SON DAKİKA CEYLANPINAR HABERLERİ

Son Dakika Ceylanpınar Haberleri

 • 11:34Şanlıurfa'da Polisten Polise Baskın! Birbirlerini VuracaklardıŞanlıurfa'da Polisten Polise Baskın! Birbirlerini VuracaklardıÖzel harekât ve terör şube ekipleri 2 polisin evini 'IŞİD'in hücre evi' diyerek bastı. Karşılıklı silahlar çekildi. İki tarafın birbirini polis olduğuna ikna etmesi yarım saat sürdü.
 • 11:39Kaymakamlıktan Kaymakamlıktan "5 Yıldızlı Dam" Haberine YalanlamaCeylanpınar Kaymakamlığı, bazı basın yayın organlarında yer alan "Geçici görevle Urfa’ya gelen polislere 5 yıldızlı dam" şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
 • 17:11Soylu: Soylu: "Bizi Tehdit Ederek Bir Sonuca Varamazsınız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun kürsüdeki konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Yüzde 16 oyu bu millet size acaba 'elinizi hiçbir şekilde taşın altına sokmayın' diye mi verdi, yoksa 'Türkiye'nin meselelerini, öncelikle Türkiye'nin kazanımlarını devam ettirin, ondan sonra da Türkiye'nin meselelerine sahip çıkın, TBMM'nin ve bu milletin vermiş olduğu milletvekili görevlerini ve siyasi partinize vermiş oldukları bu görevleri yarına devam ettirin' diye mi verdi?
 • 17:03Soylu: Soylu: "Millet, Gözü Önünde Cereyan Eden Hadiselere Sandıkta Cevap Verecek"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun katılımcılarla el sıkışması-Soylu'nun salonda oturması- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Yüzde 16 oyu bu millet size acaba 'elinizi hiçbir şekilde taşın altına sokmayın' diye mi verdi, yoksa 'Türkiye'nin meselelerini, öncelikle Türkiye'nin kazanımlarını devam ettirin, ondan sonra da Türkiye'nin meselelerine sahip çıkın, TBMM'nin ve bu milletin vermiş olduğu milletvekili görevlerini ve siyasi partinize vermiş oldukları bu görevleri yarına devam ettirin' diye mi verdi?
 • 16:27AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, MHP'yi eleştirerek, "Yüzde 16 oyu bu millet size acaba elinizi hiçbir şekilde taşın altına sokmayın diye mi verdi, yoksa Türkiye'nin meselelerini, öncelikle Türkiye'nin kazanımlarını devam ettirin, ondan sonra da Türkiye'nin meselelerine sahip çıkın, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin ve bu milletin vermiş olduğu milletvekili görevlerini ve siyasi partinize vermiş oldukları bu görevleri yarına devam ettirin diye mi verdi?
 • 14:38Şanlıurfa?da Şehit Olan Polisler, Törenle Memleketine Uğurlandı - Emniyet Müdürünün AçıklamalarıŞanlıurfa?da Şehit Olan Polisler, Törenle Memleketine Uğurlandı - Emniyet Müdürünün AçıklamalarıŞanlıurfa'da şehit olan polisler, törenle memleketine uğurlandı ŞANLIURFA'da, gece geç saatlerinde Balıklıgöl Devlet Hastanesi acil servis çıkışında kimliği öğrenemeyen kişi veya kişilerin açtığı ateşle şehit olan polis memurları 45 yaşındaki Fatih Kılbey ile 26 yaşındaki Tanju Sakarya, bu sabah Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törenin ardından toprağa veilmek üzere memleketlerine uğurlandı.
 • 13:09Şanlıurfa'da Şehit Olan Polisler, Törenle Memleketine UğurlandıŞanlıurfa'da Şehit Olan Polisler, Törenle Memleketine UğurlandıŞanlıurfa'da, gece geç saatlerinde Balıklıgöl Devlet Hastanesi acil servis çıkışında kimliği öğrenemeyen kişi veya kişilerin açtığı ateşle şehit olan polis memurları 45 yaşındaki Fatih Kılbey ile 26 yaşındaki Tanju Sakarya, bu sabah Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törenin ardından toprağa verilmek üzere memleketlerine uğurlandı.
 • 12:15Şehit Polisler Dualarla Memleketlerine UğurlandıŞanlıurfa’da şehit olan polisler, dualarla memleketlerine uğurlandı.
 • 02:24Başbakan Davutoğlu Canlı YayındaBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Avrupa Birliği Bakanlığı bu açıdan bir yüzleşme bakanlığıdır.
 • 17:58Kaymakamlık: Polisler Devlet Onuruna Yakışır Prefabrik Konuta YerleştirildiKaymakamlık: Polisler Devlet Onuruna Yakışır Prefabrik Konuta YerleştirildiŞanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde tuvalet üstünde yer yatağında kalan polisler için prefabrik konut getirildi.
 • 16:14Ceylanpınar Kaymakamlığı AçıklamasıCeylanpınar Kaymakamlığı, bazı basın yayın organlarında yer alan "Geçici görevle Urfa'ya gelen polislere 5 yıldızlı dam" şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
 • 15:14AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları ToplantısıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Sarıkamış'tan, Bakü seferinden dönen Kafkas çocukları, Yemen'den Kut'ül Ammare'den dönen Mezopotamya çocukları, Balkan Savaşı'nın yaralarını daha hala sarmamış Rumeli çocukları, Anadolu çocuklarıyla buluştu ve 26 Ağustos 1922'de İzmir'e doğru yürüdü.
 • 12:12Ceylanpınar'da Görevlendirilen Polisler Tuvalet Damında KalıyorCeylanpınar'da Görevlendirilen Polisler Tuvalet Damında KalıyorŞanlıurfa Emniyet Müdürü geçtiğimiz günlerde, "Ben polisimi 5 yıldızlı otelde ağırlıyorum." demişti. Skandal gerçek ortaya çıktı; polisler tuvalet damında kalıyor.
 • 16:11Ceylanpınar'da Asfalt Çalışmaları Hız KazandıCeylanpınar'da Asfalt Çalışmaları Hız KazandıCeylanpınar Belediyesi tarafından sathi kaplama ve asfaltlamanın yapıldığı kırsal mahalle yollarında çalışmaların tamamlandığı belirtildi.
 • 16:03Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Başbakan Ahmet Davutoğlu, parti genel merkezindeki "AKİM 2 Milyon Gülen Yüz Ödül Töreni"nde konuştu.
 • 13:45Ceylanpınar'da Motosiklet Kazası: 2 YaralıCeylanpınar'da Motosiklet Kazası: 2 YaralıŞanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde iki motosikletin kafa kafaya çarpışması sonucu yaşanan kazada 2 kişi ağır yaralandı.
 • 13:39Ceylanpınar'da Uzun Namlulu Silahlar ve Mühimmat Ele GeçirildiCeylanpınar'da Uzun Namlulu Silahlar ve Mühimmat Ele GeçirildiŞanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde Jandarma ekiplerinin yaptığı operasyon sonucu 4 adet uzun namlulu silah ve mühimmat ele geçirildi.
 • 13:29Ceylanpınar Belediyesi'nden Park ÇalışmalarıCeylanpınar Belediyesi'nden Park ÇalışmalarıCeylanpınar Belediyesi ilçe genelinde bulunan parklarda yaptığı bakım ve onarım işlemiyle, vatandaşların özellikle sıcak havalarda sıkça kullandığı alanları daha modern hale getiriyor.
 • 13:27AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (2)AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, savaşı başlatanlara Türkiye'nin huzuru için bedel ödetmeye kararlı olduklarını vurgulayarak, "32 vatandaşımızı katleden DEAŞ'a Suriye'de bedel ödettik, Ceylanpınar'da, Adıyaman'da ülkemizin değişik yerlerinde vatandaşımızı, askerimizi, polisimizi şehit eden PKK'ya da Kandil'de bedel ödettik, gerekirse yine bedel ödetmeye hazırız" dedi.
 • 11:43Ceylanpınar Yeşile BürünüyorCeylanpınar Yeşile BürünüyorŞanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde belediye, son olarak halkın talepleri üzerine Özgürlük Parkı'nda çalışmalarını yoğunlaştırdı.
 • 11:12Financial Times: Öfkeli Kürt Gençler Silaha SarılıyorFinancial Times: Öfkeli Kürt Gençler Silaha Sarılıyorİngiliz gazetesi, hükümete tepkili Kürt gençlerin bir zamanlar polise taşla saldırırken şimdi silaha sarıldıklarını, HDP'nin çağrısına tahammülleri olmadığını yazdı.
 • 19:20Ceylanpınar'da Motosikletler Çarpıştı, Sürücüler YaralandıCeylanpınar'da Motosikletler Çarpıştı, Sürücüler YaralandıCeylanpınar'da motosikletler çarpıştı, sürücüler yaralandı Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesi'nde, çarpışan iki motosikletin sürücüleri yaralandı.
 • 18:25Ceylanpınar'da Motosikletler Çarpıştı, Sürücüler YaralandıCeylanpınar'da Motosikletler Çarpıştı, Sürücüler YaralandıŞanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesi'nde, çarpışan iki motosikletin sürücüleri yaralandı.
 • 13:21AK Parti Bayburt İl Başkanı Hakan Kobal: AK Parti Bayburt İl Başkanı Hakan Kobal: "Mhp Hdp'ye Payanda Oldu"Adalet ve Kalkınma Partisi Bayburt İl Başkanı Hakan Kobal, erken seçimle ilgili değerlendirmede bulundu.
 • 13:01Kırsal Bölgelerde Enerji Çalışmaları Hız KazandıKırsal Bölgelerde Enerji Çalışmaları Hız KazandıDicle EDAŞ Şanlıurfa İl Müdürlüğü'nün sınır köylerine yönelik bakım, onarım ve yenileme çalışmaları sürüyor.
 • 14:44Çanakkale 78'liler Girişimi Devletin Silahlarının Susmasını İstediÇanakkale 78'liler Girişimi Devletin Silahlarının Susmasını İstediÇanakkale 78’liler Girişimi üyeleri, Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık'ın da aralarında bulunduğu 22 devlet kurumuna mektup göndererek, silahların susmasını istedi.
 • 13:50Suriye Sınırındaki Mahalleler AydınlatılıyorSuriye Sınırındaki Mahalleler AydınlatılıyorŞanlıurfa’nın Suriye sınırında bulunan Akçakale, Birecik, Ceylanpınar ve Suruç ilçelerindeki sınır mahalleleri aydınlatılıyor.
 • 11:16Barolar Barış İçin Devreye GiremiyorBarolar Barış İçin Devreye GiremiyorDoğu ve Güneydoğu'da 15 Baro, Başbakan ve Cumhurbaşkanı için görüşme taleplerinin cevap bulmasını bekliyor.
 • 18:19Tayvanlı Turistler Çinli Zannedilerek Saldırıya Uğramaktan KorkuyorlarTayvanlı Turistler Çinli Zannedilerek Saldırıya Uğramaktan KorkuyorlarSuruç saldırısının ardından bölgeye gelen ilk ve tek turist kafilesi olan Tayvanlı grup, Çinli zannedilerek saldırıya uğramaktan korktuklarını söyledi.
 • 13:56AK Partililer, Huzur İçin Dua EttiAK Partililer, Huzur İçin Dua EttiŞanlıurfa'da bir araya gelen AK Partili yöneticiler 'Ülkemizin Huzuru, Barışı ve Selameti için Duada Buluşuyoruz' adlı programı düzenledi.
 • 22:07Plaka Tanımlama Karartıldı' İddiasıyla Gözaltına Alınan Polisler SerbestŞanlıurfa Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı’nın Plaka Tanımlama Sistemi(PTS) karartıldığı iddiası üzerine gözaltına alınan 8’i polis 9 kişinin tamamı serbest bırakıldı.
 • 13:59Davutoğlu: "Deaş ve PKK Defedilmesi Gereken Şerdir"Başbakan Ahmet Davutoğlu, şerlerin kaynağının insan onuruna yönelik saldırılar olduğunu belirterek, DEAŞ ve PKK’nın defedilmesi gereken şerler olduğunu söyledi.
 • 13:47Davutoğlu'ndan Alevi Kanaat Önderlerine KahvaltıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Bugün dil veya lafız itibariyle İslam inancının kavramlarını kullanıyor gibi görünmekle birlikte o kavramların arkasında mana itibariyle İslam'a en büyük darbeyi vuran bu DAEŞ terörü aslında defedilmesi gereken bir şerdir.
 • 13:06Davutoğlu: Soya Dayanarak Üstünlük İddia Edenlerin Soyları GeçicidirBaşbakan Ahmet Davutoğlu, mal ve soy ile şerefin olamayacağını ifade ederek “Bilgisi olmayıp da mala ve soya dayanarak kendisinin üstünlüğünü iddia edenlerin malları da soyları da geçicidir.
 • 11:58Davutoğlu'ndan Alevilere: İslam'dan Bağımsız Yaşarsak Bizden Hesap SorarlarDavutoğlu'ndan Alevilere: İslam'dan Bağımsız Yaşarsak Bizden Hesap SorarlarDavutoğlu, Çankaya'da Alevi dedeleriyle bir araya geldiği toplantıda "Hz. Ali'nin, 12 İmam yolu. Bu yoldan koparsak, İslam'dan bağımsız yaşarsak bizden hesap sorarlar." dedi.
 • 17:59Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği'nden UyarıŞanlıurfa Şehit Aileleri Derneği'nden UyarıŞanlıurfa Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, şehitler üzerinden siyaset yapılmamasını istedi.
 • 16:55Başkanlar, Ülkenin Huzuru İçin Birlikte Dua EttiBaşkanlar, Ülkenin Huzuru İçin Birlikte Dua EttiAK Parti Eyyübiye İlçe teşkilatı tarafından organize edilen ve Eyyüp Peygamber Makamında ‘Ülkemizin Huzuru, Barışı ve Selameti için Dua’da Buluşuyoruz’ programında hep birlikte dua edildi.
 • 11:34PKK Lehine Yazılar Yazdı, TutuklandıPKK Lehine Yazılar Yazdı, TutuklandıCeylanpınar'da okul ve bahçe duvarlarına PKK lehine yazılar yazdığı belirlenen bir kişi çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı.
 • 11:32Ceylanpınar'da Başı Boş Köpek OperasyonuCeylanpınar'da Başı Boş Köpek OperasyonuCeylanpınar'da halkın yoğun şikayetleri üzerine harekete geçen ilçe belediyesi, oluşturduğu ekiple başı boş köpekleri toplama kararı aldı.
 • 17:35Terör Saldırılarında 45 Günlük BilançoÇözüm Süreci'ni engellemeye dönük eylemlerini artıran terör örgütlerinin son 45 gündeki saldırılarında asker, polis ve korucuların aralarında bulunduğu 55 güvenlik görevlisi şehit edildi, 14 kişi yaşamını yitirdi.
 • 16:07Önemli Yurt İçi OlaylarGenelkurmay Başkanlığından Suriye'den Türkiye'ye geçmeye çalışan, DAEŞ terör örgütü üyesi olduğu değerlendirilen 21'i yabancı uyruklu 22 kişinin yakalandığı bildirildi.
 • 16:04Ceylanpınar'da Duvarlara Slogan Yazan 1 Kişi TutuklandıCeylanpınar'da Duvarlara Slogan Yazan 1 Kişi TutuklandıŞanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde duvarlara sloganlar yazan 2 kişiden 1’i çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • 15:40Şnlıurfa Okul Duvarına PKK Yazan Şüpheli TutuklandıŞnlıurfa Okul Duvarına PKK Yazan Şüpheli TutuklandıOkul duvarına PKK yazan şüpheli tutuklandı Şafak SAĞ/CEYLANPINAR (Şanlıurfa), (DHA) - ŞANLIURFA'nın Ceylanpınar İlçesi'nde, bir okul ve bazı evlerin duvarlarına PKK sloganları yazdığı iddiasıyla gözaltına alınan 2 şüpheliden biri tutuklandı.
 • 15:12Okul Duvarına PKK Yazan Şüpheli TutuklandıOkul Duvarına PKK Yazan Şüpheli TutuklandıŞanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesi'nde, bir okul ve bazı evlerin duvarlarına PKK sloganları yazdığı iddiasıyla gözaltına alınan 2 şüpheliden biri tutuklandı.
 • 11:18Emniyet Müdürünün Tek Çekincesi 'Sınır Güvenliği'Emniyet Müdürünün Tek Çekincesi 'Sınır Güvenliği'Şanlıurfa Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, tek endişelerinin sınır güvenliği olduğunu ve bunu da hiçbir istihbaratın engelleyecek gücünün olmadığını belirtti.
 • 11:05Terör Olayları Turizmi de VurduTerör Olayları Turizmi de Vurdu32 kişinin öldüğü Suruç saldırısı ve ardından devam eden terör olayları, Güneydoğu’daki Şanlıurfa, Gaziantep, Adıyaman, Kahramanmaraş, Mardin ve Diyarbakır gibi tarihi ve turistik kentlerde turizm faaliyetlerini de vurdu.
 • 17:45Şanlıurfa - Emniyet Müdürü Pınarbaşı: Şanlıurfa Güvenli Bir ŞehirŞanlıurfa - Emniyet Müdürü Pınarbaşı: Şanlıurfa Güvenli Bir ŞehirEmniyet Müdürü Pınarbaşı: Şanlıurfa güvenli bir şehir Şanlıurfa Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, Suruç'ta canlı bomba saldırısı ve Ceylanpınar'da 2 polisin şehit edilmesi ardından kentte güvenlik zafiyeti olduğu algısının gerçeği yansıtmadığını belirterek, "Ortada güvenlik zafiyeti yok, Şanlıurfa gayet güvenli bir şehirdir" dedi.
 • 16:58Viranşehir'de Kaza: 20 YaralıViranşehir'de Kaza: 20 YaralıŞanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1'i ağır 20 kişi yaralandı.
 • 16:57Emniyet Müdürü Pınarbaşı: Şanlıurfa Güvenli Bir ŞehirEmniyet Müdürü Pınarbaşı: Şanlıurfa Güvenli Bir ŞehirŞanlıurfa Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, Suruç'ta canlı bomba saldırısı ve Ceylanpınar'da 2 polisin şehit edilmesi ardından kentte güvenlik zafiyeti olduğu algısının gerçeği yansıtmadığını belirterek, "Ortada güvenlik zafiyeti yok, Şanlıurfa gayet güvenli bir şehirdir" dedi.
 • 16:4731. İl Müftüleri İstişare ToplantısıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Artık bu yıkıcı tablo karşısında İslam dünyasının ilim adamlarının bir araya gelmesinin vakti gelmiştir, hatta geçmiştir.