SON DAKİKA DEVELİ HABERLERİ

Son Dakika Develi Haberleri

14:16
Salaklar Sofrası" İkinci Defa Sahnede Düzce Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından sahneye taşınan "Salaklar Sofrası" adlı tiyatro oyunu ikinci defa sahne aldı.
Salaklar Sofrası' İkinci Defa Sahnede
13:17
Suriyeli Sığınmacılara 'Karbonmonoksit' Uyarısı Develi İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinin faaliyetleri kapsamında, ilçede yaşayan Suriyeli sığınmacılara karbonmonoksit zehirlenmeleri konusunda bilgiler verildi.
Suriyeli Sığınmacılara 'Karbonmonoksit' Uyarısı
09:01
Sandıklı Kaymakamı Arıcan, Kore Gazilerini Bir Araya Getirdi Sandıklı Kaymakamı Arıcan, Hüseyin Develi Huzurevinde barınan Kore gazisi Ramazan İçen ve Karkın köyünde ikamet eden Kore gazisi Mustafa Acar'ı bir araya getirdi.
Sandıklı Kaymakamı Arıcan, Kore Gazilerini Bir Araya Getirdi
08:46
Sanat ve Türk kahvesi "Okkalı Muhabbetler"de Buluştu Sanat ve Türk kahvesi üzerine keyifli bir söyleşinin gerçekleştiği "Okkalı Muhabbetler" etkinliğinde Arzum Okka ile hazırlanan geleneksel tada uygun ve bol köpüklü Türk kahveleri konuklara ikram edildi.
Sanat ve Türk kahvesi 'Okkalı Muhabbetler'de Buluştu
08:45
Sanat ve Türk kahvesi "Okkalı Muhabbetler"de buluştu Sanat ve Türk kahvesi üzerine keyifli bir söyleşinin gerçekleştiği "Okkalı Muhabbetler" etkinliğinde Arzum Okka ile hazırlanan geleneksel tada uygun ve bol köpüklü Türk kahveleri konuklara ikram edildi.
Sanat ve Türk kahvesi 'Okkalı Muhabbetler'de buluştu
19:39
Afyonkarahisar - Aynı Cephede Savaşan Gaziler 65 Yıl Sonra Tanıştı Aynı cephede savaşan gaziler 65 yıl sonra tanıştı Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesi'nde biri huzurevinde kalan 2 Kore Gazisi, savaştan 65 yıl sonra biraraya geldi.
Afyonkarahisar - Aynı Cephede Savaşan Gaziler 65 Yıl Sonra Tanıştı
18:08
Aynı Cephede Savaşan Gaziler 65 Yıl Sonra Bir Arada Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesi'nde biri huzurevinde kalan 2 Kore Gazisi, savaştan 65 yıl sonra bir araya geldi.
Aynı Cephede Savaşan Gaziler 65 Yıl Sonra Bir Arada
17:35
Kore Gazileri Sandıklı'da Bir Araya Geldi Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde iki Kore gazisi, Kaymakam Faik Arıcan ve Garnizon Komutanı Üsteğmen Mustafa Kemal Çelik tarafından bir araya getirildi.
16:55
Türk Havacılığının Kalesi Kapılarını Basına Açtı 5. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) envanterinde bulunan ve sivil havacılıkta kullanılan helikopter ve uçakların bakım, onarım ve test işlemlerini yapıyor.
Türk Havacılığının Kalesi Kapılarını Basına Açtı
16:00
Eşinden Ayrıldı İntihara Kalkıştı Kayseri’de eşinden ayrılan bir kiş, 12 adet hap içerek intihara kalkıştı.
Eşinden Ayrıldı İntihara Kalkıştı
15:22
Büyükşehir Yatırımda Hız Kesmiyor Büyükşehir Belediyesi 30 Mart yerel seçimlerinin ardından Büyükşehir’e bağlanan ilçeler için yatırımda hız kesmiyor.
14:37
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Kayseri Hızlı Tren Projesi'nin Yüksek Planlama Kurulu'nda kararının tamamlandığı bu yıl içinde temel atılacağını söyledi.
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi
13:56
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi Ak Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, ilin en önemli projesi olarak gösterdiği Hızlı Tren Projesi'nin Yüksek Planlama Kurulu'nda (YPK) kararının tamamlandığı ve 142 kilometre uzunluğunda çift hatlı Yerköy-Kayseri YHT projesinin bu yıl içinde ihalesi yapılıp, temelinin atılacağını söyledi.
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi
13:16
AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel Açıklaması AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Kayseri’nin büyük bir merak içinde beklediği Yüksek Hızlı Tren projesinin hayata geçtiğini açıklayarak, “Proje bedeli 1 milyar 885 milyon 292 TL olarak belirlenmiştir” dedi.
AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel Açıklaması
13:28
Develi Belediye Başkanı Cabbar Karne Gününde Öğrencilerin Heyecanına Ortak Oldu 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk döneminin sonlanmasından dolayı ilçe protokolü karne gününde okulları ziyaret ederek öğrencilerin sevincine ve heyecanına ortak oldu.
Develi Belediye Başkanı Cabbar Karne Gününde Öğrencilerin Heyecanına Ortak Oldu
16:26
İlçelere Yatırım İçin İhaleler Sürüyor Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçelere yaptırılacak olan kadın ve gençlik merkezi için ihaleler sürüyor.
11:51
Düzce Şehir Tiyatrolarından Muhteşem Açılış Düzce Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından hazırlanan "Salaklar Sofrası" adlı tiyatro oyunu büyük ilgi gördü.
Düzce Şehir Tiyatrolarından Muhteşem Açılış
10:43
Okul Sporlarında Mehmet Soysaraç Ortaokulu Farkı Kayseri’de okul sporlarında Mehmet Soysaraç Ortaokulu kız ve erkek takımı, son üç yıldaki başarıları ile dikkat çekti.
Okul Sporlarında Mehmet Soysaraç Ortaokulu Farkı
14:45
Erciyes Yolunda Lastik Kontrolü Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden Erciyes'e çıkan araçlara kış lastiği kontrolü yapılıyor.
10:38
Yeşilhisar'a 20 Milyonluk Altyapı Yatırımı Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin sınırlarının il sınırı haline gelmesi ve ilçelerin Büyükşehir'e bağlanmasıyla birlikte başlayan yatırım hamlesi sürüyor.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
12:32
Kayseri Gaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora Açıklaması Kayseri Gaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, Kayseri’ye yatırım faaliyetlerinin devam edeceğini söyleyerek, "Doğalgaz Kayseri’nin en ücra köşesine kadar gidecek" dedi.
Kayseri Gaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora Açıklaması
09:44
Cumhurbaşkanlığı Sarayının Maliyeti Hesaplandı TBMM KİT Komisyonu'nun CHP'li üyesi Turgay Develi'nin, yaptığı çalışmaya göre Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın hesaplanabilir maliyeti 6 milyarı buluyor.
Cumhurbaşkanlığı Sarayının Maliyeti Hesaplandı
14:41
Kayseri'de Yaban Hayvanlarına Yem Desteği Kayseri'de, olumsuz hava koşulları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için doğaya 7 ton yem bırakıldı.
Kayseri'de Yaban Hayvanlarına Yem Desteği
13:28
Kayseri'de Yaban Hayvanlarına Yem Desteği Kayseri'de, olumsuz hava koşulları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için doğaya 7 ton yem bırakıldı.
Kayseri'de Yaban Hayvanlarına Yem Desteği
11:18
Develi'de Trafik Kazası: 1 Yaralı Develi ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.
Develi'de Trafik Kazası: 1 Yaralı
15:35
Osmanlı Ocakları Develi Teşkilatına Silahlı ve Taşlı Saldırı İddiası Osmanlı Ocakları Derneği Develi İlçe Başkanı Mustafa Bozbeşparmak, binalarına silahlı ve taşlı saldırı yapıldığını iddia ederek, "Bu saldırıyı, tüm Osmanlı Ocaklarına, Osmanlı medeniyetinin lideri kabul ettiğimiz sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yapılmış bir saldırı olarak kabul ediyoruz" dedi.
Osmanlı Ocakları Develi Teşkilatına Silahlı ve Taşlı Saldırı İddiası
12:47
Erciyes'te Kar Kalınlığı 1 Metreyi Geçti Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden Erciyes'te kar kalınlığı 1 metreyi geçti.
08:58
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
Karayollarında Durum
17:44
Kayseri'de Eğitime Kar Engeli 11 ilçede olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın eğitime ara verildi Pınarbaşı Gürün ile Sarız Afşin Göksun yolları tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
14:44
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (3) Yol AÇMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR Kayseri'nin Develi ve Tomarza ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan yolların açılması için ekipler çalışmayı sürdürüyor.
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (3)
12:26
Kayseri'de Ekipler Kar Temizliği İçin Seferber Oldu Kayseri’de etkili olan kar yağışıyla şehir merkezi ve il genelindeki birçok yerleşim merkezine ulaşımı güçleştirdi.
Kayseri'de Ekipler Kar Temizliği İçin Seferber Oldu
12:23
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (2) Ekipler ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR Kayseri Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri, kar yağışı ile birlikte başlattıkları kar temizleme ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (2)
18:12
Özhaseki, Develili Muhtarlarla Bir Araya Geldi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar öncülüğündeki muhtarlarla biraraya geldi.
17:57
Kayseri'nin 2 İlçesinde Yarın Okullar Tatil Kayseri'nin sarız İlçesi'nde olumsuz hava koşulları nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar çarşamba ve perşembe, Bünyan ilçesinde ise, yarın tatil edildi.
Kayseri'nin 2 İlçesinde Yarın Okullar Tatil
14:10
Erciyes'te Kar Kalınlığı 90 Santimetreye Ulaştı Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden Erciyes'te kar kalınlığı 90 santimetreye yükseldi.
15:05
Erciyes'te Kar Kalınlığı 65 Santimetreye Ulaştı Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden Erciyes'te kar kalınlığı 65 santimetreye ulaştı.
Erciyes'te Kar Kalınlığı 65 Santimetreye Ulaştı
14:59
Başkan Cabbar'dan Develi Spora Destek Amatör Süper Ligin İkinci Yarısın ilk maçı olması dolayısıyla Başkan Cabbar Develi Spora desteklerini bildirmek için Demir Sporla olan karşılaşmalarını izledi.
12:41
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden Planlama Toplantıları Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçeyle ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı.
12:32
İlçeler İçin Yatırım ve Planlama Toplantısı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçe ile ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı.
11:38
Büyükşehir'den Planlama Toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçe ile ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı.
Büyükşehir'den Planlama Toplantısı
11:46
Osmanlı Ocakları Develi Teşkiları Mekke'nin Fethini Kutladı Osmanlı Ocakları Develi İlçe Teşkilatı Mekke’nin Fethini kutladı.
Osmanlı Ocakları Develi Teşkiları Mekke'nin Fethini Kutladı
13:02
Ziraat Oda Başkanlarından Şeker Kurumu Ziyareti Kayseri Şeker’in 2015-2016 Kampanya dönemine ilişkin bin 400 ton şeker kotasının düşürülmesi ile ilgili olarak başlattığı hak arayışına Ziraat odalarından tam destek geldi.
Ziraat Oda Başkanlarından Şeker Kurumu Ziyareti
08:34
MHP Talas'da Yeni Başkan Mehmet Karabulut Milliyetçi Hareket Partisi Talas İlçesi 11. Olağan İlçe Kongresi yapıldı.
MHP Talas'da Yeni Başkan Mehmet Karabulut
10:59
11:19
Kayseri'de Tavuklarına Saldıran 2 Çoban Köpeğini Öldürdü Kayseri'nin Develi ilçesinde çiftçi Y.T. komşusu A.A. nın tavuklarına saldıran 2 çoban köpeğini av tüfeğiyle ateş ederek öldürdü.
09:37
Develi Eğitim ve Sağlık Alanında Gelişim Gösteriyor Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develi’nin eğitim ve sağlık alanında gelişim gösterdiğini söyledi.
Develi Eğitim ve Sağlık Alanında Gelişim Gösteriyor
15:30
Ak Parti, 16 İlçede Kongrelerini Tamamladı AK Parti'nin, Kayseri'nin 16 ilçesinde kongrelerini tamamladığı bildirildi.
Ak Parti, 16 İlçede Kongrelerini Tamamladı
13:08
Türkçe Öğreneceklere "Yunus Emre" Radyosu Kuruluyor Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Develi: "Yunus Emre Radyosu projemiz var Türkçe öğretimi amaçlı. Bir kaç ay sonra internet üzerinden Türkçe öğretim amaçlı bir radyo yayıncılığına da başlayacağız" "Bu radyo yayınları belli saatlerde, belli derecelerde Türkiye ve dünya ile ilgili haberleri verecek.
Türkçe Öğreneceklere 'Yunus Emre' Radyosu Kuruluyor
15:34
Başkan Ergün'den Önemli Açıklamalar MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı, Kanal 35 Televizyonunda Özgür Hancıoğlu'nun hazırlayıp sunduğu 'Gündem Özel Siyaset' programının konuğu oldu.
Başkan Ergün'den Önemli Açıklamalar
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 02:17:08. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DEVELİ HABERLERİ
[Hata Bildir]