SON DAKİKA ÇAYIRHAN HABERLERİ

Son Dakika Çayırhan Haberleri

14:48
Esere Saygılı, Korsana Karşıyız-4" Slogan ve Logo Yarışması Ödül Töreni Akyurt'ta yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
14:23
Binlerce Çalışanın Hayatını Değiştiren Sendikacı O Davayı Anlattı Memurların emekli olduklarında 30 yılın üstündeki çalışmaları için ikramiye alabilmesine olanak sağlayan davayı açan Enerji Sanayi ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası'nın (ESM) eski Ankara 1 No'lu Şube Başkanı Hasan Hüseyin Kaya, Anayasa Mahkemesi'nin, uygulamayı eşitlik ilkesine aykırı bulduğu için böyle bir karar verdiğini söyledi.
Binlerce Çalışanın Hayatını Değiştiren Sendikacı O Davayı Anlattı
13:18
Eski Sendika Başkanı O Davayla İlgili Konuştu Memurların emekli olduklarında 30 yılın üstündeki çalışmaları için ikramiye alabilmesine olanak sağlayan davayı açan Enerji Sanayi ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası'nın (ESM) eski Ankara 1 No'lu Şube Başkanı Hasan Hüseyin Kaya, Anayasa Mahkemesi'nin, uygulamayı eşitlik ilkesine aykırı bulduğu için böyle bir karar verdiğini söyledi.
Eski Sendika Başkanı O Davayla İlgili Konuştu
22:48
Kamyonun Damperi, Mobese Direğine Takıldı Ankara'da, damperi MOBESE direğine takılan kamyon devrildi, sürücü yaralandı.
Kamyonun Damperi, Mobese Direğine Takıldı
14:19
Elektrik Hattı Bakımları Enerji Kesilmeden Yapılacak Bundan sonra trafo merkezi ve enerji iletim hattı bakımları elektrikler kesilmeden "canlı bakım ekipleri" tarafından yapılacak.
Elektrik Hattı Bakımları Enerji Kesilmeden Yapılacak
16:08
Ayaş Tüneli, Banliyö Ulaşımında Kullanılacak Ayaş Belediye Başkanı Taşan: "Görüşmelerimiz olumlu. Atıl kalan demiryolunu, yük ve banliyö treni seferlerinde kullanacağız" dedi.
Ayaş Tüneli, Banliyö Ulaşımında Kullanılacak
19:38
Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Zonguldak ve Bartın'da Elektrik Kesintisi Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. Ankara, Çankırı, Kastamonu, Kırıkkale, Zonguldak ve Bartın'da elektrik kesintisine gidileceğini açıkladı.
Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Zonguldak ve Bartın'da Elektrik Kesintisi
10:35
Büyükşehir'den Asfaltta Hız Rekoru Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından sınırlarına yeni katılan ilçe ve köyler de dahil olmak üzere yapılan asfalt çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
Büyükşehir'den Asfaltta Hız Rekoru
17:42
Türkiye Maden İşçileri Sendikası İşçileri İftarda Buluştu Türkiye Maden İşçileri Sendikası Kırka Şube Başkanı Yılmaz Ayrancı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kırka Bor İşletme Müdürlüğü ana yemekhanesinde işçilerle iftarda yemeğinde bir araya geldi.
Türkiye Maden İşçileri Sendikası İşçileri İftarda Buluştu
13:50
Maden İşçileri Greve Çıktı Ama Bakanlar Kurulu Engel Oldu Türkiye Maden İşçileri Sendikası’nın (Maden-İş) yaklaşık 7 yıldır örgütlü olduğu Park Teknik Elektrik Madencilik Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de çalışan işçiler greve çıktı.
Maden İşçileri Greve Çıktı Ama Bakanlar Kurulu Engel Oldu
03:12
Çayırhan Park Madendeki Grev Ertelendi Nallıhan ilçesi Çayırhan Mahallesinde faaliyetini sürdüren, özel sektöre ait Park Maden Ocağı'nda, 24 Temmuz'da alınan grev kararı, ertelendi.
Çayırhan Park Madendeki Grev Ertelendi
18:42
Maden-İş Genel Başkanı Akçul Açıklaması "Biz sendika olarak bu kararı, Danıştay'a götürüyoruz.
12:33
Çayırhan Maden İşçileri 'Greve Devam' Dedi Ankara'nın Nallıhan İlçesi'ne bağlı Çayırhan Mahallesi'nde bulunan Ciner Grubu'na ait Park Teknik A.Ş. Linyit Kömür İşletmesi'nde çalışan bin 250 işçi, Bakanlar Kurulu'na dün itibariyle aldığı 60 günlük erteleme kararına uymayıp, yapılan oylama sonucu greve başladı.
Çayırhan Maden İşçileri 'Greve Devam' Dedi
11:39
Çayırhan Maden İşçileri 'Greve Devam' Dedi Ciner Grubuna ait Park Teknik A.Ş. Linyit Kömür İşletmesinde çalışan bin 250 işçi, 60 günlük erteleme kararına uymayıp, yapılan oylama sonucu greve başladı.
Çayırhan Maden İşçileri 'Greve Devam' Dedi
20:00
Maden İşçilerinin Grevi Ertelendi Bakanlar Kurulu, Çöllolar Kömür Sahası işyeri ile Çayırhan Kömür İşletmesinde Türkiye Maden İşçileri Sendikası tarafından alınan grev kararını, "genel sağlığı ve milli güvenliği bozucu nitelikte görüldüğünden" 60 gün süreyle ertelenmesini kararlaştırdı.
12:53
Beypazarı'nda Trafik Kazası: 1 Ölü 3 Yaralı Beypazarı’da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü 3 kişi yaralandı.
11:36
Ankara'da Elektrik Kesintisi Ankara'nın bazı semtlerine 9 Temmuz Çarşamba günü elektrik verilmeyecek.
13:14
Başkentte Maden İşçileri Grev Kararı Aldı Nallıhan ilçesine bağlı Çayırhan'da özel bir maden işletmesinde çalışan 1200'ü aşkın maden işçisi, toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşmaya varılamaması üzerine grev kararı aldı.
15:14
Nallıhan'da Sel, Tarım Alanlarına Zarar Verdi Nallıhan'da etkili olan sağanak sonrası meydana gelen sel, ekili alanlarda zarara neden oldu.
23:06
Nallıhan'da Sel Nedeniyle Mahsur Kalan Yolcular Kurtarıldı ANKARA (AA) Nallıhan ilçesinde ve çevresinde aniden bastıran sağanak yağmur dolayısıyla ekili alanlarda zarar oluşurken, Nallıhan Çayırhan arasında ulaşımı sağlayan karayolunda da ulaşım güçlükle sağlandı.
18:02
Nallıhan Halk Eğitimi Merkezinin Yıl Sonu Sergisi Çayırhan'da Açıldı Nallıhan Halk Eğitimi Merkezinin yıl sonu sergisi, Çayırhan Mahallesi'nde açıldı.
Nallıhan Halk Eğitimi Merkezinin Yıl Sonu Sergisi Çayırhan'da Açıldı
17:24
Çevre Mühendisliği Öğrencileri Tesisleri İnceledi Balıkesir Üniversitesi (BAÜ) Çevre Mühendisliği Bölümü öğrencileri Bursa ve Ankara'ya teknik gezi düzenledi.
Çevre Mühendisliği Öğrencileri Tesisleri İnceledi
16:14
Türkiye Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Akçul Açıklaması "Demokrasiye öncelikli olarak biz işçiler, emeğiyle geçinenler sahip çıkmalıyız"
16:52
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Beypazarı'nda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Beypazarı ilçesini ziyaretinde, "Buralarda güzel yatırımlarımız olacak.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Beypazarı'nda
15:51
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Beypazarı'nda Bakan Yıldız: "Buralarda güzel yatırımlarımız olacak.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Beypazarı'nda
22:01
Kütahya'da Orman Yangını Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde çıkan yangında, 20 dönüm bozuk orman alanı zarar gördü.
Kütahya'da Orman Yangını
17:54
Çayırhan'da Hanımlar Matinesi Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Hanımlar Matinesi, Çayırhan’da düzenlendi.
23:17
Çubuk'ta trafik kazası: 5 yaralı - Çubuk ilçesinde bir yakınlarının cenaze töreninden dönen ailenin içinde bulunduğu otomobilin karıştığı kazada, aynı aileden biri çocuk 5 kişi yaralandı.
Çubuk'ta trafik kazası: 5 yaralı -
22:24
Ankara'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Çubuk ilçesinde bir yakınlarının cenaze töreninden dönen ailenin içinde bulunduğu otomobilin karıştığı kazada, aynı aileden biri çocuk 5 kişi yaralandı.
Ankara'da Trafik Kazası: 5 Yaralı
11:24
Başkan Gökçek Nallıhan'da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve 2014 Yerel Seçimleri AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Melih Gökçek, seçim koordinasyon merkezi açılışlarını Nallıhan ve beldesi Çayırhan’da sürdürdü.
Başkan Gökçek Nallıhan'da
17:35
Beypazarı'nda Maden Arama Çalışmaları Sürüyor Beypazarı'nda 2. saha diye tabir edilen bölgede 2007'den bu yana maden arama çalışmaları kapsamında binin üzerinde sondaj çalışması yapıldı.
01:55
Beypazarı'nda Trafik Kazası: 2'si Ağır 3 Yaralı Ankara'nın Beypazarı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2'si ağır, 3 kişi yaralandı.
Beypazarı'nda Trafik Kazası: 2'si Ağır 3 Yaralı
11:29
Sincan - Çayırhan- İstanbul" Demiryolu Projesi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından Ankara, Bolu, Sakarya ve Kocaeli İlleri sınırları içerisinde yapılması planlanan “Sincan-Çayırhan-İstanbul Demiryolu Ankara Kocaeli Kesimi” projesi ile ilgili Bakanlığa sunulan ÇED Raporu, Bakanlıkça oluşturulan İnceleme ve Değerlendirme Komisyonu tarafından ÇED Yönetmeliğinin 12. Maddesi gereğince incelenip değerlendirilerek nihai olarak kabul edildi.
Sincan - Çayırhan- İstanbul' Demiryolu Projesi
10:30
2014'te Sektörü Neler Bekliyor? İnşaat sektörünün önde gelen isimleri yeni yıl beklentilerini değerlendirdi.
2014'te Sektörü Neler Bekliyor?
21:23
Tes-İş Sendikası Çayırhan Şube Başkanlığı 10. Olağan Kongresi Şube başkanlığına yeniden Sinan Türker getirildi.
15:11
TOKİ'nin Beypazarı konutları teslim edilmeye başladı - Beypazarı Belediye Başkanı Cengiz Özalp, Beypazarı evlerinin geleneksel mimarisine uygun yapılan TOKİ konutlarının hak sahiplerine teslim edilmeye başlandığı bildirdi.
TOKİ'nin Beypazarı konutları teslim edilmeye başladı -
14:45
TOKİ'nin Beypazarı Konutları Teslim Edilmeye Başladı Beypazarı Belediye Başkanı Cengiz Özalp, Beypazarı evlerinin geleneksel mimarisine uygun yapılan TOKİ konutlarının hak sahiplerine teslim edilmeye başlandığı bildirdi.
TOKİ'nin Beypazarı Konutları Teslim Edilmeye Başladı
16:35
Beypazarı Çayırhan Karayolunda Heyelan Beypazarı ilçesi ile Çayırhan beldesi arasındaki karayolunda heyelan meydana geldi.
15:24
Belediye Başkanları Mudurnu'da Buluştu İpek Yolu Belediyeler Birliği Başkanı Adnan Okur, “Birliğe üye belediyelerin yerleşim birimlerinin tanıtımında, İpek Yolu Belediyeler Birliği öncü rol oynuyor” dedi.
09:42
Haftanın Tarihine Bakış Kıbrıs’ta 1967 Kasım ayında kriz yaşandı KKTC Kasım 1983'te kuruldu
Haftanın Tarihine Bakış
13:21
Akyazı Belediyesi'nden Yht Hattı Hakkında Açıklama Geldi Akyazı Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, bir süre önce internet sitelerinde ve gazetelerde çıkan 'Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, Sakarya'da Sapanca ve Pamukova'da duracağı açıklanan hızlı trenin Akyazı'da da durması için çalışma...
Akyazı Belediyesi'nden Yht Hattı Hakkında Açıklama Geldi
10:03
Hızlı Tren Projesinde Çed Süreci Başladı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından Ankara, Bolu, Sakarya ve Kocaeli sınırları içerisinde yapılması planlanan "Sincan-Çayırhan-İstanbul Demiryolu Ankara Kocaeli Kesimi" projesi ile ilgili...
11:38
Nallıhan'da Senebaşı Müdürler Toplantısı Yapıldı 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı senebaşı Müdürler toplantısı 9 Eylül pazartesi günü Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.
Nallıhan'da Senebaşı Müdürler Toplantısı Yapıldı
16:02
Keçiörenli Çocuklara Doğa Kampı Hediyesi Çocukların okul düzenine uyumunu kolaylaştırmak isteyen Keçiören Belediyesi, Çocuk Danışma Merkezi bünyesinde bir doğa kampı düzenledi.
Keçiörenli Çocuklara Doğa Kampı Hediyesi
15:48
Çayırhan Juliopolis Antik Kenti'nde Kazılar Başladı Nallıhan ilçesi Çayırhan beldesindeki 2 bin yıllık kayıp juliopolis antik kentinde kazılar yeniden başladı.
Çayırhan Juliopolis Antik Kenti'nde Kazılar Başladı
15:13
Çayırhan Belediye Başkanı Bayrak Açıklaması "Birçok önemli projeyi hayata geçirdik"
12:14
Ankara'da Trafik Kazası: 13 Yaralı Nallıhan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2'si ağır 13 kişi yaralandı
Ankara'da Trafik Kazası: 13 Yaralı
12:09
Kaset Dinleyerek Hafız Olan Görme Engelli Katı, Şimdi de Eğitmenlik Yapıyor Ankara Beypazarı ilçesinde yaşayan 70 yaşındaki görme engelli hafız İsmet Katı, bir çok kişiye Kur'an öğretiyor.
Kaset Dinleyerek Hafız Olan Görme Engelli Katı, Şimdi de Eğitmenlik Yapıyor
17:06
Nallıhan'da Engelliler Okulu İçin İlk Adım Atıldı Ankara'nın Nallıhan ilçesinde açılması planlanan engelliler okulu için Kaymakam İsmail Altan Demirayak başkanlığında çalışmalar devam ediyor.
11:50
Beypazarı'nda Trafik Kazası: 10 Yaralı Beypazarı'nda meydana gelen trafik kazasında 10 kişi yaralandı.
Beypazarı'nda Trafik Kazası: 10 Yaralı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 03:23:39. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇAYIRHAN HABERLERİ
[Hata Bildir]