22:1500
SON DAKİKA CENGİZ ERGÜN HABERLERİ

Son Dakika Cengiz Ergün Haberleri


CENGİZ ERGÜN

1960 yılında Manisa'da doğdu.

Cemal ve Nihal Ergün'ün oğlu olan Cengiz Ergün ilkokulu sırasıyla Murat Germen İlkokulu, Necatibey İlkokulu ve Gazi İlkokulunda okumuştur. Ortaokulu Şehitler Orta Okulu'nda, Liseyi de İzmir Fatih Lisesi'nde tamamladı. Lisans eğitimini ise Muğla Üniversitesi... Devamı

  Son Meclis'te Sarıgöl'e Kavşak Müjdesi

  Son Meclis'te Sarıgöl'e Kavşak Müjdesi

  Büyükşehir Belediye Meclisi Aralık ayı 2. oturumu Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında toplandı. (Bugün 09:00)

   

  Başkan Ergün'e 'Gönülden' Övgüler

  Başkan Ergün'e 'Gönülden' Övgüler

  MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Gönülden Gönüle Derneği Başkanı Burhan Kurtoğlu ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. (Dün 16:15)

   

  Büyükşehirle Engeller Aşılıyor

  Yaklaşık 3,5 yıl önce çalıştığı inşaattan düşerek, belden aşağısı felç olan Turgut Kızıldağ'a yardım elini Büyükşehir Belediyesi uzattı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Bozburun'da İçme Suyu Sevinci

  Bozburun'da İçme Suyu Sevinci

  MASKİ Genel Müdürlüğü, Köprübaşı ilçesi Bozburun Mahallesi'nde yaşanan içme suyu sıkıntısını gidermek için sondaj çalışması gerçekleştirdi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Yeşil Alan Miktarı 5 Yılda 2 Katına Çıkarıldı

  5 yıl öncesinde yaklaşık 850 bin metrekare olan yeşil alan miktarı, yürütülen çalışmaların ardından 1 milyon 725 bin metrekareye çıkarıldı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Festival Açılışlarla Renklenecek

  Festival Açılışlarla Renklenecek

  Kent Park, Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzu ile Ulutepe Peyzaj Projesi'nin, 475. Uluslararası Manisa Mesir Festivali'nde açılışlarının yapılacağı belirtildi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Başkan Ergün'den Manisaspor'a Destek

  Başkan Ergün'den Manisaspor'a Destek

  MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, PTT 1. Lig'de hafta sonu Adana Demirspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Manisaspor'u ziyaret etti. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Demirci'nin Su Sorunu MASKİ ile Son Buldu

  Demirci'nin Su Sorunu MASKİ ile Son Buldu

  MANİSA Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Demirci ilçe merkezinde içme suyu sıkıntısı yaşanmaması için 2 yeni sondaj çalışması gerçekleştirdi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Büyükşehirden Kahkaha Tufanı

  Büyükşehirden Kahkaha Tufanı

  MANİSA Büyükşehir Belediyesi aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında 'Düğünde Panik' adlı tiyatro oyununu Manisalı tiyatro severlerle buluşturdu. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 22:15:13. #1.13#