SON DAKİKA DURSUN ALİ ERZİNCANLI HABERLERİ

Son Dakika Dursun Ali Erzincanlı Haberleri


DURSUN ALİ ERZİNCANLI

Dursun Ali Erzincanlı, Özelikle Peygamber Efendimiz Aleyhissalatü vesselam'a atfedilen naat-i serifleri seslendirmesiyle tanınmış şairimizdir. 7 albümü vardır; En Sevgiliye 1,2,3,4,5,6 ve 7. En Sevgili den kasıt Peygamber Efendimiz Ahmedi Mahmudi Muhammed Mustafa Aleyhissalatü vesselam'dir.... Devamı

13:41
Malatya'da Charlie Hebdo Karikatürlerine Bilboardlı Tepki Malatya Büyükşehir Belediyesi, Charlie Hebdo dergisinde Hz. Muhammed'i tasvir eden karikatürler yayımlanmasına tepki olarak, Necip Fazıl Kısakürek ve Dursun Ali Erzincanlı'nın Hz Muhammed'le ilgili dizelerini bilboardlara taşıdı Büyükşehir Belediye Başkanı Çakır: "İnsanlar değerlerine sahip çıkmak zorunda.
17:53
Semerkand Vakfı Aliağa Şubesinden 'MUHABBET Gecesi' Semerkand Vakfı Aliağa Şubesi, Aliağa'da 'Muhabbet Gecesi' ile Aliağalıları bir araya getirdi.
Semerkand Vakfı Aliağa Şubesinden 'MUHABBET Gecesi'
09:18
Semerkand Vakfı Aliağa Şubesinden 'MUHABBET Geceleri' Semerkand Vakfı Aliağa Şubesi, 'Muhabbet Gecesi' ile Aliağalıları bir araya getirdi.
10:39
Semerkand Vakfı'ndan Muhabbet Gecesi Semerkand Vakfı Aliağa Şubesi, Muhabbet Gecesi ile Aliağalıları bir araya getirdi.
Semerkand Vakfı'ndan Muhabbet Gecesi
01:49
Dursun Ali Erzincanlı'nın Mahsur Kalma ve Kurtarılma Anları Manisa'nın Demirci ilçesindeki programda sahne alan Dursun Ali Erzincanlı, okuduğu şiir ve naatlarla katılımcılara duygu dolu anlar yaşattı.
Dursun Ali Erzincanlı'nın Mahsur Kalma ve Kurtarılma Anları
23:37
Demirci'de Mekke'nin Fethi Kutlamaları Manisa'nın Demirci ilçesindeki Mekke'nin Fethi Kutlamalarında sahne alan Dursun Ali Erzincanlı, okuduğu şiir ve naatlarla katılımcılara duygu dolu anlar yaşattı.
Demirci'de Mekke'nin Fethi Kutlamaları
15:51
Muhabbet Geceleri Etkinliği Semerkand Vakfı tarafından gerçekleştirilen “Muhabbet Geceleri” etkinliği kapsamında Samsun’a gelen Dursun Ali Erzincanlı kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir akşam yaşattı.
Muhabbet Geceleri Etkinliği
09:47
Dursun Ali Erzincanlı Pursaklar'da Gönüllere Seslendi Edebiyatçı Yazar Dursun Ali Erzincanlı, Pursaklar Belediyesinin düzenlemiş olduğu Şiir Gecesinde kendini özgü üslubuyla gönülleri fethetti.
Dursun Ali Erzincanlı Pursaklar'da Gönüllere Seslendi
09:33
Genç Birlik Yöneticilerinden Müsiad Başkanu Uluer'e Ziyaret Birlik Vakfı’ na bağlı Genç Birlik Nevşehir Şubesi yöneticileri MÜSİAD Nevşehir Şube Başkanı Dr. Halil Uluer’i ziyaret etti.
Genç Birlik Yöneticilerinden Müsiad Başkanu Uluer'e Ziyaret
01:01
Semerkand Vakfından Muhabbet Gecesi Semerkand Vakfının düzenlediği Muhabbet Gecesi Bursalılardan yoğun ilgi gördü.
Semerkand Vakfından Muhabbet Gecesi
00:20
Semerkand Vakfından Muhabbet Gecesi Semerkand Vakfının düzenlediği Muhabbet Gecesi, Bursalılardan yoğun ilgi gördü.
Semerkand Vakfından Muhabbet Gecesi
08:30
Semerkand Vakfından Muhabbet Gecesi Semerkand Vakfı, Bursa'da 30 Kasım Pazar günü Muhabbet Gecesi düzenleyecek.
Semerkand Vakfından Muhabbet Gecesi
11:12
Keçiören'de Gönüller Peygamber Sevgisinde Birleşti Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezi’nde düzenlenen “En Sevgili’ye ve Ehl-i Beyt’e Özlem Şiirleri” gecesinde sahne alan Dursun Ali Erzincanlı, okuduğu şiirlerle Keçiörenlileri Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed’e (S.A.S) duyulan sevgide birleştirdi.
Keçiören'de Gönüller Peygamber Sevgisinde Birleşti
13:30
Fatsa'da Alevi'si Sünni'si Birlikte Oruç Açtı Fatsa Fatımatü’z Zehra Alevi Bektaşi Derneği, İmam-ı Hüseyin’in Kerbela'da şehadeti vesileyle “Oruç Açma ve Mah’ı Muharrem” konulu bir program düzenledi.
12:17
Bilecik'te Hz. Muhammed'in Hayatı Anlatıldı Bilecik Belediyesi, Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında Hz. Muhammed'in hayatını anlattı.
Bilecik'te Hz. Muhammed'in Hayatı Anlatıldı
10:53
Dursun Ali Erzincanlı Bilecik'te Peygamber Efendimizin Hayatını Anlattı Bilecik Belediyesi tarafından 2014 Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen programa katılan Dursun Ali Erzincanlı, Peygamber Efendimizin hayatın kendine has güzel üslubuyla anlattı.
Dursun Ali Erzincanlı Bilecik'te Peygamber Efendimizin Hayatını Anlattı
13:58
Bilecik'te Kültür ve Sanat Etkinlikleri Devam Ediyor 2014 Kültür ve Sanat yılı etkinlikleri kapsamında ekim ayında birbirinden güzel etkinlikler ve ünlü isimler Bilecik'te vatandaşlar ile buluşacak.
Bilecik'te Kültür ve Sanat Etkinlikleri Devam Ediyor
18:19
Kağıthane'de Ramazan Etkinlikleri Dursun Ali Erzincanlı, okuduğu şiir ve naatlarla Kağıthanelilere duygu dolu bir akşam yaşattı Kağıthane Belediye Başkanı Kılıç: "Dilerim önümüzdeki yıllarda savaşın ve gözyaşının olmadığı ramazanlar yaşarız"
13:24
Güngören'de Ramazan Akşamları Ramazan ayı boyunca kültür-sanat dünyasının önemli isimleri “Güngören’de Ramazan Akşamları” etkinlikleri kapsamında her gün teravih namazı sonrası Güngörenlilerle buluştu.
12:15
Kağıthanelilere Dursun Ali Erzincanlı'dan Şiir ve Naat Gecesi Kağıthane Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Dursun Ali Erzincanlı’yı Kağıthanelilerle buluşturdu.
Kağıthanelilere Dursun Ali Erzincanlı'dan Şiir ve Naat Gecesi
09:24
Beykozlular Ellerini Semaya Gazze İçin Açtı Binlerce Beykozlu İsrail’in saldırıları sonrası hayatını kaybeden Gazzeliler için ellerini semaya açarak dua etti.
Beykozlular Ellerini Semaya Gazze İçin Açtı
15:30
Nihat Hatipoğlu, Sultangazililerle Buluştu Sultangazi Belediyesi, Ramazan etkinlikleri kapsamında ilahiyatçı yazar Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nu konuk etti.
Nihat Hatipoğlu, Sultangazililerle Buluştu
15:37
Üsküdar'da Sahur Meclisi Gazze İçin Toplanıyor Üsküdar Belediyesi'nin Ramazan etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği Sahur Meclisi, bu kez İsrail’in sivillere karşı yoğun bir hava ve deniz taarruzuna maruz kalan Gazze için bir araya geliyor.
Üsküdar'da Sahur Meclisi Gazze İçin Toplanıyor
14:36
Meydanda Şiir ve Naat Dolu Bir Akşam Gebze Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Gebze'ye giden Dursun Ali Erzincanlı okuduğu şiir ve naatlarıyla, duygu dolu bir Ramazan akşamı yaşattı.
Meydanda Şiir ve Naat Dolu Bir Akşam
08:46
Serdar Tuncer Şiirlerini Gebzeliler İçin Okudu Ramazan etkinlikleri çerçevesinde Gebzelilerle meydanda buluşan Serdar Tuncer, en güzel şiir ve naatlarını meydanı dolduran konuklar için seslendirdi.
17:31
Dursun Ali Erzinacanlı Şiir Dinletisi Ümraniyelilerle Buluştu Ümraniye Belediyesi düzenlediği etkinliklerle Ümraniyelileri meydan'da buluşturmaya devam ediyor.
20:09
Dursun Ali Erzincanlı "Güngören'de Ramazan Akşamlarının" Konuğu Oldu Ramazan etkinlikleri kapsamında Güngören Belediyesi tarafından düzenlenen “Güngören’de Ramazan Akşamları”nda sahne alan Dursun Ali Erzincanlı, okuduğu şiir ve naatlarıyla meydanı dolduran Güngörenlilere duygu dolu bir Ramazan akşamı yaşattı.
Dursun Ali Erzincanlı 'Güngören'de Ramazan Akşamlarının' Konuğu Oldu
17:23
Bağcılar'da İhtiyaç Sahiplerine Lokantada İftar İmkanı Bağcılar'da maddi durumu iyi olmayan ailelere, "iftar biletleri" ile her akşam bir lokantada iftar yapma imkanı sunuluyor.
15:47
Bağcılar'da İftar Bağcılar belediyesi'nin, hayırsever işadamlarının katkısıyla Merkez Mahallesi'nde verdiği iftara yaklaşık 3 bin kişi katıldı.
12:57
Binlerce Kağıthaneli İlk İftarda Buluştu Ramazan’ın ilk gününde Kağıthane Belediyesi tarafından Hasbahçe’de düzenlenen iftarda binlerce Kağıthaneli aynı sofrayı paylaştı.
Binlerce Kağıthaneli İlk İftarda Buluştu
12:15
Kağıthaneliler İftarda Buluştu Kağıthane'de ramazanın ilk iftarı, Hasbahçe etkinlik alanında yoğun katılımla gerçekleştirildi.
23:02
Gebze'de Ramazan Dolu Dolu Geçecek! Gebze'de 11 ayın sultanı Ramazan ayı; her akşam bir mahallede kurulacak iftar sofraları, Kent Meydanı’nda düzenlenecek programlarla dolu dolu geçecek.
Gebze'de Ramazan Dolu Dolu Geçecek!
10:53
Osmanlı 'Sahur Meclisi' Üsküdar'da Yeniden Canlanıyor Ramazan Şehri Üsküdar’da Osmanlı saray geleneği olan Sahur Meclisi yeniden canlanıyor.
Osmanlı 'Sahur Meclisi' Üsküdar'da Yeniden Canlanıyor
13:52
Ramazana Doğru Kağıthane'de, ramazan ayı etkinlikleri kapsamına söyleşiler, dinletiler, geleneksel eğlenceler ve ilçenin her mahallesinde toplu iftarlar düzenlenecek.
Ramazana Doğru
14:52
Semerkand Gecesi Büyük İlgi Gördü Semerkand Vakfı tarafından düzenlenen “Semerkand Haftası” çerçevesindeki “Fetih ve Kardeşlik” konulu gece Gaziantepliler tarafında büyük ilgi gördü.
Semerkand Gecesi Büyük İlgi Gördü
12:47
Hatay'dan Kısa Kısa Vali Lekesiz'e veda ziyareti.
Hatay'dan Kısa Kısa
19:48
Semerkand Gönüllüleri Pilav Dağıttı Semerkand haftası etkinlikleri kapsamında Hacı Nazife Ziylan Cami önünde bir araya gelen Semerkand Vakfı Gönüllüleri cami cemaatine pilav ve ayran dağıttı.
Semerkand Gönüllüleri Pilav Dağıttı
18:23
Dursun Ali Erzincanlı Erzincan'da Ağlattı Erzincan'da Şehitleri Anma Gecesi DURSUN ALİ ERZİNCANLI YRD.DOÇ.DR. FARUK GÜRBÜZ SERVET TEKİN AHMET SAZLI SERDAR TUNCER.
Dursun Ali Erzincanlı Erzincan'da Ağlattı
00:01
Adıyaman'da Muhabbet Geceleri Programı Semerkand Vakfı Adıyaman Şubesi tarafından organize edilen Muhabbet Geceleri programı büyük ilgi gördü.
Adıyaman'da Muhabbet Geceleri Programı
15:50
Ahlat'ta Muhabbet Gecesi Düzenlendi Bitlis’in Ahlat ilçesinde Semerkand Vakfı Ahlat Şubesi tarafından organize edilen, Ahlat Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği'nin (ADYES-DER) katkılarıyla düzenlenen “Muhabbet Geceleri” yoğun bir ilgi gördü.
Ahlat'ta Muhabbet Gecesi Düzenlendi
17:03
Veysel Karani Hazretleri'ni Anma Etkinlikleri Sona Erdi Siirt Valiliği ve Baykan Kaymakamlığı tarafından 10-11 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Veysel Karani'yi anma programı, düzenlenen etkinlikle sona erdi.
Veysel Karani Hazretleri'ni Anma Etkinlikleri Sona Erdi
13:09
Dursun Ali Erzincanlı, Manavgat'ta Sevenleriyle Buluştu Okuduğu naat-ı şerif ve ilahilerle tanınan Dursun Ali Erzincanlı Antalya'nın Manavgat ilçesinde sevenleriyle buluştu.
Dursun Ali Erzincanlı, Manavgat'ta Sevenleriyle Buluştu
17:38
Okunan İlahi ve Şiirler Katılımcıları Ağlattı Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Özel Fatih Koleji öğrencileri tarafından Kutlu Doğum programı düzenlendi.
Okunan İlahi ve Şiirler Katılımcıları Ağlattı
10:40
Aydınlılar 'Muhabbet Gecesi'ne Yoğun İlgi Gösterdi Semerkand Vakfı tarafından düzenlenen ‘Muhabbet Gecesi’ programına yoğun il gösteren Aydınlılar keyifli saatler yaşadı.
Aydınlılar 'Muhabbet Gecesi'ne Yoğun İlgi Gösterdi
18:08
Aksaray'da Herkes O'nu Okudu Peygamber Yolu Derneği'nin Aksaray Eğitimciler Derneği ile organize ettiği Herkes O’nu Okuyor sınavının ödül töreni bin 700 kişinin katılımıyla Aksaray Üniversitesi(ASÜ) konferans salonunda muhteşem bir törenle yapıldı.
Aksaray'da Herkes O'nu Okudu
10:14
Aydın'da Muhabbet Gecesi Düzenlenecek Semerkand Aydın Bilgi Kültür Eğitim Sanat ve Dayanışma Derneği, Gençlik ve Aile temasıyla Muhabbet Gecesi düzenleyecek.
Aydın'da Muhabbet Gecesi Düzenlenecek
10:44
12 Yaşındaki Gökçe, Efendimiz'e (Sav) Atfedilen Şiiri Gözyaşları Eşliğinde Okudu Kars'ta düzenlenen Kutlu Doğum programında, Dursun Ali Erzincanlı'nın seslendirdiği '40 Yaşındasın' şiirini okuyan ortaokul öğrencisi, ağlayarak başladığı şiiri, gözyaşları eşliğinde tamamladı.
12 Yaşındaki Gökçe, Efendimiz'e (Sav) Atfedilen Şiiri Gözyaşları Eşliğinde Okudu
09:44
Siirt'te Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Siirt'te Kutlu Doğum Haftası etkinleri kapsamında düzenlenen programda sahne alan Dursun Ali Erzincanlı'nın okuduğu şiir salondakileri ağlattı.
Siirt'te Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri
16:24
Dursun Ali Erzincanlı Şiir Dinletisine Yoğun İlgi Ardahan Belediyesi, yeni dönemin ilk meclis toplantısını bugün Belediye Başkanımız Sayın Faruk Köksoy'un başkanlığında gerçekleştirdi.
Dursun Ali Erzincanlı Şiir Dinletisine Yoğun İlgi
17:32
Dursun Ali Erzincanlı Kozan'da Muhabbet Gecelerine Katıldı Adana’nın Kozan ilçesinde Semerkand Vakfı ve Sevgi Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği işbirliğiyle düzenlenen Muhabbet Gecelerine Dursun Ali Erzincanlı katıldı.
Dursun Ali Erzincanlı Kozan'da Muhabbet Gecelerine Katıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 20:15:36. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DURSUN ALİ ERZİNCANLI HABERLERİ
[Hata Bildir]