00:2700
SON DAKİKA DERSİM HABERLERİ

Son Dakika Dersim Haberleri

  İp Genel Başkanı Perinçek, Adana'da

  İp Genel Başkanı Perinçek, Adana'da

  "(Eskişehir Milletvekili Batum'un CHP'den ihracı) O partide Süheyl Batumlardan önce Atatürk ihraç edildi. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Türkiye'nin Demokratikleşmesi ve Alevi Talepleri Çalıştayı - Menderes Türel

  Türkiye'nin Demokratikleşmesi ve Alevi Talepleri Çalıştayı - Menderes Türel

  Türkiye'nin Demokratikleşmesi ve Alevi Talepleri Çalıştayı- Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: - "İslam aleminde halen Sünnilik, Şiilik meselesinin, üstelik Irak'ta, Suriye'de gördüğümüz şekilde devam etmesini kabul etmek mümkün değil. Türkiye'de ise Alevilik meselesi, tarihimizde inanç değil, siyaset kaynaklı bir mesele olarak ortaya çıkmıştır"- "Şimdi artık cemevleri konusunda da inşallah herkesi hoşnut edecek daha ileri düzenlemeler yapılacaktır"- "Burada dostluğu, birliği, (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  'Cemevleri İçin Herkesi Hoşnut Edecek Düzenlemeler Yapılacak'

  "Cemevleri İçin Herkesi Hoşnut Edecek Düzenlemeler Yapılacak"

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, cemevleri konusunda herkesi hoşnut edecek daha ileri düzenlemeler yapılacağını söyledi. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Hdp'li Canan: 'Genel Başkanımızın Verdiği Mesajda Kesinlikle Şiddete Yer Yoktur'

  Hdp'li Canan: "Genel Başkanımızın Verdiği Mesajda Kesinlikle Şiddete Yer Yoktur"

  HAKKARİ (İHA) – Halkların Demokratik Partisi (HDP) Hakkari Milletvekili Esat Canan, Başbakan’ın Türkiye’de dökülecek kandan Demirtaş’ı sorumlu tutamayacağını belirterek, “Genel başkanımızın verdiği mesajda kesinlikle şiddete yer yoktur” dedi. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Antalya Menderes Türel Cemevleri İçin İleri Düzenlemeler Yapılacaktır

  Antalya Menderes Türel Cemevleri İçin İleri Düzenlemeler Yapılacaktır

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel, Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Alevi Çalıştay'ında cemevlerinin ardı ardına her yerde açıldığı bir dönemin yaşandığını belirterek, 'Şimdi artık cemevleri konusunda da inşallah herkesi hoşnut edecek daha ileri düzenlemeler yapılacaktır. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Bir Yerde Çalıştay, Diğer Yerde Protesto

  Bir Yerde Çalıştay, Diğer Yerde Protesto

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "Bu dönemde Cem Evleri’nin ardı ardına her yerde açılması da demokratikleşmenin bir sonucudur. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Menderes Türel: Cemevleri İçin İleri Düzenlemeler Yapılacaktır

  Menderes Türel: Cemevleri İçin İleri Düzenlemeler Yapılacaktır

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel, Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Alevi Çalıştay'ında cemevlerinin ardı ardına her yerde açıldığı bir dönemin yaşandığını belirterek, "Şimdi artık cemevleri konusunda da inşallah herkesi hoşnut edecek daha ileri düzenlemeler yapılacaktır. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Türkiye'nin Demokratikleşmesi ve Alevi Talepleri Çalıştayı

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: "İslam aleminde halen Sünnilik, Şiilik meselesinin, üstelik Irak'ta, Suriye'de gördüğümüz şekilde devam etmesini kabul etmek mümkün değil. Türkiye'de ise Alevilik meselesi, tarihimizde inanç değil, siyaset kaynaklı bir mesele olarak ortaya çıkmıştır" "Şimdi. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  "Munzur Üniversitesi" İsmi Tunceli'de Memnuniyetle Karşılandı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, Tunceli Üniversitesi'nin adının "Munzur Üniversitesi" olarak değiştirileceğini açıklaması kentte olumlu karşılandı. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Tunceli'de 'Dersim Müzesi' Sevinci

  Tunceli'de "Dersim Müzesi" Sevinci

  Kültür ve Turizm İl Müdürü Ulaşoğlu: "Müze olmayan nadir illerden biriydik. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Luxus 3. Albümü Hunim Başımda Lansman!

  Grubun 3. ürünü 'HUNİM BAŞIMDA' tüm müzik marketlerde! (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Yıldıray Oğur, 'Yeni Türkiye' Kavramını Anlattı

  Yıldıray Oğur, 'Yeni Türkiye' Kavramını Anlattı

  Başakşehir'de düzenlenen söyleşiye katılan Gazeteci-Yazar Yıldıray Oğur, "Yeni Türkiye"yi anlattı. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  PKK, Av Yasağı İlan Etti

  PKK, Av Yasağı İlan Etti

  Sık sık yol kesip araç sürücülerinin kimliklerini kontrol eden PKK'lılar şimdi de av faaliyetlerinde bulunan kişileri cezalandırılacağı yönünde bildiri yayınladı. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 00:27:50. #1.13#