SON DAKİKA CENGİZ YAVİLİOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Cengiz Yavilioğlu Haberleri

 • 04 Ağustos 2016 18:29Yavilioğlu: Yavilioğlu: "Ekonomide İstikrar Devam Ediyor"Maliye Bakan Yardımcısı ve 24. Dönem Ak Parti Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, FETÖ’nün 15 Temmuz’da yapmayı planladığı darbeye karşı Türk Halkı’nın en iyi cevabı verdiğini belirterek, “Ülkemiz darbe girişimini bastırdıktan sonra siyasi ve ekonomik istikrarı sağlamak için önemli mesafe kat etti.
 • 25 Temmuz 2016 05:59Kızılay Meydanı'ndaki Demokrasi Nöbeti SürüyorKızılay Meydanı'ndaki Demokrasi Nöbeti SürüyorFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), 15 Temmuz'da gerçekleştirdiği darbe girişiminin ardından binlerce vatandaş, Kızılay Meydanı'nda demokrasi için nöbet tutuyor.
 • 25 Temmuz 2016 01:01Kızılay Meydanı'ndaki Demokrasi Nöbeti SürüyorFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), 15 Temmuz'da gerçekleştirdiği darbe girişiminin ardından binlerce vatandaş, Kızılay Meydanı'nda demokrasi için nöbet tutuyor.
 • 20 Temmuz 2016 12:59Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu'ndan Ekonomiyi Rahatlatan Açıklamalar AçıklamasıMaliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu'ndan Ekonomiyi Rahatlatan Açıklamalar AçıklamasıMaliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, Türkiye ekonomisin darbe girişimi sonrası dimdik ayakta olduğunu ifade etti.
 • 20 Temmuz 2016 02:14Kızılay'da Kızılay'da "Demokrasi Nöbeti" Sürüyor (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kızılay Meydanından genel görüntüler Açılan İngilizce pankart ve dövizler Detaylar Kızılay'daki "demokrasi nöbeti" sürüyor FETÖ'nün darbe girişimi sonrası meydanlara çıkan vatandaşların başkentte Kızılay Meydanı'ndaki "demokrasi nöbeti" bugün de devam ediyor Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini protesto için meydanlara çıkan vatandaşların Ankara Kızılay Meydanı'ndaki "demokrasi nöbeti" sürüyor.
 • 19 Temmuz 2016 22:45Kızılay'daki "Demokrasi Nöbeti" SürüyorFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini protesto için meydanlara çıkan vatandaşların Ankara Kızılay Meydanı'ndaki "demokrasi nöbeti" sürüyor.
 • 17 Temmuz 2016 00:39Bakan Yardımcısı Yavilioğlu: Meydanları Terk EtmeyinBakan Yardımcısı Yavilioğlu: Meydanları Terk EtmeyinBayburt halkı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın her ihtimale karşı meydanları terk etmeyin çağrısı üzerine 'Demokrasi Nöbeti'ni sürdürüyor.
 • 16 Temmuz 2016 23:31Bayburt'un Demokrasi Nöbeti SürüyorBayburt'un Demokrasi Nöbeti SürüyorBayburt halkı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her ihtimale karşı meydanları terk etmeyin çağrısı üzerine ‘Demokrasi Nöbeti’ni sürdürüyor.
 • 16 Temmuz 2016 23:04Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerGiresun, Trabzon, Gümüşhane, Bayburt ve Artvin'de vatandaşlar Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösterdi.
 • 16 Temmuz 2016 10:48Fetö'nün Darbe GirişimiBayburt Valisi İsmail Ustaoğlu,"Vatandaşımızın devletine, bayrağına, vatanına, ezanına ve kutsal değerlerine sahip çıktığının en güzel göstergesi olarak devlet hiyerarşisi, emir komuta zinciri içerisinde ilimizde halkımızla tam bir birlik ve beraberlik içerisinde valilik önündeki meydanda sabahlamıştır.
 • 16 Temmuz 2016 06:37Vali İsmail Ustaoğlu: Polis ve Jandarma Görevinin Başındadır.Vali İsmail Ustaoğlu: Polis ve Jandarma Görevinin Başındadır.Bayburt Valisi İsmail Ustaoğlu, Ankara ve İstanbul'da Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içerisindeki bir grubun kalkışmasıyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada: "İlimiz genelinde konuya ilişkin bir sorun asla ve asla meydana gelmemiştir.
 • 16 Temmuz 2016 06:00Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerBayburt'ta vatandaşlar, FETÖ'nün darbe girişimine tepki göstermek için 7 saati aşkın süredir valilik önünde bekliyor.
 • 16 Temmuz 2016 03:11Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu: Bu İradeyi Kimseye Teslim Etmeyeceğiz.Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, milli iradeye sahip çıkmaktan vazgeçmeyeceklerini söyledi.
 • 15 Temmuz 2016 21:01Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu Bayburt'taMaliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bayburt'a geldi.
 • 15 Temmuz 2016 16:15Sağlık Bakanı Akdağ'ın Acı GünüSağlık Bakanı Akdağ'ın Acı GünüSağlık Bakanı prof. Dr. Recep Akdağ’ın amcası Mustafa Akdağ hayatını kaybetti.
 • 05 Temmuz 2016 17:31Bakan Yardımcıları Suriyelilerle BayramlaştıAvrupa Birliği (AB) Bakan Yardımcısı Ali Şahin ile Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, Nizip Konteyner Kentteki Suriyeli sığınmacılarla bayramlaştı.
 • 17 Haziran 2016 14:00Başkan Orhan Şehirder'e Konuk OlduBaşkan Orhan Şehirder'e Konuk OlduAziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ŞEHİRDER’in ‘Ramazan Söyleşileri’ programına konuk olarak, şehir ve ramazan ölçeğinde Erzurum ramazanları ile belediyesinin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
 • 31 Mayıs 2016 18:06Evlendirme Dairesi ve Kır Düğünü Alanı AçıldıEvlendirme Dairesi ve Kır Düğünü Alanı AçıldıErzurum Büyükşehir Belediyesi sosyal yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.
 • 29 Mayıs 2016 19:30Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu AçıklamasıMaliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, mevcut Anayasa'nın istikrarlı yönetimin önünde engel oluşturduğunu savunarak, "Başkanlığı istiyoruz ki kriz olmasın, hükümetlerin tek başlarına iktidar olamamaları nedeniyle krizler ortaya çıkmasın, ekonomide krizler ortaya çıkmasın, daha fazla insan istihdam edilsin, daha fazla aş, daha fazla iş olsun. Bu kadar açık. Yani başkanlığı istemekle biz rejime yönelik bir tehdidin ortaya çıkmasına asla izin vermeyiz" dedi.
 • 29 Mayıs 2016 19:16Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu, Başkanlık Sistemini AnlattıMaliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu, Başkanlık Sistemini Anlattı65. Hükümette yeniden bakan yardımcılığı görevine getirilen Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, AK Parti Erzurum İl Teşkilatında başkanlık sistemini anlattı.
 • 27 Mayıs 2016 10:11Yavilioğlu, Yeniden Maliye Bakan Yardımcılığına AtandıYavilioğlu, Yeniden Maliye Bakan Yardımcılığına Atandı24. Dönem AK Parti Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, Maliye Bakanlığı, Bakan Yardımcılığı görevine yeniden atandı.
 • 27 Mayıs 2016 08:02Bakanlıklara Ait Atama KararlarıAile ve Sosyal Politikalar, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Gümrük ve Ticaret, Gıda Tarım ve Hayvancılık, İçişleri, Kültür ve Turizm, Maliye, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme, Milli Eğitim ve Milli Savunma Bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.
 • 27 Mayıs 2016 02:36Atama KararlarıANKARA(AA) - Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Gümrük ve Ticaret, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, İçişleri, Kültür ve Turizm, Maliye, Milli Eğitim, Milli Savunma ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme bakanlıklarına atanan bakan yardımcılarına ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 03 Mayıs 2016 15:20AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Haftalık Basın ToplantısıAK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından haftalık basın toplantısı yapıldı.
 • 01 Mayıs 2016 11:56AK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı Denizli'de YapıldıAK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı Denizli'de YapıldıAK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı 13 ilin katılımıyla Denizli’de gerçekleştirildi.