SON DAKİKA CEM AFŞİN AKBAY HABERLERİ

Son Dakika Cem Afşin Akbay Haberleri


CEM AFŞİN AKBAY

1977 yılında Ağrı Patnos'ta doğan Akbay, İlk ve orta öğrenimini burada tamamladı.1998 yılında Hacettepe Üniversitesi İ.İ.B.F Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olan Akbay, 2000 yılında Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Milli Emlak Kontrolörlüğünden ayrılarak Mülki İdare Mesleğine... Devamı

17:27
Yakılan Patnos Belediyesi'nde Zarar 4 Milyon Lira Ağrı'nın Patnos ilçesinde, IŞİD'in Kobani'deki saldırılarını protesto etmek için eylemciler tarafından yakılan belediye binasındaki zarar tam 4 milyon lira.
Yakılan Patnos Belediyesi'nde Zarar 4 Milyon Lira
12:12
Gazetecilerden Kaymakama Veda Yemeği AĞRI (İHA) – Ağrı’nın Patnos Gazeteciler Cemiyeti, Elazığ Vali Yardımcılığı görevine atanan Patnos Kaymakamı Üzeyir Yılmaz’a veda yemeği verdiler.
Gazetecilerden Kaymakama Veda Yemeği
13:42
Süpnan Dağı'na 4 Saatte Zirve Tırmanışı Yaptılar Süphan Dağı'na yol yapımı ve yeni rota sayesinde dağcılar, 3 bin metreye kadar araçları ile çıkarken, buradan 4 saatte zirve tırmanışını gerçekleştirdi.
Süpnan Dağı'na 4 Saatte Zirve Tırmanışı Yaptılar
09:53
Devrek'te Kaymakama Veda Yemeği Kaymakam için düzenlenen veda yemeğinde Devrek protokolü bir araya geldi.
Devrek'te Kaymakama Veda Yemeği
14:47
Patnos'ta Öğrenciler Yararına Kermes Açıldı Ağrı'nın Patnos ilçesinde Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneği, Hayır Çarşısı isimli kermes açtı.
Patnos'ta Öğrenciler Yararına Kermes Açıldı
16:45
Kutlu Doğum Haftası Patnos ilçesinde etkinlikler kapsamında açılan kermes ilgi gördü.
16:02
Kaymakam Patnos'a Başkan Oldu Ağrı'nın Patnos İlçesi Belediye Başkanlığına AK Partiden aday olan kaymakam Cem Afşin Akbay seçildi.
14:42
Başbakan Yardımcısı Arınç Ağrı'da Arınç: "24 saat milletin refahı, mutluluğu için ter dökmezseniz belediye başkanlığı yapamazsınız. Siz sadece o makamda oturur, çevrenizdekilerle siyaset yapar, sıkışırsanız tehdite, şantaja başvurur, milletten zorla oy toplamaya kalkarsınız. Böyle bir belediyecilik anlayışı yok. Artık böyle belediyecilik.
Başbakan Yardımcısı Arınç Ağrı'da
16:37
Devrek'te 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması 24 Kasım Öğretmenler Günü tüm yurtta olduğu gibi Devrek'te de çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Zonguldak'ın Devrek ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Devrek'te 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması
15:51
Vali Kaban'dan Devrek'e Ziyaret Zonguldak'a yeni atanan Vali Ali Kaban, çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Devrek ilçesini ziyaret etti.
Vali Kaban'dan Devrek'e Ziyaret
13:21
Devrek'te Camiler ve Din Görevlileri Haftası Etkinliklileri Bu yıl "Cami, Kadın ve Aile" temasıyla kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında, Zonguldak'ın Devrek ilçesinde çeşitli etkinlikler düzenlendi.
Devrek'te Camiler ve Din Görevlileri Haftası Etkinliklileri
13:24
Devrek Engelliler Derneginden Dayanışma Kahvaltısı Zonguldak'ın Devrek ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Devrek Engelli Vatandaşlara Yardım ve Dayanışma Derneği tarafından dayanışma kahvaltısı düzenlendi.
Devrek Engelliler Derneginden Dayanışma Kahvaltısı
18:36
Dmyo'dan "Birlik ve Dayanışma Kahvaltısı" Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek Meslek Yüksek Okulunda (DMYO) düzenlenen kahvaltılı toplantıda protokol ve Devrekliler bir araya geldi.
Dmyo'dan 'Birlik ve Dayanışma Kahvaltısı'
09:40
Yenice'de Gıda ve Hayvancılık Fuarı Yapıldı Çanakkale'nin Yenice ilçesinde, organize edilen Geleneksel Yenice Issızcuma Hayrı, Gıda ve Hayvancılık Fuarı'nın bu yıl 9.su gerçekleşti.
Yenice'de Gıda ve Hayvancılık Fuarı Yapıldı
12:16
Devrek'te İlçe İnsan Hakları Kurulu Gözlem İncelemelerde Bulundu Devrek Kaymakamlığı İlçe İnsan Hakları Kurulu, Gözlem, İnceleme ve İzleme Komisyonu Üyeleri, Devrek Devlet Hastanesi, Devrek İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Devrek İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek çeşitli inceleme ve izlemelerde bulundu.
Devrek'te İlçe İnsan Hakları Kurulu Gözlem İncelemelerde Bulundu
12:15
Devrek'te 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla Kutlandı Zonguldak'ın Devrek ilçesinde 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 91.yıl dönümü vatandaşların yoğun katılımı ile büyük bir coşku ve heyecan içerisinde kutlandı.
Devrek'te 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla Kutlandı
13:36
AKP Genel Başkan Yardımcısı Şentop, Kaymakam Yaman'ı Ziyaret Etti AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr.Mustafa Şentop Çaycuma'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
AKP Genel Başkan Yardımcısı Şentop, Kaymakam Yaman'ı Ziyaret Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 12:06:11. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CEM AFŞİN AKBAY HABERLERİ
[Hata Bildir]