SON DAKİKA DİNAR HABERLERİ

Son Dakika Dinar Haberleri

15:03
AK Parti Afyonkarahisar 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "(Cihan devleti) deyince, birileri rahatsız olmuşlar.
18:15
AK Parti Dinar Kadın Kolları Başkanlığı'nın Çalışmaları AK Parti Dinar Kadın Kolları Başkanı Zade Orhan ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Mustafa Şahin, Devlet Hastanesi Yöneticisi Bora Büyükvanlı ve İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yapar'ı ziyaret etti.
13:17
AK Parti Dinar Kadın Kollarından Protokole Ziyaret AK Parti Afyonkarahisar Dinar İlçe Kadın Kolları Başkanı Zade Orhan berberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçe protokol üyelerini ziyaret etti.
AK Parti Dinar Kadın Kollarından Protokole Ziyaret
23:15
Irak Parlamentosu, 2015 Bütçesini Onaylandı Irak'ın 2015 bütçesi uzun süren tartışmaların sonucunda Parlamento'da oy çokluğuyla onaylandı.
17:28
Sandıklı'ya Doğalgaz Şuhut Üzerinden Gelecek Afyonkarahisar’ın Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçeye gelecek olan doğalgazın, Şuhut ilçesi üzerinden nakledileceğini belirterek en kısa sürede alt yapı çalışmasına başlanacağını söyledi.
Sandıklı'ya Doğalgaz Şuhut Üzerinden Gelecek
16:11
Dinar'da, Tüketici Hakem Heyetine Başvuru Arttı Dinar'da Tüketici Hakem heyetine, 2014 yılı içerisinde 2 bin 545 kişi başvurdu.
14:54
Çivril'de Kaza: 7 Yaralı Denizli’nin Çivril ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2’si ağır 7 kişi yaralandı.
Çivril'de Kaza: 7 Yaralı
17:39
MHP Dinar 11. Olağan Kongresi MHP Dinar İlçe Teşkilatı'nın 11. Olağan Kongresi gerçekleştirildi.
16:45
Dinar'da, "Fadiş Bebek" Kursu Dinar Kaymakamı Mustafa Şahin, ilçeye bağlı Yıprak Köyü'nde Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan kursu ziyaret etti.
13:31
Dinar, Puşi Atölyesi ve Adem'i Ziyaret Etti Diyarbakır’ın Kulp İlçe Belediyesi Eşbaşkanı Metin Dinar ve Meclis üyeleri, SODES kapsamında açılan ipek puşi atölyesi ile Aile Destek Merkezi’ni (ADEM) ziyaret etti.
12:30
Dinar'dan Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret Kulp Belediyesi Eşbaşkanı Metin Dinar, ilçede faaliyet gösteren Özel Pasur özel eğitim Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti
Dinar'dan Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret
11:45
Dinar, İpek Puşi Atölyesi ve Aile Destek Merkezini Ziyaret Etti Kulp Belediyesi Başkanı Metin Dinar, Kulp Kaymakamlığı SODES projeleri kapsamında faaliyet gösteren ipek puşi atölyesi ve aile destek merkezini ziyaret etti.
Dinar, İpek Puşi Atölyesi ve Aile Destek Merkezini Ziyaret Etti
17:49
Belediye Başkanı Acar'dan Akıllı Su Sayacı Kullanın Çağrısı Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Dinar ilçesinde vatandaşların akıllı su sayacına geçmeleri halinde suyun tonundan kar edeceklerini söyledi.
Belediye Başkanı Acar'dan Akıllı Su Sayacı Kullanın Çağrısı
15:32
Dinar'da Evlerin Yıkımı Başladı Kentsel dönüşüm projesi kapsamında Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesine bağlı Suçıkan mahallesinde bulunan boşaltılmış evlerin yıkımı başladı.
04:54
Pamukkale Ekspresi Sefere Başladı Pamukkale Ekspresi, 7 yıl aradan sonra Denizli-Eskişehir arasında sefere başladı.
Pamukkale Ekspresi Sefere Başladı
23:59
Pamukkale Ekspresi Sefere Başladı Pamukkale Ekspresi, 7 yıl aradan sonra Denizli-Eskişehir arasında sefere başladı.
Pamukkale Ekspresi Sefere Başladı
19:53
Kulp Belediye Başkanı Dinar'dan Esnaf Ziyareti Diyarbakır'ın Kulp Belediye Başkanı Metin Dinar ve belediye meclis üyeleri, esnafı ziyaret ederek öneri ve taleplerini dinledi.
17:41
Milletvekili Toptaş: Otoyol Yapıldıktan Sonra mı Afyonlulara Soracaksınız? CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş, Ankara- İzmir otoyolunun son durumunu Meclis'e taşıdı.
Milletvekili Toptaş: Otoyol Yapıldıktan Sonra mı Afyonlulara Soracaksınız?
15:54
Toptaş'tan Bakan Elvan'a "Ankara-İzmir Otoyolu" ile İlgili Soru Önergesi CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş, TBMM’ye Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Lütfi Elvan tarafından yazılı olarak cevaplandırılmak üzere “Ankara-İzmir Otoyolu”nun, Afyonkarahisar’dan geçip geçmeyeceğini sordu.
Toptaş'tan Bakan Elvan'a 'Ankara-İzmir Otoyolu' ile İlgili Soru Önergesi
17:00
Dinar'da Tabanca, Tüfek ve Kaçak Sigara Ele Geçirildi Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde emniyet güçleri düzenlediği operasyonda tabanca, tüfek ve kaçak sigara ele geçirdi.
15:10
Bakan Elvan'dan Pamukkale Ekspresi Müjdesi "2008 yılında seferlerine ara verilen Pamukkale Ekspresi, 19 Ocak 2015'te Eskişehir'den YHT ile bağlantılı olarak seferlerine başlayacak" "Hızı yer yer saatte 30 kilometreye kadar düşen ekspres, yenileme çalışmaları neticesinde saatte 155 kilometre hız yapabilecek"
18:43
Pamukkale Ekspresi, Sefere Başlayacak Pamukkale Ekspresi, Denizli Eskişehir arasında yeniden sefere başlayacak.
14:13
Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı İlçe Kongreleri AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı ilçe kongrelerini sürdürüyor.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
12:04
Öğrencilerden "Akıllı Ev" AKÜ Dinar Meslek Yüksekokulunda bir öğretim görevlisi ve öğrencilerinin geliştirdiği sistem, ev ve iş yerlerinin elektriğinin şebekeden bağımsız çalışmasını, güneşten azami ölçüde yararlanılmasını, istenilen bir cihazın tek tuşla çalıştırılabilmesini sağlıyor Öğretim Görevlisi Kaysal: "Evinizin içindeki çamaşır makinesinden tutun da buzdolabı, televizyon ve aydınlatmaya kadar her şeyi çalıştırabiliyorsunuz. Ev aletleri, şebekeden bağımsız bir şekilde çalışabiliyor" "Akıllı ev olmasını
09:59
Dinar Koçkar Köyünü Ziyaret Etti Diyarbakır’ın Kulp İlçe Belediyesi Eşbaşkanı Metin Dinar, ilçeye bağlı Koçkar köyünü ziyaret etti.
Dinar Koçkar Köyünü Ziyaret Etti
17:25
Dinar'da Tarihi Eserler Camlı Müze'de Sergileniyor Dinar'da tarihi eserler Camlı Müze'de sergileniyor Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde tarihi değeri bulunan eserler, Camlı Müze'de sergilenmeye başlandı.
Dinar'da Tarihi Eserler Camlı Müze'de Sergileniyor
15:29
Kulp Belediye Başkanı Dinar, Esnafla Bir Araya Geldi Diyarbakır'ın Kulp ilçesi Belediye Başkanı Metin Dinar, ilçedeki fırın işletmecileriyle bir araya geldi.
00:58
Bahreyn'de Muhaliflere Yönelik Yargılamalar Muhalif El Vifak yöneticilerinden Kazım, 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Bahreyn'de Muhaliflere Yönelik Yargılamalar
20:16
Kar Nedeniyle Ormanda Mahsur Kalan 16 Kişi Kurtarıldı Afyonkarahisar'ın Dazkırı ilçesine bağlı Hisaralan mevkisinde orman bakım işinde çalışan 16 orman köylüsü, kar nedeniyle mahsur kaldıkları bölgeden, iki gün süren çalışmaların ardından kurtarıldı.
19:01
Çalıştıkları Ormanda Mahsur Kalan Köylüler 2 Gün Sonra Kurtarıldı Afyonkarahisar Dazkırı ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle ormanlık alanda mahsur kalan 16 orman köylüsü, Isparta Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı, Dinar Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri tarafından kurtarıldı.
Çalıştıkları Ormanda Mahsur Kalan Köylüler 2 Gün Sonra Kurtarıldı
15:37
Bakan Elvan: Sosyal Medyada Engelleme İçin Mahkeme Kararı Şart Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan, sosyal medyada yayımlanan, ifade edilen, açıklanan ithamların engellenebilmesi için öncelikle mahkeme kararı gerektiğini belirtti.
Bakan Elvan: Sosyal Medyada Engelleme İçin Mahkeme Kararı Şart
15:30
Lütfi Elvan ve Veysel Eroğlu Bakanlar Elvan ve Eroğlu, Afyonkarahisar'da- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Konvansiyonel hatlara hem sinyalizasyon hem de elektrifikasyon sistemleri yerleştiriyoruz.
Lütfi Elvan ve Veysel Eroğlu
14:38
Ulaşımda Tüm Türkiye'de Geçerli Olacak Tek Kart Sistemi Geliyor Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan hizmete sokacakları tek kart sistemi ile tüm Türkiye çapında seyahat etmenin mümkün olacağını söyledi.
Ulaşımda Tüm Türkiye'de Geçerli Olacak Tek Kart Sistemi Geliyor
14:19
Bakan Elvan ve Bakan Eroğlu Afyonkarahisar'da Yeni Yapılan Karayollarını Hizmete Açtı Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, geçmiş dönemlerde yapılan yatırımlara ve açılışlara değinerek, “Geçmişte ben bir tuvaletin açılışı için Bakan gittiğini biliyorum, internete bakın göreceksiniz.
Bakan Elvan ve Bakan Eroğlu Afyonkarahisar'da Yeni Yapılan Karayollarını Hizmete Açtı
15:14
Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem Bırakıldı Dinar ilçesine bağlı Keklicek köyünün kırsal kesimlerinde yaşayan yaban hayvanları için belirli bölgelere yiyecek bırakıldı.
17:50
Taş Attıkları Kuyumcunun Camını Kıramayınca Kaçtılar Taş attıkları kuyumcunun camını kıramayınca kaçtılar Adana'da kar maskeli 2 kişi, vitrindeki altınları çalmak için taş attıkları camın kırılmaması üzerine kaçarak izlerini kaybettirdi.
Taş Attıkları Kuyumcunun Camını Kıramayınca Kaçtılar
16:51
Taş Attıkları Kuyumcunun Camını Kıramayınca Kaçtılar Adana'da kar maskeli 2 kişi, vitrindeki altınları çalmak için taş attıkları camın kırılmaması üzerine kaçarak izlerini kaybettirdi.
Taş Attıkları Kuyumcunun Camını Kıramayınca Kaçtılar
13:01
Konya'da Ulaşıma Kar ve Fırtına Engeli Konya’da, kar yağışı nedeniyle birçok yol ulaşıma kapanırken okullar 8 ocak perşembe günü de tatil edildi.
Konya'da Ulaşıma Kar ve Fırtına Engeli
09:18
Yurttan Kar Manzaraları, Kar Türkiye'yi Beyaza Bürüdü Yurttan kar manzaraları. Kar Türkiye'ye üzerinde etkili olmaya başladı. Bazı illerde kar tatili ilan edildi. Kar temizleme araçları geceden itibaren çalışmalara başladı. Yurttan kar manzaraları şu şekilde..
Yurttan Kar Manzaraları, Kar Türkiye'yi Beyaza Bürüdü
09:06
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
05:30
Yurtta Kış Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
14:42
Bir Ailenin Zorluklarla Mücadelesi Afyonkarahisar'da bir aile, evin en küçük çocuğu Tolga'nın dalak büyümesi ve kalp rahatsızlığı çekmesi ile daha da artan sıkıntılarından kurtulabilmek için bir umut eli bekliyor.
Bir Ailenin Zorluklarla Mücadelesi
14:06
Gaziantep Merkezli "Yasa Dışı Dinleme" Operasyonu Operasyon kapsamında Afyonkarahisar'da 2 emniyet amiri ile Erzurum'da biri komiser 2 polis gözaltına alındı.
Gaziantep Merkezli 'Yasa Dışı Dinleme' Operasyonu
18:45
AK Parti Dinar İlçe Başkanlığı'nın 5. Olağan Kongresi AK Parti Dinar İlçe Başkanlığı'nın 5. Olağan Kongresi yapıldı.
11:14
IŞİD'in Köle Pazarında Türklere Ayrıcalık: İstediğiniz Kadar Kadın Alın IŞİD'in köle pazarında bir kişinin en fazla 3 kadın alabilirken, Türkler ve Suriyeliler istediği kadar kadın satın alabiliyor.
IŞİD'in Köle Pazarında Türklere Ayrıcalık: İstediğiniz Kadar Kadın Alın
14:25
IŞİD, Mevlid Kandili Etkinliklerini Yasakladı IŞİD, Musul'da Hz. Muhammed'in doğum günü dolayısıyla kutlanan Mevlit Kandili etkinliklerini yasakladı.
IŞİD, Mevlid Kandili Etkinliklerini Yasakladı
20:28
Irak'ta Yaşanan Kaçırma Olayları Irak İnsan Hakları Yüksek Komiserliği Üyesi Garravi, ülkede bir yıl içinde 4 bin 583 kaçırma hadisesi yaşandığını bildirdi.
12:31
Dinar'da Uyuşturucu Operasyonu Dinar ilçesinde, uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan kişi tutuklandı.
17:50
Afyonkarahisar'ın 4 İlçesinde 47 Bin Adet Ücretsiz Fidan Dağıtıldı Isparta Orman Bölge Müdürlüğü tarafından, müdürlük sorumluluk alanı içerisinden bulunan 4 ilçede 47 bin adet ücretsiz fidan dağıtımı yapıldığı belirtildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 23:12:39. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DİNAR HABERLERİ
[Hata Bildir]