SON DAKİKA ÇINARCIK HABERLERİ

Son Dakika Çınarcık Haberleri

 • 11:27Yalova'dan Kısa KısaÇınarcık Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve sivil toplum kuruluşları işbirliğinde sahilde temizlik çalışması yapıldı.
 • 15:02AK Parti Tokat Milletvekili Yüksel AçıklamasıAK Parti Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, "İki dönem boyunca Tokat Milletvekilliği görevini sürdürerek ilimize en iyi hizmeti sunmaya gayreti gösterdim ancak bu dönem ara verme kararı aldım. Şahsım adına bu partiye desteğimi sürdürmeye devam edeceğim" dedi.
 • 11:39MHP Bursa Milletvekili Adayı Topçu, Orhaneli'de Köy Hayırlarına KatıldıMHP Bursa Milletvekili Adayı Topçu, Orhaneli'de Köy Hayırlarına KatıldıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa Milletvekili Adayı Tevfik Topçu, Orhaneli’de hayırlara katılarak vatandaşla bir araya geldi.
 • 14:10Çınarcık'ta "Tübitak Bilim Fuarı" AçıldıÇınarcık ilçesinde, TÜBİTAK Bilim Fuarı açıldı.
 • 13:25Yalova'da Köy Yollarına 50 Kilometre AsfaltYalova'da Köy Yollarına 50 Kilometre AsfaltYalova’da köy yollarına 50 kilometre asfalt dökülecek.
 • 17:44Sanatçı İbrahim Tatlıses'ten Huzurevi ZiyaretiSanatçı İbrahim Tatlıses, Yalova Çınarcık Huzurevi'nde bulunan arkadaşı Adnan Sözeri'yi ziyaret etti.
 • 15:46İbrahim Tatlıses Eski Dostunu Huzurevinde Ziyaret Ettiİbrahim Tatlıses Eski Dostunu Huzurevinde Ziyaret EttiABD'de beyin ameliyatı geçiren ünlü sanatçı, İstanbul'a gelir gelmez soluğu Yalova'nın Çınarcık ilçesinde bulunan huzurevindeki eski dostu Adnan Sözeri'nin yanında aldı.
 • 14:55Yalova İl Özel İdare'den Eğitime Tam DestekYalova İl Özel İdare'den Eğitime Tam DestekYalova İl Özel İdaresi, 6 okul için konferans salonu düzenlemesi, projeksiyon cihazı ve ses yayın sistemi kurulması için harekete geçti.
 • 15:40Çınarcık İlçesinde Sezon Hazırlıkları SürüyorÇınarcık İlçesinde Sezon Hazırlıkları SürüyorYalova’nın Çınarcık ilçesi Belediye Başkanı Avni Kurt, ilçede yaklaşan yaz sezonuna yönelik temizlik çalışmalarına ağırlık verdiklerini söyledi.
 • 09:47Yalova'dan Kısa KısaYalova Belediyesi ile Yalova Minibüsçüler Odası tarafında yapılan protokol çerçevesinde Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurdu'nda (KYKY) kalan üniversite öğrencileri Çınarcık sapağından bindikleri minibüslere ücret vermeyecek.
 • 16:06Yenice'de Çilek Üretimi Köylünün Yüzünü GüldürdüYenice'de Çilek Üretimi Köylünün Yüzünü GüldürdüÇanakkale’nin Yenice ilçesine bağlı Çınarcık köyünde üretilen çilek köyünün yüzünü güldürdü.
 • 20:56Bakan İslam Huzurevi Açılış Törenine KatıldıBakan İslam Huzurevi Açılış Törenine KatıldıBakan İslam'ın Çınarcık Huzurevi'ne gelişi- İslam'ın açılıştaki konuşması- İslam'ın huzurevini gezerken görüntüleri - "Şu anda bizdeki sosyal hizmetlere bütün Avrupa devletleri parmak ısırıyor.
 • 19:02Yalova - Bakan İslam: Yasaları Çıkartırız Ancak Yasaları Makineler UygulamazYalova - Bakan İslam: Yasaları Çıkartırız Ancak Yasaları Makineler UygulamazBakan İslam: Yasaları çıkartırız ancak yasaları makineler uygulamaz(2) BİZDEKİ SOSYAL HİZMETLERE AVRUPA PARMAK ISIRIYOR Yalova'daki incelemelerini sürdüren Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Çınarcık İlçesi'ne giderek, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nin açılış töreninde konuştu.
 • 16:38Bakan İslam: Yasaları Çıkartırız Ancak Yasaları Makineler Uygulamaz(2)Bakan İslam: Yasaları Çıkartırız Ancak Yasaları Makineler Uygulamaz(2)Bizdeki SOSYAL HİZMETLERE AVRUPA PARMAK ISIRIYOR Yalova'daki incelemelerini sürdüren Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Çınarcık İlçesi'ne giderek, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nin açılış töreninde konuştu.
 • 16:36Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam AçıklamasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Şu anda bizdeki sosyal hizmetlere bütün Avrupa devletleri parmak ısırıyor.
 • 16:33Bakan İslam, Türkiye'nin Bungalov Modeli İlk Huzurevini AçtıBakan İslam, Türkiye'nin Bungalov Modeli İlk Huzurevini AçtıYalova'nın Çınarcık ilçesinde yapılan Türkiye'nin bungalov tipi evlerden oluşan tek huzurevi olma özelliğini taşıyan 'Çınarcık Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi', Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın katıldığı törenle açıldı.
 • 16:00Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam Yalova'daAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam Yalova'daTürkiye’nin tek bungalov tipi huzurevi olan Çınarcık Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam tarafından hizmete açıldı.
 • 12:58Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam AçıklamasıYalova’da boşandığı eşi tarafından bıçaklanarak öldürülen Seda Camgöz’ün babasını ziyaret eden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Türkiye’de yasal hiçbir sorun yok, ancak uygulamada görüyoruz ki sorunlarımız var. Ben sizin aracılığınızla bütün hukukçularımızı, kolluk kuvvetlerimizi, sağlıkla ilgili teşkilatlarımızı, konunun bütün taraflarını görevlerini yerine getirmeye davet ediyorum" dedi.
 • 09:04Gündem/ 8 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tu¨rkiye Ziraat Odaları Birligˆi tarafından Büyük Anadolu Otelde düzenlenecek 26. Olagˆan Genel Kurulu Toplantısı'na katılacak.
 • 01:21Sağanak ve Fırtına Yaşamı Olumsuz EtkilediSağanak ve Fırtına Yaşamı Olumsuz EtkilediGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Fırtınada hasar gören araçlar- Devrilen ağaçlar, uçan çatılar Yalova'da sağanak ve fırtına- Fırtına nedeniyle bazı ev ve iş yerlerinin çatısı uçtu, ağaçlar devrildi Yalova'da şiddetli sağanak ve fırtına yaşamı olumsuz etkiledi.
 • 00:00Gündem Özeti/ 8 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kepsut, Dursunbey, Bigadiç ve Sındırgı ilçelerini ziyaret edecek, partisince Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek mitinge katıldıktan sonra Saruhan ve Akhisar ilçelerinde halka hitap edecek.
 • 23:52Yalova'da Fırtına Hayatı Olumsuz EtkilediYalova'da Fırtına Hayatı Olumsuz EtkilediYalova'da akşam saatlerinde aniden başlayan sağanak yağmurla birlikte oluşan fırtına nedeniyle bazı ev ve iş yerlerinin çatıları uçtu, ağaçlar ise kökünden söküldü.
 • 23:40Yalova'da Fırtına Hayatı Olumsuz EtkilediYalova'da Fırtına Hayatı Olumsuz EtkilediYalova'da akşam saatlerinde aniden başlayan sağanak yağmurla birlikte oluşan fırtına nedeniyle bazı ev ve iş yerlerinin çatıları uçtu, ağaçlar ise kökünden söküldü.
 • 23:16Yalova'da Etkili Sağanak ve FırtınaYalova'da Etkili Sağanak ve FırtınaYalova'da şiddetli sağanak ve fırtına yaşamı olumsuz etkiledi.
 • 15:10Yalova'da Nike Halı Saha Heyecan BaşladıYalova'da Nike Halı Saha Heyecan BaşladıTürkiye Futbol Federasyonu ve NİKE firmasının ortaklaşa düzenlediği 2015 Liselerarası Nike Halı Saha Ligi Yalova’da başladı.
 • 16:51Yalova'da Korsan Kitap OperasyonuYalova'da Korsan Kitap OperasyonuYalova Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şubesi ekipleri, işyerlerinde yaptıkları denetimlerle 403 korsan kitap ele geçirdi.
 • 15:55Yalova'da 403 Adet Korsan Kitap Ele GeçirildiYalova'da 403 Adet Korsan Kitap Ele GeçirildiYalova Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından Çiftlikköy ve Çınarcık ilçelerinde yapılan denetimlerde 403 adet korsan olarak belirtilen bandrolsüz kitap ele geçirildi.
 • 17:47Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Yalova'daSağlık Bakanı Müezzinoğlu, Yalova'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'nun Gaziosmanpaşa Mahallesi'ndeki seçim irtibat bürosunu ziyareti- Balkan evi ve Çınarcık Devlet Hastanesi ziyaretinden detay görüntüler- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu konuşması Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Balkanlar'da okullarımız, mezarlıklarımız, köprülerimiz, medreselerimiz, camilerimiz ve tekkelerimiz, önemli değerlerimiz var. Oralara sahip çıkmak, oraların kültürünü burada yaşamak, geleceğe bunları güçlü bir şekilde taşıyabilmek, hepimizin sorumluluğu ve görevidir" dedi.
 • 15:14Sağlık Bakanı Müezzinoğlu AçıklamasıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Balkanlar'da okullarımız, mezarlıklarımız, köprülerimiz, medreselerimiz, camilerimiz ve tekkelerimiz, önemli değerlerimiz var. Oralara sahip çıkmak, oraların kültürünü burada yaşamak, geleceğe bunları güçlü bir şekilde taşıyabilmek, hepimizin sorumluluğu ve görevidir" dedi.
 • 09:02Gündem/ 4 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Siirt Valiliği'ni ziyaret edecek, Cumhuriyet Meydanı'nda toplu açılış törenine katılacak ve halka hitap edecek.
 • 00:16Gündem Özeti/ 4 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1-TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "Kamu Denetçiliği Kurumu'nun Kurumsal Kapasitesinin Güçlendirilmesi" projesinin açılış toplantısına katılacak.
 • 10:48Yalova'dan Kısa KısaYalova Belediyesi tarafından Fevzi Çakmak Mahallesi'nde bulunan bir çıkmaz sokak kamulaştırmayla açıldı.
 • 17:24Çınarcık'ta Orman YangınıÇınarcık ilçesinde çıkan yangında yaklaşık 4 hektar ormanlık alan zarar gördü.
 • 17:04Yalova'da Kocadere Şehitleri AnıldıYalova'da Kocadere Şehitleri AnıldıYalova'nın Çınarcık ilçesi Kocadere Köyü'nde, 29 Nisan 1921 tarihinde Yunan askerleri ile Ermeni ve Rum çeteleri tarafından katledilen 830 şehit törenle anıldı.
 • 17:01Kocadere Katliamının 94'üncü YılıYalova'nın Çınarcık ilçesi Kocadere köyünde, 29 Nisan 1921'de Yunan askerleri ile Ermeni ve Rum çetelerince katledilen 830 kişi anıldı.
 • 16:31Soykırım Yalanına Yalova'dan Tokat Gibi CevapSoykırım Yalanına Yalova'dan Tokat Gibi CevapErmeni soykırımı iddialarına Yalova’dan tokat gibi cevap geldi.
 • 19:13Yalova Eğitimde En Önde Gelen İller ArasındaYalova Eğitimde En Önde Gelen İller ArasındaYalova Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete, Yalova’nın eğitim alanında ülkenin en önde gelen bir kaç ilinden birisi olduğunu söyledi.
 • 12:43Hdp Çınarcık Seçim İrtibat Bürosu AçıldıHalkların Demokratik Partisi (HDP), seçim çalışmaları kapsamında Çınarcık'ta seçim irtibat bürosunu açtı.
 • 11:45Yenice'de Çınarcık Köyü Hayrı YapıldıYenice'de Çınarcık Köyü Hayrı YapıldıÇanakkale’nin Yenice ilçesine bağlı 120 haneli Çınarcık köyünde geleneksel köy hayır yemeği düzenlendi.
 • 14:37Beş Ülkenin Çocukları Çınarcık'ta BuluştuYalova’nın Çınarcık ilçesinde her yıl düzenlenen Uluslararası 23 Nisan Çocuk Halk Oyunları Şenliği’nin bu yıl 10.'su yapılıyor.
 • 11:56Yalova'dan Kısa KısaYalova Ticaret Sanayi Odası (YTSO) Kadın Girişimciler Kurulu ile Yalova Üniversitesi İşletme Fakültesi işbirliğinde Girişimcilik Semineri düzenlendi.
 • 16:22Çınarcık'ta Çöken İstinat Duvarı Yeniden YapılıyorÇınarcık'ta Çöken İstinat Duvarı Yeniden YapılıyorYalova’nın Çınarcık ilçesinin ana arterlerinden biri olan Poyraz Caddesi’nde yıkılan istinat duvarı yeniden yapılıyor.
 • 11:57Yalova'dan Kısa KısaMHP Yalova Milletvekili adayı Ünlem Üstel, seçim çalışmaları kapsamında Safran köyünde ziyaretlerde bulundu.
 • 15:16Çınarcık'ta İstinat Duvarı Çöktü, Cadde Trafiğe KapandıÇınarcık'ta İstinat Duvarı Çöktü, Cadde Trafiğe KapandıYalova’nın Çınarcık ilçesinde çöken istinat duvarı sebebiyle Poyraz Caddesi trafiğe kapatıldı.
 • 16:00Yalova'da 169 Bin 60 Seçmen BulunuyorYalova'da 169 Bin 60 Seçmen BulunuyorYalova’da 7 Haziranda yapılacak genel seçimlerde il merkezi ve ilçelerde 484 sandıkta toplam 169 bin 060 kişi oy kullanacak.
 • 18:01CHP'li İnce: Neye İmza Attığını Bilmeyen Bir Cumhurbaşkanıyla Karşı KarşıyayızCHP'li İnce: Neye İmza Attığını Bilmeyen Bir Cumhurbaşkanıyla Karşı KarşıyayızChp Yalova Milletvekili Muharrem İnce, "Cumhurbaşkanı'na soruyorlar; 'İç güvenlik paketi ne olacak?
 • 13:50Yalova'dan Kısa KısaÇınarcık Emniyet Müdürü Alpaslan Yeşilay, Türk polis teşkilatının kuruluşunun 170'inci yılı etkinlikleri kapsamında Kaymakam Cafer Sarılı'yı ziyaret etti.
 • 09:45Yalova Emlak Komisyoncuları Derneği Başkanı Yılmaz AçıklamasıYalova Emlak Komisyoncuları Derneği Başkanı Hayrettin Yılmaz, "Yalova'da gayrıresmi olarak emlakçılık işini yapan yaklaşık 2 bin emlakçı var ama 300'ü derneğimize kayıtlıdır" dedi.
 • 08:47Yalova'dan Kısa KısaAltınova Emniyet Müdürü Abdullah Özaydın, Altınova Belediye Başkanı Metin Oral'ı ziyaret etti.
 • 16:46Yalova'da Hırsızlık İddiasıyla 2 Kişi TutuklandıÇınarcık ilçesi Esenköy Beldesi'nde bir kuyumcu dükkanına, yan dükkandan girilerek soyulmaya çalışıldığı ileri sürüldü.