SON DAKİKA CENGİZ YAVİLİOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Cengiz Yavilioğlu Haberleri

 • 12:42AK Parti Milletvekili Cengiz Yavilioğlu'nda İha'ya ZiyaretAK Parti Milletvekili Cengiz Yavilioğlu'nda İha'ya ZiyaretAK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu, İhlas Haber Ajansı Erzurum Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.
 • 16:48Milletvekili Yavilioğlu'ndan Anneler Günü MesajıMilletvekili Yavilioğlu'ndan Anneler Günü MesajıAK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu, “Anneler Günü” nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • 10:45Yılmaz'dan Miting TeşekkürüYılmaz'dan Miting TeşekkürüAK Parti Erzurum Milletvekili, Milletvekili adayı Adnan Yılmaz, hafta sonunda Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Erzurum’da gerçekleştirdiği mitinge yoğun ilgi gösteren Erzurumlulara yayınladığı mesaj ile teşekkür etti.
 • 16:06İçişleri Eski Bakanı Efkan Ala, Erzurum Ticaret Borsası'ndaydıİçişleri Eski Bakanı Efkan Ala, Erzurum Ticaret Borsası'ndaydıİçişleri eski Bakanı Efkan Ala, Erzurum Ticaret Borsası’nda işadamlarıyla bir araya geldi.
 • 15:59Başbakan Davutoğlu Erzurum Mitinginde KonuştuBaşbakan Davutoğlu Erzurum Mitinginde KonuştuBaşbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, 7 Haziran milletvekili seçimleri öncesi ilk mitingini bugün Erzurum’da gerçekleştirdi.
 • 00:23Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Vefa Yemeğine KatıldıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Vefa Yemeğine KatıldıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala - Ala, bir aday ile sohbet ediyor- Efkan Ala'nın konuşması- Salon genel görüntü- 24. dönem milletvekillerine plaket takdimi- 25. dönem adaylarına sertifika verilmesi Genel seçime doğru- Eski İçişleri Bakanı Ala: "Bakınız hiçbir iç mesele bizim memleket meselemizden daha önemli halde olmadı.
 • 22:55Genel Seçime DoğruEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Bakınız hiçbir iç mesele bizim memleket meselemizden daha önemli halde olmadı.
 • 13:30AK Parti Adaylarını TanıttıAK Parti Adaylarını TanıttıAK Parti Erzurum Milletvekili adayları için tanıtım programı düzenlendi.
 • 14:31Rekor Akdağ'daErzurum’da 14 Kasım 2002-7 Haziran 2015 sürecinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden 13 milletvekili Erzurum’u temsil etti.
 • 21:59AK Parti Mevcut 100'den Fazla Milletvekilini Aday GöstermediAK Parti Mevcut 100'den Fazla Milletvekilini Aday GöstermediAK Parti, 2015 genel seçimleri için aday listesini açıkladı. Parti mevcut vekillerinden 100'den fazlasını aday göstermedi.
 • 16:44Aşkale'ye Kız Teknik Meslek Lisesi Müjdesi...Aşkale'ye Kız Teknik Meslek Lisesi Müjdesi...Erzurum’un Aşkale İlçesi’nde açılması planlanan Kız Teknik Meslek Lisesi için Ankara’dan onay çıktı.
 • 17:41Yakutiye'ye 18.5 Trilyonluk YatırımYakutiye'ye 18.5 Trilyonluk YatırımErzurum Merkez Yakutiye İlçesine 2015 yılının en ciddi kamu yatırımı olarak bir Sosyal Bilimler Lisesi ve birde Rehberlik Araştırma Merkezi olarak geliyor.
 • 16:05Milletvekili Yavilioğlu'ndan Çanakkale MesajıMilletvekili Yavilioğlu'ndan Çanakkale Mesajı18 Mart Şehitler Günü Ve Çanakkale Zaferinin 100. Yıldönümü nedeniyle Erzurum Ak Parti Milletvekili, Ekonomi İşler Başkan Yardımcısı ve Plan-Bütçe Komisyonu Üyesi Dr. Cengiz Yavilioğlu bir mesaj yayımladı.
 • 12:47Eğitimde Yeni Yatırımlar…Erzurum’a yapılacak yeni eğitim yatırımları ile ilgili bir açıklama yapan Erzurum Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Dr. Cengiz Yavilioğlu, “Erzurum’a 125 milyon (trilyon) TL daha eğitim yatırımı yapılacak, böylece 2014-2016 yatırımlarıyla beraber son üç yılda Erzurum’a yapılan orta öğretim yatırım tutarı “300 milyon” (trilyon) TL’yi aşmış olacak” dedi.
 • 20:18Erzurum Milletvekillerinden Sert Açıklama!..Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar’ın geçtiğimiz günlerde Kayak Tesisleriyle ilgili olarak yaptığı açıklama ile ilgili olarak, Erzurum Milletvekilleri ortak açıklama yaptı.
 • 12:41Yavilioğlu: Yavilioğlu: "Aile ve Toplumun Temeli Kadındır"Dr. Cengiz Yavilioğlu, “Hangi fikir ve düşünce mensubu olursa olsun kadın statü olarak değerlidir’ ilkesi bizim için önemlidir.
 • 13:34İmam Hatip Okulları 16'ya Öğrenci Sayısı 8 Bin 541'e Ulaştıİmam Hatip Okulları 16'ya Öğrenci Sayısı 8 Bin 541'e UlaştıTürkiye'de 2014 yılında, Büyükşehirler ölçeğinde YİKOB olarak okul ihalelerini tamamlayıp bitiren birkaç ilden birisi şükürler olsun Erzurum oldu.
 • 16:22Erzurum'da AK Parti'ye 136 Aday Adaylığı BaşvurusuAK Parti Aday Adaylık başvuru süresinin sona ermesinin ardından AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nce yapılan açıklamada 136 başvurunun yapıldığı bildirildi.
 • 12:35Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu AçıklamasıErzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu AçıklamasıErzurum ve ilçelerinde gerçekleştirilen yatırımlar hakkında bilgi veren Erzurum Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Dr. Cengiz Yavilioğlu, “Son dört yılda Erzurum ve ilçelerinde önemli projeler başlatıldı; bu çerçevede Çat İlçemizde de Cumhuriyet tarihinin en büyük kamu yatırımları gerçekleştirildi.
 • 15:30Genel Seçime DoğruTürkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) bakan ve milletvekiliği danışmanlığı yapan Bitlisli Uğur Oto, Bitlis'te AK Parti'den aday adayı olduğunu açıkladı.
 • 13:51Parlamentolar Arası Futbol TurnuvasıTurnuvanın finalinde Türkiye, Macaristan'a 1 0 yenildi.
 • 17:59'Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası'Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası""Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası" Antalya'da başladı- Turnuvada AK Partili milletvekillerinden oluşan Türkiye ekibi, Polonya'yı 5-3 mağlup etti- Türkiye, yarın Macaristan ile şampiyonluk maçında karşı karşıya gelecek Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) bünyesindeki Parlamenterler Spor Kulübü Derneği Başkanlığı tarafından organize edilen "Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası", Antalya'da başladı.
 • 16:28Parlamenterler Yeşil Sahada Ter DöküyorParlamenterler Yeşil Sahada Ter DöküyorParlamentolar Arası Futbol Turnuvası, Antalya'nın Serik İlçesi'nde başladı.
 • 14:15'Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası" Antalya'da BaşladıTurnuvada AK Partili milletvekillerinden oluşan Türkiye ekibi, Polonya'yı 5 3 mağlup etti Türkiye, yarın Macaristan ile şampiyonluk maçında karşı karşıya gelecek.
 • 16:51Yakutiye ile 400 Çocuk Daha Kayak ÖğrendiYakutiye ile 400 Çocuk Daha Kayak ÖğrendiYakutiye Belediyesi tarafından gelenekselleşen ’Kayak Kursları’ bu yılda 400 öğrenciye kayağı öğretti.
 • 22:49İçişleri Bakanı Ala, Erzurum'daÇeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Erzurum'a gelen Ala, partililer görüştü.
 • 18:40Peygamberimize Saygı Zulme Lanet YürüyüşüPeygamberimize Saygı Zulme Lanet Yürüyüşü""Peygamberimize Saygı Zulme Lanet Yürüyüşü"- ESTP tarafından Erzurum'da düzenlenen yürüyüşe, ellerinde "Ya Resulullah", "Hz. Muhammed" yazılı dövizlerle binlerce kişi katıldı- Platformun Yönetim Kurulu Başkanı Güvenli: "Rahmet ve barışın sembolü olan sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed'e yapılan bu çirkin saldırılar yeryüzünü sömüren tek dişi kalmış canavara karşı barış, kardeşlik, merhamet, erdemle duruşumuzu değiştirmeyecek" Erzurum Sivil Toplum Platformu (ESTP) tarafından düzenlenen, "Peygamberimize Saygı Zulme Lanet Yürüyüşü"ne binlerce kişi katıldı.
 • 13:38Binlerce Erzurumlu Peygambere Saygı ve Zulme Lanet Yürüyüşü YaptıBinlerce Erzurumlu Peygambere Saygı ve Zulme Lanet Yürüyüşü YaptıErzurum’da binlerce kişi, “Peygambere Saygı ve Zulme Lanet” yürüyüşünde bir araya gelerek yaklaşık 5 kilometre yürüdü.
 • 10:02Erzurum Milletvekili Dr.cengiz Yavilioğlu AçıklamasıErzurum Milletvekili Dr.cengiz Yavilioğlu AçıklamasıErzurum ve ilçelerinde gezi ve incelemelerde bulunan AK Parti Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, İHA Erzurum Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.
 • 09:39Müsiad Bayır'la Yoluna Devam EdiyorMüsiad Bayır'la Yoluna Devam EdiyorMüstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Erzurum Şubesi’nin yapılan 10. Olağan Genel Kurulu’nda Taner Bayır, başkanlığa getirildi.
 • 16:57Bu Ülkenin Öz Evlatları, Bu Ülkeyi YönetiyorlarBu Ülkenin Öz Evlatları, Bu Ülkeyi Yönetiyorlar"AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı’nın Erzurum, Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars Seçim İşleri Bölge Toplantısı geniş katılımla gerçekleşti.
 • 14:13Erzurum AK Parti Seçim İşleri Bölge Toplantısı YapıldıErzurum AK Parti Seçim İşleri Bölge Toplantısı YapıldıAK Parti Seçim İşleri Başkanlığı’nın Erzurum, Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars Seçim İşleri Bölge Toplantısı yapıldı.
 • 12:00Erzurumlu Hattatların Sergisi Başkent'te de Yoğun İlgi GördüErzurumlu Hattatların Sergisi Başkent'te de Yoğun İlgi GördüAK Parti Erzurum Milletvekili Fazilet Dağcı Çığlık, Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tarafından Ankara Palas`ta açılışı yapılan, Üstad Hasan Çelebi başkanlığındaki 23 Erzurumlu hattat tarafından hazırlanan ve 47 eserin yer aldığı "Esmaü’l Hüsna Koleksiyon Sergisi"nin açılışına katıldı.
 • 14:51Murat Dalkılıç BüyülediMurat Dalkılıç BüyülediErzurum Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Winterfest 2014 kapsamında kentte konser veren Türk pop müziği sanatçısı Murat Dalkılıç, hayranlarını coşturdu.
 • 13:43Erzurum Böyle Festival GörmediErzurum Böyle Festival GörmediErzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kış Festivali’nin ilk günü onbinlerce Erzurumlu’nun katılımıyla dolu dolu geçti.
 • 21:54Erzurum Winterfest 2014Erzurum Winterfest 2014"Meşaleli ve atlı kızaklı kortej yürüyüşü yapıldı.
 • 20:35Erzurum Kayak Federasyonu Başkanı Yarar'dan AK Parti'li Vekile EleştiriErzurum Kayak Federasyonu Başkanı Yarar'dan AK Parti'li Vekile EleştiriErzurum'da bugün başalayan Kış Festivali nedeniyle düzenlenen panelde konuşan Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar, kendisinden önce konuşan ve Erzurum'u öven AK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu'nu eleştirdi.
 • 18:03Kayak Federasyonu Başkanı Yarar'dan AK Parti'li Vekile EleştiriKayak Federasyonu Başkanı Yarar'dan AK Parti'li Vekile EleştiriErzurum'da bugün başalayan Kış Festivali nedeniyle düzenlenen panelde konuşan Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar, kendisinden önce konuşan ve Erzurum'u öven AK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu'nu eleştirdi.
 • 10:12AK Parti'nin Ekonomi Kurmayları, Erzurum Sivil Toplum Platformu'na Konuk OlduAK Parti'nin Ekonomi Kurmayları, Erzurum Sivil Toplum Platformu'na Konuk OlduErzurum Sivil Toplum Platformu (ESTP) AK Parti’nin Ekonomi Kurmaylarını ağırladı.
 • 12:22Prof. Dr. Akdağ'ın Acı GünüProf. Dr. Akdağ'ın Acı GünüSağlık eski Bakanı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ’ın amcası Şevket Akdağ’ın eşi Muhsine Akdağ son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:44AK Parti Ekonomi Zirvesi Erzurum'da…AK Parti Ekonomi Zirvesi Erzurum'da…AK Parti Genel Merkez Ekonomi İşleri Başkanlığı tarafından, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş’un başkanlığında 5-6 Aralık 2014 tarihlerinde 81 ilin Ekonomi İşleri Başkanlarıyla Erzurum’da değerlendirme toplantısı düzenleneceği belirtildi.
 • 18:42Sekmen: Sekmen: "Öğretmenler, İnsan ve Medeniyeti Şekillendirir."Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, öğretmenlik mesleğinin insan ve onun oluşturduğu medeniyeti şekillendirdiğini söyledi.
 • 13:5424 Kasım'da Düzenlenecek Olan Nurettin Topçu Paneline Büyük İlgi Bekleniyor24 Kasım'da Düzenlenecek Olan Nurettin Topçu Paneline Büyük İlgi BekleniyorErzurum’da, 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle Öğretmenevi Müdürlüğü ve Türkiye Yazarlar Birliği Erzurum Şubesi’nin birlikte düzenleyeceği panelde “Muallim Nurettin Topçu ve Maarif Davamız” ele alınacak.
 • 15:46AK Parti Milettvekili Dr. Yavilioğlu'ndan Yeni Ekonomik Dönüşüm Programı DeğerlendirmesiAK Parti Milettvekili Dr. Yavilioğlu'ndan Yeni Ekonomik Dönüşüm Programı DeğerlendirmesiAK Parti Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, Türkiye’de AK Parti hükümetleri döneminde siyasal, toplumsal ve ekonomik alanlarda çok ciddi değişim ve dönüşümler yaşandığını söyledi.
 • 18:32Ford Trucks'ın 22. Bayisi Erzurum'da AçıldıFord Trucks'ın 22. Bayisi Erzurum'da AçıldıFord Trucks'ın 22. bayisi Erzurum'da açıldı- Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Koç: "Yüzde 100 yerli mühendislik ve işçilikle ürettiğimiz çekici ve kamyonlarımızla Türkiye ekonomisine katma değer sağladığımızı düşünüyoruz.
 • 18:00Ford Trucks'ın 22. Bayisi Erzurum'da AçıldıFord Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Koç: "Yüzde 100 yerli mühendislik ve işçilikle ürettiğimiz çekici ve kamyonlarımızla Türkiye ekonomisine katma değer sağladığımızı düşünüyoruz.
 • 16:11Erzurum'da Ford Trucks 4s Plazası AçıldıErzurum'da Ford Trucks 4s Plazası AçıldıErzurum'da Cindilli Ford Trucks 4S Plaza açılışına katılan Koç Holding Yönetim Kurulu üyesi Ali Koç'a, plaza sahibi Muammer Cindilli kamçı hediye etti.
 • 08:57Sekmen: Sekmen: "Kent Dokusu ve Kültürel Mirası Koruyacağım"Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kurumun ev sahipliğinde düzenlenen Tarihi Kentler Birliği Doğu Anadolu Bölge Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, şehirde gerçekleştirilecek olan kentsel dönüşüm projelerinde şehir dokusu ve kültürel mirası koruyacağını ifade etti.
 • 08:542. Osb'nin Altyapı Temeli Atldı2. Osb'nin Altyapı Temeli AtldıErzurum’da kurulma çalışmalarına 1998 yılında başlanan ve son yıllarda hız kazanan 2. Organize Sanayi Bölgesi’nin temeli düzenlenen törenle atıldı.
 • 18:03İçişleri Bakanı Ala: Ahlak Ruhumuzun, Nefsimizin Şiiridir (3)İçişleri Bakanı Ala: Ahlak Ruhumuzun, Nefsimizin Şiiridir (3)2'nci ORGANİZE SANAYİNİNİ TEMELİ ATILDI, KURBANLIK KOÇ UNUTULDU İçişleri Bakanı Efkan Ala, Vali Ahmet Altıparmak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen Erzurum Milletvekilleri Fazilet Dağcı Çığlık, Cengiz Yavilioğlu ile birlikte Pasinler karayolu yakıındaki 2'nci Organize Sanayinin temel atma törenine katıldı.