19:1800
SON DAKİKA CİNAYET HABERLERİ

Son Dakika Cinayet Haberleri

   

  Marmaris'teki Cinayet

  Bir eğlence yerinde "Zafer Karaalioğlu" ismiyle sahne alan oyuncu ve tenor Muzaffer Toptumuş, arkadaşını öldürdüğü iddiasıyla tutulandı. (Bugün 18:38)

   

  Bir Kadın Daha Boşanmak İstediği Eşi Tarafından Öldürüldü

  Gaziantep'in İslahiye ilçesinde bir kadın boşanmak istediği için tehdit eden eşi tarafından bıçaklanarak öldürüldü. (Bugün 18:17)

   

  Erdoğan: "Türkiye Bu Krizlerden Kazançlı Çıkacak Tecrübeye Sahiptir"

  Yeni yasama yılı başladı-Cumhurbaşkanı Erdoğan (1) : -"Siyasi partilerimiz, şiddetle aralarına mesafe koymalı, peşin hükümlü ve önyargılı olmaktan kurtulmalı, kararsızlığı bir kenara bırakarak, çözümün tarafında, çözüme katkı sunmanın mücadelesi içinde olmalıdır"-"Türkiye'nin, çözüm yolundaki bu kararlı ilerleyişinin karşısında durmak, akıntıya kürek çekmektir"-"TBMM'ye istikamet çizmek, Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerini tayin etmek, tenzil etmek için sandık dışındaki her yol, her yöntem (Bugün 18:15)

   

  Gazipaşa'daki Cinayetle İlgili 2 Kişi Gözaltına Alındı

  Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde geçtiğimiz hafta falezlerin üstünde cesedi bulunan bir kişinin ölümüyle ilgili 2 kişi gözaltına alındı. (Bugün 18:08)

   

  Zonguldak'ta Cinayet Davası

  Ereğli'de imam nikahlı eşinin akrabasını öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan kadının yargılanmasına devam edildi. (Bugün 18:03)

   

  Erdoğan: "Şiddetin Her Türlüsüne Karşı Mücadele Veriyoruz"

  Yeni yasama yılı başladı-Cumhurbaşkanı Erdoğan (1) : -"Siyasi partilerimiz, şiddetle aralarına mesafe koymalı, peşin hükümlü ve önyargılı olmaktan kurtulmalı, kararsızlığı bir kenara bırakarak, çözümün tarafında, çözüme katkı sunmanın mücadelesi içinde olmalıdır"-"Türkiye'nin, çözüm yolundaki bu kararlı ilerleyişinin karşısında durmak, akıntıya kürek çekmektir"-"TBMM'ye istikamet çizmek, Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerini tayin etmek, tenzil etmek için sandık dışındaki her yol, her yöntem (Bugün 18:00)

   

  Erdoğan: "Türkiye Geçici Çözüm Arayışlarında Kendisini Kullandıracak Bir Ülke Değildir"

  Yeni yasama yılı başladı-Cumhurbaşkanı Erdoğan (1) : -"Siyasi partilerimiz, şiddetle aralarına mesafe koymalı, peşin hükümlü ve önyargılı olmaktan kurtulmalı, kararsızlığı bir kenara bırakarak, çözümün tarafında, çözüme katkı sunmanın mücadelesi içinde olmalıdır"-"Türkiye'nin, çözüm yolundaki bu kararlı ilerleyişinin karşısında durmak, akıntıya kürek çekmektir"-"TBMM'ye istikamet çizmek, Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerini tayin etmek, tenzil etmek için sandık dışındaki her yol, her yöntem (Bugün 17:59)

   

  Çiçek: 'Türkiye Kan ve Ateş Çemberi İçinde Huzurlu Bir Sığınak'

  Çiçek: "Türkiye Kan ve Ateş Çemberi İçinde Huzurlu Bir Sığınak"

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Türkiye’nin bulunduğu bölgede çok sıkıntılı dönemlerin yaşandığına dikkat çekerek, Türkiye’nin Kafkaslar’da, Ukrayna’da, Orta Doğu’daki kan ve ateş çemberi içinde huzurlu bir sığınak olduğunu söyledi. (Bugün 17:58)

   

  Erdoğan: "Bundan Sonra Türkiye Ancak Çoğulculukta Uzlaşabilir"

  Yeni yasama yılı başladı-Cumhurbaşkanı Erdoğan (1) : -"Siyasi partilerimiz, şiddetle aralarına mesafe koymalı, peşin hükümlü ve önyargılı olmaktan kurtulmalı, kararsızlığı bir kenara bırakarak, çözümün tarafında, çözüme katkı sunmanın mücadelesi içinde olmalıdır"-"Türkiye'nin, çözüm yolundaki bu kararlı ilerleyişinin karşısında durmak, akıntıya kürek çekmektir"-"TBMM'ye istikamet çizmek, Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerini tayin etmek, tenzil etmek için sandık dışındaki her yol, her yöntem (Bugün 17:38)

   

  Taciz Cinayeti Davasında Yargılamaya Devam Edildi

  Taciz Cinayeti Davasında Yargılamaya Devam Edildi

  Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'ne bağlı Ortaköy Köyü'nde evinin önünde kendisini taciz ettiğini iddia ettiği 33 yaşındaki Oktay Özcan'ı av tüfeğiyle öldüren 30 yaşındaki Yasemin Ak'ın tutuklu yargılanmasına devam edildi. (Bugün 17:35)

   

  Semanur'u Yaralayan 'Yorgun Mermi'

  Semanur'u Yaralayan "Yorgun Mermi"

  Esenler'de semt pazarında teyzesi ile alış veriş yaparken başından vurularak beyin ölümü gerçekleşen 9 yaşındaki Semanur'un "yorgun" mermi kurbanı olduğu ortaya çıktı. (Bugün 17:30)

   

  Erdoğan: 'Bu Güzel Süreçten Rahatsız Olanlar da Var'

  Erdoğan: "Bu Güzel Süreçten Rahatsız Olanlar da Var"

  Yeni yasama yılı başladı-Cumhurbaşkanı Erdoğan (1) : -"Siyasi partilerimiz, şiddetle aralarına mesafe koymalı, peşin hükümlü ve önyargılı olmaktan kurtulmalı, kararsızlığı bir kenara bırakarak, çözümün tarafında, çözüme katkı sunmanın mücadelesi içinde olmalıdır"-"Türkiye'nin, çözüm yolundaki bu kararlı ilerleyişinin karşısında durmak, akıntıya kürek çekmektir"-"TBMM'ye istikamet çizmek, Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerini tayin etmek, tenzil etmek için sandık dışındaki her yol, her yöntem (Bugün 17:22)

   

 

  Balıkesir'de Cinayet Büro Amiri Silahlı Soygunda Yakalandı

  Balıkesir'de Cinayet Büro Amiri Silahlı Soygunda Yakalandı

  Balıkesir'de, silahlı soygun yapan cinayet büro amiri, polis timlerinin sıkı takibi neticesinde yakalandı. (Bugün 16:07)

   

  Yeni Yasama Yılı Açıldı

  Yeni Yasama Yılı Açıldı

  TBMM Başkanı Çiçek: "Bölgemizde hava yeteri kadar nemlenmiştir. (Bugün 15:45)

   

  Bahçeli'den Tezkere Açıklaması

  Bahçeli'den Tezkere Açıklaması

  MHP Genel Bakanı Devlet Bahçeli, tezkereye ilişkin, “Partimiz, TBMM’nin gündemine gelecek tezkereye de her türlü eleştirisi saklı kalmak kaydıyla, bu hassasiyetle bakacak ve tercihini Türk milletinden yana kullanacaktır” dedi. (Bugün 15:02)

   

  Adana'da Yanlışlıkla Suriyeli Çocuğu Vuran Sanığa 16 Yıl 8 Ay Hapis

  Adana'da Yanlışlıkla Suriyeli Çocuğu Vuran Sanığa 16 Yıl 8 Ay Hapis

  Adana'da kavga ettiği kişilere av tüfeğiyle ateş ederken, yoldan bisikleti ile geçen Suriyeli çocuğu vurarak ölümüne neden olan sanığa, 16 yıl 8 ay hapis cezası verdi. (Bugün 14:38)

   

  Gaziantep'te Cinayet

  İslahiye ilçesinde bir kadın, bıçaklanarak öldürüldü Evden uzaklaştırma cezası alan kadının eşi, cinayet zanlısı olarak aranıyor. (Bugün 14:02)

   

  Müebbet Hapis Cezası Yargıtay'a Yapılan İtiraz Sonrasında 25 Yıla Çevrildi

  Müebbet Hapis Cezası Yargıtay'a Yapılan İtiraz Sonrasında 25 Yıla Çevrildi

  Kayseri’de 2012 yılında 75 yaşındaki Hasan Korkmaz’ı bıçaklayarak öldürmekten yargılanan Yasin Erdem’e müebbet hapis cezası verilmişti. (Bugün 13:59)

   

  Tgc: Aydın Engin ve Murat Belge'ye Yönelik Tehditler Aydınlatılmalı

  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), T24 ve Cumhuriyet gazetesi yazarı Aydın Engin ile Taraf Gazetesi Yazarı Murat Belge'ye yönelik suikast düzenleneceği iddialarının en kısa sürede gün ışığına çıkarılmasını istedi. (Bugün 13:40)

   

  Kayseri'de Cinayetten 25 Yıla Mahkum Oldu

  Kayseri'de Cinayetten 25 Yıla Mahkum Oldu

  Kayseri'de 20 yaşındaki Yasin Erdem, 75 yaşındaki Hasan Korkmaz'ı öldürmekten 25 yıl hapis cezasına mahkum oldu. (Bugün 13:39)

   

  Konya'da Cinayet Zanlısı Kurduğu Tuzağa Düştü

  Konya'da Cinayet Zanlısı Kurduğu Tuzağa Düştü

  Konya'da işlediği cinayeti, sevdiği kadınla birlikte olan kişinin üzerine yıkmaya çalışan zanlı, polisin takibi sonucu yakalandı. (Bugün 13:38)

   

  Tgc: Aydın Engin ve Murat Belge'ye Yönelik Tehditler Aydınlatılmalı

  Türkiye gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim Kurulu bir açıklama yaparak T24 ve Cumhuriyet gazetesi yazarı Aydın Engin ile Taraf Gazetesi Yazarı Murat Belge'ye yönelik suikast düzenleneceği iddialarının en kısa sürede gün ışığına çıkarılmasını istedi. (Bugün 13:30)

   

  Maaş Cinayeti' Davasında Karar

  Maaş Cinayeti" Davasında Karar

  Bağcılar'da "maaşını vermediği" gerekçesiyle tartıştığı patronunu çekiçle vurarak öldürdüğü iddia edilen Türkmenistan uyruklu sanık, 18 yıl hapis cezasına çarptırıldı. (Bugün 13:29)

   

  Komşusunu Öldürdü, Cinayeti Kıskandığı Adamın Üstüne Attı

  Komşusunu Öldürdü, Cinayeti Kıskandığı Adamın Üstüne Attı

  Konya'nın Doğanhisar İlçesi'nde 61 yaşındaki Ali Akoğlu, bir torba ceviz yüzünden tartıştığı komşusu 71 yaşındaki Huriye Kan'ı öldürdüğü iddiasıyla gözaltına aldı. (Bugün 13:12)

   

  Almanya'daki Terör Örgütü Nsu Davası

  Mahkeme hakimi Götzel'in rahatsızlığı nedeniyle bugün ve yarınki duruşmalar iptal edildi. (Bugün 13:10)

   

  Aidat Cinayetinde 3 Kardeşe 15'er Yıl Hapis

  Aidat Cinayetinde 3 Kardeşe 15'er Yıl Hapis

  Kayseri'de aidat tartışması nedeniyle çıkan kavgada apartman yöneticisinin arkadaşı Nazif Murat Bilgin'i öldürdükleri suçlamasıyla yargılanan Musa (40), Ümit (40) ve İsmet Turan (51) kardeşler 15 yıl, 10'ar ay hapis cezasına çarptırıldı. (Bugün 11:52)

   

  Eyleme Katılan Liseliye Trafik Cezasını Mahkeme İptal Etti

  Eyleme Katılan Liseliye Trafik Cezasını Mahkeme İptal Etti

  İzmir 'de geçen 1 Mayıs eylemlerine katıldığı iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan 17 yaşındaki futbolcu Selim B., gösteriler sırasında trafik ve işaret levhasını engellediği gerekçesiyle, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekibi tarafından kesilen 356 TL tutarındaki para cezasının iptali için avukatı Orhan Altın aracılığıyla açtığı davayı kazandı. (Bugün 11:42)

   

  Suriyeli Çocuk Cinayetine 16 Yıl 8 Ay Hapis

  Suriyeli Çocuk Cinayetine 16 Yıl 8 Ay Hapis

  Adana'da, kendisine yumruk ve taşlarla saldırdığını ileri sürdüğü kişilere av tüfeğiyle ateş ederken, yoldan geçen Suriyeli 13 yaşındaki Abdullah Jevvadeh Sakka'nın ölümüne neden olduğu iddiasıyla yargılanan 23 yaşındaki Sezgin Akay 16 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. (Bugün 11:35)

   

  Meksika'daki Çatışma

  Meksika'daki Çatışma

  22 kişinin ölümüyle ilgili üç asker cinayetle suçlanıyor. (Bugün 11:05)

   

  Fatma E.'nin Yürek Burkan Dramı

  Fatma E.'nin Yürek Burkan Dramı

  Denizli'de, 9 yaşında annesinin erkek arkadaşı tarafından tecavüze uğrayan, 11 ve 13 yaşlarında başlık parasına annesi tarafından iki kez evlendirilen genç kadın, 3 çocuk sahibi olduktan sonra eşinin işkencelerine dayanamayıp kaçınca fuhuş batağına düştü. (Bugün 10:44)

   

  Fatma E'nin Suçu Ne?

  Fatma E'nin Suçu Ne?

  Denizli’de, 9 yaşında annesinin erkek arkadaşı tarafından tecavüze uğrayan, 11 ve 13 yaşlarında başlık parasına annesi tarafından iki kez evlendirilen genç kadın, 3 çocuk sahibi olduktan sonra eşinin işkencelerine dayanamayıp kaçınca fuhuş batağına düştü. (Bugün 10:01)

   

  Samsun'dan Kaçan Silahlı Kişiler Tosya'da Yakalandı

  Samsun'dan Kaçan Silahlı Kişiler Tosya'da Yakalandı

  Kastamonu’nun Tosya ilçesinde polisin düzenlediği operasyonda, Samsun’daki ’’ateşli silahla kasten yaralama” olayının failleri yakalandı. (Dün 21:36)

   

  Almanya'daki Terör Örgütü Nsu Davası

  Öldürülen Halit Yozgat'ın ailesinin avukatı Bliwier: "NSU terör üyeleri Beate Zschaepe, Uwe Mundlos ve Uwe Böhnhardt daha önceden NSU ile ilgili bir soruşturma süreci olmasına rağmen yakalanamadı. (Dün 19:45)

   

  Kaldırımı Kazan Polis Köpeklerle Ceset Aradı

  Kaldırımı Kazan Polis Köpeklerle Ceset Aradı

  Bursa'da merkez Nilüfer ilçesinde, iki yıl önce kaybolan tekel bayii işletmecisinin cesedi, iş yeri yakınındaki kaldırım kazılıp arandı. (Dün 19:16)

   

  İran'da Cebbari'nin İdamı Tartışması

  Ülke kamuoyunda, cinayetten hüküm giyen Reyhane Cebbari'ye verilen idam cezasının uygulanıp uygulanmayacağı tartışmaları yaşanıyor. (Dün 18:44)

   

  Uluslararası Uyuşturucu Politikaları ve Halk Sağlığı Sempozyumu

  Uyuşturucu Bağımlılığı Problemi Derneği Üyesi Dr. Gerra: "Travmalar, stresle başa çıkamamaktan kaynaklı problemler, sosyal olarak dışlanma, madde bağımlılığına sebep oluyor" Yemen Uyuşturucu Derneği Başkanı Muneer Al jabri: "Yemen bölgesinde yetiştirilen gat bitkisini 17 milyon kişi kullanıyor" 180 Derece Bağımlılıkla Mücadele Derneği Kurucu Üyesi Eleman: "Yemekten uyku düzenine kadar bağımlılarla ilgileniyor, hayatını belli bir program altına alıyoruz. (Dün 18:43)

   

  Öldürülen Damadın Katil Zanlısı Böyle Yakalandı

  Öldürülen Damadın Katil Zanlısı Böyle Yakalandı

  Trabzon’da düğününde öldürülen damat Serkan İhtiyar’ın katil zanlısı Raşit Genç İstanbul’da kokoreç yemeğe gittiği restoranda yakalandı. (Dün 17:37)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 19:18:21. #1.12#