SON DAKİKA CAVİT ÇAĞLAR HABERLERİ

Son Dakika Cavit Çağlar Haberleri

09:41
Akgün ve Şahin Cinayetleri Hakkında Şok İddia Yeraltı dünyasında derin hesaplaşmalar yaşanırken kamuoyu olayların ardında yatan gerçekleri merak ediyor. Ali Ekber Akgün ve Vedat Şahin cinayetleri bağlantılı mı? Ali Ekber Akgün'ün Sarıyer'de kimliği belirsiz kişilerce öldürülmesinin ardından dün gece de Vedat Şahin uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürüldü. Polis şimdi bu cinayetlerin bağlantılı olup olmadığını araştırıyor.
Akgün ve Şahin Cinayetleri Hakkında Şok İddia
09:37
Ali Ekber Akgün ve Vedat Şahin Cinayetleri Bağlantılı mı ? Ali Ekber Akgün ve Vedat Şahin cinayetleri bağlantılı mı? 2 günde 2 sır cinayet. Ali Ekber Akgün'ün Sarıyer'de kimliği belirsiz kişilerce öldürülmesinin ardından dün gece de Vedat Şahin uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürüldü.
Ali Ekber Akgün ve Vedat Şahin Cinayetleri Bağlantılı mı ?
09:24
Vedat Şahin'i Kim Vurdu ? Sedat ve Vedat Şahin Kimdir ? Vedat Şahin'i kim vurdu ? İstanbul'da öldürülen, yeraltı dünyasının ünlü ismi Vedat Şahin'in, ağabeyi ile gece hayatına hakim olduğu, 2005 yılında Yargıtay ve Emniyet'te adamlarının olduğu biliniyordu.
Vedat Şahin'i Kim Vurdu ? Sedat ve Vedat Şahin Kimdir ?
09:20
Yeraltı Dünyasında Hesaplaşmalar / Sedat ve Vedat Kardeşler Kimdir ? İstanbul'da öldürülen, yeraltı dünyasının ünlü ismi Vedat Şahin'in, ağabeyi ile gece hayatına hakim olduğu, 2005 yılında Yargıtay ve Emniyet'te adamlarının olduğu biliniyordu.
Yeraltı Dünyasında Hesaplaşmalar / Sedat ve Vedat Kardeşler Kimdir ?
09:18
Vedat Şahin Hakkında İlginç Detaylar, Şahin Kardeşler Kimdir ? İstanbul'da öldürülen, yeraltı dünyasının ünlü ismi Vedat Şahin'in, ağabeyi ile gece hayatına hakim olduğu, 2005 yılında Yargıtay ve Emniyet'te adamlarının olduğu biliniyordu.
Vedat Şahin Hakkında İlginç Detaylar, Şahin Kardeşler Kimdir ?
00:09
Öldürülen Mafya Babası Şahin'le İlgili Dikkat Çeken Detaylar İstanbul'da öldürülen, yeraltı dünyasının ünlü ismi Vedat Şahin'in, ağabeyi ile gece hayatına hakim olduğu, 2005 yılında Yargıtay ve Emniyet'te adamlarının olduğu biliniyordu.
Öldürülen Mafya Babası Şahin'le İlgili Dikkat Çeken Detaylar
15:36
Ombudsman Ömeroğlu'ndan Milletvekili Bal'a Tepki Kamu Başdenetçisi Ömeroğlu, Kütahya Milletvekili Bal'ın verdiği soru önergesinde şahsıyla ilgili yer alan iddiaların gerçek dışı olduğunu bildirdi Ömeroğlu: ''Devletin mücadele ettiği 'paralel yapıdan' olduğu söylenen, soru önergesi sahibi milletvekili ile bu yapıya karşı cezai ve hukuki yollara.
Ombudsman Ömeroğlu'ndan Milletvekili Bal'a Tepki
20:04
Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldı (1)- Atabey ilçesine bağlı İslamköy Mahallesi'nde Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in memurluktan cumhurbaşkanlığının sona erdiği döneme kadar geçen sürede okuduğu kitaplar, fotoğrafları ve kullandığı eşyaların sergilendiği müzenin açılışı gerçekleştirildi- Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Demirel: -"Ülkenin yönetimini yapacak iktidarlar seçimle gelip seçimle gitmelidir.
16:59
Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açılışına Çok Sayıda Konuk Geldi (2) Demirel'in AÇILIŞTAKİ KONUŞMASI Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in adını taşıyan Demokrasi ve Kalkınma Müzesi, memleketi Isparta'nın Atabey İlçesi'ne bağlı İslamköy'de açıldı.
16:29
Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı Demirel Vakfı Başkanı Şevket Demirel: "Müze milletin malıdır.
16:21
Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in adına, Isparta’nın Atabey ilçesi’ne Bağlı İslamköy’ünde kurulan Demokrasi ve Kalkınma Müzesi ile Külliyesi, düzenlenen törenle açıldı.
Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı
12:10
Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açılışına Çok Sayıda Konuk Geldi Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in memleketi Isparta'nın Atabey İlçesi'ne bağlı İslamköy'de inşa edilen ve 50 yıllık siyasi hayatına dair her şeyin bulunduğu Süleyman Demirel Demokrasi Müzesi'nin açılışına katılmak için, yurtdışı ve Türkiye'den çok sayıda konuk geldi.
Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açılışına Çok Sayıda Konuk Geldi
12:22
Şükrü Şankaya Mezarı Başında Anıldı Bursaspor’un eski başkanlarından Şükrü Şankaya, ölümünün 9. yılında kabri başında dualarla anıldı.
Şükrü Şankaya Mezarı Başında Anıldı
18:54
Demirel, KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu ile Görüştü Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Demirel KKTC'de- Demirel, KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu ile görüştü- Demirel: "Kıbrıs'ta yıllardır kalıcı ve adil bir siyasi çözüm aranıyor.
18:35
Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Demirel KKTC'de Demirel, KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu ile görüştü Demirel: "Kıbrıs'ta yıllardır kalıcı ve adil bir siyasi çözüm aranıyor.
16:27
Süleyman Demirel, Zor Anlar Yaşadı 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, KKTC'ye geldiği sırada, uçaktan inerken merdivenlerden korumaların yardımı ile güçlükle inebildi.
Süleyman Demirel, Zor Anlar Yaşadı
13:45
Süleyman Demirel'in KKTC'de Zor Anları 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, temaslarda bulunmak üzere KKTC’ye geldi.
Süleyman Demirel'in KKTC'de Zor Anları
13:38
Süleyman Demirel'in KKTC'de Zor Anları 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, temaslarda bulunmak üzere KKTC’ye geldi.
Süleyman Demirel'in KKTC'de Zor Anları
16:18
Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Demirel, KKTC'ye Geldi Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, temaslarda bulunmak üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) geldi.
16:18
Demirel, KKTC'ye Geldi 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, bir dizi temaslarda bulunmak üzere KKTC’ye geldi.
Demirel, KKTC'ye Geldi
16:37
9. Cumhurbaşkanı Demirel KKTC'yi Ziyaret Edecek 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, bir dizi temaslarda bulunmak üzere yarın KKTC’ye gelecek.
9. Cumhurbaşkanı Demirel KKTC'yi Ziyaret Edecek
09:38
İki Bakan İkamet Eden Köye, Giriş Var Çıkış Yok Bursa'da iki eski bakanın ikamet ettiği ve gelir düzeyi en yüksek Çağrışan köyünde giriş yolu var çıkış yolu yok.Mudanya yolu üzerindeki Çağrışan köyünde Cavit Çağlar, Turan Tayan ve Bursa iş dünyasından bir çok önemli isim ikamet ediyor.
İki Bakan İkamet Eden Köye, Giriş Var Çıkış Yok
17:47
Bursa'da Dobruca-İnkaya Yolu Açıldı Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Uludağ'a ulaşım için alternatif bir güzergah olarak yaptırılan Dobruca Caddesi-İnkaya bağlantı yolu, törenle ulaşıma açıldı.
Bursa'da Dobruca-İnkaya Yolu Açıldı
14:33
Uludağ'a Kara Ulaşımında Yeni Dönem Uludağ'a ulaşımın en önemli araçlarından olan Teleferiğin Sarılan'a kadar olan etabını baştan sona yenileyerek hizmete açan Büyükşehir Belediyesi, Uludağ'a karayolu ile ulaşımda yeni bir dönem başlattı
12:41
Oyun Engel Tanımaz “Oyun Engel Tanımaz” projesiyle çocuk parklarında engellerin kaldırılmasını hedefleyen Nilüferli çocuklar, projenin final sunumunda bir araya geldi.
Oyun Engel Tanımaz
15:51
Demirel'den Hayat Arkadaşına Pembe Isparta Gülü 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, eşi Nazmiye Demirel’in ölümün birinci yılı nedeniyle Isparta’nı Atabey ilçesi İslakköy Köyü’nde düzenlenen mevlide katıldı.
Demirel'den Hayat Arkadaşına Pembe Isparta Gülü
15:39
9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Isparta'da Demirel'in 65 yıllık hayat arkadaşı Nazmiye Demirel, ölümünün birinci yıl dönümünde dualarla anıldı.
9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Isparta'da
16:03
Cavit Çağlar'dan Önemli Açıklamalar Bursaspor Kulübü'nün efsane başkanlarından Cavit Çağlar, yaklaşan olağanüstü genel kurul öncesi önemli mesajlar verdi.
Cavit Çağlar'dan Önemli Açıklamalar
13:59
Eski Bursaspor Kulübü Başkanı Çağlar Açıklaması "Zaman, kavga etme değil birlik olma zamanı. Bursaspor için herkes taşın altına elini koymalı" "Bursasporlulardan beklentim; bir daha küfür etmemeleri, edenleri aralarından ayıklamaları ve eskisi gibi rakip takımların korkulu rüyası olmaları" "Küfür devam ederse yakın zamanda Bursaspor'a yönetici de.
Eski Bursaspor Kulübü Başkanı Çağlar Açıklaması
16:57
Alp Ali Şen Son Yolculuğuna Uğurlandı Geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Şen'in torunu Alp Ali Şen, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Alp Ali Şen Son Yolculuğuna Uğurlandı
16:09
Nilüfer'de Oyun Engel Tanımayacak Nilüfer Belediyesi öncülüğünde hayata geçirilen “Oyun Engel Tanımaz” projesinde sona yaklaşıldı.
Nilüfer'de Oyun Engel Tanımayacak
10:40
Cavit Çağlar'dan Türkyılmaz'a Hayırlı Olsun Ziyareti Sanayici iş adamı Cavit Çağlar, Mustafa Çağlar ve sahibi olduğu Olay Medya, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ı ziyaret etti.
Cavit Çağlar'dan Türkyılmaz'a Hayırlı Olsun Ziyareti
19:23
Arınç, Zihinsel Özürlü Çocuklar Özel Eğitim Okulu'nun Açılışına Katıldı Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, işadamı Aziz Torun tarafından merkez Osmangazi İlçesi'nde yaptırılan Zihinsel Özürlü Çocuklar İş Atölyesi Özel Eğitim Okulu'nun açılışına katıldı.
Arınç, Zihinsel Özürlü Çocuklar Özel Eğitim Okulu'nun Açılışına Katıldı
17:47
Arınç: Yüksek Hızlı Tren 100 Yılın En Önemli Projesidir (3) Zihinsel ÖZÜRLÜ ÇOCUKLAR ÖZEL EĞİTİM OKULU'NUN AÇILIŞINA KATILDI Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, işadamı Aziz Torun tarafından merkez Osmangazi İlçesi'nde yaptırılan Zihinsel Özürlü Çocuklar İş Atölyesi Özel Eğitim Okulu'nun açılışına katıldı.
16:47
Arınç, Örnek Okulun Açılışını Yaptı Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bursa'da bir hayırsever tarafından yaptırılan Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi'nin açılışını yaptı.
Arınç, Örnek Okulun Açılışını Yaptı
23:21
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Bursa'da Nikaha Katıldı Bursa'da Flash TV Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Göktuğ'un kızının düğünü AK Parti ve CHP'li siyasetçileri bir araya getirdi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Bursa'da Nikaha Katıldı
22:41
Bakan Çelik ile Kılıçdaroğlu, nikah şahitliği yaptı - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Flash TV Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ziya Göktuğ'un kızı Özge Göktuğ ile Asutay Güleç çiftinin nikah şahitliğini yaptı.
Bakan Çelik ile Kılıçdaroğlu, nikah şahitliği yaptı -
22:06
Kılıçdaroğlu Bursa'da Nikah Şahidi Oldu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa'da, Flash TV Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Göktuğ'un kızının düğününde nikah şahitliği yaptı.
Kılıçdaroğlu Bursa'da Nikah Şahidi Oldu
22:03
Kılıçdaroğlu ve Bakan Faruk Çelik Nikah Şahidi Oldu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, nikah şahitliği yaptı.
Kılıçdaroğlu ve Bakan Faruk Çelik Nikah Şahidi Oldu
21:24
Bakan Çelik ile Kılıçdaroğlu, Nikah Şahitliği Yaptı Çalışma Faruk Çelik ile CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa'da Mustafa Sarıgül'ün kıydığı Özge Göktuğ ile Asutay Güleç'in nikah şahitliğini yaptı.
Bakan Çelik ile Kılıçdaroğlu, Nikah Şahitliği Yaptı
21:16
Kılıçdaroğlu, Bakan Çelik ile Birlikte Nikah Şahidi Oldu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve CHP Istanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül ile birlikte Bursa'da nikah şahitliği yaptı.
Kılıçdaroğlu, Bakan Çelik ile Birlikte Nikah Şahidi Oldu
19:35
Kızıl'dan Bursaspor Yöneticilerine Ziyaret Kızıl, "Hem aile olarak hem de şahsi olarak Erkan başkanın, her zaman Bursaspor'un, artı bu yönetiminin yanındayız" dedi.
Kızıl'dan Bursaspor Yöneticilerine Ziyaret
15:34
Motosiklet Kazasında Ölen Üniversiteli Toprağa Verildi Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde, kullandığı motosikletin bankete çarparak devrilmesi sonucu yaşamını yitiren Adnan Menderes Üniversitesi Kuşadası Meslek Yüksekokulu Turizm İşletmeciliği bölümü öğrencisi 19 yaşındaki Kıvanç Gülen, memleketi Bursa'da gözyaşları arasında toprağa verildi.
Motosiklet Kazasında Ölen Üniversiteli Toprağa Verildi
20:29
Bursaspor - Kayseri Erciyesspor Maçından Notlar Bursaspor ile Kayseri Erciyesspor Spor Toto Süper Lig’in 16. hafta karşılaşmasında karşı karşıya geliyor.
Bursaspor - Kayseri Erciyesspor Maçından Notlar
19:56
Bursaspor'un Şampiyon Başkanları Atatürk Stadı'nda Bursaspor kulübü, döneminde kulübe şampiyonluk yaşatan başkanların fotoğrafları ile tarihe geçen şampiyonluk fotoğraflarını Atatürk Stadı girişen astırdı.
Bursaspor'un Şampiyon Başkanları Atatürk Stadı'nda
21:02
Tatlıses'i Çok Seviyorum Hafta sonunda Günay Restaurant'da sahneye çıkan Sibel Can, İbrahim Tatlıses'i programında bol bol andı.
16:08
Teoman Koman Son Yolculuğuna Uğurlandı Ptt Eski Genel Müdürü, Emekli Albay Nuri Alagöz,a "Sonradan Turgut Özal'ı methedenler, onun müsteşarını ölüme mahkum ettiler.
Teoman Koman Son Yolculuğuna Uğurlandı
15:25
Orgeneral Teoman Koman, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor Emekli Orgeneral Teoman Koman, son yolculuğuna uğurlanıyor.
Orgeneral Teoman Koman, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
14:31
Teoman Koman Son Yoluğuna Uğurlandı Eski Jandarma Genel Komutanı emekli Orgeneral Teoman Koman, son yolculuğuna uğurlandı.
Teoman Koman Son Yoluğuna Uğurlandı
14:24
Emekli Orgeneral Koman Son Yolculuğuna Uğurlandı Koman için 1. Ordu Komutanlığı'nda tören düzenlendi Öğle vakti Selimiye Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından, Koman'ın cenazesi Ulus Mezarlığı'na defnedildi.
Emekli Orgeneral Koman Son Yolculuğuna Uğurlandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 14:08:46. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CAVİT ÇAĞLAR HABERLERİ
[Hata Bildir]