SON DAKİKA CİDE HABERLERİ

Son Dakika Cide Haberleri

11:02
İstanbul Trafiğine Patentli Çözüm İstanbul’da yaşadığı trafik sorunu nedeniyle Kastamonu’ya yerleşen bir kişi, yaptığı araştırmalar sonucunda özellikle büyükşehirlerde trafik akışını sağlamak Şehir Sürücü Belgesi adı altında proje hazırladı.
İstanbul Trafiğine Patentli Çözüm
18:29
Emin Çınar, İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, ilçe kongreleri sonrası yeni yönetime gelen ilçe teşkilatlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.
Emin Çınar, İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor
14:04
Koruma Seminerleri İhsangazi'de Başladı Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü, koruma seminerlerinin ilkini İhsangazi ilçesinde başlattı.
Koruma Seminerleri İhsangazi'de Başladı
17:39
Kastamonu'da Tabeladaki Hata Düzeltildi Kastamonu'da tabeladaki hata düzeltildi Kastamonu'da, yön tabelasına yanlışlıkla yazılan Şırnak'ın Cizre İlçesi'nin adı 'Cide' olarak düzeltildi.
Kastamonu'da Tabeladaki Hata Düzeltildi
17:15
Kastamonu'da Tabeladaki Hata Düzeltildi Kastamonu'da, yön tabelasına yanlışlıkla yazılan Şırnak'ın Cizre İlçesi'nin adı 'Cide' olarak düzeltildi.
Kastamonu'da Tabeladaki Hata Düzeltildi
16:35
Ağ Makarasına Sıkışarak Ölen Balıkçı Son Yolculuğuna Uğurlandı Bartın’ın Amasra ilçesinden balık avlamak için Cide açıklarına giden balıkçı teknesindeki ağ toplama makarasına sıkışarak hayatını kaybeden Korkut Tuş’un cenazesi, gözyaşları içinde defnedildi.
Ağ Makarasına Sıkışarak Ölen Balıkçı Son Yolculuğuna Uğurlandı
17:12
Balıkçı Teknesinde Ağ Makarasına Sıkışan Balıkçı Öldü Kastamonu'nun Cide ilçesi açıklarında teknedeki ağ makarasına sıkışan balıkçı hayatını kaybetti.
15:44
Balıkçı Teknesinde Akıl Almaz Kaza Bartın’ın Amasra ilçesinden balık avlamak için Kurucaşile Cide açıklarına giden balıkçı, teknesindeki ağ toplama makarasına sıkışarak hayatını kaybetti.
Balıkçı Teknesinde Akıl Almaz Kaza
14:08
Ağ Makarasına Sıkışan Balıkçı Öldü Bartın'ın Amasra İlçesi'nden açılarak Kastamonu'nun Cide İlçesi açıklarında ağ atan balıkçı teknesinde 40 yaşındaki Korkut Tuş, ağ makarasına sıkışması sonucu hayatını kaybetti.
Ağ Makarasına Sıkışan Balıkçı Öldü
18:31
AK Parti Kastamonu Milletvekili Aday Adayı Murat Demir, İstanbul’da ikamet ederken AK Parti’den Kastamonu’da milletvekili aday adayı olan işadamı Murat Demir, Kastamonu’da siyasilerin ilçelere üvey evlat muamelesi yaptığını belirterek, bu yüzden Kastamonu’dan aday olma kararı aldığını söyledi.
AK Parti Kastamonu Milletvekili Aday Adayı Murat Demir,
16:28
Kastamonu'da Tabelaya 'Cide' Yerine 'Cizre' Yazıldı Kastamonu'da 3 ilçeye giden yolu gösteren yön tabelasına 'Cide' yerine Şırnak'ın Cizre İlçesi'nin adı yazıldı. Direksiyon başındaki sürücüler şaştı kaldı.
Kastamonu'da Tabelaya 'Cide' Yerine 'Cizre' Yazıldı
14:40
Kastamonu'da Tabelaya 'Cide' Yerine 'Cizre' Yazıldı Kastamonu'da, 3 ilçeye giden yolu gösteren yön tabelasına 'Cide' yerine yanlışlıkla Şırnak'ın Cizre İlçesi'nin adı yazıldı.
Kastamonu'da Tabelaya 'Cide' Yerine 'Cizre' Yazıldı
10:41
İş Güvenliğini En İyi Şekilde Uygulayan Personel Ödüllendiriliyor Kastamonu'da Ilgaz Tünelinde yürütülen çalışmalarda iş güvenliğini en iyi şekilde uygulayan personel, ay sonunda altın ile ödüllendiriliyor.
İş Güvenliğini En İyi Şekilde Uygulayan Personel Ödüllendiriliyor
10:15
Güreşte Cide'ye Madalya Yağdı Kastamonu’da gerçekleştirilen okullar arası güreş turnuvasına damgayı Cide ilçesinden katılan genç güreşçiler vurdu.
Güreşte Cide'ye Madalya Yağdı
13:42
Kastamonu'da Yaban Hayatını Koruma Çalışmaları Kastamonu Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle yaban hayvanlarının geçiş güzergahlarında yem bıraktı.
12:56
Kastamonu'da 37 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı Bulunuyor Kastamonu'da kar yağışı nedeniyle 37 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
10:17
Kastamonu'da Azgın Boğa Sahibini Öldürdü Kastamonu’nun Cide ilçesinde kızgın bir boğa, sahibini boynuz darbeleriyle öldürdü.
09:39
Cide'de Kapanan Grup Yolu Ulaşıma Açıldı Kastamonu’nun Cide ilçesinde meydana gelen heyelan sebebiyle kapanan grup yolu yapılan çalışmaların ardından açıldı.
Cide'de Kapanan Grup Yolu Ulaşıma Açıldı
11:47
Yurtta Kış Kastamonu'da 63 köyde ulaşım sağlanamıyor.
12:29
Kastamonu'da 107 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Kastamonu'da kar yağışı nedeniyle 107 köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor.
12:21
Yurtta Kış Kastamonu'da 163 köy yolunun ulaşıma kapalı olduğu bildirildi.
Yurtta Kış
17:39
Yurtta Kış Kastamonu'da 66 köye elektrik verilemiyor.
11:51
Yurtta Kış Kastamonu'da 218 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
14:12
Yurtta Kış Kastamonu'da 395 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
12:20
Hamile Kadını Paletli Ambulans Kurtardı Cide ilçesinde ağrıları artan hamile bir kadın, kar nedeniyle ulaşımın güçleştiği köyden paletli ambulansla kurtarıldı.
Hamile Kadını Paletli Ambulans Kurtardı
12:59
Yurtta Kış Kastamonu'da kar yağışı nedeniyle 444 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
15:26
Ahşap Binalar Alev Alev Yandı Kastamonu’nun Cide ve İhsangazi ilçelerinde çıkan yangınlarda, iki katlı ahşap binalar tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi.
Ahşap Binalar Alev Alev Yandı
12:46
Cide'de Yaban Hayvanlarına Yem Bırakıldı Kastamonu'nun Cide ilçesinde kar nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı.
Cide'de Yaban Hayvanlarına Yem Bırakıldı
12:03
Yurtta Kış Kastamonu'da 572 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
11:45
Kaymakam Demir'den Kar Mesaisi Cide Kaymakamı Fatih Demir, ilçede yaşanan yoğun kış sıkıntıları yerinde takip etti.
Kaymakam Demir'den Kar Mesaisi
13:23
Yurtta Kış Kastamonu'da 704 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
20:04
Kastamonu'da Eğitime Kar Engeli Araç, Doğanyurt, İhsangazi ve Azdavay'daki tüm okullar yarın ve cuma günü tatil edildi.
17:36
Kastamonu'da 839 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı Kastamonu’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 839 köy yolunun ulaşıma kapandığı bildirildi.
Kastamonu'da 839 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı
13:04
Kastamonu'da 839 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Kastamonu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle 839 köy yolu ulaşıma kapandı.
Kastamonu'da 839 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
23:03
Cide "Ledli Sokak Lambalarıyla" Işıl Işıl Olacak Kastamonu'nun Cide ilçesinde, belediye tarafından ilk olarak sahilden başlatılan "ledli aydınlatma sistemi" şehrin tamamında uygulanacak.
Cide 'Ledli Sokak Lambalarıyla' Işıl Işıl Olacak
13:18
Yurtta Kış Kastamonu'da 837 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
12:35
Kastamonu'da 837 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Kastamonu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle 837 köy yolu ulaşıma kapandı.
Kastamonu'da 837 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
10:47
Av Sırasında Kaza ile Hayatını Kaybeden Şahıs Defnedildi Kastamonu’da gittiği domuz avında ağabeyi tarafından kaza ile vurulan genç, gözyaşları içinde toprağa verildi.
Av Sırasında Kaza ile Hayatını Kaybeden Şahıs Defnedildi
14:12
Yurtta Kış Kastamonu'da ulaşıma kapanan 120 köy yolunun açılması için çalışmalar sürdürülüyor.
15:25
Domuz Avında Kardeşini Vurdu: 1 Ölü Kastamonu’da domuz avına çıkan bir kişi, kardeşinin tüfeğinden çıkan kurşunlarla hayatını kaybetti.
14:48
Yurtta Kış Kastamonu'da 264 köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor.
17:35
Yurtta Kış Kastamonu'da kar yağışı nedeniyle 431 köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor.
16:26
Kastamonu'da 781 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı Kastamonu’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 781 köy yolu ulaşıma kapandı.
Kastamonu'da 781 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı
11:51
Yurtta Kış: 781 Köy Yolu Kapandı Kastamonu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle 781 köyün yolu ulaşıma kapandı.
18:22
Kastamonu'da Eğitime Kar Engeli Kastamonu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezi, bağlı köyler ile bazı ilçelerde eğitime yarın ara verildi.
17:19
Kastamonu'da Okullar, 5 Ocak'a Kadar Tatil Kastamonu’da etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezi, bağlı köyler ile bazı ilçelerde eğitime iki gün ara verildi.
09:50
Bartın İçin Tarihi Gün Bartın ile Amasra arasındaki mesafeyi 5 dakikaya indirecek olan 1100 metre uzunluğundaki Amasra Tüneli ile Bartın-Kurucaşile yolu üzerinde 5 tünelden biri olan 968 metre uzunluğundaki çift yönlü Çakraz tünelinin açılışı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın katılımı ile gerçekleştirilecek.
Bartın İçin Tarihi Gün
10:29
MHP Cide 9. Olağan Kongresi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Cide İlçe 9. Olağan Kongresi partili üyelerin yoğun katılımıyla, Cide Memduh İmer Konferans Salonunda gerçekleştiridi.
MHP Cide 9. Olağan Kongresi
16:33
Kastamonu'da Öldürülen 2 Kuzen Gözyaşları İçerisinde Defnedildi Kastamonu’da alacak verecek meselesi yüzünden öldürülen iki kuzen gözyaşları içinde toprağa verildi.
Kastamonu'da Öldürülen 2 Kuzen Gözyaşları İçerisinde Defnedildi
08:38
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bakım, onarım ve yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 01:17:30. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CİDE HABERLERİ
[Hata Bildir]