SON DAKİKA CENGİZ YAVİLİOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Cengiz Yavilioğlu Haberleri

 • 04 Ağustos 2016 18:29Yavilioğlu: Yavilioğlu: "Ekonomide İstikrar Devam Ediyor"Maliye Bakan Yardımcısı ve 24. Dönem Ak Parti Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, FETÖ’nün 15 Temmuz’da yapmayı planladığı darbeye karşı Türk Halkı’nın en iyi cevabı verdiğini belirterek, “Ülkemiz darbe girişimini bastırdıktan sonra siyasi ve ekonomik istikrarı sağlamak için önemli mesafe kat etti.
 • 25 Temmuz 2016 05:59Kızılay Meydanı'ndaki Demokrasi Nöbeti SürüyorKızılay Meydanı'ndaki Demokrasi Nöbeti SürüyorFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), 15 Temmuz'da gerçekleştirdiği darbe girişiminin ardından binlerce vatandaş, Kızılay Meydanı'nda demokrasi için nöbet tutuyor.
 • 25 Temmuz 2016 01:01Kızılay Meydanı'ndaki Demokrasi Nöbeti SürüyorFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), 15 Temmuz'da gerçekleştirdiği darbe girişiminin ardından binlerce vatandaş, Kızılay Meydanı'nda demokrasi için nöbet tutuyor.
 • 20 Temmuz 2016 12:59Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu'ndan Ekonomiyi Rahatlatan Açıklamalar AçıklamasıMaliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu'ndan Ekonomiyi Rahatlatan Açıklamalar AçıklamasıMaliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, Türkiye ekonomisin darbe girişimi sonrası dimdik ayakta olduğunu ifade etti.
 • 20 Temmuz 2016 02:14Kızılay'da Kızılay'da "Demokrasi Nöbeti" Sürüyor (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kızılay Meydanından genel görüntüler Açılan İngilizce pankart ve dövizler Detaylar Kızılay'daki "demokrasi nöbeti" sürüyor FETÖ'nün darbe girişimi sonrası meydanlara çıkan vatandaşların başkentte Kızılay Meydanı'ndaki "demokrasi nöbeti" bugün de devam ediyor Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini protesto için meydanlara çıkan vatandaşların Ankara Kızılay Meydanı'ndaki "demokrasi nöbeti" sürüyor.
 • 19 Temmuz 2016 22:45Kızılay'daki "Demokrasi Nöbeti" SürüyorFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini protesto için meydanlara çıkan vatandaşların Ankara Kızılay Meydanı'ndaki "demokrasi nöbeti" sürüyor.
 • 17 Temmuz 2016 00:39Bakan Yardımcısı Yavilioğlu: Meydanları Terk EtmeyinBakan Yardımcısı Yavilioğlu: Meydanları Terk EtmeyinBayburt halkı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın her ihtimale karşı meydanları terk etmeyin çağrısı üzerine 'Demokrasi Nöbeti'ni sürdürüyor.
 • 16 Temmuz 2016 23:31Bayburt'un Demokrasi Nöbeti SürüyorBayburt'un Demokrasi Nöbeti SürüyorBayburt halkı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her ihtimale karşı meydanları terk etmeyin çağrısı üzerine ‘Demokrasi Nöbeti’ni sürdürüyor.
 • 16 Temmuz 2016 23:04Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerGiresun, Trabzon, Gümüşhane, Bayburt ve Artvin'de vatandaşlar Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösterdi.
 • 16 Temmuz 2016 10:48Fetö'nün Darbe GirişimiBayburt Valisi İsmail Ustaoğlu,"Vatandaşımızın devletine, bayrağına, vatanına, ezanına ve kutsal değerlerine sahip çıktığının en güzel göstergesi olarak devlet hiyerarşisi, emir komuta zinciri içerisinde ilimizde halkımızla tam bir birlik ve beraberlik içerisinde valilik önündeki meydanda sabahlamıştır.
 • 16 Temmuz 2016 06:37Vali İsmail Ustaoğlu: Polis ve Jandarma Görevinin Başındadır.Vali İsmail Ustaoğlu: Polis ve Jandarma Görevinin Başındadır.Bayburt Valisi İsmail Ustaoğlu, Ankara ve İstanbul'da Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içerisindeki bir grubun kalkışmasıyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada: "İlimiz genelinde konuya ilişkin bir sorun asla ve asla meydana gelmemiştir.
 • 16 Temmuz 2016 06:00Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerBayburt'ta vatandaşlar, FETÖ'nün darbe girişimine tepki göstermek için 7 saati aşkın süredir valilik önünde bekliyor.
 • 16 Temmuz 2016 03:11Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu: Bu İradeyi Kimseye Teslim Etmeyeceğiz.Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, milli iradeye sahip çıkmaktan vazgeçmeyeceklerini söyledi.
 • 15 Temmuz 2016 21:01Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu Bayburt'taMaliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bayburt'a geldi.
 • 15 Temmuz 2016 16:15Sağlık Bakanı Akdağ'ın Acı GünüSağlık Bakanı Akdağ'ın Acı GünüSağlık Bakanı prof. Dr. Recep Akdağ’ın amcası Mustafa Akdağ hayatını kaybetti.
 • 05 Temmuz 2016 17:31Bakan Yardımcıları Suriyelilerle BayramlaştıAvrupa Birliği (AB) Bakan Yardımcısı Ali Şahin ile Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, Nizip Konteyner Kentteki Suriyeli sığınmacılarla bayramlaştı.
 • 17 Haziran 2016 14:00Başkan Orhan Şehirder'e Konuk OlduBaşkan Orhan Şehirder'e Konuk OlduAziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ŞEHİRDER’in ‘Ramazan Söyleşileri’ programına konuk olarak, şehir ve ramazan ölçeğinde Erzurum ramazanları ile belediyesinin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
 • 31 Mayıs 2016 18:06Evlendirme Dairesi ve Kır Düğünü Alanı AçıldıEvlendirme Dairesi ve Kır Düğünü Alanı AçıldıErzurum Büyükşehir Belediyesi sosyal yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.
 • 29 Mayıs 2016 19:30Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu AçıklamasıMaliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, mevcut Anayasa'nın istikrarlı yönetimin önünde engel oluşturduğunu savunarak, "Başkanlığı istiyoruz ki kriz olmasın, hükümetlerin tek başlarına iktidar olamamaları nedeniyle krizler ortaya çıkmasın, ekonomide krizler ortaya çıkmasın, daha fazla insan istihdam edilsin, daha fazla aş, daha fazla iş olsun. Bu kadar açık. Yani başkanlığı istemekle biz rejime yönelik bir tehdidin ortaya çıkmasına asla izin vermeyiz" dedi.
 • 29 Mayıs 2016 19:16Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu, Başkanlık Sistemini AnlattıMaliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu, Başkanlık Sistemini Anlattı65. Hükümette yeniden bakan yardımcılığı görevine getirilen Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, AK Parti Erzurum İl Teşkilatında başkanlık sistemini anlattı.
 • 27 Mayıs 2016 10:11Yavilioğlu, Yeniden Maliye Bakan Yardımcılığına AtandıYavilioğlu, Yeniden Maliye Bakan Yardımcılığına Atandı24. Dönem AK Parti Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, Maliye Bakanlığı, Bakan Yardımcılığı görevine yeniden atandı.
 • 27 Mayıs 2016 08:02Bakanlıklara Ait Atama KararlarıAile ve Sosyal Politikalar, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Gümrük ve Ticaret, Gıda Tarım ve Hayvancılık, İçişleri, Kültür ve Turizm, Maliye, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme, Milli Eğitim ve Milli Savunma Bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.
 • 27 Mayıs 2016 02:36Atama KararlarıANKARA(AA) - Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Gümrük ve Ticaret, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, İçişleri, Kültür ve Turizm, Maliye, Milli Eğitim, Milli Savunma ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme bakanlıklarına atanan bakan yardımcılarına ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 03 Mayıs 2016 15:20AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Haftalık Basın ToplantısıAK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından haftalık basın toplantısı yapıldı.
 • 01 Mayıs 2016 11:56AK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı Denizli'de YapıldıAK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı Denizli'de YapıldıAK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı 13 ilin katılımıyla Denizli’de gerçekleştirildi.
 • 30 Nisan 2016 15:40Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu Afyonkarahisar'daMaliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu Afyonkarahisar'daBir dizi ziyaretlerde ve incelemelerde bulunmak için Afyonkarahisar’a gelen Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, Afyon Şeker Fabrikasındaki temaslarının ardından AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret etti.
 • 29 Nisan 2016 15:33Maliye Bakan Yardımcısı YavilioğluMaliye Bakan Yardımcısı YavilioğluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Yavilioğlu 'nun gelişi ve karşılanması Ak Parti İl Başkanlığı'na geliş, Bakan Yardımcısı Yavilioğlu 'nun açıklaması Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu, Afyonkarahisar'da Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu, Afyonkarahisar Şeker Fabrikası ve AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret etti Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, Afyonkarahisar Şeker Fabrikası'nda incelemede bulundu.
 • 05 Nisan 2016 10:48Tüpraş Hissedarlarına 1,6 Milyar TL DağıtacakTüpraş'ta, yönetim kurulunun 2015 yılı kazancının dağıtımı ve tarihi konusundaki önerisi kabul edilerek, 2015 yılı cari dönem karından 1 milyar 627 milyon 724 bin 800 TL’nin 6 Nisan 2016 tarihi itibariyle hissedarlara dağıtılması kararlaştırıldı.
 • 04 Nisan 2016 19:18Tüpraş'ın 56. Genel Kurul ToplantısıKoç Holding ve Tüpraş Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç, 2015 yılında Fuel Oil Dönüşüm Tesisi'nin de katkısıyla Tüpraş'ın tam kapasite kullanımına ulaştığını, dönüşüm ünitelerinin etkin kullanımı ile beyaz ürün verimi artarak 27,3 milyon ton ürün üretildiğini bildirdi.
 • 26 Mart 2016 15:03Şehitlerimizi Uğurluyoruz - Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Türkoğlu'nun Naaşı DefnedildiŞehitlerimizi Uğurluyoruz - Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Türkoğlu'nun Naaşı DefnedildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehit cenazesinin musallaya getirilişi Annesinin tabuta sarılıp ağlaması Kız kardeşlerinin tabut başında ağlamaları Babası ve amcasının tabutu okşayıp ağlamaları Cenaze namazının kılınması ve cenazenin omuzlarta taşınması Şehitlerimizi uğurluyoruz Diyarbakır-Lice karayolundaki Mermer Jandarma Karakoluna PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen Jandarma Astsubay Üstçavuş Türkoğlu'nun naaşı, memleketi Bayburt'ta defnedildi Bir yıl önce gönüllü olarak Diyarbakır'a giden şehit Astsubay Üstçavuş Türkoğlu'nun, bugün doğum günü olduğu öğrenildi Diyarbakır-Lice karayolundaki Mermer Jandarma Karakoluna PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen 28 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Halil Türkoğlu'nun cenazesi, doğum gününde memleketi Bayburt'ta toprağa verildi.
 • 26 Mart 2016 13:48Bayburtlu Şehit Astsubay Türkoğlu Doğum Gününde Toprağa VerildiBayburtlu Şehit Astsubay Türkoğlu Doğum Gününde Toprağa VerildiBayburtlu şehit Astsubay Türkoğlu doğum gününde toprağa verildiDİYARBAKIR'da Mermer Jandarma Karakolu'na PKK'lı teröristlerin bombalı araçla saldırısında şehit düşen 28 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Halil Türkoğlu, memleketi Bayburt'ta doğum gününde toprağa verildi.
 • 26 Mart 2016 13:40Bayburtlu Şehit Astsubay Türkoğlu Doğum Gününde Toprağa VerildiBayburtlu Şehit Astsubay Türkoğlu Doğum Gününde Toprağa VerildiDiyarbakır'da Mermer Jandarma Karakolu'na PKK'lı teröristlerin bombalı araçla saldırısında şehit düşen 28 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Halil Türkoğlu, memleketi Bayburt'ta yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı bir törenle doğum gününde toprağa verildi.
 • 26 Mart 2016 13:29Şehitlerimizi UğurluyoruzDiyarbakır-Lice karayolundaki Mermer Jandarma Karakoluna PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen 28 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Halil Türkoğlu'nun cenazesi, doğum gününde memleketi Bayburt'ta toprağa verildi.
 • 26 Mart 2016 12:54Bayburtlu Şehit Astsubay Üst Çavuş Türkoğlu, Doğum Gününde, Son Yolculuğuna UğurlandıBayburtlu Şehit Astsubay Üst Çavuş Türkoğlu, Doğum Gününde, Son Yolculuğuna UğurlandıDiyarbakır’daki saldırıda şehit olan Bayburtlu Astsubay Üst Çavuş Halil Türkoğlu, doğum gününde, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 21 Mart 2016 17:58Genç'ten 'Şehir ve Kadın Sempozyumu'na DavetGenç'ten 'Şehir ve Kadın Sempozyumu'na DavetAnkara’da ziyaretlerde bulunan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 01-03 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan ’Geçmişten ve Günümüze Şehir ve Kadın Sempozyumu’na AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam’ı davet etti.
 • 18 Mart 2016 14:50Bilecik Belediye Başkanı Yağcı'dan ZiyaretlerBilecik Belediye Başkanı Yağcı'dan ZiyaretlerBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın Ankara'da bazı ziyaretlerde bulunduğu bildirildi.
 • 18 Mart 2016 13:58Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın Ankara TemaslarıBelediye Başkanı Selim Yağcı'nın Ankara TemaslarıBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Ankara temasları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerde Bilecik hakkında yapılacak çalışmaları gündeme getirdi.
 • 12 Mart 2016 15:23Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu AçıklamasıMaliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu AçıklamasıMaliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, 12 Mart Erzurum’un Düşman İşgalinden Kuruluşu’nun 98. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 05 Mart 2016 15:24Bütçeye "Vatandaş" AyarıMaliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, İtalya ile ortak yürütülen proje ile halkın etkin şekilde bütçe sürecine dahil edilmesini sağlayacak ve halka hitap eden bilgilerin yer alacağı Avrupa standartlarında bir "vatandaş bütçesi" anlayışını getireceklerini bildirdi.
 • 28 Şubat 2016 17:37Dr. Yavilioğlu: Dr. Yavilioğlu: "28 Şubat Özgürlüğe Demokratik Siyasal Hayatımıza Vurulan Bir Darbedir"Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, 28 Şubat post-modern darbesinin altındaki asıl amaç senaryolar üretip, kaoslar çıkarıp, ülke kaynaklarını çıkar çevrelerine, elit zümrelere aktarmak olduğunu söyledi.
 • 06 Şubat 2016 16:51Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu AçıklamasıMaliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, sığınmacılara yapılan yardımlara ilişkin, "Türkiye, hiçbir devletin bu kadar kısa sürede, 5 yıllık kısa bir sürede yapamayacağı, gelişmiş devletlerin de yapmadığı ciddi bir kaynak ayırdı, 9 milyar dolarlık bir kaynak ayırdı" dedi.
 • 30 Ocak 2016 14:29Gülcü, Ankara Ziyaretini Kamuoyuyla PaylaştıGülcü, Ankara Ziyaretini Kamuoyuyla PaylaştıAK Parti Oltu İlçe Başkanlığı parti binasında düzenlediği Divan Toplantısında Ankara’ya yönelik heyet halinde gerçekleştirdikleri ziyaretler hakkında genel bir değerlendirme yaptı.
 • 21 Ocak 2016 11:36Tügiad Ankara Şube'den Maliye Bakanlığı'na ZiyaretTügiad Ankara Şube'den Maliye Bakanlığı'na ZiyaretTürkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şube Başkanı Türker Naslı ve Yönetim Kurulu Maliye Bakanlığı’nda Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu’nu ziyaret etti.
 • 17 Ocak 2016 15:142023 Türkiye'si Erzurum'da Şekilleniyor2023 Türkiye'si Erzurum'da ŞekilleniyorUluslararası Vizyon Gençli Derneği ve Gençlik Spor Bakanlığının ortaklaşa yürüttüğü “2023 Gençlik Politikaları Çalıştayı” finali Erzurum’da başladı.
 • 15 Ocak 2016 15:30Yavilioğlu'nun Programı İptal OlduYavilioğlu'nun Programı İptal OlduMaliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı günü Erzurum, Erzincan ve Bayburt’a yapacağı ziyaretleri iptal oldu.
 • 14 Ocak 2016 17:23Bakan Yardımcısı Dr. Yavilioğlu, Erzurum'a GeliyorBakan Yardımcısı Dr. Yavilioğlu, Erzurum'a GeliyorMaliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, bir takım resmi temaslarda bulunmak üzere hafta sonu Erzurum’a geliyor.
 • 14 Ocak 2016 14:53AK Parti İl Başkanı Yeşilyurt Basın Mensupları ile Kahvaltıda BuluştuAK Parti İl Başkanı Yeşilyurt Basın Mensupları ile Kahvaltıda BuluştuAK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 • 12 Ocak 2016 12:34Vekil Kırcı'nın Gündemi Onyedi Eylül ÜniversitesiVekil Kırcı'nın Gündemi Onyedi Eylül ÜniversitesiBalıkesir Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir ile birlikte Ankara’da Bakanlıklar nezdinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
 • 10 Ocak 2016 12:16Egc Yönetimi Ankara'daEgc Yönetimi Ankara'daErzurum Gazeteciler Cemiyeti, faaliyetlerine devam ediyor.
 • 26 Aralık 2015 16:27Kardelen Tv'nin Ankara ÇıkarmasıKardelen Tv'nin Ankara ÇıkarmasıKardelen TV Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karakaya, Kardelen TV Genel Yayın Yönetmeni Soner İstanbullu, Kardelen TV program yapımcıları Erzurum Olay Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Esat Bindesen, İHA Bölge Müdürü Ayhan Türkez ile kameraman İbrahim Bektaş Ankara’da Erzurumlu siyasetçiler ile Erzurumlu üst düzey bürokratlarla görüştüler.