ataması, AKP MKYK'sının da bir genel başkan vekili atamasıdır. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.08.2014 05:24:15. #1.11#