SON DAKİKA CENGİZ YAVİLİOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Cengiz Yavilioğlu Haberleri

 • 14:00Başkan Orhan Şehirder'e Konuk OlduBaşkan Orhan Şehirder'e Konuk OlduAziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ŞEHİRDER’in ‘Ramazan Söyleşileri’ programına konuk olarak, şehir ve ramazan ölçeğinde Erzurum ramazanları ile belediyesinin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
 • 18:06Evlendirme Dairesi ve Kır Düğünü Alanı AçıldıEvlendirme Dairesi ve Kır Düğünü Alanı AçıldıErzurum Büyükşehir Belediyesi sosyal yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.
 • 19:30Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu AçıklamasıMaliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, mevcut Anayasa'nın istikrarlı yönetimin önünde engel oluşturduğunu savunarak, "Başkanlığı istiyoruz ki kriz olmasın, hükümetlerin tek başlarına iktidar olamamaları nedeniyle krizler ortaya çıkmasın, ekonomide krizler ortaya çıkmasın, daha fazla insan istihdam edilsin, daha fazla aş, daha fazla iş olsun. Bu kadar açık. Yani başkanlığı istemekle biz rejime yönelik bir tehdidin ortaya çıkmasına asla izin vermeyiz" dedi.
 • 19:16Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu, Başkanlık Sistemini AnlattıMaliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu, Başkanlık Sistemini Anlattı65. Hükümette yeniden bakan yardımcılığı görevine getirilen Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, AK Parti Erzurum İl Teşkilatında başkanlık sistemini anlattı.
 • 10:11Yavilioğlu, Yeniden Maliye Bakan Yardımcılığına AtandıYavilioğlu, Yeniden Maliye Bakan Yardımcılığına Atandı24. Dönem AK Parti Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, Maliye Bakanlığı, Bakan Yardımcılığı görevine yeniden atandı.
 • 08:02Bakanlıklara Ait Atama KararlarıAile ve Sosyal Politikalar, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Gümrük ve Ticaret, Gıda Tarım ve Hayvancılık, İçişleri, Kültür ve Turizm, Maliye, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme, Milli Eğitim ve Milli Savunma Bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.
 • 02:36Atama KararlarıANKARA(AA) - Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Gümrük ve Ticaret, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, İçişleri, Kültür ve Turizm, Maliye, Milli Eğitim, Milli Savunma ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme bakanlıklarına atanan bakan yardımcılarına ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 15:20AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Haftalık Basın ToplantısıAK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından haftalık basın toplantısı yapıldı.
 • 11:56AK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı Denizli'de YapıldıAK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı Denizli'de YapıldıAK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı 13 ilin katılımıyla Denizli’de gerçekleştirildi.
 • 15:40Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu Afyonkarahisar'daMaliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu Afyonkarahisar'daBir dizi ziyaretlerde ve incelemelerde bulunmak için Afyonkarahisar’a gelen Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, Afyon Şeker Fabrikasındaki temaslarının ardından AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret etti.
 • 15:33Maliye Bakan Yardımcısı YavilioğluMaliye Bakan Yardımcısı YavilioğluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Yavilioğlu 'nun gelişi ve karşılanması Ak Parti İl Başkanlığı'na geliş, Bakan Yardımcısı Yavilioğlu 'nun açıklaması Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu, Afyonkarahisar'da Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu, Afyonkarahisar Şeker Fabrikası ve AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret etti Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, Afyonkarahisar Şeker Fabrikası'nda incelemede bulundu.
 • 10:48Tüpraş Hissedarlarına 1,6 Milyar TL DağıtacakTüpraş'ta, yönetim kurulunun 2015 yılı kazancının dağıtımı ve tarihi konusundaki önerisi kabul edilerek, 2015 yılı cari dönem karından 1 milyar 627 milyon 724 bin 800 TL’nin 6 Nisan 2016 tarihi itibariyle hissedarlara dağıtılması kararlaştırıldı.
 • 19:18Tüpraş'ın 56. Genel Kurul ToplantısıKoç Holding ve Tüpraş Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç, 2015 yılında Fuel Oil Dönüşüm Tesisi'nin de katkısıyla Tüpraş'ın tam kapasite kullanımına ulaştığını, dönüşüm ünitelerinin etkin kullanımı ile beyaz ürün verimi artarak 27,3 milyon ton ürün üretildiğini bildirdi.
 • 15:03Şehitlerimizi Uğurluyoruz - Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Türkoğlu'nun Naaşı DefnedildiŞehitlerimizi Uğurluyoruz - Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Türkoğlu'nun Naaşı DefnedildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehit cenazesinin musallaya getirilişi Annesinin tabuta sarılıp ağlaması Kız kardeşlerinin tabut başında ağlamaları Babası ve amcasının tabutu okşayıp ağlamaları Cenaze namazının kılınması ve cenazenin omuzlarta taşınması Şehitlerimizi uğurluyoruz Diyarbakır-Lice karayolundaki Mermer Jandarma Karakoluna PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen Jandarma Astsubay Üstçavuş Türkoğlu'nun naaşı, memleketi Bayburt'ta defnedildi Bir yıl önce gönüllü olarak Diyarbakır'a giden şehit Astsubay Üstçavuş Türkoğlu'nun, bugün doğum günü olduğu öğrenildi Diyarbakır-Lice karayolundaki Mermer Jandarma Karakoluna PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen 28 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Halil Türkoğlu'nun cenazesi, doğum gününde memleketi Bayburt'ta toprağa verildi.
 • 13:48Bayburtlu Şehit Astsubay Türkoğlu Doğum Gününde Toprağa VerildiBayburtlu Şehit Astsubay Türkoğlu Doğum Gününde Toprağa VerildiBayburtlu şehit Astsubay Türkoğlu doğum gününde toprağa verildiDİYARBAKIR'da Mermer Jandarma Karakolu'na PKK'lı teröristlerin bombalı araçla saldırısında şehit düşen 28 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Halil Türkoğlu, memleketi Bayburt'ta doğum gününde toprağa verildi.
 • 13:40Bayburtlu Şehit Astsubay Türkoğlu Doğum Gününde Toprağa VerildiBayburtlu Şehit Astsubay Türkoğlu Doğum Gününde Toprağa VerildiDiyarbakır'da Mermer Jandarma Karakolu'na PKK'lı teröristlerin bombalı araçla saldırısında şehit düşen 28 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Halil Türkoğlu, memleketi Bayburt'ta yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı bir törenle doğum gününde toprağa verildi.
 • 13:29Şehitlerimizi UğurluyoruzDiyarbakır-Lice karayolundaki Mermer Jandarma Karakoluna PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen 28 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Halil Türkoğlu'nun cenazesi, doğum gününde memleketi Bayburt'ta toprağa verildi.
 • 12:54Bayburtlu Şehit Astsubay Üst Çavuş Türkoğlu, Doğum Gününde, Son Yolculuğuna UğurlandıBayburtlu Şehit Astsubay Üst Çavuş Türkoğlu, Doğum Gününde, Son Yolculuğuna UğurlandıDiyarbakır’daki saldırıda şehit olan Bayburtlu Astsubay Üst Çavuş Halil Türkoğlu, doğum gününde, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 17:58Genç'ten 'Şehir ve Kadın Sempozyumu'na DavetGenç'ten 'Şehir ve Kadın Sempozyumu'na DavetAnkara’da ziyaretlerde bulunan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 01-03 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan ’Geçmişten ve Günümüze Şehir ve Kadın Sempozyumu’na AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam’ı davet etti.
 • 14:50Bilecik Belediye Başkanı Yağcı'dan ZiyaretlerBilecik Belediye Başkanı Yağcı'dan ZiyaretlerBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın Ankara'da bazı ziyaretlerde bulunduğu bildirildi.
 • 13:58Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın Ankara TemaslarıBelediye Başkanı Selim Yağcı'nın Ankara TemaslarıBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Ankara temasları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerde Bilecik hakkında yapılacak çalışmaları gündeme getirdi.
 • 15:23Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu AçıklamasıMaliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu AçıklamasıMaliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, 12 Mart Erzurum’un Düşman İşgalinden Kuruluşu’nun 98. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 15:24Bütçeye "Vatandaş" AyarıMaliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, İtalya ile ortak yürütülen proje ile halkın etkin şekilde bütçe sürecine dahil edilmesini sağlayacak ve halka hitap eden bilgilerin yer alacağı Avrupa standartlarında bir "vatandaş bütçesi" anlayışını getireceklerini bildirdi.
 • 17:37Dr. Yavilioğlu: Dr. Yavilioğlu: "28 Şubat Özgürlüğe Demokratik Siyasal Hayatımıza Vurulan Bir Darbedir"Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, 28 Şubat post-modern darbesinin altındaki asıl amaç senaryolar üretip, kaoslar çıkarıp, ülke kaynaklarını çıkar çevrelerine, elit zümrelere aktarmak olduğunu söyledi.
 • 13:01Yavilioğlu: Yavilioğlu: "Âlimler Dünyanın Nuru Gibidir"Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, Erzurum’un din adamları, manevi dinamik ve mümtaz şahsiyetleri Mehmet Kırkıncı Hoca Efendi ile Ataullah Taşkesenlioğlu Hoca Efendi için taziye mesajı yayımladı.
 • 16:51Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu AçıklamasıMaliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, sığınmacılara yapılan yardımlara ilişkin, "Türkiye, hiçbir devletin bu kadar kısa sürede, 5 yıllık kısa bir sürede yapamayacağı, gelişmiş devletlerin de yapmadığı ciddi bir kaynak ayırdı, 9 milyar dolarlık bir kaynak ayırdı" dedi.
 • 14:29Gülcü, Ankara Ziyaretini Kamuoyuyla PaylaştıGülcü, Ankara Ziyaretini Kamuoyuyla PaylaştıAK Parti Oltu İlçe Başkanlığı parti binasında düzenlediği Divan Toplantısında Ankara’ya yönelik heyet halinde gerçekleştirdikleri ziyaretler hakkında genel bir değerlendirme yaptı.
 • 11:36Tügiad Ankara Şube'den Maliye Bakanlığı'na ZiyaretTügiad Ankara Şube'den Maliye Bakanlığı'na ZiyaretTürkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şube Başkanı Türker Naslı ve Yönetim Kurulu Maliye Bakanlığı’nda Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu’nu ziyaret etti.
 • 15:142023 Türkiye'si Erzurum'da Şekilleniyor2023 Türkiye'si Erzurum'da ŞekilleniyorUluslararası Vizyon Gençli Derneği ve Gençlik Spor Bakanlığının ortaklaşa yürüttüğü “2023 Gençlik Politikaları Çalıştayı” finali Erzurum’da başladı.
 • 15:30Yavilioğlu'nun Programı İptal OlduYavilioğlu'nun Programı İptal OlduMaliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı günü Erzurum, Erzincan ve Bayburt’a yapacağı ziyaretleri iptal oldu.
 • 17:23Bakan Yardımcısı Dr. Yavilioğlu, Erzurum'a GeliyorBakan Yardımcısı Dr. Yavilioğlu, Erzurum'a GeliyorMaliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, bir takım resmi temaslarda bulunmak üzere hafta sonu Erzurum’a geliyor.
 • 14:53AK Parti İl Başkanı Yeşilyurt Basın Mensupları ile Kahvaltıda BuluştuAK Parti İl Başkanı Yeşilyurt Basın Mensupları ile Kahvaltıda BuluştuAK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 • 12:34Vekil Kırcı'nın Gündemi Onyedi Eylül ÜniversitesiVekil Kırcı'nın Gündemi Onyedi Eylül ÜniversitesiBalıkesir Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir ile birlikte Ankara’da Bakanlıklar nezdinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
 • 12:16Egc Yönetimi Ankara'daEgc Yönetimi Ankara'daErzurum Gazeteciler Cemiyeti, faaliyetlerine devam ediyor.
 • 16:27Kardelen Tv'nin Ankara ÇıkarmasıKardelen Tv'nin Ankara ÇıkarmasıKardelen TV Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karakaya, Kardelen TV Genel Yayın Yönetmeni Soner İstanbullu, Kardelen TV program yapımcıları Erzurum Olay Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Esat Bindesen, İHA Bölge Müdürü Ayhan Türkez ile kameraman İbrahim Bektaş Ankara’da Erzurumlu siyasetçiler ile Erzurumlu üst düzey bürokratlarla görüştüler.
 • 11:15Aydemir: 'Erzurum İçin Büyük Kazanç'Aydemir: 'Erzurum İçin Büyük Kazanç'AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Sayın Yavilioğlu’nun Maliye Bakanı Yardımcılığına atanması Erzurum ve ülke adına büyük bir kazançtır.
 • 10:16Dr Yavilioğlu Bakan Yardımcısı OlduDr Yavilioğlu Bakan Yardımcısı OlduMaliye Bakan Yardımcılığına Cengiz Yavilioğlu, getirildi.
 • 08:23Bakanlıklara Ait Atama KararlarıEnerji ve Tabii Kaynak ile Maliye Bakanlıklarına ait atama kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı.
 • 03:01Atama KararlarıANKARA (AA) Maliye Bakan Yardımcılığına Cengiz Yavilioğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarlığına Fatih Dönmez getirildi.
 • 16:15Okulda Beyin Kanaması Geçiren Müdür Hayatını KaybettiOkulda Beyin Kanaması Geçiren Müdür Hayatını KaybettiErzurum’da bulunan Dede Korkut İşitme Engelliler Ortaokulu’nun Müdürü Kasım Yavilioğlu, okulda geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.
 • 10:54Milletvekili Aydemir'den Pozitif Gündem VurgusuMilletvekili Aydemir'den Pozitif Gündem VurgusuAK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir Kardelen Tv ‘Farklı Bakış’ programında Erzurum’a ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 12:31AK Parti'ye 70 Adaylık Başvurusu YapıldıAK Parti'ye 70 Adaylık Başvurusu YapıldıAK Parti’ye 1 Kasım’da yapılacak 26.dönem milletvekili genel seçimleri için 70 aday adayı Erzurum’dan milletvekili adayı olmak için başvuruda bulundu.
 • 11:14Cengiz Yavilioğlu AK Parti'den Aday Adayı OlduCengiz Yavilioğlu AK Parti'den Aday Adayı Oldu7 Haziran seçimleri öncesi Erzurum Milletvekili olan Cengiz Yavilioğlu yapılacak Erken Genel Seçimlerde Ak Parti’den Erzurum Milletvekili aday adayı oldu.
 • 19:09AK Parti İl Başkanı Yeşilyurt, Milletvekili Aday Adaylarını AçıkladıAK Parti İl Başkanı Yeşilyurt, Milletvekili Aday Adaylarını AçıkladıAk Parti 26. Dönem Erzurum Milletvekili Aday listeleri açıklandı.
 • 12:42AK Parti Milletvekili Cengiz Yavilioğlu'nda İha'ya ZiyaretAK Parti Milletvekili Cengiz Yavilioğlu'nda İha'ya ZiyaretAK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu, İhlas Haber Ajansı Erzurum Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.
 • 16:48Milletvekili Yavilioğlu'ndan Anneler Günü MesajıMilletvekili Yavilioğlu'ndan Anneler Günü MesajıAK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu, “Anneler Günü” nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • 10:45Yılmaz'dan Miting TeşekkürüYılmaz'dan Miting TeşekkürüAK Parti Erzurum Milletvekili, Milletvekili adayı Adnan Yılmaz, hafta sonunda Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Erzurum’da gerçekleştirdiği mitinge yoğun ilgi gösteren Erzurumlulara yayınladığı mesaj ile teşekkür etti.
 • 16:06İçişleri Eski Bakanı Efkan Ala, Erzurum Ticaret Borsası'ndaydıİçişleri Eski Bakanı Efkan Ala, Erzurum Ticaret Borsası'ndaydıİçişleri eski Bakanı Efkan Ala, Erzurum Ticaret Borsası’nda işadamlarıyla bir araya geldi.
 • 15:59Başbakan Davutoğlu Erzurum Mitinginde KonuştuBaşbakan Davutoğlu Erzurum Mitinginde KonuştuBaşbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, 7 Haziran milletvekili seçimleri öncesi ilk mitingini bugün Erzurum’da gerçekleştirdi.
 • 00:23Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Vefa Yemeğine KatıldıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Vefa Yemeğine KatıldıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala - Ala, bir aday ile sohbet ediyor- Efkan Ala'nın konuşması- Salon genel görüntü- 24. dönem milletvekillerine plaket takdimi- 25. dönem adaylarına sertifika verilmesi Genel seçime doğru- Eski İçişleri Bakanı Ala: "Bakınız hiçbir iç mesele bizim memleket meselemizden daha önemli halde olmadı.