22:1400
SON DAKİKA ÇINARCIK HABERLERİ

Son Dakika Çınarcık Haberleri

  Üniversiteden Üç Dilde Şarkılar Yükseliyor

  Çınarcık ilçesinde, öğretim görevlileri ve öğrencilerden oluşan 29 kişilik müzik grubu "Ritm i Çınarcık", önce Türkiye'de daha sonra yurtdışında konserler vermeyi hedefliyor Grup üyelerinden öğretim görevlisi Bodur: "Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği ve pop müzik parçalarını çalıp seslendiriyoruz. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Yalova'da Derin Kuyu Sismometre Ağı Projesi Çalışmaları Devam Ediyor

  Yalova'da Derin Kuyu Sismometre Ağı Projesi kapsamında, olası Marmara depreminin takibi amacıyla 2 noktada derin kuyu sismik istasyonunu kurulma çalışmaları devam ediyor. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Çınarcık'tan Kısa Kısa

  AK Parti Çınarcık İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi yapıldı. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Yalova Polisinden Dev Operasyon

  Yalova Polisinden Dev Operasyon

  Yalova Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şubesi (KOM) ekipleri, Yalova'da 15, İstanbul'da 2 ve Kocaeli'nde de 1 olmak üzere üç ilde 20 ayrı adrese eş zamanlı operasyon yaptı. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Yalova'da Kesilen Ağaçlar Fakirlere Yakacak Olacak

  Yalova'da Kesilen Ağaçlar Fakirlere Yakacak Olacak

  CHP'li Yalova Belediyesi tarafından trafik sorunu tarafından kesilen ve CHP'li vekillerin tepkisine yol açan ağaçlar, ihtiyaç sahiplerine yakacak olacak. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Tonami Meydanı'ndaki Köprülü Kavşak Projesi

  Tonami Meydanı'ndaki Köprülü Kavşak Projesi

  Yalova'da Tonami Meydanı'ndaki köprülü kavşak projesi- Belediye ekipleri tarafından kesilen ağaçlar, odun haline getirilip ihtiyaç sahiplerine yakacak olarak verilecekYALOVA (AA) - Yalova'da, Tonami Meydanı'nda Karayolları 14. Bölge Müdürlüğünce yapılacak köprülü kavşak projesi kapsamında belediye ekiplerince kesilen ağaçlar, küçük parçalara ayrılıp yakacak olarak ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 22:14:36. #1.11#