SON DAKİKA CEYHAN HABERLERİ

Son Dakika Ceyhan Haberleri

 • 12:20A Milliler Basınla BuluştuA Milliler Basınla Buluştu2015 FIBA Erkekler Avrupa Şampiyonası hazırlıklarına Çeşme'de başlayan A Milli Basketbol Takımımız, basınla buluştu.
 • 19:04Ceyhan Belediyesi'nin Hizmetlerinin Engellendiği İddiasıCeyhan Belediyesi'nin Hizmetlerinin Engellendiği İddiasıGüvenlik kamerasında asfalt üzerine boyama işlemi Ceyhan Belediyesi'nin hizmetlerinin engellendiği iddiası- Ceyhan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Türüt: "Ceyhan Belediyesinin hizmetlerinin engellenmesi ve kamu malına zarar verilmesi gerekçesiyle Adana Büyükşehir Belediyesi hakkında suç duyurusunda bulunduk" Ceyhan Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürü Eyüp Türüt, Belediye hizmetlerinin Adana Büyük Şehir Belediyesi tarafından engellendiği ve kamu malına zarar verildiği iddiasıyla Adana Büyükşehir Belediyesi hakkında suç duyurusunda bulunduklarını belirtti.
 • 17:36Ceyhan Belediyesi'nin Hizmetlerinin Engellendiği İddiasıCeyhan Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürü Eyüp Türüt, Belediye hizmetlerinin Adana Büyük Şehir Belediyesi tarafından engellendiği ve kamu malına zarar verildiği iddiasıyla Adana Büyükşehir Belediyesi hakkında suç duyurusunda bulunduklarını belirtti.
 • 12:01Başkan, "Grup Yollarından Önce Köy İçleri Yapılacak"Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra'nın Merkez Erikli köyünde çalışmalar hakkında bilgi aldı, vatandaşlarla yürüyüş yaptı.
 • 10:10Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Seyhan, Pozantı, Yumurtalık, Karaisalı, Ceyhan, Sarıçam, Yüreğir, Saimbeyli ve Kozan ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 15:35Lavanta, Sütlü Çikolata Kokulu YataklarLavanta, Sütlü Çikolata Kokulu Yataklarİyi yaşamanın, huzurlu ve sağlıklı olmanın yolu, her şeyden önce kaliteli bir uykudan, kaliteli bir uykunun sırrı ise doğru yatak seçimiyle birlikte yatılan yerde teneffüs edilen havanın temizliği, sıcaklığı ve hatta kokusundan geçiyor.
 • 10:40Yatak DoktoruYatak Doktoru"Ndan Lavanta Bahçesinde Uyutan YataklarTürkiye’de “Yatak doktoru” sloganıyla, çiftlerin vücut ağırlıklarını ayrı ayrı algılayıp ona göre konumlanan akıllı yataklara kadar farklı yatak tipleri üretimi gerçekleştiren Doctor-BED, şimdi de kokulu yatak üretti.
 • 10:09Engelli Genç Kız: Engelli Genç Kız: "Sayın Valim Size Yalvarıyorum Beni Okutun"Adana’da kafatası büyümediği için 10 kez ameliyat olan, sol gözü hiç sağ gözü ise yüzde 85 görmeyen engelli genç kız 21 yaşında liseyi bitirip üniversiteyi kazandı ancak, babası ayakkabı boyacılığı yaptığı için üniversiteye gönderemiyor.
 • 09:29Adana'da Elektrik Kesintisi UygulanacakAdana'nın Seyhan, Yumurtalık, Karaisalı, Pozantı, Ceyhan, Sarıçam, Kozan, Tufanbeyli ve Aladağ ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 16:59Evin Balkonu Çöktü: 4 YaralıEvin Balkonu Çöktü: 4 YaralıAdana'nın Ceyhan ilçesinde iki katlı bir evin balkonunun çökmesi sonucu 4 kişi yaralandı.
 • 14:55Başkan Üzülmez'den Yoğun Hafta Sonu Programı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, hafta sonu katıldığı cenaze, cemiyet ve ziyaretlerle yine yoğun bir hafta sonu geçirdi.
 • 11:13Ünüvar, Köy Köy Geziyor Vatandaşı DinliyorÜnüvar, Köy Köy Geziyor Vatandaşı DinliyorAK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, hükümetin, halkın güvenliğini sağlama adına her türlü tedbiri aldığını, bundan sonra da almaya devam edeceğini söyledi.
 • 18:27Sıcak HavaSıcak HavaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Nehire giren çocuklar- Mesire alanlarındaki insanların dinlenmesi- Termometre sıcaklık derecesi- Meyan şerbeti dağıtan kişi ve konuşması- Gelin damadın meyan şerbeti içmesi ve konuşmaları Kahramanmaraş'ta sıcak hava- Serinlemek isteyen vatandaşlar, nehir kenarlarında ve piknik alanlarında yoğunluk oluşturdu Hava sıcaklığının 38 derece ölçüldüğü Kahramanmaraş'ta, serinlemek isteyen vatandaşlar, nehir kenarlarında ve piknik alanlarında yoğunluk oluşturdu.
 • 16:15Kahramanmaraş'ta Sıcak HavaHava sıcaklığının 38 derece ölçüldüğü Kahramanmaraş'ta, serinlemek isteyen vatandaşlar, nehir kenarlarında ve piknik alanlarında yoğunluk oluşturdu.
 • 12:35CHP'nin Suruç Raporu: Patlama Öncesi Güvenlik ve İstihbarat Zafiyeti VarCHP heyetinin ekleriyle birlikte 219 sayfadan oluşan 'Suruç Katliamı ve IŞİD Tehdidi Hakkında Değerlendirme Raporu'nda dikkat çekici bilgiler yer alıyor.
 • 10:52Ceyhan'da Asfaltlama Çalışmaları BaşladıCeyhan ilçesinde asfaltlama çalışmalarına başlandığı bildirildi.
 • 10:25Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Karaisalı, Seyhan, Ceyhan, Kozan, Saimbeyli, Aladağ, Çukurova ve Yumurtalık ilçelerinde salı günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 19:03Boğulma Tehlikesi Geçiren Kişi KurtarıldıYumurtalık ilçesinde denizde boğulma tehlikesi geçiren kişi, vatandaşlarca kurtarıldı.
 • 17:14ABD, Enerjide Türkiye'nin Stratejik Öneminin Arttığını BelirttiABD, Enerjide Türkiye'nin Stratejik Öneminin Arttığını BelirttiABD Enerji Enformasyon İdaresi Raporu'nda, Türkiye'nin, petrol ve doğalgaz iletiminde önem kazanan stratejik bir konumda olduğu belirtildi.
 • 15:29Osmaneli'de 24 Temmuz Basın Günü KutlamasıOsmaneli'de 24 Temmuz Basın Günü Kutlaması24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle, İhlas Haber Ajansı Osmaneli Temsilcisi Zeki Ceylan, İlçe Kaymakamı Edip Çakıcı ve Belediye Başkanı Münür Şahin’ı makamlarında ziyaret etti.
 • 09:49Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Karaisalı, Seyhan, Sarıçam, İmamoğlu, Ceyhan, Çukurova, Yumurtalık, Yüreğir, Pozantı ve Aladağ ilçelerinde pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 12:15Ağrı'da Trafik Kazası: 1 ÖlüAğrı'da Trafik Kazası: 1 ÖlüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Uçurumdan yuvarlanan aracın görüntüleri- Kaza yerinden görüntüler Ağrı'da trafik kazası: 1 ölü Patnos ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü.
 • 11:26Eti Mahalle Kasabından AlınEti Mahalle Kasabından Alın"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kasap dükkanından detaylar- Kasap et doğrarken- Kuzu eti- Et ve sucuk detayları- İzmir Kasaplar Odası Başkanı Ceyhan Yücelmiş ile röportaj "Eti mahalle kasabından alın"- İzmir Kasaplar Odası Başkanı Yücelmiş: - "Bir kilo etin maliyeti 37-38 lira. Vatandaş 2,5 liraya ekmek arası döner yiyorsa, 12-13 liraya sucuk alıyorsa içinde neler olabileceğini de düşünebilir"- "Düzenli olarak denetimden geçen ve tüketiciyle sürekli yüz yüze olan mahalle kasapları daha güvenilir" EFSUN YILMAZ - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının açıkladığı taklit ve tağşiş yapılan ürünler listesinde "at eti" satan işletmenin yer alması üzerine kasaplar, vatandaşa "güvenilir et" için çağrıda bulundu.
 • 11:15Eti Mahalle Kasabından Alın"Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının açıkladığı taklit ve tağşiş yapılan ürünler listesinde "at eti" satan işletmenin yer alması üzerine kasaplar, vatandaşa "güvenilir et" için çağrıda bulundu.
 • 09:29Ağrı'da Trafik Kazası: 1 ÖlüPatnos ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü.
 • 09:28Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Seyhan, Ceyhan, Pozantı, Aladağ ve Sarıçam ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 23:38Serinlemek İçin Girdiği Gölette BoğulduSerinlemek İçin Girdiği Gölette BoğulduOsmaniye’nin Cevdetiye beldesinde serinlemek için Ceyhan Nehri’ne giren Suriye uyruklu genç boğularak hayatını kaybetti.
 • 20:48Suriyeli Genç Sulama Barajında BoğulduSuriyeli Genç Sulama Barajında BoğulduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sulama kanalından çıkarılan gencin cesedi önünde toplanan kalabalık- Suriyeli gencin yakınlarının ağlaması Suriyeli genç sulama barajında boğuldu Osmaniye'de sulama barajına soğuması için bıraktığı karpuzu almak isteyen Suriyeli genç akıntıya kapılarak boğuldu.
 • 20:15Patnos'ta Trafik Kazası: 1 ÖlüPatnos'ta Trafik Kazası: 1 ÖlüAğrı’nın Patnos ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
 • 19:36Suriyeli Genç Sulama Barajında BoğulduOsmaniye'de sulama barajına soğuması için bıraktığı karpuzu almak isteyen Suriyeli genç akıntıya kapılarak boğuldu.
 • 12:04Traktör İkiye Ayrıldı, 91 Yaşındaki Sürücü KurtarılamadıTraktör İkiye Ayrıldı, 91 Yaşındaki Sürücü KurtarılamadıEdirne’nin Keşan ilçesinde ana yol üzerinde hatalı dönüş yapan yaşlı adamın kullandığı traktöre, otomobil çarptı.
 • 10:40Otomobilin Çarpıp İkiye Böldüğü Traktörün 91 Yaşındaki Sürücüsü ÖldüOtomobilin Çarpıp İkiye Böldüğü Traktörün 91 Yaşındaki Sürücüsü ÖldüEdirne'nin Keşan İlçesi'ne bağlı Yerlisu Köyü sapağı yakınlarında otomobilin çarpması sonucu ikiye bölünen traktörün sürücüsü 91 yaşındaki Hasan Ceyhan ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
 • 10:30Keşan Otomobilin Çarpıp İkiye Böldüğü Traktörün Sürücüsü ÖldüKeşan Otomobilin Çarpıp İkiye Böldüğü Traktörün Sürücüsü ÖldüOtomobilin çarpıp ikiye böldüğü traktörün sürücüsü öldü EDİRNE'nin Keşan İlçesi'ne bağlı Yerlisu Köyü sapağı yakınlarında otomobilin çarpması sonucu ikiye bölünen traktörün sürücüsü 91 yaşındaki Hasan Ceyhan ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
 • 10:05Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Seyhan, Saimbeyli, Kozan, Aladağ, Karaisalı, Yumurtalık, Ceyhan ve Yüreğir ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 16:34Ceyhan'da Uyuşturucu Madde OperasyonuCeyhan'da 16 kilogram 200 gram esrar ve 120 kök dişi hint keneviri ve maddesi ele geçirildi.
 • 16:12Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇalıkÇalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇalıkGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Taner Yıldız'ın görüşmelerinden detaylar- Ahmet Çalık'ın konuşması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "(Çalık Enerji Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali) Bu projenin gerçek bir başarı örneği ve Gürcistan ile gelecekte gerçekleştireceğimiz işbirliklerinin temel taşlarından biri olduğunu düşünüyorum"- "Bu ve benzeri projelerle Gürcistan ile olan işbirliğimiz perçinlenmekte ve tüm dünyaya örnek olmaktadır" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Çalık Enerji'nin Gürcistan'da açtığı doğalgaz çevrim santralinin önemini vurgulayarak, "Bu projenin gerçek bir başarı örneği ve Gürcistan ile gelecekte gerçekleştireceğimiz işbirliklerinin temel taşlarından biri olduğunu düşünüyorum.
 • 14:01Ceyhan Belediyesi Yeni Park Bahçe Binası İnşaatı TamamlanıyorCeyhan Belediyesi Yeni Park Bahçe Binası İnşaatı TamamlanıyorCeyhan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü yeni hizmet binasının inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.
 • 12:26Taner Yıldız Açılış Törenine KatıldıTaner Yıldız Açılış Törenine KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gardabani Doğalgaz Kombine Çevrim Santralinden görüntüler- Taner Yıldız'ın gelişi - Yıldız'ın konuşması- Açılış yapılması- Taner Yıldız'ın santrali gezmesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "(Çalık Enerji Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali) Bu projenin gerçek bir başarı örneği ve Gürcistan ile gelecekte gerçekleştireceğimiz işbirliklerinin temel taşlarından biri olduğunu düşünüyorum"- "Bu ve benzeri projelerle Gürcistan ile olan işbirliğimiz perçinlenmekte ve tüm dünyaya örnek olmaktadır" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Çalık Enerji'nin Gürcistan'da açtığı doğalgaz çevrim santralinin önemini vurgulayarak, "Bu projenin gerçek bir başarı örneği ve Gürcistan ile gelecekte gerçekleştireceğimiz işbirliklerinin temel taşlarından biri olduğunu düşünüyorum.
 • 12:12Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Çalık Enerji'nin Gürcistan'da açtığı doğalgaz çevrim santralinin önemini vurgulayarak, "Bu projenin gerçek bir başarı örneği ve Gürcistan ile gelecekte gerçekleştireceğimiz işbirliklerinin temel taşlarından biri olduğunu düşünüyorum.
 • 11:09Aşırı Sıcaklarda Alınması Gereken ÖnlemlerAşırı Sıcaklarda Alınması Gereken ÖnlemlerMuğla İl Halk Sağlığı Müdürü Uzm.Dr.Mustafa Nuri Ceyhan, yaşanan aşırı sıcaklarda alınması gereken tedbirleri anlattı.
 • 10:04Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Yüreğir, Çukurova, Seyhan, Karataş ve Ceyhan ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 14:05Büyükşehir, Stratejik Öneme Sahip Yolu TamamlıyorBüyükşehir, Stratejik Öneme Sahip Yolu TamamlıyorYapımı süren ve son aşamaya gelen Ceyhan-Sarımazı yolu, bölge ekonomisinin kilit noktalarını Ceyhan ve Adana’ya bağlayacak.
 • 12:09100. Yılda 100 Mağaza100. Yılda 100 Mağazaİstanbul, Adana ve Mersin’deki şubeleri bulunan Doctor BED’in, Cumhuriyet’in 100. yılındaki hedefi 100 mağazaya ulaşmak.
 • 09:29Adana'da Elektrik Kesintisi UygulanacakAdana'nın Karaisalı, Pozantı, Seyhan, Çukurova, Ceyhan, Kozan, Feke ve Aladağ ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 18:01Kartepe'de Bayram CoşkusuKartepe'de Coşkulu Bayram Kartepe Belediyesi'nin geleneksel kent bayramlaşması, bayramın ilk günü Uzunçiftlik Kültür Merkezi'nde Kartepelilerin yoğun katılımı ile gerçekleşti.
 • 12:19Katil Zanlısının Babası: Katil Zanlısının Babası: "O Adamın Yerinde Ben Olsaydım"Adana’da, kırmızı ışıkta otomobil beklerken uzun far yaktığı için tartıştığı kişiyi öldüren katil zanlısının babası Derviş Bozkurt, "O adamın yerinde ben olsaydım daha iyiydi" dedi.
 • 09:35Adana'da Elektrik Kesintisi UygulanacakAdana'da Elektrik Kesintisi UygulanacakAdana'nın Ceyhan, Pozantı, Karaisalı ve Seyhan ilçelerinde çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 14:00Adana'daki Trafik KazasıAdana'nın Ceyhan ilçesinde dün otomobilin mısır tarlasına devrilmesi sonucu ağır yaralanan kişi, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
 • 13:46CHP Milletvekili Tümer: Adalet, Hukuk ve Özgürlük ÖnceliğimizCHP Milletvekili Tümer: Adalet, Hukuk ve Özgürlük ÖnceliğimizCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Ramazan Bayramı’nın tamamını ziyaretler ve bayramlaşmalara ayırdı.
 • 13:38Ceyhan Belediye Başkanı Öztürk'ün Bayram ZiyaretleriCeyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ramazan Bayramı dolayısıyla hastaneleri ziyaret etti, hasta ve hasta yakınları ile bayramlaştı.