15:1700
SON DAKİKA DURSUN ALİ ERZİNCANLI HABERLERİ

Son Dakika Dursun Ali Erzincanlı Haberleri


DURSUN ALİ ERZİNCANLI

Dursun Ali Erzincanlı, Özelikle Peygamber Efendimiz Aleyhissalatü vesselam'a atfedilen naat-i serifleri seslendirmesiyle tanınmış şairimizdir. 7 albümü vardır; En Sevgiliye 1,2,3,4,5,6 ve 7. En Sevgili den kasıt Peygamber Efendimiz Ahmedi Mahmudi Muhammed Mustafa Aleyhissalatü vesselam'dir.... Devamı

  Kağıthane'de Ramazan Etkinlikleri

  Dursun Ali Erzincanlı, okuduğu şiir ve naatlarla Kağıthanelilere duygu dolu bir akşam yaşattı Kağıthane Belediye Başkanı Kılıç: "Dilerim önümüzdeki yıllarda savaşın ve gözyaşının olmadığı ramazanlar yaşarız" (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Güngören'de Ramazan Akşamları

  Ramazan ayı boyunca kültür-sanat dünyasının önemli isimleri “Güngören’de Ramazan Akşamları” etkinlikleri kapsamında her gün teravih namazı sonrası Güngörenlilerle buluştu. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Kağıthanelilere Dursun Ali Erzincanlı'dan Şiir ve Naat Gecesi

  Kağıthanelilere Dursun Ali Erzincanlı'dan Şiir ve Naat Gecesi

  Kağıthane Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Dursun Ali Erzincanlı’yı Kağıthanelilerle buluşturdu. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Dursun Ali Erzincanlı 'Güngören'de Ramazan Akşamlarının' Konuğu Oldu

  Dursun Ali Erzincanlı "Güngören'de Ramazan Akşamlarının" Konuğu Oldu

  Ramazan etkinlikleri kapsamında Güngören Belediyesi tarafından düzenlenen “Güngören’de Ramazan Akşamları”nda sahne alan Dursun Ali Erzincanlı, okuduğu şiir ve naatlarıyla meydanı dolduran Güngörenlilere duygu dolu bir Ramazan akşamı yaşattı. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Bağcılar'da İhtiyaç Sahiplerine Lokantada İftar İmkanı

  Bağcılar'da maddi durumu iyi olmayan ailelere, "iftar biletleri" ile her akşam bir lokantada iftar yapma imkanı sunuluyor. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Bağcılar'da İftar

  Bağcılar belediyesi'nin, hayırsever işadamlarının katkısıyla Merkez Mahallesi'nde verdiği iftara yaklaşık 3 bin kişi katıldı. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Binlerce Kağıthaneli İlk İftarda Buluştu

  Binlerce Kağıthaneli İlk İftarda Buluştu

  Ramazan’ın ilk gününde Kağıthane Belediyesi tarafından Hasbahçe’de düzenlenen iftarda binlerce Kağıthaneli aynı sofrayı paylaştı. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Kağıthaneliler İftarda Buluştu

  Kağıthane'de ramazanın ilk iftarı, Hasbahçe etkinlik alanında yoğun katılımla gerçekleştirildi. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Gebze'de Ramazan Dolu Dolu Geçecek!

  Gebze'de Ramazan Dolu Dolu Geçecek!

  Gebze'de 11 ayın sultanı Ramazan ayı; her akşam bir mahallede kurulacak iftar sofraları, Kent Meydanı’nda düzenlenecek programlarla dolu dolu geçecek. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  Osmanlı 'Sahur Meclisi' Üsküdar'da Yeniden Canlanıyor

  Osmanlı 'Sahur Meclisi' Üsküdar'da Yeniden Canlanıyor

  Ramazan Şehri Üsküdar’da Osmanlı saray geleneği olan Sahur Meclisi yeniden canlanıyor. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Ramazana Doğru

  Ramazana Doğru

  Kağıthane'de, ramazan ayı etkinlikleri kapsamına söyleşiler, dinletiler, geleneksel eğlenceler ve ilçenin her mahallesinde toplu iftarlar düzenlenecek. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Semerkand Gecesi Büyük İlgi Gördü

  Semerkand Gecesi Büyük İlgi Gördü

  Semerkand Vakfı tarafından düzenlenen “Semerkand Haftası” çerçevesindeki “Fetih ve Kardeşlik” konulu gece Gaziantepliler tarafında büyük ilgi gördü. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Hatay'dan Kısa Kısa

  Hatay'dan Kısa Kısa

  Vali Lekesiz'e veda ziyareti. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Semerkand Gönüllüleri Pilav Dağıttı

  Semerkand Gönüllüleri Pilav Dağıttı

  Semerkand haftası etkinlikleri kapsamında Hacı Nazife Ziylan Cami önünde bir araya gelen Semerkand Vakfı Gönüllüleri cami cemaatine pilav ve ayran dağıttı. (25 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Adıyaman'da Muhabbet Geceleri Programı

  Adıyaman'da Muhabbet Geceleri Programı

  Semerkand Vakfı Adıyaman Şubesi tarafından organize edilen Muhabbet Geceleri programı büyük ilgi gördü. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Ahlat'ta Muhabbet Gecesi Düzenlendi

  Ahlat'ta Muhabbet Gecesi Düzenlendi

  Bitlis’in Ahlat ilçesinde Semerkand Vakfı Ahlat Şubesi tarafından organize edilen, Ahlat Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği'nin (ADYES-DER) katkılarıyla düzenlenen “Muhabbet Geceleri” yoğun bir ilgi gördü. (16 Mayıs 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 15:17:20. #1.13#