SON DAKİKA ÇİÇEKPINAR HABERLERİ

Son Dakika Çiçekpınar Haberleri

15:26
Akçakoca'da Baraka Yangını Akçakoca’nın Çiçekpınar köyünde çıkan yangında E.G.’ye ait bağ evi tamamen kullanılamaz hale geldi.
Akçakoca'da Baraka Yangını
15:32
Köylü Kadınlara Süt Sığırcılığı Eğitimi Balıkesir'in Altıeylül Belediyesi köylü kadınları süt sığırcılığı konusunda eğitti.
Köylü Kadınlara Süt Sığırcılığı Eğitimi
18:21
Akdeniz Belediyeler Birliği Olağan Toplatısı Yapıldı Antalya, Isparta ve Burdur'dan 8 ilçenin katılımıyla Akdeniz Belediyeler Birliğine üye belediye sayısı 52'ye yükseldi.
13:22
Sahur Vakti Bir Ev Kül Oldu Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesinde, sahur vakti çıkan yangında bir ev tamamen yandı.
Sahur Vakti Bir Ev Kül Oldu
16:00
Başkan Kafaoğlu, Sorunları Yerinde İnceliyor Balıkesir Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, kırsal mahallelere gerçekleştirdiği ziyaretlerle sorunları yerinde inceleyip, tespitlerde bulunuyor.
Başkan Kafaoğlu, Sorunları Yerinde İnceliyor
13:36
2014 Yerel Seçim Sonuçları Isparta'da 12 ilçenin 6'sında başkanlığa AK Parti'li adaylar seçildi, MHP ve CHP 2'şer ilçede seçimi kazanırken, DP ve BBP adayları da birer ilçede başarılı oldu Daha önce tamamı AK Parti'li olan merkez ve ilçelerine bağlı 9 beldenin 6'sında AK Parti, 3'ünde ise MHP adayları seçimi kazandı.
22:38
Isparta'da Seçim Sonuçları Isparta ve ilçelerine bağlı 9 belde belediye başkanlığından 6'sını AK Parti, 3'ünü ise MHP adayları kazandı.
Isparta'da Seçim Sonuçları
11:41
Düzce'de Elektrik Kesintisi Düzce'de tesis, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bazı semtlerde 9-12 Mart tarihlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.
Düzce'de Elektrik Kesintisi
14:08
Balıkesir'de Karbonmonoksit Gazından Zehirlenme Evlerinde sobadan sızan gazdan zehirlenen 6 kişi, hastaneye kaldırıldı.
Balıkesir'de Karbonmonoksit Gazından Zehirlenme
11:36
CHP 30 Belediyede Kadın Aday Gösterdi Yerel seçimler için 746 adayını açıklayan CHP'de, bu adaylardan 30'unu kadınlar oluşturdu.
CHP 30 Belediyede Kadın Aday Gösterdi
16:53
CHP'nin Kesinleşen Belediye Başkan Aday Sayısı 746 CHP'nin 746 belediye başkan adayının kesinleştiği bildirildi.
CHP'nin Kesinleşen Belediye Başkan Aday Sayısı 746
16:44
Isparta'da Ev Yangını Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesi Çarıksaraylar beldesinde bir evde sobadan çıktığı tahmin edilen yangın büyük hasara neden olurken, alevler bitişikte bulunan evin çatısına da sıçradı.
Isparta'da Ev Yangını
15:03
Şarkikaraağaç'ta 2 Kazada 1 Çocuk Öldü, 2 Çocuk Yaralandı Isparta'nın Şarkikaraağaç İlçesi'nde meydana gelen iki trafik kazasında 7 yaşındaki Emine Elmacı yaşamını yitirdi, 2 çocuk ise ağır yaralandı.
Şarkikaraağaç'ta 2 Kazada 1 Çocuk Öldü, 2 Çocuk Yaralandı
15:55
Düzce'de Elektrik Kesintisi Tesis, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bazı semtlerde 19 26 Eylül tarihlerinde elektrik kesintisi uygulanacak
Düzce'de Elektrik Kesintisi
13:20
Düzce'de Elektrik Kesintisi Tesis, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bazı semtlerde 12 22 Eylül'de elektrik kesintisi uygulanacak
Düzce'de Elektrik Kesintisi
10:36
Düzce'de Elektrik Kesintisi Tesis, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bazı semtlerde 5 11 Eylül arasında elektrik kesintisi uygulanacak
Düzce'de Elektrik Kesintisi
15:22
Düzce'de Elektrik Kesintisi Tesis, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bazı semtlerde 16 17 Ağustos'ta elektrik kesintisi uygulanacak
Düzce'de Elektrik Kesintisi
14:21
Düzce'de Elektrik Kesintisi Tesis, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 03 06 Ağustos'da enerji kesintisi uygulanacak
Düzce'de Elektrik Kesintisi
18:02
Güneş Enerjisiyle Sulama Yılda 100 Bin Lira Tasarruf Sağlayacak Türkiye'nin en verimli topraklarına sahip Balıkesir'deki Pamukçu ve Aslıhantepecik Ovaları güneş enerjisi ile sulanacak.
Güneş Enerjisiyle Sulama Yılda 100 Bin Lira Tasarruf Sağlayacak
13:04
Düzce'de Elektrik Kesintisi Uygulanacak Düzce'de tesis, bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle 23-25 Temmuz tarihlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.
12:02
Düzce'de Elektrik Kesintisi Tesis, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 22 25 Temmuz'da elektrik kesintisi uygulanacak
Düzce'de Elektrik Kesintisi
12:06
Düzce'de Elektrik Kesintisi Düzce'de montaj çalışmaları nedeniyle 31 Ocak ve 3 Şubat tarihleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.
Düzce'de Elektrik Kesintisi
12:39
Fabrika İçin Mahkeme Kararı Beklenecek Düzce İl Genel Meclisi İmar ve Bayındırlık Komisyonu Akçakoca Çiçekpınar köyünde kurulması planlanan fabrika ile ilgili detaylı bir rapor hazırladı.
Fabrika İçin Mahkeme Kararı Beklenecek
13:36
Hırsızlar Boş Kasayı Çaldı Düzce'nin Akçakoca ilçesinde bir fındık tüccarının işyerine giren hırsızlar, kasayı açamayınca komple alıp kayıplara karıştı.
10:37
Yalnız Yaşayan Kadın Yanarak Öldü Isparta'nın Şarkikaraağaç İlçesi'ne bağlı Salur Köyü'nde yalnız yaşayan kadın, evde çıkan yangın sonucu yanarak öldü.
Yalnız Yaşayan Kadın Yanarak Öldü
16:00
AK Parti Düzce Milletvekili Korkmaz'dan Köylere Ziyaret AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, Akçakoca'daki köylerde incelemelerde bulundu.
12:04
Düzce İgm Ağustos Ayı Toplantıları Başladı Düzce İl Genel Meclisi Ağustos ayı toplantılara başladı, ilk toplantıda 10 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.
Düzce İgm Ağustos Ayı Toplantıları Başladı
17:19
Düzce İgm Ağustos Ayı Toplantıları Başlıyor Düzce İl Genel Meclisi Ağustos ayı toplantılara başlıyor.
Düzce İgm Ağustos Ayı Toplantıları Başlıyor
20:00
Düzce'de Elektrik Kesintisi Düzce'de bakım onarım çalışmaları nedeniyle 29 Haziran ve 5 Temmuz tarihleri arasında bazı bölgelerde elektrik kesintisi uygulanacak.
18:25
Şarkikaraağaç Meslek Yüksek Okulu'nda Kep Töreni Düzenlendi Süleyman Demirel Üniversitesi Şarkikaraağaç Meslek Yüksek Okulu'nda mezuniyet töreni düzenlendi.
19:00
Düzce'de Elektrik Kesintisi Düzce'de bakım, onarım ve montaj çalışmaları nedeniyle 5 ve 6 Mayıs tarihlerinde bazı bölgelerde elektrik kesintisi uygulanacak.
17:00
Düzce'de Elektrik Kesintisi Düzce'de bakım, onarım ve montaj çalışmaları nedeniyle yarın ve 20 Nisan'da bazı bölgelerde elektrik kesintisi yapılacak.
10:17
Kastamonu'da Heyelan Köyü Tehdit Ediyor Kastamonu'nun İhsangazi ilçesinde Çiçekpınar köyünde durmadan 1 haftadır toprak kayması sonucu 60 haneli köyü tehdit ederken, bir vatandaş ise 20 yıldır büyük emeklerle meydana getirdiği bahçesinin heyelan nedeniyle yok olmasına dayanamayarak...
Kastamonu'da Heyelan Köyü Tehdit Ediyor
15:16
Fındık Üreticisine Destekleme Müjdesi Alan bazlı Fındık Gelir Desteği Ziraat Bankası tarafından ödemelere başlandı.
Fındık Üreticisine Destekleme Müjdesi
16:00
Düzce'de Elektrik Kesintisi Düzce'de bakım, onarım ve montaj çalışmaları nedeniyle 12 ve 13 Nisan tarihlerinde bazı bölgelerde elektrik kesintisi yapılacak.
18:27
Düzce'de Elektrik Kesintisi Düzce'de bakım, onarım ve montaj çalışmaları nedeniyle 29 Mart ve 2 Nisan tarihleri arasında bazı bölgelerde elektrik kesintisi yapılacak.
20:00
Şarkikaraağaç'ta Silahlı Kavga: 3 Yaralı Isparta'nın Şarkikaraağaç ilçesinde çıkan kavgada 3 kişi tüfekle vurularak yaralandı.
09:34
Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Damızlık koyun-keçi yetiştiricileri birliği tarafından şarkikaraağaç ilçesinde üye eğitimi toplantısı yapıldı
Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği
09:08
Tarım Bakanı Eker İlimizi Ziyaret Etti Eker, süt sığırı dağıtım töreni ve soğuk hava deposu açılışına katılmak üzere ilimizi ziyaret etti.
Tarım Bakanı Eker İlimizi Ziyaret Etti
16:08
Bakan Eker Türkiye ve Fransa İlişkileri Zarar Gördü Mehmet ERÇAKIRIsparta, (DHA) - GIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Fransa Meclisi'nin sözde Ermeni soykırım iddialarının reddini suç sayan yasa tasarısını kabul ederek Türkiye ve Fransa ilişkilerine zarar verdiğini söyledi.
Bakan Eker Türkiye ve Fransa İlişkileri Zarar Gördü
15:52
Bakan Eker: Türkiye ve Fransa İlişkileri Zarar Gördü Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Fransa Meclisi'nin sözde Ermeni soykırım iddialarının reddini suç sayan yasa tasarısını kabul ederek Türkiye ve Fransa ilişkilerine zarar verdiğini söyledi.
Bakan Eker: Türkiye ve Fransa İlişkileri Zarar Gördü
15:40
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker Isparta'da Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, tarihi siyasetçilerin değil, tarihçilerin yazacağını belirterek, "Fransa'da bir grup parlamenter tarafından alınan bu kararı elbette ki biz tanımıyoruz.
20:01
Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliğinde Vali Oğuz'a Ziyaret Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı Süleyman Yaşar Köroğlu, Birlik Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Veysel Ayhan ve yönetim kurulu üyeleri Vali Memduh Oğuz'u ziyaret etti.
Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliğinde Vali Oğuz'a Ziyaret
17:20
Kızıldağ Milli Parkı'nda Yangın Isparta'nın Şarkikaraağaç ilçesinde bulunan Kızıldağ Milli Parkı'nda konaklama yapılan bungalov evlerden biri çıkan yangında kullanılamaz hale geldi.
14:44
Başkan Aydemir'den Ramazan Mesajı Şarkikaraağaç'a bağlı Çiçekpınar Beldesi Belediye Başkanı Bayram Aydemir, Ramazan ayının Müslümanlar için ayrı bir öneme sahip olduğunu vurguladı.
18:26
Çiçekpınar Belediye Başkanı Aydemir'den "Yardım" Çağrısı Şarkikaraağaç'a bağlı Çiçekpınar beldesi Belediye Başkanı Bayram Aydemir, devam eden cami inşaatının tamamlanabilmesi için hayırsever vatandaşlardan yardımlarının devamını beklediklerini bildirdi.
19:05
Çiçekpınar Belediyesi Çocuk Parkı Sayısını Artırıyor Çiçekpınar Belediyesi bölgedeki çocuk parkı sayısını artırıyor.
20:47
Çiçekpınar Beldesi'nde Altyapı Çalışmaları Şarkikaraağaç'ın Çiçek Pınar Belde Belediyesi, su ve kanalizasyon şebekelerini yeniliyor.
10:06
Yalvaç'ta Keçecilik Resim Sanatçılarının İlgi Odağı Oldu Resim Sanatçısı Doktor Melek Günbey'in keçe üzerine resim motifleri işlediğini duyan sanatçı arkadaşları Yalvaç'a gelerek keçeciliği öğrenmek isteyince, keçecilik, resim sanatçılarının ilgi odağı haline geldi.
18:15
AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Ezer Açıklaması AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Ezer, ilçede asfaltlanmadık yol ve Parke taşı döşenmemiş köy kalmayacağını söyledi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 01:01:52. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇİÇEKPINAR HABERLERİ
[Hata Bildir]