SON DAKİKA ÇERKEŞ HABERLERİ

Son Dakika Çerkeş Haberleri

20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
18:38
Kütahya'da 'Girişimci Kurulları Seçimi' Tamamlandı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu ile Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ile başkan ve başkan yardımcılığı seçimleri tamamlandı.
Kütahya'da 'Girişimci Kurulları Seçimi' Tamamlandı
18:37
Yurtta Kış Çankırı'da 41 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
10:08
Çankırı'da Eğitime Kar Engeli Bazı ilçelerde taşımalı eğitim verilen okullarda bugün eğitime ara verildi.
18:41
Yurtta Kış Çankırı'da 181 köy yolu ulaşıma kapandı.
09:26
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
09:02
Türk Sanat Müziği Korosu Konseri Süleymanpaşalıları Büyüledi Süleymanpaşa Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu Nevzat Avcı Şefliğinde TRT Ses Sanatçısı Salih Demirci'nin de katılımıyla konser verdi.
14:34
Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Korosundan Unutulmaz Konser Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Korosu Nevzat Avcı Şefliğinde TRT ses sanatçısı Salih Demirci’nin de katılımıyla unutulmaz bir konser verdi.
Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Korosundan Unutulmaz Konser
21:38
Bazı İllerde Elektrik Kesintisi İstanbul ve Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak'ta 20 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak.
Bazı İllerde Elektrik Kesintisi
16:40
Tkdk, 13. Çağrı Dönemi Turizm Destekli Olacak Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK ) Çankırı İl Koordinatörü Orhan Bağlan, düzenlediği basın toplantısı ile kurum çalışmaları ve 13. Çağrı dönemi hakkında bilgi verdi.
Tkdk, 13. Çağrı Dönemi Turizm Destekli Olacak
04:55
Çankırı'da Gizli Buzlanma Kazası: 2 Ölü, 16 Yaralı Çankırı’da gizli buzlanma sebebiyle 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 2 kişi öldü, 16 kişi de yaralandı.
Çankırı'da Gizli Buzlanma Kazası: 2 Ölü, 16 Yaralı
12:10
Çerkezköy Belediyesi Engelliler Türk Müziği Korosu Ayakta Alkışlandı Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy Belediyesi Engelliler Türk Müziği Korosu yılın son konserinde unutulmaz bir gece yaşattı.
Çerkezköy Belediyesi Engelliler Türk Müziği Korosu Ayakta Alkışlandı
18:58
Dört Kentte Elektrik Kesintisi Planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında Ankara, Bartın, Çankırı ve Zonguldak'ta 11 Ekim Cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
12:44
Bayram Alışverişinden Dönüşte Kaza: 3 Yaralı Kazan'daki trafik kazasında, bayram alışverişi için geldikleri Ankara'dan Çerkeş'e dönen 16 yaşındaki ikiz kardeşler ile diğer aracın şoförü yaralandı.
12:11
Bayram Alışverişinden Dönüşte Kaza: 3 Yaralı Bayram alışverişinden dönüşte kaza: 3 yaralı- Kazan'daki trafik kazasında, bayram alışverişi için geldikleri Ankara'dan Çerkeş'e dönen 16 yaşındaki ikiz kardeşler ile diğer aracın şoförü yaralandıANKARA (AA) – Kazan'da aynı yönde seyreden 2 otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Bayram Alışverişinden Dönüşte Kaza: 3 Yaralı
18:36
Yedi Kentte Elektrik Kesintisi Olacak Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamada; 25 Eylül günü 7 kentte elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
Yedi Kentte Elektrik Kesintisi Olacak
12:07
Ensar Vakfı'ndan 'Kütahya Öğrencisine Sahip Çıkıyor' Kampanyası Ensar Vakfı Kütahya Şubesi yetkilileri, dar gelirli öğrencilere burs imkanı sağlanması için, şehirdeki vakıf ve derneklerin yetkilileri ile tanınmış iş adamlarının da katıldığı bir organizasyon gerçekleştirdi.
Ensar Vakfı'ndan 'Kütahya Öğrencisine Sahip Çıkıyor' Kampanyası
15:14
Başkan Dinç, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarını Ziyaret Etti Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarını ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.
22:57
Kızılcahamam'da Yangın Kuşcuören köyünde otluk alanda çıkan yangında 9 hektar ormanlık alan yandı.
Kızılcahamam'da Yangın
23:23
Ankara, Kırıkkale, Zonguldak, Bartın ve Karabük'te Elektrik Kesintisi Ankara ve çevre illerinde bakım çalışmaları nedeniyle 22 Ağustos'ta elektrik kesintisi yaşanacak.
Ankara, Kırıkkale, Zonguldak, Bartın ve Karabük'te Elektrik Kesintisi
16:39
Tüm Köy Bir Oldu Sandığa Gitmedi Çerkeş'e bağlı Bedil köyünde bulunan 79 seçmenden 77'si oyunu kullanmadı.
Tüm Köy Bir Oldu Sandığa Gitmedi
13:15
TOKİ'den Trabzon'un Yeni Cazibe Merkezinde Yatırım Fırsatı Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yatırımcıya yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor.
TOKİ'den Trabzon'un Yeni Cazibe Merkezinde Yatırım Fırsatı
12:34
Toki, 182 Taşınmazı Açık Artırmayla Satışa Sunuyor Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 35 ilde 182 taşınmazı 21 Ağustos 2014'de İstanbul Şişli'de bulunan Turyap Müzayede Salonu'nda saat 14.00 açık arttırmayla satışa sunuyor.
00:57
Kızılcahamam'da Trafik kazası iki ölü iki yaralı - Kızılcahamam'da meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Kızılcahamam'da Trafik kazası iki ölü iki yaralı -
00:20
Kızılcahamam'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 2 Yaralı Kızılcahamam'da meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
13:20
Ensar Vakfı Kütahya Şubesi Kuruldu Türkiye'nin en köklü vakıflarından olan Ensar Vakfı'nın Kütahya Şubesi kurularak, faaliyetlerine başladı.
Ensar Vakfı Kütahya Şubesi Kuruldu
12:35
Toki, 180 Taşınmazı Açık Artırmayla Satışa Sunuyor Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yatırımcıya yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor.
10:04
TOKİ, 33 İlde Konut ve İşyeri Satışı Yapacak TOKİ, aralarında Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Malatya ve Diyarbakır gibi şehirlerin de bulunduğu 33 ilde, 180 taşınmazı satışa çıkarıyor.
TOKİ, 33 İlde Konut ve İşyeri Satışı Yapacak
01:24
Çankırı'da Silahlı Kavga: 1 Ölü Çankırı’nın Çerkeş ilçesinde iki genç arasında çıkan tartışmada 1 kişi hayatını kaybetti.
Çankırı'da Silahlı Kavga: 1 Ölü
21:08
Tgrt Haber Kütahya'da... TGRT Haber Televizyonu'nda haftanın 3 günü canlı yayınla izleyicisiyle buluşan 'Yeni Türkiye' programı Kütahya'dan yayınlandı.
Tgrt Haber Kütahya'da...
12:58
Gökçebey'de 70 Tavuk Üreticisine Sertifika Verildi Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA), Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü teknik destek programı kapsamında Kanatlı Hayvan üreticilerine önce eğitim sonra sertifika verildi.
Gökçebey'de 70 Tavuk Üreticisine Sertifika Verildi
12:24
Devrek AK Parti İlçe Başkanından Çerkeş Belediyesi'ne Ziyaret AK Parti Devrek Teşkilatı seçimlerde aynı partiden Belediye Başkanlığını kazanan Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Devrek AK Parti İlçe Başkanından Çerkeş Belediyesi'ne Ziyaret
03:40
Çankırı'nın İlçelerinde Kim Kazandı? Resmi olmayan sonuçlara göre, Çankırı'da, ilçe belediye başkanlıklarının 7'sini AK Parti, 3'ünü MHP aldı.
Çankırı'nın İlçelerinde Kim Kazandı?
16:48
Erden Peugeot'a 'Müşteri Memnuniyeti' Sertifikası Kütahya'da, Erden Peugeot'un müşteri memnuniyeti sertifikası almaya hak kazandığı bildirildi.
Erden Peugeot'a 'Müşteri Memnuniyeti' Sertifikası
12:02
Kadın Girişimciler Cemiyete Tebrik Ziyareti TOBB Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Sevim Güral Olgun ve kurul üyeleri, Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.
Kadın Girişimciler Cemiyete Tebrik Ziyareti
14:34
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "İnşallah 30 Mart'ta aklımızın, basiretimizin, millet oluşumuzun, bir ve birlikte oluşumuzun zaferini kutlayacağız" dedi.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam -
09:00
Gündem / 16 Mart 2014 ANADOLU AJANSI.
00:04
Gündem Özeti / 16 Mart 2014
23:14
Bozdağ: '' "MHP'si, CHP'si söğüt ağacı, kavak ağacı, onlarda meyve yok'' - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "MHP'si, CHP'si söğüt ağacı, kavak ağacı, onlarda meyve yok. Kimse bu yüzden bunlara taş maş atmaz" dedi.
Bozdağ: '' 'MHP'si, CHP'si söğüt ağacı, kavak ağacı, onlarda meyve yok'' -
11:13
Kadınlar Korosu'ndan Muhteşem 8 Mart Konseri Kocaeli Büyükşehir Belediye Konservatuvarı bünyesinde kurulan Kadınlar Türk Müziği Topluluğu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle muhteşem bir konser verdi.
Kadınlar Korosu'ndan Muhteşem 8 Mart Konseri
15:54
Sağlık Bakan Yardımcısı Kafkas, Çankırı'da Açıklaması "Çağdaş dünyada 'sağlık hizmetimiz en iyi' diyen ülkeden daha iyi sağlık hizmetimiz var, Amerika'dan bile sağlık alanında daha iyiyiz"
Sağlık Bakan Yardımcısı Kafkas, Çankırı'da Açıklaması
12:08
Çankırı'da Okullararası Futbol Müsabakaları Sona Erdi Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünün organize ettiği Okullararası Yıldız Erkekler Futbol Müsabakaları sona erdi.
17:09
Çankırı'da 5 Yeni Ambulans Hizmete Alındı Sağlık Bakanlığı tarafından Çankırı'ya tahsis edilen yeni ambulanslar Sağlık Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törenle hizmete girdi.
Çankırı'da 5 Yeni Ambulans Hizmete Alındı
14:20
Çankırı'da 5 Yeni Ambulans Hizmete Alındı Çankırı'da 5 yeni ambulans hizmete alındı.
11:25
100 Yataklı Devlet Hastanesi Ek Binası %94 Oranında Tamamlandı Vali Vahdettin Özcan, 100 Yataklı Devlet Hastanesi Ek Binasında incelemelerde bulunarak, Çankırı'mıza hayırlı olması dileklerinde bulundu ve Milletvekillerimiz Hüseyin Filiz, Av. İdris Şahin ve emeği geçenlere teşekkür etti.
11:24
Yıldızlar Voleybol Grup Birinciliği Müsabakaları Çerkeş'te Başladı Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığınca organize edilen 2013-2014 eğitim öğretim yılı Okullar Arası Yıldızlar Voleybol Grup Birinciliği Müsabakaları 20 Şubat 2014 Perşembe günü Çerkeş İlçemizde başladı.
11:23
Vali Özcan'dan Çerkeş Anaokuluna Ziyaret Vali Vahdettin Özcan, dün Çerkeş Anaokulunu ziyaret etti.
14:45
Çankırı'da Elektrik Kesintisi Çankırı Çerkeş, Bayramören ve Atkaracalar ilçelerinde elektrik kesintisi yapılmasının planlandığı belirtildi.
Çankırı'da Elektrik Kesintisi
14:20
İstanbul'un Manevi Fatihi Eyüp Sultan" Konulu Konferans Çerkeş'te "İstanbul'un Manevi Fatihi Eyüp Sultan" konulu konferansı düzenlendi.
20:23
Bahçeli: Doğuda 15 İl, Kürdistan'ın Kantonu Yapılmaya Çalışılıyor Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, son günlerde Doğu ve Güneydoğu Anadolu illerinde yapılan siyasi çalışmalara dikkat çekti.
Bahçeli: Doğuda 15 İl, Kürdistan'ın Kantonu Yapılmaya Çalışılıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 14:08:39. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇERKEŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]