SON DAKİKA CEYLANPINAR HABERLERİ

Son Dakika Ceylanpınar Haberleri

 • 14:50Arınç: Cav Cav Cav Konuşan Kadına Sus Demeyi Suç GördülerArınç: Cav Cav Cav Konuşan Kadına Sus Demeyi Suç GördülerHDP'li vekile "Hanımefendi sus, bir kadın olarak sus..." diyen Arınç, "Cav cav cav konuşan kadına artık sus hanımefendi demeyi neredeyse bana suç olarak gördüler." dedi.
 • 12:37Davutoğlu: Demirtaş'la Görüşürken KCK Savaş Talimatı VerdiDavutoğlu: Demirtaş'la Görüşürken KCK Savaş Talimatı VerdiKendilerini çatışmazlık ortamını sonlandırmakla suçlayanlara yanıt veren Davutoğlu, "Ben Demirtaş ile görüşürken, aynı saatlerde KCK sözde halk savaşını başlatma talimatını verdi" dedi.
 • 13:08Demirtaş'la Görüşürken; Kck Sözde Halk Savaşını Başlatma Talimatını Verdi'Başbakan Ahmet Davutoğlu, Doğu ve Güneydoğu illerinden gelen sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile Çankaya Köşkü'nde kahvaltıda bir araya geldi.
 • 12:56Stk'larla Terör Buluşması (1)Başbakan Ahmet Davutoğlu, "13 yıl içinde neler gördük. Cumartesi Annelerini dinleyip Diyarbakır Annelerini unutanları gördük. Suruç’taki katliamları lanetleyip Ceylanpınar’da gece yarısı uykusunda şehit edilen polisleri gözardı edenleri gördük. Allah aşkına herkes elini vicdanına koysun" dedi.
 • 22:47Ünlü Halk Ozanı Aşık Veysel Şatıroğlu AnıldıÜnlü Halk Ozanı Aşık Veysel Şatıroğlu AnıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sivrialan köyünde ozan Aşık Veysel Şatıroğlu'nun kabristanı- Dua edilmesi - Gül bırakma- Müzenin gezilmesi- Konser alanı- Konuşmalar- Aşık Veysel Şatıroğlu'nun küçük oğlu Bahri Şatıroğlu'nun açıklamaları- Sanatçıların konserleri 22. Aşık Veysel Kültür ve Sanat Festivali- Ünlü halk ozanı Aşık Veysel Şatıroğlu, festival kapsamında, mezarı başında anıldı Ünlü halk ozanı Aşık Veysel Şatıroğlu, memleketi Sivas'ın Şarkışla ilçesine bağlı Sivrialan köyünde adına düzenlenen festivalde anıldı.
 • 16:5622. Aşık Veysel Kültür ve Sanat FestivaliÜnlü halk ozanı Aşık Veysel Şatıroğlu, memleketi Sivas'ın Şarkışla ilçesine bağlı Sivrialan köyünde adına düzenlenen festivalde anıldı.
 • 14:58Önemli Yurtiçi OlaylarBölücü terör örgütü mensupları, Tunceli-Pülümür karayolunu keserek, 2 tır ve bir kamyonu yaktı, el yapımı patlayıcıyla yola maddi hasar verdi.
 • 14:45Add'liler Terörü KınadıAdd'liler Terörü KınadıAntalya'nın Manavgat ilçesinde Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) üyesi gençler terörü kınadı.
 • 13:44PKK'lı Töreristler Bir Günde 6 Araç, 2 Kamyon, 2 Tır ve 4 Konteyneri Ateşe VerdiGenelkurmay Başkanlığı, PKK’lı teröristlerin bir günde 6 aracı, 2 kamyonu, 2 TIR’ı ve 4 konteyneri yaktığını bildirdi.
 • 16:23Başbakan Yardımcısı Arınç AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Türkiye'nin bekası için terörle ve teröristle mücadelenin devam edeceğini ifade ederek, "Bunu en akıllı biçimde yapacağız. Elbette bugüne kadar yaptıklarımızı, bundan sonra yurtiçinde ve yurtdışında sürdürmeye kararlıyız" dedi.
 • 15:48Arınç, Cami Açılışında Konuştu: Bana Hakaret Ederek Günlerini GeçiriyorlarBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde iki soru sorduğunu, bunların cevabını alamadığını söyleyerek, "Bunun cevabını veremeyenler de bana hakaret ederek günlerini geçiriyorlar.
 • 15:24Stk'lardan Çözüm Süreci AçıklamasıStk'lardan Çözüm Süreci AçıklamasıAdıyaman’da, faaliyet sürdüren 30 STK başkanları ile üyeleri çözüm sürecinin devam ettirilmesi gerektiğini vurguladılar.
 • 14:56Başbakan Yardımcısı Arınç, Diriliş Camii Açılışına KatıldıBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Altındağ Belediyesi tarafından Alemdağ Mahallesi’ne yapılan Diriliş Camii’nin açılışına katıldı.
 • 14:18Teröre Karşı Sivil İnisiyatif" ProgramıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Bizler, Ankara'da Türkiye'nin geleceğinin ağır sorumluluğunu üzerinde taşımış devlet adamları olarak, böyle bir saldırı karşısında tereddüt etseydik, böyle bir saldırı karşısında 'bekle gör' diyerek zamana oynasaydık, böyle bir saldırı karşısında 'şimdi hükümet kurmakla görevliyiz, geçici hükümetiz' deyip konuyu erteleseydik, emin olunuz bugünlerde Türkiye tam bir kaosa sürüklenmiş, sizlerin helal rızk için yürüttüğünüz ekonomik faaliyetlerin tümü ile ilgili olarak bir karamsarlık, ümitsizlik hali doğmuştu" dedi.
 • 13:55Teröre Karşı Sivil İnisiyatif" ProgramıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Silahlar bırakılana, silahlı gruplar Türkiye'yi terk edene kadar ve DEAŞ terörü Türkiye'ye tehdit olmaktan çıkana kadar Suriye'de bu operasyonlar devam edecek.
 • 13:54Müşteşar Şehit Ailesine Başsağlığı DilediMüşteşar Şehit Ailesine Başsağlığı DilediAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşarı Nesrin Çelik, Vali Necmeddin Kılıç’ı makamında ziyaret etti.
 • 13:52AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Özcan AçıklamasıŞANLIURFA (AA- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, "Milli birlik ve beraberliği bozmanın hiç kimsenin gücü yetmeyecek" dedi.
 • 13:42Davutoğlu: Deaş,pkk ve Dhkp-C'ye Karşı Eş Zamanlı Operasyon BaşlatıldıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye’nin üç ayaklı bir saldırı ile karşı karşıya kaldığını, DEAŞ, PKK ve DHKP-C’nin hedefinin Türkiye’nin demokrasisi, kamu düzeni, uluslararası itibar ve ekonomik geleceği olduğunu açıkladı.
 • 10:21Ceylanpınar'da Sıcak Hava BunaltıyorCeylanpınar'da Sıcak Hava BunaltıyorŞanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde sıcak hava nedeniyle ilçe halkı zor günler geçiriyor.
 • 09:08MHP Milletvekili Kilci'den Bir Önerge de İçişleri BakanlığınaMHP Milletvekili Kilci'den Bir Önerge de İçişleri BakanlığınaMHP Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci, 2 polis memurunun Ceylanpınar'da şehit edilmesine ilişkin TBMM Başkanlığına soru önergesi verdi.
 • 07:43PKK Telsizlerinde Operasyon PaniğiPKK Telsizlerinde Operasyon PaniğiTürk jetlerinin Kuzey Irak'taki PKK hedeflerine düzenlediği operasyonların yarattığı panik havası, teröristlerin telsiz konuşmalarına yansıdı.
 • 16:44Davutoğlu: Sizler Terör Gladyosusunuz 6Davutoğlu: Sizler Terör Gladyosusunuz 6Davutoğlu: Sizler terör gladyosusunuz "TBMM KÜRSÜSÜNE ÇIKIP BARIŞTAN BAHSEDEN HDP SÖZCÜLERİ HESABINI VERECEKLER" "SİZLERİN ELİ SEMAYA YÜKSELMELİ, KANDİL DAĞI'NA YÜKSELMEMELİ" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin il başkanları toplantısına katıldı.
 • 16:44Davutoğlu: Sizler Terör Gladyosusunuz 7Davutoğlu: Sizler Terör Gladyosusunuz 7Davutoğlu: Sizler terör gladyosusunuz "TBMM KÜRSÜSÜNE ÇIKIP BARIŞTAN BAHSEDEN HDP SÖZCÜLERİ HESABINI VERECEKLER" "SİZLERİN ELİ SEMAYA YÜKSELMELİ, KANDİL DAĞI'NA YÜKSELMEMELİ" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin il başkanları toplantısına katıldı.
 • 16:27Davutoğlu: Sizler Terör Gladyosusunuz 2Davutoğlu: Sizler Terör Gladyosusunuz 2Davutoğlu: Sizler terör gladyosusunuz "TBMM KÜRSÜSÜNE ÇIKIP BARIŞTAN BAHSEDEN HDP SÖZCÜLERİ HESABINI VERECEKLER" "SİZLERİN ELİ SEMAYA YÜKSELMELİ, KANDİL DAĞI'NA YÜKSELMEMELİ" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin il başkanları toplantısına katıldı.
 • 16:04Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın Suruç katliamı konusunda Cumhurbaşkanlığı'na yönelik iddialarına ilişkin, "Bu aslı astarı olmayan, terbiyesizce bir ifadedir.
 • 15:26Davutoğlu: Davutoğlu: "Tbmm Kürsüsüne Çıkıp Barıştan Bahseden Hdp Sözcüleri Hesap Versinler"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kürsüdeki konuşması Başbakan Davutoğlu: "İki polisimiz Ceylanpınar'da gece uyurken, enselerinden vurularak şehit edildiler.
 • 15:25Davutoğlu: Sizler Terör GladyosusunuzAk Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin il başkanları toplantısına katıldı.
 • 14:50AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları ToplantısıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "23 Temmuz'da bütün güvenlik birimlerini toplayıp bir Güvenlik Zirvesi yapma ihtiyacı hasıl olduğunda şunu gördük, birileri piyonları sahneye sürüyor.
 • 14:29Davutoğlu: Sizler Terör Gladyosusunuz 3Davutoğlu: Sizler Terör Gladyosusunuz 3Davutoğlu: Sizler terör gladyosusunuz "TBMM KÜRSÜSÜNE ÇIKIP BARIŞTAN BAHSEDEN HDP SÖZCÜLERİ HESABINI VERECEKLER" "SİZLERİN ELİ SEMAYA YÜKSELMELİ, KANDİL DAĞI'NA YÜKSELMEMELİ" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin il başkanları toplantısına katıldı.
 • 14:29Davutoğlu: Sizler Terör Gladyosusunuz 4Davutoğlu: Sizler Terör Gladyosusunuz 4Davutoğlu: Sizler terör gladyosusunuz "TBMM KÜRSÜSÜNE ÇIKIP BARIŞTAN BAHSEDEN HDP SÖZCÜLERİ HESABINI VERECEKLER" "SİZLERİN ELİ SEMAYA YÜKSELMELİ, KANDİL DAĞI'NA YÜKSELMEMELİ" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin il başkanları toplantısına katıldı.
 • 14:29Davutoğlu: Sizler Terör Gladyosusunuz 5Davutoğlu: Sizler Terör Gladyosusunuz 5Davutoğlu: Sizler terör gladyosusunuz "TBMM KÜRSÜSÜNE ÇIKIP BARIŞTAN BAHSEDEN HDP SÖZCÜLERİ HESABINI VERECEKLER" "SİZLERİN ELİ SEMAYA YÜKSELMELİ, KANDİL DAĞI'NA YÜKSELMEMELİ" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin il başkanları toplantısına katıldı.
 • 14:28Davutoğlu'dan Hdp'li Baydemir'in Açıklamalarına EleştiriBaşbakan Ahmet Davutoğlu, HDP Şanlıurfa milletvekili Osman Baydemir’in ’Ceylanpınar’da uykusunda katledilen polisler kardeşimizdir’ açıklamasını eleştirerek, "Dün, TBMM kürsüsünden konuşan HDP Sözcüsüne de hatırlatırım, Biz o seslenişi bütün bir milletle yapa yapa bugünlere geldik ama sizlerin eli semaya yükselmeli, Kandil Dağı’na yükselmemeli. Önce onu öğrenin" dedi.
 • 14:23TBMM Başkanlığı Başka Partiye Gitse Siyasetin-ahlakın Doğasına Aykırı Olurdu'Başbakan Ahmet Davutoğlu, 7 Haziran’dan sonra TBMM Başkanlığının AK Parti haricinde birisine geçmesinin siyasetin ve ahlakın doğasına aykırı olacağını savundu.
 • 14:18Davutoğlu: Sizler Terör Gladyosusunuz 1Davutoğlu: Sizler Terör Gladyosusunuz 1Davutoğlu: Sizler terör gladyosusunuz "TBMM KÜRSÜSÜNE ÇIKIP BARIŞTAN BAHSEDEN HDP SÖZCÜLERİ HESABINI VERECEKLER" "SİZLERİN ELİ SEMAYA YÜKSELMELİ, KANDİL DAĞI'NA YÜKSELMEMELİ" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin il başkanları toplantısına katıldı.
 • 12:46Suruç Katliamını Işid'in Yaptığı; 2 Polisi PKK'nın Öldürdüğü Tartışmalı"Zaman yazarı Ali Bulaç, “Suruç'taki katliamı IŞİD'in gerçekleştirdiği, sabah vakti evlerinde yatan masum polisleri PKK'nin öldürdüğü konusu çok tartışmalı.” dedi.
 • 11:50MHP Kayseri Milletvekili Kilci'den Ceylanpınar ÖnergesiMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci, 2 polis memurunun PKK tarafından Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde şehit edilmesiyle ilişkin olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığı’na soru önergesi verdi.
 • 19:58Ümit Fırat: 2 Polisin Katledilmesi PKK Yöntemine BenzemiyorSamanyolu Haber Televizyonu’ndaki ‘Demokrasi Nöbeti’ programının konuğu olan Ümit Fırat, önemli açıklamalarda bulundu.
 • 18:53TBMM Genel Kurulu'nun Olağanüstü ToplantısıBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Hükümetimizin Çözüm Süreci'ndeki samimiyetine, kararlarına ve attığı adımlara karşılık, örgütün sürece uygun hareket etmediği, süreci istismar edici söylem ve eylemler içerisinde olduğu görünmektedir.
 • 18:40Şanlıurfa'daki Terör Operasyonlarında Tutuklu Sayısı 19'a YükseldiŞanlıurfa'daki Terör Operasyonlarında Tutuklu Sayısı 19'a YükseldiSuruç ve Ceylanpınar’daki terör eylemlerinin ardından PKK ve IŞİD’e yönelik operasyonlarda gözaltına alınan 60 kişiden 19’u tutuklandı.
 • 18:11TBMM Genel Kurulu'nun Olağanüstü ToplantısıTBMM Genel Kurulu'nun Olağanüstü ToplantısıHDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, "Burada grubumun ve şahsımın amacı savaş isteyenlerin restine rest ile karşılık vermek değildir.
 • 17:50Terör Meclis GündemindeTerör Meclis GündemindeCHP İstanbul Milletvekili Murat Çelik, "Bizim açımızdan Suruç’ta katledilen kardeşlerimizin yaşam hakkı nasıl kutsalsa, Ceylanpınar’da uykudayken cinayete maruz kalan, katledilenler de aynı şekilde yaşam hakkına sahiptir ve kardeşlerimizdir" dedi.
 • 17:46Terör Meclis GündemindeTerör Meclis GündemindeHDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, "Bizim açımızdan Suruç’ta katledilen kardeşlerimizin yaşam hakkı nasıl kutsalsa, Ceylanpınar’da uykudayken cinayete maruz kalan, katledilenler de aynı şekilde yaşam hakkına sahiptir ve kardeşlerimizdir" dedi.
 • 17:27Terörün Olduğu Yerde Hiç Kimse Ekonominin Canlanmasını Bekleyemez'Terörün Olduğu Yerde Hiç Kimse Ekonominin Canlanmasını Bekleyemez'Adana Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Şahin Bilgiç, terörün olduğu yerde hiç kimsenin ekonominin canlanmasını beklemeyeceğini ifade etti.
 • 16:14Mardin'de Uzun Namlulu Silah ve El Bombası BulunduMardin'de Uzun Namlulu Silah ve El Bombası BulunduMardin’de polis ekipleri tarafından mezarlıkta bulunan bir çuvalın içinden 3 adet kaleşnikof marka uzun namlulu silah ve silahlara ait mermi ve 4 adet el bombası çıktı.
 • 15:14Atb Başkanı Bilgiç: Atb Başkanı Bilgiç: "Türkiye'yi Zora Sokanları Lanetliyorum"TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, terörün olduğu yerde ekonominin canlanmasını hiç kimsenin beklememesi gerektiğini belirterek, gerek hükümetin gerek sorumluluk sahibi siyasilerin biran önce ülkenin huzur ve refahını sağlamalarını, insanların geleceğine güvenle baktığı bir ülkede hep beraber yaşamak istediklerini söyledi.
 • 14:57Davutoğlu: Türkiye, Bu Mücadeleyi Sürdürecek Güce, Kudrete SahiptirDavutoğlu: Türkiye, Bu Mücadeleyi Sürdürecek Güce, Kudrete SahiptirDavutoğlu: Türkiye, bu mücadeleyi sürdürecek güce, kudrete sahiptir (1) Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
 • 14:57Davutoğlu: Türkiye, Bu Mücadeleyi Sürdürecek Güce, Kudrete SahiptirDavutoğlu: Türkiye, Bu Mücadeleyi Sürdürecek Güce, Kudrete SahiptirDavutoğlu: Türkiye, bu mücadeleyi sürdürecek güce, kudrete sahiptir (1) Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
 • 14:57Davutoğlu: Türkiye, Bu Mücadeleyi Sürdürecek Güce, Kudrete SahiptirDavutoğlu: Türkiye, Bu Mücadeleyi Sürdürecek Güce, Kudrete SahiptirDavutoğlu: Türkiye, bu mücadeleyi sürdürecek güce, kudrete sahiptir (1) Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
 • 14:57Davutoğlu: Türkiye, Bu Mücadeleyi Sürdürecek Güce, Kudrete SahiptirDavutoğlu: Türkiye, Bu Mücadeleyi Sürdürecek Güce, Kudrete SahiptirDavutoğlu: Türkiye, bu mücadeleyi sürdürecek güce, kudrete sahiptir (1) Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
 • 14:57Davutoğlu: Türkiye, Bu Mücadeleyi Sürdürecek Güce, Kudrete SahiptirDavutoğlu: Türkiye, Bu Mücadeleyi Sürdürecek Güce, Kudrete SahiptirDavutoğlu: Türkiye, bu mücadeleyi sürdürecek güce, kudrete sahiptir (1) Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.