SON DAKİKA CENGİZ ERGÜN HABERLERİ

Son Dakika Cengiz Ergün Haberleri


CENGİZ ERGÜN

1960 yılında Manisa'da doğdu.

Cemal ve Nihal Ergün'ün oğlu olan Cengiz Ergün ilkokulu sırasıyla Murat Germen İlkokulu, Necatibey İlkokulu ve Gazi İlkokulunda okumuştur. Ortaokulu Şehitler Orta Okulu'nda, Liseyi de İzmir Fatih Lisesi'nde tamamladı. Lisans eğitimini ise Muğla Üniversitesi... Devamı

14:38
Başkan Ergün'den Demirci'ye Yeni Araç Müjdesi MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı, Demirci'de Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'na bağlı itfaiye birimi ve Büyükşehir Belediyesi'ne ait şantiyede incelemelerde bulundu.
Başkan Ergün'den Demirci'ye Yeni Araç Müjdesi
14:31
Demirci Eğitim Fakültesi Lojmanlarına İkinci Destek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı, daha önce temel aşamasında ziyaret ederek destek verdiği Demirci Eğitim Fakültesi Lojmanlarına, bir destek sözü daha verdi.
14:18
Demirci'de Miting Gibi Açılış MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Demirci'de Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası'nın açılışını yaptı.
11:03
Tarihi Camiye Büyükşehir Eli Değdi MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara ziyaretinde Tarihi Halime Hatun Camii'nin ışıklandırılması yönünde verdiği sözü yerine getirdi.
16:08
"Demirci'ye Hizmete Hazırız" MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, haftalık ilçe ziyaretleri kapsamında Demirci ilçesini ziyaret etti.
'Demirci'ye Hizmete Hazırız'
11:17
Başkan'dan Çocuk Merkezleri İçin Yer Tespiti TURGUTLU Belediye Başkanı Turgay Şirin, Manisa Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile inşa edilecek olan Çocuk Kültür Sanat Merkezleri'ne yönelik yer tespiti yaptı.
Başkan'dan Çocuk Merkezleri İçin Yer Tespiti
18:44
Manisa'da Toplu Taşımada Cep Telefonuyla Ödeme Devri Akıllı telefonlara yüklenecek uygulamayla toplu taşıma ücreti telefon gösterilerek ödenecek.
15:13
Kentkartta Yeni Dönem Manisa'da ilk kez uygulamaya konulan sistemde, ulaşımda kullanılan kentkartlar akıllı telefonlarla bütünleşti.
Kentkartta Yeni Dönem
17:01
Başkan Ergün İlçelere Büyük Müjdeler Verdi MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, katıldığı canlı yayın programında ilçelere önemli müjdeler verdi.
Başkan Ergün İlçelere Büyük Müjdeler Verdi
17:35
Kooperatifler İhaleye Girebilmek İçin Yardım İstedi MANİSA (İHA) – Manisa’nın büyükşehir belediyesi olması sonrasında kapatılan İl Özel İdaresi’ne olan borçlarından dolayı, Cuma günü gerçekleştirilecek olan Gölmarmara Gölü su ürünleri avcılık ihalesine katılamayacaklarını belirten S.S. Kemerdamları, Tekelioğlu ve Pazarköy Su Ürünleri Değerlendirme Kooperatifi üyeleri yetkililerden yardım istediler.
Kooperatifler İhaleye Girebilmek İçin Yardım İstedi
13:32
Aigai Antik Kenti Kazılarına Destek Manisa Büyükşehir Belediyesinin kazılara destek vermesine ilişkin protokol, törenle imzalandı.
16:11
Tarihi Camiye Büyükşehir Eli Değdi Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara ziyaretinde Tarihi Halime Hatun Camii’nin ışıklandırılması yönünde verdiği sözü yerine getirdi.
Tarihi Camiye Büyükşehir Eli Değdi
11:03
Büyükşehir'den Karacabey'e Sosyal Tesis Müjdesi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kent merkezinde büyük takdir kazanan sosyal tesisler zincirine Karacabey ile yeni bir halka daha ekleneceğinin müjdesini verdi.
Büyükşehir'den Karacabey'e Sosyal Tesis Müjdesi
10:32
Büyükşehir'den Karacabey'e Sosyal Tesis Müjdesi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kent merkezinde büyük takdir kazanan sosyal tesisler zincirine Karacabey ile yeni bir halka daha ekleneceğinin müjdesini verdi.
Büyükşehir'den Karacabey'e Sosyal Tesis Müjdesi
16:25
Genel Sekreter Memiş Turgutlu Belediyesi'nde TURGUTLU Belediye Başkanı Turgay Şirin, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş'i makamında ağırladı.
Genel Sekreter Memiş Turgutlu Belediyesi'nde
15:35
Kula'nın Kalkınmasını Hedefliyoruz Projelendirilecek alanların da incelendiği Kula ziyareti sonrasında açıklama yapan Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, Büyükşehir Belediyesi olarak Kula'nın turizmini canlandırmayı ve bu noktada Kula'nın kalkınmasını hedeflediklerini söyledi.
Kula'nın Kalkınmasını Hedefliyoruz
13:57
Spina Bifida Derneğinden Şiir Dolu Gece MANİSA Büyükşehir Belediyesi aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında, Spina-Bifida Derneği tarafından 'İçinden Şiir Geçen Türküler' adlı bir etkinlik düzenlendi.
13:53
Sporcular 'Ben Başaracağım' Diyebilmelidir MANİSA Büyükşehir Belediyesi'nin aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında, Kültür Merkezi Meclis Salonu'nda Pedagog Kemal Çamlıoğlu tarafından 'Sporda Biz Olmak' adlı bir seminer düzenlendi.
Sporcular 'Ben Başaracağım' Diyebilmelidir
16:59
Daire Başkanlarıyla Proje Toplantısı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, daire başkanlarıyla Ulaşım Dairesi Başkanlığı'nda bir araya geldi.
Daire Başkanlarıyla Proje Toplantısı
16:45
MASKİ'den Çöp Sularına Önlem Turgut Özal Mahallesi'nde bulunan şehir çöplüğünden sızan suların mahalleye akması ve çevreye kötü koku yayması üzerine MASKİ ekipleri mahallede çalışma başlattı.
MASKİ'den Çöp Sularına Önlem
15:27
Trabzon'dan Başkan Ergün'e Övgü MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Trabzon Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız'ı makamında konuk etti.
Trabzon'dan Başkan Ergün'e Övgü
19:10
Cengiz Ergün'den Turgutlu'ya Müjde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, bazı ziyaret ve açılışlara katılmak üzere Turgutlu ilçesine gitti.
Cengiz Ergün'den Turgutlu'ya Müjde
18:47
Manisa'dan Kısa Kısa Turgutlu ilçesinde çökme tehlikesi bulunan 4 binanın boşaltılması için ev sahiplerine tebligat yapıldı.
17:42
Büyükşehir'den 17 İlçeye Otobüs Müjdesi MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi'nin Ocak ayı meclis toplantısında müjdesini verdiği otobüslerde incelemelerde bulundu.
Büyükşehir'den 17 İlçeye Otobüs Müjdesi
15:53
Başkan Ergün Sarıgöl'e Verdiği Sözü Tuttu Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün sık sık ilçeleri ziyaret ederek il genelinde yapılacak hizmetleri yerinde tespit ediyor.
Başkan Ergün Sarıgöl'e Verdiği Sözü Tuttu
15:46
475. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali Mart ayında gerçekleştirilecek festivalin bu yılki bütçesi 1 milyon 600 bin lira olarak belirlendi Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin 1 milyon lira bütçe ayırması meclis toplantısında kabul edildi, merkezdeki 2 ilçe belediyesinin de bütçe için 300'er bin liralık kaynak sağlayacağı bildirildi.
14:31
Büyükşehir'den Vatandaşa Sıcak Çorba MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Akhisar'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle Akhisar-İstanbul yolu üzerindeki Gelenbe rampasında araç sürücüleri ve yolculara sıcak çorba ikram etti.
Büyükşehir'den Vatandaşa Sıcak Çorba
12:55
Manisa'dan Uzak İllere Cenazeler Uçakla Götürülecek Manisa Büyükşehir Belediyesi, vefat eden ancak uzak illerde defnedilecek kişilerin cenazelerinin uçakla taşınması için Türk Hava Yolları (THY) ile protokol imzalayacak.
Manisa'dan Uzak İllere Cenazeler Uçakla Götürülecek
12:39
Kula ve Selendi'nin Bazı Taşınmazları Büyükşehir Belediyesi'ne Devredildi Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi, ocak ayı toplantısında Kula ve Selendi ilçelerinde bulunan bazı taşınmaz malların kendisine devredilmesiyle ilgili maddeleri görüşerek karara bağlandı.
12:31
Mesir Macunu Festivali Bütçesi 1 Milyon 600 Bin Lira Manisa Büyükşehir Belediye Meclisinin 2015 yılı ilk toplantısında, bu sene 475.si düzenlenecek Manisa Uluslararası Mesir Macunu Festivalinin bütçesi belirlendi.
08:47
Mesir Festivali'ne Dev Bütçe MANİSA Büyükşehir Belediyesi'nin 2015 yılı ilk meclisinde bu sene 475.si düzenlenecek Uluslararası Mesir Festivali'nin de bütçesi belirlendi.
08:39
Kula ve Selendi'den Büyükşehire Devir Ocak ayı meclis toplantısında Kula ve Selendi'de bulunan bazı taşınmaz malların, Büyükşehir Belediyesi'ne devir olmasıyla ilgili maddeler görüşülerek karara bağlandı.
17:09
Manisa'da Atık Su Arıtma Tesisinin İhale Süreci Başlatılacak Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü merkez, Alaşehir, Turgutlu ve Gördes’te yaptıracağı atık su arıtma tesislerine ait kredilerin İller Bankası tarafından onaylanmasından sonra proje alanlarında incelemelerde bulundu.
14:11
Arıtma Tesislerinde Geri Sayım Başladı Arıtma tesislerinin yapılacağı alanlarda incelemelerin gerçekleştiğini belirten MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç, ihale süreçlerinin hızla başlatılacağını söyledi.
14:00
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Sinop Belediye Başkanı Ergün, kentte görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.
20:11
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Manisa milletvekilleri Uğur Aydemir, Özgür Özel, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, CBÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kemal Çelebi ile Manisa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Ayhan Korkmaz mesaj yayınlayarak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.
18:52
Erdoğan Türek Son Yolculuğuna Uğurlandı Manisa Organize Sanayi Bölgesi Başkanı ve Yonca Gıda’nın Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek’in amcası ve Manisa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ergün Türek’in babası olan Erdoğan Türek, hayata veda etti.
Erdoğan Türek Son Yolculuğuna Uğurlandı
18:34
Yeni Yıpalacak Alaşehir Otogarı'nın Tapusu Büyükşehir'de Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir ilçesinde oto terminal alanında kalan ve mülkiyeti Alaşehir Belediyesi’ne ait olan parsellerin tapusunu tescil etti.
Yeni Yıpalacak Alaşehir Otogarı'nın Tapusu Büyükşehir'de
16:58
Alaşehir Otogarının Tapusu Büyükşehir'de MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir ilçesinde oto terminal alanında kalan ve mülkiyeti Alaşehir Belediyesi'ne ait olan parsellerin tapusunu tescil etti.
14:58
ASKF Başkanı Aydın "Başkanımız Bir Dediğimizi İki Etmiyor" Manisa Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçede Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör ve 1. Amatör Kümede mücadele eden toplam 55 kulübe 5 bin 280 adet ve yaklaşık değeri 300 bin TL olan malzeme desteğinde bulundu.
ASKF Başkanı Aydın 'Başkanımız Bir Dediğimizi İki Etmiyor'
14:27
ODTÜ'lü Öğrencilerin Manisa Sınavı Manisa'yı seçen ODTÜ Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü 3. sınıf öğrencileri çalışmalarının ilk aşamasını tamamladı.
11:01
Geleneksel Anadolu Müziğinden Farklı Ezgiler MANİSA Büyükşehir Belediyesi'nin aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında 'Bağlama Resitali' adlı bir konser düzenlendi.
Geleneksel Anadolu Müziğinden Farklı Ezgiler
21:51
Manisa Çöplüğünün Suyu Çıktı Yıllardır Manisa’nın önemli sorunlarından biri olan şehir çöplüğünden akmaya başlayan pis su, Turgut Özal mahallesine kadar ulaştı.
Manisa Çöplüğünün Suyu Çıktı
17:27
Manisa Çöplüğünün Suyu Çıktı Yıllardır Manisa’nın önemli sorunlarından biri olan şehir çöplüğünden akmaya başlayan pis su, Turgut Özal mahallesine kadar ulaştı.
Manisa Çöplüğünün Suyu Çıktı
18:38
Akhisar'da Çiftçilere Kendini Taşıttığı İddia Edilen Bürokrat Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ergün: "657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu gereğince idari soruşturma başlatılmış ve ilgili daire başkanımız görevinden alınmıştır"
16:15
Çiftçilerin Omuzlarındaki Başkan Görevden Alındı Manisa’nın Akhisar ilçesinde, yoğun kar yağışı nedeniyle zarar gören seraları incelediği sırada kaygan zeminden dolayı iki çiftçinin omuzuna çıkan Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Nedim Zurnacı hakkında idari soruşturma açılarak görevinden alındı.
Çiftçilerin Omuzlarındaki Başkan Görevden Alındı
16:03
Manisa Çiftçinin Omuzunda Hasar Tespiti Yapan Daire Müdürü Görevden Alındı Manisa Akhisar İlçesi'nde, kar yağışı nedeniyle zarar gören seralarda hasar tespit çalışmalarını, ayaklarının ıslanmaması için üreticilerin omuzlarında yaparken fotoğraflanan Manisa Büyükşehir Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Nedim Zurnacı görevden alındı.
Manisa Çiftçinin Omuzunda Hasar Tespiti Yapan Daire Müdürü Görevden Alındı
15:04
Nedim Zurnacı Kimdir ? Zurnacı Görevinden Alındı Nedim Zurnacı kimdir ? Manisa'da kar yağışı nedeniyle zarar gören seralarda hasar tespitini, üreticilerin omuzlarında yaparken fotoğraflanan Daire Başkanı Nedim Zurnacı görevden alındı.
Nedim Zurnacı Kimdir ? Zurnacı Görevinden Alındı
14:36
Çiftçinin Omuzunda Hasar Tespiti Yapan Daire Müdürü Görevden Alındı Manisa'da kar yağışı nedeniyle zarar gören seralarda hasar tespitini, üreticilerin omuzlarında yaparken fotoğraflanan Daire Başkanı Nedim Zurnacı görevden alındı.
Çiftçinin Omuzunda Hasar Tespiti Yapan Daire Müdürü Görevden Alındı
12:07
Baybatur'dan Kula ve Büyükşehir Belediyelerine Eleştiri AK Parti Kula İlçe Teşkilatı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, Kula’da hiçbir hizmet yapılmadığını belirtirken, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı’nın seraları çiftçilerin omzunda incelemesine tepki gösterdi.
Baybatur'dan Kula ve Büyükşehir Belediyelerine Eleştiri
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 00:36:35. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CENGİZ ERGÜN HABERLERİ
[Hata Bildir]