21:2600
SON DAKİKA ÇAYIRHAN HABERLERİ

Son Dakika Çayırhan Haberleri

  Maden-İş Genel Başkanı Akçul Açıklaması

  "Biz sendika olarak bu kararı, Danıştay'a götürüyoruz. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Çayırhan Maden İşçileri 'Greve Devam' Dedi

  Çayırhan Maden İşçileri 'Greve Devam' Dedi

  Ankara'nın Nallıhan İlçesi'ne bağlı Çayırhan Mahallesi'nde bulunan Ciner Grubu'na ait Park Teknik A.Ş. Linyit Kömür İşletmesi'nde çalışan bin 250 işçi, Bakanlar Kurulu'na dün itibariyle aldığı 60 günlük erteleme kararına uymayıp, yapılan oylama sonucu greve başladı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Çayırhan Maden İşçileri 'Greve Devam' Dedi

  Çayırhan Maden İşçileri 'Greve Devam' Dedi

  Ciner Grubuna ait Park Teknik A.Ş. Linyit Kömür İşletmesinde çalışan bin 250 işçi, 60 günlük erteleme kararına uymayıp, yapılan oylama sonucu greve başladı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Maden İşçilerinin Grevi Ertelendi

  Bakanlar Kurulu, Çöllolar Kömür Sahası işyeri ile Çayırhan Kömür İşletmesinde Türkiye Maden İşçileri Sendikası tarafından alınan grev kararını, "genel sağlığı ve milli güvenliği bozucu nitelikte görüldüğünden" 60 gün süreyle ertelenmesini kararlaştırdı. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Beypazarı'nda Trafik Kazası: 1 Ölü 3 Yaralı

  Beypazarı’da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü 3 kişi yaralandı. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Ankara'da Elektrik Kesintisi

  Ankara'nın bazı semtlerine 9 Temmuz Çarşamba günü elektrik verilmeyecek. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Başkentte Maden İşçileri Grev Kararı Aldı

  Nallıhan ilçesine bağlı Çayırhan'da özel bir maden işletmesinde çalışan 1200'ü aşkın maden işçisi, toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşmaya varılamaması üzerine grev kararı aldı. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Nallıhan'da Sel, Tarım Alanlarına Zarar Verdi

  Nallıhan'da etkili olan sağanak sonrası meydana gelen sel, ekili alanlarda zarara neden oldu. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Nallıhan'da Sel Nedeniyle Mahsur Kalan Yolcular Kurtarıldı

  ANKARA (AA) Nallıhan ilçesinde ve çevresinde aniden bastıran sağanak yağmur dolayısıyla ekili alanlarda zarar oluşurken, Nallıhan Çayırhan arasında ulaşımı sağlayan karayolunda da ulaşım güçlükle sağlandı. (07 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Gökçek Nallıhan'da

  Başkan Gökçek Nallıhan'da

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve 2014 Yerel Seçimleri AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Melih Gökçek, seçim koordinasyon merkezi açılışlarını Nallıhan ve beldesi Çayırhan’da sürdürdü. (25 Şubat 2014 Salı )

   

  Beypazarı'nda Maden Arama Çalışmaları Sürüyor

  Beypazarı'nda 2. saha diye tabir edilen bölgede 2007'den bu yana maden arama çalışmaları kapsamında binin üzerinde sondaj çalışması yapıldı. (12 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Beypazarı'nda Trafik Kazası: 2'si Ağır 3 Yaralı

  Beypazarı'nda Trafik Kazası: 2'si Ağır 3 Yaralı

  Ankara'nın Beypazarı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2'si ağır, 3 kişi yaralandı. (12 Ocak 2014 Pazar )

   

  Sincan - Çayırhan- İstanbul' Demiryolu Projesi

  Sincan - Çayırhan- İstanbul" Demiryolu Projesi

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından Ankara, Bolu, Sakarya ve Kocaeli İlleri sınırları içerisinde yapılması planlanan “Sincan-Çayırhan-İstanbul Demiryolu Ankara Kocaeli Kesimi” projesi ile ilgili Bakanlığa sunulan ÇED Raporu, Bakanlıkça oluşturulan İnceleme ve Değerlendirme Komisyonu tarafından ÇED Yönetmeliğinin 12. Maddesi gereğince incelenip değerlendirilerek nihai olarak kabul edildi. (31 Aralık 2013 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.07.2014 21:26:27. #1.13#