SON DAKİKA DEMİRKÖY HABERLERİ

Son Dakika Demirköy Haberleri

20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
11:53
Demirköy'de Emitt Fuarı Hazırlığı Demirköy Belediyesi EMİTT Fuarı hazırlıklarını sürdürüyor.
Demirköy'de Emitt Fuarı Hazırlığı
17:34
40 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Yurtta kış- Bulgaristan'a ulaşımın sağlandığı Dereköy Sınır Kapısı yakınlarında çok sayıda araç yolda kaldı- Kırklareli'nde 40 köy yolu ulaşıma kapandı Kırklareli'nin Demirköy, Kofçaz ve Vize ilçelerinde, kar hayatı olumsuz etkiledi.
40 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
17:12
Yurtta Kış Bulgaristan'a ulaşımın sağlandığı Dereköy Sınır Kapısı yakınlarında çok sayıda araç yolda kaldı Kırklareli'nde 40 köy yolu ulaşıma kapandı.
13:47
Demirköy'de Kar Temizleme Çalışmaları Demirköy Belediyesinin kar temizleme çalışmaları başladı.
12:57
Yurtta Kış Kırklareli'nde yoğun kar ve tipi nedeniyle kapanan 73 köy yolu, ulaşıma açıldı.
10:02
Demirköy'de Girişimcilik Kursu Açıldı Demirköy'de İŞKUR, Kırklareli Üniversitesi ve KOSGEB Kırklareli Hizmet Müdürlüğü işbirliğiyle "Uygulamalı Girişimcilik Kursu" açıldı.
07:40
Antalya'da Dut Ağacı Meyve Verdi, Kırklareli Soğuğa Teslim Oldu Antalya'da Demre İlçesi'nde yalancı bahara aldanan çiçekler açarken, bir dut ağacı da meyve verdi. Kırklareli'nde 224 kişi donmaktan son anda tanklarla kurtarıldı.
Antalya'da Dut Ağacı Meyve Verdi, Kırklareli Soğuğa Teslim Oldu
16:37
Karda Mahsur Kalanlar Tanklarla Kurtarıldı Kırklareli'nin Pınar İlçesi'nde yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle dün gece yollarda mahsur kalan 224 kişi, 5'inci Kolordu İstihkam Alay Komutanlığı'na bağlı tanklarla kurtarılarak Vize'ye getirildi.
Karda Mahsur Kalanlar Tanklarla Kurtarıldı
16:24
Karda Mahsur Kalanlar Tanklarla Kurtarıldı Kırklareli'nin Pınar İlçesi'nde yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle dün gece yollarda mahsur kalan 224 kişi, 5'inci Kolordu İstihkam Alay Komutanlığı'na bağlı tanklarla kurtarılarak Vize'ye getirildi.
Karda Mahsur Kalanlar Tanklarla Kurtarıldı
14:51
Yurtta Kış Kırklareli'nde yoğun kar yağışı ve tipi yüzünden araçlarıyla yolda kalan 224 kişi, tanklarla kurtarıldı Ulaşıma kapanan Demirköy, Pınarhisar ve Vize karayolları da trafiğe açıldı.
13:34
3 Günlük Elektrik Kesintisine Dikkat! TEİAŞ tarafından yapılacak olan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 3 günlük kısmı elektrik kesintisi yaşanacak.
3 Günlük Elektrik Kesintisine Dikkat!
11:38
Yaban Hayvanları Unutulmadı Yaban hayvanları unutulmadı- Kırklareli Orman ve Su İşleri Müdürlüğü olumsuz hava koşulları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için doğaya yem bıraktı Kırklareli'nde, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı.
Yaban Hayvanları Unutulmadı
10:59
Yaban Hayvanları Unutulmadı Kırklareli Orman ve Su İşleri Müdürlüğü olumsuz hava koşulları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için doğaya yem bıraktı.
10:42
Yurtta Kış Kırklareli'de 73 köy yolu ulaşıma kapandı.
09:50
Yurtta Kış Kar yağışı ve tipi nedeniyle Kırklareli'nin Demirköy, Pınarhisar ve Vize ilçelerine ulaşım sağlanamıyor Araçlarında mahsur kalan vatandaşlar, tanklarla kurtarıldı.
07:43
Karda Mahsur Kalan Vatandaşlar Yeni Yıla Araçlarında Girdiler 2015 yılına İstanbul-İzmir karayolunda 40 saatten fazla bir süre mahsur kalan vatandaşlar araçlarının içinde girdi.
Karda Mahsur Kalan Vatandaşlar Yeni Yıla Araçlarında Girdiler
17:43
Yurtta Kış Kırklareli'nin Demirköy ilçesinde yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle mahsur kalan otobüs kurtarıldı Vize ilçesinde de bir hamileyi hastaneye götüren ambulans kara saplandı.
15:10
Yurtta Kış Kırklareli'nde 49 köy yolu ulaşıma kapandı Kofçaz ilçesinde eğitime ara verildi.
14:42
Yoğun Kar Yağışı Yurtta kış- Kırklareli'nde, kar yağışı nedeniyle 41 köy yolu ulaşıma kapandı Kırklareli'nde, yoğun kar yağışı nedeniyle 41 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yoğun Kar Yağışı
09:53
Yurtta Kış Kırklareli'nde, kar yağışı nedeniyle 41 köy yolu ulaşıma kapandı.
09:14
Kırklareli'nde Eğitime Kar Engeli Kar yağışı ve tipi nedeniyle Demirköy ile Vize ilçesine bağlı bazı köylerde eğitime ara verildi.
12:17
Kırklareli'nden Kısa Kısa Sürdürülebilir orman denetimi yapıldı.
16:48
Kırklareli'nde Asayiş Şüpheli ölüm.
11:37
Demirköy'de Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Şubesi Açıldı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Demirköy İlçe Başkanlığı açıldı.
14:24
Demirköy'de Yol Yapım Çalışması Demirköy Belediyesi yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.
11:28
Kırklareli'nden Kısa Kısa Demirköy Halk Eğitim Merkezi, 30 kurs açacak.
21:29
AK Parti Karşısında Her Türlü Koalisyonu Deneyecekler' Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Geçmişte de CHP’nin eski sahipleri, öncüsü olan SHP, o zamanın HDP’sinin öncüleriyle koalisyon kurmuştu.
AK Parti Karşısında Her Türlü Koalisyonu Deneyecekler'
20:38
AK Parti Kırklareli İl Kongresi Başbakan Davutoğlu: (3) "Siyasi mühendislik üzerinden yeniden 'Acaba 2015 seçimlerine giderken ortalığı karıştırabilir miyiz?
20:14
Düzeltme) Başbakan Davutoğlu: "Bu Ülkenin Doğusu da Batısı Da, Kuzeyi de Güneyi de Tek Bir Bütündür" Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Hani bazı parti liderleri var ya Türkiye’nin bir kısmına gider diğer kısmına gidemez. Türkiye’nin doğusuna gider batısına gidemez. Batısına giderse doğusuna gidemezler var ya onlara ibreti alem olsun diye Türkiye’nin dört bir köşesini bir haftada dolaştık. Şunu ispat etmek için.
Düzeltme) Başbakan Davutoğlu: 'Bu Ülkenin Doğusu da Batısı Da, Kuzeyi de Güneyi de Tek Bir Bütündür'
13:30
Kırklareli'nden Kısa Kısa Başkan Yavuz'a ziyaret.
20:16
Kırklareli'nde Kar Yağışı Kırklareli'nin yüksek kesimlerine yağan kar, etkili oldu.
Kırklareli'nde Kar Yağışı
18:15
Kırklareli'nde Kar Yağışı Kentin yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oldu Yağış nedeniyle sürücüler, Bulgaristan'a ulaşımın sağlandığı Dereköy Gümrük Kapısı yolunda ilerlemekte zorlandı.
09:41
Kırklareli'nde Asayiş Zirai ilaç içen çocuk zehirlendi.
Kırklareli'nde Asayiş
12:18
Kaçaklar Rotasını Bulgaristan'a Çevirdi Yunanistan'ın sınırına tel çit çekmesi ve sınırdaki devriyeler nedeniyle kaçaklar Avrupa'ya, Bulgaristan üzerinden ulaşmaya çalışıyor.
10:50
Kırklareli'nden Kısa Kısa Dernek üyelerinden Longoz Ormanları'nı gezdi.
Kırklareli'nden Kısa Kısa
16:58
Neolitik ve Prehistorik Çağ Uzmanları Türkiye'de Buluştu UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Başkanı Oğuz: "Neolitik ve prehistorik sit alanlarımızın korunması, kazınması, gelecek kuşaklara aktarılması, insanlığın başlangıcına cevap verecek temel sorulara cevap bulunması elbette Türkiye'yi dünyanın odağına getiriyor.
20:35
Türkiye'den Çalınan Araçlar IŞİD'e Götürülüyor İstanbul, Sultangazi'de 1 yıl içinde 62 tane araç çalındı. Çalınan kamyonet ve pikapların Suriye'ye götürüldüğü ve burada tank görevi yaptığı tespit edildi.
Türkiye'den Çalınan Araçlar IŞİD'e Götürülüyor
08:44
Kırklareli'nde Asayiş Yediği mantardan zehirlendi.
Kırklareli'nde Asayiş
15:05
Kırklareli'nde Sele Kapılan Otomobildeki 4 Kişi Kurtarıldı Kırklareli'nin Demirköy ilçesindeki sağanak nedeniyle sele kapılan otomobildeki 2'si çocuk 4 kişi kurtarıldı.
09:41
Kosgeb Kırklareli Hizmet Merkezi Müdürü Altuntaş Açıklaması "Uygulamalı girişimcilik kurslarıyla yeni iş imkanlarına olanak sağlıyoruz"
Kosgeb Kırklareli Hizmet Merkezi Müdürü Altuntaş Açıklaması
11:44
Kırklareli'nde "İnsan Kaçakçılığı" Operasyonu Yasa dışı yollardan Avrupa'ya gitmek isteyen 45 kişi yakalandı.
Kırklareli'nde 'İnsan Kaçakçılığı' Operasyonu
19:47
Müezzinoğlu: Millete Yanlış Yapanları Ezip Geçeceğiz Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, şiddet eylemleriyle ilgili olarak "Birlik ve beraberlik içinde bu millete yanlış yapanları ezip geçeceğiz" dedi.
Müezzinoğlu: Millete Yanlış Yapanları Ezip Geçeceğiz
12:07
Kırklareli'de Girişimcilik Rüzgarı Esiyor İŞKUR, KOSGEB, Kırklareli Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Trakya Kalkınma Ajansı gibi kurumların çalışmalarıyla düzenlenen ’Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri’ Kırklarelili vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor.
Kırklareli'de Girişimcilik Rüzgarı Esiyor
09:17
Kırklareli'nden Kısa Kısa Vali Civelek'e ziyaret.
Kırklareli'nden Kısa Kısa
10:41
Yavru Ayılar Tüneli Birbirine Kattı Artvin'de henüz belirlenemeyen bir sebeple tünele giren yavru ayılar trafiğin aksamasına ve tehlikeli anların oluşmasına sebep oldu.
Yavru Ayılar Tüneli Birbirine Kattı
09:55
Kırklareli'ndeki "Mavi Dil Hastalığı" Karantinası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Hayvan Sağlığı Şube Müdürü Çetinkaya: ''Mavi dil hastalığına karşı 6 ilçemizde ve tüm köylerimizde karantina kaldırıldı''
Kırklareli'ndeki 'Mavi Dil Hastalığı' Karantinası
11:22
Kırklareli'nde "İnsan Kaçakçılığı" Operasyonu Yasa dışı yollardan Avrupa'ya gitmek isteyen 61 kişi yakalandı.
Kırklareli'nde 'İnsan Kaçakçılığı' Operasyonu
13:55
Kırklareli'ndeki "Mavi Dil Hastalığı" Karantinası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Keçeci: "Kırklareli merkeze bağlı tüm köylerde karantina kaldırıldı.
10:37
Fatih Dökümhanesi'ndeki Kazı Çalışmaları Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'un fethinde kullandığı top ve güllelerin yapıldığı Demirköy Fatih Dökümhanesinde bu yıl yapılan kazı çalışmaları sona erdi.
Fatih Dökümhanesi'ndeki Kazı Çalışmaları
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 20:34:23. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DEMİRKÖY HABERLERİ
[Hata Bildir]