SON DAKİKA DEMOKRAT PARTİ HABERLERİ

Son Dakika Demokrat Parti Haberleri

 • 02:57Kanada'nın İlk Müslüman Belediye Başkanı Nenshi AçıklamasıKanada'nın Alberta eyaletine bağlı Calgary kentinin Müslüman Belediye Başkanı Naheed Nenshi, "Kadınların bu kadar sorunları varken peçe tartışmalarının bir anlamı yok" ifadesini kullandı.
 • 17:04Milletvekili Aydemir: 'Tahsilimiz Halk Mektebidir'Milletvekili Aydemir: 'Tahsilimiz Halk Mektebidir'AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Hınıslıların konuğu oldu.
 • 12:31Ülke Kurtuluş Savaşı'ndaki Mücadeleden Daha Zor Şartlardan Geçiyor'Ülke Kurtuluş Savaşı'ndaki Mücadeleden Daha Zor Şartlardan Geçiyor'DP Genel Başkan Yardımcısı Nihat Onbaşıoğlu, Türkiye'de yaşanan terör ve siyasi belirsizlik sebebiyle çok zor bir dönemden geçildiğini belirterek, "Ülke çok kötü değil, sanki Kurtuluş Savaşı'nda yaşanan bir mücadeleden daha zor şartlardan geçiyor.
 • 11:52Birleşmenin Başbakanı KohlBirleşmenin Başbakanı KohlAlmanlar için onun önemi çok büyük. Almanya'nın yakın tarihine damgasını vuran eski Başbakan Helmut Kohl, bundan tam 33 yıl önce 1 Ekim 1982'de başbakanlık koltuğuna oturmuştu.
 • 18:36Kamyonet Bisiklete Çarptı: 2 YaralıKamyonet Bisiklete Çarptı: 2 YaralıSamsun’da kamyonetin bisiklet ile çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • 12:36KKTC Meclisi Yeni Yasama Yılına BaşladıKKTC Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu, yaz tatilinin ardından yeni yasama yılına bugün başladı.
 • 17:01Msı 100 Tabanlı Pro Skylake İşlemcili Anakart SerisiMsı 100 Tabanlı Pro Skylake İşlemcili Anakart SerisiMSI, yeni iş odaklı Intel "Skylake" 100 tabanlı PRO serisi anakartlarının çıkışını duyurdu.
 • 13:53Kurtulmuş: Kurtulmuş: "İşçilerin Bırakılması Konusunda İnce Diplomasi Uygulandı"Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "İşçilerin ilk günden itibaren nerede olduğu, ne şekilde hangi şartlarda tutulduğu konusunda bilgimiz vardı.
 • 13:11Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş - Seçimlerde Sandıkların TaşınmasıBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş - Seçimlerde Sandıkların TaşınmasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un açıklamaları Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "(Bağdat'ta alıkonulan Türk işçilerin serbest bırakılması) Ailelerinin gözü aydın, milletimizin gözü aydın.
 • 09:29Demokrat Parti İl Başkanı İsmet Özbakkal AçıklamasıDemokrat Parti İl Başkanı İsmet Özbakkal AçıklamasıDemokrat Parti İl Başkanı İsmet Özbakkal, son zamanlarda yaşanan terör olaylarıyla ilgili olarak, "Birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi, huzurumuzu ve toplumsal barışımızı bozmaya yönelik bu hain saldırıların amacına ulaşmasına asla izin vermeyeceğiz" dedi.
 • 09:24Nevşehir'de 48 Milletvekili Adayından 16'sı Kadın1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesinde siyasi partilerin Nevşehir milletvekili adayları belirlendi.
 • 10:02Almanya'da İktidar Partilerine Destek DüştüAlmanya Başbakanı Angela Merkel'in partisi Hıristiyan Demokratik Birlik'e (CDU) seçmen desteği son bir hafta içinde bir puan düşerek yüzde 38,5'e geriledi.
 • 22:45Genel Seçime Doğru1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listesi Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 13:18Shell Arktika'da Petrol Aramaya Son VerdiShell Arktika'da Petrol Aramaya Son VerdiShell, Arktika'daki tartışmalı petrol ve doğal gaz arama faaliyetlerine son verdi.
 • 10:20Tüsiad Yönetim Kurulu Berlin'i Ziyaret EdiyorTÜSİAD heyeti, Alman siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimleriyle Türkiye’nin AB üyelik süreci, AB’nin geleceği ve ikili ilişkileri ele alacak.
 • 08:58Adıyaman'da Facianın Eşiğinden DönüldüAdıyaman'da Facianın Eşiğinden DönüldüAdıyaman’da virajı alamayan pancar yüklü TIR önce petrol istasyonuna, sonra da lokantaya daldı.
 • 08:44BM'de 'Cinsiyet Eşitliği ve Kadının Güçlendirilmesi' ToplantısıBİRLEŞMİŞ Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, Birleşmiş Milletler (BM)'de düzenlenen 'Cinsiyet Eşitliği ve Kadının Güçlendirilmesi' konulu küresel liderler toplantısının öğleden sonraki oturumunu izledi.
 • 05:29Adıyaman- Pancar Yüklü Kamyon Devrildi 1 YaralıAdıyaman- Pancar Yüklü Kamyon Devrildi 1 YaralıAdıyaman'da, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle devrilen pancar yüklü kamyonun sürücüsü yaralandı.
 • 22:41Pancar Yüklü Kamyon Devrildi, Sürücü YaralandıPancar Yüklü Kamyon Devrildi, Sürücü YaralandıAdıyaman'da, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle devrilen pancar yüklü kamyonun sürücüsü yaralandı.
 • 09:55Milletvekili Genel Seçimine DoğruTürkiye, 26'ıncı dönem parlamentosunun yeni üyelerini belirlemek üzere 1 Kasım'da sandık başına gidiyor.
 • 17:31AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, "Kim teröre, teröriste destek veriyorsa hukuk önünde yargılanmalıdır" dedi.
 • 16:32MHP'de Bayramlaşma - AK Parti Heyetinin ZiyaretiMHP'de Bayramlaşma - AK Parti Heyetinin ZiyaretiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti heyetini gelişi ve karşılanışı- Heyetlerden detaylar- MHP genel başkan yardımcısı Mevlüt Karakaya'nın konuşması- Ankara Milletvekili Emrullah İşler'in konuşması- AK Parti heyetini ayrılışı Siyasi partilerde bayramlaşma-MHP'yi DSP, AK Parti, BBP, Saadet Partisi, DP ve CHP heyetleri ziyaret etti- MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: - "Devlet olarak varlığımızı her yerde hissettirerek, ülkenin tamamında bir seçimin yapılmasını ve her yerde sandık konulmasını MHP olarak biz, ülkeyi yönetenlerden istiyoruz"- "Adalet ve Kalkınma Partisi ne zaman sıkışsa CHP bir ip atıyor"- AK Parti Ankara Milletvekili İşler: - "Her yerde normal şartlarda seçimin yapılması esastır fakat takdir edersiniz ki iki aydır da orada ciddi bir süreçten geçiyoruz.
 • 16:04Otomobille Motosiklet Çapıştı: 1 YaralıOtomobille Motosiklet Çapıştı: 1 YaralıKocaeli’nin İzmit ilçesinde otomobille motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 14:17Siyasi Partilerde BayramlaşmaMHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Devlet olarak varlığımızı her yerde hissettirerek, ülkenin tamamında bir seçimin yapılmasını ve her yerde sandık konulmasını MHP olarak biz, ülkeyi yönetenlerden istiyoruz" dedi.
 • 13:50Siyasi Partilerde BayramlaşmaCHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, "Halkımız, 7 Haziran'da 'Bismillah' diyerek bunları uzaklaştırdı iktidardan, inşallah bunun devamı da 1 Kasım'da gelecek" dedi.
 • 13:16Siyasi Partilerde BayramlaşmaKurban Bayramı'nın ikinci gününde siyasi partiler arası bayramlaşmalar kapsamında, AK Parti'yi CHP, MHP, HDP heyetlerinin ardından sırasıyla Saadet Partisi, Büyük Birlik Partisi (BBP), Demokrat Parti (DP), Demokratik Sol Parti (DSP) ve Hüda-Par heyetleri ziyaret etti.
 • 13:05AK Parti'de Bayramlaşma - Demokrat Parti'nin ZiyaretiAK Parti'de Bayramlaşma - Demokrat Parti'nin ZiyaretiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Demokrat Parti heyetinin AK Parti'ye gelişi-Açıklamalar ANKARA - Kurban Bayramı dolayısıyla siyasi partiler arası bayramlaşmalar kapsamında AK Parti'yi, Demokrat Parti heyeti de ziyaret etti.
 • 13:04Mhp, CHP'ye Bayramlaşmaya GeldiMhp, CHP'ye Bayramlaşmaya GeldiMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, önlerine seçimlerin bir fırsat çıkardığını belirterek siyaseten AK Parti'nin güvenlik olarak da PKK'nın tasviye edileceği bir dönem olarak gördüğünü söyledi.
 • 12:30AK Parti'de BayramlaşmaAK Parti, Kurban Bayramı dolayısıyla partiler arası bayramlaşmada Büyük Birlik Partisi, Demokrat Parti, Demokratik Sol Parti ve Hüdapar’ı kabul etti.
 • 09:57Siyasi Partiler Birbirleriyle BayramlaşıyorSiyasi parti genel merkezlerinde bayramlaşma etkinlikleri bugün gerçekleştiriliyor.
 • 20:28Siyasi Partiler Birbirleriyle Yarın BayramlaşacakSiyasi parti temsilcileri bayramın ikinci günü birbirlerine karşılıklı ziyaretler gerçekleştirecek.
 • 19:07ABD'de Yaptığı Saat Bomba Sanılan Ahmed, Davutoğlu ile Buluşacak - Irvıng/ABD'de Yaptığı Saat Bomba Sanılan Ahmed, Davutoğlu ile Buluşacak - Irvıng/GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ahmed Muhammed'in annesi Muna İnrahim ve babası Muhammed el Hasan Muhammed'in evdeki görüntüleri- El Hasan Muhammed ile röportaj ABD'de yaptığı saat bomba sanılan Ahmed, Başbakan Davutoğlu ile buluşacak- Başbakan Davutoğlu'nun New York'ta katılacağı yemek için davet aldıklarını açıklayan Ahmed'in babası El-Hasan Muhammed, programa katılacaklarını açıkladı- El-Hasan Muhammed: "Türkiye yaşadığımız zor süreçte, en başından beri bize gerçek anlamda destek oldu.
 • 18:09ABD'de Yaptığı Saat Bomba Sanılan Ahmed, Başbakan Davutoğlu ile BuluşacakIRVING/ ABD'nin Teksas eyaletinde öğretmenine göstermek için okula götürdüğü elektronik saatin bomba sanılması üzerine kelepçelenerek gözaltına alınan Müslüman öğrenci Ahmed Muhammed'in, New York'ta Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüşeceği belirtildi.
 • 11:17Abd, Almanya'ya 80 Hiroşima Bombası Gücünde Atom Bombaları Yerleştiriyor"ABD’nin, Almanya’nın Rheinland-Pfalz Eyaleti’nde bulunan Alman Ordusu’na bağlı Büchel hava üssüne 80 Hiroşima bombası gücünde atom bombaları yerleştirmeye başladığı iddiası gündeme damgasını vurdu.
 • 22:45Genel Seçime Doğru1 Kasım'da yapılacak Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin geçici aday listesi açıklandı.
 • 16:01Antalya'da 15 Partiden 210 Aday Yarışacak1 Kasım tarihinde yapılacak olan 26’ncı dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Antalya’da 15 partiden 210 aday yarışacak.
 • 19:16Merkel, Schröder'in Biyografisinin Tanıtımına KatıldıMerkel, Schröder'in Biyografisinin Tanıtımına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gerhard Schröder'in kitap tanıtımından detaylar Merkel, Schröder'in biyografisinin tanıtımına katıldı- Almanya Başbakanı Merkel, selefi Schröder'i "pragmatist ve mücadeleci" olarak niteledi Almanya Başbakanı Angela Merkel selefi Gerhard Schröder'i överek "pragmatist ve mücadeleci" olarak niteledi.
 • 17:09İcadı Yüzünden Gözaltına Alınan Öğrenci Okulundan Kaydını AldıNEW ABD'de evinde yaptığı icadı bomba sanılarak, okuduğu lisede gözaltına alınan 14 yaşındaki Müslüman öğrenci Ahmed Muhammed, başka okulda eğitimine devam etmek üzere okulundan kaydını aldı.
 • 14:01Avcılar'da Alınan Karar Türkiye'ye Örnek OlduAvcılar'da Alınan Karar Türkiye'ye Örnek Olduİstanbul Avcılar'da Kent Konseyi Başkanı Mert Ali Ak, çağrıları üzerine 16 Eylül çarşamba günü bir araya gelen 9 siyasi parti yöneticisinin 1 Kasım genel seçimleri propaganda çalışmalarında görüntü ve ses kirliliğine yol açmamak için aldıkları ortak karardaki benzer görüşleri Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da dile getirmesinden mutlu olduklarını söyledi.
 • 11:06Cumhuriyetçi Başkan Aday Adayı Carson, İslam Karşıtı Sözlerini SavunduABD'de Cumhuriyetçi Parti’den 2016 başkanlık seçimleri için aday adayı olan beyin cerrahı Ben Carson, İslam karşıtı sözlerinden geri adım atmayacağını duyurdu.
 • 09:56Özdağ: Özdağ: "Süreç AK Parti'nin Lehine İşliyor"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, çözüm sürecinin bitmesiyle birlikte yaşanan terör olaylarına değinerek “Devrimci halk savaşı demek, Türkiye’yi iç savaşa sürüklemek demek.
 • 15:46Demokrat Parti İl Başkanı İsmet Özbakkal AçıklamasıDemokrat Parti İl Başkanı İsmet Özbakkal yaptığı yazılı açıklamada, "İnşallah istikrarlı bir hükumet kurulur ve milletimiz rahat bir nefes alır" ifadesinde bulundu.
 • 13:30Başbakan Yardımcısı Türkeş KKTC'deBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş bu sabah özel uçakla KKTC’ye gelmesinin ardından ilk olarak Dr. Fazıl Küçük’ün ve Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş’ın anıt mezarlarını ziyaret etti.
 • 09:05Gündem/ 21 Eylül 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara Arena Spor Salonu'nda AK Parti milletvekili adaylarının tanıtım toplantısına katılacak.
 • 00:01Gündem Özeti/ 21 Eylül 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, KKTC'de Dr. Fazıl Küçük Anıt Mezarı'na,??Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın Mezarı'na ve Boğaz Şehitliğine çelenk koyacak,??Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığını ziyaret edecek.
 • 18:40Kayaköy Halkı Sandığa GittiKayaköy Halkı Sandığa GittiMuğla’nın Fethiye İlçesindeki 5 Bin yıllık geçmişe sahip Turizm merkezi olan Kayaköy’de isim değişikliği ile ilgili referandum yapıldı.
 • 17:32Derleme - Yurt Genelinde, Gün İçerisinde Meydana Gelen "Trafik Kazaları" ile İlgili Haberlerimizi...Kurban Bayramı tatilinin ilk günü, yurdun çeşitli bölgelerinde meydana gelen trafik kazalarında 7 kişi öldü, 35 kişi yaralandı.
 • 14:27Kırıkkale'de Trafik Kazası: 2 Ölü, 2 YaralıKırıkkale'de Trafik Kazası: 2 Ölü, 2 YaralıKırıkkale'de iki otomobilin karıştığı trafik kazasında 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 13:32Trump Bu Defa Obama ve Müslüman Nefretiyle GündemdeABD'de Cumhuriyetçi Parti’den 2016 başkanlık seçimlerinde başkan aday adayı olan Donald Trump, Başkan Barack Obama ve Müslüman nefreti nedeniyle gündemde.
 • 07:14Kırıkkale'de Trafik Kazası: 2 Ölü, 2 YaralıKırıkkale'de Trafik Kazası: 2 Ölü, 2 YaralıKırıkkale’de iki otomobilin karıştığı trafik kazasında 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.