SON DAKİKA DENİZLİ HABERLERİ

Son Dakika Denizli Haberleri

 • 18:43Denizli'de "Kar Şenliği" EtkinliğiTavas ilçesindeki Bozdağ Kayak Merkezi'nde 7. "kar şenliği" düzenlendi.
 • 17:42Denizli Zeybekci, Denizli Zeybekci, "Cumhurbaşkanı Dendiğinde Herkes Haddini Bilecek"Ak Parti Denizli Milletvekili ve Ekonomi eski Bakanı Nihat Zeybekci, Cumhurbaşkanı'na yapılan eleştirilerin tüm millete yapıldığını belirterek, "Cumhurbaşkanı bu ülkenin 78 milyonunu temsil ediyor.
 • 17:13Çalıntı İki Atı Kestikleri İleri Sürülen 3 Kişiye GözaltıÇalıntı İki Atı Kestikleri İleri Sürülen 3 Kişiye GözaltıDenizli'nin Çivril ilçesinde çalıntı olduğu iddia edilen iki atı kestikleri ileri sürülen 3 kişi gözaltına alındı.
 • 16:42Denizli İki Bakandan Bağbaşı Yaylası'nda Kartopu KeyfiDenizli İki Bakandan Bağbaşı Yaylası'nda Kartopu KeyfiAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, toplu temel atma ve açılış töreni için dün (pazar) geldikleri Denizli'de incelemelerde bulunmak için çıktıkları Bağbaşı Yaylası'nda kartopu oynadı.
 • 16:28Zeybekci: Cumhurbaşkanı Dendiğinde Herkes Haddini BilecekZeybekci: Cumhurbaşkanı Dendiğinde Herkes Haddini BilecekAk Parti Denizli Milletvekili ve Ekonomi eski Bakanı Nihat Zeybekci, Cumhurbaşkanı'na yapılan eleştirilerin tüm millete yapıldığını belirterek, "Cumhurbaşkanı bu ülkenin 78 milyonunu temsil ediyor.
 • 16:26Eski Ekonomi Bakanı Zeybekci AçıklamasıEski Ekonomi Bakanı ve AK Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, anayasa değişikliğine ilişkin, "Bu meclis bunu çözemezse, sistem değişikliğinde beraberinde getiren, içinde barındıran cesur bir anayasayı yapamazsa o zaman onu yapabilecek bir meclis arayışı tekrar gündeme gelir" dedi.
 • 16:05Genç Kız Kazada Can VerdiGenç Kız Kazada Can VerdiMuğla'da, kontrolsüz şekilde anayola çıkan hafif ticari araca hızla gelen başka bir otomobilin çarpması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 14:45Denizli'de Kar ŞenliğiDenizli'de Kar ŞenliğiDenizli Büyükşehir Belediyesi'nin Tavas'ın Nikfer Mahallesi'ndeki 2 bin 420 metre rakımlı Bozdağ'da düzenlediği Denizli Kar Şenliğinde vatandaşlar gönüllerince eğlendi.
 • 14:10Çalıntı Atları Kesen 2 Kişi Gözaltına AlındıDenizli’nin Çivril ilçesinde çaldıkları atları keserken polis tarafından suçüstü yakalanan 2 kişi gözaltına alındı.
 • 13:49Denizli Kar Şenliği'ne Büyük İlgiDenizli Kar Şenliği'ne Büyük İlgiDenizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Denizli Kar Şenliği’ne katılan binlerce kişi gönüllerince eğlendi.
 • 13:45Başkan Gürlesin'den, İkinci Dönem MesajıBaşkan Gürlesin'den, İkinci Dönem MesajıDenizli’nin Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 2015-2016 eğitim öğretim yılının ikinci döneminde öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi.
 • 13:30Nihat Zeybekci'den Arınç'a Gönderme: Herkes Haddini BilecekNihat Zeybekci'den Arınç'a Gönderme: Herkes Haddini BilecekCumhurbaşkanı Erdoğan ve Bülent Arınç arasındaki gerginliğe değinen Ekonomi eski Bakanı Nihat Zeybekci, "Herkes, Cumhurbaşkanı dendiğinde haddini bilecek" dedi.
 • 13:25Kümes Hayvanları Mezatında Araba Fiyatına TavukKümes Hayvanları Mezatında Araba Fiyatına TavukMuğla'da ikincisi yapılan kümes hayvanları mezatına yaklaşık 100 kişi katıldı.
 • 12:16Muğla'da Kaza 1 ÖlüMuğla'da Kaza 1 ÖlüMuğla’da iki aracın karıştığı kazada bir kişi öldü, iki kişi yaralandı.
 • 11:59Muğla'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 2 YaralıMuğla'nın Menteşe ilçesinde hafif ticari araçla otomobilin çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 09:50Bölgesel Amatör Ligi 10. Grupta Liderlik Yarışı KızışacakBölgesel Amatör Ligi 10. Grupta Liderlik Yarışı KızışacakDidim Belediyespor, Sarayköyspor karşısında aldığı 1-0’lık galibiyetle liderliğini sürdürdü.
 • 03:39Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu Denizli'deBakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu Denizli'deGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Hayrat İnsani Yardım Derneğinin kampanyası kapsamında Bayırbucak Türkmenlerine gönderilecek yardımların taşındığı tırlardan detay Bakan Eroğlu ile Ramazanoğlu'nun katıldığı törende Kur'an-ı Kerim okunması Bakan Eroğlu ile Ramazanoğlu'nun konuşmaları Dua yapılması, tırların uğurlanması Bakan Eroğlu ile Ramazanoğlu'nun cam horoz heykeli önünde fotoğraf çekimi Bakan Eroğlu ile Ramazanoğlu'nun Denizli Büyükşehir Belediyesini ziyaret Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın Bakan Eroğlu'na cam vazo hediye etmesi Bakan Eroğlu'nun konuşması, şeref defterini imzalası Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu Denizli'de Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Türkiye çok daha güçleniyor ve 21. asra inşallah mührümüzü vuracağız. Yeterki birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi muhafaza edelim" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu: "Bu coğrafyanın kaderi kan ve gözyaşı olamaz" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Türkiye çok daha güçleniyor ve 21. asra inşallah mührümüzü vuracağız. Yeterki birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi muhafaza edelim" dedi.
 • 23:09Eroğlu: Eroğlu: "Denizli'ye Yatırımları AK Parti Hükümetleri Hatırlattı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu'nun Denizli Valiliğinde şeref defterini imzalaması ve toplu fotoğraf çekimi Valilik makamında Vali Şükrü Kocatepe'nin bakanlara hediye vermesi Basın toplantısında bakanların açıklama yapması Eroğlu'nun soruyu cevaplandırması Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu Denizli'de Bakan Eroğlu: "Denizli'ye yatırımları AK Parti hükümetleri hatırlattı" Bakan Ramazanoğlu: "(Ailelere ücretsiz internet projesi) Bu çalışma Türkiye'nin önünde devrim olan, ön açıcı olan bir çalışma olacak" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti hükümetlerinden önce Denizli'nin yatırımlar açısından unutulmuş bir il olduğunu belirterek, "Denizli'ye yatırımları AK Parti hükümetleri hatırlattı" dedi.
 • 21:50Denizli - Türkmenlere Yardım Tır'larını Bakanlar UğurladıDenizli - Türkmenlere Yardım Tır'larını Bakanlar UğurladıTürkmenlere yardım TIR'larını bakanlar uğurladı Denizli'ye gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu, Hayrat İnsani Yardım Derneği'nin düzenlediği Suriye'deki Bayırbucak Türkmenlerine ulaştırılmak üzere yardım TIR'ları uğurlama törenine katıldı.
 • 21:43Bayırbucak Türkmenleri Yardım Tırı'na İki Bakanlı UğurlamaBayırbucak Türkmenleri Yardım Tırı'na İki Bakanlı UğurlamaDenizli Büyükşehir Belediyesi ve Hayrat İnsani Yardım Derneği’nin Suriye’deki Bayırbucak Türkmenleri için topladığı yardımlar, 12 TIR’la bölgeye gönderildi.
 • 21:40Türkmenlere Yardım Tır'larını Bakanlar UğurladıTürkmenlere Yardım Tır'larını Bakanlar UğurladıDenizli'ye gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu, Hayrat İnsani Yardım Derneği'nin düzenlediği Suriye'deki Bayırbucak Türkmenlerine ulaştırılmak üzere yardım TIR'ları uğurlama törenine katıldı.
 • 21:29Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu Denizli'deOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Türkiye çok daha güçleniyor ve 21. asra inşallah mührümüzü vuracağız. Yeterki birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi muhafaza edelim" dedi.
 • 20:03Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu Denizli'deOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti hükümetlerinden önce Denizli'nin yatırımlar açısından unutulmuş bir il olduğunu belirterek, "Denizli'ye yatırımları AK Parti hükümetleri hatırlattı" dedi.
 • 19:39Eroğlu: Bizimle Uğraşan O Devletler Yakında Tarih Sahnesinden Silinir (2)Eroğlu: Bizimle Uğraşan O Devletler Yakında Tarih Sahnesinden Silinir (2)İki BAKAN YAYLADA KARTOPU OYNADI Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, toplu temel atma ve açılış törnenin ardından Bağbayı Yaylası'nda incelemelerde bulundu.
 • 19:14Bakan Eroğlu: Yassıada'da Ağaç Kesimi Fotoğrafını Ben Görmedim Ama SahtedirBakan Eroğlu: Yassıada'da Ağaç Kesimi Fotoğrafını Ben Görmedim Ama SahtedirOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Yassıada'nın imara açılmasından sonra basına yansıyan fotoğrafı görmediğini ancak sahte olduğunu öne sürdü.
 • 19:09Eski Ekonomi Bakanı Zeybekci Aydın'daEski Ekonomi Bakanı ve AK Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, "Bu ülkeyi bütün prangalarından koparacak, bu ülkeyi bir daha arkasına dönüp bakmadan dört nala koşturacak yeni anayasa ile yeni bir sistemle, yeni bir başkanlık sistemiyle bu ülke Allah'ın izniyle bu sene mutlaka ve mutlaka tanışacaktır" dedi.
 • 18:31Bakan Eroğlu'dan 'Yassıada' TepkisiBakan Eroğlu'dan 'Yassıada' TepkisiOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Yassıada’da ağaçların kesildiği iddiasıyla ilgili olarak, “Aydın’da caminin yakınında muhteşem bir yeşillik vardı.
 • 18:11Aydın - Zeybekci: 2016'da Türkiye Yeni Bir Sistemle TanışacakAydın - Zeybekci: 2016'da Türkiye Yeni Bir Sistemle TanışacakZeybekci: 2016'da Türkiye yeni bir sistemle tanışacak AK Parti Aydın İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 67'inci İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılan Ekonomi eski Bakanı ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekçi, başkanlık sisteminin önemine değinerek, "2016'da Türkiye yeni bir sistemle tanışacak" dedi.
 • 18:05Zeybekci: 2016'da Türkiye Yeni Bir Sistemle TanışacakZeybekci: 2016'da Türkiye Yeni Bir Sistemle TanışacakAk Parti Aydın İl Danışma Meclisi toplantısına katılan Denizli Milletvekili Nihat Zeybekçi, başkanlık sisteminin önemine değinerek, "2016'da Türkiye yeni bir sistemle tanışacak" dedi.
 • 17:57Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu'nun ZiyaretleriBakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu'nun ZiyaretleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakan Ramazanoğlu'nun Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezine gelişi ve karşılama Bakan Eroğlu'nun Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezine gelişi ve karşılama Salondan detay Bakan Ramazanoğlu'nun konuşması Bakan Eroğlu'nun konuşması Açılış töreni Orman köylülerine gelir getirici ürünler verilmesi için kura çekimi ve sertifikaların imzalanarak dağıtılması Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu'nun Pamukkale Üniversitesi kampüsüne fidan dikimi Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu Denizli'de.
 • 17:15Denizli'de Çifte Bakanlı Temel Atma ve Toplu Açılış TöreniDenizli'de Çifte Bakanlı Temel Atma ve Toplu Açılış TöreniDenizli'de çifte bakanlı temel atma ve toplu açılış töreni BAKAN EROĞLU, "BİZİMLE UĞRAŞAN DEVLETLER YAKINDA TARİH SAHNESİNDEN SİLİNİR" Denizli'de temel atma, toplu açılış ve sertifika dağıtım törenine katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye'yle uğraşan ülkelerin tarih sahnesinden silineceğini söyledi.
 • 17:01Zeybekçi: Türkiye Bu Sene Başkanlık Sistemiyle Mutlaka TanışacakZeybekçi: Türkiye Bu Sene Başkanlık Sistemiyle Mutlaka TanışacakAK Parti Aydın İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 67’nci İl Danışma Meclisi toplantısına katılan Ekonomi eski Bakanı ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekçi, "Yeni bir anayasa, yeni bir sistemle, yeni bir başkanlık sistemiyle bu ülke Allah’ın izniyle bu sene mutlaka ve mutlaka tanışacaktır.
 • 16:43Bakan Eroğlu ve Ramazanoğlu Denizli'deOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye'nin bahtı açık, yıldızı parlak şekilde 21. yüzyıla bu milletin mührünü vuracağını söyledi.
 • 16:39Eroğlu: Bizimle Uğraşan O Devletler Yakında Tarih Sahnesinden SilinirEroğlu: Bizimle Uğraşan O Devletler Yakında Tarih Sahnesinden SilinirOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye ile uğraşan ülkelerin tarih sahnesinden silineceğini ileri sürerek, "Bazı ülkeler PKK terör örgütünü üzerimize sürerek bir şey yapacaklarını sanmasınlar.
 • 19:51Türkiye Basketbol 1. LigiTürkiye Basketbol 1. Ligi'nde Sinpaş Denizli Basket, sahasında Socarspor'u 72-64 yendi.
 • 18:39Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı RamazanoğluAile ve Sosyal Politikalar Bakanı RamazanoğluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakan Ramazanoğlu'nun çocuklarla oyun oynaması Bakan Ramazanoğlu'nun çocuklarla pasta kesmesi ve hediye vermesi Bakan Ramazanoğlu'nun konuşması Ramazanoğlu, katıldığı bir etkinlikte çocuklarla oyunlar oynadı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, katıldığı bir etkinlikte sohbet ettiği çocuklarla oyunlar oynadı.
 • 18:29Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu Denizli'deAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, katıldığı bir etkinlikte sohbet ettiği çocuklarla oyunlar oynadı.
 • 18:13Denizli Bakan Ramazanoğlu Çocuklarla Oyun OynadıDenizli Bakan Ramazanoğlu Çocuklarla Oyun OynadıBakan Ramazanoğlu çocuklarla oyun oynadı Ferah IŞIK/DENİZLİ, (DHA)- AİLE ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, memleketi Denizli'de, Merkezefendi Belediyesi'nin Öksüz, Yetim ve Kimsesizler Üzülmesin (ÖYKÜ) adlı Projesi'ni başlattı.
 • 17:51Bakan Ramazanoğlu Çocuklarla Oyun OynadıBakan Ramazanoğlu Çocuklarla Oyun OynadıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, memleketi Denizli'de, Merkezefendi Belediyesi'nin Öksüz, Yetim ve Kimsesizler Üzülmesin (ÖYKÜ) adlı Projesi'ni başlattı.
 • 17:49Bakan Ramazanoğlu 45 Yıl Sonra İlkokul Arkadaşlarıyla BuluştuBakan Ramazanoğlu 45 Yıl Sonra İlkokul Arkadaşlarıyla BuluştuAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, ilkokul öğretmeni ve arkadaşlarıyla bir araya geldi.
 • 17:18Bakan Ramazanoğlu: Dezavantajlı Gruplara Destek Vermeye Devam EdeceğizBakan Ramazanoğlu: Dezavantajlı Gruplara Destek Vermeye Devam EdeceğizAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, dezavantajlı gruplara destek vermeye devam edeceklerini söyledi.
 • 17:09Bakan Ramazanoğlu, Çocuklarla 'Çember' OynadıBakan Ramazanoğlu, Çocuklarla 'Çember' OynadıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Merkezefendi Belediyesi’nin Öksüz, Yetim ve Kimsesizler Üzülmesin (ÖYKÜ) projesi kapsamında bir araya gelen çocuklarla buluştu.
 • 16:46Görünenin Şiiri Fotoğraf, Görünmeyenin Fotoğrafı Şiir"Şair ve akademisyen Prof. Dr. Nurullah Genç, "Hiçbir sanatçı yoktan var edemez, var olanı üretir" dedi.
 • 15:32Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu, Denizli'deAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, hükümetin Suriyeli sığınmacıların eğitimleri ve yaşamlarını sürdürebilmeleri için ciddi adımlar attıklarını belirterek, "Fakat Avrupa, bu konuda sadece seyrediyor.
 • 15:17Kar Maskeli Hırsızlar Kuyumcudan 1.5 Kilo Altın ÇaldıKar Maskeli Hırsızlar Kuyumcudan 1.5 Kilo Altın ÇaldıDenizli'nin Çal İlçesi'ndeki bir kuyumcunun kepenk ve kilidini makasla keserek işyerine giren kar maskeli iki hırsız, 150 bin lira değerindeki 1.5 kilo altınla kayıplara karıştı.
 • 13:40Denizli'nin Yüksek Kesimlerinde Kar Kalınlığı 10 Santimetreye UlaştıDenizli'nin Yüksek Kesimlerinde Kar Kalınlığı 10 Santimetreye UlaştıDenizli'de bir süreden bu yana görülen yazdan kalma güneşli hava, dün gece yerini kar yağışına bıraktı.
 • 12:22Denizli Çameli'nde HeyelanDenizli Çameli'nde HeyelanDenizli'nin Çameli ilçesi'nde, Fethiye istikameti 35. kilometrede toprak kayması yaşandı.
 • 11:54Acıpayam'da Kar Yağışı Etkili OlduAcıpayam'da Kar Yağışı Etkili OlduDenizli’nin Acıpayam ilçesinde yağan kar yağışı hem ilçede hem de ana yollarda etkili oldu.
 • 09:42Balıkları Kurtarmak İçin Seferber OldularBalıkları Kurtarmak İçin Seferber OldularDenizli'nin Çal İlçesinde 10 yıllık gölette yapılan genişletme çalışmaları esnasında vatandaşlar balıkları kurtarmak için büyük çaba sarf etti.
 • 20:38Fetö" Operasyonunda 6 TutuklamaManisa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen ‘Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında hakim karşısına çıkan 8 kişiden 6’sı tutuklanarak cezaevine gönderildi.