SON DAKİKA DERYA BÜYÜKUNCU HABERLERİ

Son Dakika Derya Büyükuncu Haberleri

  Derya Büyükuncu Bulundu

  Derya Büyükuncu Bulundu

  'Survivor'dan kazandığı ödülün yarısını işitme engelli çocuklara bağışlayacağını açıklamasına rağmen ortadan kaybolan milli yüzücü, bulundu. (25 Nisan 2014 Cuma )

   

  Doğu Anadolu Bölgesi'nde Organ Bağışlarının Artırılmasına ve Bu Konuda Bir Toplumsal Bilinç...

  Doğu Anadolu Bölgesi'nde Organ Bağışlarının Artırılmasına ve Bu Konuda Bir Toplumsal Bilinç...

  Aynı zamanda Erzurum Atatürk Üniversitesi'ndeki ilk naklin 10. yılında düzenlenen etkinlik, bu anlamda ayrıca bir öneme sahip. Organ nakli ile yeni hayatlarına kavuşan hastalar da Doğu Anadolu Organ Nakli Günleri'ne renk kattı. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  Türkiye, Neden Kış Olimpiyatları Ülkesi Değil?

  Türkiye, Neden Kış Olimpiyatları Ülkesi Değil?

  22. Kış Olimpiyat Oyunları'nın Rusya'nın Karadeniz kıyısındaki sayfiye kenti Soçi'de başlıyor. (07 Şubat 2014 Cuma )

   

  Ünlü İsimlerden Organ Bağışı Çağrısı

  Ünlü İsimlerden Organ Bağışı Çağrısı

  Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu'nun "Hayat Ver" sosyal sorumluluk projesi kapsamında sanat dünyasından ünlü isimlerin mesajları ve fotoğraflarından oluşan sergi, yarın Antalya'da ziyarete sunulacak. (19 Aralık 2013 Perşembe )

   

  Ünlüler 'Hayat Ver'mek İçin Bir Araya Geldi

  Ünlüler 'Hayat Ver'mek İçin Bir Araya Geldi

  Memorial Sağlık Grubu'nun katkılarıyla Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu tarafından organ bağışına dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen "Hayat Ver" Sosyal Sorumluluk Projesi Sergisi, Organ Bağışı Haftası'nda Ninova Park Alışveriş... (04 Kasım 2013 Pazartesi )

   

  Her Yönüyle "Sağlık" 82. İEF'de

  29 Ağustos-8 Eylül 2013 tarihlerinde organize edilen 82'nci İzmir Enternasyonal Fuarı'nda "Sağlık" teması her yönüyle ele alınıyor. (28 Ağustos 2013 Çarşamba )

   

  'Hayat Ver' Fotoğraf Sergisi İzmir Fuarı'nda

  "Hayat Ver" Fotoğraf Sergisi İzmir Fuarı'nda

  Organ bağışının önemine dikkat çekmeyi amaçlayan "Hayat Ver" Fotoğraf Sergisi, Memorial Sağlık Gurubu'nun ve Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu'nun katkılarıyla İzmir Enternasyonal Fuarı'nda yer alacak. (24 Ağustos 2013 Cumartesi )

   

  Ünlüler 'Hayat Ver'Mek İçin Bir Araya Geldi

  Ünlüler "Hayat Ver"Mek İçin Bir Araya Geldi

  Organ bağışının önemine dikkat çekmeyi amaçlayan "Hayat Ver" Fotoğraf Sergisi, Memorial Sağlık Gurubu'nun ve Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu'nun katkılarıyla İzmir Enternasyonal Fuarı'nda yer alacak.82'nci İzmir Enternasyonal Fuarı... (17 Ağustos 2013 Cumartesi )

   

  Ünlüler 'Hayat Ver' Projesi İçin Buluştu

  Ünlüler 'Hayat Ver' Projesi İçin Buluştu

  Organ bağışının önemine dikkat çekmeyi amaçlayan 'Hayat Ver' isimli sosyal sorumluluk projesi Türkiye'nin ünlü isimlerini buluşturdu. (17 Ağustos 2013 Cumartesi )

   

  "Dünya Şampiyonası'nda Yarı Final Yüzmek Büyük Başarı"

  Yüzme Milli Takımı Antrenörü Eskioğlu: "Tarihimizde bugüne dek Dünya Şampiyonalarında bir tek Derya yarı final yüzdü. İlk hedefimiz 20 30 arasında yer alıp, yarı finali zorlamak" "Burcu, Buse ve Gizem form düşüklüğü nedeniyle şampiyonaya gelmek istemediler ve milli takımdan çıktılar. Bu ilk defa olan bir şey. Turistik gezi yapma eğilimde değiller. Herkesin örnek alması lazım" "Milli takım seçmelerinde sırt üstünde üçüncü olan İskender Başlakov, Dünya Şampiyonası'nda sadece 50 metre (25 Temmuz 2013 Perşembe )

   

  'Ramazanda Caz' Kerem Görsev'le Başlıyor

  "Ramazanda Caz" Kerem Görsev'le Başlıyor

  "Ramazanda Caz" etkinliği, 23 Temmuz'da Kerem Görsev Trio'nun Sakıp Sabancı Müzesi'nde vereceği konserle başlayacak. (18 Temmuz 2013 Perşembe )

   

  İstanbul'da Kültür Sanat

  "Ramazanda Caz" etkinliği, 23 Temmuz'da Kerem Görsev Trio'nun Sakıp Sabancı Müzesi'nde vereceği konserle başlayacak Grammy ödüllü new jazz ve akustik pop şarkıcısı Jason Mraz, yarın Life Park'ta sahne alacak Organ nakline dikkati çekmek için 25 ünlünün objektif karşısına geçtiği "Hayat Ver" adlı sergi, yarın açılacak (18 Temmuz 2013 Perşembe )

   

  Ünlüler 'Hayat Ver'mek İçin Buluştu

  Ünlüler 'Hayat Ver'mek İçin Buluştu

  25 ünlü isim, organ bağışına dikkat çekmek için objektif karşısına geçti (17 Temmuz 2013 Çarşamba )

   

  "Hayat Ver" Sergisi

  Organ nakline dikkati çekmek için 25 ünlünün objektif karşısına geçtiği sergi, 19 Temmuz'da Marmara Forum'da açılacak (17 Temmuz 2013 Çarşamba )

   

  25 Ünlü İsim, Organ Bağışına Dikkat Çekmek İçin Objektif Karşısına Geçti

  Memorial Sağlık Grubu’nun katkılarıyla Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu tarafından gerçekleştirilen ve ‘Her Bağış Yeni Bir Hayattır’ sloganıyla yola çıkılan ‘Hayat Ver’ sosyal sorumluluk projesi, ünlü isimleri bir araya getirdi. (17 Temmuz 2013 Çarşamba )

   

  Prof. Dr. Yalçın Polat: 10 Kat Daha Fazla Organ Bağışına İhtiyaç Var

  Prof. Dr. Yalçın Polat: 10 Kat Daha Fazla Organ Bağışına İhtiyaç Var

  Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu Başkanı Prof.Dr.Yalçın Polat, Türkiye'de organ bağışının istenilen düzeye ulaşmaması ve toplumda yeterli duyarlılığın oluşmamasında bilgi eksikliği ile önyargıların önemli rol oynadığını söyledi. (18 Haziran 2013 Salı )

   

  Memorial'dan 'Hayat Ver' Sosyal Sorumluluk Projesi

  Memorial'dan 'Hayat Ver' Sosyal Sorumluluk Projesi

  Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu tarafından gerçekleştirilen "Hayat Ver" sosyal sorumluluk projesi, Kayserililer ile buluştu. (18 Haziran 2013 Salı )

   

  Hayat Ver Sergisi Açılıyor

  Hayat Ver Sergisi Açılıyor

  Her Bağış Yeni Bir Hayattır sloganından yola çıkılan Hayat Ver sosyal sorumluluk projesi, Türkiye'nin en ünlü isimlerini buluşturdu. (06 Haziran 2013 Perşembe )

   

  Asena Yarışmaya Doyamadı!

  Asena Yarışmaya Doyamadı!

  "Ben Burdan Atlarım" isimli yarışmayla ekrana gelmeye hazırlanan Asena, yarışmaları çok seviyor. (29 Mart 2013 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.01.2015 05:44:51. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DERYA BÜYÜKUNCU HABERLERİ
[Hata Bildir]