SON DAKİKA DERİNKUYU HABERLERİ

Son Dakika Derinkuyu Haberleri

 • 13 Ocak 2017 11:11Kapadokya Kış Aktiviteleriyle Konuklarını BekliyorKapadokya Kış Aktiviteleriyle Konuklarını BekliyorPeribacaları, kayadan oyma butik otelleri, tarihi yeraltı yerleşim merkezleri ve doğal kaya oluşumlarıyla Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesi, yaz ve bahar aylarında olduğu gibi kış mevsiminde de konuklarına çeşitli turizm aktiviteleri imkanı sunuyor.
 • 13 Ocak 2017 08:56Nevşehir'de Eğitime 1 Günlük Kar TatiliNevşehir'de Eğitime 1 Günlük Kar TatiliNEVŞEHİR'de etkili olan kar yağışı nedeniyle okullar, bugün tatil edildi.
 • 12 Ocak 2017 17:16AK Parti Belde Başkanları Ünver'i Ziyaret EttiAK Parti Belde Başkanları Ünver'i Ziyaret EttiAK Parti’de Merkez İlçe başta olmak üzere ilçelerin belde başkanları, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 11 Ocak 2017 09:12MTA, 9 Ruhsatlı Jeotermal Alanını İhaleye AçıyorMTA, 9 Ruhsatlı Jeotermal Alanını İhaleye AçıyorMaden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Ankara, Kırklareli, Nevşehir, İzmir, Eskişehir, Adana ve Amasya'daki 9 ruhsatlı jeotermal alanı ihale edecek.
 • 11 Ocak 2017 02:43Nevşehir'de Eğitime Kar EngeliNevşehir'de Eğitime Kar EngeliNevşehir merkez ile Acıgöl, Gülşehir, Ürgüp, Derinkuyu ilçelerine bağlı köy okullarının yanı sıra il genelinde taşımalı eğitim sistemi kapsamındaki okullarda eğitime bugün ara verilecek.
 • 10 Ocak 2017 12:09Türkiye'nin En Soğuk İlçesi Derinkuyu OlduTürkiye'nin En Soğuk İlçesi Derinkuyu OlduMeteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava tahmin raporlarına göre dün gece en soğuk ilçe eksi 27,4 derece ile Nevşehir'in Derinkuyu ilçesi oldu.
 • 22 Aralık 2016 15:21Altınyıldız Koleji 3.kitap Okuma Yarışması YapıldıAltınyıldız Koleji 3.kitap Okuma Yarışması YapıldıÖzel Altınyıldız Koleji tarafından düzenlenen 3. Kitap okuma yarışması 39 okul katıldı.
 • 19 Aralık 2016 10:27Nevşehir'de Son Beş Yılın En Soğuk Aralık Ayı YaşanıyorNevşehir'de Son Beş Yılın En Soğuk Aralık Ayı YaşanıyorMeteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava tahmin raporlarına göre Nevşehir son beş yılın en soğuk Aralık ayını yaşıyor.
 • 18 Aralık 2016 15:16Nevşehir'de 2016 Yılı Böyle GeçtiNevşehir'de 2016 Yılı Böyle GeçtiNevşehir’de geride bırakılmaya hazırlanılan 2016 yılında siyasetten spora, asayişten ekonomiye birçok önemli olay yaşandı.
 • 15 Aralık 2016 10:20Iğdır'da Bugün Okullar Tatil mi? Iğdır'da Kar TatiliIğdır'da Bugün Okullar Tatil mi? Iğdır'da Kar TatiliIğdır'da bugün okulların tatil olup olmadığını öğrenciler merak ediyor. Iğdır'da okullara kar tatili var mı sorusunun cevabı haberimizde. Iğdır'da kar tatili ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.
 • 15 Aralık 2016 10:17Giresun'da Bugün Okullar Tatil mi? Giresun'da Kar TatiliGiresun'da Bugün Okullar Tatil mi? Giresun'da Kar TatiliGiresun'da bugün okulların tatil olup olmadığını öğrenciler merak ediyor. Giresun'da okullara kar tatili var mı sorusunun cevabı haberimizde. Giresun'da kar tatili ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.
 • 15 Aralık 2016 10:16Siirt'te Bugün Okullar Tatil mi? Siirt'te Kar TatiliSiirt'te Bugün Okullar Tatil mi? Siirt'te Kar TatiliSiirt'te bugün okulların tatil olup olmadığını öğrenciler merak ediyor. Siirt'te okullara kar tatili var mı sorusunun cevabı haberimizde. Siirt'te kar tatili ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.
 • 15 Aralık 2016 10:15Hakkari'de Bugün Okullar Tatil mi? Hakkari'de Kar TatiliHakkari'de Bugün Okullar Tatil mi? Hakkari'de Kar TatiliHakkari'de bugün okulların tatil olup olmadığını öğrenciler merak ediyor. Hakkari'de okullara kar tatili var mı sorusunun cevabı haberimizde. Hakkari'de kar tatili ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.
 • 15 Aralık 2016 10:13Derleme - Derleme - "Eğitime Kar Engeli" Başlıklı Haberlerimizi Derleyerek Yeniden Yayımlıyoruz.Türkiye'yi etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle 24 ilde bugün eğitime ara verilmesi kararlaştırıldı.
 • 15 Aralık 2016 10:13Konya'da Bugün Okullar Tatil mi? Konya'da Kar TatiliKonya'da Bugün Okullar Tatil mi? Konya'da Kar TatiliKonya'da bugün okulların tatil olup olmadığını öğrenciler merak ediyor. Konya'da okullara kar tatili var mı sorusunun cevabı haberimizde. Konya'da kar tatili ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.
 • 15 Aralık 2016 10:12Yozgat'ta Bugün Okullar Tatil mi? Yozgat'ta Kar TatiliYozgat'ta Bugün Okullar Tatil mi? Yozgat'ta Kar TatiliYozgat'ta bugün okulların tatil olup olmadığını öğrenciler merak ediyor. Yozgat'ta okullara kar tatili var mı sorusunun cevabı haberimizde. Yozgat'ta kar tatili ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.
 • 15 Aralık 2016 10:09Gaziantep'te Bugün Okullar Tatil mi? Gaziantep'te Kar TatiliGaziantep'te Bugün Okullar Tatil mi? Gaziantep'te Kar TatiliGaziantep'te bugün okulların tatil olup olmadığını öğrenciler merak ediyor. Gaziantep'te okullara kar tatili var mı sorusunun cevabı haberimizde. Gaziantep'te kar tatili ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.
 • 15 Aralık 2016 10:07Sivas'ta Bugün Okullar Tatil mi? Sivas'ta Kar TatiliSivas'ta Bugün Okullar Tatil mi? Sivas'ta Kar TatiliSivas'ta bugün okulların tatil olup olmadığını öğrenciler merak ediyor. Sivas'ta okullara kar tatili var mı sorusunun cevabı haberimizde. Sivas'ta kar tatili ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.
 • 15 Aralık 2016 10:05Şanlıurfa'da Bugün Okullar Tatil mi? Şanlıurfa'da Kar TatiliŞanlıurfa'da Bugün Okullar Tatil mi? Şanlıurfa'da Kar TatiliŞanlıurfa'da bugün okulların tatil olup olmadığını öğrenciler merak ediyor. Şanlıurfa'da okullara kar tatili var mı sorusunun cevabı haberimizde. Şanlıurfa'da kar tatili ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.
 • 15 Aralık 2016 10:03Ordu'da Bugün Okullar Tatil mi? Ordu'da Kar TatiliOrdu'da Bugün Okullar Tatil mi? Ordu'da Kar TatiliOrdu'da bugün okulların tatil olup olmadığını öğrenciler merak ediyor. Ordu'da okullara kar tatili var mı sorusunun cevabı haberimizde. Ordu'da kar tatili ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.
 • 15 Aralık 2016 10:02Muş'ta Bugün Okullar Tatil mi? Muş'ta Kar TatiliMuş'ta Bugün Okullar Tatil mi? Muş'ta Kar TatiliMuş'ta bugün okulların tatil olup olmadığını öğrenciler merak ediyor. Muş'ta okullara kar tatili var mı sorusunun cevabı haberimizde. Muş'ta kar tatili ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.
 • 15 Aralık 2016 10:00Kastamonu'da Bugün Okullar Tatil mi? Kastamonu'da Kar TatiliKastamonu'da Bugün Okullar Tatil mi? Kastamonu'da Kar TatiliKastamonu'da bugün okulların tatil olup olmadığını öğrenciler merak ediyor. Kastamonu'da okullara kar tatili var mı sorusunun cevabı haberimizde. Kastamonu'da kar tatili ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.
 • 15 Aralık 2016 09:57Karaman'da Bugün Okullar Tatil mi? Karaman'da Kar TatiliKaraman'da Bugün Okullar Tatil mi? Karaman'da Kar TatiliKaraman'da bugün okulların tatil olup olmadığını öğrenciler merak ediyor. Karaman'da okullara kar tatili var mı sorusunun cevabı haberimizde. Karaman'da kar tatili ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.
 • 15 Aralık 2016 09:54Nevşehir'de Bugün Okullar Tatil mi? Nevşehir'de Kar TatiliNevşehir'de Bugün Okullar Tatil mi? Nevşehir'de Kar TatiliNevşehir'de bugün okulların tatil olup olmadığını öğrenciler merak ediyor. Nevşehir'de okullara kar tatili var mı sorusunun cevabı haberimizde. Nevşehir'de kar tatili ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.
 • 15 Aralık 2016 09:52Bitlis'te Bugün Okullar Tatil mi? Bitlis'te Kar TatiliBitlis'te Bugün Okullar Tatil mi? Bitlis'te Kar TatiliBitlis'te bugün okulların tatil olup olmadığını öğrenciler merak ediyor. Bitlis'te okullara kar tatili var mı sorusunun cevabı haberimizde. Bitlis'te kar tatili ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.