SON DAKİKA CEYLANPINAR HABERLERİ

Son Dakika Ceylanpınar Haberleri

 • 10:57Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan BM ve AB'ye Sert EleştiriBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan BM ve AB'ye Sert EleştiriBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye’ye mülteci krizinin çözümü için 3 milyar euro vermeyi kabul eden Avrupa Birliği’ni eleştirerek, "Bize diyorlar ki ’Size 3 milyar verelim, sesinizi çıkarmayın.
 • 16:50Kurtulmuş: Özgür Bir Medya İçin Engellerin Kaldırılmasını Sağlamak VazifemizKurtulmuş: Özgür Bir Medya İçin Engellerin Kaldırılmasını Sağlamak VazifemizBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, basın özgürlüğü konusunda yasal engelleri kaldıracaklarını söyledi.
 • 16:42Televizyon Yayıncıları Derneğinin Çalışma ToplantısıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Anadolu ve Trakya topraklarından oluşan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bölgenin kilit taşı olduğunu belirterek, "İstiyorlar ki bu kilit taşını çekip alsınlar, söksünler ve bu coğrafyayı bir asır sonra bıraktıkları yerden, oyunlarının ikinci perdelerini oynayarak yeniden dağıtsınlar, yeniden bölsünler, parçalasınlar.
 • 13:18Suriye'den Türkiye'ye Geçmeye Çalışan 2 Terörist YakalandıTerör örgütü PKK üyesi Suriyeli 2 kişi, Suriye'nin Rasulayn bölgesinden Türkiye'ye geçmeye çalışırken yakalandı.
 • 16:49Ceylanpınar'da Sınırı Geçmeye Çalışan 1 PKK'lı YakalandıGenelkurmay Başkanlığı, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesi'nde Suriye'den Türkiye'ye yasa dışı yollardan geçmeye çalışan 1 PKK'lı teröristin 6 Şubat günü yakalandığını açıkladı.
 • 15:05AK Parti TBMM Grup ToplantısıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Muhatabımız genç yaşlarında beyinleri şartlandırılarak barikat arkasına çıkarılan gençleri kurtarmak için bize yalvaran analardır.
 • 12:37Cizre ve Sur'da 3 Terörist Etkisiz Hale GetirildiGenelkurmay Başkanlığı, Cizre ve Sur’da devam eden operasyonlarda 3 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
 • 22:38Milli Okçu, YPG'ye Eleman Kazandırmakla SuçlanıyorMilli Okçu, YPG'ye Eleman Kazandırmakla SuçlanıyorŞanlıurfa'da gözaltına alınan 2'si çocuk 3 kişi, Türkiye Bedensel Engelliler Okçuluk Milli Takımı'nda yer alan S.M.'den aldıkları talimatla YPG'ye katılmak için Suriye'ye geçmek istediklerini öne sürdü.
 • 18:43Türk Kızılayı Genel Başkan Yardımcısı Kınık AçıklamasıKİLİS(AA) - Türk Kızılayı Genel Başkan Yardımcısı Kerem Kınık, Suriye tarafına her gün yaklaşık 20 tır insani yardım gönderdiklerini söyledi.
 • 17:53Ceylanpınar'da Hırsızlık İddiasıCeylanpınar ilçesinde hırsızlık yaptıkları iddiasıyla 2 kişi gözaltına alındı.
 • 16:58Ceylanpınar'da Hırsızlık Zanlısı 2 Kişi TutuklandıŞanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde hırsızlık yaptıkları iddia edilen 2 kişi gözaltına alındı.
 • 15:53Milli Okçunun Talimatıyla Ypg'ye KatılacaklardıMilli Okçunun Talimatıyla Ypg'ye KatılacaklardıŞanlıurfa Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonda gözaltına alınan 2'si çocuk 3 kişi, Türkiye Bedensel Engelliler Okçuluk Milli Takımı'nda yer alan S.M.'den aldıkları talimatla PKK'nın Suriye'deki kolu YPG'ye katılmak için Suriye'ye geçmek istediklerini,ancak yakalandıklarını öne sürdü.
 • 15:14Şanlıurfa'da Terör OperasyonuŞanlıurfa'da, terör örgütü PKK'nın Suriye'deki uzantısı PYD'de eğitim almak üzere Kobani'ye geçmek isteyen 3 kişi yakalandı.
 • 15:14Milli Okçunun Talimatıyla Ypg'ye KatılacaklardıMilli Okçunun Talimatıyla Ypg'ye KatılacaklardıŞanlıurfa emniyet Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonda gözaltına alınan 2'si çocuk 3 kişi, Türkiye Bedensel Engelliler Okçuluk Milli Takımı'nda yer alan S.M.'den aldıkları talimatla PKK'nın Suriye'deki kolu YPG'ye katılmak için Suriye'ye geçmek istediklerini,ancak yakalandıklarını öne sürdü.
 • 12:38Erzurumlu Besicilere Boğa ve Koç DağıtıldıErzurumlu Besicilere Boğa ve Koç DağıtıldıErzurum Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, büyükbaş hayvancılıkta verimi artırmak amacıyla besicilere 146 baş boğa dağıtıldı.
 • 09:44Ceylanpınar'da 2 Polisin Hunharca Öldürülmesi, Hükümete Bir Zemin SunduCeylanpınar'da 2 Polisin Hunharca Öldürülmesi, Hükümete Bir Zemin Sundu"CHP Parti Meclisi (PM) üyesi İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Kürt meselesinin, şiddetle, silahlı yöntemle, terör eylemleriyle çözülemeyeceğini belirterek, bunu Kürtlerin de görüyor olduğunu söyledi.
 • 08:31Umuda Göç! On Binlerce Kişi Türkiye'ye Akın EdiyorUmuda Göç! On Binlerce Kişi Türkiye'ye Akın EdiyorHalep saldırısıyla birlikte Azez'den Türkiye sınırına gelen 10 bin kişi için AFAD hazır. Rejim birlikleri Halep-İdlib yoluna saldırırsa 10 binler Cilvegözü'ne akın edecek.
 • 21:13Davutoğlu: Davutoğlu: "Biz Çelik Yeleği Taşımayız, Milletimizin Çelik Yüreğine Sığınırız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Davutoğlu'nun konuşması (3 son) AK Parti Mardin İl Danışma Meclisi Toplantısı Başbakan Davutoğlu: (3) "Biz çelik yeleği taşımayız, biz milletimizin çelik yüreğine sığınırız" "Türkiye Cumhuriyeti devleti kadim medeniyetimizin, insanlık, merhamet zincirinin son kalesidir.
 • 20:31Davutoğlu: Davutoğlu: "Hep Beraber Güçlü Bir Türkiye İçin"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Mardin İl Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti Mardin İl Danışma Meclisi Toplantısı Başbakan Davutoğlu: (2) "Hep beraber güçlü bir Türkiye için, bütün vatandaşların eşit vatandaşlık hukukuyla aidiyet hissettiği bir Türkiye için yola yürümeye kararlıyız" "Türkiye içinde, bazen 12 Eylül döneminde olduğu gibi, bazen Türkiye'de etnik, bölücü faaliyetlerde görüldüğü gibi kardeşi kardeşe kırdırmaya çalışan baskıcı tutumlara da şahit olduk. Bütün bunların karşısında AK Parti olarak dimdik durduk ve 2001 yılından itibaren yeni bir çağın, yeni bir yüzyılın, yeni bir Türkiye'nin inşası için gece gündüz çalıştık" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Hep beraber güçlü bir Türkiye için, bütün vatandaşların eşit vatandaşlık hukukuyla aidiyet hissettiği bir Türkiye için yola yürümeye kararlıyız" dedi.
 • 19:42AK Parti Mardin İl Danışma Meclisi ToplantısıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, iki polisin şehit olduğu Ceylanpınar'a yaptığı ziyarette belediye binasına kadar yürüdüğünü ve gazetecilerin "Başbakan'da çelik yelek mi var?" diye sorduklarını hatırlatarak, "Biz çelik yeleği taşımayız, biz milletimizin çelik yüreğine sığınırız" dedi.
 • 19:11AK Parti Mardin İl Danışma Meclisi ToplantısıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Hep beraber güçlü bir Türkiye için, bütün vatandaşların eşit vatandaşlık hukukuyla aidiyet hissettiği bir Türkiye için yola yürümeye kararlıyız" dedi.
 • 15:19Öğrencilere "Seçmeli Ders" ÖnerisiCeylanpınar İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Raif Korkmaz, eğitim ve öğretim yılının ikinci döneminde seçmeli ders tercihinde bulunacak 4. ve 8. sınıf öğrencilerine ve velilere Hazreti Muhammed'in hayatını konu alan dersleri seçmelerini tavsiye etti.
 • 17:56Şanlıurfa'da Park ve Yeşil Alan Çalışması YapılıyorŞanlıurfa'da Park ve Yeşil Alan Çalışması YapılıyorŞanlıurfa’yı yeşillendirmek adına kent merkezi ve ilçelerde çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Ceylanpınar ve Maşuk TOKİ’deki başlamış olduğu peyzaj, ağaç dikimi ve park çalışmalarında sona geldi.
 • 13:06Viranşehir'de Tabela ÇalışmasıŞanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Viranşehir’de tabela çalışması yaptı.
 • 18:11Şanlıurfa'da 100 Bin Paket Kaçak Sigara Ele GeçirildiŞanlıurfa'da 100 Bin Paket Kaçak Sigara Ele GeçirildiŞanlıurfa Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekiplerin yaptığı operasyon ve yol kontrollerinde 100 bin paket kaçak sigara ele geçirilirken, 6 kişi gözaltına alındı.
 • 17:40Şanlıurfa'da Kaçak Sigaraya 6 GözaltıŞanlıurfa'da Kaçak Sigaraya 6 GözaltıŞanlıurfa'da, jandarma ekiplerinin Akçakale ve Ceylanpınar ilçelerinde düzenlediği iki operasyonda 101 bin 320 paket kaçak sigara ele geçirildi, 6 kişi gözaltına alındı.
 • 14:18Genişletilmiş İl Başkanları ToplantısıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, yeni anayasa çalışmalarının güncel siyasi tartışmaların dışında tutulması gerektiğini belirterek, “Çarpık ve bir anlamda doğasından da bir anlamda saptırılmış bir parlamenter sistem, özellikle 12 Eylül ve 28 Şubat süreçlerinde, 27 Nisan süreçlerinde yaşadık.
 • 14:16AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları ToplantısıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Başkanlık sistemini biz savunuyoruz.
 • 12:32Ceylanpınar Tigem'e Tatil EngeliCeylanpınar Tigem'e Tatil EngeliŞanlıurfa 1. Amatör B Grubu'nda oynanan Ceylanpınar Tigemspor - Genç Karakeçilispor karşılaşması maçtaki olaylar nedeniyle tatil edildi.
 • 00:12Urfa'da Suriye Sınırında Patlayan Bir Cisim Yanarak Türkiye'ye DüştüUrfa'da Suriye Sınırında Patlayan Bir Cisim Yanarak Türkiye'ye DüştüŞanlıurfa'da Suriye sınırından Türkiye tarafında gökten bir cismin önce patlayıp daha sonra yanarak düştüğü ihbarı üzerine jandarma ekipleri arama çalışmaları başlattı.
 • 15:44Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Canlı YayındaBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, terörle mücadele sürecinde ortaya çıkan maddi ve manevi bütün meselelerin rehabilite edilmesi, bunların giderilmesi, vatandaşların karşılaştıkları maddi ve manevi kayıpların düzeltilmesi perspektifine sahip olduklarını belirterek, "Her ilçeye ve her ile göre öncelikler değişecek.
 • 00:07Başbakan Davutoğlu: Türkiye'nin Bir Kriz, Kaos Ülkesi Haline Getirilmesine İzin VermeyizBaşbakan Davutoğlu: Türkiye'nin Bir Kriz, Kaos Ülkesi Haline Getirilmesine İzin VermeyizBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, kimsenin dilinin, örfünün, kültürünün, düşüncesinin, hayat tarzının aşağılanmadığı, dışlanmadığı bir Türkiye inşa etmeye çalıştıklarını belirterek, "Birileri 90'lı yıllara Türkiye'yi döndürme gibi bir iddiada bulunuyorsa bilsin ki biz o şartlara bu ülkeyi döndürmeyeceğiz.
 • 23:46Başbakan Davutoğlu Stk Temsilcileriyle Bir Araya GeldiSivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Birileri, ‘Türkiye 90’lı yıllara dönebilir’ gibi bir iddiada bulunuyorsa bilsin ki biz 90’lı yıllara da, 80’li yıllara da bu ülkeyi döndürmeyeceğiz.
 • 23:25Başbakan Davutoğlu'nun Stk Temsilcilerini KabulüBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Bir süreç başlattık. Bu süreçte temel amaç; Türkiye'nin dağlarında gençlerin ölmemesi, şehitlerin gelmemesi ve bütün o gençlerin, hangi düşünceye sahip olursa olsun, hangi partiye oy verirse versin dağlarda ölüme terk edilmek yerine bu ülkenin bağrına saplanmış bir terör hançerinin aleti olmak yerine üniversitelerde amfilerde yeni Aziz Sancarlar olsun diye biz o süreci başlattık. Tek bir gencimizin şu veya bu şekilde kaybedilmemesi için o süreci başlattık" dedi.
 • 17:55Ceylanpınar Kosgeb'te 4.etap BaşladıCeylanpınar Kosgeb'te 4.etap BaşladıŞanlıurfa’nın Ceylanpınar Belediyesi ve KOSGEB arasında imzalanan protokol çerçevesinde KOSGEB uygulamalı girişimcilik kursunun dördüncü etabıbaşladı.
 • 17:20Ceylanpınar'da Girişimcilik KursuCeylanpınar ilçesinde girişimcilik kursu devam ediyor.
 • 12:16Ceylanpınar - Suriye Sınırına Duvar ÖrülüyorCeylanpınar - Suriye Sınırına Duvar ÖrülüyorŞanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesi ile Suriye’nin Rasulayn ilçesi arasında bulunan sınır hattına duvar örülmeye başlandı.
 • 16:53Patlayıcı Şüphesi Kanal KazdırdıPatlayıcı Şüphesi Kanal KazdırdıMardin Kızıltepe ilçesinde su hattındaki arıza nedeniyle açılan çukur, ‘patlayıcı döşenmiş olabilir’ şüphesiyle açılarak kontrol edildikten sonra, polis gözetiminde kapatıldı.
 • 15:47Bakan Eroğlu Şanlıurfa'da 75 Milyon Liralık 9 Tesisin Açılışını YaptıBakan Eroğlu Şanlıurfa'da 75 Milyon Liralık 9 Tesisin Açılışını YaptıOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu 476 milyon lira tutarındaki 16 adet yatırım müjdesiyle gittiği Şanlıurfa’da Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından inşa edilen 7 tesisin açılışını yaparak, 2 tesisin de temelini düzenlenen törenle attı.
 • 15:42Ceylanpınar Ziraat Bankası Çalışanlarından Mesai Arkadaşına Vefa ÖrneğiCeylanpınar Ziraat Bankası Çalışanlarından Mesai Arkadaşına Vefa ÖrneğiŞanlıurfa’nın Ceylanpınar Ziraat Bankası şubesinde uzun yıllar görev yapan Metin Altun’un İzmir’in Torbalı ilçesine tayini çıkması nedeniyle mesai arkadaşlarıyla son kez bir araya geldi.
 • 11:45Şanlıurfa Nüfusu AçıklandıŞanlıurfa Nüfusu AçıklandıŞanlıurfa nüfusu 31 Aralık 2014'te 1 milyon 845 bin 667 kişi iken, bu sayı 2015 yılı 31 Aralık itibariyle 1 milyon 892 bin 320 kişiye çıktı.
 • 11:32Ceylanpınar'daki İsim Değişiklikleri OnaylandıCeylanpınar'daki İsim Değişiklikleri OnaylandıŞanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesindeki yedi mahallenin isim değişikliği talebi Valilik tarafından onaylandı.
 • 11:30Çölyaklılar İçin Karabuğday YetiştirilecekÇölyaklılar İçin Karabuğday YetiştirilecekŞanlıurfa Valisi İzzettin Küçük'ün girişimleri ile Çölyak hastaları için yurt dışından getirilen Karabuğday tohumları tarımsal bölgelerde yetiştirilmeye başlanılacak.
 • 11:26Suriyelilere Kömür Dağıtımına BaşlandıSuriyelilere Kömür Dağıtımına BaşlandıŞanlıurfa'da kamp dışında yaşamlarını sürdüren Suriyeli aileler için temin edilen 12 bin ton kömürün dağıtımına başlandı.
 • 09:28Ceylanpınar'da 7 Mahallenin İsmi DeğiştiCeylanpınar'da 7 Mahallenin İsmi DeğiştiŞanlıurfa’nın Ceylanpınar Belediyesinin Ekim ayı meclis toplantısında 7 mahallenin isminin değişmesine yönelik kararı Şanlıurfa Valiliği tarafından onaylandı.
 • 21:43Başbakan Davutoğlu'ndan 'Yeni Anayasa' AçıklamasıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Yeni anayasa konusunda bir takvim ilan ettim. Bunun ne öncesine geliriz ne sonrasına. Kimsenin de telaşa, gereksiz spekülasyona girmemesi lazım" dedi.
 • 21:00Başbakan Davutoğlu Canlı YayındaBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Zannediyorlar ki 'bir masa kurulsun tekrar konuşalım', hayır, önce bu ülkedeki her vatandaş hayat yaşama hakkına sahip olacak şekilde kimsenin elinde silah kalmayacak.
 • 17:10Suriyelilere Kömür DağıtımıSuriyelilere Kömür DağıtımıŞanlıurfa’da yaşayan Suriyeli aileler için Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ün girişimleriyle getirilen 12 bin ton kömür, Şanlıurfa Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle dağıtılmaya başlandı.
 • 16:45Çölyak Hastaları İçin Kara Buğday YetiştirilecekÇölyak Hastaları İçin Kara Buğday YetiştirilecekÇölyak hastalarına glutensiz ekmek yapabilmek için Şanlıurfa'da kara buğday ekimi yapılacak.
 • 15:10Şanlıurfa'nın Yeni Nüfusu AçıklandıŞanlıurfa’nın nüfusu 31 Aralık 2015 tarihi itibariyle bir milyon 892 bin 320 oldu.