17:2200
SON DAKİKA CİHAD HABERLERİ

Son Dakika Cihad Haberleri

 

  AK Parti'nin Konya Mitingi

  Başbakan Erdoğan'ın ses tellerini dinlendirmek için istirahat etmesi nedeniyle Konya'daki mitingde, Dışişleri Bakanı Davutoğlu konuştu Tarihi Alaaddin Tepesi'nin yanında yeni oluşturulan Şehir Meydanı'nda, yaklaşık 50 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilen mitinge yoğun katılım oldu Davutoğlu'nun konuşmasının ardından, Başbakan Erdoğan'ın İstanbul mitinginden bazı bölümler dinletildi Başbakan Erdoğan'ın konuşmasından: "Başörtülü kızlarımızın, üniversiteye giderken başlarını açmaları (28 Mart 2014 Cuma )

   

  Erdoğan: 'Bu ahlaksızlıktır, adiliktir, alçaklıktır' -

  Erdoğan: "Bu ahlaksızlıktır, adiliktir, alçaklıktır" -

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Dışişleri Bakanlığında ulusal güvenliğimizle ilgili Suriye'de Süleyman Şah Türbesi'yle ilgili bir görüşme yapılıyor ve bu görüşmeyi bile Youtube'a düşürdüler. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  AK Parti'nin Diyarbakır Mitingi

  AK Parti'nin Diyarbakır Mitingi

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (2) "Dışişleri Bakanılğında ulusal güvenliğimizle ilgili Suriye'de Süleyman Şah Türbesi'yle ilgili bir görüşme yapılıyor ve bu görüşmeyi bile Youtube'a düşürdüler. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  İkv'de İnsan Hakları Şikayet ve Başvuruları Konuşuldu

  İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) ve Türkiye İnsan Hakları Vakfı yönetimi, İKV'de insan hakları şikayet başvurularını konuştu. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Saadet Partisi'nden Seçim Ziyaretleri

  Saadet Partisi'nden Seçim Ziyaretleri

  Saadet Partisi (SP) Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fethullah Erbaş, seçim çalışmaları kapsamında Çaldıran ilçesini ziyaret etti. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Vefat Haberi Geldiği Gün Beraat Etti

  Vefat Haberi Geldiği Gün Beraat Etti

  İç savaşın yaşandığı Suriye’de, Özgür Suriye Ordusu’nda Türkmen birliklerine katılarak girdiği çatışmada hayatını kaybeden Giresunlu Selami Aynur’un uzun süredir devam eden mahkemesinin bugünkü duruşmasında beraat ettiği öğrenildi. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Mülteci Kadınlar, Savaşan Suriyeli Erkeklere Seslendi

  Mülteci Kadınlar, Savaşan Suriyeli Erkeklere Seslendi

  Suriyeli mülteci kadınlar, savaşan Suriyeli erkeklere seslenerek “Yeter artık birlik olun ve bizi bu zalimden kurtarın” dedi. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti'nin İstanbul Mitingi

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (3) "İzleniyorsun İstanbul ama Pensilvanya'nın izlediği gibi değil, onlar mahremleri izliyor, onlar ahlaki olmayan şeyleri izliyor ama burası güzellikleri izliyor, ama burası ülkemin aydınlık yarınlarını izliyor" "Millet oynanan oyunu görüyor, millet o engin ferasetiyle, (23 Mart 2014 Pazar )

   

  Netanyahu'dan, 3 Filistinliyi Öldüren İsrail Güçlerine Övgü

  Netanyahu'dan, 3 Filistinliyi Öldüren İsrail Güçlerine Övgü

  İsrail Başbakanı Netanyahu, dün Cenin Mülteci Kampı'nda 3 Filistinlinin ölümüyle sonuçlanan operasyonu düzenleyen İsrail güçlerinden övgüyle söz etti. (23 Mart 2014 Pazar )

   

  Cenin'de Öldürülen Filistinliler

  Hamas ve İslami Cihad Hareketi, İsrail askerlerinin 3 Filistinliyi öldürmesini protesto etmek amacıyla yürüyüş düzenledi. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Cenin'de Öldürülen Filistinliler İçin Cenaze Merasimi

  İsrail askerlerinin Cenin Mülteci Kampı'na düzenlediği baskında öldürülen 3 Filistinli için binlerce kişinin katıldığı cenaze merasimi düzenlendi. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Talebeleri Bediüzzaman'ı Anlattı

  Bediüzzaman Said Nursi'nin 54. ölüm yılı anısına Üsküdar Üniversitesi "Talebelerinin Gözüyle Bediüzzaman" başlıklı bir panel düzenledi. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Yerel Seçimlere Doğru

  MHP Aksu Belediye Başkan adayı Özen'in proje tanıtım bilboardlarına zarar verildiği iddia edildi. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Çeçen Lider ve Şehitler İçin Gıyabi Cenaze Namazı

  Kahramanmaraş'ta, Çeçen lider Doku Umarov ile Niğde'nin Ulukışla ilçesi yakınlarında uğradıkları silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memuru Adem Çoban ve astsubay Adil Kozanoğlu için gıyabi cenaze namazı kılındı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  BEST Balıkesir-İstanbul DSİ: 100-84

  BEST Balıkesir-İstanbul DSİ: 100-84

  Basketbol 2. Ligi'nde mücadele eden BEST Balıkesir Basketbol Kulübü, kendi evinde İstanbul DSİ'yi 100-84 mağlup etti. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Çeçen Lideri Doku Umarov Öldü

  Çeçen Lideri Doku Umarov Öldü

  Çeçen isyancıların internet sitesi Kavkaz Center, Kafkas Emiri olarak bilinen ve Rusya’nın Kuzey Kafkasya Bölgesi'ndeki ayrılıkçı hareketlerin lideri olan Doku Umarov'un öldüğünü bildirdi. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Rus İstihbaratı Umarov'un Öldürüldüğü İddiasını Doğrulamadı

  Rus İstihbaratı Umarov'un Öldürüldüğü İddiasını Doğrulamadı

  Kafkas bölgesinde faaliyette bulunan milis grupların lideri olarak bilinen Doku Umarov'un öldürüldüğüne dair iddiaları Rusya istihbaratı doğrulamadı. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Umarov'un Öldüğü İddiası

  Umarov'un Öldüğü İddiası

  Rusya'nın en çok arananlar listesinde bulunan İslamcı Çeçen isyancı Doku Umarov'un öldüğü iddia edildi. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Barış İçin Zaman Daralıyor

  Barış İçin Zaman Daralıyor

  Filistin lideri Mahmud Abbas'ı pazartesi günü Beyaz Saray'da ağırlayan ABD Başkanı Barack Obama, barış sürecini canlandırmak istiyor. (17 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Mali'de Patlama: 4 Yaralı

  Mali'nin kuzeyindeki Tsalit ile Oglhok beldeleri arasında mayın patlaması sonucu 4 Çad askeri yaralandı. (17 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Mülteci Kadınlar Savaşan Suriyeli Erkeklere Seslendi

  Mülteci Kadınlar Savaşan Suriyeli Erkeklere Seslendi

  Suriyeli mülteci kadınlar, savaşan Suriyeli erkeklere seslenerek ”yeter artık birlik olun ve bizi bu zalimden kurtarın” diye dert yandı. (16 Mart 2014 Pazar )

   

  Filistin'den Stv'ye Tepki

  Gazze'deki Filistinli gruplar, STV'nin Filistin'deki direniş gruplarını "terörist" olarak nitelendirmesine tepki gösterdi Hamas Sözcüsü Zuhri: "Biz kendimizi savunuyoruz. (15 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Suriye'de İç Savaşın Üç Yılı

  Savaşın ikinci yılının başı olan 2012 Mart ayında ABD Başkanı Obama, Suriye'deki kriz konusunda ''basit bir çözümün'' olmadığını söyleyerek, ABD'nin tek taraflı askeri müdahalede bulunmayacağını belirtti Kasım'da AB, Suriye Muhalif ve Devrimci Güçler Ulusal Koalisyonu'nu (SMDK) Suriye halkının meşru temsilcisi olarak tanıdı Haziran'da Suriye, Türk askeri uçağını Hatay'ın güneybatısında deniz üzerinde düşürdü Temmuz ayında Suriye'deki olayları izlemek üzere Halep'te bulunan Anadolu Ajansı (AA) (14 Mart 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri