SON DAKİKA DEP HABERLERİ

Son Dakika Dep Haberleri

13:58
Kck Ana Davasında Ses Kayıtları Yeniden Analiz Edilecek Diyarbakır 2. Ağır Ceza Mahkemesi, terör örgütü PKK'nın üst yapılanması KCK'ya yönelik 175 sanığın tutuksuz yargılandığı ana davada sanık avukatlarının talebi üzerine dosyada yer alan telefon ve ortam dinlemesine ilişkin ses kayıtlarının yeniden analiz edilmesine karar verdi Ses kayıtlarının mahkeme heyetince belirlenen 3 kişiden oluşan bilirkişi heyetince çözümlemesi yapıldıktan sonra hazırlanacak rapor dosyaya eklenecek.
10:52
Zübeyir Aydar: Adım Atılmadığında Provokasyon Oluyor Zübeyir Aydar: Adım atılmadığında provokasyon oluyor Kapatılan DEP'in eski milletvekili ve PKK/KCK'nın Avrupa sorumlusu Zübeyir Aydar, Şırnak'ın Cizre İlçesi başta olmak üzere Güneydoğu'daki yerleşim birimlerinde görülen provokasyon olayları ile ilgileri olmadığını belirterek, 'İçeriden veya dışarıdan tarafsız gözlemci heyeti olsa bunları aydınlatırdı' dedi.
Zübeyir Aydar: Adım Atılmadığında Provokasyon Oluyor
10:11
PKK'nın Avrupa Sorumlusu: Tarafsız Gözlemciler Cizre'yi Aydınlatır Zübeyir Aydar, Cizre'deki olaylar provokasyonla ilgili değil deyip "İçeriden veya dışarıdan tarafsız gözlemci heyeti olsa, orada yaşananlar aydınlatırdı." dedi.
PKK'nın Avrupa Sorumlusu: Tarafsız Gözlemciler Cizre'yi Aydınlatır
17:10
Kürt Siyasetçi: Kandil, Selahattin Demirtaş'a Tuzak Kurdu Kürt siyasetçi Yaşar Kaya, Kandil'in Kobani olaylarında Demirtaş'a komplo kurduğunu söyleyerek "Baydemir'in başını gelenler, Demirtaş'ın da başına gelebilir." dedi.
Kürt Siyasetçi: Kandil, Selahattin Demirtaş'a Tuzak Kurdu
01:14
Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması "(HDP) Bir taraftan şiddetle, baskıyla şantajla bu oyları almaya çalışacaksın bir taraftan da 'Eğer barajı aşamazsam bu ülkeyi yakarım' diyeceksin, yok o kadar ucuz değil. Otur oturduğun yerde.
14:34
Hdp'li Bozlak'ın Vefatı HDP Eş Genel Başkanları Demirtaş ve Yüksekdağ, Adana Milletvekili Murat Bozlak'ın vefatı nedeniyle ortak başsağlı mesajı yayımladı.
10:39
Hdp'li Bozlak'ın Cenazesi Yarın Toprağa Verilecek Murat Bozlak, yarın Ankara'da düzenlenecek törenin ardından, memleketi Şereflikoçhisar'ın Aktaş köyünde son yolculuğuna uğurlanacak.
Hdp'li Bozlak'ın Cenazesi Yarın Toprağa Verilecek
23:48
Sırrı Sakık ve Partililer Başsağlığı İçin Hastaneye Geldi Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık ve partililer, hayatını kaybeden Bozlak’ın ailesine başsağlığı için Güven Hastanesi’ne geldi.
20:49
HDP Adana Milletvekili Murat Bozlak Yaşamını Yitirdi HDP Adana milletvekili Murat Bozlak tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Bozlak, prostat kanseri tedavisi görüyordu.
HDP Adana Milletvekili Murat Bozlak Yaşamını Yitirdi
13:28
Maliye Bakanlığı "Vergi Yüzsüzlerini" Açıkladı Maliye Bakanlığı, devlete 1 milyon liranın üzerinde vergi borcu olan mükellefleri açıkladı.
09:22
Beşiktaş Deplasmanda Kaybetmiyor Beşiktaş 13 haftada 6’ncı dış saha galibiyetini elde etti.
Beşiktaş Deplasmanda Kaybetmiyor
17:10
Faili Meçhul Kurbanı Avukat, Mezarı Başında Anıldı Bitlis’in Tatvan ilçesinde 21 yıl önce faili meçhul cinayete kurban giden Avukat Şevket Epözdemir, mezarı başında anıldı.
14:56
Öcalan'la Görüşecek İsimler Belli Oldu Çözüm sürecinde sekretarya ve 'üçüncü göz' olarak tarif edilen İzleme Kurulu hayata geçiriliyor. Kurulda yer alacak isimler belirlendi.
Öcalan'la Görüşecek İsimler Belli Oldu
12:32
Dicle ve Bağrıyanık'ın 'İmralı' İçin Tercih Edilmesinin Nedeni Hatip Dicle'nin kamuoyunda tanınması, Ceylan Bağrıyanık'ın ise Kürt kadın hareketinin öne çıkan isimlerinden biri olması İmralı heyetinde yer almalarında etkili oldu.
Dicle ve Bağrıyanık'ın 'İmralı' İçin Tercih Edilmesinin Nedeni
02:11
AK Parti'li Sait'ten Balkanlar'da Soydaş Diplomasisi Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Yunanistan ziyareti öncesinde AK Parti İzmir Milletvekili Rifat Sait, gittiği Yunanistan ve Bulgaristan'da soydaşlarla bir araya geldi.
AK Parti'li Sait'ten Balkanlar'da Soydaş Diplomasisi
17:06
Ak Partili Çelik: Derin Devletin 90'lı Yıllarda Silah Zoruyla Yaptığını Şimdi PKK Yapıyor Ak Parti Genel Başkanı Başdanışmanı Hüseyin Çelik, HDP'nin sorumsuz yaklaşımlarına, 6-7 Ekim'de sokaklarda sergilenen barbarlığa rağmen 'Çözüm sürecinin' devam etmesi için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini anlatırken, "Bunu bozan, sabote eden taraf asla AK Parti olmayacak" dedi.
Ak Partili Çelik: Derin Devletin 90'lı Yıllarda Silah Zoruyla Yaptığını Şimdi PKK Yapıyor
14:51
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik Diyarbakır'da Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, kimsenin Musa gibi konuşup, Firavun gibi icraat yapmaya hakkının olmadığını belirterek, demokrasi ve kardeşliğin lafla gelmeyeceğini vurguladı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik Diyarbakır'da
14:05
Hüseyin Çelik'ten HDP'ye: Kendi Ahmaklığınızı Tescil Ettiriyorsunuz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, AK Parti'nin asla süreci bozan taraf olmayacağını söyledi ve Kobani olayları üzerinden HDP'ye yüklendi.
Hüseyin Çelik'ten HDP'ye: Kendi Ahmaklığınızı Tescil Ettiriyorsunuz
12:02
HDP'li Kaplan: Yargıtay Başsavcısı'na HDP'yi Kapatın Baskısı Var HDP'li Kaplan, MGK bildirisindeki "legal görünümlü illlegal paralel yapılanma" ile HDP'nin kastedildiğini, partinin kapatılma süreci için düğmeye basıldığını söyledi.
HDP'li Kaplan: Yargıtay Başsavcısı'na HDP'yi Kapatın Baskısı Var
12:58
Hatip Dicle : Çözüm Sürecinde Son Sözü Erdoğan ve Öcalan Söyler DTK Genel Başkanı Hatip Dicle,çözüm sürcinde devlet adına son sözü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Abdullah Öcalan'ın söyleyeceğini belirtti.
Hatip Dicle : Çözüm Sürecinde Son Sözü Erdoğan ve Öcalan Söyler
12:36
Hatip Dicle: Çözüm Sürecinde Son Sözü Erdoğan ve Öcalan Söyler DTK Eş Genel Başkanı Dicle, çözüm sürecinde son sözü Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Abdullah Öcalan'ın söyleyeceğini belirterek, "Bu süreç devam edecektir." dedi.
Hatip Dicle: Çözüm Sürecinde Son Sözü Erdoğan ve Öcalan Söyler
17:01
Manavgatlı Muhasebecilere Torba Yasa Bilgilendirme Semineri Antalya’nın Manavgat ilçesinde Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası (MASMO) tarafından muhasebecilere yönelik olarak düzenlenen "Torba Yasa Bilgilendirme Semineri"ne konuşmacı olarak SGK Antalya İl Müdür yardımcısı Adem Bahar Ulu, Manavgat Vergi Dairesi Müdürü Husrev Baş ve Müdür Yardımcısı Ali Yalçın katıldı.
Manavgatlı Muhasebecilere Torba Yasa Bilgilendirme Semineri
11:47
Kürt Siyasetçi :Kobani'ye Barzani'nin Yardımı İçin Koridor Açılmalı Kapatılan Demokrasi Partisi kurucusu Yaşar Kaya,Türkiye'nin Kobani'de IŞİD'e karşı mücadele veren PYD'ye askeri yardım yapmasının mümkün olmadığını söyledi.
Kürt Siyasetçi :Kobani'ye Barzani'nin Yardımı İçin Koridor Açılmalı
08:13
Afganistan'da Patlamalar: 9 Ölü, 18 Yaralı Afganistan'ın başkenti Kabil'de sabah erken saatlerde meydana gelen patlamalarda 9 kişi hayatını kaybetti, 18 kişi de yaralandı.
Afganistan'da Patlamalar: 9 Ölü, 18 Yaralı
08:36
Roberto Carlos: Felipe Melo Tam Anlamıyla Komple Bir İsim Si­vass­po­r Tek­nik di­rek­tö­rü Ro­ber­to Car­los, Melo için "Ger­çek­ten çok güç­lü, li­der ve üst dü­zey­de bir futbol­cu. Tam an­la­mıy­la komp­le bir isi­m" dedi.
Roberto Carlos: Felipe Melo Tam Anlamıyla Komple Bir İsim
10:05
Okullar Yakıldıktan Sonra Kürtçe Okula İzin Sinyali Devletin kapattığı Kürtçe okulların mühürleri üçüncü kez söküldü. Misilleme olarak örgüt, 24 okulu yaktı. Gerilim artarken dün hükümet cephesinden olumlu mesajlar geldi.
Okullar Yakıldıktan Sonra Kürtçe Okula İzin Sinyali
10:01
19 Yıl Sonra Babasının Başkası Olduğunu Öğrenen Kız Annesini Sildi İzmir'de babasının öz babası olmadığını öğrenen 19 yaşındaki genç kız, "An­nem ar­tık be­nim için öl­dü, be­ni an­cak fo­toğ­raf­lar­da gö­rü­r." de­di.
19 Yıl Sonra Babasının Başkası Olduğunu Öğrenen Kız Annesini Sildi
02:55
DEP Eski Milletvekili: 20 Yıl İçinde Bölgede Kürtler Kendini Yönetecek Tutuklanmama güvencesi ile Türkiye'ye dönen DEP Eski Milletvekili Mahmut Kılınç, 15-20 yıl içinde Kürtçenin resmi dil olacağını ve Kürtlerin kendini yöneteceğini söyledi.
DEP Eski Milletvekili: 20 Yıl İçinde Bölgede Kürtler Kendini Yönetecek
00:39
'15-20 Yıl İçinde Kürtler Kendini Yönetecek' Kürt Parlamentosu davasında yargılanan ve 'tutuklanmama güvencesi' ile Türkiye'ye dönen DEP'li Mahmut Kılınç, 15-20 yıl içinde Kürtlerin kendini yöneteceğini söyledi.
'15-20 Yıl İçinde Kürtler Kendini Yönetecek'
22:08
Kürt Siyasetçiden 'Çözüm Süreci' Açıklamaları Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye dönen Kürt siyasetinin önemli isimlerinden Mahmut Kılınç, sorunun silahla değil, siyasi mücadele ile çözülebileceğini vurguladı.
Kürt Siyasetçiden 'Çözüm Süreci' Açıklamaları
14:06
Galatasaray'ın U21 Hocası, Sabri ve Engin'le Devam Etmek İstiyor Galatasaray U21 teknik direktörü Orhan Atik, "Sab­ri Sa­rı­oğ­lu ve En­gin Bay­ta­r'­ın per­for­mans­la­rın­dan mem­nu­nu­m." dedi.
Galatasaray'ın U21 Hocası, Sabri ve Engin'le Devam Etmek İstiyor
12:20
İHD Şubesi ve Kayıp Yakınları 291. Eylemlerini Gerçekleştirdi Batmanda 291. Kez bir araya gelen kayıp yakınları "İsim verildiği halde cinayetler neden aydınlatılmıyor?" diyerek, Hükümete çağrıda bulundu.
İHD Şubesi ve Kayıp Yakınları 291. Eylemlerini Gerçekleştirdi
22:51
DTK'nın 7. Olağan Genel Kongresi - Demokratik Toplum Kongresi'nin (DTK) eş başkanılığına DEP Milletvekili Hatip Dicle ile Halkların Demokratik Partisi (HDP) Şırnak Milletvekili Selma Irmak seçildi.
DTK'nın 7. Olağan Genel Kongresi -
21:47
DTK'nın Yeni Eş Başkanları Hatip Dicle ve Selma Irmak Demokratik Toplum Kongresi'nin (DTK) eş başkanılığına DEP Milletvekili Hatip Dicle ile Halkların HDP Şırnak Milletvekili Selma Irmak seçildi.
DTK'nın Yeni Eş Başkanları Hatip Dicle ve Selma Irmak
20:31
Dtk Sonuç Bildirgesi: PKK Terör Örgütleri Listesinden Çıkarılsın Demokratik Toplum Kongresi (DTK) tarafından Diyarbakır'da yapılan ve iki gün süren 7. genel kurul açıklanan sonuç bildirgesiyle sona erdi.
Dtk Sonuç Bildirgesi: PKK Terör Örgütleri Listesinden Çıkarılsın
20:23
DTK'nın Yeni Eşbaşkanları Hatip Dicle ile Selma Irmak Oldu Diyarbakır'da iki gündür devam eden Demokratik Toplum Kongresi'nin 7. Olağan Kongresi sona ererken, yeni eşbaşkanlar belli oldu.
DTK'nın Yeni Eşbaşkanları Hatip Dicle ile Selma Irmak Oldu
12:16
Eski Dep Milletvekili Sincar, Kızıltepe ile Batman'da Anıldı Eski Demokrasi ve Emek Partisi (DEP) Mardin Milletvekilli Mehmet Sincar, ölümünün 21. yıl dönümünde Kızıltepe ve Batman'da anıldı.
Eski Dep Milletvekili Sincar, Kızıltepe ile Batman'da Anıldı
18:58
DEP'li Mehmet Sincar Öldürüldüğü Batman'da Anıldı Batman'da 21 yıl önce uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden kapatılan DEP Mardin Milletvekili Mehmet Sincar, öldürüldüğü yerde karanfillerle anıldı.
DEP'li Mehmet Sincar Öldürüldüğü Batman'da Anıldı
21:42
Diyarbakır'daki Barış Mitinginde Öcalan'ın Mektubu Okunmadı Diyarbakır'da düzenlenen 1 Eylül Barış mitingi kutlamalarında beklenen Abdullah Öcalan'ın mektubu okunmadı.
Diyarbakır'daki Barış Mitinginde Öcalan'ın Mektubu Okunmadı
21:28
Diyarbakır'da Dünya Barış Günü Mitingi Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Diyarbakır İl Başkanlığının düzenlediğim 1 Eylül Dünya Barış günü mitingi İstasyon meydanında düzenlendi.
Diyarbakır'da Dünya Barış Günü Mitingi
21:01
Tan: Ya Kıyamete Kadar Kan, Ya Da Barış HDP Diyarbakır Milletvekili Tan, "İki yol var, ya kıyamete kadar birbirimizin kanını dökeceğiz ya da oturacağız yeni bir dünya kuracağız, biz öncü güç oluruz" dedi.
Tan: Ya Kıyamete Kadar Kan, Ya Da Barış
00:34
CHP heyeti Elçi ve Doğan'ın mezarını ziyaret etti - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) heyeti, Silopi ilçesinde Yezidi aileleri ziyaretinin ardından, Cizre'de bulunan eski Kadep Genel Başkanı ve Diyarbakır bağımsız milletvekili Şerafettin Elçi ile DEP eski milletvekili Orhan Doğan'ın mezarlarını ziyaret etti.
CHP heyeti Elçi ve Doğan'ın mezarını ziyaret etti -
20:36
CHP Heyeti Elçi ve Doğan'ın Mezarını Ziyaret Etti CHP heyeti, Cizre'de bulunan eski Kadep Genel Başkanı ve Diyarbakır bağımsız milletvekili Elçi ile DEP eski milletvekili Doğan'ın mezarlarını ziyaret etti.
CHP Heyeti Elçi ve Doğan'ın Mezarını Ziyaret Etti
20:11
CHP Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Cizre'de Orhan Doğan ve Şerafettin Elçi'nin... CHP Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Cizre’de Orhan Doğan ve Şerafettin Elçi’nin mezarlarını ziyaret edip dua okudu.
CHP Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Cizre'de Orhan Doğan ve Şerafettin Elçi'nin...
12:37
En Başarılı İstihbarat Subayı, Ağır İthamlarla TSK'dan İhraç Edildi Üsteğmen Ali Ünsal, adına açılan sahte Facebook hesabı yüzünden geçen yıl 'Ahlak dışı hareketlerde bulunduğu' iddiasıyla TSK'dan ihraç edilmiş.
En Başarılı İstihbarat Subayı, Ağır İthamlarla TSK'dan İhraç Edildi
13:12
Hakkari'deki Aşiret Kavgası Sokağa çıkma yasağının sona erdiği Hakkari'de, olayların büyümesinden endişe duyan bazı esnaflar, iş yerlerini açmadı.
13:06
Aşiret kavgası - Kepenkler kapalı - Sokağa çıkma yasağının sona erdiği Hakkari'de, olayların büyümesinden endişe duyan esnaf, iş yerlerini açmadı.
Aşiret kavgası - Kepenkler kapalı -
09:37
Türkiye'nin Karanlık Olayları Madımak Raporuna da Girdi Devlet Denetleme Kurulu'nun, Sivas'taki Madımak olaylarına ilişkin hazırladığı raporda, Türkiye'nin 1990'lı yıllardaki karanlık hadiselerine yer veriliyor.
Türkiye'nin Karanlık Olayları Madımak Raporuna da Girdi
17:18
Vedat Aydın Mezarı Başında Anıldı Diyarbakır'da 1991 yılında öldürülen Halkın Emek Partisi (HEP) Diyarbakır İl Başkanı Vedat Aydın, mezarı başında anıldı.
Vedat Aydın Mezarı Başında Anıldı
16:08
Vedat Aydın Mezarı Başında Anıldı Diyarbakır'da 1991 yılında öldürülen Halkın Emek Partisi (HEP) İl Başkanı Vedat Aydın, mezarı başında anıldı.
Vedat Aydın Mezarı Başında Anıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 09:10:57. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DEP HABERLERİ
[Hata Bildir]