06:1900
SON DAKİKA CİNAYET HABERLERİ

Son Dakika Cinayet Haberleri

   

  Başbakan Davutoğlu Kayseri'de

  Davutoğlu: (1) "(Yüksekova'da 3 askerin şehit edilmesi) Bütün bunlar, açık şekilde Kobani olayları ve arkasını takip eden gelişmeler göz önüne alındığında, Türkiye'yi kaosa, kargaşaya sürüklemek isteyen iç ve dış çevreler ve odaklar tarafından nasıl planlar yapıldığının açık bir göstergesi" "Genelkurmay Başkanımıza, İçişleri Bakanımıza ve Hakkari Valimize gerekli talimatları verdim. Her türlü çaba gösterilecek, bu katiller, bu alçaklar yaptıklarının hesabını verecekler. (Dün 21:50)

   

  'Kimseye Verdiğimiz Bir Söz Olmadı'

  "Kimseye Verdiğimiz Bir Söz Olmadı"

  Başbakan Davutoğlu, şehit olan askerlere yapılan saldırıyı hunharca diye niteleyerek, Öcalan'ın talepleriyle ilgili olarak ise, "Kimseye verdiğimiz bir söz olmadı." dedi. (Dün 21:14)

   

  Hemşire, Tuvalette 5 Aylık Cenin Buldu

  Hemşire, Tuvalette 5 Aylık Cenin Buldu

  İzmir'de acil serviste görevli olan ve tuvalete giren hemşire 5 aylık erkek cenini buldu. Şoke olan hemşire hemen polise haber verdi. (Dün 20:32)

   

  Dünyanın En Yoksul Başkanı Veda Ediyor

  Urugay'da yarın yapılacak seçimlerde 2,6 milyon seçmen sandık başına gidiyor. (Dün 20:06)

   

  İran'da İdam

  ABD, Melayeri’nin idam edilmesini kınadı. (Dün 19:10)

   

  Jandarma Yaşlı Çifte Sahip Çıktı

  Jandarma Yaşlı Çifte Sahip Çıktı

  Bursa'da Uludağ eteklerindeki Bağlı Köyü'nde oğulları 8 yıl önce cinayete kurban gidince bakacak kimseleri olmayan 80 yaşındaki Makbule ve 85 yaşındaki Süleyman Durmuş çiftine Jandarma sahip çıktı. (Dün 18:50)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 06:19:49. #1.13#