20:1100
SON DAKİKA ÇINARCIK HABERLERİ

Son Dakika Çınarcık Haberleri

   

  Hayvanseverler Olmasaydı Kamyonetle Nakledilen 30 Köpek de Ölürdü

  Hayvanseverler Olmasaydı Kamyonetle Nakledilen 30 Köpek de Ölürdü

  Yalova'da, Kuşadası'ndaki bir çiftliğe götürülürken 3'ü telef olan, 30'u ise kurtarılan köpekleri kaldıkları barınakta ziyaret eden Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) Temsilcisi ve Onur Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mirat Gürol, 'Eğer HAYTAP'ın şiddetli müdahalesi olmasaydı, maalesef Yalova Emniyeti, Orman ve Su İşleri ve Tarım ve Hayvancılık Şube Müdürlükleri kamyonun bu zavallı hayvanların içler acısı hali ile İstanbul'da başlamış yolculuğunun Kuşadası'na (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Prof. Dr. Gürol: Haytap'ın Müdahalesi Olmasa 30 Köpek de Ölürdü

  Prof. Dr. Gürol: Haytap'ın Müdahalesi Olmasa 30 Köpek de Ölürdü

  Yalova'da, Kuşadası'ndaki bir çiftliğe götürülürken 3'ü telef olan, 30'u ise kurtarılan köpekleri kaldıkları barınakta ziyaret eden Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) Temsilcisi ve Onur Kurulu Başkanı Prof.Dr. Mirat Gürol, "HAYTAP'ın şiddetli müdahalesi olmasaydı, maalesef Yalova Emniyeti, Orman ve Su İşleri ve Tarım ve Hayvancılık Şube Müdürlükleri kamyonun bu zavallı hayvanların içler acısı hali ile İstanbul'da başlamış yolculuğunun Kuşadası'na kadar devam etmesine izin verecekti. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Yalova'da Telef Olmaktan Son Anda Kurtarılan Köpeklerin Sahibine Ceza

  Yalova'da Telef Olmaktan Son Anda Kurtarılan Köpeklerin Sahibine Ceza

  İstanbul'daki çiftlikten Kuşadası'na götürülmek üzere Enver Kaçmaz yönetimindeki 50 DC 826 plakalı kamyona yüklenen 33 köpeği feribotta fark eden yolcular, durumu polise bildirdi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Yalova Üniversitesi'nde Mezuniyet Coşkusu

  Yalova Üniversitesi'nin 2013-14 Eğitim Yılı Mezuniyet Töreni yapıldı. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Eroğlu'ndan Melih Gökçek'e Eleştiri

  Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm Bel-Sen) Genel Başkanı Ömer Salih Eroğlu, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde görev yapan 200 sendika üyesinin belediyenin en uç mücavir alanına sürgün edildiğini söyledi. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Yalova'da Asayiş

  Yalova İl Jandarma Alay Komutanlığı ve ilçe jandarma komutanlıkları tarafından düzenlenen çeşitli operasyonlarda yasa dışı kenevir ekimi, kaçak mazot ticareti ve sit alanında kaçak kazı yapan kişiler yakalandı. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Çınarcık Marmara'nın En Temiz Sahiline Sahip

  Çınarcık Marmara'nın En Temiz Sahiline Sahip

  Yalova'nın Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, arıtma tesisi sayesinde Çınarcık, Teşvikiye ve Kocadere sahillerinin Marmara'nın incisi olduğunu söyledi. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Çınarcık 'Bayrağa Saygı' İçin Yürüdü

  Çınarcık "Bayrağa Saygı" İçin Yürüdü

  Diyarbakır’ın Lice İlçesinde 2’nci Hava Kuvvet Komutanlığı’ndaki Türk bayrağının indirilmesine tepki amacıyla Yalova’nın Çınarcık İlçesinde “bayrağa saygı yürüyüşü” düzenlendi. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Yalova'da Korkutan Yangın

  Yalova'da Korkutan Yangın

  Yalova'nın Termal İlçesi'ne bağlı Akköy'de, bir saman deposunda meydana gelen yangın saatler süren çalışma sonucunda güçlükle söndürüldü. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Üniversite Öğrencileri Eğlendi

  Üniversite Öğrencileri Eğlendi

  Yalova Üniversitesi Çınarcık Meslek Yüksekokulu ve Çınarcık İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Geleneksel Bahar Şenliği düzenlendi. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Bu Yaz Tatile İDO'yla Çıkılıyor

  İDO, Ramazan ayını, Bayram tatili günleri ile okulların açılış ve kapanış tarihlerini dikkate alarak yaz tarifesini hazırladı. (30 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Öğrenciler, Şiirleri ile Büyüledi

  Öğrenciler, Şiirleri ile Büyüledi

  Yalova Üniversitesi Çınarcık Meslek Yüksekokulu Simeranya Şiir Kulübü düzenlediği şiir etkinliği ile büyük beğeni topladı. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.07.2014 20:11:12. #1.12#