SON DAKİKA DÖRTYOL HABERLERİ

Son Dakika Dörtyol Haberleri

16:05
CHP İş Dünyası Grubu, Gaziantep'te CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak başkanlığındaki heyet GSO Başkanı Konukoğlu'nu ziyaret etti.
16:06
AK Parti Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi AK Parti Dörtyol Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi yapıldı.
12:29
İlkokul Mezunu Kadın Çiftçiden Kısa Metrajlı Film Senaryosu Hatay'da çiftçilik yapan ilkokul mezunu Hatice Peköz, Dörtyol ilçesinde milli mücadelede atılan ''İlk Kurşun''u anlatan kısa metrajlı film senaryosu yazdı.
16:07
Milletvekili Türkoğlu Muhtarlarla Bir Araya Geldi AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Dörtyol ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.
Milletvekili Türkoğlu Muhtarlarla Bir Araya Geldi
11:16
Yıldızeli'nde 10 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde polis, 10 bin paket kaçak sigara ele geçirdi.
Yıldızeli'nde 10 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
20:26
Dörtyol'da, Nehir Kenarında Rahatsızlanan Kişi Tedavi Altına Alındı Dörtyol ilçesinde, nehir kenarında rahatsızlanan kişi hastaneye götürüldü.
Dörtyol'da, Nehir Kenarında Rahatsızlanan Kişi Tedavi Altına Alındı
09:48
Hatay'daki Yangında 3 Dekar Orman Zarar Gördü Hatay’ın Dörtyol ilçesi Amanos Dağı eteklerinde çıkan yangında 3 dekar orman alanı zarar gördü.
Hatay'daki Yangında 3 Dekar Orman Zarar Gördü
20:34
Hatay'da Orman Yangını Hatay’ın Dörtyol ilçesi Amanos Dağı eteklerinde orman yangını çıktı.
18:17
KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Taçoy Hatay'da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hasan Taçoy ve beraberindeki heyet, Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy'u ziyaret etti.
17:38
Beton Mikseri ile Çarpışan Motosiklet Sürücüsü Öldü Kocaeli'nin Karamürsel İlçesi'nde meydana gelen kazada, beton mikseri ile çarpışan motosiklet sürücüsü İsa Yalçın Güvenaltın hayatını kaybetti.
Beton Mikseri ile Çarpışan Motosiklet Sürücüsü Öldü
17:11
Kocaeli'de Yeni Nişanlı Genç, Kaza Kurbanı Oldu Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde beton mikseri ile motosikletin çarpışması sonucu, motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.
Kocaeli'de Yeni Nişanlı Genç, Kaza Kurbanı Oldu
15:05
Beton Mikseri ile Motosiklet Çarpıştı: 1 Ölü Karamürsel ilçesinde, beton mikseriyle çarpışan motosikletin sürücüsü hayatını kaybetti.
15:10
İzmit'te Berkin Elvan Gözaltısı İzmit'te Berkin Elvan gözaltısı GEZİ eylemleri sırasında polisin attığı gaz kapsülüyle başından vurulan ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Berkin Elvan'ı anmak isteyen 5 genç kent merkezinde polis ekiplerince gözaltına alındı.
İzmit'te Berkin Elvan Gözaltısı
14:54
Dörtyol'da 27 Bin 500 Öğrenci İçin Yarıyıl Tatili Dün Başladı Recep Atakaş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinde
14:27
İzmit'te Berkin Elvan Gözaltısı Gezi eylemleri sırasında polisin attığı gaz kapsülüyle başından vurulan ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Berkin Elvan'ı anmak isteyen 5 genç gözaltına alındı.
İzmit'te Berkin Elvan Gözaltısı
13:24
Hatay'da Bulunan Erkek Cesedi Mezarlıkta bulunan cesedin, 23 yaşındaki Yakup Sert'e ait olduğu belirlendi.
18:07
Kayıp Gencin Mezarlıkta Cesedi Bulundu Hatay'ın Dörtyol ilçesinde 18 Ocak'tan beri her yerde aranan 22 yaşındaki Yakup Sert'in mezarlıkta cesedi bulundu.
Kayıp Gencin Mezarlıkta Cesedi Bulundu
13:33
İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı İl Koordinasyon Kurulu yılın ilk toplantısını Hatay Valisi Ercan Topaca, başkanlığında gerçekleştirildi.
12:13
Dörtyol Belediyesi Yayla Yollarını Temizledi Yahyalı Yaylasından itibaren yaklaşık bir aydır kar nedeniyle kapalı bulunan Topaktaş yolu Dörtyol Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekiplerin müdahalesiyle ulaşıma açıldı.
10:57
Amanos Dağı Eteklerindeki Zeytin Bahçesi Kül Oldu Hatay’ın Erzin ilçesini sınırlayan Amanos Dağı eteklerinde zeytin bahçesinde dün akşam saatlerinde çıkan yangın nedeniyle yüzlerce zeytin ağacı yanarak kül oldu.
Amanos Dağı Eteklerindeki Zeytin Bahçesi Kül Oldu
14:37
Teog'da Başarılı Olan Öğrenciler Ödüllendirildi Dörtyol ilçesinde, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı'nda (TEOG) başarılı olan öğrencilere ödül verildi.
12:03
Dörtyol'da Evi Yanan Aileye Başkan Toksoy Sahip Çıktı Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, evi yanan İbrahim Ün'ü ailesiyle birlikte ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Dörtyol'da Evi Yanan Aileye Başkan Toksoy Sahip Çıktı
11:43
Dörtyol Belediye Başkanı Toksoy, Sanayi Esnafı Bir Araya Geldi Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Dörtyol Küçük Sanayi Esnafı ile kahvaltıda bir araya geldi, sorunlarını dinledi.
Dörtyol Belediye Başkanı Toksoy, Sanayi Esnafı Bir Araya Geldi
17:01
6'ncı Hamsi ve Horon Festivali Renkli Görüntülere Sahne Oldu Esenler’de düzenlenen 6’ncı Hamsi ve Horon Festivali‘nde vatandaşlara 5 ton hamsi ikram edildi.
12:18
TBMM Başkanvekili Yakut, Hatay'da Yakut: "Üst üste seçime girip birinci olmak ve her girdiği seçimde bir öncekine göre oyunu artırmak büyük bir başarıdır ve dünyada emsali yoktur"
15:31
Malatya'da 11 Yargı Mensubunun Görev Yeri Değişti HSYK 1. Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi kapsamında 11 yargı mensubunun görev yeri değişti.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
12:12
Hatay'da Terör Örgütü Üyesi İddiasıyla Yakalanan Kişi Tutuklandı Hatay’ın Payas ilçesinde silahlı terör örgütüne üye olduğu gerekçesiyle yakalanan kişi tutuklandı.
10:24
Orman İşletmesi Personeline Başarı Belgesi Hatay'ın Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk, Amanos Dağlarında mahsur kalan vatandaşların kurtarılmasında özveri ile çalışan Orman İşletme Müdürlüğü personeline başarı belgesi verdi.
Orman İşletmesi Personeline Başarı Belgesi
14:44
AK Parti Hatay Milletvekili Türkoğlu Açıklaması "Okullaşma oranında Erzin, Dörtyol ve Payas'ta rekor kırdık"
13:56
Kurtuluş Savaşı'nda İlk Kurşunun Dörtyol'da Atıldığı İddiası Kurtuluş Savaşı'nda ilk kurşunun Dörtyol'da atıldığı iddiası-Dörtyol İlçesi Belediye Başkanı Toksoy: -"Dörtyol İlçesi, Hayat Valiliği ve Genelkurmay Başkanlığı arasında yapılan ciddi takip ve yazışmalar neticesinde bu tarihi olay, Genelkurmay Başkanlığınca 29 Ocak 1992'de tarih ve belge ile tescil edilmiştir"-"Bu belge ilk etapta tarihçi, yazar ve öğretmen Kadir Aslan'ın Hatay Valiliğine verdiği bir dilekçeyle başlayan bür süreçtir" Hatay'ın Dörtyol İlçe Belediye Başkanı Yaşar Toksoy,
Kurtuluş Savaşı'nda İlk Kurşunun Dörtyol'da Atıldığı İddiası
13:43
Kurtuluş Savaşı'nda İlk Kurşunun Dörtyol'da Atıldığı İddiası Dörtyol İlçesi Belediye Başkanı Toksoy: "Dörtyol İlçesi, Hayat Valiliği ve Genelkurmay Başkanlığı arasında yapılan ciddi takip ve yazışmalar neticesinde bu tarihi olay, Genelkurmay Başkanlığınca 29 Ocak 1992'de tarih ve belge ile tescil edilmiştir" "Bu belge ilk etapta tarihçi, yazar ve öğretmen Kadir.
11:54
Biber Görünümlü Limon Dörtyol ilçesinde bir narenciye bahçesinde şekli biberi andıran limonlar görenlerin ilgisini çekiyor.
Biber Görünümlü Limon
13:25
Dörtyol'da Kablo Hırsızlığı İddiası Dörtyol İlçesinde kablo hırsızlığı yaptığı ileri sürülen 3 kişi'den biri tutuklandı.
17:09
Yayla Bekçisi Amanoslar'da Mahsur Kaldı Hatay'da Amanos Dağı'ndaki Kızlar Ufacığı yaylasında bekçilik yapan kişinin kar ve heyelan nedeniyle mahsur kaldığı belirtildi 3 günden beri haber alınamayan bekçiye ulaşabilmek için Dörtyol Kaymakamlığı'nda oluşturulan kriz merkezi çalışmaları koordine ediyor.
10:04
HATSU Hizmet Binası Dörtyol'un Kurtuluş Gününde Açıldı Hatay Büyükşehir Belediyesi ile Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresinin ortak kullanacağı Dörtyol Hizmet Binası, görkemli bir açılış töreni ile hizmete girdi.
HATSU Hizmet Binası Dörtyol'un Kurtuluş Gününde Açıldı
09:45
Dörtyol Belediye Başkanı Toksoy Balıkçıların Yaralarını Saracak Hatay'ın Dörtyol ilçesinde yoğun yağmur ve fırtına muhalefeti nedeniyle tekne ve balık ağları hasar gören balıkçıların yardımına Dörtyol Belediye Başkanı Toksoy yetişti.
Dörtyol Belediye Başkanı Toksoy Balıkçıların Yaralarını Saracak
13:35
Tatlısı ve Ekşisiyle de Sofraları Süslüyor Tatlısı ve ekşisiyle de sofraları süslüyor- C vitamini açısından zengin turunç, reçeli ve ekşisiyle de aranan lezzetlerin başında geliyor C vitamini açısından zengin turunç, reçeli ve ekşisiyle de aranan lezzetlerin başında geliyor.
Tatlısı ve Ekşisiyle de Sofraları Süslüyor
11:57
Dörtyol'un Düşman İşgalinden Kurtuluşu'nun 93. Yıl Dönümü Dörtyol'un Düşman İşgalinden Kurtuluşu'nun 93. yıl dönümü törenlerle kutlandı.
10:44
Tatlısı ve Ekşisiyle de Sofraları Süslüyor C vitamini açısından zengin turunç, reçeli ve ekşisiyle de aranan lezzetlerin başında geliyor.
16:05
Amanos Dağları'nda Mahsur Kalan 2 Kişi Kurtarıldı Hatay'ın Dörtyol İlçesi'ndeki Amanos Dağları'na hayvanlarını almak için giden Turgut Barış ile İlker Çelikçi, yoğun kar ve heyelan nedeniyle mahsur kaldı.
Amanos Dağları'nda Mahsur Kalan 2 Kişi Kurtarıldı
13:02
Amanos Dağı'nda 2 Kişinin Mahsur Kalması Hatay'ın Dörtyol ilçesinde Amanos Dağı'na hayvanlarını almak için giden ve kar ve heyelan nedeniyle mahsur kalan 2 kişi AFAD, jandarma ve orman ekiplerince yapılan çalışma sonucu kurtarıldı.
10:19
Amanos Dağında 2 Kişi Mahsur Kaldı Hatay'ın Dörtyol ilçesinde Amanos Dağına hayvanlarını almak için giden ve kar ve heyelan nedeniyle mahsur kalan 2 kişiyi kurtarmak için çalışma başlatıldı.
Amanos Dağında 2 Kişi Mahsur Kaldı
18:45
Gölcük Gölcük'te 22 Araç Birbirine Girdi: 9 Yaralı Gölcük'te 22 araç birbirine girdi: 9 yaralı KOCAELİ'nin Gölcük İlçesi'nde kar yağışı ve zeminin buzlanması nedeniyle 2'si TIR olmak üzere 22 araç birbirine çarptı.
Gölcük Gölcük'te 22 Araç Birbirine Girdi: 9 Yaralı
18:03
Gölcük'te 22 Araç Birbirine Girdi: 9 Yaralı Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde kar yağışı ve zeminin buzlanması nedeniyle 2'si TIR olmak üzere 22 araç birbirine çarptı.
Gölcük'te 22 Araç Birbirine Girdi: 9 Yaralı
18:49
Hatay'daki Şiddetli Yağış Kentte etkili olan şiddetli yağış nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde birçok ev ile tarım arazisi sular altında kaldı.
18:18
Hatay'da Tarım Arazileri Sular Altında Kaldı Hatay'da il genelinde etkili olan şiddetli yağış nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde ev ile tarım arazilerini su bastı.
Hatay'da Tarım Arazileri Sular Altında Kaldı
16:56
Rize'de Fırtına Hasara Yol Açtı Rize’de etkili olan fırtına hasara yol açtı.
Rize'de Fırtına Hasara Yol Açtı
15:13
Dörtyol Belediyesi'nden İki Önemli Proje Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Hatay Valisi Ercan Topaca'nın Belediyeye gerçekleştirdiği ziyarette ilçenin önemli sorunlarını masaya yatırdı.
Dörtyol Belediyesi'nden İki Önemli Proje
17:09
Cizre'de Üst Yapı Çalışmaları Şırnak Cizre'deki Nusaybin Caddesinde asfaltlama çalışmalarının eksik kaldığı yerler Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü ve Cizre Belediyesi tarafından yapılmaya başlandı.
Cizre'de Üst Yapı Çalışmaları
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:27:35. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DÖRTYOL HABERLERİ
[Hata Bildir]