SON DAKİKA DEMOKRAT PARTİ HABERLERİ

Son Dakika Demokrat Parti Haberleri

 • 20:46 Amerikan Halkının Çoğunluğu Trump ve Clinton'ı Sevmiyor Amerikan Halkının Çoğunluğu Trump ve Clinton'ı Sevmiyor ABD'de son yapılan anket, Cumhuriyetçi Parti'nin başkan adayı Donald Trump ile Demokrat Parti'nin başkan aday adayı Hillary Clinton'ın Amerikan halkının çoğunluğu tarafından sevilmediğini ortaya koydu.
 • 16:28 Sırbistan'daki Hükümet Kurma Çalışmaları Sırbistan'da hükümeti kurmakla görevlendirilen Sırp İlerleme Partisi (SNS) Genel Başkanı Aleksandar Vucic, Sırbistan'ın geleceği için müzakere etmek isteyen herkesle görüşeceğini ancak görüştüğü her siyasi parti ve ittifakla koalisyon kuracağı anlamının çıkarılmaması gerektiğini ifade etti.
 • 15:38 Trump İlk Kez Hillary Clinton'un Önüne Geçti Amerika Birleşik Devletleri'nde ( ABD) devam eden başkanlık yarışı, gittikçe kızışıyor.
 • 13:05 Soylu Kabinedeki Yerini Korudu AK Parti Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, 65. Hükümet'te de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olarak görev yapacak.
 • 09:50 Finans Sektörü İçin Dell 43-inç Multi Client 4k Monitör Finans Sektörü İçin Dell 43-inç Multi Client 4k Monitör Dell'den finans sektörü için özel tasarlanmış 43-inç Multi Client 4K süper monitör. Dell'in en son çıkardığı P4317Q model numaraları Dell 43-inç Multi Client 4K monitör tam bir canavar. Maksimum çözünürlülüğü 3840 x 2160 piksel ve 60 Hz. tepikime süresi 8ms. 2 adet 8-Watt hoparlör ve 4 portlu USB 3.0 mevcut. Dell finans sektörü için özel olarak tasarladığı bu monitörü bağımsız 4 ayrı cihaz ile kullanmak mümkün değil fakat aynı makine ile 4 monitör'e kadar kullanmak isteyenler için kablo kalabalığından kurtarmayı sağlayacak özel bir monitör. P4317Q – Dell 43-inç Multi Client 4K Monitör Galeri $(".bxslider").bxSlider({ mode: "fade", auto: true, adaptiveHeight: true, pager: false, autoControls: true, captions: true }); Satış Fiyatı?
 • 21:56 Sırbistan'daki Hükümet Kurma Çalışmaları Sırbistan'daki Hükümet Kurma Çalışmaları GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sırbistan Cumhurbaşkanı Tomislav Nikolic'in açıklamaları Sırbistan'daki hükümet kurma çalışmaları Cumhurbaşkanı Nikolic, seçimin galibi Sırp İlerleme Partisi Genel Başkanı Vucic'i hükümeti kurmakla görevlendirdi Sırbistan Cumhurbaşkanı Tomislav Nikolic, 24 Nisan'da yapılan erken genel seçimin galibi Sırp İlerleme Partisi (SNS) Genel Başkanı Aleksandar Vucic'i, yeni hükümeti kurmakla görevlendirdi.
 • 19:02 Sırbistan'daki Hükümet Kurma Çalışmaları Sırbistan Cumhurbaşkanı Tomislav Nikolic, 24 Nisan'da yapılan erken genel seçimin galibi Sırp İlerleme Partisi (SNS) Genel Başkanı Aleksandar Vucic'i, yeni hükümeti kurmakla görevlendirdi.
 • 13:37 Kıbrıs Barış Hedefinden Uzaklaşıyor Mu? Kıbrıs Barış Hedefinden Uzaklaşıyor Mu? Kıbrıs Rum kesimindeki parlamento seçimlerinde, Türklerle federal çözümü savunan iki büyük parti, %10 oy kaybına rağmen liderliği korudu ancak çözüm karşıtı muhafazakar partilerin yükselişi bu sonucu gölgede bıraktı.
 • 10:35 Güney Kıbrıs'taki Genel Seçim Güney Kıbrıs Rum yönetiminde dün düzenlenen genel seçimde, Demokratik Seferberlik Partisi (DİSİ) oyların yüzde 30,69'unu alarak birinci oldu.
 • 10:35 11 Yılda Almanya'da Neler Değişti 11 Yılda Almanya'da Neler Değişti Federal Meclis olarak bilinen Alman Parlamentosu'nun arşivlerine bakıyorum.
 • 09:59 Haftanın Tarihine Bakış Türkiye Cumhuriyeti'nin demokratikleşme hedefi, 27 Mayıs 1960'ta Türk Silahlı Kuvvetlerinin ülke yönetimine el koymasıyla sekteye uğradı.
 • 22:13 Güney Kıbrıs Rum Kesiminde Milletvekili Seçimleri Güney Kıbrıs Rum kesiminde, milletvekili seçimlerinin galibi Averof Neofitu liderliğindeki Demokratik Seferberlik Partisi (DİSİ) oldu.
 • 19:01 DP Genel Başkanı Uysal DP Genel Başkanı Uysal GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ DP Genel Başkanı Gültekin Uysal'ın konuşması DP Genel Başkanı Uysal: "(27 Mayıs 1960 Askeri Darbesi) Bir eşkıya hareketi olarak bu büyük milletin tarihi yürüyüşünü engelleyebilmek, kesintiye uğratmak adına yapılmış olan ve yıllardır bir hüzün yıl dönümü olması gereken, bu vesileyi bir bayram olarak kutlayanların tarihin önünde hesabını verdikleri gibi, yarın iki elimizin de yakalarında olacağını biliyoruz" Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, 27 Mayıs 1960 Askeri Darbesi'ne ilişkin, "Bir eşkıya hareketi olarak bu büyük milletin tarihi yürüyüşünü engelleyebilmek, kesintiye uğratmak adına yapılmış olan ve yıllardır bir hüzün yıl dönümü olması gereken bu vesileyi bir bayram olarak kutlayanların tarihin önünde hesabını verdikleri gibi, yarın iki elimizin de yakalarında olacağını biliyoruz.
 • 18:33 Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nde Milletvekili Seçimleri LEFKOŞA (AA) – Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nde (GKRY) bugün yapılan milletvekili seçimlerinde oy verme işlemi saat 18.00 itibarıyla ona erdi.
 • 16:06 AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi AK Parti Genel Başkan adayı Binali Yıldırım, "Herkes şunu bilsin ki ne yaparsanız yapın, hangi kahpeliği yaparsanız yapın, AK Parti milletinin izinde, Hakk'ın yolunda halka hizmet etmeye aynı kararlılıkla devam edecektir.
 • 15:02 DP Genel Başkanı Uysal Açıklaması Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, 27 Mayıs 1960 Askeri Darbesi'ne ilişkin, "Bir eşkıya hareketi olarak bu büyük milletin tarihi yürüyüşünü engelleyebilmek, kesintiye uğratmak adına yapılmış olan ve yıllardır bir hüzün yıl dönümü olması gereken bu vesileyi bir bayram olarak kutlayanların tarihin önünde hesabını verdikleri gibi, yarın iki elimizin de yakalarında olacağını biliyoruz.
 • 12:58 AK Parti Yeni Genel Başkanını Seçiyor (4) Bekir BOZDAĞ: AK PARTİ, TAYYİP'İN PARTİSİDİRKongrede Divan Başkanı olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın partisi olduğunu söyledi.
 • 15:37 Alman Politikacılardan Merkel'e Çağrı Alman Politikacılardan Merkel'e Çağrı TBMM'de dokunulmazlıkların kaldırılmasına ilişkin kabul edilen anayasa değişikliğine Alman politikacılar ve uzmanlar tepkili. Ortadoğu uzmanı Steinbach'a göre Türkiye otoriter bir sistem yolunda.
 • 13:20 Irak Türk Firması, 'Barzani Gençlik Futbol Turnuvası'na Ana Sporsor Oldu Irak Türk Firması, 'Barzani Gençlik Futbol Turnuvası'na Ana Sporsor Oldu Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi tarafından Türkiye sınırındaki Zaho ilçesinde düzenlenen 'Barzani Gençlik Futbol Turnuvası'na Türk-Irak ortaklı Luxs Like Firması ana sponsor oldu.
 • 12:23 Türk Firması, 'Barzani Gençlik Futbol Turnuvası'na Ana Sporsor Oldu Türk Firması, 'Barzani Gençlik Futbol Turnuvası'na Ana Sporsor Oldu Kuzey Irak'taki Bölgesel Kürt Yönetimi tarafından Duhok kentinin Türkiye sınırındaki Zaho İlçesi'nde düzenlenen 'Barzani Gençlik Futbol Turnuvası'na Türk-Irak ortaklı Luxs Like Firması ana sponsor oldu.
 • 10:06 Güney Kıbrıslı Rumlar Yarın Sandık Başına Gidiyor Güney Kıbrıs Rum kesiminde seçmenler, yarın Rum meclisinin yeni 56 üyesini belirlemek için sandık başına gidecek.
 • 13:54 Sosyal Demokratlar Steinmeier'i İstiyor Sosyal Demokratlar Steinmeier'i İstiyor Yapılan bir ankete göre, Almanların çoğunluğu SPD'nin başbakan adayının Dışişleri Bakanı Frank-Walter Steinmeier olmasından yana.Almanya'da gelecek yıl yapılacak genel seçimler öncesinde Başbakan Merkel'in yeniden aday olup olmayacağı sorusunun yanı sıra Sosyal Demokrat Parti'nin (SPD) başbakan adayının kim olacağı da merak konusu oluyor.
 • 02:42 Macaristan'dan Soros'a Suçlama Macaristan Devlet Bakanı Janos Lazar, son dönemde Macar hükümeti karşıtı açıklamaların arkasında Macar asıllı ABD'li milyarder George Soros'un olduğunu iddia etti.
 • 23:27 Trump, Başkan Olacak Niteliğe Sahip Değil" ABD'de başkanlık yarışını Demokratlarda önde götüren eski Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, muhtemel rakibi Cumhuriyetçi aday adayı iş adamı Donald Trump'ın son dönemdeki davranışlarını eleştirerek, "Trump, başkan olacak niteliğe sahip değil." dedi.
 • 18:29 Sırbistan'daki Hükümet Kurma Çalışmaları Sırbistan'da, 24 Nisan'da yapılan genel seçimin ardından hükümet kurma çalışmaları kapsamında danışma toplantıları bugün başladı.
 • 10:05 Kanada Başbakanı'na Özür Dileten Dirsek Darbesi Kanada Başbakanı'na Özür Dileten Dirsek Darbesi Parlamentoda, görüşmeleri tamamlanan Bill C-14 sayılı ötenaziyi serbest bırakan yasanın oylamalarına geçildiği sırada, anamuhalefet partisi Muhafazakarlar ile diğer muhalefet partisi Yeni Demokratlar'a mensup milletvekillerinin akışı yavaşlattığını düşünen Başbakan Trudeau, bir an da oturduğu yerden kalkarak ayaktaki grubun yanına geldi.
 • 10:03 Kanada Parlamentosu'nda Kavga Çıktı - Ottawa Kanada Parlamentosu'nda Kavga Çıktı - Ottawa GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kanada Federal Parlamentosu'nda çıkan kavga Kanada Parlamentosu'nda kavga çıktı -Kanada Federal Parlamentosu'nun dün akşamki oturumunda, oylamayı yavaşlatan muhalefet milletvekilleri ile Başbakan Trudeau arasında arbede yaşandı OTTAWA (AA) – Kanada Federal Parlamentosu, dün akşam oturumunda Başbakan Justin Trudeau ile muhalefet milletvekillerinin arbedesine sahne oldu.
 • 08:40 Kanada Başbakanı'na Özür Dileten Dirsek Darbesi Kanada Başbakanı'na Özür Dileten Dirsek Darbesi Kanada Başbakanı Justin Trudeau, akışı yavaşlattığını düşündüğü muhalefetle parlamentoda girdiği tartışmada, bir kadın vekilin göğsüne dirsek darbesi indirdi.
 • 09:36 Bıktıran Siyasi Ortaklık Bıktıran Siyasi Ortaklık Demokrasilerde hükümete karşı güçlü bir muhalefetin kaçınılmaz olduğunu söylüyor CDU'lu politikacı. Böyle bir durumda da farklı görüş ve düşüncedeki yurttaşların parlamentoda kendilerinin daha iyi temsil edileceklerini hissedeceklerini de.Evet, Almanya'da genel seçimler 2017 yılında yapılacak.
 • 08:37 Clinton Kentucky'yi, Sanders Oregon'u Kazandı Clinton Kentucky'yi, Sanders Oregon'u Kazandı Adaylık yarışında Clinton'u geçme ihtimali kalmayan Sanders Oregon önseçimini kazandı.
 • 08:17 Trump'tan Kuzey Kore Çıkışı Trump'tan Kuzey Kore Çıkışı Amerika Birleşik Devletleri'nde Cumhuriyetçilerin başkan aday adayı Donald Trump yaptığı yeni bir çıkışla gündemde.
 • 07:34 ABD'deki Başkanlık Yarışı ABD başkanlık yarışı kapsamında Kentucky eyaletinde yapılan ön seçimi Demokrat adaylardan Hillary Clinton'ın, Oregon'daki ön seçimi ise rakibi Bernie Sanders'ın kazandığı bildirildi.
 • 23:22 Suudi Arabistan'ı Kızdıran Yasa ABD Senatosu'ndan Geçti Abd Senatosu, 11 Eylül kurbanlarının yakınlarını Suudi Arabistan'a dava açabilmelerine olanak sağlayacak olan terör destekçilerine karşı adalet yasasını onayladı.
 • 09:56 Haftanın Tarihine Bakış Normal 0 false false false EN-US JA X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name: "Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size: 0; mso-tstyle-colband-size: 0; mso-style-noshow: yes; mso-style-priority: 99; mso-style-parent: ""; mso-padding-alt: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin: 0cm; mso-para-margin-bottom: .0001pt; mso-pagination: widow-orphan; font-size: 12.0pt; font-family: Cambria; mso-ascii-font-family: Cambria; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-hansi-font-family: Cambria; mso-hansi-theme-font: minor-latin;}Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkarak, kurtuluş mücadelesinin meşalesini yaktı.
 • 17:39 MHP'de Olağanüstü Kurultay Tartışmaları MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, partisindeki olağanüstü kurultay tartışmalarıyla ilgili, "Bizim ülküdaşlarımızla hiçbir problemimiz yok. Tabandaki ülküdaşlarımızın bu taleplerini saygıyla karşılıyoruz ama bu talepler yeri, zamanı geldiği vakit ortaya konulursa, sağlıklı bir sonuç çıkar." değerledirmesinde bulundu.
 • 16:25 Kılıçdaroğlu, Ağzındaki Kanı Silecek" Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, "Kılıçdaroğlu, ağzındaki kanı silecek.
 • 01:27 Isparta-Bakan Soylu Isparta?da Sünnet Törenine Katıldı Isparta-Bakan Soylu Isparta?da Sünnet Törenine Katıldı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Isparta'da sünnet törenine katıldı.
 • 01:20 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Isparta'da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Isparta'da sünnet düğününe katıldı, şehit astsubayın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 00:47 Bakan Soylu Isparta'da Sünnet Törenine Katıldı Bakan Soylu Isparta'da Sünnet Törenine Katıldı – ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Isparta'da sünnet törenine katıldı.
 • 12:44 Işık İhlali Faciaya Neden Oluyordu Işık İhlali Faciaya Neden Oluyordu Muğla’nın Bodrum ilçesinde meydana gelen kazada biri çocuk 2 kişi yaralandı.
 • 11:11 Bill Clinton, ABD'lilere Hamdi Ulukaya'yı Örnek Gösterdi Bill Clinton, ABD'lilere Hamdi Ulukaya'yı Örnek Gösterdi Mitingde halka hitap eden Bill Clinton, Chobani yoğurtlarının kurucusu ve CEO'su Hamdi Ulukaya'nın başarısını Amerikalılara örnek gösterdi.
 • 08:17 Clinton Seçim Mitinginde Türk İş Adamını Öve Öve Bitiremedi Clinton Seçim Mitinginde Türk İş Adamını Öve Öve Bitiremedi ABD'de Demokrat Parti Başkan aday adayı Hillary Clinton'un New Jersey'deki seçim mitinginde Chobani yoğurtlarının kurucusu Türk iş adamı Hamdi Ulukaya'ya övgüler dizildi.
 • 00:06 DP World Yarımca Limanı Açılış Töreni DP World Yarımca Limanı Açılış Töreni GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Dubai Port (DP World) Yarımca Limanı'ndan görüntüler Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın konuşması Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın konuşması DP World Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sultan Ahmet bin Sülayem'in konuşması Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran'ın Binali Yıldırım'a hediye takdimi -Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışa canlı yayınla bağlandı -Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: -"Türkiye'ye son 13 yılda doğrudan yabancı sermaye yatırımlarında 10 kattan fazla artış var. İnsanlar geleceğe yatırıma karar verirken neye bakıyor?
 • 22:53 DP World Yarımca Limanı Açılış Töreni Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Türkiye'ye, son 13 yılda doğrudan yabancı sermaye yatırımlarında 10 kattan fazla artış var. İnsanlar geleceğe yatırıma karar verirken neye bakıyor?
 • 22:16 Dubai Port Kocaeli, 3 Bakanın Katılımıyla Açıldı Dubai Port Kocaeli, 3 Bakanın Katılımıyla Açıldı Kocaeli’nin Körfez ilçesi Yarımca’da yapımı tamamlanan Dubai Port konteryner terminali, 3 bakan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın telekonferansla katılımıyla açıldı.
 • 09:46 Trump'ın Eski Kahyasından Obama'ya Ölüm Tehdidi Trump'ın Eski Kahyasından Obama'ya Ölüm Tehdidi Cumhuriyetçi başkan adayı Trump'ın eski kahyasının Obama'nın öldürülmesi için Facebook'tan mesajlar yayınladığı bildirildi.
 • 02:40 İtalya Başbakanı: "Katolik'im Ama Laikim; İncil'e Değil, Anayasa'ya Yemin Ettim" İtalya'da eşcinsel birliktelikleri hukuken tanıyan yasanın mecliste kabul edilmesi, Başbakan Matteo Renzi ile dindar ve muhafazakar kesimi karşı karşıya getirdi.
 • 02:01 İtalya Başbakanı: İncil'e Değil, Anayasa'ya Yemin Ettim İtalya Başbakanı: İncil'e Değil, Anayasa'ya Yemin Ettim Dünya genelinde 1 milyar 300 milyon inananı bulunan Katolik Kilisesi'nin yönetim merkezi Vatikan Şehir Devleti'ni topraklarında barındıran İtalya, medeni birlikteliklere ilişkin yasa tasarısının çarşamba günü Temsilciler Meclisi'nde kabul edilmesinin ardından ikiye bölündü.
 • 19:56 Trump, Müslümanlara Yasak Getirilmesi Konusunda Geri Adım Attı Trump, Müslümanlara Yasak Getirilmesi Konusunda Geri Adım Attı ABD'deki başkanlık seçiminde Cumhuriyetçi Parti'nin adayı olmak için kampanya yürüten Donald Trump, Müslümanların ülkeye girmesini yasaklama fikrinin "sadece öneri" olduğunu söyledi.
 • 18:59 Giresun CHP'li Özel'den 'Partili Cumhurbaşkanlığı' Yorumu Ambalaj Değişikliği Giresun CHP'li Özel'den 'Partili Cumhurbaşkanlığı' Yorumu Ambalaj Değişikliği CHP'li Özel'den 'Partili Cumhurbaşkanlığı' yorumu Ambalaj değişikliğiCHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, partili Cumhurbaşkanlığı sistemiyle ilgili olarak, 'ambalaj değişikliği' yorumunda bulundu.