18:5200
SON DAKİKA DÖVİZ HABERLERİ

Son Dakika Döviz Haberleri

  İdeal Home Züccaciye Mağazalarını 40'a Çıkarmayı Hedefliyor

  İdeal Home Züccaciye Mağazalarını 40'a Çıkarmayı Hedefliyor

  Bu yıl 9. defa kapılarını açan İdeal Home Züccaciye, Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı, 300'den fazla katılımcı firma ile misafirlerini ağırlıyor. (Dün 15:13)

   

  Bayraktar: 'Balıkçıların Av Yasaklarına Uymaları Gerekir'

  Bayraktar: "Balıkçıların Av Yasaklarına Uymaları Gerekir"

  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, “Balıkçılıkta, bu sezonun önceki iki sezona göre daha iyi geçmesi üreticilerimiz açısından olumlu bir gelişmedir” dedi. (Dün 12:39)

   

  Tzob: Balıkçılıkta Bu Sezon Daha İyi Geçti

  Tzob: Balıkçılıkta Bu Sezon Daha İyi Geçti

  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2013-2014 av sezonunda da avcılıktan elde edilen üretimin önemli bir bölümünü hamsi, mezgit, çaça ve istavrit gibi göçmen balıklar oluşturduğunu belirterek, "Balıkçılıkta bu sezonun önceki iki sezona göre daha iyi geçmiş olması üreticilerimiz açısından olumlu bir gelişmedir" dedi. (Dün 12:14)

   

  Cumhurbaşkanlığı Seçimi Tatili Etkileyecek

  Cumhurbaşkanlığı seçiminin ağustos ayına denk gelmesinin Türk tatilcileri etkileyeceğini belirten tatilsepeti. (Dün 11:33)

   

 

  Bitkisel Yağda Ham Madde Açığı Devam Ediyor

  SÜ Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Soylu: "Üretimdeki artışa rağmen Türkiye'de bitkisel yağ sanayinin temel sorunu, ham maddede dışa bağımlılıktır" "Planlanan desteklemelerin hayata geçmesi durumunda ülkemizde gerek ayçiçeği gerekse aspir üretimi konusunda önemli üretim artışının yakalanacağını. (Dün 11:27)

   

  Yatırımcı Rehberi

  Yatırımcı Rehberi

  Kapalıçarşı'da işlem gören altın türleri ile serbest piyasada alınıp satılan bazı yabancı para birimlerinin TL olarak 2012 sonu, bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları, haftalık değişim miktar ve oranları. (Dün 11:09)

   

Manşet Haberleri