SON DAKİKA DERİK HABERLERİ

Son Dakika Derik Haberleri

 • 04 Aralık 2016 22:31İçişleri Bakanı Soylu, Mardin'deİçişleri Bakanı Soylu, Mardin'deİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bu terörün, dağlardaki aslanlarımızla yani asker, jandarma ve polislerimizle bilinmelidir ki hem fiili ayağını kurutacağız hem de onu besleyen uyuşturucu ticareti, kaçakçılık gibi finans ayaklarını kurutacağız, bu bölgeye verdikleri zararları ve yıkımları...
 • 04 Aralık 2016 22:20Soylu, Şehit Kaymakam Safitürk Adına Yapılacak Okulun Temel Atma Törenine KatıldıSoylu, Şehit Kaymakam Safitürk Adına Yapılacak Okulun Temel Atma Törenine Katıldıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Şu okulun temelini atarken, cehalete verdiğimiz zayiatla birlikte teröre, şiddete, düşmanlığa da büyük bir zayiat veriyoruz.
 • 04 Aralık 2016 21:49İçişleri Bakanı Soylu, Mardin'deİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk'ün şehit düştüğü terör saldırısına ilişkin, "Hiçbir endişeniz olmasın, Allah şahittir ki bunu yapanlara cezasını vereceğiz, adalet ve hukuk verecek.
 • 04 Aralık 2016 21:24Dha Yurt Bülteni-15Erdoğan: Milliyiz biz. Bizim Türk Lira'mız bereketlidir (2)'BU TUZAĞI GERİ ÇEVİRMEMİZ LAZIM'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri Sanayi Odası'nın (KAYSO) düzenlediği Sanayi Gecesi'ne, 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Binali Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet...
 • 04 Aralık 2016 21:20Içişleri Bakanı Soylu, Derik'teIçişleri Bakanı Soylu, Derik'teGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun gelişi Soylu'nun açıklaması MARDİN - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Derik'te gazetecilere açıklamalarda bulundu.
 • 04 Aralık 2016 21:12Içişleri Bakanı Soylu, Derik'te: Içişleri Bakanı Soylu, Derik'te: "Bizi Ne Silahla Ne de Şiddetle Birbirimizden Ayıramayacaklar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun açıklaması Soylu'nun vatandaş ve esnafla görüşmesi MARDİN - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Derik'te gazetecilere açıklamalarda bulundu.
 • 04 Aralık 2016 20:47Bakan Soylu: Bakan Soylu: "Nerede Dururlarsa, Saklanırlarsa Saklansınlar Kandil'de de Olsalar Onları Alacağız"İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk’ün şehit edildiği hükümet konağı bahçesinde yaptığı açıklamada, “Nerede dururlarsa, saklanırlarsa saklansınlar Kandil’de de olsalar onları alacağız” dedi.
 • 04 Aralık 2016 20:45İçişleri Bakanı Soylu, Mardin'deİçişleri Bakanı Soylu, Mardin'deİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Şu okulun temelini atarken, cehalete verdiğimiz zayiatla birlikte teröre, şiddete, düşmanlığa da büyük bir zayiat veriyoruz.
 • 04 Aralık 2016 20:22Bakan Soylu: Terörü Tasfiye Edeceğiz, İşsizliği Çökerteceğiz -2Bakan Soylu: Terörü Tasfiye Edeceğiz, İşsizliği Çökerteceğiz -2İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, "Terörü tasfiye edeceğiz işsizliği çökerteceğiz.
 • 04 Aralık 2016 20:21Bakan Soylu: Terörü Tasfiye Edeceğiz, İşsizliği Çökerteceğiz -1Bakan Soylu: Terörü Tasfiye Edeceğiz, İşsizliği Çökerteceğiz -1İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, "Terörü tasfiye edeceğiz işsizliği çökerteceğiz.
 • 04 Aralık 2016 19:38Bakan Soylu: Terörü Tasfiye Edeceğiz, İşsizliği Çökerteceğiz (2)Bakan Soylu: Terörü Tasfiye Edeceğiz, İşsizliği Çökerteceğiz (2)BAKAN SOYLU, KAYMAKAMIN ŞEHİT EDİLDİĞİ DERİK'İ ZİYARET ETTİEmniyet Genel Müdürü Selami Altınok ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler ile birlikte Mardin'de bir dizi incelemelerde bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 10 Kasım günü Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün bombalı...
 • 04 Aralık 2016 18:47Bakan Soylu: Terörü Tasfiye Edeceğiz, İşsizliği ÇökerteceğizBakan Soylu: Terörü Tasfiye Edeceğiz, İşsizliği ÇökerteceğizİÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, "Terörü tasfiye edeceğiz işsizliği çökerteceğiz.
 • 04 Aralık 2016 18:44İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Açıklamasıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu Açıklamasıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terörü tasfiye edip, işsizliği çözeceklerini belirterek, terörle mücadelede ortaya koydukları kararlılığı, bölgenin ekonomisinde, kalkınmasında, büyümesinde ve zenginleşmesinde de ortaya koyacaklarını vurguladı.
 • 04 Aralık 2016 18:38Mardin Bakan Soylu; Terörü Tasfiye Edeceğiz, Işsizliği Çökerteceğiz -2Mardin Bakan Soylu; Terörü Tasfiye Edeceğiz, Işsizliği Çökerteceğiz -2Mardin'de temaslarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terörü tasfiye edeceklerini ve işsizliği çökerteceklerini belirterek, Evet terörü tasfiye edeceğiz ve medeniyetimizin ışığını Mardin'den yansıtacağız. Bu kadar net. Bugün medeniyetimize dünyanın ihtiyacı var.
 • 04 Aralık 2016 18:31Mardin Bakan Soylu; Terörü Tasfiye Edeceğiz, Işsizliği Çökerteceğiz -1Mardin Bakan Soylu; Terörü Tasfiye Edeceğiz, Işsizliği Çökerteceğiz -1Mardin'de temaslarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terörü tasfiye edeceklerini ve işsizliği çökerteceklerini belirterek, Evet terörü tasfiye edeceğiz ve medeniyetimizin ışığını Mardin'den yansıtacağız. Bu kadar net. Bugün medeniyetimize dünyanın ihtiyacı var.
 • 04 Aralık 2016 18:16Dha Yurt Bülteni-121)ERDOĞAN: MİLLİYİZ BİZ. BİZİM TÜRK LİRA'MIZ BEREKETLİDİRCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, döviz yükselmesine karşılık halka çağrıda bulunarak, "Yastık altında dövizi olan kardeşlerim, doları, avrosu olanlar; diyorum ki bu paraları altına ve Türk Lirası'na yatırın.
 • 04 Aralık 2016 18:07İçişleri Bakanı Soylu, Mardin'de Açıklamasıİçişleri Bakanı Soylu, Mardin'de Açıklamasıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bugün Türk Silahlı Kuvvetlerimiz sınır ötesinde büyük bir operasyon yapmaktadır.
 • 04 Aralık 2016 17:20Sgk Emekli Hizmetleri Müdüründen Şehit Ailesine ZiyaretSgk Emekli Hizmetleri Müdüründen Şehit Ailesine ZiyaretSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Emekli Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Yılmaz, Mardin’in Derik ilçesinde makamında düzenlenen bombalı saldırı sonucu şehit edilen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün Arifiye’deki evini ziyaret ederek aileye başsağlığı dileğinde bulundu.
 • 04 Aralık 2016 13:03İçişleri Bakanı Soylu, Mardin'deİçişleri Bakanı Soylu, Mardin'deMARDİN (AA) - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mardin Valisi Mustafa Yaman'ı ziyaret etti.
 • 03 Aralık 2016 14:19Mardin Valisi Yaman Derik'teMardin Valisi Yaman Derik'teMardin Valisi Mustafa Yaman, Derik ilçesini ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu.
 • 02 Aralık 2016 17:48Mardin Derik'te Hortum Evleri Yıktı, Traktör Römorkunu SürüklediMardin Derik'te Hortum Evleri Yıktı, Traktör Römorkunu SürüklediDerik'te hortum evleri yıktı, traktör römorkunu sürüklediMARDİN'in Derik İlçesi'nde dün akşam sağanak yağmur ve fırtına ile birlikte oluşan hortum, Koçyiğit Köyü'nde bir çok ev ve bahçe duvarını yıkarken, 3 ton ağırlığındaki traktör römorkunu devirdi, 20 yıllık ağaçları kökünden söktü.
 • 02 Aralık 2016 17:47Derik'te Hortum Evleri Yıktı, Traktör Römorkunu SürüklediMARDİN'in Derik İlçesi'nde dün akşam sağanak yağmur ve fırtına ile birlikte oluşan hortum, Koçyiğit Köyü'nde bir çok ev ve bahçe duvarını yıkarken, 3 ton ağırlığındaki traktör römorkunu devirdi, 20 yıllık ağaçları kökünden söktü.
 • 02 Aralık 2016 11:40Derik'te Hortum Evleri Yıktı, Traktör Römorkunu SürüklediDerik'te Hortum Evleri Yıktı, Traktör Römorkunu SürüklediMARDİN'in Derik İlçesi'nde dün akşam sağanak yağmur ve fırtına ile birlikte oluşan hortum, Koçyiğit Köyü'nde bir çok ev ve bahçe duvarını yıkarken, 3 ton ağırlığındaki traktör römorkunu devirdi, 20 yıllık ağaçları kökünden söktü.
 • 02 Aralık 2016 11:18Terör Örgütü PKK'ya Bir Ayda Ağır DarbeTürkiye'nin barış ve huzurunu bozmaya yönelik saldırılar düzenleyen, çocuk ve sivilleri dahi hedef almaktan çekinmeyen terör örgütü PKK'ya operasyonlarla karşılık verildi.
 • 01 Aralık 2016 18:23Mardin'de AK Parti Belediye Meclis Üyeleri ToplantısıMardin'de AK Parti Belediye Meclis Üyeleri ToplantısıAK Parti Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, ilçe belediyelerinde görev yapan meclis üyeleriyle bir araya geldi.