SON DAKİKA DEMOKRAT PARTİ HABERLERİ

Son Dakika Demokrat Parti Haberleri

 • 30 Mart 2017 19:12 Başkan Karaosmanoğlu, Gebze Basını ile Buluştu Başkan Karaosmanoğlu, Gebze Basını ile Buluştu Başkan Karaosmanoğlu, Gebze basını ile buluştu Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu: "Metroyu kendi imkanlarımızla yapacağız" "Türkiye'nin önünü açacak olan bir hamle yapıyoruz"KOCAELİ - Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze, Darıca, Dilovası...
 • 30 Mart 2017 18:08 Başkan Karaosmanoğlu, Gebze Basını ile Buluştu Başkan Karaosmanoğlu, Gebze Basını ile Buluştu Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova basınıyla bir araya geldi.
 • 30 Mart 2017 16:22 Eski TBMM Başkanı Şahin, Referandum Çalışmalarına Devam Ediyor Eski TBMM Başkanı Şahin, Referandum Çalışmalarına Devam Ediyor Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk cumhurbaşkanıyken aynı zamanda CHP’nin de genel başkanıydı.
 • 30 Mart 2017 14:26 Aydın Ülkü Ocakları Eski Başkanı Demirbilek, Aydın Ülkü Ocakları Eski Başkanı Demirbilek, "Türkiye İçin 'Evet' Diyoruz" Aydın Ülkü Ocakları eski Başkanı Demirbilek, "Türkiye için 'Evet' diyoruz"AYDIN - Aydın Ülkü Ocakları eski Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi eski İl Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Demirbilek ve eskiden farklı siyasi partilerde görev yapmış siyasetçiler, yaptıkları basın açıklaması ile...
 • 30 Mart 2017 13:32 Demirbilek, Demirbilek, "Türkiye İçin 'Evet' Diyoruz" Aydın Ülkü Ocakları eski Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi eski İl Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Demirbilek ve eskiden farklı siyasi partilerde görev yapmış siyasetçiler, yaptıkları basın açıklaması ile 16 Nisan’daki referandum’da "Evet’ diyeceklerini açıkladılar.
 • 29 Mart 2017 22:21 Şahin: Şahin: "Atatürk, Cumhurbaşkanıyken CHP'nin de Genel Başkanıydı" - Karabük Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, halk oylamasına ilişkin, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk cumhurbaşkanıyken aynı zamanda CHP'nin de genel başkanıydı.
 • 29 Mart 2017 21:31 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, halk oylamasına ilişkin, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk cumhurbaşkanıyken aynı zamanda CHP'nin de genel başkanıydı.
 • 29 Mart 2017 17:12 Güncelleme - Emekli Polis Memurunun Silahla Yaraladığı Doktor Güncelleme - Emekli Polis Memurunun Silahla Yaraladığı Doktor Aksaray'ın Eskil ilçesinde emekli polis memurunun silahla vurduğu 112 Acil Servis İstasyonu'nda görevli doktor, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
 • 29 Mart 2017 16:52 DP Genel İdare Kurulu Üyesi Nihat Onbaşıoğlu Açıklaması DP Genel İdare Kurulu Üyesi Nihat Onbaşıoğlu Açıklaması Demokrat Parti (DP) Genel İdare Kurulu Üyesi Nihat Onbaşıoğlu, DP Balıkesir İl Başkanı Tamer Alver, 9 Nisan’da Kuvayi Milliye Meydanında yapılması planlanan mitingin bazı nedenlerden dolayı iptal edildiğini söyleyerek “Bu korkular bu yıldırma politikaları bizi yıldırmaz" dedi.
 • 29 Mart 2017 15:59 DP Genel Başkanı: Erdoğan'ın ve Bahçeli'nin Beka Sorunu Var DEMOKRAT Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Türkiye'nin bir beka sorunu olduğunu görmüyorum.
 • 29 Mart 2017 15:53 Aksaray'da Doktoru Yaralayan Emekli Polis Aksaray'da Doktoru Yaralayan Emekli Polis Aksaray'ın Eskil ilçesinde tartıştığı doktoru yaraladıktan sonra kaçan emekli polis memuru, Kırıkkale'de tabancasıyla başına ateş ederek yaşamına son verdi.
 • 29 Mart 2017 15:46 CHP'li Ağbaba: Barzani'nin Bayrağına Türk Askerlerini Selam Durdurdu (2) CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Kerkük'te resmi dairelerde bölgesel Kürt yönetimi bayrağının asılmasına ilişkin, "Irak'taki siyasi boşluktan ve Türkiye'de referandum sürecinden faydalanılarak, buradaki 'Evet'in ortağı Barzani, o bölgenin en büyük Türk şehri olan Kerkük'e kendi...
 • 29 Mart 2017 15:45 CHP'li Ağbaba: Barzani'nin Bayrağına Türk Askerlerini Selam Durdurdu (1) CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Kerkük'te resmi dairelerde bölgesel Kürt yönetimi bayrağının asılmasına ilişkin, "Irak'taki siyasi boşluktan ve Türkiye'de referandum sürecinden faydalanılarak, buradaki 'Evet'in ortağı Barzani, o bölgenin en büyük Türk şehri olan Kerkük'e kendi...
 • 29 Mart 2017 15:43 DP Genel Başkanı: Erdoğan'ın ve Bahçeli'nin Beka Sorunu Var DP Genel Başkanı: Erdoğan'ın ve Bahçeli'nin Beka Sorunu Var DEMOKRAT Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Türkiye'nin bir beka sorunu olduğunu görmüyorum.
 • 29 Mart 2017 15:41 Özfatura: Bu Bir Rejim Değişikliğidir Özfatura: Bu Bir Rejim Değişikliğidir İZMİR eski Belediye Başkanlarından Burhan Özfatura, Bergama İlçesi'nde katıldığı söyleşide, referandumla ilgili yaptığı değerlendirmede, "Bu bir rejim değişikliğidir.
 • 29 Mart 2017 15:41 DP Genel Başkanı Uysal Denizli'de DP Genel Başkanı Uysal Denizli'de Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, yeni anayasanın oylanacağı referandum çalışmaları kapsamında Denizli’de basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 • 29 Mart 2017 15:36 Denizli DP Genel Başkanı Uysal, Ülkenin Beka Sorunu Olmadığını Söyleyip Eleştirdi Denizli DP Genel Başkanı Uysal, Ülkenin Beka Sorunu Olmadığını Söyleyip Eleştirdi Denizli'ye gelen Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, milli şefliğe itiraz eden bir gelenekten geldiklerini, ülkenin ikinci kez milli şeflik teşebbüsüyle karşı karşıya olduğunu, "Ülkede beka sorunu var" denilerek referandum sürecine girildiğini belirterek, "Türkiye'nin bu derece...
 • 29 Mart 2017 15:26 CHP'li Ağbaba: Barzani'nin Bayrağına Türk Askerlerini Selam Durdurdu CHP'li Ağbaba: Barzani'nin Bayrağına Türk Askerlerini Selam Durdurdu CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Kerkük'te resmi dairelerde bölgesel Kürt yönetimi bayrağının asılmasına ilişkin, "Irak'taki siyasi boşluktan ve Türkiye'de referandum sürecinden faydalanılarak, buradaki 'Evet'in ortağı Barzani, o bölgenin en büyük Türk şehri olan Kerkük'e kendi...
 • 29 Mart 2017 15:24 DP Genel Başkanı Uysal Denizli'de DP Genel Başkanı Uysal Denizli'de DP Genel Başkanı Uysal Denizli'deDENİZLİ - Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, yeni anayasanın oylanacağı referandum çalışmaları kapsamında Denizli'de basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 • 29 Mart 2017 15:24 Malatya CHP'li Ağbaba: Barzani'nin Bayrağına Türk Askerlerini Selam Durdurdu 1 Malatya CHP'li Ağbaba: Barzani'nin Bayrağına Türk Askerlerini Selam Durdurdu 1 CHP'li Ağbaba: Barzani'nin bayrağına Türk askerlerini selam durdurduCHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Kerkük'te resmi dairelerde IKBY bayrağının asılmasına ilişkin, "Irak'taki siyasi boşluktan ve Türkiye'de referandum sürecinden faydalanılarak, buradaki 'evet'in ortağı Barzani, o bölgenin...
 • 29 Mart 2017 15:16 Dha Yurt Bülteni-8 Dha Yurt Bülteni-8 1) 2 TOKAT YÜZÜNDEN 5 KİŞİYİ KATLETTİ (HABERİNE EK)DEFİNE DEDİKODUSUKatliam zanlısı olarak gözaltında bulunan İbrahim A., soruşturmayı yürüten jandarmaya teslim edildi.
 • 29 Mart 2017 15:09 DP Genel Başkanı Uysal Açıklaması DP Genel Başkanı Uysal Açıklaması Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, 16 Nisan referandumuna ilişkin, "Güzel bir Anadolu tabiri vardır, 'Bal bal demekle ağız tatlanmaz' denir, yerli ve milli demekle de bu sistemin yerli ve milli olduğu anlamına gelmediğini görüyoruz.
 • 29 Mart 2017 14:57 Dha Yurt Bülteni-7 1)BAKAN ZEYBEKCİ, "TBMM TÜRKİYE'NİN EN SAYGIN YERİ OLMALI"İZMİR'de CMS fabrikasında işçilerle buluşan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci anayasa değişikliği referandumu ile ilgili konuşarak, "Bu bir milli meseledir.
 • 29 Mart 2017 13:44 CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, 16 Nisan'da seçim yapılmayacağını, Türkiye'nin nasıl yönetileceğine oy verileceğini söyledi.
 • 29 Mart 2017 12:47 Milas'ta Kütüphane Haftası Kutlandı Milas'ta Kütüphane Haftası Kutlandı Bu yıl 53’üncüsü düzenlenen Kütüphane Haftası, Milas’ta yapılan bir dizi etkinlikle kutlanmaya başladı.