SON DAKİKA DEFNE SAMYELİ HABERLERİ

Son Dakika Defne Samyeli Haberleri

09:02
'Engel Tanımam' Fotoğraf Sergisi İle Ölümsüzleşti P&G Türkiye ve Migros'tan, Özel Olimpiyatlar Projesi'nin 10. Yılında Belçika'daki olimpiyatlardan 31 madalya ile dönen özel sporculara özel teşekkür sergisi.
09:23
Defne Samyeli'ne Evleneceği Kişinin Eski Eşinden Onay Yok! Defne Samyeli ve Emre Alkin, çocuklarıyla Bebek'te dolaştı. Alkin'ın oğlu gazetecileri görünce, "Aman çekmeyin annem kızar" diyerek saklandı.
Defne Samyeli'ne Evleneceği Kişinin Eski Eşinden Onay Yok!
23:22
İstanbul'da Lady Gaga Rüzgarı Esti Avrupa turnesi kapsamında Türkiye'ye gelen ünlü yıldız Lady Gaga, İstanbul'da verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
İstanbul'da Lady Gaga Rüzgarı Esti
09:35
Selam'ı Soruşturan Eski Savcılar, Başsavcıyı Yalanladı Terör ve yolsuzluk soruşturmalarını yürüten polislerin sahur vakti gözaltına alınmasına dayanak olan Selam Tevhid soruşturmasının eski savcıları Adem Özcan ile Adnan Çimen, Başbakan, bakanlar ve MİT müsteşarının dinlendiği iddialarını bir kez daha yalanladı.
Selam'ı Soruşturan Eski Savcılar, Başsavcıyı Yalanladı
08:32
Justin Timberlake Soma'yı Unutmadı Justin Timberlake, Avea sponsorluğunda, BKM ve Map organizasyonu ile 20/20 Experience Turnesinin 64. konserini İstanbul'da verdi.
Justin Timberlake Soma'yı Unutmadı
09:33
Defne Samyeli: TÜİK Yetkilileri Pedime Kadar Her Şeyi Sordu TÜİK'in hane anketine katılmadığı için 600 TL ceza ödeyen Defne Samyeli 'Özel hayatın gizliliğini içeren sorular' gerekçesiyle davasını AYM'ye taşıdı.
Defne Samyeli: TÜİK Yetkilileri Pedime Kadar Her Şeyi Sordu
17:31
"Ben 1 Gün Kadınken" Diyen Kagider Oyuncuları, Ayakta Alkışlandı Türkiye Kadın Girişimciler Derneği KAGİDER, on-line eğitim modülleri ile Türkiye'deki tüm kadınlara girişimciliği öğretmeyi hedefleyen bir eğitim platformu projesini hayata geçiriyor.
'Ben 1 Gün Kadınken' Diyen Kagider Oyuncuları, Ayakta Alkışlandı
10:36
"Ben 1 Gün Kadınken" Diyen KAGİDER Oyuncuları, Ayakta Alkışlandı KAGİDER, on-line eğitim modülleri ile Türkiye'deki tüm kadınlara girişimciliği öğretmeyi hedefleyen bir eğitim platformu projesini hayata geçiriyor.
'Ben 1 Gün Kadınken' Diyen KAGİDER Oyuncuları, Ayakta Alkışlandı
17:49
Defne Samyeli Kitabını İmzaladı Ünlü haber spikeri Defne Samyeli, Bursa’da hayırseverlerle bir araya gelerek, kitabını imzaladı.
Defne Samyeli Kitabını İmzaladı
17:33
Defne Samyeli Bursa'da Kitap İmzaladı Bursa'ya Çaba Derneği'nin davetlisi olarak gelen Defne Samyeli, 'Kısa Lafın Uzunu' adlı kitabını imzaladı.
Defne Samyeli Bursa'da Kitap İmzaladı
11:27
Defne Samyeli'den Canlı Şarkı Performansı Okan Bayülgen'in sunduğu 'Makina Kafa' programına konuk olan Defne Samyeli'nin canlı şarkı performansı geceye damga vurdu.
Defne Samyeli'den Canlı Şarkı Performansı
12:01
Girişimci İş Kadınları BKM Sahnesinde Türkiye Kadın Girişimciler Derneği KAGİDER, on-line eğitim modülleri ile Türkiye'deki tüm kadınlara ulaşmayı hedefleyen KAGİDER Akademi projesini hayata geçiriyor.
Girişimci İş Kadınları BKM Sahnesinde
09:52
25 Mart Beklentisi Google Aramalarına Damgasını Vurdu 25 Mart'ta çıkacağı iddia edilen ses veya görüntü kaydı, Google aramalarına damgasını vurdu.
25 Mart Beklentisi Google Aramalarına Damgasını Vurdu
11:41
Kagider Akademi" Projesi On line eğitim modülleri ile Türkiye’deki tüm kadınlara ulaşmayı hedefleyen Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER), "KAGİDER Akademi" projesini hayata geçiriyor.
14:16
Defne Samyeli Nişanlısı Prof. Dr. Emre Alkin'e Destek Verdi Prof. Dr. Emre Alkin'e en büyük destek nişanlısı Defne Samyeli'nden geldi.
Defne Samyeli Nişanlısı Prof. Dr. Emre Alkin'e Destek Verdi
09:58
Defne Samyeli Çirkin İddialara Cevap Verdi Başarılı spiker Defne Samyeli hakkında geçtiğimiz günlerde sosyal medyada bir takım iddialar ortaya atılmıştı.
Defne Samyeli Çirkin İddialara Cevap Verdi
10:30
Atıl Kutoğlu, "Doktor Jivago" Esintisi ile Büyüledi Benz Fashion Week Istanbul 2014' kapsamında düzenlenen defileyle moda takipçilerinin beğenisine sundu.
09:06
RTÜK'ten Show TV'ye Kıvanç Tatlıtuğ Cezası Başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un esmer bir kadınla samimi görüntülerini yayınlayan Show TV'ye 156 bin lira ceza verildi.
RTÜK'ten Show TV'ye Kıvanç Tatlıtuğ Cezası
13:29
Kanseri Yenen Ünlüler Dünya Kanser Günü, akıllara amansız hastalığı yenen ünlü isimlerin mücadelesini getirdi.
Kanseri Yenen Ünlüler
09:14
Kalkınma Bakanı'ndan "Defne Samyeli" Yanıtı Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, TÜİK'in yürüttüğü araştırmalarda 2 Ocak 2013-2 Aralık 2013 tarihleri arasında idari para cezası uygulanan tüzel kişi sayısının 62, gerçek kişi sayısının ise 32 olduğunu bildirdi.
Kalkınma Bakanı'ndan 'Defne Samyeli' Yanıtı
12:20
CHP'li Yüksel'den 'Dini Hayat Anketi' Soru Önergesi Chp İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ tarafından yanıtlanmak üzere, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Türkiye İstatistik Kurumu'na (TÜİK) yaptırdığı 'dini hayat anketi'yle ilgili bir soru önergesi verdi.
CHP'li Yüksel'den 'Dini Hayat Anketi' Soru Önergesi
11:17
'Babam Sınıfta Kaldı' Dizisi Final Yapıyor Ünlü yapımcı Gani Müjde, Fox Tv Prime Time'ın göbeğine haber merkezini yerleştirince dizisini bitirme kararı aldı.
'Babam Sınıfta Kaldı' Dizisi Final Yapıyor
19:28
Tüik Başkanı: Ankette 'Ad ve Soyad' Almıyoruz, Nasıl Fişleme Yapalım Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkanı Birol Aydemir, herhangi bir ankette, aldırdıkları verileri, ne iş yeri bazında ne de kişisel bazda paylaşmadıklarını belirterek, "Kimsenin adını, soy adını almıyoruz.
Tüik Başkanı: Ankette 'Ad ve Soyad' Almıyoruz, Nasıl Fişleme Yapalım
18:50
Tüik Başkanı Birol Aydemir'den 'Dini Hayat Araştırması'na İlişkin Açıklama TÜİK Başkanı Birol Aydemir, 'Dini Hayat Araştırması' ile ilgili yapılan haberlere ilişkin, "Bu tür tartışmaları yapan insanlar zerre kadar araştırma ihtiyacı hissetmedi.
Tüik Başkanı Birol Aydemir'den 'Dini Hayat Araştırması'na İlişkin Açıklama
17:50
Tüik Başkanı Aydemir Açıklaması "(Enflasyon araştırmasında dini hayat soruları sorulduğu iddiası) Zaten böyle birşey yok, tamamen bilim ve akıl dışı bir iş" "Kimsenin adını, soyadını almıyoruz dolayısıyla nasıl fişleme yap...
Tüik Başkanı Aydemir Açıklaması
14:44
Tüik'in Anketine Katılmayana 923 TL Para Cezası Bilecik'in Bozüyük ilçesinde yaşayan Ahmet Karabulut isimli vatandaş, TÜİK'in yaşam memnuniyeti araştırmasına mazeret belirtmeksizin katılmadığı gerekçesiyle 923 TL para cezası ile karşı karşıya kaldı
Geçtiğimiz günlerde, Türkiye İstatistik...
Tüik'in Anketine Katılmayana 923 TL Para Cezası
14:12
EXPO'da Tarihi Oylama Devam Ediyor Paris'teki EXPO 2020 ile ilgili karar oylamasının yapılacağı öğleden sonraki oturum öncesi aday kentler sunumlarını gerçekleştirdi.
EXPO'da Tarihi Oylama Devam Ediyor
13:56
Expo 2020'de Seçim Günü İzmir, EXPO 2020'nin hangi kentte düzenleneceğini belirlemek üzere toplanan BIE Genel Kurulu'nda son sunumunu tamamladı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "Artık karar ver...
Expo 2020'de Seçim Günü
13:18
EXPO 2020 İçin İzmir'in Kaderi Yarın Çizilecek EXPO 2020 ile bir dünya markası olmaya hazırlanan İzmir'in kaderi, yarın saat 14.30'da Fransa'nın başkenti Paris'te yapılacak oylama ile belli olacak.
EXPO 2020 İçin İzmir'in Kaderi Yarın Çizilecek
12:26
EXPO 2020'de Nefesler Tutuldu EXPO 2020 için yoğun bir çalışma dönemini geride bırakan Türkiye, Paris'te yapılacak oylama için hazırlıklarını tamamladı.
EXPO 2020'de Nefesler Tutuldu
10:04
Chp'li Tanrıkulu: Fişleme Operasyonu Mu? CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, "İktidarınız TÜİK anketleri bahanesiyle gazetecilere ve sanatçılara karşı yeni bir gözdağı verme, fişleme operasyonu mu düzenlemektedir?" diye sordu.Tanrıkulu,...
Chp'li Tanrıkulu: Fişleme Operasyonu Mu?
17:14
2014 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda CHP'li Ayaydın: "Gelirden vergi alamayan hükümetin bütçede adalet sağladığı iddia edilemez"  AK Parti'li Berber: "Bankacılıktaki para hareketlerinin takibiyle daha etkin vergi denetimi yapı...
2014 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
14:56
Tüik'ten Defne Samyeli Açıklaması TÜİK Başkanı Aydemir: "Sayın Defne Samyeli, Hanehalkı Bütçe Anketi'nde örnek hanelerimizden bir tanesidir. Kendisi bu konuda yazılı olarak çalışma öncesinde bilgilendirilmiştir. Bu araştırmay...
Tüik'ten Defne Samyeli Açıklaması
07:42
TUİK, Defne Samyeli'ye 923 TL Ceza Kesti Türkiye İstatistik Kurumu tarafından yapılan gelir incelemesi kapsamında evinde 1 ay kalmak isteyen görevliye izin vermeyen Samyeli cezayı yedi.
TUİK, Defne Samyeli'ye 923 TL Ceza Kesti
10:48
Cihan Okan'la "Yine mi Çiçek" Geceleri Süreyya Teras'ta Başladı Uzun yıllardır Sezen Aksu ile çalışan Cihan Okan, her Çarşamba yılların usta müzisyenlerinden oluşan orkestrasıyla Süreyya Teras'ta müzik severlerle buluşuyor…
Cihan Okan'la 'Yine mi Çiçek' Geceleri Süreyya Teras'ta Başladı
00:04
Babam Sınıfta Kaldı Dizisine Gökçe Konuk Oluyor Başrollerinde Cem Davran, Melis Tüzüngüç ve Defne Samyeli'nin bulunduğu Babam Sınıfta Kaldı dizisine bu hafta Gökçe konuk oluyor.
Babam Sınıfta Kaldı Dizisine Gökçe Konuk Oluyor
15:03
Kızıyla Keyif Yaptı Güzel Oyuncu ve Sunucu Defne Samyeli, Önceki Gün Kızı Derin ile Nişantaşı'ndaydı.
Kızıyla Keyif Yaptı
11:06
İzmir'in Expo Hayalinde İşler Yolunda İzmir'in EXPO hayalinde işler yolunda gidiyor.
İzmir'in Expo Hayalinde İşler Yolunda
10:35
İzmir'deki Expo Heyeti Efes Turu Yaptı Paris'te 27 Kasım 2013'te yapılacak EXPO 2020 oylaması öncesinde İzmir'e gelen Uluslararası Sergiler Bürosu (BIE) heyeti, programlarının ikinci gününde Selçuk ilçesindeki Efes antik kentini gezdi.
İzmir'deki Expo Heyeti Efes Turu Yaptı
22:43
Expo 2020 İzmir Herkes İçin Sağlık Sempozyumu Sempozyuma katılan delegeler onuruna akşam yemeği verildi Etkinlikte, DSÖ Başkanı Chan'ın, İzmir'in EXPO 2020 organizasyonu ev sahipliğine verdiği destek mesajı, videodan gösterildi
Expo 2020 İzmir Herkes İçin Sağlık Sempozyumu
13:09
İzmir Expo İçin İknada Expo 2020 adayı olan İzmir 27 Kasım'da yapılacak oylama önce oy kullanacak 167 delegeyi İzmir'de ağırladı.
İzmir Expo İçin İknada
13:06
İzmir Expo İçin İknada Expo 2020 adayı İzmir'de, 27 Kasım'da yapılacak oylama öncesi oy kullanacak 167 delege ağırlandı.
İzmir Expo İçin İknada
18:40
İzmir'de Uluslararası Sağlık Sempozyumu Düzenlenecek EXPO 2020'nin aday şehri İzmir, dünya çapında bir organizasyona daha ev sahipliği yapacak.
İzmir'de Uluslararası Sağlık Sempozyumu Düzenlenecek
00:16
Babam Sınıfta Kaldı'da Değişiklik FOX'un Gani Müjde imzalı Pazar akşamları ekranlara gelen dizisi 'Babam Sınıfta Kaldı' saat değiştiriyor.
Babam Sınıfta Kaldı'da Değişiklik
06:03
Defne Samyeli'nin Kızı Büyüdü Defne Samyeli, Önceki Gün Kızı Deren ile İstinye- Park'taydı.
Defne Samyeli'nin Kızı Büyüdü
10:26
70'lik İngilizlerden Mangal Style 2007 yılından beri yaptıkları gösteriler ve söyledikleri türkülerle bütün ülkede ün yapan Ölüdenizli Yarenler Grubu, bu kez farklı bir dans sergileyerek sevenlerinin karşısına çıktı.
70'lik İngilizlerden Mangal Style
09:02
Boşanmalar En Çok Onları Etkiliyor Evlilikleri Gibi Boşanmalarını da Gözler Önünde Yaşayan Ünlü Çiftlerin Çocukları, Bu Süreçten Nasıl...
Boşanmalar En Çok Onları Etkiliyor
13:49
Selanik'te Yenilenen Atatürk Evi Müzesine Ziyaretçi İlgisi Atatürk'ün Selanik'te doğduğu evin, üç yıl süren restorasyonun ardından yeniden açılmasından sonra yoğun ziyaretçi akınına uğradı.
Selanik'te Yenilenen Atatürk Evi Müzesine Ziyaretçi İlgisi
13:20
Selanik'te Yenilenen 'Atatürk Evi Müzesi'nin Son Hali Ziyaretçilerde Hayal Kırıklığına Neden Oldu ATATÜRK'ün Selanik'te doğduğu evin, üç yıl süren restorasyonun ardından yeniden açılmasından sonra ziyarete gelenler 'çağdaş müzecilik anlayışı' ile yapılan yeniden düzenlemeyi beğenmedi.
Selanik'te Yenilenen 'Atatürk Evi Müzesi'nin Son Hali Ziyaretçilerde Hayal Kırıklığına Neden Oldu
13:18
2selanik'te Yenilenen 'Atatürk Evi Müzesi'nin Son Hali Ziyaretçilerde Hayal Kırıklığına Neden Oldu ATATÜRK'ün Selanik'te doğduğu evin, üç yıl süren restorasyonun ardından yeniden açılmasından sonra ziyarete gelenler 'çağdaş müzecilik anlayışı' ile yapılan yeniden düzenlemeyi beğenmedi.
2selanik'te Yenilenen 'Atatürk Evi Müzesi'nin Son Hali Ziyaretçilerde Hayal Kırıklığına Neden Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 20:29:13. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DEFNE SAMYELİ HABERLERİ
[Hata Bildir]