07:1800
SON DAKİKA DODURGA HABERLERİ

Son Dakika Dodurga Haberleri

   

  Kurban Bayramı'na Doğru

  Kızılay Çorlu Şube Başkanı Dodurga: "Kurban Bayramı öncesi kesim için bize vekalet verecek olan bağışçılarımız, müracaatlarda şube adını belirtmeli" (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Türk Kızılay'ı Çorlu Şube Başkanı Dodurga Açıklaması

  "Dünya İlk Yardım Günü'nün, bu yılki teması 'afet ve acil durumlarda ilk yardım' olarak belirlendi" (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Sandıklı'nın Dodurga Köyünde Su Verilmediği İddiası

  Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesine bağlı Dodurga köyü halkı, Akharım barajından köylerine tarımsal sulama için kanal olmasına rağmen suyun dağıtımını üstlenen birlik tarafından köy su verilmediğini öne sürdü. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Gasp girişimi iddiası -

  Gasp girişimi iddiası -

  Bozüyük ilçesinde bir akaryakıt istasyonuna gasp amacıyla geldikleri iddiasıyla 1'i gözaltına alınan, diğeri kaçtıktan sonra teslim olan 2 şüpheli, tutuklandı. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Bilecik'teki Gasp Girişimi İddiası

  Bilecik'teki Gasp Girişimi İddiası

  Bozüyük ilçesinde bir akaryakıt istasyonuna gasp amacıyla geldikleri iddia edilen 2 şüpheli, tutuklandı. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Kar Maskeli Soygunculardan Biri Yakalandı Diğeri Kaçtı

  Kar Maskeli Soygunculardan Biri Yakalandı Diğeri Kaçtı

  Bilecik'in Bozüyük İlçesinde MHP Milletvekili Bahattin Şeker'e ait akaryakıt istasyonunu soymak isteyen 2 kişiden biri yakalandı, diğeri kaçtı. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.09.2014 07:18:02. #1.11#