SON DAKİKA CANSEL ELÇİN HABERLERİ

Son Dakika Cansel Elçin Haberleri

11:44
Cansel Elçin'den Yeni Dizi Aşk dizilerinin vazgeçilmez drama oyuncusu Cansel Elçin, Aralık'ta ekranlara geri dönüyor.
Cansel Elçin'den Yeni Dizi
07:07
Altın Boynuz Türk Film Festivali Montreal'de Başladı Türk sinemasının 100. yılı nedeniyle Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğünün sponsorluğunda düzenlenen Altın Boynuz Türk Film Festivali Montreal'de başladı.
10:40
Fas'ta 12. Akdeniz Kısa Film Festivali Fas'ın Tanca şehrinde Pazartesi günü başlayan 12. Akdeniz Kısa Film Festivali'ne 19 farklı ülkeden 56 kısa film katıldı.
Fas'ta 12. Akdeniz Kısa Film Festivali
14:31
Altın Koza'dan Selçuk Üniversitesi Filmlerine 2 Ödül 21. Altın Koza Film Festivali 'Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması'nın sonuçları açıklandı.
Altın Koza'dan Selçuk Üniversitesi Filmlerine 2 Ödül
13:44
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Yakışıklı Ajanı -Yeni diziniz "Kurtlar Vadisi Pusu" da bu yıl üçüncü sezonunuz. Oynadığınız karakterden bahseder misiniz?
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Yakışıklı Ajanı
13:44
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Yakışıklı Ajanı -Yeni diziniz "Kurtlar Vadisi Pusu" da bu yıl üçüncü sezonunuz. Oynadığınız karakterden bahseder misiniz?
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Yakışıklı Ajanı
12:07
Altın Koza Öğrencilerin Sinema Tutkularına Heyecan Katıyor' Altın Koza Film Festivali Ulusal ve Uluslararası Kısa Film Bölümü Koordinatörü Hilmi Etikan, festival kapsamında düzenlenen 'Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması'nın öğrencilerin sinema tutkularına heyecan kattığını söyledi.
Altın Koza Öğrencilerin Sinema Tutkularına Heyecan Katıyor'
15:24
Altın Koza'nın Kısa Film Sonuçları Belli Oldu Altın Koza Uluslararası Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen 'Akdeniz Ülkeleri Kısa Film Yarışması' ve 'Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması'nın sonuçları açıklandı.
Altın Koza'nın Kısa Film Sonuçları Belli Oldu
14:42
Altın Koza'da Kısa Film Yarışmaları'nın Sonuçları Açıklandı 21. Altın Koza Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen 'Akdeniz Ülkeleri Kısa Film Yarışması' ve 'Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması'nın sonuçları açıklandı.
Altın Koza'da Kısa Film Yarışmaları'nın Sonuçları Açıklandı
13:44
Altın Koza'nın Kısa Film Yarışmalarının Sonuçları Belli Oldu 21. Altın Koza Uluslararası Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen “Akdeniz Ülkeleri Kısa Film Yarışması” ve “Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması”nın sonuçları açıklandı.
Altın Koza'nın Kısa Film Yarışmalarının Sonuçları Belli Oldu
13:01
Altın Koza'da İlk Ödüller Sahiplerini Buldu Adana'da bu yıl 21'incisi gerçekleştirilen Altın Koza Film Festivali kapsamında düzenlenen Akdeniz Ülkeleri Kısa Film Yarışması ile Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması'nda ödüller sahiplerini buldu.
Altın Koza'da İlk Ödüller Sahiplerini Buldu
17:08
Emrah Akduman ve Denise Capezza 'DARBE'DE Ajanı Oynuyor Yakışıklı oyuncu Emrah Akduman 'Darbe' adlı sinema filminde Başbakan'ın odasına 'Böcek' olarak tabir edilen dinleme cihazı yerleştirecek!
08:03
'Darbe' Filmi'nin Kadrosu Belli Oldu MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın KCK soruşturması kapsamında şüpheli sıfatıyla ifadeye çağrılmasıyla başlayan MİT krizini beyazperdeye taşıyan 'Darbe' de kadro belli oldu.
'Darbe' Filmi'nin Kadrosu Belli Oldu
15:16
Hazal Kaya, Oyunculuğuyla Dünyaca Ünlü Ödülü Kazandı Genç oyuncu, dünyaca ünlü aktör ve aktristlerin yarıştığı yarışmada Türkiye'den Beren Saat gibi isimleri geçerek 3. sırada yer aldı.
Hazal Kaya, Oyunculuğuyla Dünyaca Ünlü Ödülü Kazandı
10:09
Dünya, Hazal Kaya'nın Başarısını Onayladı Güzel oyuncu Hazal Kaya, aktör ve aktrislerin birbiriyle rekabet halinde yarıştığı uluslararası yarışmada üçüncülük ödülü kazandı.
Dünya, Hazal Kaya'nın Başarısını Onayladı
18:17
11. Geleceğin Sineması Proje Yarışması Yarışmada dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törenle verildi.
10:54
Yarının Sineması İçin Yarışanlar Ödüllerine Kavuştu İstanbul Televizyon Forum ve Fuarında düzenlenen 2. BAK Akademi Ödüllerinde alanının en iyi 16 ismi ödüllerine kavuştu.
Yarının Sineması İçin Yarışanlar Ödüllerine Kavuştu
11:39
Geleceğin Sineması" Proje Yarışması Başlıyor Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü'nün destekleri ve Beyoğlu Belediyesi'nin katkılarıyla Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) Vakfı tarafından düzenlenen 11'inci "Geleceğin sineması" proje yarışması başlıyor.
17:05
Ünlü İsimler TED İstanbul Seniors Cup 'ta Yarışıyor Türkiye'nin finansçısı Finansbank Özel Bankacılık'ın ana sonsorluğunda TED tesislerinde organize edilen "Finansbank Private Banking İstanbul Seniors Cup" bu yıl beşinci kez gerçekleştiriliyor.
12:17
Ünlü İsimler TED İstanbul Seniors Cup 'ta Yarışıyor Türkiye'nin finansçısı Finansbank Özel Bankacılık'ın ana sonsorluğunda TED tesislerinde organize edilen "Finansbank Private Banking İstanbul Seniors Cup" bu yıl beşinci kez gerçekleştiriliyor.
10:56
Artisler Şampiyonası'nda Türkiye, İngilizleri Yendi Şarkıcı, oyuncu, gazeteci ve eski futbolculardan oluşan Türk ünlüleri, İngiltere'yi 2-1 mağlup etti.
Artisler Şampiyonası'nda Türkiye, İngilizleri Yendi
10:45
Türkiye, Artistler Futbol Şampiyonasında İniltere'yi Yendi Türk Milli Futbol Takımı'nın tarihinde İngiltere'ye karşı galibiyet hasretine Moskova'da devam eden Dünya Artistler Futbol Şampiyonası 'Art-Futbol' turnuvasında Türk ünlüleri son verdi.
12:48
Moskova'da Art-Futbol'un Açılış Töreninde Türk Şarkıcı Coşturdu Siyamend KAÇMAZ - MOSKOVA - DHA - Bu yıl Moskova'da IV.kez düzenlenen Dünya Artistler Futbol Şampiyonası "Art-Futbol"un açılış töreni kapsamında Türkiye adına sahneye çıkan DenizCem, sahnede "Soma için söylüyorum" deyince turnuvaya katılan 16 ülkenin şöhret isimleri sanatçıyı sahnede yalnız bırakmadı.
12:24
Futbol'un Açılış Töreninde Türk Şarkıcı Coşturdu Bu yıl Moskova'da IV.kez düzenlenen Dünya Artistler Futbol Şampiyonası Art-Futbolun açılış töreni kapsamında Türkiye adına sahneye çıkan DenizCem, sahnede Soma için söylüyorum deyince turnuvaya katılan 16 ülkenin şöhret isimleri sanatçıyı sahnede yalnız bırakmadı.
16:30
4. Dünya Artistler Futbol ve Müzik Festivali Rusya'da 23 Mayıs 1 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek organizasyonda, oyuncu ve şarkıcılardan oluşan ART İST takımı Türkiye'yi temsil edecek ART İST, C Grubu'nda Slovenya, İsrail ve Büyük Britanya ile mücadele verecek.
15:18
Narlıdere Belediyesinden Unutulmaz Dizi Şarkıları Konseri Narlıdere Belediyesi popüler müzik korosu hafızalarda yer etmiş, unutulmayan dizilerin şarkılarından oluşan bir konser düzenleyecek.
Narlıdere Belediyesinden Unutulmaz Dizi Şarkıları Konseri
15:40
"HAREM Suare" Ve "HAMAM" Show Tv'de! Cannes Film Festivali'nde 'Un Certain Regard' bölümünde gösterilen, Ferzan Özpetik'ın hem yönetmenliğini hem de yapımcılığını üstlendiği "Harem Suare" filmi ekran başındaki izleyiciyle buluşacak!
20:03
Tenisten Sonra Boksa Merak Sardı Futbol tutkusuyla tanınan ünlü oyuncu Cansel Elçin, şimdilerde yeni bir spor dalına merak sardı.
Tenisten Sonra Boksa Merak Sardı
09:44
En İyi Filmler Seçildi Konak Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen, Asitem’in düzenlediği Uluslararası İzmir Artemis Film Festivali kapsamında yapılan Yalıçapkını kısa film festivalinde ödüller sahiplerini buldu.
En İyi Filmler Seçildi
14:03
Yılbaşı Hazırlığı Başladı Başarılı oyuncu Cansel Elçin, önceki gün kendisi gibi oyuncu olan eşi Pınar Apaydın ile Nişantaşı City's'deydi.
11:24
İzmir Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü Öğrencileri Başarıya Doymuyor İlk kez düzenlenen Uluslararası Artemis Film Festivali’nde İzmir Üniversitesi Sinema Televizyon bölümü öğrencisi Servet Özdemir’in belgeseli “Büyük Satak”, finale kalan 22 eserden biri oldu.
İzmir Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü Öğrencileri Başarıya Doymuyor
19:08
İzmir Uluslararası Artemis Film Festivali Başkanı Muammer Sarıkaya Açıklaması İzmir Uluslararası Artemis Film Festivali Başkanı Muammer Sarıkaya, “Kenti yönetenler sanata sadece uzaktan bakıyor.
İzmir Uluslararası Artemis Film Festivali Başkanı Muammer Sarıkaya Açıklaması
12:31
Haliç Üniversitesi & Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası Başladı Haliç Üniversitesi & Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası bu yıl da tenis severlerin ilgi odağı olacak.
Haliç Üniversitesi & Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası Başladı
16:57
Ekin Türkmen, Asla Vazgeçme Filmi ile Döndü Başrollerini Ekin Türkmen ve Cansel Elçinin paylaştığı Asla Vazgeçme adlı sinema filmi henüz vizyona girmeden ses getirmeye başladı.
Ekin Türkmen, Asla Vazgeçme Filmi ile Döndü
06:02
Cansel Elçin Balıkadam Oldu 'Asla Vazgeçme' isimli bir sinema filminde rol alan Elçin, çekimleri Kaş'ta yapılan filmde bir balıkadamı canlandırdı.
Cansel Elçin Balıkadam Oldu
00:07
Kanal D'nin Yepyeni Polisiye Dizisi, Kusursuz Plan Kanal D'de başrollerinde Meltem Cumbul ve Cansel Elçin'in oynayacağı yeni dizi Kusursuz Plan için hazırlıklar başladı.
Kanal D'nin Yepyeni Polisiye Dizisi, Kusursuz Plan
14:42
En Etkili 5 Türk Belli Oldu Waldenburg International College'ın belirlediği yılın en etkili isimlerinin içinde Başbakan Erdoğan'ın yanı sıra Beren Saat, Çağatay Ulusoy gibi magazinel isimler de var.
En Etkili 5 Türk Belli Oldu
18:02
Ünlü Çiftten Şok Karar Tuba Büyüküstün ile Eşi Onur Saylak, Türkiye'den Ayrılıyor.
Ünlü Çiftten Şok Karar
12:21
Türk Ünlülerin Takımı, Moskova'da Bozguna Uğradı Rusya'nın başkenti Moskova'da ilk defa düzenlenen Art-Football Ünlülerarası Dünya Kupası Futbol Turnuvası'nda Türkiye, mücadele ettiği C Grubu'nda bütün karşılaşmalardan mağlup ayrıldı.
Türk Ünlülerin Takımı, Moskova'da Bozguna Uğradı
16:23
We Wıll Rock You Haftasonunda Veda Ediyor Dünyaca ünlü müzikal, son haftasonuna girerken, ünlü isimlerin de akınına uğruyor.
We Wıll Rock You Haftasonunda Veda Ediyor
13:15
Babaannem 100 Yaşında BKSM'de Seyirciyle Buluştu 'Babaannem 100 Yaşında' adlı tiyatro oyunu Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi'nde izleyiciyle buluştu.  
Babaannem 100 Yaşında BKSM'de Seyirciyle Buluştu
13:50
Babaannem 100 Yaşında, BKSM Sahnesinde İtalyan kökenli göçmen bir aile…
14:21
"Babaannem 100 Yaşında" Seyirciyle Buluştu Galasına Cem Yılmaz, Oktay Kaynarca, Cansel Elçin ve Erkan Can gibi ünlü isimlerin katıldığı 'Babaannem 100 Yaşında' adlı tiyatro oyunu, Küçükçekmece Belediyesi Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi'nde izleyiciyle buluştu.
'Babaannem 100 Yaşında' Seyirciyle Buluştu
06:02
Enstrüman Çalmayı Rol İçin Öğrendiler 'Bizim Okul' dizisindeki rolü için klarnet çalmayı öğrenen Cem Davran; akıllara rol uğruna enstrüman dersi alan ünlüleri getirdi.
Enstrüman Çalmayı Rol İçin Öğrendiler
12:03
Evlilik Aşkı Öldürmedi Oyuncu Cansel Elçin, önceki gün kendisi gibi oyuncu olan eşi Pınar Elçin ile Nişantaşı City's'deydi.
Evlilik Aşkı Öldürmedi
06:03
Orta Doğu Dergisinde Türk Yıldızlar Orta Doğu'nun en popüler dergilerinden Sayidaty Magazine son sayısında Türk oyunculara geniş yer verdi.
Orta Doğu Dergisinde Türk Yıldızlar
17:33
Hayvan Hakları İçin Yürüdüler Hayvanları Koruma Yasası olarak bilinen kanunun değişikliğini hayvanseverler alkış, ıslık ve düdüklerle protesto etti.
Hayvan Hakları İçin Yürüdüler
17:33
Hayvan Hakları İçin Yürüdüler 5199 sayılı Hayvanları Koruma Yasası'ndaki değişikliği hayvanseverler alkış, ıslık ve düdüklerle protesto etti.
Hayvan Hakları İçin Yürüdüler
06:03
Diziler Şimdi de Orhan Kemal'e Taktı Türk edebiyatının usta ismi Orhan Kemal'in 'Kötü Yol' ve 'Evlerden Biri' adlı kitapları dizi oldu.
Diziler Şimdi de Orhan Kemal'e Taktı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 13:38:38. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CANSEL ELÇİN HABERLERİ
[Hata Bildir]