SON DAKİKA CENGİZ YAVİLİOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Cengiz Yavilioğlu Haberleri

 • 10:11 Yavilioğlu, Yeniden Maliye Bakan Yardımcılığına Atandı Yavilioğlu, Yeniden Maliye Bakan Yardımcılığına Atandı 24. Dönem AK Parti Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, Maliye Bakanlığı, Bakan Yardımcılığı görevine yeniden atandı.
 • 08:02 Bakanlıklara Ait Atama Kararları Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Gümrük ve Ticaret, Gıda Tarım ve Hayvancılık, İçişleri, Kültür ve Turizm, Maliye, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme, Milli Eğitim ve Milli Savunma Bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.
 • 02:36 Atama Kararları ANKARA(AA) - Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Gümrük ve Ticaret, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, İçişleri, Kültür ve Turizm, Maliye, Milli Eğitim, Milli Savunma ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme bakanlıklarına atanan bakan yardımcılarına ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 15:20 AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Haftalık Basın Toplantısı AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından haftalık basın toplantısı yapıldı.
 • 11:56 AK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı Denizli'de Yapıldı AK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı Denizli'de Yapıldı AK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı 13 ilin katılımıyla Denizli’de gerçekleştirildi.
 • 15:40 Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu Afyonkarahisar'da Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu Afyonkarahisar'da Bir dizi ziyaretlerde ve incelemelerde bulunmak için Afyonkarahisar’a gelen Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, Afyon Şeker Fabrikasındaki temaslarının ardından AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret etti.
 • 15:33 Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Yavilioğlu 'nun gelişi ve karşılanması Ak Parti İl Başkanlığı'na geliş, Bakan Yardımcısı Yavilioğlu 'nun açıklaması Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu, Afyonkarahisar'da Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu, Afyonkarahisar Şeker Fabrikası ve AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret etti Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, Afyonkarahisar Şeker Fabrikası'nda incelemede bulundu.
 • 10:48 Tüpraş Hissedarlarına 1,6 Milyar TL Dağıtacak Tüpraş'ta, yönetim kurulunun 2015 yılı kazancının dağıtımı ve tarihi konusundaki önerisi kabul edilerek, 2015 yılı cari dönem karından 1 milyar 627 milyon 724 bin 800 TL’nin 6 Nisan 2016 tarihi itibariyle hissedarlara dağıtılması kararlaştırıldı.
 • 19:18 Tüpraş'ın 56. Genel Kurul Toplantısı Koç Holding ve Tüpraş Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç, 2015 yılında Fuel Oil Dönüşüm Tesisi'nin de katkısıyla Tüpraş'ın tam kapasite kullanımına ulaştığını, dönüşüm ünitelerinin etkin kullanımı ile beyaz ürün verimi artarak 27,3 milyon ton ürün üretildiğini bildirdi.
 • 15:03 Şehitlerimizi Uğurluyoruz - Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Türkoğlu'nun Naaşı Defnedildi Şehitlerimizi Uğurluyoruz - Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Türkoğlu'nun Naaşı Defnedildi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Şehit cenazesinin musallaya getirilişi Annesinin tabuta sarılıp ağlaması Kız kardeşlerinin tabut başında ağlamaları Babası ve amcasının tabutu okşayıp ağlamaları Cenaze namazının kılınması ve cenazenin omuzlarta taşınması Şehitlerimizi uğurluyoruz Diyarbakır-Lice karayolundaki Mermer Jandarma Karakoluna PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen Jandarma Astsubay Üstçavuş Türkoğlu'nun naaşı, memleketi Bayburt'ta defnedildi Bir yıl önce gönüllü olarak Diyarbakır'a giden şehit Astsubay Üstçavuş Türkoğlu'nun, bugün doğum günü olduğu öğrenildi Diyarbakır-Lice karayolundaki Mermer Jandarma Karakoluna PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen 28 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Halil Türkoğlu'nun cenazesi, doğum gününde memleketi Bayburt'ta toprağa verildi.
 • 13:48 Bayburtlu Şehit Astsubay Türkoğlu Doğum Gününde Toprağa Verildi Bayburtlu Şehit Astsubay Türkoğlu Doğum Gününde Toprağa Verildi Bayburtlu şehit Astsubay Türkoğlu doğum gününde toprağa verildiDİYARBAKIR'da Mermer Jandarma Karakolu'na PKK'lı teröristlerin bombalı araçla saldırısında şehit düşen 28 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Halil Türkoğlu, memleketi Bayburt'ta doğum gününde toprağa verildi.
 • 13:40 Bayburtlu Şehit Astsubay Türkoğlu Doğum Gününde Toprağa Verildi Bayburtlu Şehit Astsubay Türkoğlu Doğum Gününde Toprağa Verildi Diyarbakır'da Mermer Jandarma Karakolu'na PKK'lı teröristlerin bombalı araçla saldırısında şehit düşen 28 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Halil Türkoğlu, memleketi Bayburt'ta yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı bir törenle doğum gününde toprağa verildi.
 • 13:29 Şehitlerimizi Uğurluyoruz Diyarbakır-Lice karayolundaki Mermer Jandarma Karakoluna PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen 28 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Halil Türkoğlu'nun cenazesi, doğum gününde memleketi Bayburt'ta toprağa verildi.
 • 12:54 Bayburtlu Şehit Astsubay Üst Çavuş Türkoğlu, Doğum Gününde, Son Yolculuğuna Uğurlandı Bayburtlu Şehit Astsubay Üst Çavuş Türkoğlu, Doğum Gününde, Son Yolculuğuna Uğurlandı Diyarbakır’daki saldırıda şehit olan Bayburtlu Astsubay Üst Çavuş Halil Türkoğlu, doğum gününde, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 17:58 Genç'ten 'Şehir ve Kadın Sempozyumu'na Davet Genç'ten 'Şehir ve Kadın Sempozyumu'na Davet Ankara’da ziyaretlerde bulunan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 01-03 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan ’Geçmişten ve Günümüze Şehir ve Kadın Sempozyumu’na AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam’ı davet etti.
 • 14:50 Bilecik Belediye Başkanı Yağcı'dan Ziyaretler Bilecik Belediye Başkanı Yağcı'dan Ziyaretler Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın Ankara'da bazı ziyaretlerde bulunduğu bildirildi.
 • 13:58 Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın Ankara Temasları Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın Ankara Temasları Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Ankara temasları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerde Bilecik hakkında yapılacak çalışmaları gündeme getirdi.
 • 15:23 Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu Açıklaması Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu Açıklaması Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, 12 Mart Erzurum’un Düşman İşgalinden Kuruluşu’nun 98. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 15:24 Bütçeye "Vatandaş" Ayarı Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, İtalya ile ortak yürütülen proje ile halkın etkin şekilde bütçe sürecine dahil edilmesini sağlayacak ve halka hitap eden bilgilerin yer alacağı Avrupa standartlarında bir "vatandaş bütçesi" anlayışını getireceklerini bildirdi.
 • 17:37 Dr. Yavilioğlu: Dr. Yavilioğlu: "28 Şubat Özgürlüğe Demokratik Siyasal Hayatımıza Vurulan Bir Darbedir" Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, 28 Şubat post-modern darbesinin altındaki asıl amaç senaryolar üretip, kaoslar çıkarıp, ülke kaynaklarını çıkar çevrelerine, elit zümrelere aktarmak olduğunu söyledi.
 • 13:01 Yavilioğlu: Yavilioğlu: "Âlimler Dünyanın Nuru Gibidir" Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, Erzurum’un din adamları, manevi dinamik ve mümtaz şahsiyetleri Mehmet Kırkıncı Hoca Efendi ile Ataullah Taşkesenlioğlu Hoca Efendi için taziye mesajı yayımladı.
 • 16:51 Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu Açıklaması Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, sığınmacılara yapılan yardımlara ilişkin, "Türkiye, hiçbir devletin bu kadar kısa sürede, 5 yıllık kısa bir sürede yapamayacağı, gelişmiş devletlerin de yapmadığı ciddi bir kaynak ayırdı, 9 milyar dolarlık bir kaynak ayırdı" dedi.
 • 14:29 Gülcü, Ankara Ziyaretini Kamuoyuyla Paylaştı Gülcü, Ankara Ziyaretini Kamuoyuyla Paylaştı AK Parti Oltu İlçe Başkanlığı parti binasında düzenlediği Divan Toplantısında Ankara’ya yönelik heyet halinde gerçekleştirdikleri ziyaretler hakkında genel bir değerlendirme yaptı.
 • 11:36 Tügiad Ankara Şube'den Maliye Bakanlığı'na Ziyaret Tügiad Ankara Şube'den Maliye Bakanlığı'na Ziyaret Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şube Başkanı Türker Naslı ve Yönetim Kurulu Maliye Bakanlığı’nda Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu’nu ziyaret etti.
 • 15:14 2023 Türkiye'si Erzurum'da Şekilleniyor 2023 Türkiye'si Erzurum'da Şekilleniyor Uluslararası Vizyon Gençli Derneği ve Gençlik Spor Bakanlığının ortaklaşa yürüttüğü “2023 Gençlik Politikaları Çalıştayı” finali Erzurum’da başladı.
 • 15:30 Yavilioğlu'nun Programı İptal Oldu Yavilioğlu'nun Programı İptal Oldu Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı günü Erzurum, Erzincan ve Bayburt’a yapacağı ziyaretleri iptal oldu.
 • 17:23 Bakan Yardımcısı Dr. Yavilioğlu, Erzurum'a Geliyor Bakan Yardımcısı Dr. Yavilioğlu, Erzurum'a Geliyor Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, bir takım resmi temaslarda bulunmak üzere hafta sonu Erzurum’a geliyor.
 • 14:53 AK Parti İl Başkanı Yeşilyurt Basın Mensupları ile Kahvaltıda Buluştu AK Parti İl Başkanı Yeşilyurt Basın Mensupları ile Kahvaltıda Buluştu AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 • 12:34 Vekil Kırcı'nın Gündemi Onyedi Eylül Üniversitesi Vekil Kırcı'nın Gündemi Onyedi Eylül Üniversitesi Balıkesir Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir ile birlikte Ankara’da Bakanlıklar nezdinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
 • 12:16 Egc Yönetimi Ankara'da Egc Yönetimi Ankara'da Erzurum Gazeteciler Cemiyeti, faaliyetlerine devam ediyor.
 • 16:27 Kardelen Tv'nin Ankara Çıkarması Kardelen Tv'nin Ankara Çıkarması Kardelen TV Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karakaya, Kardelen TV Genel Yayın Yönetmeni Soner İstanbullu, Kardelen TV program yapımcıları Erzurum Olay Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Esat Bindesen, İHA Bölge Müdürü Ayhan Türkez ile kameraman İbrahim Bektaş Ankara’da Erzurumlu siyasetçiler ile Erzurumlu üst düzey bürokratlarla görüştüler.
 • 11:15 Aydemir: 'Erzurum İçin Büyük Kazanç' Aydemir: 'Erzurum İçin Büyük Kazanç' AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Sayın Yavilioğlu’nun Maliye Bakanı Yardımcılığına atanması Erzurum ve ülke adına büyük bir kazançtır.
 • 10:16 Dr Yavilioğlu Bakan Yardımcısı Oldu Dr Yavilioğlu Bakan Yardımcısı Oldu Maliye Bakan Yardımcılığına Cengiz Yavilioğlu, getirildi.
 • 08:23 Bakanlıklara Ait Atama Kararları Enerji ve Tabii Kaynak ile Maliye Bakanlıklarına ait atama kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı.
 • 03:01 Atama Kararları ANKARA (AA) Maliye Bakan Yardımcılığına Cengiz Yavilioğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarlığına Fatih Dönmez getirildi.
 • 16:15 Okulda Beyin Kanaması Geçiren Müdür Hayatını Kaybetti Okulda Beyin Kanaması Geçiren Müdür Hayatını Kaybetti Erzurum’da bulunan Dede Korkut İşitme Engelliler Ortaokulu’nun Müdürü Kasım Yavilioğlu, okulda geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.
 • 10:54 Milletvekili Aydemir'den Pozitif Gündem Vurgusu Milletvekili Aydemir'den Pozitif Gündem Vurgusu AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir Kardelen Tv ‘Farklı Bakış’ programında Erzurum’a ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 12:31 AK Parti'ye 70 Adaylık Başvurusu Yapıldı AK Parti'ye 70 Adaylık Başvurusu Yapıldı AK Parti’ye 1 Kasım’da yapılacak 26.dönem milletvekili genel seçimleri için 70 aday adayı Erzurum’dan milletvekili adayı olmak için başvuruda bulundu.
 • 11:14 Cengiz Yavilioğlu AK Parti'den Aday Adayı Oldu Cengiz Yavilioğlu AK Parti'den Aday Adayı Oldu 7 Haziran seçimleri öncesi Erzurum Milletvekili olan Cengiz Yavilioğlu yapılacak Erken Genel Seçimlerde Ak Parti’den Erzurum Milletvekili aday adayı oldu.
 • 19:09 AK Parti İl Başkanı Yeşilyurt, Milletvekili Aday Adaylarını Açıkladı AK Parti İl Başkanı Yeşilyurt, Milletvekili Aday Adaylarını Açıkladı Ak Parti 26. Dönem Erzurum Milletvekili Aday listeleri açıklandı.
 • 12:42 AK Parti Milletvekili Cengiz Yavilioğlu'nda İha'ya Ziyaret AK Parti Milletvekili Cengiz Yavilioğlu'nda İha'ya Ziyaret AK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu, İhlas Haber Ajansı Erzurum Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.
 • 16:48 Milletvekili Yavilioğlu'ndan Anneler Günü Mesajı Milletvekili Yavilioğlu'ndan Anneler Günü Mesajı AK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu, “Anneler Günü” nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • 10:45 Yılmaz'dan Miting Teşekkürü Yılmaz'dan Miting Teşekkürü AK Parti Erzurum Milletvekili, Milletvekili adayı Adnan Yılmaz, hafta sonunda Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Erzurum’da gerçekleştirdiği mitinge yoğun ilgi gösteren Erzurumlulara yayınladığı mesaj ile teşekkür etti.
 • 16:06 İçişleri Eski Bakanı Efkan Ala, Erzurum Ticaret Borsası'ndaydı İçişleri Eski Bakanı Efkan Ala, Erzurum Ticaret Borsası'ndaydı İçişleri eski Bakanı Efkan Ala, Erzurum Ticaret Borsası’nda işadamlarıyla bir araya geldi.
 • 15:59 Başbakan Davutoğlu Erzurum Mitinginde Konuştu Başbakan Davutoğlu Erzurum Mitinginde Konuştu Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, 7 Haziran milletvekili seçimleri öncesi ilk mitingini bugün Erzurum’da gerçekleştirdi.
 • 00:23 Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Vefa Yemeğine Katıldı Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Vefa Yemeğine Katıldı Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala - Ala, bir aday ile sohbet ediyor- Efkan Ala'nın konuşması- Salon genel görüntü- 24. dönem milletvekillerine plaket takdimi- 25. dönem adaylarına sertifika verilmesi Genel seçime doğru- Eski İçişleri Bakanı Ala: "Bakınız hiçbir iç mesele bizim memleket meselemizden daha önemli halde olmadı.
 • 22:55 Genel Seçime Doğru Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Bakınız hiçbir iç mesele bizim memleket meselemizden daha önemli halde olmadı.
 • 13:30 AK Parti Adaylarını Tanıttı AK Parti Adaylarını Tanıttı AK Parti Erzurum Milletvekili adayları için tanıtım programı düzenlendi.
 • 14:31 Rekor Akdağ'da Erzurum’da 14 Kasım 2002-7 Haziran 2015 sürecinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden 13 milletvekili Erzurum’u temsil etti.
 • 21:59 AK Parti Mevcut 100'den Fazla Milletvekilini Aday Göstermedi AK Parti Mevcut 100'den Fazla Milletvekilini Aday Göstermedi AK Parti, 2015 genel seçimleri için aday listesini açıkladı. Parti mevcut vekillerinden 100'den fazlasını aday göstermedi.