08:3900
SON DAKİKA CNN HABERLERİ

Son Dakika Cnn Haberleri


... Devamı

  2. Orhan Doğan Barış Ödülü, 21 Eylül'de Verilecek

  Orhan Doğan Barış Ödülü, 21 Eylül'de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında düzenlenecek törenle sahibini bulacak. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Küresel Finansın Liderleri Yarın İstanbul'da Bir Araya Gelecek

  Anadolu Ajansı'nın global iletişim ortağı olduğu ve küresel finansın liderlerini buluşturacak "5. İstanbul Finans Zirvesi" yarın İstanbul'da başlayacak Zirvenin bu yılki konuşmacıları arasında, Gelişen Pazarlarda 20 Küresel Düşünce Lideri’nden biri olarak seçilen İngiliz MRL Corporation Yönetim Kurulu Başkanı Cornelia Meyer, Bahreyn Uluslararası Yatırım Bankası Üst Yöneticisi (CEO) Aabed Al Zeera da bulunacak Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile TCMB Başkanı Erdem (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Uluslararası Hat Sanatı Buluşması"

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Bizim coğrafyamız İslam kelimesinin haksız ve hukuksuz bir şekilde terörle ve vahşetle anıldığı bir coğrafya haline getirilmeye çalışılıyor. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Pentagon: IŞİD İle Savaş Halindeyiz

  Pentagon: IŞİD İle Savaş Halindeyiz

  Beyaz Saray ve Pentagon "ABD olarak, tıpkı El Kaide ile olduğu gibi IŞİD ile de savaş halinde olduklarını" açıkladı. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  CIA, IŞİD Militanlarının Sayısına İlişkin Tahminini Güncelledi

  CIA, IŞİD Militanlarının Sayısına İlişkin Tahminini Güncelledi

  CIA Sözcüsü Trapani: "IŞİD, Irak ve Suriye'de 20 bin ila 31 bin 500 savaşçı toplayabilir, bu sayı CIA'in önceki tahminlerine göre 2 3 kat artışa tekabül ediyor." dedi. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Cıa: Işid'e 80 Ülkeden 15 Binden Fazla Savaşçı Katıldı

  Cıa: Işid'e 80 Ülkeden 15 Binden Fazla Savaşçı Katıldı

  Amerikan Merkezi Haberalma Teşkilatı (CIA) yetkilileri, radikal selefi IŞİD örgütüne katılmak üzere Suriye’ye 80 ülkeden 15 binden fazla savaşçının gittiğini bildirdi. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Ebru Baki Canlı Yayında Olduğunu Unuttu

  Ebru Baki Canlı Yayında Olduğunu Unuttu

  CNN Türk'te ekonomi programı 'Parametre'nin sunucusu Ebru Baki'nin canlı yayında yaptığı hareketler izleyenleri şaşkına çevirdi. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Küresel Finansın Liderleri İstanbul'da Buluşacak

  İstanbul Finans Zirvesi'nin (IFS) bu yılki konuşmacıları arasında, Gelişen Pazarlarda 20 Küresel Düşünce Lideri’nden biri olarak seçilen İngiliz MRL Corporation Yönetim Kurulu Başkanı Cornelia Meyer, Bahreyn Uluslararası Yatırım Bankası CEO'su Aabed Al Zeera da bulunacak Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile TCMB Başkanı Erdem Başçı'nın katılımının da beklendiği zirvede, yerli ve yabancı finans piyasalarının önde gelen temsilcileri çeşitli sunumlar gerçekleştirecek. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Öldürülen Amerikalı Gazeteci Sotloff'un Işid'e 'Satıldığı' İddiası

  Öldürülen Amerikalı Gazeteci Sotloff'un Işid'e "Satıldığı" İddiası

  Beyaz Saray Sözcüsü Earnest: "(Sotloff'un Suriyeli ılımlı muhalifler tarafından IŞİD'e satıldığı iddiası hakkında) Bana verilen bilgiye dayanarak, bunun doğru olduğuna inanmıyorum, benim elimdeki bilgiyle uyuşmuyor" (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.09.2014 08:39:55. #1.12#