02:0500
SON DAKİKA CEYHAN HABERLERİ

Son Dakika Ceyhan Haberleri

  Ders İçin Gelir Elde Etmek Amacıyla Kermes Düzenlediler

  Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Ereğli Eğitim Fakültesi (EEF) Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 3. sınıf öğrencileri, 'Topluma Hizmet Uygulamaları' dersi kapsamında, Alaplı TOKİ Okçular Ortaokulu'nda iyileştirme çalışması için kermes düzenledi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Lisede Çıkan Yangın Korkuttu

  Adana’nın Ceyhan ilçesinde bir lisede yangın çıktı. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Okulda Yangın Paniği

  Okulda Yangın Paniği

  Adana'nın Ceyhan ilçesinde, bir okulun sınıfındaki klimanın kontak yapması sonucu çıkan yangın paniğe neden oldu. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Davutoğlu: Paralel Çete Kılıçdaroğlu'nu MİT'e Saldırtıyor

  Başbakan Davutoğlu: Paralel Çete Kılıçdaroğlu'nu MİT'e Saldırtıyor

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, geçmişiyle yüzleşmeden kendilerine meydan okumakla suçladığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "MİT, CHP'ye operasyon yapıyor" sözlerini yanıtladı. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1) "Çözüm Süreci'ni kararlılıkla sürdüreceğiz ama Hakkari'den Edirne'ye, Muğla'dan Artvin'e kadar Türkiye'nin her bir köşesinde, kamu düzenini kesinlikle zaafa uğratmayacak her türlü tedbiri de almaya kararlıyız" "Bazı çevreler Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da, ayrıca büyükşehirlerimizde Türkiye'nin demokratik atmosferini istismar ederek vandalizme, şiddete yönelmeye kalktılar. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Şanlıurfa Başbakan Davutoğlu Paralel Çete Kılıçdaroğlu'nu MİT'e Saldırtıyor

  Şanlıurfa Başbakan Davutoğlu Paralel Çete Kılıçdaroğlu'nu MİT'e Saldırtıyor

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, geçmişiyle yüzleşmeden kendilerine meydan okumakla suçladığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, MİT, CHP'ye operasyon yapıyor sözlerini yanıtladı. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Davutoğlu: Paralel Çete Kılıçdaroğlu'nu MİT'e Saldırtıyor

  Davutoğlu: Paralel Çete Kılıçdaroğlu'nu MİT'e Saldırtıyor

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, geçmişiyle yüzleşmeden kendilerine meydan okumakla suçladığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "MİT, CHP'ye operasyon yapıyor" sözlerini yanıtladı. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Aktif Eğitim-Sen'den Öğretmenler Günü'ne Özel Program

  Aktif Eğitimciler Sendikası Ceyhan İlçe Temsilciliği, Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında öğretmen ve eşlerine yemek verdi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu

  Komisyon, Tokat T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu ile Adana Ceyhan M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve Açık Ceza İnfaz Kurumu inceleme raporlarını görüşerek kabul etti Komisyon Başkanı Üstün: "Cezaevlerinde 156 bin 195 tutuklu ve hükümlü var; bunların 22 bin 484’si tutuklu, 11 bin 538 hükümözlü, (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

  Başbakan Davutoğlu, Erzincan'da Stk Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

  Davutoğlu, Erzincan'daki Kule Park Sosyal Tesisleri'nde sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle akşam yemeğinde bir araya geldi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Davutoğlu: 'Türkiye 12 Yılda Büyük Bir Değişim Yaşadı'

  Davutoğlu: "Türkiye 12 Yılda Büyük Bir Değişim Yaşadı"

  Başbakan Davutoğlu, Erzincan'da- Davutoğlu: (3)- "Milletle bütünleşildiğinde, o eneri, sinerji devreye sokulduğunda bir ülkenin kaderi değişebiliyor. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu, Erzincan'da

  Davutoğlu: (3) "Milletle bütünleşildiğinde, o eneri, sinerji devreye sokulduğunda bir ülkenin kaderi değişebiliyor. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  1. 'Türkiye Sineması Dünya Akademik Buluşmaları' Rusya'da Düzenlendi

  1. "Türkiye Sineması Dünya Akademik Buluşmaları" Rusya'da Düzenlendi

  Bu yıl ilki düzenlenen “Türkiye Sineması Dünya Akademik Buluşmaları” Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlendi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  'Kimse Bize Ankara'da Oturun Diyemez'

  "Kimse Bize Ankara'da Oturun Diyemez"

  Atlantik Konseyi oturumunda Türkiye enerji ihtiyacı sebebiyle aktif oyuncu olmayı sürdüreceğini, ABD ise Rusya'nın enerji tekelinin kırılması gerektiğini vurguladı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi

  Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi

  ABD Başkan Yardımcısı Biden: "Rusya oyunculardan biri olabilir ve olmalı da. Ama oyunu kurallarına uygun oynamalı. Rusya'nın enerji politikası, oyunun kendisiyle oynamak olmamalı" "Rusya'nın Avrupa ve dünya için başlıca bir enerji kaynağı olarak kalacağına ve kalması gerektiğine hiç şüphem yok. Buradaki. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Davutoğlu: Kimse Enerjiyi Silah Olarak Kullanmasın

  Atlantik Konseyi’nin özel toplantısında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kıbrıs sorununa dikkat çekti. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi

  Başbakan Davutoğlu: (3) "Eğer herkes Kıbrıs etrafındaki doğal kaynakların Kıbrıs'ın bütününe ait olduğu konusuna mutabık kalır ve ortak bir vizyonla eylem planıyla bu enerjiyi barış yönünde kullanırsa herkes kazanır" "Gelin Irak'ı el birliğiyle bir kriz ülkesi olmaktan çıkarıp, yükselen bir ekonomi haline dönüştürelim. Sizler içeriden bunun çabasını sergileyin, bizler size dışarıdan destek verelim. Irak terörle anılmasın. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Sivas-Kayseri Sürdürülebilir Kırsal Kalkınma Projesi

  Proje kapsamında Ulaş'ta açılan kurs devam ediyor. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Duygusal Beslenme ve Çocuk İstismarı" Konferansı

  Ceyhan Kültür Sanat ve Yardımlaşma Derneği tarafından öğrenci velilerine yönelik " Çocuklarda duygusal beslenme ve çocuk istismarı" konulu konferans düzenlendi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  İscehisar Müftülüğü Aşure Programı Düzenlendi

  İscehisar Müftülüğü Aşure Programı Düzenlendi

  Afyonkarahisar’ın İscehisar İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen Aşure ?programın halk yoğun ilgi gösterirken, okunan şiir ve ilahiler duygulu anlar yaşanmasına sebep oldu. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Adana 8. Tarım Fuarında Bilgi Yarışması

  Adana 8. Tarım Fuarında Bilgi Yarışması

  Adana 8. Tarım Fuarı etkinlikleri kapsamında, çiftçi muhtar ve ailelerine yönelik bilgi yarışması düzenlendi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Adana 8. Tarım Fuarı

  Fuar etkinlikleri kapsamında çiftçi muhtar ve ailelerine yönelik bilgi yarışması düzenlendi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Rusya'dan gelen doğalgaz ile ilgili şu anda herhangi bir kısıtlama söz konusu değil" (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  İHD :Çocukların Hak İhlali Sürüyor

  İHD :Çocukların Hak İhlali Sürüyor

  İnsan Hakları Derneği (İHD) Batman Şubesi, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Gününün kutlandığı ülke genelinde, çocukların hak ihlallerinin sürdüğünü belirtti. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Suudi Arabistan'da İdama Mahkum Edilen Türk Garson

  Uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla idam cezasına çarptırılan ve infazının gerçekleştiği ifade edilen Ali Ağırdaş'ın Hatay'daki babaevinde sessizlik hakim. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Davutoğlu: Türkiye, Kürt Bölgesinin Güvenliği İçin Her Türlü Desteği Verecektir

  Davutoğlu: Türkiye, Kürt Bölgesinin Güvenliği İçin Her Türlü Desteği Verecektir

  Başbakanı Ahmet Davutoğlu, Türkiye’nin Irak ve Kürt bölgesinin güvenliğine büyük önem verdiğini söyledi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Ceyhan'a Gençlik Merkezi Yapılıyor

  Ceyhan'a Gençlik Merkezi Yapılıyor

  Adana'nın Ceyhan ilçesinde, daha önce ihalesi ve yer teslimi yapılan Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı çok amaçlı Ceyhan Gençlik Merkezinin inşaat çalışmalarına başlandı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Ceyhan Otomobilde İnfaz: 1 Ölü

  Ceyhan Otomobilde İnfaz: 1 Ölü

  Adana'nın Ceyhan İlçesi'nde 35 yaşındaki Ahmet Atalay, otomobiliyle seyir halindeyken, motosikletle yaklaşan kimliği belirsiz kişilerin tabancalı saldırısında öldürüldü. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi

  Irak Petrol Bakanı Mehdi: "(IKBY'nin günlük 150 bin varil petrolü, Irak hükümeti üzerinden ihraç etmesi) Yakın bir tarihte Kürdistan bölgesindeki kardeşlerimiz ile görüşeceğiz" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Zaman zaman görüş ayrılıklarından kaynaklanan farklı iklimler olabilir. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Bakan Yıldız: 'Irak Petrolü Ülkenin Normalleşmesine Önemli Bir Katkı Sağlamaktadır'

  Bakan Yıldız: "Irak Petrolü Ülkenin Normalleşmesine Önemli Bir Katkı Sağlamaktadır"

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Irak Petrol Bakanı Adil Abdulmehdi ile görüştü. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Btc'den Ceyhan'a 272 Milyon Ton Petrol Aktı

  Bakü Tiflis Ceyhan (BTC) Petrol Boru Hattı ile faaliyete başladığı 2006 yılından bugüne kadar 272 milyon ton petrol taşındığı bildirildi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Tüpraş, Irak Petrolüne Talip

  Tüpraş, Irak Petrolüne Talip

  TÜPRAŞ Genel Müdür Yardımcısı Hasan Tan, TÜPRAŞ'ın Irak merkezi hükümetinden Ceyhan'a gönderilen petrole talip olduğunu bildirdi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "(ABD ile Türkiye'de Rüzgar Enerjisinin Geliştirilmesine İlişkin Mutabakat) 3 bin megavat gücünde rüzgar enerji santralinin kurulmasına ve karşılığında ülkemizde rüzgar enerjisi ile alakalı ekipmanın üretilmesine dair mutabakat olacak" "Irak'ta Kerkük Yumurtalık Ham Petrol Boru Hattı ile oluşturmaya çalıştığımız sistem hamdolsun çalışır vaziyete gelmiştir. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Ceyhan'da Silahlı Saldırı: 1 Ölü

  Adana'nın Ceyhan ilçesinde otomobilinde silahlı saldırıya uğrayan esnaf, yaşamını yitirdi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

 • Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam

  Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam Ankara'da taksilerin taksimetre açılış ücreti 2,70 liradan 3,10 liraya, kilometre başına ücret de 2,40 liradan 2,70 liraya çıktı.

 • IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor

  IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor Taraf gazetesi yazarı Amberin Zaman, IŞİD terör örgütünün Türkiye sınırına yakın bölgede kaçıracak batılı gazeteci aradığını yazdı.

 • Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı

  Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı Tekirdağ Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde bulunan yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Kürşat Yılmaz, yüksek tansiyon şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.

[Hata Bildir]
29.11.2014 02:05:03. #1.13#