SON DAKİKA ÇAVDIR HABERLERİ

Son Dakika Çavdır Haberleri

12:35
Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan Burdur'a 2 Milyon 308 Bin Lira Ödenek AK Parti Burdur Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Burdur ve ilçelerinde yapımı devam eden ve başlama aşamasındaki tesisler için Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2 milyon 308 bin lira ödenek gönderildiğini bildirdi.
23:06
Eğitime Kar Engeli Burdur'da olumsuz hava şartları nedeniyle bazı ilçelerde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.
12:46
Burdur Beyaza Büründü Burdur'da etkili olan yoğun kar yağışı sonrası kent merkezi beyaza büründü.
Burdur Beyaza Büründü
12:42
Burdur Beyaza Büründü Burdur'da etkili olan yoğun kar yağışı sonrası kent merkezi beyaza büründü.
Burdur Beyaza Büründü
17:39
Burdur'da Silah Operasyonu Burdur İl Jandarma Komutanlığı ve Çavdır İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen operasyonda, 2 ruhsatsız tabanca ile 3 fişek ve 1 ruhsatsız otomatik av tüfeği ele geçirildi.
Burdur'da Silah Operasyonu
09:43
Burdur'a Yılın İlk Karı Yağdı Burdur’da sabahın erken saatlerinde kar yağışı başladı.
Burdur'a Yılın İlk Karı Yağdı
21:42
Ekonomi Bakanı Zeybekci Burdur'da Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde düzenlenen "Burdur Ekonomi Zirvesi"ne katıldı.
Ekonomi Bakanı Zeybekci Burdur'da
09:36
Antalya Körfezi'nde Fırtınamsı Rüzgar Uyarısı Antalya Körfezi açıklarında fırtınamsı rüzgar beklendiği bildirildi.
10:33
Burdur-Karamanlı-Tefenni-Çavdır Karayolu İhale Süreci Başlıyor AK Parti Karamanlı İlçe Başkanı Mehmet Ayan, Burdur Karamanlı Tefenni Çavdır arasında yapılacak çift şeritli yolun ihale sürecinin başladığını bildirdi.
Burdur-Karamanlı-Tefenni-Çavdır Karayolu İhale Süreci Başlıyor
13:09
KESK, İskenderun'da Oturma ve Islık Çalma Eylemi Yaptı Türkiye genelinde iş bırakan KESK, Hatay'ın İskenderun ilçesinde IŞİD'in Kobani'ye yönelik saldırısını protesto etti.
KESK, İskenderun'da Oturma ve Islık Çalma Eylemi Yaptı
18:04
Burdur'da Gebelik Testi İddiası Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere İŞKUR aracılığıyla 2’si erkek, 273’ü kadın 275 kişi alımında kadın personelden gebelik testi istendiği iddia edildi.
Burdur'da Gebelik Testi İddiası
14:12
Burdur Milli Eğitim'de 'Gebelik Testi' Krizi Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere İŞKUR aracılığıyla 4'ü erkek, 279'u kadın 283 kişinin alımı yapıldı.
Burdur Milli Eğitim'de 'Gebelik Testi' Krizi
18:18
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Şimdi diyorlar ki 'Uzlaşmayla cumhurbaşkanı seçilsin'. Seçtik uzlaşmayla cumhurbaşkanını. Halkı hiç işe karıştırmadık.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu -
17:33
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Burdur'da Açıklaması "Şimdi diyorlar ki 'Uzlaşmayla cumhurbaşkanı seçilsin'. Seçtik uzlaşmayla cumhurbaşkanını. Halkı hiç işe karıştırmadık.
13:13
Burdur'da 517 Kök Kenevir Ele Geçirildi Burdur'un Çavdır ilçesine bağlı Büyükalan köyünde jandarma tarafından yapılan operasyonda, 517 kök kenevir ele geçirildi.
Burdur'da 517 Kök Kenevir Ele Geçirildi
14:15
Domates 10 Kuruşa Düştü Çiftçi Fidanları Kesti Havaların ısınması ve güzlük dikilen domateslerin erken çıkması ve domates fiyatlarının dibe vurmasından dolayı kışlık domates üretiminin yapıldığı yerlerde domates sezonu 1 ay erken kapandı.
Domates 10 Kuruşa Düştü Çiftçi Fidanları Kesti
12:18
Çocuklar Hayal Dünyalarını Masallarla Anlattılar Antalya'nın Kaş İlçesi'nde, 'Haydi Çocuklar Hayal Dünyamızı Anlatalım' temasıyla düzenlenen 'Masal Anlatma Yarışması'nda çocuklar hem masal anlattı hem de eğlendi.
09:43
Burdur'a 9 Milyon Lira Ödenek Burdur'a nisan ayı ayında 9 milyon 143 bin lira ödenek gönderildi.
18:06
Söğüt Köyü Doğası ve Ekosistem Yapısı Çavdır/burdur ISBN: 978-605-88104-0-2Söğüt Köyü Doğası ve Ekosistem Yapısı Çavdır/Burdur Bu filmde Söğüt Köyünün farklı ışık koşullarında gidişli ve dönüşlü olarak köy yerleşkelerindeki yol doğasındaki endemik sistemi, bitkisel ekosistemi ve...
Söğüt Köyü Doğası ve Ekosistem Yapısı Çavdır/burdur
18:06
Çavdır Şehir Yapısı, Çavdır Doğa Sistemive Çevresi - Burdur ISBN: 978-605-88104-0-2Çavdır Şehir Yapısı, Çavdır Doğa Sistemive Çevresi - BurdurBu filmde Çavdır yol doğasını, çevresi, parklarınıve yaşam alanlarını izleyecek, bilgileneceksiniz.
Çavdır Şehir Yapısı, Çavdır Doğa Sistemive Çevresi - Burdur
18:05
Sarıtaş Kanalı ve Göl Sahası - Çavdır/burdur ISBN: 978-605-88104-0-2Sarıtaş Kanalı ve Göl Sahası - Çavdır/BurdurÇavdır yolu üzerinde bulunan Sarıtaş Kanalı geniş ova içindedir.
Sarıtaş Kanalı ve Göl Sahası - Çavdır/burdur
02:28
Antalya'da Camilerden Halı Çalan Hırsız Yakayı Ele Verdi Antalya'nın Kaş ilçesinde jandarma, köylerde bulunan camilere girerek halı ve kilimleri çalan hırsızı suç üstü yakaladı.
Antalya'da Camilerden Halı Çalan Hırsız Yakayı Ele Verdi
18:07
Türkiye'de 94 İlçeye Hükümet Konağı Yapılıyor AK Parti Van Milletvekili Fatih Çiftçi, Van’ın Özalp ilçesinin de içerisinde yer aldığı Türkiye'nin farklı illerine bağlı 20 ilçesine yeni hükümet konağı binalarının yapılacağını bildirdi.
11:35
Burdur'da Belediye Başkanlığı AK Parti'den CHP'ye Geçti Burdur'da yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre belediye başkanlığı AK Parti'den CHP'ye geçti.
03:43
2014 Yerel Seçim Sonuçları Resmi olmayan sonuçlara göre Burdur'da belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 6'sını AK Parti, 2'sini MHP ve 2'sini CHP kazandı.
01:03
2014 Yerel Seçim Sonuçları Çavdır Belediye Başkanlığını, resmi olmayan sonuçlara göre, AK Parti adayı Mustafa Uysal kazandı.
20:07
AB Bakanı Çavuşoğlu, Antalya'da Çavuşoğlu, "CHP de yavaş yavaş marjinal partiler sınıfına girmeye başladı" dedi.
00:03
Gündem Özeti / 17 Mart 2014
15:43
Burdur'da Av Yasağı Yarın Başlıyor Burdur Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erkal: "Yasağa uymayanlar hakkında ilgili kanun ve yönetmelikler çerçevesinde yasal işlem uygulanacaktır"
02:06
Çökmüş"Bu Ülke Baştan Çökmüş' Devlet Bahçeli, Burdur'un Çavdır, Tefenni, Karamanlı ve Yeşilova ilçelerini ziyaret etti.
Çökmüş'Bu Ülke Baştan Çökmüş'
00:31
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Burdur'da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "(Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarına ilişkin) Allah vere de montaj olsun. Ama bu doğruysa Türkiye Cumhuriyeti Devleti Başbakanı böyle bir rezilliğe düşemez. 'Akşam vakti şunları şunları şunlara götür, gece görünmeden paraları dağıt' diyemez. Bu doğru ise Sayın Başbakanın en haysiyetli hali istifa etmesi olması lazım" dedi.
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Burdur'da
00:01
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Burdur'da Bahçeli: “Allah vere de montaj olsun. Ama bu doğruysa Türkiye Cumhuriyeti Devleti Başbakanı böyle bir rezilliğe düşemez. ‘Akşam vakti şunları şunları şunlara götür, gece görünmeden paraları dağıt’ diyemez. Bu doğru ise Sayın Başbakanın en haysiyetli hali istifa etmesi olması lazım" "Çözümü sosyal hareketlerde, kargaşada, kardeş kavgasında aramayalım, çözümü sandıkta arayalım. Recep Tayyip Erdoğan'a diyeceğiz ki, bunlar gerçekse sen Çankaya yokuşuna çıkamazsın.
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Burdur'da
23:10
Bahçeli: Alo Kesintisi Olmazsa Antalya Bizim (4) 'bu ÜLKE BAŞTAN ÇÖKMÜŞ' MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bir ülkenin Başbakanı oğluyla bu kadar paranın nereye dağıtılacağını konuşuyorsa bu ülke baştan çökmüş" dedi.
Bahçeli: Alo Kesintisi Olmazsa Antalya Bizim (4)
21:23
MHP Genel Başkanı Bahçeli Burdur'da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Erdoğan ve oğlu arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarıyla ilgili, “Başbakan reddediyor.
MHP Genel Başkanı Bahçeli Burdur'da
15:45
AK Parti Burdur Mitingi Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (6) "Analar, sizin ne çileler çektiğinizi ben anamdan bilirim. Apartmanın bodrumundan kömürleri taşıyıp sadece bir odayı ısıttığını, ondan sonra külleri nasıl temizlediğini ben bilirim. Şimdiyse kombinin düğmesine bas, sadece bir oda değil bütün daire ısınıyor.
AK Parti Burdur Mitingi
09:06
Gündem / 27 Şubat 2014
00:03
Gündem Özeti / 27 Şubat 2014
17:58
Yerel Seçimlere Doğru Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP adayı Akaydın: "Antalya'yı 5 yıldır namusumuzla idare ediyoruz, kamunun parasını boşa harcamadık, belediyeyi bilimle yönettik"
Yerel Seçimlere Doğru
17:51
Çavdır'da "Yetimlere Günlük 1 Ekmek" Kampanyası Başlatıldı Çavdır İkra İlim, Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Şimşir: "Çavdır"da 42 tane yetim ve öksüz var. Bizler bu kişilere yardım etmek zorundayız”
14:54
Başkan Akaydın, "Antalya'yı Namusumuzla İdare Ettik" Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP’den yeniden aday gösterilen Mustafa Akaydın, “5 yıldır Antalya’yı namusumuzla idare ettik. Kamunun parasını boşa harcamadık.
Başkan Akaydın, 'Antalya'yı Namusumuzla İdare Ettik'
09:49
Behçet Saatcı, Meclis Üyelerini Tanıttı Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen tören ile belediye meclis üyesi adaylarını tanıttı.
Behçet Saatcı, Meclis Üyelerini Tanıttı
11:03
Akaydın, Kaş'ta Vatandaşlarla Buluştu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Akaydın, Kaş’ın belde ve köy ziyaretlerinde, hükümeti 2B’den aldığı paraları iade etmeye ve 2B arazilerinin tapularını halka emlak beyanı üzerinden vermeye davet etti.
Akaydın, Kaş'ta Vatandaşlarla Buluştu
12:46
Gölhisar, Çavdır ve Altınyayla'da Trafik Denetimleri Burdur'un Gölhisar, Çavdır ve Altınyayla ilçelerinde yapılan trafik denetimlerinde, geçen yıl toplam 102 bin 926 lira trafik cezası kesildi.
Gölhisar, Çavdır ve Altınyayla'da Trafik Denetimleri
12:25
Burdur'da Elektrik Kesintisi Karamanlı ve Çavdır ilçelerine bağlı bazı köy ve mahallelerde yarın elektrik kesintisi yapılacak.
16:45
Burdur'da Gasp Yapan 5 Kişi Tutuklandı Burdur'un Gölhisar ilçesinde, bir akaryakıt istasyonunda silahla gasp yapan, bir diğerinde ise gasp girişiminde bulunan 5 kişi tutuklandı.
Burdur'da Gasp Yapan 5 Kişi Tutuklandı
14:05
Burdur'da 5 Kişi Gasptan Tutuklandı Burdur'da bir akaryakıt istasyonunda silahla gasp yapan, başka bir akaryakıt istasyonunda ise gasp girişiminde bulunan 5 kişi tutuklandı.
Burdur'da 5 Kişi Gasptan Tutuklandı
02:50
AK Parti'nin 35 İldeki İlçe Adayları Belli Oldu AK Parti'nin 35 ildeki ilçe belediye başkan adayları daha belli oldu.
AK Parti'nin 35 İldeki İlçe Adayları Belli Oldu
00:20
Yerel Seçime Doğru AK Parti, ikisi büyükşehir, 35 ildeki ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı (1)
Yerel Seçime Doğru
11:48
Simav Sydv Mütevelli Heyeti İçin Seçim Yapıldı Simav Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Mütevelli Heyeti üyeliği seçimi yapıldı.
16:53
CHP'nin Kesinleşen Belediye Başkan Aday Sayısı 746 CHP'nin 746 belediye başkan adayının kesinleştiği bildirildi.
CHP'nin Kesinleşen Belediye Başkan Aday Sayısı 746
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 18:11:33. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇAVDIR HABERLERİ
[Hata Bildir]