SON DAKİKA ÇUMRA HABERLERİ

Son Dakika Çumra Haberleri

12:39
Konya Ovası'na Trafo Hırsızları Dadandı Kış mevsimini fırsat bilen hırsızlar, Konya Ovası’nda trafolara dadandı.
Konya Ovası'na Trafo Hırsızları Dadandı
09:45
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanlığı, birinci dereceye yükselmiş olup 31.12.2014 tarihi itibariyle birinci sınıfa ayrılma incelemesine tâbi tutulacak olan adlî ve idari yargı hâkimleri ile Cumhuriyet başsavcı ve savcılarının adlarını belirlendi.
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır
13:28
A'dan Z'ye Tarım İşçileri Sorunları Şanlıurfa Mevsimlik Tarım İşçileri Derneği Başkanı Mehmet Göbek, tarım işçilerinin yaşadığı tüm sorunları bu röportajda dile getirdi.
A'dan Z'ye Tarım İşçileri Sorunları
12:15
Denizbank ile Konya Şeker İş Birliğine Gitti DenizBank ve Konya Şeker, şeker pancarı üreticilerine destek amacıyla iş birliği yaptı.
18:33
Pankobirlik Genel Başkanı Konuk Açıklaması "Çumra Entegre Tesisi'ndeki termik santral ve Kangal Termik Santrali'nden sonra süreçte bir aksilik olmaz da Soma Termik B Santrali de bünyemize katılırsa Konya Şeker olarak ülkemizdeki toplam elektrik üretiminin yüzde 3,5'ini tek başımıza karşılayacak seviyeye ulaşacağız" Konuk, Konya'da kent merkezindeki mevcut şeker fabrikası arsasının bir kısmının üniversite yerleşkesi, büyük bölümünün de yeşil alan olarak değerlendirileceğini açıkladı.
14:52
40 Bin Öğrenciye Değerler Eğitimi Semineri Konya Büyükşehir Belediyesi, Medeniyet Okulu Projesi kapsamında 40 bin ilkokul ve ortaokul öğrencisine yönelik eğitim seminerleri düzenliyor.
40 Bin Öğrenciye Değerler Eğitimi Semineri
13:45
40 Bin Öğrenciye Değerler Eğitimi Semineri Konya Büyükşehir Belediyesi, Medeniyet Okulu Projesi kapsamında 40 bin ilkokul ve ortaokul öğrencisine yönelik eğitim seminerleri düzenliyor.
13:45
Komek'te Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK), Hanım Lokalleri ve Spor Merkezlerinde yeni dönem kayıtlarının 19 30 Ocak tarihleri arasında yapılacağı bildirildi.
14:11
Konya Şeker Enerji Sektöründe de Büyüyor Türkiye’nin en büyük tarımsal sanayi kuruluşlarından biri olan ve hedefini dünyanın en büyük 5 gıda şirketi arasına girmek olarak belirleyen Konya Şeker, Kangal Termik santralinden sonra özelleştirme ihalesinde Soma Termik Santralini alarak enerji sektöründe de dev bir adım attı.
Konya Şeker Enerji Sektöründe de Büyüyor
12:45
14 Yıl Önceki Cinayet Aydınlatıldı Konya’da 2001 yılında evinde eşarpla boğularak öldürülen 75 yaşındaki kadının katil zanlıları torunları çıktı.
14 Yıl Önceki Cinayet Aydınlatıldı
12:17
14 Yıl Önceki Cinayet Aydınlatıldı Konya’da 2001 yılında evinde eşarpla boğularak öldürülen 75 yaşındaki kadının katil zanlıları torunları çıktı.
14 Yıl Önceki Cinayet Aydınlatıldı
11:50
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
11:15
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı yaşamı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
07:52
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
07:47
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
14:39
Bakan Elvan, AK Parti Karaman 5. Olağan İl Kongresine Katıldı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, milli iradeyi hakim kılmak için yola çıktıklarını belirterek, "Biz, o vesayet odaklarını yok etmek, artık millet üzerinde hiçbir vesayetin olmayacağını ilan etmek için yola çıktık. Güçlü ve büyük Türkiye için yola çıktık. Üstte gök kubbe göçmedikçe altta yer yarılmadıkça biz bu kutlu davaya ve yeni Türkiye’nin inşasına devam edeceğiz ve kimse bizi engelleyemeyecek” dedi.
Bakan Elvan, AK Parti Karaman 5. Olağan İl Kongresine Katıldı
16:09
Yakıt Biyoetanolü Üretimi 3. Çeyrek Verileri Açıklandı Tarımsal ürünlerin fermantasyonu ile elde edilen ve benzinle belirli oranlarda harmanlanarak kullanılan alternatif bir yakıt olan Yakıt Biyoetanolü üretiminin 2014 yılı Temmuz - Ağustos – Eylül ayı üretim verileri açıklandı.
15:31
KOMEK İlçelerde de Hizmet Verecek Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları, Yeni Büyükşehir Yasası kapsamında ilçelerde de kurs merkezleri açıyor.
14:25
KOMEK, Yeni Dönemde İlçelerimizde Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları, Yeni Büyükşehir Yasası kapsamında ilçelerde kurs merkezleri ve Hanım Lokalleri açıyor.
10:07
Başkan Sorgun'dan İlçelere Veda Ziyareti 27 Aralık’taki 5. Olağan AK Parti Konya İl Kongresi öncesinde İl Başkanı Adayı olmadığını açıklayan AK Parti İl Başkanı Ahmet Sorgun, ilçelere veda ziyaretleri yapıyor.
Başkan Sorgun'dan İlçelere Veda Ziyareti
16:00
Recep Konuk, Konya Şeker'i Anlattı Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Konya Şubesinin düzenlediği sohbet toplantısına katılan Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, şehrin dört bir yanına yapılan yatırımlarla topyekun kalkınmayı hedeflediklerini söyledi.
Recep Konuk, Konya Şeker'i Anlattı
15:08
Öğrenciler Kar Tatilini Fırsata Çevirdi Konya'da, iki gündür etkili olan kar yağışının ardından eğitim öğretime verilen kar tatilini fırsata çeviren öğrenciler, kar topu oynadı, gezerek stres attı.
Öğrenciler Kar Tatilini Fırsata Çevirdi
12:24
Konya'da Kar Hayatı Felç Etti Konya'dan dün sabah saatlerinde başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı hayatı felç etti.
Konya'da Kar Hayatı Felç Etti
12:08
Konya'da Kar Hayatı Felç Etti, Yüzlerce Araç Mahsur Kaldı Afyon-Konya karayolunda yoğun kar yağışı nedeniyle yüzlerce araç mahsur kaldı. Okullar tatil edildi.
Konya'da Kar Hayatı Felç Etti, Yüzlerce Araç Mahsur Kaldı
10:03
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı (Hava Durumu Tahminleri) Konya ve Karaman'da okullar tatil edilirken Meteoroloji; Tunceli, Bingöl, Bitlis, Malatya ve Elazığ'ı da şiddetli kar yağışı konusunda uyardı.
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı (Hava Durumu Tahminleri)
09:08
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı Konya ve Karaman'da okullar tatil edilirken Meteoroloji; Tunceli, Bingöl, Bitlis, Malatya ve Elazığ'ı da şiddetli kar yağışı konusunda uyardı.
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı
21:04
Konya'da Okullar Kardan Dolayı Tatil Konya'da etkili olan kar yağışı ve buzlanma nedeniyle il merkezi ile birçok ilçede okullar yarın tatil edildi.
20:52
Konya'da Eğitime Kar Engeli: Okullar 1 Gün Tatil Konya'da kar yağışı ve elverişsiz hava şartlarından dolayı ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün ara verildi.
Konya'da Eğitime Kar Engeli: Okullar 1 Gün Tatil
20:13
Konya'da Eğitime Kar Engeli Konya'da, kar yağışı nedeniyle 18 ilçede eğitime bir gün ara verildi.
19:55
Konya'da Okullarda Kar Tatili Konya'da yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezindeki 3 ilçe ile birlikte 18 ilçede eğitime bir gün ara verildi.
15:30
Şaşkın Hırsızlar Tutuklandı Konya’da tanınmamak için başlarına kar maskesi takmalarına rağmen yüzlerini açık bırakınca yakalanan hırsızlar tutuklandı.
Şaşkın Hırsızlar Tutuklandı
23:46
DTSO'dan Konya Gezisi Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri Konya'da bazı tesis ve kooperatifleri gezip yapıları hakkında bilgi aldı.
DTSO'dan Konya Gezisi
11:36
ABH'DE Ceo'luk Görevine Mehmet Koca Getirildi 5 ana sektörde faal olan Anadolu Birlik Holding'de nöbet değişimi gerçekleşti.
ABH'DE Ceo'luk Görevine Mehmet Koca Getirildi
16:09
Bakşan Akyürek Muhtarlarla Buluştu Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, “Muhtarlarla Buluşuyoruz, Mahallelerimizi Konuşuyoruz” programında Konya’nın 31 ilçesinden gelen muhtarlarla bir araya geldi.
Bakşan Akyürek Muhtarlarla Buluştu
15:54
Başkan Akyürek 31 İlçeden Muhtarlarla Buluştu Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, "Muhtarlarla Buluşuyoruz, Mahallelerimizi Konuşuyoruz" programında Konya'nın 31 ilçesinden gelen muhtarlarla buluştu.
16:25
Çumra Çatalhöyük Kent Konseyi 1. Olağan Toplantısı Yapıldı Çumra Çatalhöyük Kent Konseyi 1. Olağan toplantısı gerçekleştirildi.
15:13
Konya'da AK Parti İlçe Danışma Meclisleri Tamamlandı AK Parti Konya İl Teşkilatı’nın 40. Dönem İlçe Danışma Meclisi Toplantıları tamamlandı.
Konya'da AK Parti İlçe Danışma Meclisleri Tamamlandı
17:10
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Konya'da Açıklaması "(IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler) Allah'a şükürler olsun ki; bu 6 7 Ekim olaylarında o bölgedeki insanlar, sağduyusundan vazgeçmediler.
09:01
Gündem / 11 Ekim 2014 ANADOLU AJANSI.
Gündem / 11 Ekim 2014
00:01
16:16
CHP'li Atilla Kart, Konya'daki Işid Yapılanmasını Anlattı CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, TBMM'de basın toplantısı düzenledi.
14:17
CHP'li Kart: IŞİD'e Eylül Ayında Konya'dan 150 Kişi Katıldı CHP Konya Milletvekili Atilla Kart'tan vahim bir iddia geldi. Kart, eylül ayı içinde IŞİD'e Konya'dan 150 kişinin katıldığını öne sürdü.
CHP'li Kart: IŞİD'e Eylül Ayında Konya'dan 150 Kişi Katıldı
15:07
İran Seyahat Acenteleri Beyşehir'i Gezdi İran’da faaliyet gösteren seyahat acentelerinden oluşan bir heyet Konya’ya düzenlenen gezi kapsamında Beyşehir ilçesini de ziyaret etti.
İran Seyahat Acenteleri Beyşehir'i Gezdi
16:07
Konya Şeker'in Pancar Alım Kampanyaları Başladı Konya Şeker’in Konya Fabrikası’nın 61’inci, Çumra Fabrikası’nın ise 11’inci pancar alım kampanyası başladı.
Konya Şeker'in Pancar Alım Kampanyaları Başladı
15:16
Tahıl Ambarı Yağ Deposu Oluyor Türkiye'nin tahıl ambarı olan Konya Ovasında 2005 yılında 5 bin tona yakın olan yağlık ayçiçeği üretimi, 2013 yılında 262 bin tona ulaştı.
Tahıl Ambarı Yağ Deposu Oluyor
12:04
Bozkır ve Çumra'da İçme ve Kullanma Suyu Projesi Yapımı Başladı Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, KOSKİ Genel Müdürlüğü’nün Bozkır ve Çumra ilçelerine bağlı dört mahalleye sağlıklı içme suyu hizmeti vermek için İçme ve Kullanma Suyu Projesi yapımına başladığını söyledi.
Bozkır ve Çumra'da İçme ve Kullanma Suyu Projesi Yapımı Başladı
14:46
Konya'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 5 Yaralı Konya'da meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
14:09
Ereğli Kaymakamı, Engelli Annesini Kutsal Topraklara Gönderiyor Ereğli Kaymakamı Şakir Erden, 34 yaşındaki engelli çocuğuna baktığı için kutsal topraklara gidemeyen anne Meryem Altıntaş'a destek çıktı.
Ereğli Kaymakamı, Engelli Annesini Kutsal Topraklara Gönderiyor
18:59
Engelli Oğluna Bakan Kadına Kaymakamlıktan Hac Kolaylığı Konya’nın Ereğli ilçesinde, 34 yaşındaki engelli çocuğuna baktığı için uzun yıllardır kutsal toprakların hasretini çeken kadına, Ereğli Kaymakamı Şakir Erden ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Ereğli İlçe Müdürü Osman Tezcan yardım elini uzattı.
Engelli Oğluna Bakan Kadına Kaymakamlıktan Hac Kolaylığı
14:27
Konya Ereğli Belediye Başkanı Özgüven'den Akbel'e Ziyaret Konya'nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Ereğli Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Mustafa Akbel'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Konya Ereğli Belediye Başkanı Özgüven'den Akbel'e Ziyaret
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 07:39:39. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇUMRA HABERLERİ
[Hata Bildir]