SON DAKİKA DEVELİ BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Develi Belediyesi Haberleri

 • 07 Aralık 2016 17:160-18 Yaş Aile Eğitimi Protokolü İmzalandı0-18 Yaş Aile Eğitimi Protokolü İmzalandıDeveli Belediyesi ile Develi Milli Eğitim Müdürlüğü arasında gerçekleşecek olan ‘0-18 Yaş Aile Eğitim Programı’ protokolü imzalandı.
 • 07 Aralık 2016 13:10Tsm Konseri Öncesi Başkan Cabbar'a ZiyaretTsm Konseri Öncesi Başkan Cabbar'a Ziyaret10 Aralık Cumartesi Günü, Mustafa Aksu Kültür Merkezinde, Develi Belediyesi ile Kayseri Eczacı Odası Türk Sanat Müziği Korosunun ortaklaşa düzenleyeceği Türk Sanat Müziği konseri öncesinde koro şefi Hatif Hasşerbetçi, İlçemizin tanınmış eczacılarından Haluk Yalçın’la birlikte Develi...
 • 06 Aralık 2016 12:08Erciyes Zirvesi YapıldıErciyes Zirvesi YapıldıBüyükşehir Belediyesi Erciyes’te yeni sezonun huzur içinde ve bereketli geçmesi için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.
 • 02 Aralık 2016 17:04Her Zaman Yanınızdayız' Projesi Ekibi Kılıçkaya MahallesindeydiHer Zaman Yanınızdayız' Projesi Ekibi Kılıçkaya MahallesindeydiDeveli Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Develi Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünün katkılarıyla hayata geçirilen ‘Her Zaman Yanınızdayız’ isimli sosyal sorumluluk projesi, çalışmalarına köylerde de devam ediyor.
 • 02 Aralık 2016 16:08Her Zaman Yanınızdayız Projesi Ekibi Kılıçkaya MahallesindeydiHer Zaman Yanınızdayız Projesi Ekibi Kılıçkaya MahallesindeydiSon olarak Kılıçkaya Mahallesinde çalışmalarını tamamlayan ekip, program dahilinde diğer mahallelerde de benzer çalışmaların yürütüleceğini belirtti.
 • 02 Aralık 2016 15:57Yol Açma ve Kar Temizleme ÇalışmalarıYol Açma ve Kar Temizleme ÇalışmalarıDeveli Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüklerine bağlı ekipler kar yağışından dolayı Belediye ekipmanlarıyla kar temizleme ve kumlama çalışması yaptı.
 • 29 Kasım 2016 15:18Sağlık Söyleşisinde KOAH ve Akciğer Kanseri KonuşulduDeveli Belediyesi ile Acıbadem Hastanesi işbirliğinde gerçekleştirilen sağlık seminerlerinde en son Koah ve Akciğer Kanseri hastalıkları konuşuldu.
 • 25 Kasım 2016 14:56Her Zaman Yanınızdayız Projesi Ekibi Köylerdeki Çalışmalarına Devam EdiyorHer Zaman Yanınızdayız Projesi Ekibi Köylerdeki Çalışmalarına Devam EdiyorDeveli Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Develi Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nün katkılarıyla hayata geçirilen “Her Zaman Yanınızdayız” isimli sosyal sorumluluk projesi, çalışmalarına köylerde de devam ediyor.
 • 24 Kasım 2016 13:49Sultan Sazlığı'na Yeni Kamelyalar YapılıyorSultan Sazlığı'na Yeni Kamelyalar YapılıyorSultan Sazlığı’na ziyaretçi akını olması sonrasında yetersiz kalan kamelyalara ek olarak 10 adet daha kamelyanın yapım işine başlandı.
 • 23 Kasım 2016 09:29Esder'den Develi'ye ZiyaretEsder'den Develi'ye ZiyaretEsnaf ve Sanatkarlar Derneği Başkanı Kemal Ercalık Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbarı makamında ziyaret etti.
 • 22 Kasım 2016 16:08İmam ve Öğretmenlere Ses Terapisi Semineriİmam ve Öğretmenlere Ses Terapisi SemineriDeveli Belediyesi ile Memorial Kayseri Hastanesi tarafından düzenlenen Sağlıklı Yaşam Günü’nde, ilçedeki din görevlilerine ve öğretmenlere sesin etkin kullanımı ve ses terapisi konusunda seminer verildi.
 • 18 Kasım 2016 14:03Her Zaman Yanınızdayız Projesi' Ekibi Öksüt MahallesindeHer Zaman Yanınızdayız Projesi' Ekibi Öksüt MahallesindeDeveli Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Develi Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nün katkılarıyla hayata geçirilen ‘Her Zaman Yanınızdayız’ isimli sosyal sorumluluk projesi, çalışmalarına köylerde de devam ediyor.
 • 18 Kasım 2016 10:22Develi Belediyesi Sinema Sezonunu AçtıDeveli Belediyesi Sinema Sezonunu AçtıDeveli Belediyesi geçen sene yenilediği 3D 4K Dijital Sinema Makinesi ile sinema sezonunu açarak vizyondaki filmleri izletmeye devam ediyor.
 • 16 Kasım 2016 15:21Develi'de Köylerde Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam EdiyorDeveli'de Köylerde Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam EdiyorDeveli Belediyesi’nin Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile köylerde yürüttüğü çevre düzenleme ve park yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
 • 16 Kasım 2016 15:05Köylerde Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam EdiyorDeveli Belediyesi'nin Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile köylerde yürüttüğü çevre düzenleme ve park yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
 • 11 Kasım 2016 15:15Her Zaman Yanınızdayız' Proje Ekibi Hüseyinli MahallesindeydiHer Zaman Yanınızdayız' Proje Ekibi Hüseyinli MahallesindeydiDeveli Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Develi Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nün katkılarıyla hayata geçirilen ‘Her Zaman Yanınızdayız’ sosyal sorumluluk projesi ekibi Hüseyinli Mahallesinde çalışmalara başaladı.
 • 07 Kasım 2016 15:41Mttb Develi'de Konferans DüzenlediMttb Develi'de Konferans DüzenlediMilli Türk Talebe Birliği (MTTB) Kayseri Şubesinin kuruluşunun 100. yıl etkinlikleri kapsamında Develi Belediyesi ile ortaklaşa Mustafa Aksu Kültür Merkezinde ‘Çanakkale Ruhu’ konulu konferans düzenledi.
 • 07 Kasım 2016 10:20Develi Belediyesi ile İzmit Belediyesi ile Kardeş OlduDeveli Belediyesi ile İzmit Belediyesi ile Kardeş OlduDeveli Belediyesi ve İzmit Belediyesi imzaladıkları anlaşmayla kardeşliklerini resmileştirdi.
 • 07 Kasım 2016 10:05Develi'de Temizlik Personeli Kışa HazırDeveli'de Temizlik Personeli Kışa HazırDeveli Belediyesi toplamda 95 temizlik personeline kış aylarında temizlik hizmetinin aksamaması için kışlık ekipman dağıtımı yaptı.
 • 04 Kasım 2016 12:44İzmit Belediyesi ile Develi Belediyesi Kardeş Olduİzmit Belediyesi ile Develi Belediyesi Kardeş Olduİzmit Belediyesi ve Kayseri Develi Belediyesi imzaladıkları anlaşmayla kardeşliklerini resmileştirdi.
 • 02 Kasım 2016 15:42Develi Belediyesi 55 Bin Adet Lale Ekimi YapacakDeveli Belediyesi 55 Bin Adet Lale Ekimi YapacakDeveli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler Develi’deki kavşaklar ve meydandaki yeşil alanda lale ekimi çalışmasına başladı.
 • 27 Ekim 2016 11:36Develisporlu Futbolcular Moral Yemeğinde Bir Araya GeldiDevelisporlu Futbolcular Moral Yemeğinde Bir Araya GeldiDevelisporlu futbolcular verilen moral yemeğinde bir araya gelirken, yemeğe Develi Kaymakamı Murat Duru ve Develili iş adamları katıldı.
 • 24 Ekim 2016 15:31Camicedit Mahallesinde Desenli Parke HazırlığıDeveli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler kış yağışlarından ve doğalgaz çalışmalarından zarar görmüş cadde ve sokaklardaki bakım onarım çalışmalarına hızla devam ediyor.
 • 21 Ekim 2016 16:02Kaymakam Duru ve Başkan Cabbar'dan Çayırözü Mahallesine ZiyaretKaymakam Duru ve Başkan Cabbar'dan Çayırözü Mahallesine ZiyaretDeveli Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develi Kaymakamı Murat Duru ile birlikte Cuma Namazını Çayırözü Mahallesinde kılarak namaz öncesi ve sonrasında mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
 • 20 Ekim 2016 15:12Necati Kurmel Caddesi Üzerinde Su Gideri ÇalışmasıNecati Kurmel Caddesi Üzerinde Su Gideri ÇalışmasıDeveli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Güney Aşağı Mahallesi Necati Kurmel Caddesi üzerindeki 50'lik korike borularla yürüttüğü su gider çalışmasını tamamladı.