SON DAKİKA ECE ERKEN HABERLERİ

Son Dakika Ece Erken Haberleri


ECE ERKEN

Ece Erken, Türk televizyon sunucusudur. Sabah Şekerleri programıyla tanınmıştır.Aslen 11 Mayıs 1978'de Çorlu'da doğdu.Baba tarafı Samsun'ludur.Ece Erken şu anda(2009) 31 yaşındadır. Babası subay olduğundan dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı. Beşiktaş Atatürk Lisesi'ni bitirdi... Devamı

10:17
Ece Erken Verdiği Pozla Tepki Topladı Yedi aylık hamile olan Ece Erken'in pilates yaparken paylaştığı fotoğrafa, takipçileri "Sen ne yapıyorsun Ece" mesajıyla uyardı.
Ece Erken Verdiği Pozla Tepki Topladı
12:24
Ece Erken, Lüks Aracıyla Asena Erkin'e Nispet Yaptı Güzel sunucu, eşi Serkan Uçar'ın galeri açılışı sonrası Etiler'deki kebapçıya 2.3 milyon TL'lik spor otomobille giderek aynı marka aracı olan Asena Erkin'e nispet yaptı.
Ece Erken, Lüks Aracıyla Asena Erkin'e Nispet Yaptı
14:46
Hamile Ece Erken Sunuculuk Yaptı İstanbul'da moda üzerine başlayan Zeruj Fest defilesinin ilk gün sunuculuğunu Ece Erken yaptı.
Hamile Ece Erken Sunuculuk Yaptı
08:19
Doğum Öncesi Ece Erken'e Nazar Boncuğu… 6.5 aylık hamile olan ve oğlunu Amireka'da doğurmayı düşünen Ece Erken bugün hanımlar için açılan Alış Veriş festivaline katıldı…
Doğum Öncesi Ece Erken'e Nazar Boncuğu…
10:02
6 Aylık Hamile Olan Ece Erken'in Zor Anları Doğum yapmasına az bir süre kalan Ece Erken, gittikleri bir eğlence mekanında eşi alkolü fazla kaçırınca arabayı kendisi kullanmak zorunda kaldı.
6 Aylık Hamile Olan Ece Erken'in Zor Anları
09:33
Davut Güloğlu Eski Sevgililerine Rest Çekti Gelen sahne tekliflerini kabul etmeyen yakışıklı şarkıcı Davut Güloğlu, bu sene yeni yıla ailesiyle birlikte girmeyi tercih etti.
Davut Güloğlu Eski Sevgililerine Rest Çekti
01:47
Antalya'da Oneshot Kickboks Gösterisi Antalya'da Yiğit Media, oneshot kickboks gösterisi düzenledi.
Antalya'da Oneshot Kickboks Gösterisi
01:01
Kickbox Gecesine Ünlü Akını Antalya'da düzenlenen 'One Shot Kickbox' organizasyonu ünlü isimlere ev sahipliği yaptı.
Kickbox Gecesine Ünlü Akını
14:25
Orhan Gencebay, 'Akil İnsan' Heyetinden Ayrıldığını Açıkladı Hükümet tarafından çözüm süreci kapsamında oluşturulan Âkil İnsanlar Heyeti'nde yer alan sanatçı Orhan Gencebay, artık bu heyette yer almayacağını açıkladı.
Orhan Gencebay, 'Akil İnsan' Heyetinden Ayrıldığını Açıkladı
12:43
Orhan Gencebay, Akil İnsanlık'ı Bıraktı Sağlık sorunları yaşadığını belirten Orhan Gencebay, 'akil insan' heyetinden ayrıldığını açıkladı.
Orhan Gencebay, Akil İnsanlık'ı Bıraktı
11:03
Ece Erken Gözyaşlarını Tutamadı Show Tv’nin sevilen sabah programı Her Şey Dahil’in bu günkü konuğu Ece Erken oldu.
Ece Erken Gözyaşlarını Tutamadı
17:58
Sunucu Ece Erken Öğrencilere Geri Dönüşüm Kutusu Dağıttı Sunuce Ece Erken, Balıkesir'in merkez Altıeylül Belediyesi tarafından düzenlenen "Geri Dönüşüm ve Çevre Etkinlikleri" programına katıldı.
16:36
Ece Erken Öğrencilerle Çevre Etkinliğinde Buluştu Balıkesir'in Altıeylül İlçe Belediyesi'nce düzenlenen Geri Dönüşüm ve Çevre Etkinliği günlerine sunucu Ece Erken de katıldı.
Ece Erken Öğrencilerle Çevre Etkinliğinde Buluştu
16:29
Ece Erken Öğrencilerle Çevre Etkinliğinde Buluştu Balıkesir'in Altıeylül İlçe Belediyesi'nce düzenlenen Geri Dönüşüm ve Çevre Etkinliği günlerine sunucu Ece Erken de katıldı.
Ece Erken Öğrencilerle Çevre Etkinliğinde Buluştu
12:59
Ünlüler Çevre İçin Balıkesir'e Geliyor Altıeylül Belediyesi, Geri Dönüşüm ve Çevre Etkinliği Günleri kapsamında sanatçı Fettah Can, sunucular Erkan Şamcı ve Ece Erken ile ralli şampiyonu Burcu Çetinkaya'yı hayranları ile buluşturacak.
16:46
Özlem Yıldız, Sevgilisi Eşinden Boşanınca Kutlama Yapmış Yıldız'la ilişkisi yüzünden dokuz yıllık evliliğini bitiren Mustafa Elgin'in eşi, "Evimizde davullu zurnalı kutlama yapmışlar. Elimde video kayıtları var." dedi.
Özlem Yıldız, Sevgilisi Eşinden Boşanınca Kutlama Yapmış
12:03
Serkan Uçar, "O Karıyı Boşayacağım" Sözlerini Yalanladı Serdar Ortaç'ın, eşi Ece Erken ile ilgili yaptığı espriden sonra "O karıyı boşayacağım" dediği söylenen Serkan Uçar sosyal medyadan açıklama yaptı.
Serkan Uçar, 'O Karıyı Boşayacağım' Sözlerini Yalanladı
07:53
Ece Erken'in Eşi, Ortalığı Karıştırdı: O Karıyı Boşayacağım Serdar Ortaç, kendisini dinlemeye gelen Ece Erken'e espri yaptı. Erken'in eşi Serkan Uçar da ortalığı karıştırıp tehditler savurdu.
Ece Erken'in Eşi, Ortalığı Karıştırdı: O Karıyı Boşayacağım
14:59
Ece Erken'in Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu 3 aylık hamile olan Erken, erkek bebek beklediğini Instagram'dan takipçilerine duyurdu.
Ece Erken'in Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu
14:08
Ece Erken'den Çocuk Müjdesi Ece Erken, Nişantaşı sokaklarında çocuk müjdesi verdi.
Ece Erken'den Çocuk Müjdesi
14:55
Ece Erken Tekrar Evleniyor Sevgilisi Serkan Uçar'la sade bir nikah töreniyle dünya evine giren Ece Erken yeniden düğün yapacak.
Ece Erken Tekrar Evleniyor
11:40
Alişan'ın Instagram Hesabı Çalındı Alişan'ın, sosyal mecrada en çok kullandığı hesabı çalındı. Kim ya da kimler tarafından çalındığı bilinmeyen hesap için Alişan Twitter'dan açıklamada bulundu.
Alişan'ın Instagram Hesabı Çalındı
17:36
Şarkıcı Alişan'ın Instagram Hesabı Çalındı, Twitter'dan İsyan Etti Instagram hesabı çalınan ve kapatılan ünlü şarkıcı Alişan, Twitter hesabından yaşadığı talihsiz olayla ilgili isyan etti.
Şarkıcı Alişan'ın Instagram Hesabı Çalındı, Twitter'dan İsyan Etti
13:31
Büyükşehir Turgutlu'nun Coşkusuna Ortak Oldu TURGUTLU'nun 92. Kurtuluş yıldönümü kutlamaları kapsamında ünlü sanatçı Hande Yener kent meydanında sahne aldı.
Büyükşehir Turgutlu'nun Coşkusuna Ortak Oldu
13:07
Turgutlu'da Hande Yener Rüzgarı Türk pop üziğinin en önemli isimleri arasında yer alan Hande Yener, Turgutlu’nun Kurtuluş Şenlikleri kapsamında organize edilen konserlerin son gününde sahne aldı.
Turgutlu'da Hande Yener Rüzgarı
11:25
Hande Yener Turgutlu'da Konser Verdi Turgutlu Belediyesinin düzenlediği Kurtuluş Şenliklerinin 7. ve son gününde Türkiye'nin sevilen pop müzik şarkıcılarından Hande Yener konser verdi.
Hande Yener Turgutlu'da Konser Verdi
11:38
Ahmet Davutoğlu: Bana Hocam Diyeceksin Çankaya Köşkü'nde verilen resepsiyonda Davutoğlu, kendisine "başbakanım" diye hitap eden öğrencisine "Hayır, öğrencimsen 'hocam' diyeceksin" dedi.
Ahmet Davutoğlu: Bana Hocam Diyeceksin
00:19
Görüntülü Haber) 1 Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ev Sahipliğinde İlk Resepsiyon... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolasıyla Çankaya Köşkü'nde resepsiyon verdi.
Görüntülü Haber) 1 Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ev Sahipliğinde İlk Resepsiyon...
23:45
30 Ağustos Zafer Bayramı Cumhurbaşkanı Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Çankaya Köşkü'nde verdiği resepsiyonda, "Burası Huştur" adlı türküyü, sanatçılarla seslendirdi.
23:40
Çankaya Köşkünde Erdoğan'ın Ev Sahipliğinde İlk Resepsiyon Gerçekleşti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolasıyla Çankaya Köşkünde resepsiyon verdi.
08:29
Ece Erken, Alişan'ın Aşkını Deşifre Etti Sunucu Ece Erken, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla, şarkıcı Alişan'ın gizli aşkını deşifre etti.
Ece Erken, Alişan'ın Aşkını Deşifre Etti
08:11
Ece Erken, Alişan'ın Aşkını Deşifre Etti Sunucu Ece Erken, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla, şarkıcı Alişan'ın gizli aşkını deşifre etti.
Ece Erken, Alişan'ın Aşkını Deşifre Etti
05:56
AK Parti İstanbul İl Teşkilatı'nın İftarında Yıldız Yağmuru Ak Parti İstanbul İl Teşkilatı'nın geleneksel iftarına iş, sanat ve spor dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.
AK Parti İstanbul İl Teşkilatı'nın İftarında Yıldız Yağmuru
00:12
AK Parti'nin İftarına Sanat Camiasından Ünlü Akını Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında yapılan vizyon toplantısına katılan Ece Erken "Ben vizyon toplantısına katıldım. Bir daha davet edilsem bir daha giderim." dedi.
AK Parti'nin İftarına Sanat Camiasından Ünlü Akını
23:41
AK Parti İstanbul İl Teşkilatı'nın İftarında Yıldız Yağmuru Haber-kamera Mehmet AKTARAN İstanbul DHA Ece Erken de, 'Ben de eleştirilere cevap verdim. Her zaman özgürlükten bahsediyorduk. Özgürlük için 'Gezi direnişi' denildi.
AK Parti İstanbul İl Teşkilatı'nın İftarında Yıldız Yağmuru
23:30
Erdoğan: "Sanat, ipotek altına alınamaz" - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nca düzenlenen iftara katıldı.
Erdoğan: 'Sanat, ipotek altına alınamaz' -
23:26
Erdoğan: İsrail Eninde Sonunda Kendi Döktüğü Kanda Boğulacaktır Başbakan Erdoğan, "İsrail'in kadın, çocuk, yaşlı ayrımı yapmadan Gazze'ye yönelik yürüttüğü saldırılar, kara harekatının başlamasıyla yeni boyut kazandı." dedi.
23:24
Erdoğan: ''BM kararlarının uygulanabilirliği yok'' - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nca düzenlenen iftara katıldı.
Erdoğan: ''BM kararlarının uygulanabilirliği yok'' -
22:34
Erdoğan: "İsrail, eninde sonunda kendi döktüğü kanda boğulacaktır" - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nca düzenlenen iftara katıldı.
Erdoğan: 'İsrail, eninde sonunda kendi döktüğü kanda boğulacaktır' -
21:53
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın İftarı Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan, Yenikapı Şehir Parkı'nda düzenlenen iftara katıldı İftarda, Filistin Devlet Başkanı Abbas'ın yanı sıra siyaset, iş, sanat, spor ve medya dünyasından çok sayıda davetli de yer aldı.
13:25
Gonzo Insight, Zete.Com İçin Araştırdı Vizyon Toplantısı'na katılan sanatçılar arasında en fazla tepkiyi Hande Yener ve Orhan Gencebay aldı
15:50
Ece Erken, Erdoğan'ın Arkasında Çektiği Videoyu Paylaştı Ece Erken, Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi'ni açıkladığı toplantıda çektiği videoyu sosyal medyada paylaştı.
Ece Erken, Erdoğan'ın Arkasında Çektiği Videoyu Paylaştı
21:30
Ece Erken, Vizyon Toplantısı'na Neden Gittiğini Açıkladı Sanatçı Ece Erken, Başbakan Erdoğan'ın düzenlediği Cumhurbaşkanlığı Vizyon Toplantısı'na neden gittiğini Instagram'dan takipçileriyle paylaştı.
Ece Erken, Vizyon Toplantısı'na Neden Gittiğini Açıkladı
10:17
Başbakan Erdoğan Sanatçılarla Özel Olarak Görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Vizyon Belgesini açıkladığı toplantıya katılan sanatçı ve sporcularla özel olarak görüştü.
Başbakan Erdoğan Sanatçılarla Özel Olarak Görüştü
09:17
Başbakan Erdoğan, Sanatçı, Şarkıcı ve Sporcularla Özel Görüşme Yaptı Başbakan Erdoğan, vizyon belgesini açıkladığı toplantıya katılan sanatçı, şarkıcı ve sporcularla görüşerek Marmaray ve Kanal İstanbul prosiyle ilgili bilgi verdi.
Başbakan Erdoğan, Sanatçı, Şarkıcı ve Sporcularla Özel Görüşme Yaptı
23:54
Erdoğan, sanatçıları kabul etti - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi"ni açıkladı.
Erdoğan, sanatçıları kabul etti -
19:18
Erdoğan, "Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi"Ni Açıkladı Haliç Kongre Merkezi'ndeki toplantıya, kabine üyelerinin yanı sıra siyaset, iş, spor, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetli katıldı Toplantıda, sanatçı Uğur Işılak'ın seslendirdiği "Milletin Adamı" isimli yeni seçim şarkısı da çalındı.
Erdoğan, 'Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi'Ni Açıkladı
09:36
Ece Erken: Artık Bikinili Fotoğraf Vermek Yok Galerici Serkan Uçar ile sürpriz bir şekilde evlenen Erken, "Artık bikinili görüntü vermek yok. Kurallarım var." dedi.
Ece Erken: Artık Bikinili Fotoğraf Vermek Yok
20:00
Ece Erken DJ Oldu Sunucu Ece Erken, Çeşme'de balayı tatili yaparken bulunduğu Beach Club'da DJ'lik yaptı.
Ece Erken DJ Oldu
11:35
Ece Erken Dj Oldu Sunucu Ece Erken, Çeşme'de balayına devam ediyor.
Ece Erken Dj Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 16:41:27. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ECE ERKEN HABERLERİ
[Hata Bildir]