08:0000
SON DAKİKA DERSİM HABERLERİ

Son Dakika Dersim Haberleri

  Munzur'a Pedal' Çevirdiler

  Munzur'a Pedal" Çevirdiler

  Tunceli'de, bir grup doğa gönüllüsü, bölgede yapılması planlanan barajlara tepki amacıyla, "Sular Özgür Akacak" sloganıyla bisikletleriyle kenti geziyor. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  HES Projesine Bisikletli Protesto

  HES Projesine Bisikletli Protesto

  Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde yapımı devam eden ve yapılacak HES'i protesto etmek için, Ankara'dan yola çıkan 15 kişilik bisiklet ekibi, Tunceli'ye gitti. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Munzur İçin Pedal Çevirdiler

  Munzur İçin Pedal Çevirdiler

  Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde yapımı devam eden ve yapılacak Hidro Elektrik Santralleri (HES) protesto etmek için, Ankara'dan yola çıkan 15 kişilik bisiklet ekibi, Tunceli'ye geldi. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu Açıklaması

  "Faili meçhullerle ilgili yasa tekliflerimiz, araştırma önergelerimiz AKP tarafından reddedilmiştir" "CHP’yi, faili meçhullerin, Diyarbakır Cezaevi’nin savunucusu olduğu yalanını utanmadan miting meydanında söylemek ahlak yoksunluğudur" (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  CHP'li Tanrıkulu: Erdoğan Türkiye Siyasi Tarihinin Yüz Karasıdır

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Erdoğan'ın, Diyarbakır mitinginde CHP'ye yönelik yaptığı konuşmayı eleştirerek, "CHP'yi faili meçhullerin, Diyarbakır Cezaevi'nin savunucusu olduğu yalanını utanmadan miting meydanında söylemek ahlak yoksunluğudur. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Sezgin Tanrıkulu: Tayyip Erdoğan Yalancıdır ve Ahlak Yoksunudur

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Diyarbakır'da yaptığı konuşma sebebiyle sert sözlerle eleştirdi. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Başbakan Erdoğan'dan İhsanoğlu'na (2/son): Nabza Göre Şerbet Vermek İstiyor Ama Şerbeti Yok

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "CHP ve MHP ortak bir aday çıkardılar; Türkiye'yi tanımayan, bilmeyen, Türkiye'nin sorunlarından hiç haberi olmayan bir aday. Bu aday nereye gitse, oraya göre konuşuyor. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Erdoğan: Irkçı Pensilvanya Sahnede

  Erdoğan: Irkçı Pensilvanya Sahnede

  Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bütün karanlık güçlerin Ak Parti iktidarını nasıl çökertiriz gayreti içinde olduğunu belirterek, "Tüm kardeşlerimin sorunlarını yıllarca inkar eden, yıllarca bu topraklara kimliklere inançlara karşı çıkan her darbenin arkasından çıkan CHP şimdi de sahnede. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan'ın Diyarbakır Mitingi

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan'ın Diyarbakır Mitingi

  Erdoğan: (3) "CHP, Kürt meselesinin mimarıdır, CHP, Dersim'in mimarıdır. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Erdoğan Diyarbakır'da Halka Seslendi

  Başbakan Erdoğan Diyarbakır'da Halka Seslendi

  Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda yeni Türkiye’ye millet ile birlikte inşa edeceklerini belirterek, “Cumhurbaşkanı seçilirsem çözüm sürecinin daha güçlü ilerlemesi için daha dik bir duruş sergileyeceğim. Kardeşliğe saldırı düzenleyen Pensilvanya ihanet şebekesi ile mücadele etmek için daha dik ayakta duracağım. Yeni Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz” dedi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Erdoğan'dan İhsanoğlu'na: Aceminin Eline Rezil Bir Dergi Tutuşturdular

  Erdoğan'dan İhsanoğlu'na: Aceminin Eline Rezil Bir Dergi Tutuşturdular

  Başbakan, İhsanoğlu'nun Türk Solu dergisiyle pozunu eleştirerek, "Aceminin eline dergi tutuşturdular, rezil kapaklarında 'Kürt sorunu yoktur' yazıyordu" dedi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  AK Partili Aslan Erdoğan'ın Desteklemelerinin Nedenini Açıkladı

  AK Partili Arslan, "Kürtler ve Türkler olarak ortak bir geleceği inşa etme kararlılığımızda samimi isek Sayın Erdoğan'ı desteklemekten başka çaremiz bulunmuyor." dedi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  İhsan Arslan'dan Kamuoyuna Açık Mektup

  AK Parti 22-23. Dönem Milletvekili M. İhsan Arslan, “Kürtler ve Türkler olarak ortak bir geleceği hep birlikte inşa etme kararlılığımızda gerçekten samimi isek Sayın Erdoğan’ı desteklemekten başka çaremiz bulunmuyor” dedi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Regülatör ve Hes Projesine Durdurma

  Regülatör ve Hes Projesine Durdurma

  Erzincan’ın Tercan ilçesine bağlı Şıhköy Deresi üzerinde yapılması planlanan Haydar Regülatörü ve HES projesine karşı açılan davada, Sivas İdare Mahkemesi yürütmeyi durdurma kararı verdi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Munzur Kültür ve Doğa Festivaline Doğru

  Munzur Kültür ve Doğa Festivaline Doğru

  Tunceli Belediyesi, Munzur Kültür ve Doğa Festivali hazırlıklarını sürdürüyor. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.07.2014 08:00:47. #1.13#