SON DAKİKA DÜZİÇİ HABERLERİ

Son Dakika Düziçi Haberleri

 • 12:33Osmaniye'de Yük Trenine Bombalı Saldırı! 2 YaralıOsmaniye'de Yük Trenine Bombalı Saldırı! 2 YaralıOsmaniye'nin Düziçi ilçesinden geçen yük trenine bombalı saldırı düzenlendi. Saldırıda trenin vagonları hasar görürken 2 makinist yaralandı.
 • 16:01Osmaniye'deki Demiryolunda PatlamaOsmaniye'nin Düziçi ilçesinde demiryolu hattındaki patlamanın, el yapımı uzaktan kumandalı patlayıcının teröristlerce infilak ettirilmesi sonucu meydana geldiği belirlendi.
 • 18:41Demiryolunda PatlamaDemiryolunda PatlamaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Köprüden görüntüler- Devrilen vagonların görüntüleri Osmaniye'deki demiryolunda patlama- Yaralanan iki makinist taburcu edildi Düziçi ilçesinde yük treninin köprüden geçişi sırasında meydana gelen patlamada yaralanan iki makinist, tedavilerinin ardından taburcu edildi.
 • 17:56Osmaniye'deki Demiryolunda PatlamaDüziçi ilçesinde yük treninin köprüden geçişi sırasında meydana gelen patlamada yaralanan iki makinist, tedavilerinin ardından taburcu edildi.
 • 15:57Teröre Tepki İçin Askere Tıraş BedavaTeröre Tepki İçin Askere Tıraş BedavaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Berber dükkanından genel görüntü- Tıraş yapan berberden detay- Röportaj - Osmaniye'de bir berber, terör saldırılarına tepki için askerleri ücretsiz tıraş etmeye başladı Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde berber Osman Pehlivanoğlu, terör saldırılarına tepki göstermek amacıyla askerleri ücretsiz tıraş ediyor.
 • 14:17Demiryolunda PatlamaDemiryolunda PatlamaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Demiryolu'ndan görüntü, - Vatandaş röportajı, - Köprüden düşen vagonlardan detay, Osmaniye'de demiryolunda patlama- Düziçi ilçesinde yük treninin köprüden geçişi sırasında meydana gelen patlamada 2 vagon köprüden düştü, 2 makinist hafif yaralandı Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde yük treninin köprüden geçişi sırasında meydana gelen patlamada raydan çıkan 2 vagon köprüden düştü, iki makinist hafif yakalandı.
 • 13:03Osmaniye'de Demiryolunda PatlamaOsmaniye'nin Düziçi ilçesinde yük treninin köprüden geçişi sırasında meydana gelen patlamada raydan çıkan 2 vagon köprüden düştü, iki makinist hafif yakalandı.
 • 12:52Osmaniye'de Yük Trenine Bombalı Saldırı: 2 YaralıOsmaniye'de Yük Trenine Bombalı Saldırı: 2 YaralıOsmaniye’nin Düziçi ilçesinde, bir yük trenine bombalı saldırı düzenlendi.
 • 12:09Umuda Yolculuğun Turizmin Gölgesindeki Umuda Yolculuğun Turizmin Gölgesindeki "Acı Yüzü"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Botları denize atan kaçaklar, - Kaçakların denizde kaybolması, - Helikopter ve Sahil Güvenlik botlarından görüntü, - Kaçakların yakalanması, Umuda yolculuğun turizmin gölgesindeki "acı yüzü"- İç karışıklık ya da savaş nedeniyle Suriye, Myanmar, Afganistan, Filistin, Irak gibi ülkelerden kaçan ve daha iyi bir yaşam için Avrupa'ya ulaşmaya çalışan kaçakların en sık kullandığı güzergahlardan biri Muğla- "Umuda yolculuk" için kişi başı bin-2 bin dolar ödeyen kaçaklardan çoğu hayaline kavuşamadan hayatını kaybediyor- Muğla Valisi Çiçek: - "Bu kişilerin daha iyi bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri için çalışma başlattık. İlk etapta Bodrum Kaymakamlığı, Göç İdaresi, Belediye, Jandarma ve sağlık ekiplerinden oluşan bir komisyon bölgede yaşayanları tespit edecek" DURMUŞ GENÇ - ALİ BALLI - Muğla ve denize kıyısı bulunan turistik ilçeleri, iç karışıklık ya da savaş yaşanan ülkelerden kaçarak daha iyi bir yaşam için Avrupa'ya gitmek isteyen kaçakların en yoğun kullandığı güzergahlar arasında yer alıyor.
 • 11:52Teröre Tepki İçin Askere Tıraş BedavaOsmaniye'nin Düziçi ilçesinde berber Osman Pehlivanoğlu, terör saldırılarına tepki göstermek amacıyla askerleri ücretsiz tıraş ediyor.
 • 11:27Umuda Yolculuğun Turizmin Gölgesindeki "Acı Yüzü"ALİ BALLI - Muğla ve denize kıyısı bulunan turistik ilçeleri, iç karışıklık ya da savaş yaşanan ülkelerden kaçarak daha iyi bir yaşam için Avrupa'ya gitmek isteyen kaçakların en yoğun kullandığı güzergahlar arasında yer alıyor.
 • 10:02Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye’nin Bahçe ve Düziçi ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 20:36Erdoğan'dan Sitem Eden Şehit Kardeşine: Ağabeyin de Bu Mesleği SeçmeseydiErdoğan'dan Sitem Eden Şehit Kardeşine: Ağabeyin de Bu Mesleği SeçmeseydiŞehit Hakan Aktürk'ün kız kardeşi, "Senin Bilal'in de böyle bayrağa sarılı gelirse bizi anlarsın." diye tepki gösterince Erdoğan, "Ağabeyin de bu mesleği seçmeseydi" demiş.
 • 14:29Firik Yer Fıstığı, Tezgahlarda Yerini AldıFirik Yer Fıstığı, Tezgahlarda Yerini AldıOsmaniye Düziçi’nde haşlamalık olarak ilk hasadı yapılan taze yer fıstığı, tezgahlardaki yerini aldı.
 • 09:30Hatay'da Elektrik KesintisiHatay'ın Defne, Kırıkhan, İskenderun, Arsuz ve Düziçi ilçelerinde Perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 16:13Şehit Fatih Gökşen İçin Mevlit OkutulduŞehit Fatih Gökşen İçin Mevlit OkutulduDiyarbakır’ın Sur ilçesindeki Özerkli Karakolu'na bölücü terör örgütü mensupları tarafından düzenlenen saldırı sonucunda şehit olan Uzman Jandarma Kad. Çavuş Fatih Gökşen için mevlit okutuldu.
 • 16:03Yer Fıstığı Tezgahtaki Yerini AldıDüziçi'nde ilk hasadı yapılan taze yer fıstığı tezgahlardaki yerini aldı.
 • 21:40Şehit Uzman Çavuş Gökşen'in Baba Ocağında Yas VarŞehit Uzman Çavuş Gökşen'in Baba Ocağında Yas VarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit Uzman Çavuş Gökşen'in baba ocağı- Eve bayrağın çekilmesi- Taziyeye gelenlerin görüntüleri- Oğlu Kutay Gökşen'in ağlaması- Fenalık geçiren yakınları Diyarbakır'daki jandarma karakoluna saldırı- Şehit uzman çavuş Gökşen'in baba ocağında yas var Diyarbakır'da jandarma karakoluna düzenlenen saldırıda şehit olan jandarma uzman çavuş Fatih Gökşen'in Osmaniye'deki baba ocağında yas var.Düziçi İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Bülent Keskinsoy, şehit uzman çavuş Fatih Gökşen'in (40) Karagedik köyündeki babası Ahmet Gökşen ve yakınlarına acı haberi verdi.
 • 21:28Şehit Ateşi Osmaniye'ye DüştüŞehit Ateşi Osmaniye'ye DüştüDiyarbakır’ın Sur ilçesine bağlı Özekli Jandarma Karakolu’na, terör örgütü PKK’lı bir grup tarafından roketatarlı ve uzun namlulu silahlarla düzenlenen saldırıda şehit düşen Uzman Çavuş Fatih Gökşen’in memleketi olan Osmaniye’nin Düziçi ilçesindeki ailesine acı haber verildi.
 • 20:54Diyarbakır'daki Jandarma Karakoluna SaldırıDiyarbakır'da jandarma karakoluna düzenlenen saldırıda şehit olan jandarma uzman çavuş Fatih Gökşen'in Osmaniye'deki baba ocağında yas var. Düziçi İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Bülent Keskinsoy, şehit uzman çavuş Fatih Gökşen'in (40) Karagedik köyündeki babası Ahmet Gökşen ve yakınlarına acı haberi verdi.
 • 20:53Osmaniye 12 Günde 4. Şehidini VerdiOsmaniye 12 Günde 4. Şehidini VerdiPKK'lı teröristlerin roketatar ve uzun namlulu silahlarla Diyarbakır'ın Özekli Köyü Jandarma Karakolu'na düzenlediği saldırıda, şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Fatih Gökşen'in şehit olduğu haberi, Osmaniye'nin Düziçi İlçesindeki baba ocağına ateş düşürdü.
 • 17:20Osmaniye'ye Yatırım DopingiOsmaniye'ye Yatırım DopingiOSMANİYE (İHA) – Osmaniye Valisi Kerem Al, toplam 105 proje için 2015 yılında yapılan yatırımların 58 milyon 836 bin TL olacağını kaydetti.
 • 14:21Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye merkez, Bahçe, Düziçi ve Kadirli ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 11:19Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye’nin Kadirli, Bahçe ve Düziçi ilçelerinde çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 12:09Şehid Uzman Çavuş Ali Gökçe İçin Mevlit OkutulduŞehid Uzman Çavuş Ali Gökçe İçin Mevlit OkutulduKars'ın Kağızman ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca döşenen mayının patlaması sonucu şehit olan Uzman Çavuş Ali Gökçe için mevlit okutuldu.
 • 09:59Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye'nin Düziçi ve Kadirli ilçelerinde Cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 15:34Okü'de Kayıt HeyecanıOsmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) 2015-2016 eğitim-öğretim yılı kayıtları, üniversite yerleşkesindeki Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'nın kayıt salonunda başladı.
 • 19:01Kağızman'da Şehit Olan Uzman Çavuş Ali Gökçe'nin Babaevinde Yas VarKağızman'da Şehit Olan Uzman Çavuş Ali Gökçe'nin Babaevinde Yas VarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Şehit Uzman Çavuş Ali Gökçe'nin Osmaniye'deki babaevinden görüntüler - Şehidin babası baba Mehmet ve anne Fadime Gökçe'nin görüntüleri -Askerlerin aileye haber vermesi- Ağlayan yakınları- Babanın açıklamaları Kağızman'da bir uzman çavuşun şehit düşmesi- Şehit Uzman Çavuş Ali Gökçe'nin Osmaniye'deki babaevinde yas var- Şehidin babası Gökçe: - "Rüyamda oğlumu yanıma çağırdım. 'Gel artık' dedim, 'Baba bana bir şey olmaz, üzerimde çelik yelek ve silahım var' dedi" Kars'ın Kağızman ilçesinde teröristlerin tuzakladığı mayının patlaması sonucu şehit olan Uzman Çavuş Ali Gökçe'nin (35) Osmaniye'deki baba ocağına ateş düştü.
 • 18:53Şehit Ateşi Osmaniye'ye DüştüŞehit Ateşi Osmaniye'ye DüştüErzurum Kars karayolunda bölücü terör örgütü Pkk’nın döşediği mayının patlaması sonucu şehit düşen Uzman Çavuş Ali Gökçe’nin memleketi olan Osmaniye’nin Düziçi ilçesine bağlı Ellek kasabasındaki baba ocağına ateş düştü.
 • 18:04Kağızman'da Bir Uzman Çavuşun Şehit DüşmesiKağızman'da Bir Uzman Çavuşun Şehit DüşmesiKars'ın Kağızman ilçesinde teröristlerin tuzakladığı mayının patlaması sonucu şehit olan Uzman Çavuş Ali Gökçe'nin (35) Osmaniye'deki baba ocağına ateş düştü.
 • 10:03Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye'nin Kadirli ve Düziçi ilçelerinde Pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 13:34Osmaniye'de Uyuşturucu OperasyonuDüziçi ilçesinde ormanlık alanda 2 bin 226 kök Hint keneviri ele geçirildi.
 • 13:10Anız Yangınları Ormanları Tehdit EdiyorOsmaniye il genelinde temmuz ayı içerisinde 26 adet anızın yakılması sonucu tehlike arz eden yangın söndürüldü.
 • 10:47Bedensel Engelli Boyacının AzmiDüziçi ilçesinde yaşayan Adem Canlı, 26 yıldır ayakkabı boyacılığı yaparak ailesinin geçimini sağlıyor.
 • 10:26Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye’nin Kadirli, Bahçe ve Düziçi ilçelerinde salı günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:53Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye’nin Kadirli ve Düziçi ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:21Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye’nin Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas ve Merkez ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:05Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye’nin Bahçe, Düziçi, Kadirli ve Merkez ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:54Tutuklanan Kişinin Hesabına Bloke Koyan Banka Tazminat ÖdeyecekHakkında yürütülen bir soruşturma kapsamında tutuklanan eczacı, muaccel (vadesi gelmiş) olmuş bir borcunun bulunmamasına rağmen hesabına bloke koyan bankayı yargıya şikayet etti.
 • 16:03Adana'da Orman Yangını UyarısıAdana ve çevresinde son günlerde artan hava sıcaklıkları ve poyraz nedeniyle nemin azalmasının bölgede orman yangınları açısından son derece riskli ortam oluşturduğu bildirildi.
 • 15:37Sıcaklar Arttı; Orman Yangınlarında Risk YükseldiSıcaklar Arttı; Orman Yangınlarında Risk YükseldiArtan hava sıcaklıkları ve poyraz sebebiyle nemin azalması, bölgede orman yangınları açısından son derece riskli bir ortam oluşturdu.
 • 15:35Orman Bölge Müdürü Erol: Orman Bölge Müdürü Erol: "Yangın Riski Artarak Devam Edecek"Adana Orman Bölge Müdürü İsmet Erol, meteoroloji kaynaklarının önümüzdeki günlerde sıcaklıkların daha da artacağını bildirdiğini belirterek, “Yangın riski artarak devam edecek” dedi.
 • 10:19Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye’nin Kadirli, Bahçe ve Düziçi ilçelerinde salı günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 13:16Osmaniye'de Bayram Kömbesi Hazırlıkları BaşladıOsmaniye'nin Düziçi ilçesinde kadınlar, Ramazan Bayramında ikram edilmek üzere hazırlanan yöresel hamur işi kömbenin yapımına başladı.
 • 10:34Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye'nin Düziçi, Kadirli ve merkez ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:53Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye'nin Düziçi, Bahçe, Kadirli ve Merkez ilçelerinde Cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:16Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye’nin Kadirli, Düziçi ve Bahçe ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:04Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye’nin Düziçi, Kadirli ve Merkez ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:34Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye’nin Düziçi, Bahçe ve Kadirli ilçelerinde çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 16:54Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye’nin Düziçi, Bahçe ve Kadirli ilçelerinde salı günü elektrik kesintisi uygulanacak.