SON DAKİKA DEVREKANİ HABERLERİ

Son Dakika Devrekani Haberleri

12:04
Tahsin Babaş Çöp Arabasını Kullandı Kastamonu’da vahşi depolamanın ardından yeni hizmete giren Katı Atık Bertaraf Tesisine dikkat çekmek için çöp aktarma TIR’ın direksiyonuna geçen Belediye Başkan Tahsin Babaş, aktarma istasyonundan aldığı çöpleri tesise getirerek boşalttı.
Tahsin Babaş Çöp Arabasını Kullandı
11:13
Başkan Babaş, Direksiyon Başına Geçerek Çöp Taşıdı Kastamonu’da vahşi depolamanın ardından yeni hizmete giren Katı Atık Bertaraf Tesisine dikkat çekmek için çöp aktarma TIR’ın direksiyonuna geçen Belediye Başkan Tahsin Babaş, aktarma istasyonundan aldığı çöpleri tesise getirerek boşalttı.
Başkan Babaş, Direksiyon Başına Geçerek Çöp Taşıdı
12:29
Kastamonu'da 107 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Kastamonu'da kar yağışı nedeniyle 107 köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor.
15:46
Donmak Üzere Bulunan Kurt Telef Oldu Kastamonu'da, 8 gün önce donmak üzereyken bitkin halde bulunan 9 aylık yavru kurt, Kastamonu Belediyesi Hayvan Barınağı'nda yapılan tedaviye rağmen telef oldu.
Donmak Üzere Bulunan Kurt Telef Oldu
12:21
Yurtta Kış Kastamonu'da 163 köy yolunun ulaşıma kapalı olduğu bildirildi.
Yurtta Kış
17:39
Yurtta Kış Kastamonu'da 66 köye elektrik verilemiyor.
11:51
Yurtta Kış Kastamonu'da 218 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
11:16
Demire Ritim Tutarak Şekil Veriyor Kastamonu'da gelişen teknolojiye inat babasından miras aldığı mesleği klasik yöntemle sürdüren demirci, kömür ocağında ısıttığı demiri ritim tutarak kazma, kürek ve orağa dönüştürüyor Demir ustası Sirkeoğlu: "Yıllardır bu işi yaptığım için elim alıştı, tıpkı yemek yer gibi. Çekici, balyozu müzik aleti.
14:12
Yurtta Kış Kastamonu'da 395 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
12:59
Yurtta Kış Kastamonu'da kar yağışı nedeniyle 444 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
16:18
Kastamonu'da Çeşmeler Dondu, Kaldırımlar Buz Tuttu (2) Yaralıgöz GEÇİDİ AÇILDI Kastamonu'nun, Devrekani ile Abana ilçeleri arasında 3 gündür kar nedeniyle kapalı olan Yaralıgöz Geçidi ulaşıma açıldı.
Kastamonu'da Çeşmeler Dondu, Kaldırımlar Buz Tuttu (2)
12:03
Yurtta Kış Kastamonu'da 572 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
13:23
Yurtta Kış Kastamonu'da 704 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
20:04
Kastamonu'da Eğitime Kar Engeli Araç, Doğanyurt, İhsangazi ve Azdavay'daki tüm okullar yarın ve cuma günü tatil edildi.
18:51
Kastamonu'da Eğitime Kar Engeli Bazı ilçelerde eğitime 2 gün ara verildi.
17:36
Kastamonu'da 839 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı Kastamonu’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 839 köy yolunun ulaşıma kapandığı bildirildi.
Kastamonu'da 839 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı
13:04
Kastamonu'da 839 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Kastamonu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle 839 köy yolu ulaşıma kapandı.
Kastamonu'da 839 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
15:37
Kastamonu'da Eğitime Kar Engeli Kastamonu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime ara verildi.
13:18
Yurtta Kış Kastamonu'da 837 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
12:35
Kastamonu'da 837 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Kastamonu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle 837 köy yolu ulaşıma kapandı.
Kastamonu'da 837 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
12:02
Aç Kalan Yavru Kurt Koruma Altına Alındı Kastamonu'da, kar nedeniyle yiyecek bulamayınca yola inen 9 aylık yavru kurt, belediye hayvan barınağında koruma altına alındı.
Aç Kalan Yavru Kurt Koruma Altına Alındı
11:56
Kastamonu Aç Kalan Yavru Kurt Koruma Altına Alındı Kastamonu'da, kar nedeniyle yiyecek bulamayınca yola inen 9 aylık yavru kurt, belediye hayvan barınağında koruma altına alındı.
Kastamonu Aç Kalan Yavru Kurt Koruma Altına Alındı
14:12
Yurtta Kış Kastamonu'da ulaşıma kapanan 120 köy yolunun açılması için çalışmalar sürdürülüyor.
14:48
Yurtta Kış Kastamonu'da 264 köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor.
17:35
Yurtta Kış Kastamonu'da kar yağışı nedeniyle 431 köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor.
16:26
Kastamonu'da 781 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı Kastamonu’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 781 köy yolu ulaşıma kapandı.
Kastamonu'da 781 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı
11:51
Yurtta Kış: 781 Köy Yolu Kapandı Kastamonu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle 781 köyün yolu ulaşıma kapandı.
18:22
Kastamonu'da Eğitime Kar Engeli Kastamonu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezi, bağlı köyler ile bazı ilçelerde eğitime yarın ara verildi.
17:19
Kastamonu'da Okullar, 5 Ocak'a Kadar Tatil Kastamonu’da etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezi, bağlı köyler ile bazı ilçelerde eğitime iki gün ara verildi.
18:38
Kastamonu'da 59 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Kastamonu'da yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı nedeniyle 59 köy yolu ulaşıma kapandı.
11:44
Kastamonu'da Köy Sakinleri, Ayı Saldırılarına Çözüm Arıyor Kastamonu'da köy sakinleri, mezardan çıkardıkları cenazeleri yiyen, kovanları parçalayıp üreticilerin ekmek parası balı tüketen ayıların saldırılarına karşı çözüm arıyor.
Kastamonu'da Köy Sakinleri, Ayı Saldırılarına Çözüm Arıyor
15:27
İhsangazi Kaymakam Vekili Kayabaşı Açıklaması "2014 üretim sezonunda elde edilen siyez buğdayı bin 700 tondur''
13:18
Kar, Yaralıgöz'de Ulaşımı Aksattı Kastamonu'nun Devrekani ile Çatalzeytin ilçeleri arasındaki Yaralıgöz Geçidi'nde etkili olan kar yağışı ulaşımı aksattı.
Kar, Yaralıgöz'de Ulaşımı Aksattı
14:09
Kastamonu'da Mevsimin İlk Karı Yağdı Kastamonu'da yüksek kesimlere kar yağdı.
Kastamonu'da Mevsimin İlk Karı Yağdı
11:59
Azdavay Yöresel Turizmde Marka Olmaya Aday Kastamonu’nun Azdavay İlçesindeki yöresel kıyafetler ve Kara Çorba, yeşilin içinde saklanan birçok güzelliği barındırmasının yanı sıra yöresel birçok değere sahip olduğunu gösteriyor.
Azdavay Yöresel Turizmde Marka Olmaya Aday
10:36
Azdavay'da Taşkın Koruma Duvarı Yapılıyor Kastamonu'nun Azdavay ilçesinden geçen Devrekani Çayı etrafına taşkın koruma duvarı yapılıyor.
Azdavay'da Taşkın Koruma Duvarı Yapılıyor
19:00
AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen; AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, Kastamonu’da sağlık hizmetlerinin geliştiğini söyledi.
AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen;
14:09
Yoldan Çıkan Minibüs Takla Attı: 1 Ölü, 1 Yaralı Kastamonu’da meydana gelen trafik kazasında, bir kişi öldü, bir kişi de yaralandı.
Yoldan Çıkan Minibüs Takla Attı: 1 Ölü, 1 Yaralı
19:50
Kastamonu İl Sağlık Müdürü Dr. Metin Öztürk Açıklaması Kastamonu İl Sağlık Müdürü Dr. Metin Öztürk, sağlık yatırımlarının tamamlandığında hizmet memnuniyetinin artacağını söyledi.
Kastamonu İl Sağlık Müdürü Dr. Metin Öztürk Açıklaması
16:14
Kastamonu'da Kurban Bayramı, Bereketli Geçti Gıda Tarım ve Hayvancılık Kastamonu İl Müdürü Osman Yaman, hem alıcı hem de satıcı bakımından son derece verimli bir Kurban Bayramının yaşandığını söyledi.
Kastamonu'da Kurban Bayramı, Bereketli Geçti
11:29
Kurbanlıklarda Alan da Satan da Memnun Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi kurulan kurbanlık pazarlarında alan da satan da halinden memnun görünüyor.
Kurbanlıklarda Alan da Satan da Memnun
11:05
Kurbanlıklarda Alanda Satanda Memnun Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi kurulan kurbanlık pazarlarında alanda satanda halinden memnun görünüyor.
Kurbanlıklarda Alanda Satanda Memnun
16:03
Galatasaray Tırı Azdavay'da Galatasaray Kulübünün resmi lisanslı ürünlerinin satıldığı Galatasaray Store tırı Azdavay'a geldi.
Galatasaray Tırı Azdavay'da
16:11
Kastamonu'da 60 Bin Öğrenci Ders Başı Yaptı Kastamonu’da, 2014-2015 eğitim öğretim yılı okullarda zilin çalmasıyla başladı.
Kastamonu'da 60 Bin Öğrenci Ders Başı Yaptı
13:36
Göksu'dan Ahmet Çakır'a Ziyaret Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, çeşitli programlara katılmak için Malatya’ya gelen İstanbul Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’yu kabul etti.
Göksu'dan Ahmet Çakır'a Ziyaret
15:53
Müftü Keleş Helalleşerek Bafra'dan Ayrıldı Samsun’un Bafra ilçesi müftüsü iken İstanbul Sultanbeyli’ne tayini çıkan Müftü Bürhan Keleş Müftülük Site Camiinde cuma namazından sonra din görevlileri ve vatandaşlarla helalleştikten sonra yeni görev yerine hareket etti.
Müftü Keleş Helalleşerek Bafra'dan Ayrıldı
01:18
Germencik ve Köşk'ün Yeni Kaymakamları Belli Oldu İçişleri Bakanlığı tarafından başka görevlere atanan Germencik ve Köşk kaymakamlarının yerine görev yapacak yeni isimler belli oldu.
Germencik ve Köşk'ün Yeni Kaymakamları Belli Oldu
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
18:52
Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Ağlı'da Toplandı Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu, Ağustos ayı toplantısını Ağlı ilçesinde gerçekleştirdi.
Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Ağlı'da Toplandı
12:02
Cide'de Piknikte Kalp Krizi Geçiren Üniversiteli Öldü Kastamonu'nun Cide ilçesinde arkadaşlarıyla pikniğe giden üniversite öğrencisi Orhan Erçelik, kalp krizi geçirerek öldü.
Cide'de Piknikte Kalp Krizi Geçiren Üniversiteli Öldü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 07:30:59. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DEVREKANİ HABERLERİ
[Hata Bildir]