06:1900
SON DAKİKA COŞKUN SABAH HABERLERİ

Son Dakika Coşkun Sabah Haberleri


COŞKUN SABAH

Coşkun Sabah 16 Ekim 1954, Diyarbakır doğumlu Süryani asıllı müzisyendir.Annesinin adı Roza, babasının adı Marsello'dur. Evli ve bir kız babasıdır, kızına annesinin adını koymuştur. Çok sayıda hit olmuş bestesi vardır ve 1980'li yılların sonu 1990'lı yılların başında büyük bir çıkış yakalamış olup... Devamı

   

  Yumurta Topuk Ayakkabıyı Yaşatıyor

  Samsun’un Çarşamba İlçesinde 1977 yılından itibaren ayakkabı imalatçılığı yapan, bir dönem ilçenin Kunduracılar Odası Başkanlığı’nı da yürüten Mithat Özcan, Çarşamba’nın bir kültürü olan ''yumurta topuk'' olarak bilinen Çarşamba ayakkabısını imal ediyor, satışını yapıyor, çeşitli dönemlerde de hediye ederek bu kültürü yaşatıyor. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Osman Coşkun'dan Gazetecilere İftar Yemeği

  Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Osman Coşkun'dan Gazetecilere İftar Yemeği

  Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Osman Coşkun, Türkiye’nin sınırları ötesinde Filistin’de bir insanlık katliamı yaşandığını belirterek; “Ülkenin ekonomik seviyesinin üst seviyeye çıkması, güçlü bir Türkiye’nin oluşmasını sağlamak ve dünyada mazlumların ölmesinin önüne geçecek teknolojiye, sisteme, güce ulaşmak milletimizin kaçınılmaz zorunluluğudur” dedi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Gazeteciler Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri İftarında Buluştu

  Gazeteciler Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri İftarında Buluştu

  Yozgat’ta görev yapan yerel ve ulusal ajans temsilcileri Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından verilen iftar yemeğinde bir araya geldi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Büyükşehir'den Gümbür Gümbür Ramazan Programı

  Büyükşehir'den Gümbür Gümbür Ramazan Programı

  Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin Mübarek Ramazan ayında il bütününde düzenlediği konser ve etkinlik programı açıklandı. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Banyoda Düşünce Öldü

  Sivas'ta oturan 67 yaşındaki Ahmet Coşkun banyoda dengesini yitirip düşünce öldü. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  Orhaneli'de "23. Karagöz Kültür Şenliği"

  Orhaneli ilçesinde, "23. Karagöz Kültür Şenliği" başladı. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Sanatçılar Simülatörle Uçuş Deneyimi Yaşadı

  THY'yi ziyaret eden bazı sanatçılar, simülatörle uçarak, kabin içi eğitim tatbikatlarına katıldı. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Ünlü Sanatçılar THY Simülatöründe Uçuş Keyfi Yaşadı

  Türk Hava Yolları (THY), ünlü sanatçıları uçuş eğitim merkezinde ağırladı. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Ünlü Sanatçılar THY'nin Konuğu

  Ünlü Sanatçılar THY'nin Konuğu

  Türk hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, ünlü sanatçılar Emel Sayın, Coşkun Sabah, Cengiz Kurtoğlu, Emrah, Ahmet Selçuk İlkan, Bedaia Akartürk, Neşe Karaböcek, Metin Şentürk, Seyyal Taner, Sami Aksu, Ege, Selçuk Ural, Ozan Doğulu, Ersan Erdura ve İskender Ulus'u Turkish DO&CO tesislerinde ve Türk Hava Yolları Uçuş İşletme Başkanlığında misafir etti. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.08.2014 06:19:57. #1.11#