SON DAKİKA ÇUKUROVA HOLDİNG HABERLERİ

Son Dakika Çukurova Holding Haberleri

09:57
Ekonomide 2014 Böyle Geçti Yılın ikinci çeyreğinde Türkiye'nin önemli projelerinin başında yer alan İstanbul'a yapılacak üçüncü havalimanının temeli atıldı Çekirdek enflasyon yıllık yüzde 9,32 ile son 7 yılın en yüksek seviyesine ulaştı Twitter'a getirilen erişim engeli nisanda, YouTube'e getirilen erişim engeli ise haziran ayında kaldırıldı Japonya'da üretilen ve Türk mühendislerinin de üretim ve testlerinde görev aldığı TÜRKSAT 4B uydusunun yapımı tamamlandı Fed, aylık 45 milyar dolarlık tahvil alım miktarını 10
Ekonomide 2014 Böyle Geçti
11:26
TANAP Projesi'nde Karamehmet Sürpriz Yaptı Çukurova Holding patronu Mehmet Emin Karamehmet, Noksel firmasıyla yer aldığı konsorsiyumla TANAP'ta kendine yer buldu.
TANAP Projesi'nde Karamehmet Sürpriz Yaptı
22:08
Çukurova Holding ile Ziraat Bankası Arasındaki Kredi Sözleşmesi Ziraat Bankası, "Çukurova Holding ve Bankamız arasında kredi sözleşmesi imzalandı." açıklamasını yaptı.
Çukurova Holding ile Ziraat Bankası Arasındaki Kredi Sözleşmesi
09:19
Turkcell'de Rehinli Hisse Düğümü Ziraat Kredisi ile Çözüldü Türkiye'nin en büyük mobil operatörü Turkcell'de, Çukurova Grubunun Alfa Grubuna "rehinli hisse düğümü" Ziraat Bankasından sağlanan kredi ile çözüldü.
Turkcell'de Rehinli Hisse Düğümü Ziraat Kredisi ile Çözüldü
20:02
Karamehmet, Turkcell Borcunu Kapattı Çukurova Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Karamehmet, Rus Alfa Grubu'na ödemesi gereken 1.6 milyar dolarlık borcunu, temin ettiği kredi ile ödedi.
Karamehmet, Turkcell Borcunu Kapattı
16:13
Turkcell'de Anlaşma Sağlandı Privy Council Çukurova ve Alfa anlaşmasını onayladı.
Turkcell'de Anlaşma Sağlandı
19:08
Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonu İstanbul 1. Sulh Ceza Hakimliği, 8 kişinin tutuklanmasına gerekçe olarak, birçok kişinin takma isimlerle dinlenildiği belirtilen İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişliği'nin raporlarını gösterdi Bu raporlarda, aralarında siyasetçi, milletvekili, gazeteci, yazar, yargı mensubu, emniyet müdürü, jandarma görevlisi, kanaat önderleri, sanatçılar, iş adamları, siyasetçiler, akademisyenlerin de bulunduğu çok sayıda kişinin "Ergenekon, organize suç örgütü ve illegal faaliyet gösteren şahıslarla
18:40
Turkcell'de Çukurova ve Rus Ortak Alfa, Ödemede Anlaştı İngiliz Yüksek Mahkemesi (Privy Council), Turkcell’in dava konusu olan hisselerine ilişkin Çukurova ve Turkcell’in Rus ortağı Alfa Grubu’nun ödeme konusunda anlaştığını açıkladı.
13:03
Tut İlçesinde Konserler Adıyaman’ın Tut ilçesinde Tut Belediyesi ile Çukurova Holding ortaklaşa konser düzenledi.
Tut İlçesinde Konserler
15:07
Çukurova Holding'e Ek Süre İngiliz Yüksek Mahkemesi, Çukurova Holding'e Alfa şirketine yapacağı ödeme için ek süre verdi.
Çukurova Holding'e Ek Süre
13:45
İngiliz Yüksek Mahkemesi Çukurova İçin Tarihi 30 Temmuz'a Revize Etti İngiliz Yüksek Mahkemesi (Privy Council) Çukurova Gurubu’nun Turkcell'deki dava konusu olan hissesine ilişkin Alfa Grubu'na yapılması gereken ödemenin süresinin 30 Temmuz tarihine uzatıldığını belirten yeni bir açıklama yaptı.
İngiliz Yüksek Mahkemesi Çukurova İçin Tarihi 30 Temmuz'a Revize Etti
11:04
İngiliz Yüksek Mahkemesi Çukurova'ya Ek Süre Verdi İngiliz Yüksek Mahkemesi (Privy Council) Çukurova Gurubu’nun Turkcell'deki dava konusu olan hissesine ilişkin Alfa Grubu'na yapılması gereken ödemenin süresini 23 Temmuz tarihine kadar uzatma kararı aldı.
İngiliz Yüksek Mahkemesi Çukurova'ya Ek Süre Verdi
11:01
Karamehmet, Turkcell İçin Ülker'in Kapısını Çaldı Turkcell'deki hissesini geri almak için kaynak arayan Mehmet Emin Karamehmet, Ülker bünyesindeki Gözde Girişim'le görüşüyor.
Karamehmet, Turkcell İçin Ülker'in Kapısını Çaldı
18:34
Çukurova Grubu'ndan Turkcell Açıklaması Çukurova Grubu, Turkcell hisselerini geri almak için Alfa'ya yapılacak ödemenin finansman görüşmelerinin sürdüğünü açıkladı.
Çukurova Grubu'ndan Turkcell Açıklaması
12:37
Göztepe Satılıyor Altınbaş Holding'in, Göz-Göz için petrol işi yapan Genel Energy ile 9 milyon dolara el sıkıştığı ortaya çıktı.
Göztepe Satılıyor
17:12
Göztepe'yi 7 Yılda 14 Teknik Direktör Çalıştırdı Devredilmesi için önemli adımlar atılan Göztepe, Altınbaş Holding döneminde 'Teknik direktör ve futbolcu değirmeni' gibi çalıştı.
13:48
SPK'dan Turkcell Açıklaması SPK Başkanı Vahdettin Ertaş, Turkcell'de genel kurul için gerekli adımların atılmaması durumunda kendilerinin harekete geçeceğini söyledi.
SPK'dan Turkcell Açıklaması
15:52
BMC'ye Katarlı Ortak Geliyor BMC'yi satın alan Es Mali Yatırım'da yüzde 191 sermaye artırımı sonrası Katar'ın payı yüzde 50 olacak.
BMC'ye Katarlı Ortak Geliyor
22:27
Tataristan Cumhurbaşkanı: Türkiye'de İşbirliği İstiyoruz Türkiye-Tataristan Akdeniz Ekonomi ve Ticaret Forumu'na katılan Tataristan Cumhurbaşkanı Rustam Minnihanov, fabrikaları gezdi.
Tataristan Cumhurbaşkanı: Türkiye'de İşbirliği İstiyoruz
21:11
Tataristan Cumhurbaşkanı: Türkiye'yle İşbirliği İstiyoruz Türkiye-Tataristan Akdeniz Ekonomi ve Ticaret Forumu'na katılan Tataristan Cumhurbaşkanı Rustam Minnihanov, fabrikaları gezdi.
10:47
BP'nin Eski CEO'su Hayward Paylaşılamıyor Çevre felaketine yol açan kaza sonrası BP'nin başından ayrılmak zorunda kalan Hayward, Genel Energy ve Glencore Xstrata arasında paylaşılamıyor.
BP'nin Eski CEO'su Hayward Paylaşılamıyor
16:54
İngiliz Yüksek Mahkemesi Çukurova Holding'in Temyiz Talebini Reddetti İngiliz Yüksek Mahkemesi Çukurova Holding'in temyiz talebini reddetti.
14:11
Çukurova Holding'in Temyiz Başvurusu Reddedildi İngiltere Yüksek Mahkemesi, Çukurova'nın Sonera'ya 932 milyon dolar tazminat ödemesini içeren Cenevre Mahkemesi kararının temyiz talebini reddetti.
Çukurova Holding'in Temyiz Başvurusu Reddedildi
14:10
Çukurova Holding'in Temyiz Başvurusu Reddedildi İngiltere Yüksek Mahkemesi, Çukurova'nın Sonera'ya 932 milyon dolar tazminat ödemesini içeren Cenevre Mahkemesi kararının temyiz talebini reddetti.
Çukurova Holding'in Temyiz Başvurusu Reddedildi
10:25
Turkcell'de Kritik Karar 13 Mayıs'ta Verilecek İngiliz Yüksek Mahkemesi, Turkcell hissedarları Çukurova Holding ve Sonera Holding arasındaki davada kararını 13 Mayıs'ta açıklayacak.
Turkcell'de Kritik Karar 13 Mayıs'ta Verilecek
12:53
TMSF Bmc'nin Satışına Onay Verdi Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) BMC'nin Ethem Sancak'ın sahibi olduğu Es Mali Yatırım ve Danışmanlık'a BMC'nin satışını onayladığını duyurdu.
TMSF Bmc'nin Satışına Onay Verdi
15:44
Ethem Sancak'tan Bmc'ye 751 Milyon Lira *ethem Sancak, "1 milyon araba üretiyoruz biz. Hiçbirisi milli marka değil. Kore'nin, Malezya'nın, Hindistan'ın bir sürü marka arabası var pazarda.
Ethem Sancak'tan Bmc'ye 751 Milyon Lira
14:08
Ethem Sancak'tan BMC'ye 751 Milyonluk Teklif ES Mali Yatırım ve Danışmalık AŞ'nin sahibi Ethem Sancak, BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğü için 751 milyon lira teklif verdi.
11:41
Bmc İçin Son Teklif 751 Milyon Lira TMSF'nin Çukurova'dan devraldığı BMC'nin ilk satış ihalesinde nihai pazarlık yapıldı.
15:09
Bmc'nin Tek Talibi Ethem Sancak Oldu Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından satışa sunulan BMC'ye tek teklif, Ethem Sancak'tan geldi.
Bmc'nin Tek Talibi Ethem Sancak Oldu
13:53
TMSF'nin Bmc Satış İhalesi TMSF'nin Çukurova Holding'ten yönetimini devraldığı ağır ve zırhlı araç üreticisi BMC'nin satış ihalesinde tek teklif, 725 milyon lira ile iş adamı Ethem Sancak'ın sahibi olduğu ES Mali Yatırım ve Danışmalık AŞ'den geldi Teklifin 985 milyon lira olan muhammen bedelinin altında kalması nedeniyle, Fon Kurulu tarafından karar verilmesi halinde 2 Mayıs Cuma günü saat 11.00’de pazarlık aşamasıyla ihaleye devam edileceği belirtildi.
11:50
Bmc'ye 725 Milyon Lira Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından 985 milyon lira muhammen bedelle satışa çıkartılan BMC için bugün düzenlenen ihalede tek teklif Ethem Sancak'ın sahibi olduğu Es Mali Yatırım ve Danışmanlık'tan geldi.
03:14
ABD Mahkemesi, Çukurova Holding'in Önünü Açtı ABD'deki mal varlıklarının dondurulması kararının bozulması sonrası Çukurova Holding'e Turkcell hisselerini geri alma yolu açıldı.
ABD Mahkemesi, Çukurova Holding'in Önünü Açtı
16:25
Turkcell 20 Yaşında Turkcell'in 20 yıllık toplam yatırım miktarı 23 milyar lirayı aştı.
Turkcell 20 Yaşında
13:20
Digiturk'e Biri Yabancı İki Müşteri Çıktı Digitürk'le ilgilenen bir yabancı ve bir Türk yatırımcı olduğunu belirten TMSF Başkanı, sürecin başarısız olması halinde ihaleye çıkılacağını söyledi.
Digiturk'e Biri Yabancı İki Müşteri Çıktı
13:50
BMC İhale Tarihi Ertelendi TMSF'nin yönetimini devraldığı BMC'nin satış ihalesi yüksek katılım sağlanması amacıyla 10 Nisan'dan 30 Nisan'a erteledi.
BMC İhale Tarihi Ertelendi
13:34
TMSF Katılımı Artırmak İçin Bmc İhalesini Erteledi Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), BMC satış ihalesini, katılımı artırmak için 20 gün erteledi.
11:13
Turkcell Genel Kurul Yapmaya Hazırlanıyor Türkiye'nin en büyük mobil iletişim operatörü Turkcell, üç yıl aradan sonra genel kurul yapmaya hazırlanıyor.
09:19
2011'in Kirpi'si 3 Yıl Sonra Banttan İndi! BMC, bugün 25 Kirpi ve 10 askeri kamyonu orduya teslim edecek.
2011'in Kirpi'si 3 Yıl Sonra Banttan İndi!
14:32
Türk Telekom'un Gözü Digiturk'te Türk Telekom'un CEO'su Rami Aslan, Digitürk'le hala ilgili olduklarını açıkladı.
Türk Telekom'un Gözü  Digiturk'te
16:03
Türkiye'nin En İtibarlı Üç Firması Koç, Sabancı ve Arçelik Türkiye İtibar Endeksi'nin 2011, 2012 ve 2013 yılı araştırmalarında, üç yıl üst üste araştırmanın radarına giren kurum ve markalara da TİE Başarı Belgeleri verildi.
14:15
Türkiye'nin En İtibarlı Markaları Belirlendi Türkiye'nin en itibarlı üç firması Koç Holding, Sabancı Holding ve Arçelik oldu.
Türkiye'nin En İtibarlı Markaları Belirlendi
12:53
Forbes Türkiye "En Zengin 100 Türk" Listesini Açıkladı Geçen yıl üçüncü sırada yer alan Murat Ülker servetini 600 milyon dolar artırarak 3,7 milyar dolarla Türkiye'nin yeni "en zengini" oldu Geçen yıl 3,4 milyar dolarla Türkiye'nin "en zengini" olan Ferit Şahenk'in serveti Garanti Bankası'ndaki değer kaybına bağlı olarak 2,1 milyar dolara geriledi ve listede bu yıl ancak altıncı oldu "En Zengin 100 Türk" listesinde Sabancı Ailesi'nden altı, Koç Ailesi'nden de üç kişi dolar milyarderi unvanını kaybetti Türkiye'nin en zengin ailesi olan Koçlar'ın
16:26
Turkcell İçin Kritik Karar! İngiltere Yüksek Mahkemesi (Privy Council), kararını açıkladı.
Turkcell İçin Kritik Karar!
16:15
İngiliz Yüksek Mahkemesinden Turkcell Kararı İngiliz Yüksek Mahkemesi (Privy Council), Turkcell'in hissedarı Altimo'nun Çukurova'nın kendilerine 1,57 milyar dolar ödenmesi amacıyla son tarihin belirlenmesi için yaptığı başvurunun değerlendirdiği duruşmada Çukurova'nın gerekli ödemeyi New York'taki davanın sonuçlanmasının ardından 60 gün içerisinde yapmasına karar verdi.
İngiliz Yüksek Mahkemesinden Turkcell Kararı
20:17
Turkcell'de Gözler 2014'ün İlk Dört Ayına Çevrildi İngiliz Yüksek Mahkemesi (Privy Council), Turkcell'in hissedarlarından Altimo'nun (Alfa Group) Turkcell'in kontrol hisselerine ilişkin davada, Çukurova'nın Altimo'ya yapacağı ödemeye için son tarihin belirlenmesi için resmi başvurusunu yaptığını, mahkemenin 2014'ün ilk dört ayı içerisinde yeni bir duruşma tarihi belirleyeceğini açıkladı.
Turkcell'de Gözler 2014'ün İlk Dört Ayına Çevrildi
23:06
Ethem Sancak Turkmedya'yı Satın Aldı İşadamı Ethem Sancak, TMSF'nin el koyduğu Skyturk360 televizyonu ile Akşam ve Güneş gazetelerinin de bünyesinde bulunduğu Turkmedya'yı satın aldı.
Ethem Sancak Turkmedya'yı Satın Aldı
21:39
Spk, Turkcell Yönetimine Sonera'nın Önerdiği İki İsmi Atadı Sermaye Piyasası Kurulu, Turkcell Yönetim Kurulu'na Erik Belfrage ile Jan Erik Rudberg'in atanmalarını karara bağladı
Spk, Turkcell Yönetimine Sonera'nın Önerdiği İki İsmi Atadı
17:08
Digitürk'e Yeni Talibinden 742 Milyon Dolar Doğan TV Holding, Digitürk'ün yüzde 53 oranındaki hissesini satın almak için 742 milyon dolar bağlayıcı olmayan teklif verdi.
Digitürk'e Yeni Talibinden 742 Milyon Dolar
16:47
Doğan TV Holding, Digiturk'ün Hissesini Satın Almak İstiyor Doğan TV Holding, Digiturk'ün yüzde 53 oranındaki hissesini satın almak için 742 milyon dolar teklif verdi.
Doğan TV Holding, Digiturk'ün Hissesini Satın Almak İstiyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 06:20:21. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇUKUROVA HOLDİNG HABERLERİ
[Hata Bildir]