20:3300
SON DAKİKA CEM GARİPOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Cem Garipoğlu Haberleri

   

  Geniş Haber) Hayyam Garipoğlu Tutuklandı

  Geniş Haber) Hayyam Garipoğlu Tutuklandı

  Münevver Karabulut cinayetine ilişkin yargılandığı davada "suçluyu kayırmaktan" aldığı 3 yıl hapis cezası onanan ve hakkında yakalama kararı bulunan İşadamı Hayyam Garipoğlu tutuklandı. (Bugün 14:16)

   

  Hayyam Garipoğlu Tutuklandı

  Münevver Karabulut'un öldürülmesi davasında hakkında kesinleşmiş 3 yıl hapis cezası bulunan Cem Garipoğlu'nun amcası iş adamı Hayyam Garipoğlu, tutuklandı. (Bugün 14:09)

   

  Hayyam Garipoğlu Havalimanı'nda Yakalanarak Cezaevine Gönderildi

  Geçtiğimiz günlerde cezaevinde intihar eden Cem Garipoğlu ile birlikte yargılandığı Münevver Karabulut'un öldürülmesine ilişkin davada hakkında kesinleşmiş cezası bulunan Hayyam Garipoğlu Londra'dan gelişinde Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı. (Bugün 12:39)

   

  Hayyam Garipoğlu Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi

  Münevver Karabulut'un öldürülmesine ilişkin dava kapsamında hakkında 3 yıl kesinleşmiş hapis cezası kararı bulunan Hayyam Garipoğlu tutuklanarak cezaevine gönderildi. (Bugün 12:13)

   

  Selçuk İnan'a Büyük Ayıp

  Şampiyonlar Ligi'nde Anderlecht ile karşılaşacak olan Galatasaray'da taraftarların Selçuk İnan'a açtığı pankart görenleri şoke etti. (Bugün 07:56)

   

  Cem Garipoğlu'nun Kesin Ölüm Nedeni Açıklandı

  Cem Garipoğlu'nun Kesin Ölüm Nedeni Açıklandı

  Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı, Cem Garipoğlu'nun başına poşet geçirerek intihar ettiğini ve o tarihte kayıt alan kameralarda herhangi bir arızanın olmadığını açıkladı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 20:33:21. #1.12#