SON DAKİKA CİNAYET HABERLERİ

Son Dakika Cinayet Haberleri

 • 16:22Kız Kardeşini Öldüren Zanlı Tehditler SavurduKız Kardeşini Öldüren Zanlı Tehditler SavurduAdana'da kız kardeşini ve onun arkadaşını öldüren katil zanlısı polis tarafından yakalandı. Zanlı, "O x şahsı cezaevinden çıktığımda bastonlu da olsam öldüreceğim." dedi.
 • 16:27Domuz Bağı Cinayetinde Gözaltı Sayısı 10'a YükseldiDomuz Bağı Cinayetinde Gözaltı Sayısı 10'a Yükseldiİstanbul'da domuz bağıyla bağlanan Hagop Yakup Demirci'nin ölümüne, eşi Seta Ayda Demirci'nin de yaralanmasına neden olan olayda, gözaltına sayısı 10'a yükseldi.
 • 17:08Fethiye Belediyesi'nden TÜİK'e Fethiye Belediyesi'nden TÜİK'e "En Güvensiz İl" DavasıMuğla'nın Fethiye Belediyesi, Türkiye İstatistik Kurumu'nun en güvenli iller sıralamasında Muğla'yı son sırada göstermesinin ardından verinin 'yok hükmünde" sayılması için dava açtı.
 • 19:07İki Cinayet Zanlısı Sahte Kimlikle Kaçerken Yaklandıİki Cinayet Zanlısı Sahte Kimlikle Kaçerken Yaklandıİşlediği cinayetler nedeniyle 32 yıl hapisle cezalandıran Cemil D. 12 yıl sonra şartlı tahliye edildi. Tahliye şartlarını yerine getirmeyen Cemil D. sahte kimlikle yakalandı.
 • 09:38Cinayeti Zanlısı: Neden Öldürdüm Dediğimi BilmiyorumCinayeti Zanlısı: Neden Öldürdüm Dediğimi BilmiyorumBursa'da, bir peynirciyi bıçaklayarak öldürmekten yargılanan sanık 32 yaşındaki Ö.K., "Neden ben öldürdüm dediğimi bilmiyorum. Biraz psikolojik sorunlarım vardı." dedi.
 • 11:01Varşovalı Hannibal, Samuray Kılıcıyla Dil Hocasını Paramparça EttiVarşovalı Hannibal, Samuray Kılıcıyla Dil Hocasını Paramparça EttiHannibal Lecter takıntılı Varşovalı kütüphaneci, dil hocası kadını samuray kılıcıyla parçalara ayırdı. Parçaları çantaya koyup evine götüren cani, evle birlikte ateşe verdi.
 • 14:38Domuz Bağı Cinayetinde Çalınan 1 Milyon TL'lik Altınlar BulunduDomuz Bağı Cinayetinde Çalınan 1 Milyon TL'lik Altınlar BulunduHarbiye'de Hagop Yakup Demirci'yi domuz bağı ile bağlayarak ölümüne, eşinin de yaralanmasına neden olan 1 milyon TL değerindeki altınlar bulundu.
 • 16:17Bahçeli: Meclis Onayı Olmadan Kara Operasyonu Bize Bir Vatan KaybettirirBahçeli: Meclis Onayı Olmadan Kara Operasyonu Bize Bir Vatan KaybettirirDevlet Bahçeli, 'Suudi Arabistan ile birlikte yapılması gündemde olan kara operasyonuna' yönelik "Türkiye'nin kara operasyonuna girmesi bize bir vatan kaybettirir" dedi.
 • 00:51Domuz Bağı Cinayetinde 3 TutuklamaErmeni asıllı Hagop Yakup Demirci’nin Şişli’deki evinde, hırsızlar tarafından el ve ayakları bağlanarak öldürülmesine ilişkin gözaltına alınan 15 şüpheliden erkek olan 3’ü tutuklandı.
 • 00:49Domuz Bağı Cinayeti'nde 3 TutuklamaHarbiye'deki domuz bağı cinayetiyle ilgili mahkemeye sevk edilen 15 kişiden 3'ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • 21:352016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe KomisyonundaTBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile bağlı ve ilgili kuruluşların bütçelerinin görüşmeleri sürüyor.
 • 17:48Başbakan Davutoğlu Erzincan'daBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "CHP'ye samimiyetle oy vermiş vatandaşlarımıza da bir çağrıda bulunuyorum, kendi partinize, genel başkanınıza sorunuz. Saflarını belirlesinler ya Türkiye Cumhuriyeti safında olacaklar ya da PKK ve PYD'nin safında, ikisi aynı anda olmaz" dedi.
 • 17:47Dünya Radyo GünüEski Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdürü Dr. Hilmi Bengi, "Gerçekten 'kara gün dostu' olan radyoya, olağanüstü dönemlerde ve felaketlerde daha çok ihtiyaç oluyor" dedi.
 • 17:32Aksaray Erkek Arkadaşının Öldürdüğü Liseli Elif Toprağa VerildiAksaray Erkek Arkadaşının Öldürdüğü Liseli Elif Toprağa VerildiErkek arkadaşının öldürdüğü liseli Elif toprağa verildi AKSARAY'da ayırlmak istediği erkek arkadaşı 18 yaşındaki Samet Ermiş tarafından okulun bahçesinde tüfekle ateş edilerek öldürülen lise öğrencisi 16 yaşındaki Elif Zelal Yeni, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 17:28Bahçeli'den 'Kara Operasyonu' AçıklamasıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Hükümet Suudi Arabistanla kurduğu ve kurguladığı ilişkinin yönü ve muhteviyatı hakkında TBMM’ne derhal bilgi vermeli, gelişmeler hakkında doyurucu açıklama ve izahatlar yapmalıdır" dedi.
 • 17:04Bahçeli: Suudi Arabistan'la Yan Yana Geliniyorsa Netice Feci Olaylara Kapı AralayabilecektirMhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gündeme ilişkin değerlendirmelerinin yer aldığı yazılı bir açıklama yaptı.
 • 16:53MHP Genel Başkanı Bahçeli AçıklamasıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Halep'teki kıyım ve katliamın sürmesi halinde Türkiye sınırında mülteci yığılmasının daha da artacağına işaret ederek, "Ortadoğu'nun kana bulanmasına çanak tutan batılı ülkeler Türkiye'yi tabir yerindeyse toplama kampına, sınır bekçiliğine ve mülteci bakıcılığına zorlamaktadır.
 • 16:43Domuz Bağı Cinayeti Şüphelilerine Tutuklama İtalebiHarbiye'deki domuz bağı cinayetiyle ilgili Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na sevkedilen 15 kişi savcılık sorgusunun ardından tutuklanmaları talebiyle mahkemeye gönderildi.
 • 16:40Domuz Bağı Cinayeti Zanlılarının Tamamına Tutuklama TalebiErmeni asıllı Hagop Yakup Demirci’nin Şişli’deki evinde, hırsızlar tarafından domuz bağı ile öldürülmesine ilişkin yürütülen soruşturmada gözaltına alınan 12’si kadın 15 şüphelinin tamamı tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.
 • 16:14Erkek Arkadaşının Öldürdüğü Liseli Elif Toprağa VerildiErkek Arkadaşının Öldürdüğü Liseli Elif Toprağa VerildiAksaray'da ayırlmak istediği erkek arkadaşı 18 yaşındaki Samet Ermiş tarafından okulun bahçesinde tüfekle ateş edilerek öldürülen lise öğrencisi 16 yaşındaki Elif Zelal Yeni, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16:04Karabük'teki Cinayet ve İntihar - Tabancayla Vurularak Öldürülen Polis Memurunun CenazesiKarabük'teki Cinayet ve İntihar - Tabancayla Vurularak Öldürülen Polis Memurunun CenazesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cenazeden detaylar Karabük'teki cinayet ve intihar Yenice ilçesinde oğlu tarafından tabancayla vurularak öldürülen polis memurunun cenazesi, Zonguldak'ta toprağa verildi Karabük'ün Yenice ilçesinde oğlu tarafından tabancayla vurularak öldürülen polis memurunun cenazesi, Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde defnedildi.
 • 16:04Bonzai Cinayeti" Davasında KararKağıthane'de iki yıl önce Bonzai krizine girerek amcası ve yengesini öldürdüğü, anne ve babasıyla 4 kişiyi yaraladığı gerekçesiyle yargılanan sanık Tayyip Pural, 2 kez müebbet ve 8 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • 15:50Domuz Bağı Cinayetinde Çalınan Altınlar BulunduDomuz Bağı Cinayetinde Çalınan Altınlar Bulundu15 şüpheli adliyeye sevkedildi Şüphelilerin yakalandığı operasyon polis kamerasına yansıdı Haber-Kamera: Ali AKSOYER - İdris TİFTİKCİ - İSTANBUL,(DHA) Harbiye'de Hagop Yakup Demirci'yi domuz bağı ile bağlayarak ölümüne neden olan, eşi Şeta Demirci'yi de yaraladıktan sonra İstanbul ve Trabzon'da düzenlenen operasyonla yakalanan 12'si kadın 15 kişi adliyeye sevk edildi.
 • 15:28Okulda Öldürülen Liseli Kız Toprağa VerildiOkulda Öldürülen Liseli Kız Toprağa VerildiAksaray’da aşkına karşılık bulamayan genç tarafından av tüfeği ile öldürülen lise öğrencisi Elif Zelal Yeni (16) gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 15:01Cinayet Zanlıları Adliyeye Sevk EdildiŞişli’de Ermeni asıllı Hagop Yakup Demirci’yi (87) domuz bağıyla öldürerek evde bulunan yaklaşık 1 milyon TL değerindeki ziynet eşyasını çalan hırsızlar, polis tarafından kıskıvrak yakalandı.
 • 14:15Domuz Bağı Cinayeti Zanlılarından 1 Milyon Liralık Ziynet Eşyası ÇıktıDomuz Bağı Cinayeti Zanlılarından 1 Milyon Liralık Ziynet Eşyası ÇıktıŞişli'de, Ermeni asıllı 85 yaşındaki Hagop Yakup Demirci'nin domuz bağıyla öldürülmesi, eşinin de yaralanması olayına karıştıkları gerekçesiyle gözaltına alınan zanlılar adliyeye sevk edildi.
 • 14:10Domuz BağıDomuz Bağı" Cinayeti Zanlıları Adliyeye Sevkedildiİstanbul DHA Şişli'de girdikleri evde domuz bağı ile bağladıkları Hagop Yakup Demirci'nin ölümüne neden olan zanlılar, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevkedildi.
 • 14:00CHP'li Böke'den İktidara 'Tek Adam' TepkisiCHP'li Böke'den İktidara 'Tek Adam' TepkisiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, Türkiye’yi sorun çözme becerisini kaybetmiş bir iktidarın yönettiğini söyleyerek, "Onlar iktidara mecburlar.
 • 13:24Karabük'teki Cinayet ve İntiharKarabük'ün Yenice ilçesinde oğlu tarafından tabancayla vurularak öldürülen polis memurunun cenazesi, Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde defnedildi.
 • 13:15Sedef Öğretmenin Cinayete Kurban Gittiği Ortaya Çıktı, Sevgilisi TutuklandıSedef Öğretmenin Cinayete Kurban Gittiği Ortaya Çıktı, Sevgilisi TutuklandıMersin'in Tarsus İlçesi'nde geçen yıl ağustos ayında trafik kazasında öldüğü kayıtlara geçen öğretmen 23 yaşındaki Sedef Tuncay'ın, cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.
 • 13:11Domuz Bağı Cinayeti Zanlıları Adliyeye ÇıkarıldıDomuz Bağı Cinayeti Zanlıları Adliyeye ÇıkarıldıŞişli'de, Ermeni asıllı 85 yaşındaki Hagop Yakup Demirci'nin domuz bağıyla öldürülmesi, eşinin de yaralanması olayına karıştıkları gerekçesiyle gözaltına alınan zanlılar adliyeye sevk edildi.
 • 12:35Domuz Bağı Cinayeti Zanlıları Adliyeye Sevk EdildiŞişli’de evine giren hırsızlar tarafından domuz bağı ile öldürülen Ermeni asıllı Hagop Yakup Demirci’nin katil zanlıları adliyeye sevk edildi.
 • 12:18İmamın Ölümüne Neden Olan Sürücüye 5 Yıl Hapisİmamın Ölümüne Neden Olan Sürücüye 5 Yıl HapisAdana'da sabah namazına giderken kullandığı elektrikli bisikletine otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybeden imam Agid Erzen'in (23) ölümüne neden olmaktan yakalanan sürücü Emre Kırtan (34), 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 • 12:14Jandarmadan Filmlere Konu Olacak OperasyonBalıkesir’de başarılı bir istihbarat çalışması yürüten jandarma timleri, birbirlerinden habersiz iki cinayet olayının şüphelisini aynı yerde yakaladı.
 • 02:21İzmir'de CinayetBuca ilçesinde silahla yaralanan bir kişi, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
 • 01:54KaktüsKaktüs" İsimli Oyunla Kadına Şiddete Dikkati ÇektilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Seyircilerden detay Sahnelenen oyunlardan detaylar Yönetmen Mehmet Topbaş ile röportaj "Kaktüs" isimli oyunla kadına şiddete dikkati çektiler Muğla'da lise ve üniversite öğrencileri, sahneledikleri "kaktüs" isimli tiyatro oyunu ile töre cinayeti ve kadına şiddeti anlattı Oyunda, geçen yıl öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Arslan'ın temsili tabutunun sahneye getirilerek ağıt yakılması sırasında izleyiciler gözyaşlarını tutamadı Gençlik Merkezi ve Hayalhane 2 Tiyatro Grubu öğrencileri, kadına yönelik şiddete dikkati çekmek amacıyla "Kaktüs" isimli tiyatro oyununu sahneledi.
 • 00:39İzmir - Sokak Ortasında Pompalı Tüfekle Öldürüldüİzmir - Sokak Ortasında Pompalı Tüfekle Öldürüldüİzmir'in Buca İlçesi'nde, sokakta yürüdüğü sırada kimliği belirsiz bir kişi tarafından pompalı tüfekle yaralanan 36 yaşındaki Birol Dayan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
 • 00:31Sokak Ortasında Pompalı Tüfekle ÖldürüldüSokak Ortasında Pompalı Tüfekle Öldürüldüİzmir'in Buca İlçesi'nde, sokakta yürüdüğü sırada kimliği belirsiz bir kişi tarafından pompalı tüfekle yaralanan 36 yaşındaki Birol Dayan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
 • 23:43Kaktüs" İsimli Oyunla Kadına Şiddete Dikkati ÇektilerGençlik Merkezi ve Hayalhane 2 Tiyatro Grubu öğrencileri, kadına yönelik şiddete dikkati çekmek amacıyla "Kaktüs" isimli tiyatro oyununu sahneledi.
 • 21:05Üç Çocuk Annesi Tartıştığı Akrabasını Tabancayla Vurarak ÖldürdüÜç Çocuk Annesi Tartıştığı Akrabasını Tabancayla Vurarak ÖldürdüGiresun'da yaşayan 32 yaşındaki Gülbahar Karaman, tartıştığı eşinin akrabası Ali Karaman'ı tabancayla vurarak öldürdü. Karaman daha sonra emniyete giderek teslim oldu.
 • 20:43Polis Memuru Koz'un Cenazesi Zonguldak'a GönderildiPolis Memuru Koz'un Cenazesi Zonguldak'a GönderildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Törenden görüntü Karabük'teki cinayet ve intihar Yenice ilçesinde şizofreni tedavisi gördüğü belirtilen oğlu tarafından öldürülen polis memuru Koz'un cenazesi, düzenlenen törenin ardından toprağa verilmek üzere Zonguldak'a gönderildi Şizofreni tedavisi gördüğü belirtilen oğlu tarafından öldürülen polis memuru için Yenice ilçesinde tören düzenlendi.
 • 20:35Antalya'daki "Gazinocu Cinayeti" Davasında KararAntalya'nın Serik ilçesinde gazino işleten İskender Doğan'ın bir akaryakıt istasyonunda öldürülmesiyle ilgili 3 kişinin yargılandığı davada sanıklara toplam 47 yıl 3 ay hapis cezası verildi.
 • 20:22Tartışığı Şahsı Tabancayla Öldürdü, Polise Teslim OlduGiresun’un Dereli ilçesinde tartıştığı şahsa kurşun yağdıran kadın olayın ardından polise teslim oldu.
 • 20:01Karabük'teki Cinayet ve İntiharŞizofreni tedavisi gördüğü belirtilen oğlu tarafından öldürülen polis memuru için Yenice ilçesinde tören düzenlendi.
 • 19:47Giresun'da CinayetGiresun'un Dereli ilçesinde bir kadın, tartıştığı eşinin akrabasını tabancayla vurarak öldürdü.
 • 18:26Samsun'da Bıçaklı Saldırı: 1 YaralıSamsun’da bıçakla saldırıya uğrayan bir kişi yaralandı.
 • 18:24Tuzhurmatu?da Saldırılar Sürüyor 4 Ölü, 3 YaralıTuzhurmatu?da Saldırılar Sürüyor 4 Ölü, 3 YaralıTuzhurmatu'da saldırılar sürüyor 4 ölü, 3 yaralı Ahmet Haşim MUHTAROĞLU, 12 ŞUBAT, IRAK (DHA) - Irak'ın Selahattin iline bağlı Tuzhurmatu ilçesinde son 24 saat içerisinde meydana gelen cinayetlerde 2'si Türkmen, 2'si Kürt kökenli olmak üzere 4 kişi öldürüldü, 3 Türkmen de yaralandı.
 • 18:15Gazinocu Cinayetinde 3 Sanığa CezaGazinocu Cinayetinde 3 Sanığa CezaAntalya'nın Serik İlçesi'nde gazino işleten 35 yaşındaki İskender Doğan'ı akaryakıt istasyonunda öldürdüğü suçlamasıyla tutuklu yargılanan Burak Körkılıç, 25 yıl hapse mahkum edildi.
 • 18:09Kavgayı İzlerken Kurşun İsabet Eden Kadın ÖldüKavgayı İzlerken Kurşun İsabet Eden Kadın ÖldüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Zanlıların adli tıpa kontrole getirilmesi Zanlıların emniyet araçları ile götürülmesi Kavgayı izlerken kurşun isabet eden kadın öldü Kayseri'de alacak verecek yüzünden kavga edenleri izleyen kadın, kurşun isabet etmesi sonucu hayatını kaybetti Kayseri'de, 2 kişi arasındaki kavgayı izleyen kadın, tabancayla rastgele ateş edilirken kurşun isabet etmesi sonucu yaşamını yitirdi.
 • 18:053 Kişiyi Silahla Yaralayan Eski Başkanın Yargılanması3 Kişiyi Silahla Yaralayan Eski Başkanın YargılanmasıSamsun’da 3 dolmuş şoförünü tabancayla yaraladığı iddiasıyla tutuklanan eski dolmuş derneği başkanının yargılanmasına başlandı.