SON DAKİKA COŞKUN SABAH HABERLERİ

Son Dakika Coşkun Sabah Haberleri


COŞKUN SABAH

Coşkun Sabah 16 Ekim 1954, Diyarbakır doğumlu Süryani asıllı müzisyendir.Annesinin adı Roza, babasının adı Marsello'dur. Evli ve bir kız babasıdır, kızına annesinin adını koymuştur. Çok sayıda hit olmuş bestesi vardır ve 1980'li yılların sonu 1990'lı yılların başında büyük bir çıkış yakalamış olup... Devamı

12:12
Alanyalı Kamburoğlu Şirketi, 50'nci Yılını Coşkun Sabah ile Kutladı Antalya'nın Alanya İlçesi'nde yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Kamburoğlu AŞ'nin '5'inci Geleneksel Su Tesisatı ve Seramik Ustaları Semineri ile 50'nci Kuruluş Yıldönümü' gecesinde sanatçı Coşkun Sabah konser verdi.
Alanyalı Kamburoğlu Şirketi, 50'nci Yılını Coşkun Sabah ile Kutladı
10:57
Otelinde Kalan Ünlüler İçin Köşe Yaptırdı Bartın’da bir otel işletmecisi, otelinde konaklayan ünlü simaların isimlerini duvara yazdırması dikkat çekti.
Otelinde Kalan Ünlüler İçin Köşe Yaptırdı
10:07
Coşkun Sabah'ın Organizasyon Tepkisi Kuşadası’nda bir düğün salonunda sahne alan ünlü sanatçı Coşkun Sabah, beklenen ilgiyi görmediği Kadınlar Matinesi’nde organizasyon bozukluğu ve sahnenin yanlış yerde kurulmasına tepki gösterdi.
Coşkun Sabah'ın Organizasyon Tepkisi
09:36
Coşkun Sabah Sahnede Aksaklıklar Yaşayınca Tepki Gösterdi Bir düğün salonunda sahne alan ünlü sanatçı, beklenen ilgiyi görmediği Kadınlar Matinesi'nde organizasyon bozukluğuna ve sahnenin yanlış yerde kurulmasına tepki gösterdi.
Coşkun Sabah Sahnede Aksaklıklar Yaşayınca Tepki Gösterdi
18:04
Sanatçı Sabah Unutulmaz Eserleri Seslendirdi Büyükşehir Belediye Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında, Ziya Taşkent Konser Salonu’nda sahne alan ünlü sanatçı Coşkun Sabah, unutulmaz udnamelerini üstün sahne performansı ile Sakaryalı sevenlerinin beğenisine sundu.
Sanatçı Sabah Unutulmaz Eserleri Seslendirdi
12:07
Kosova'da Coşkun Sabah'lı Yılbaşı Kutlaması Kosova'nın Prizren kentinde, yılbaşının 2. gecesi sahne alan ünlü sanatçı Coşkun Sabah, Kosovalılarla hep birlikte şarkılarını söyledi.
Kosova'da Coşkun Sabah'lı Yılbaşı Kutlaması
12:05
Kosova, Yılbaşını Coşkun Sabah ile Kutladı Kosova'da yılbaşının 2. gecesi sahne alan ünlü sanatçı Coşkun Sabah Kosovalılarla hep birlikte şarkılarını söyledi.
Kosova, Yılbaşını Coşkun Sabah ile Kutladı
10:16
Kosova, Yılbaşını Coşkun Sabah ile Kutladı Kosova'da yılbaşının 2. gecesi sahne alan ünlü sanatçı Coşkun Sabah Kosovalılarla hep birlikte şarkılarını söyledi.
Kosova, Yılbaşını Coşkun Sabah ile Kutladı
01:54
Coşkun Sabah'ın Zor Anları Ünlü sanatçı Coşkun Sabah, 2014 yılının son saatlerinde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Coşkun Sabah'ın Zor Anları
11:37
TÜGİK Camiası, İş Zirvesinde Buluşuyor İş dünyasının önde gelen isimlerini buluşturacak olan zirve, katılımcılara yepyeni ufuklar açacak.
08:54
Tügik Camiası, İş Zirvesinde Buluşuyor Türkiye’nin ekonomi tabanlı en büyük STK’ larından biri olan TÜGİK, önümüzdeki hafta yılın en büyük iş zirvesine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
11:16
TÜGİK Camiası, Yılın En Büyük İş Zirvesinde Buluşuyor STK'larından biri olan TÜGİK, önümüzdeki ay, yılın en büyük iş zirvesine evsahipliği yapmaya hazırlanıyor.
15:19
Aibü Rektörü Coşkun Bgc'de Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, sabah saatlerinde Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, Başkan Bülent Velioğlu ve yönetimine başarılar diledi.
Aibü Rektörü Coşkun Bgc'de
16:05
Galatasaray Kulübü'nün Kongresi Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in de aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim kongrede oy kullandı.
Galatasaray Kulübü'nün Kongresi
17:43
46. Selçuk Efes Festivali Sona Erdi 9-12 Eylül tarihleri arasındaki gerçekleştirilen 46. Selçuk-Efes Festivali sona erdi.
46. Selçuk Efes Festivali Sona Erdi
09:24
46. Selçuk- Efes Festivali Başlıyor 46. Selçuk – Efes Festivali başlıyor. 9- 12 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek festivalde coşku, eğlence, sevgi ve kardeşlik Selçuk'u saracak.
12:48
Yumurta Topuk Ayakkabıyı Yaşatıyor Samsun’un Çarşamba İlçesinde 1977 yılından itibaren ayakkabı imalatçılığı yapan, bir dönem ilçenin Kunduracılar Odası Başkanlığı’nı da yürüten Mithat Özcan, Çarşamba’nın bir kültürü olan ''yumurta topuk'' olarak bilinen Çarşamba ayakkabısını imal ediyor, satışını yapıyor, çeşitli dönemlerde de hediye ederek bu kültürü yaşatıyor.
11:59
Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Osman Coşkun'dan Gazetecilere İftar Yemeği Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Osman Coşkun, Türkiye’nin sınırları ötesinde Filistin’de bir insanlık katliamı yaşandığını belirterek; “Ülkenin ekonomik seviyesinin üst seviyeye çıkması, güçlü bir Türkiye’nin oluşmasını sağlamak ve dünyada mazlumların ölmesinin önüne geçecek teknolojiye, sisteme, güce ulaşmak milletimizin kaçınılmaz zorunluluğudur” dedi.
Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Osman Coşkun'dan Gazetecilere İftar Yemeği
10:39
Gazeteciler Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri İftarında Buluştu Yozgat’ta görev yapan yerel ve ulusal ajans temsilcileri Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından verilen iftar yemeğinde bir araya geldi.
Gazeteciler Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri İftarında Buluştu
14:53
Coşkun Sabah ve Nihat Akçer'den Muhteşem Konser Konyaaltı Belediyesi’nin düzenlediği ramazan etkinlikleri, sevilen ses sanatçısı Coşun Sabah’ın konseriyle başladı.
Coşkun Sabah ve Nihat Akçer'den Muhteşem Konser
12:14
Ramazan Ayı Konyaaltı'nda Dolu Dolu Geçecek Ramazan ayı için hazırlıklarını tamamlayan Antalya'nın Konyaaltı Belediyesi, her hafta cuma ve cumartesi günleri renkli etkinliklerle halk buluşması konserleri düzenliyor.
Ramazan Ayı Konyaaltı'nda Dolu Dolu Geçecek
16:41
Büyükşehir Ramazan Etkinlik Programını Açıkladı Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin mübarek Ramazan ayında il bütününde düzenlediği konser ve etkinlik programı açıklandı.
Büyükşehir Ramazan Etkinlik Programını Açıkladı
16:13
Büyükşehir'den Gümbür Gümbür Ramazan Programı Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin Mübarek Ramazan ayında il bütününde düzenlediği konser ve etkinlik programı açıklandı.
Büyükşehir'den Gümbür Gümbür Ramazan Programı
13:42
Banyoda Düşünce Öldü Sivas'ta oturan 67 yaşındaki Ahmet Coşkun banyoda dengesini yitirip düşünce öldü.
13:07
Orhaneli'de "23. Karagöz Kültür Şenliği" Orhaneli ilçesinde, "23. Karagöz Kültür Şenliği" başladı.
12:31
Sanatçılar Simülatörle Uçuş Deneyimi Yaşadı THY'yi ziyaret eden bazı sanatçılar, simülatörle uçarak, kabin içi eğitim tatbikatlarına katıldı.
12:09
Ünlü Sanatçılar THY Simülatöründe Uçuş Keyfi Yaşadı Türk Hava Yolları (THY), ünlü sanatçıları uçuş eğitim merkezinde ağırladı.
12:07
Ünlü Sanatçılar THY'nin Konuğu Türk hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, ünlü sanatçılar Emel Sayın, Coşkun Sabah, Cengiz Kurtoğlu, Emrah, Ahmet Selçuk İlkan, Bedaia Akartürk, Neşe Karaböcek, Metin Şentürk, Seyyal Taner, Sami Aksu, Ege, Selçuk Ural, Ozan Doğulu, Ersan Erdura ve İskender Ulus'u Turkish DO&CO tesislerinde ve Türk Hava Yolları Uçuş İşletme Başkanlığında misafir etti.
Ünlü Sanatçılar THY'nin Konuğu
16:17
Coşkun Sabah'ın Ailecek Pide Keyfi Coşkun Sabah, eşi ve çocuklarıyla birlikte hafta sonu Tarihi Fatih Karadeniz Pidecisi'nde görüntülendi.
Coşkun Sabah'ın Ailecek Pide Keyfi
13:03
Soba Kovasından Çıkan Kıvılcım Öğretmenin Evini Yaktı Balıkesir'in Edremit ilçesinde, bir emekli öğretmen, soba kovasını değiştirirken çıkan kıvılcım sebebiyle evini yaktı.
Soba Kovasından Çıkan Kıvılcım Öğretmenin Evini Yaktı
11:48
Chpli Piriştina'ya Baba Toprağında Sevgi Seli CHP Buca Belediye Başkan Adayı Levent Piriştina,"Dede toprağım" dediği Yaylacık’ta büyük bir sevgi seliyle karşılaştı.
Chpli Piriştina'ya Baba Toprağında Sevgi Seli
11:23
Coşkun Sabah İzmir'de Coşturdu İzmir’de, Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlamaları nedeniyle sahneye çıkan Coşkun Sabah şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi.
Coşkun Sabah İzmir'de Coşturdu
15:30
Rizeli Muhtar Adayına Dünyadan Destek Kaplıca Mahallesi'nden muhtar adayı olan Serkan Öz, 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için ilginç bir kampanya yürütüyor.
Rizeli Muhtar Adayına Dünyadan Destek
10:14
Coşkun Sabah da Kahramanmaraş Piazza'yı Tercih Etti Kendine has yorumu, elinden düşürmediği udu ve buğulu sesiyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü sanatçı Coşkun Sabah, konser için geldiği Kahramanmaraş’ta Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ini ziyaret etti.
Coşkun Sabah da Kahramanmaraş Piazza'yı Tercih Etti
02:29
Milli Piyango 19 Şubat Çekilişi Tosya'da Yapıldı Kastamonu’nun Tosya ilçesinde Saat 19.00’ da başlayan çekiliş Tosya Mehmet Erkaragülle Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi.
Milli Piyango 19 Şubat Çekilişi Tosya'da Yapıldı
20:50
Milli Piyango Kastamonu'da Çekildi Milli Piyango’nun 19 Şubat çekilişi, Kastamonu’nun Tosya ilçesinde yapıldı.
Milli Piyango Kastamonu'da Çekildi
11:55
Sanatçılardan Muhtar Adayına Videolu Destek Rize’de Kaplıca Mahallesi Muhtar adayı Serkan Öz, aday tanıtım filminde cep telefonu ile çekilmiş ünlülerin görüntülerini kullanınca Türkiye'deki bir çok kesimin dikkatini çekmeyi başardı.
Sanatçılardan Muhtar Adayına Videolu Destek
09:18
Rizeli Muhtar Adayı Seçim Kampanyası ile Dikkat Çekmeyi Sürdürüyor Rize’de Kaplıca Mahallesi Muhtar adayı Serkan Öz, aday tanıtım filminde cep telefonu ile çekilmiş ünlülerin görüntülerini kullanınca hem Rizeliler'in hem de Türkiye'deki bir çok kesimin dikkatini çekmeyi başardı.
Rizeli Muhtar Adayı Seçim Kampanyası ile Dikkat Çekmeyi Sürdürüyor
17:34
Onur Şan'dan Türkü Ziyafeti Büyükşehir Belediyesi, kültür-sanat etkinlikleri çerçevesinde her hafta ünlü isimleri Kayseri'ye getirmeye devam ediyor.
Onur Şan'dan Türkü Ziyafeti
16:49
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür-sanat Etkinlikleri Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde her hafta ünlü isimleri Kayseri'ye getirmeye devam ediyor.
09:23
Bilecik'te Çoşkun Sabah Rüzgarı Sanatçı Coşkun Sabah, Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenen kültürel etkinlikler kapsamında kente gelerek konser verdi.
Bilecik'te Çoşkun Sabah Rüzgarı
23:01
Bilecik'te Coşkun Sabah Rüzgarı Esti Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte, sanatçı Coşkun Sabah, sevilen şarkılarını seslendirdi.
Bilecik'te Coşkun Sabah Rüzgarı Esti
13:24
Coşkun Sabah ile Anılar Canlandı Kayseri Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde sanatçı Coşkun Sabah bir konser verdi.
Coşkun Sabah ile Anılar Canlandı
11:04
Coşkun Sabah Kayserili'leri 'Gesi Bağları' ile Coşturdu Kayseri Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde, udi şarkıcı sanatçı Coşkun Sabah konser verdi.
Coşkun Sabah Kayserili'leri 'Gesi Bağları' ile Coşturdu
10:20
Coşkun Sabah ile Anılar Canlandı Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde ünlü sanatçı Coşkun Sabah bir konser verdi.
Coşkun Sabah ile Anılar Canlandı
11:59
Kültür-Sanat Hız Kesmiyor Büyükşehir Belediyesi kültür-sanat etkinliklerinde bu hafta Kültür Bakanlığı Ankara Devlet Tiyatrosu ile Ünlü Sanatçı Coşkun Sabah sahne alacak.
Kültür-Sanat Hız Kesmiyor
17:27
En İlginç Seçim Kampanyası Rize'de 30 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Kaplıca Mahallesi'nde muhtar olmak isteyen Serkan Öz, Demet Akbağ'lı, Coşkun Sabah'lı Berk Oktay'lı tanıtım filmi ile seçimlere iddialı hazırlanıyor.
En İlginç Seçim Kampanyası
16:32
Görüntülü) - Rizeli Muhtar Adayına Ünlülerden Destek Rize'nin Kaplıca Mahallesi Muhtar adayı Serkan Öz, aralarında Demet Akbağ, Coşkun Sabah, Berk Oktay'ın da bulunduğu ünlülerin kendisine destek veren görüntülü anonslarından klip yaptı, soysal paylaşım sitesinde yayınladı.
16:12
Demet Akbağ'lı, Coşkun Sabah'lı Berk Oktay'lı Türkiye'nin en renkli muhtarlık yarışı - Rize'de 30 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Kaplıca Mahallesi'nde muhtar olmak isteyen Serkan Öz, Demet Akbağ'lı, Coşkun Sabah'lı Berk Oktay'lı tanıtım filmi ile seçimlere iddialı hazırlanıyor.
Demet Akbağ'lı, Coşkun Sabah'lı Berk Oktay'lı Türkiye'nin en renkli muhtarlık yarışı -
14:40
Rizeli Muhtar Adayı Kimsenin Aklına Gelmeyeni Yaptı Rize'de Kaplıca Mahallesi Muhtar adayı Serkan Öz, ünlülerden cep telefonu ile kendisini destekleyen kısa filmler çekmelerini istedi.
Rizeli Muhtar Adayı Kimsenin Aklına Gelmeyeni Yaptı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:15:01. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA COŞKUN SABAH HABERLERİ
[Hata Bildir]