00:5400
SON DAKİKA ÇANKAYA HABERLERİ

Son Dakika Çankaya Haberleri

  Ankara Valiliğinden Sarı Zarf Açıklaması

  Ankara Valiliği, Dışişleri Bakanlığı ve Norveç Büyükelçiliğine gönderilen şüpheli zarfların incelendiğini ve sağlığı tehdit eden bir durumla karşılaşılmadığını bildirdi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Üç Büyükelçiliğin Bulunduğu Binada Sarı Toz Alarmı (4)

  VALİLİKTEN AÇIKLAMA Ankara Valiliği'nden yapılan açıklamada, Norveç Büyükelçiliği ve Dışişleri Bakanlığı'na postayla gönderilen şüpheli zarfların incelendiği ve sağlığı tehdit eden bir durumla karşılaşılmadığı bildirildi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Sanko Sanat Galerisinde Sergi Açılışı

  Sanko Sanat Galerisinde Sergi Açılışı

  Gaziantep'in gözde kültür sanat merkezlerinden Sanko Sanat Galerisi, resim sergilerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Demirel: Halkın Verdiği Yetki Her Şey Değildir

  Demirel: Halkın Verdiği Yetki Her Şey Değildir

  9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, uzun süren sessizliğini bozdu. "Halkın verdiği yetkinin her şey değil" diyen Demirel, Osmanlıca'nın Türklerin dili olmadığını söyledi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Omuz Sıkışma Sendromu

  Omuz Sıkışma Sendromu

  Opr. Dr. Fatih Suluova, omuz rahatsızlıklarının günümüzde arttığını, bu sebeple önemli işgücü kaybına sebep olduğunu söyledi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Yenimahalle'de Cumhuriyet Coşkusu

  Yenimahalle’de Cumhuriyet'in kuruluşunun 91. yıl dönümü coşkuyla kutlandı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ankara'da Küçük Balık Satan 20 İşletmeye Para Cezası

  Ankara'da Küçük Balık Satan 20 İşletmeye Para Cezası

  Ankara İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Yenimahalle, Altındağ, Keçiören ve Çankaya ilçelerinde yaptıkları denetimlerde küçük balık satan 20 işletmeye idari para cezası uyguladı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Küçük Balık Satan 20 İşletmeye İdari Para Cezası

  Ankara İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri, Yenimahalle, Altındağ, Keçiören ve Çankaya ilçelerinde yaptıkları denetimlerde küçük balık satan 20 işletmeye idari para cezası uyguladı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Anıtkabir'e Akın

  Anıtkabir'e Akın

  Cumhuriyet'in 91'inci kuruluş yıldönümü nedeniyle Anıtkabir'e yürüyen binlerce vatandaşa motosikletli grup da eşlik ederek destek verdi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Anıtkabir'e Akın (2)

  Anıtkabir'e Akın (2)

  Anıtkabir YÜRÜYÜŞÜNE MOTORİZE DESTEK Cumhuriyet'in 91'inci kuruluş yıldönümü nedeniyle Anıtkabir'e yürüyen binlerce vatandaşa motosikletli grup da eşlik ederek destek verdi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  29 Ekim Resmi Törenle Kutlandı (3)

  29 Ekim Resmi Törenle Kutlandı (3)

  29 Ekim resmi törenle kutlandı-Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKM'de düzenlenen tören alanında resmigeçiti izledi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Yüzlerce Ayvalıklı Fener Alayında Buluştu

  Yüzlerce Ayvalıklı Fener Alayında Buluştu

  Ayvalıklılar Cumhuriyetin 91. Yıldönümünü büyük bir coşku ve heyecana kutluyor. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Ankara'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenleri dolayısıyla Ankara'da bazı yollar trafiğe kapatılacak. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Nurullah Albayrak: Memurla Maaş Pazarlığı Yapmaktan Kaçamazsınız

  Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve Türk Ulaşım-Sen Şube Başkanı Nurullah Albayrak, hükümetin terör örgütüyle bile pazarlığa girdiğini savunarak, “PKK’yla terör pazarlığı yapıyorsunuz. Apo ile ihanet pazarlığı yapıyorsunuz. IŞİD’le rehine pazarlığı yapıyorsunuz. PYD ile yardım pazarlığı yapıyorsunuz. Memurla maaş pazarlığı yapmaktan kaçamazsınız.” dedi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  CHP'li Umut Oran: Mazlumun Ahı, O Zalimi Günü Gelince İndirecektir

  CHP'li Umut Oran: Mazlumun Ahı, O Zalimi Günü Gelince İndirecektir

  CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, "Zalimin etmiş olduğu bu zulmün yanına kar kalmayacağını, mazlumun ahının o zalimi günü gelince indireceğini düşünüyorum. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  "ANKARA'DA Şehir Dışına Göç Arttı"

  ABD'nin en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams'ın Ankara (Angora) Yönetici Ortağı Cem Demirci, başkentin emlak haritasını çıkardı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  "Bu Ölümler, Türkiye'nin Bölünmesi Anlamına Gelen Ölümlerdir"

  CHP İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler, Yüksekova'da 3 askerin şehit edilmesiyle ilgili, "Bu ölümler, Türkiye'nin bölünmesi anlamına gelen ölümlerdir." dedi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Sözleşmeli Mühendis, Mimar ve Şehir Plancısı Alımı Yerleştirme Sonuçları

  T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Birim Adı: İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Atama Şube Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Atama Servisi İrtibat : Fahrettin KAPA Şb.Md. e-posta :fkapa2@sgk.gov.tr –ftuna@sgk.gov.tr Telefon:(312) 207 84 28-29 Adres : Ziyabey Cad. No:6 06510 Balgat / ANKARA 657 SAYILI KANUNUN 4/B MADDESİNE GÖRE SÖZLEŞMELİ PERSONEL YERLEŞTİRME SONUÇLARINA İLİŞKİN DUYURU 1- KPSSP3 puan sırası esas alınarak yerleşmeye asıl ve yedek olarak hak (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Güler: Bu Ölümler Türkiye'nin Bölünmesi Anlamına Gelir

  CHP'li Güler: Bu Ölümler Türkiye'nin Bölünmesi Anlamına Gelir

  CHP İzmir Milletvekili Birgül Güler, 3 askerin şehit edilmesiyle ilgili, "Böyle günler yaşayacağımızı hiçbirimiz hayal etmezken ne yazık ki başımıza geldi." dedi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı

  Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldı (1)- Atabey ilçesine bağlı İslamköy Mahallesi'nde Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in memurluktan cumhurbaşkanlığının sona erdiği döneme kadar geçen sürede okuduğu kitaplar, fotoğrafları ve kullandığı eşyaların sergilendiği müzenin açılışı gerçekleştirildi- Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Demirel: -"Ülkenin yönetimini yapacak iktidarlar seçimle gelip seçimle gitmelidir. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açılışına Çok Sayıda Konuk Geldi (2)

  Demirel'in AÇILIŞTAKİ KONUŞMASI Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in adını taşıyan Demokrasi ve Kalkınma Müzesi, memleketi Isparta'nın Atabey İlçesi'ne bağlı İslamköy'de açıldı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı

  Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı

  9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel adına yaptırılan Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi, Isparta'nın Atabey ilçesine bağlı İslamköy beldesinde açıldı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 00:54:52. #1.12#