SON DAKİKA DERİK HABERLERİ

Son Dakika Derik Haberleri

00:25
Suriye'den Türkiye'ye Kaçak Geçmeye Çalışan Kadın Öldürüldü Suriye'den kaçak olarak Türkiye'ye geçmek isteyen 30 yaşındaki Nezahat Celal, iddiaya göre görevli askerlerin açtığı ateş sonucu hayatını kaybetti.
Suriye'den Türkiye'ye Kaçak Geçmeye Çalışan Kadın Öldürüldü
17:22
Mardin'de Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi DEDAŞ, Mardin 2. Asliye Hukuk Mahkemesinin "ihtiyati tedbir" kararının ardından kent merkezi ve 9 ilçede MARSU'ya ait tesislerde uyguladığı elektrik kesintisine son verdi Mardin Artuklu Belediyesi ekiplerinin DEDAŞ hizmet binası önünde "altyapı çalışması" gerekçesiyle açtığı çukur da kapatıldı.
Mardin'de Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi
17:11
Dedaş Hizmet Binasının Önüne Açılan Çukur Kapatıldı Mardin'de MARSU'ya ait tesislerin elektriğinin kesilmesi- DEDAŞ, Mardin 2. Asliye Hukuk Mahkemesinin "ihtiyati tedbir" kararının ardından kent merkezi ve 9 ilçede MARSU'ya ait tesislerde uyguladığı elektrik kesintisine son verdi- Mardin Artuklu Belediyesi ekiplerinin DEDAŞ hizmet binası önünde "altyapı çalışması" gerekçesiyle açtığı çukur da kapatıldı Dicle Elektrik Dağıtım AŞ (DEDAŞ), Mardin 2. Asliye Hukuk Mahkemesinin "ihtiyati tedbir" kararının ardından kent merkezi ve 9 ilçede Mardin
Dedaş Hizmet Binasının Önüne Açılan Çukur Kapatıldı
19:15
Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi Dicle Elektrik Dağıtım AŞ'nin (DEDAŞ), borcu bulunduğu gerekçesiyle Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresine (MARSU) ait içme suyu sağlayan pompaların elektriğini kesmesinin ardından belediye ekiplerince, DEDAŞ hizmet binası önünde başlatılan kazı çalışması devam ediyor.
Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi
17:43
Mardin'de Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi Mardin 2. Asliye Hukuk Mahkemesi, DEDAŞ'ın MARSU'ya ait bazı tesislerde uyguladığı elektrik kesintisine ilişkin "ihtiyati tedbir" kararı verdi Artuklu Belediye Başkanı Irmak: "DEDAŞ binası kaçak statüsündedir.
17:24
Mardin'de Belediyeden, Dedaş'a Kaçak Bina Misillemesi (3) Mahkeme MARDİN'DE ELEKTRİKLERİN KESİLMESİNİ DURDURDU Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdares'nin (MARSU) DEDAŞ'ın elektrik kesintileri için Mardin 2'inci Hukuk Mahkemesi'nde açtığı davada mahkeme elektrik kesme uygulamasının durdurulmasına karar verdi.
17:01
Marsu, Dedaş'a Açtığı Davayı Kazandı Mardin Büyük şehir Belediyesi MARSU Genel Müdürlüğü’nün DEDAŞ aleyhinde açtığı davada, elektrik kesintisine tedbiren son verilmesine kararı verildi.
12:48
Derik'te Karne Heyecanı Mardin’in Derik ilçesinde öğrenciler, 2014-2015 eğitim öğretim yılının birinci döneminin sona ermesi ile birlikte karnelerini aldı.
Derik'te Karne Heyecanı
15:48
Derik'te Acil Koordinasyon Kurulunun Güçlendirilmesi Toplantısı Yapıldı Mardin’in Derik ilçesi Aydın Ayaydın Öğretmenevi’nde BM Kadın Dostu Kentler Ortak Programı tarafından finansmanı sağlanan Acil Koordinasyon Kurulunun Güçlendirilmesi Projesi 2 toplantısı yapıldı.
Derik'te Acil Koordinasyon Kurulunun Güçlendirilmesi Toplantısı Yapıldı
18:31
Depsaş Elektriği Kesti, Mardin Susuz Kaldı Elektrik borcu olduğu gerekçesi ile Mardin il ve ilçelerine içme suyu sağlayan Mardin Büyükşehir Belediyesi MARSU Müdürlüğü su kuyularına ait pompaların elektriğinin Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. (DEPSAŞ) tarafından kesilmesi Mardin Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeler tarafından yapılan açıklama ile protesto edildi.
17:38
Mardin Büyükşehir Belediyesi'nden Depsaş'a Tepki Mardin’de yolu trafiğe kapatarak basın açıklaması yapan Büyükşehir Belediyesi, Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi’nin (DEPSAŞ) içme suyu şebekelerinin elektriğini borç gerekçesiyle kesmesine tepki gösterdi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi'nden Depsaş'a Tepki
17:13
Mardin Merkez ve İlçelerine Elektrik Borcu Yüzünden Su Verilemiyor Dha YURT - Mardin merkez ve ilçelerine elektrik borcu yüzünden su verilemiyor MARDİN'de Büyükşehir Belediyesi dahil tüm ilçe belediyelerine içme suyu sağlayan Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MARSU) pompaj istasyonuna giden elektrikler, belediye borçları yüzünden kesildi.
Mardin Merkez ve İlçelerine Elektrik Borcu Yüzünden Su Verilemiyor
16:42
Mardin Merkez ve İlçelerine, Elektrik Borcu Yüzünden Su Verilemiyor Mardin'de kente içme suyu sağlayan Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MARSU) pompaj istasyonuna giden elektrikler, belediye borçları yüzünden kesildi.
Mardin Merkez ve İlçelerine, Elektrik Borcu Yüzünden Su Verilemiyor
13:32
Güneydoğu Anadolu'da Elektrik Kesintileri Savaşa Dönüştü Siverek Belediyesi DEDAŞ'ın yaptığı elektrik kesintilerine misilleme olarak firmanın binasını mühürledi. Diyarbakır'da ise şirket elektrikleri kesince sular da gitti.
Güneydoğu Anadolu'da Elektrik Kesintileri Savaşa Dönüştü
20:41
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı
17:18
Belediyelerin Elektriği Kesildi, Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
16:58
Derik Esnafı Elektrik Kesintisini Yol Kapatarak Protesto Etti Mardin'in Derik İlçesi'nde yaklaşık 1 aydır elektriklerin sık sık kesilmesine tepki gösteren esnaf, Kaymakamlık konutu önünde yol kapatarak protesto etmek istedi.
Derik Esnafı Elektrik Kesintisini Yol Kapatarak Protesto Etti
17:43
Derik'te "Çatışma Yönetimi" Semineri Derik ilçesinde OHAK DER tarafından "Çatışma Yönetimi" semineri düzenlendi.
16:21
Diyarbakır'da Trafik Kazası: 15 Yaralı Diyarbakır’da meydana gelen trafik kazasında 15 kişi yaralandı.
Diyarbakır'da Trafik Kazası: 15 Yaralı
15:58
Diyarbakır'da Trafik Kazası: 15 Yaralı Diyarbakır’da meydana gelen trafik kazasında 15 kişi yaralandı.
Diyarbakır'da Trafik Kazası: 15 Yaralı
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
16:05
Mardin Annesine Kızan Genç Kız Tabanca ile İntihara Kalkıştı Mardin'in Derik İlçesi'nde annesiyle tartışan 21 yaşındaki Tozan O., iddiaya göre babasına ait tabanca ile göğsüne bir el ateş ederek intihara teşebbüs etti.
Mardin Annesine Kızan Genç Kız Tabanca ile İntihara Kalkıştı
14:15
Annesine Kızan Genç Kız Tabanca ile İntihara Kalkıştı Mardin'in Derik İlçesi'nde annesiyle tartışan 21 yaşındaki Tozan O., iddiaya göre babasına ait tabanca ile göğsüne bir el ateş ederek intihara teşebbüs etti.
Annesine Kızan Genç Kız Tabanca ile İntihara Kalkıştı
14:39
Mardin'de İki Yabancı Uyruklunun Öldürülmesi Mardin’de sakallı oldukları için iki yabancı uyruklunun öldürülmesi olayıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 4 kişi daha tutuklanarak cezaevine konuldu.
Mardin'de İki Yabancı Uyruklunun Öldürülmesi
16:09
Aydın'da Trafik Kazası: 2 Yaralı Koçarlı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
12:52
Derik'te Kuyumcu Soygunu Mardin’in Derik ilçesinde yağmurlu ve soğuk havayı fırsat bilen hırsızlar, gece girdikleri kuyumcudan çaldıkları gümüş ve altınlarla kayıplara karıştı.
Derik'te Kuyumcu Soygunu
20:15
Aydın Otomobile Arkadan Çarpan Minibüs Tarlaya Uçtu Aydın'ın Koçarlı İlçesi'nde bir minibüs, arızalandığı için yol kenarında park halindeki otomobile arkadan çarptı.
Aydın Otomobile Arkadan Çarpan Minibüs Tarlaya Uçtu
20:08
Otomobile Arkadan Çarpan Minibüs Tarlaya Uçtu aydın'ın Koçarlı İlçesi'nde bir minibüs, arızalandığı için yol kenarında park halindeki otomobile arkadan çarptı.
Otomobile Arkadan Çarpan Minibüs Tarlaya Uçtu
20:18
Zozan Ektiren, Derik'te Toprağa Verildi Mardin'in Derik ilçesinde, Suriye'nin Kobani kentindeki çatışmalarda yaşamını yitiren Zozan Ektiren için cenaze töreni düzenlendi.
17:32
Dolandırıcılık Operasyonu Mardin'de dolandırıcılık operasyonu- Kızıltepe ve Derik ilçesinde olmayan hayvanlar için destekleme kredisi aldıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 9 kişiden ikisi veteriner 5'i tutuklandı Mardin'in Kızıltepe ve Derik ilçesinde olmayan hayvanlar için destekleme kredisi aldıkları gerekçesiyle gözaltına alınan aralarında veteriner hekimlerin de bulunduğu 9 kişiden 5'i tutuklandıİl Emniyet Müdürülüğü'nden yapılan açıklamaya göre, müfettişlerce yapılan incelemede, bazı kişilerin, olmayan
Dolandırıcılık Operasyonu
16:56
Mardin'de Dolandırıcılık Operasyonu Kızıltepe ve Derik ilçesinde olmayan hayvanlar için destekleme kredisi aldıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 9 kişiden ikisi veteriner 5'i tutuklandı.
15:29
Mardin'de Hayvan Dolandırıcılığı Yapan 5 Kişi Tutuklandı Mardin'in Derik ve Kızıltepe ilçelerinde hayvan dolandırıcılığı yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 9 kişiden 5'i tutuklandı.
Mardin'de Hayvan Dolandırıcılığı Yapan 5 Kişi Tutuklandı
17:55
Mardin Derik'te 20 Bin Suriyeliye Çadır Kent Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Adana, Hatay ve Mardin'e yerleşen Suriyeliler için AFAD, Mardin'in Derik ilçesinde 20 bin kişilik çadır kent yapılıyor.
Mardin Derik'te 20 Bin Suriyeliye Çadır Kent
12:48
Derik'te 20 Bin Suriyeliye Çadır Kent Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeliler için Mardin'in Derik ilçesinde kurulacak 20 bin kişilik çadır kentin yapımına başlandı.
16:54
Kızıltepe'de 1 Kişi Bıçaklanarak Öldürüldü Mardin’in Kızıltepe ilçesinde 1 kişi bıçaklanarak öldürüldü.
Kızıltepe'de 1 Kişi Bıçaklanarak Öldürüldü
16:22
Borcunu Ödemeye Gitti, Bıçaklanarak Öldürüldü Mardin'in Derik İlçesinde 54 yaşındaki Abdülkadir Doğan,borcunu ödemek için gittiği Kızıltepe İlçesi'nde Z.K. tarafından bıçaklanarak öldürüldü.
Borcunu Ödemeye Gitti, Bıçaklanarak Öldürüldü
16:11
Borcunu Ödemeye Gitti, Bıçaklanarak Öldürüldü Mardin'in Derik ilçesinde 54 yaşındaki Abdülkadir Doğan, borcunu ödemek için gittiği Kızıltepe ilçesinde Z.K isimli kişi tarafından bıçaklanarak öldürüldü.
Borcunu Ödemeye Gitti, Bıçaklanarak Öldürüldü
12:02
"Artuklu Üniversitesi Barış Sürecinde Kilit Rol Oynuyor" Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk, Artuklu Üniversitesinin yeni atanan Rektürü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça'yı makamında ziyaret etti.
'Artuklu Üniversitesi Barış Sürecinde Kilit Rol Oynuyor'
10:25
Büyükşehir Belediye Başkanı Türk Rektör Ağırakça'yı Ziyaret Etti Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlük görevine atanması münasebetiyle Prof. Dr. Ahmet Ağırakça’yı makamında ziyaret etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Türk Rektör Ağırakça'yı Ziyaret Etti
10:02
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti Ekim ayında, yurdun çeşitli kentlerinde, IŞİD'e tepki bahanesiyle izinsiz gösteri düzenleyen gruplar, araçlara, banka şubeleri ve iş yerlerine zarar verdi.
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti
09:01
Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Rektörü Ziyaret Etti Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı, Yükseköğretim Kurulu tarafından Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlük görevine atanması münasebetiyle Prof. Dr. Ahmet Ağırakça'yı makamında ziyaret etti.
13:06
Saman Yüklü Tır'da 191 Kilogram Esrar Ele Geçirildi Mardin’de saman yüklü TIR’da yapılan aramada 191 kilo 760 gram esrar ele geçirildi.
12:55
Mardin'de 191 Kilo Esrar Ele Geçirildi Mardin'de jandarma ekiplerinin bir TIR'da yaptığı aramada 191 kilo 760 gram esrar ele geçirilirken, biri Suriyeli 2 kişi gözaltına aldı.
Mardin'de 191 Kilo Esrar  Ele Geçirildi
12:09
Mardin'de Uyuşturucu Operasyonu Mardin'de jandarma, bir tırdaki saman çuvalları arasında 191 kilo 760 gram esrar ele geçirdi.
11:38
Mardin'de Uyuşturucu Operasyonu Mardin'de jandarma, bir tırdaki saman çuvalları arasında 191 kilo 760 gram esrar ele geçirdi.
15:59
İHD, Derik'te İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi Broşürü Dağıttı İnsan Hakları Derneği (İHD) Mardin Şubesi üyeleri, İnsan Hakları Haftası dolayısıyla Derik ilçe merkezinde İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi ile ilgili broşür dağıttı.
İHD, Derik'te İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi Broşürü Dağıttı
15:17
Derik'te "Madde Bağımlısı Olma, Spor Bağımlısı Ol" Projesi Derik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Dip: "Gençlerimizin sağlığı bizim için çok önemlidir.
12:47
Şiddetli Yağmur Altında Turcel Dağı'na Tırmandılar Diyarbakır Doğa Sporları Kulübü'nün 22 üyesi, şiddetli yağmura rağmen Mardin'in Derik İlçesi'nde bulunan 1208 metre yükseklikteki Turcel Dağı'na tırmandı.
Şiddetli Yağmur Altında Turcel Dağı'na Tırmandılar
12:32
Kaymakamlık Konutunun Duvarının Yükseltilmesine Tepki Mardin'in Derik ilçesinde Kaymakamlık konutunun çevresindeki duvar güvenlik gerekçesiyle yaklaşık 2 metre daha yükseltilmeye başladı.
Kaymakamlık Konutunun Duvarının Yükseltilmesine Tepki
12:26
Derikli Ceylan, 4.5 Yıldır Kayıp Mardin'in Derik İlçesi'nde 2 Ağustos 2010 tarihinde 24 yaşındayken "Hastaneye gidiyorum" diyerek evden ayrılan Ceylan Kaya'dan bir daha haber alınamadı.
Derikli Ceylan, 4.5 Yıldır Kayıp
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 01:16:07. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DERİK HABERLERİ
[Hata Bildir]