SON DAKİKA DÜZİÇİ HABERLERİ

Son Dakika Düziçi Haberleri

22:13
Kahramanmaraş'ta 4.0 Büyüklüğünde Deprem Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
09:22
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde heyelan, yol bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
10:47
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
11:46
Osmaniye'de Otomobil Bahçe Duvarına Çarptı: 2 Ölü Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde bir evin bahçe duvarına çarpan otomobildeki 2 genç hayatını kaybetti.
13:56
Başkan Namlı'ya Plaket Düziçi'nde bulunan Amatör Spor kulüplerine desteklerinden dolayı Düziçi Başkanı Ökkeş Namlı'ya ASKF Başkan Yardımcısı Alim Koca plaketle verdi.
09:23
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bakım, onarım ve yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
17:44
Osmaniye'de Şüpheli Ölüm Lise öğretmeni, otomobilinde boğazı ve bilekleri kesik halde ölü bulundu.
12:04
Polis Memurun Anne Fedakarlığı Hatay'ın Erzin ilçesinde görev yapan polis memuru İsa Sert, Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde yalnız yaşayan, bakıma muhtaç annesi için 10 yıldır iki günde bir mesai sonrasında annesinin yanına geliyor Annesinin kıyafetlerini değiştirip, çamaşırlarını yıkayan, evi temizleyip, iki günlük yemeğini pişiren polis memuru görevine dönmek için yola çıkıyor.
11:02
Düziçi ile Yeşildere Köyü Arasındaki Yol Sorunu Çözüldü Düziçi ilçesinde Yeşildere köyünü ilçeye bağlayan yolun tamamlandığı bildirildi.
16:43
Düziçi'nde Trafik Polisinden Motosiklet Denetimi Düziçi İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi ekipleri motosikletlere yönelik denetimleri sonucunda bir ayda 47 motosiklet bağlandı, 70 bin 807 lira cezai işlem uygulandı.
21:29
Osmaniye'de Uyuşturucu Operasyonu Düziçi ilçesinde, 15 kilogram esrar ele geçirildi, olayla ilgili 2 kişi tutuklandı.
Osmaniye'de Uyuşturucu Operasyonu
11:36
Düziçi'nde Şüpheli Paket Düziçi'nde, bir cami bahçesine bırakılan şüpheli paket, fünyeyle patlatıldı.
13:32
Tabip Odası Üyeleri Hastanelerde Poliklinik Sayısında Sınır Olmamasına Tepkili Osmaniye Tabipler Odası üyeleri, özel hastanelerde günlük poliklinik sayısı ortalama 60 ile sınırlanırken, kamu hastanelerinde sınırlamama olmamasına tepki gösterdi.
09:33
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde yol bakım ve yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
16:26
Düziçi Meslek Yüksek Okulu'nun 2014-2015 Akademik Yılı Açılışı Yapıldı Osmaniye Düziçi Meslek Yüksek Okulu 2014-2015 Akademik Yılı Açılış Töreni Düziçi MYO yerleşkesinde geniş katılımla gerçekleştirildi.
Düziçi Meslek Yüksek Okulu'nun 2014-2015 Akademik Yılı Açılışı Yapıldı
14:04
Okü Rektörü Büyükalaca Açıklaması "Yüksek öğretimin en önemli sorunu kaliteli mesleki eğitimdir"
09:24
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol bakım ve yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
08:37
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanacak.
Kara Yollarında Durum
16:37
Oklu Kirpinin Fırlattığı Oklarla Yaralandı Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'ndeki bir kişi, evine giren oklu kirpinin fırlattığı 3 ok ile yaralandı. Hastaneye götürülen kişiye doktorlar ne tedavi uygulayacağını şaşırdı.
Oklu Kirpinin Fırlattığı Oklarla Yaralandı
08:43
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
14:50
Erzin'de Yaralar Sarılmaya Çalışılıyor Hatay'ın Erzin İlçesi'nde 4 kişinin ölümüne, 1 kişinin de kaybolmasına neden olan sel felaketi sonrası Hatay Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi ilçede hasar tespit çalışması başlattı.
Erzin'de Yaralar Sarılmaya Çalışılıyor
14:13
Erzin'de Selin Açtığı Yaralar Sarılmaya Çalışılıyor Hatay'ın Erzin İlçesi'nde 4 kişinin öldüğü, 1 kişinin de kaybolduğu sel felaketi sonrası Hatay Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi ilçede hasar tespit çalışması başlattı.
Erzin'de Selin Açtığı Yaralar Sarılmaya Çalışılıyor
13:18
Yargıtay'da HSYK Üyeliği Seçimi Yapıldı Yargıtay Büyük Genel Kurulu, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu üyeliğine Yargıtay kontenjanından 3 asıl, 3 yedek üyenin seçimini yaptı.
Yargıtay'da HSYK Üyeliği Seçimi Yapıldı
09:53
Karayollarında Durum Karayollarının yol yapım ve yenileme çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
17:38
Osmaniye Şiir Şöleni'nin İkincisi Düzenleniyor Geçtiğimiz yıl birincisi düzenlenen ‘Osmaniye Şiir Şöleni’nin bu sene ikincisinin düzenleneceği bildirildi.
Osmaniye Şiir Şöleni'nin İkincisi Düzenleniyor
09:47
Kara Yollarında Durum Kara yollarının asfalt ve yol yapım ile kontrol sistemlerinin yenilenmesi çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
17:00
Otomobil Altında Kalan Küçük Kız Kurtarılamadı Osmaniye'de otomobil altında kalan 4 yaşındaki Ebrar Tektaş yaşamını yitirdi.
Otomobil Altında Kalan Küçük Kız Kurtarılamadı
12:12
Elektrik Hizmetlerindeki Sıkıntılar Masaya Yatırıldı Ahmet Cevdet Paşa Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıda, Osmaniye'de elektrik hizmetleri konusunda yaşanan sorunlar ele alındı ve çözüm yolları arandı.
11:37
Osmaniye Halkı Cumhurbaşkanını Seçiyor Osmaniye'de de vatandaşlar, sabah erken saatlerden itibaren sandık başına gitti.
Osmaniye Halkı Cumhurbaşkanını Seçiyor
13:55
Elsiyad, 2 Bin 500 Kişiyi İftarda Buluşturdu Osmaniye'nin Düziçi ilçesine bağlı Ellek beldeside, İş Adamları Yardımlaşma Derneği (ELSİYAD) tarafından 2 bin 500 kişilik iftar verildi.
Elsiyad, 2 Bin 500 Kişiyi İftarda Buluşturdu
05:03
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bölgemizde çok önemli gelişmeler yaşanıyor, böyle bir coğrafyada Türkiye'nin güçlü olması lazım" dedi.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız -
00:07
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Osmaniye'de Bakan Yıldız: "Bölgemizde çok önemli gelişmeler yaşanıyor, böyle bir coğrafyada Türkiye'nin güçlü olması lazım" "Bizler hizmet ettiğimiz kadar değerli oluruz, bu makamlar bunun için var" "Artık Türkiye'de mazluma el uzatan, güçlüye güçlü, zayıfa yumuşak davranan bir irade var"
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Osmaniye'de
22:31
Şehit Aileleri ve Gaziler İçin İftar Düziçi Kaymakamlığı tarafından şehit aileleri ve gaziler için iftar programı düzenlendi.
Şehit Aileleri ve Gaziler İçin İftar
18:33
Düziçi'nde Elektrik Kesintileri Çileden Çıkardı Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde 4 gündür sebebi bilinmeyen elektrik kesintileri insanları mağdur ediyor.
11:49
Düziçi'ne Su Müjdesi Düziçi ilçesine 15 yıl yetebilir düzeyde yeni su kaynağı bulunduğu bildirildi.
Düziçi'ne Su Müjdesi
11:33
Osmaniye'de 3 Yılda Konut Satışları Yüzde 89 Artı Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Murat Teke, 2010 yılında 2062 olan konut satışının 2013 yılında yüzde 89 artışla 3904 olduğunu belirtti.
Osmaniye'de 3 Yılda Konut Satışları Yüzde 89 Artı
15:39
Amcalarının Öldürdüğü 3 Kardeş Yan Yana Toprağa Verildi Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'nde amcaları 44 yaşındaki Ali Bekmezli tarafından öldürülen 27 yaşındaki Aysel İdil, 23 yaşındaki Murat ve 22 yaşındaki Hüseyin Bekmezli kardeşler yan yana toprağa verildi.
13:09
Osmaniye'de Amcanın Üç Yeğenini Öldürmesi Kardeş olan 3 yeğenini av tüfeği ile öldürdüğü iddiasıyla aranan zanlı, polise teslim oldu.
Osmaniye'de Amcanın Üç Yeğenini Öldürmesi
17:04
Tavuk Tartışmasında 3 Yeğenini Öldürdü(2) - Yeniden Sayın Yazıişleri müdürlerine İlk geçilen haberde olayın nedeni ve öldürülenlerden birinin isminin kaynağından yanlış verildiği için haberi düzeltip yeniden veriyoruz.
16:22
Yoldan Geçen 3 Yeğenini Öldürdü Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde bir kişi, evlerinin yanındaki yoldan geçtikleri için tartıştığı 3 yeğenini vurarak öldürdü.
Yoldan Geçen 3 Yeğenini Öldürdü
15:48
Kahramanmaraş'taki Patlamada Yaralanan Polis de Şehit Oldu Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü'nde meydana gelen patlamada ağır yaralanan ve Adana'daki Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'nde tedavi gören polis memuru Hacı Canan Coşkun da kurtarılamadı.
14:53
Şehit Polis Memuru Osmaniye'de Toprağa Verildi Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü'ndeki kapalı atış poligonunda meydana gelen patlama sonucu hayatını kaybeden polis memuru Hacı Canan Coşkun, memleketi Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Şehit Polis Memuru Osmaniye'de Toprağa Verildi
14:16
Kahramanmaraş'ta Poligondaki Patlama Tedavi gördüğü hastanede şehit olan polis memuru Coşkun'un cenazesi memleketi Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde toprağa verildi.
Kahramanmaraş'ta Poligondaki Patlama
12:36
Kahramanmaraş'taki Poligon Patlamasında Yaralanan Polis Şehit Oldu Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü’nün atış poligonunda meydana patlamada yaralanan polis memuru Hacı Canan Coşkun(41) Adana'da tedavisinin yapıldığı hastanede şehit oldu.
13:41
Hulusi Efendi Vakfı Başkanı Ateş'ten, Namlı'ya Ziyaret Hulusi Efendi Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Hamit Hamidettin Ateş, Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı'yı makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.
12:46
Düziçi Halk Eğitim Müdürlüğünden Yıl Sonu Sergisi Düziçi Halk Eğitim Merkezinin düzenlediği sergide, 2013-2014 eğitim öğretim yılı içinde il, ilçe ve köylerde üretilen el sanatları görücüye çıktı.
Düziçi Halk Eğitim Müdürlüğünden Yıl Sonu Sergisi
16:15
Yangın Timleri" Yarışmayla Tatbikat Yaptı Osmaniye'de, orman yangınlarına müdahale yeteneklerinin gelişmesi için orman işçileri arasında yarışma düzenlendi Yarışmanın birincisi ekibe ödül olarak koç, ikinciye keçi ve üçüncüye horoz verildi.
15:21
Doğu Akdeniz'de Kuvvetli Yağış, Rüzgar ve Dolu Uyarısı Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü, Adana, Osmaniye, Mersin ve Kahramanmaraş'ta kuvvetli yağış, rüzgar ve dolu uyarısında bulundu.
Doğu Akdeniz'de Kuvvetli Yağış, Rüzgar ve Dolu Uyarısı
11:37
THK, Düziçi'nde Eğitim Merkezi Açmayı Planlıyor Düziçi Belediyesi'nin talebi üzerine, ilçede araştırma yapan THK yetkilileri, ilçede eğitim merkezi kurmak için çalışmalar başladı.
THK, Düziçi'nde Eğitim Merkezi Açmayı Planlıyor
10:51
AK Parti Osmaniye İl Danışma Meclisi Toplantısı Düziçi'de Yapıldı AK Parti Osmaniye İl Danışma Meclisi toplantısı Düziçi ilçesinde yapıldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 15:09:17. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DÜZİÇİ HABERLERİ
[Hata Bildir]