06:0800
SON DAKİKA EDİZ HUN HABERLERİ

Son Dakika Ediz Hun Haberleri


EDİZ HUN

Ünlü Türk sinema oyuncusu ve eski Milletvekili'dir.Avusturya Lisesi'ni bitirdikten sonra Norveç'te Oslo ve Trondheim Üniversitelerinde biyoloji ve çevre bilimleri fakültesinden mezun oldu. 1985'ten bu yana Marmara Üniversitesi'nde öğretim görevlisidir. 1991-1993 yılları arasında Çevre Bakanlığı... Devamı

   

  Haftanın Sultanı

  Türk sinemasının gelmiş geçmiş en başarılı sanatçıları arasında yer alan Türkan Şoray hafta boyunca bol bol anıldı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Ediz Hun Türk Sinemasını Değerlendirdi

  Ediz Hun Türk Sinemasını Değerlendirdi

  Türk Sineması’nın 100. yıldönümü nedeniyle yapılan etkinliklere katılmak üzere İzmir’in Aliağa ilçesine gelen Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncusu Ediz Hun, Türk Sineması’nın geldiği noktayı değerlendirdi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Türk Sineması'nın 100. Yılı İzmir'de Kutlandı

  İzmir’in Aliağa ilçesinde, Türk Sinemanın 100. Yılı düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

  Simge Fıstıkoğlu Hoca Oldu

  Simge Fıstıkoğlu Hoca Oldu

  Ekranların sevilen yüzlerinden sempatik sunucu Simge Fıstıkoğlu, tecrübelerini spiker/sunucu adaylarına aktaracak. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Bir İçim Su Filmi

  Bir İçim Su Filmi

  Bir İçim Su filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Bir İçim Su filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  'Büyük Risk'te Ediz Hun ve Gülenay Kalkan'la Dünya Tiyatrolar Günü

  "Büyük Risk"te Ediz Hun ve Gülenay Kalkan'la Dünya Tiyatrolar Günü

  Büyük Risk'in 27 Mart Perşembe günü yayınlanacak olan bölümünde, Dünya Tiyatrolar Günü kutlandı. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Hıçkırık Filmi

  Hıçkırık Filmi

  Hıçkırık filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Hıçkırık filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  'Yolların Kesiştiği Nokta; Engelsiz Moda'

  "Yolların Kesiştiği Nokta; Engelsiz Moda"

  "Yolların Kesiştiği Nokta; Engelsiz Moda" konulu panel ve sonrasında düzenlenen defilede davetliler, öğrenciler ve engelli bireyler bir araya geldi. (13 Mart 2014 Perşembe )

   

  Altan Günbay Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Sinema ve opera sanatçısı Altan Günbay bugün son yolculuğuna uğurlandı. (05 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Usta Oyuncu Altan Günbay Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Usta Oyuncu Altan Günbay Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Hayatını kaybeden usta oyuncu Altan Günbay, son yolculuğuna uğurlandı. (05 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Sanatçı Altan Günbay, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Sanatçı Altan Günbay, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Opera, sinema ve müzik alanında eserler veren usta sanatçı Altan Günbay, son yolculuğuna uğurlandı. (05 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Altan Günbay Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Altan Günbay Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Önceki gün hayatını kaybeden Opera ve Sinema Sanatçısı Altan Günbay, öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. (05 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Kitap Fuarı İstanbullular'ın Ayağına Geldi'

  Kitap Fuarı İstanbullular'ın Ayağına Geldi"

  Beylikdüzü'deki kitap fuarının ardından Yeşilköy'de bu yıl ilk kez açılan CNR Kitap Fuarı, merkezi konumu, ücretsiz giriş ve otoparkı, kolay ulaşımı ile okurlardan ilgi görüyor CNR Kitap Fuarı Sorumlusu Çevik: "Kitap fuarı yıllar sonra İstanbulluların ayağına geldi. (05 Mart 2014 Çarşamba )

   

  İbrahim Şahin: "İhraç Edilen Diziler, Türkiye'nin Yumuşak Gücü"

  "Son 15 Yılda Türkiye'de Sinema-TV" paneline katılan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, "Bazı diziler eleştiriliyor, 'manevi yapımızı rencide ediyor' diye ciddi eleştiriler ortaya konuluyor. (01 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Cnr Kitap Fuarı Kapılarını Açtı: Hedef 200 Bin Ziyaretçi

  Cnr Kitap Fuarı Kapılarını Açtı: Hedef 200 Bin Ziyaretçi

  Cnr Kitap Fuarı 1-9 Mart tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenen fuar alanında kitapseverle buluşacak. (01 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Cnr Kitap Fuarı Kapılarını Açtı: Hedef 200 Bin Ziyaretçi

  9 Mart tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenen fuar alanında kitapseverle buluşacak. (01 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Öğrencilerden Trt Genel Müdürü İbrahim Şahin'e "sansür" Sorusu

  "Son 15 Yılda Türkiye'de Sinema-TV" paneline katılan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, "Bazı diziler eleştiriliyor, 'manevi yapımızı rencide ediyor' diye ciddi eleştiriler ortaya konuluyor. Ama ben o tarafa çok fazla girmek istemiyorum" dedi. (28 Şubat 2014 Cuma )

   

  Kartal'da Yeşilçam Esintisi

  Kartal'da Yeşilçam Esintisi

  Kartal Belediyesinin düzenlediği Yeşilçam Filmleri Konseri, Hürriyet Mahallesi sakinlerine unutulmaz bir gece yaşattı. (18 Şubat 2014 Salı )

   

  Ediz Hun: 'Ülkemin İnsanı Benim Kardeşimdir'

  Ediz Hun: "Ülkemin İnsanı Benim Kardeşimdir"

  21. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi Çevre Komisyonu eski Başkanı, film yıldızı Ediz Hun, Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezi'nde verdiği koferansta, "Sosyo Ekonomik Kalkınmada Doğa-İnsan İlişkileri’ni ele aldı. (28 Ocak 2014 Salı )

   

  Kartal'da Yeşilçam Rüzgarı Esti

  Kartal'da Yeşilçam Rüzgarı Esti

  Kartal Belediyesinin düzenlediği Yeşilçam Filmleri Konseri, Kartallılara unutulmaz bir nostalji gecesi yaşattı. (21 Ocak 2014 Salı )

   

  Sinekli Bakkal

  Sinekli Bakkal

  İspanya’da rahiplik yapan sonra din değiştirip piyano hocalığı yapmayan başlayan Peregrini (Ediz Hun) İspanya ve ailesini terk ederek Osmanlı Devletine göçer. Başından geçenler dram ve macera türünün başarılı bir örneğidir. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Sevgili Öğretmenim

  Sevgili Öğretmenim

  Öğretmenlerine aşık olan talebelerin öyküsünü anlatan filmde Hülya Koçyiğit , Ediz Hun , Süleyman Turan , Vahi Öz , Hulusi Kentmen gibi usa isimleri görebilirsiniz. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Öldüren Aşk

  Öldüren Aşk

  Film, birbirini seven biri zengin diğeri is fakir iki gencin farklı dünyalara ait olmasını bilmelerine rağmen kavuşma çabalarını anlatmaktadır. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Gülizar

  Gülizar

  Karadenizli iki ailenin çocukları Pervin (Emel Sayın) ile Suat (Ediz Hun) beşik kertmesi ile sözlendirmişlerdir. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Gönül Hırsızı

  Gönül Hırsızı

  Arabasına saklanan hırsız olan Hayriye(Feri Cansel)'yi Fuat(Ediz Hun), hırsızlıktan, yaşadığı hayattan kurtarmak ister. Hayriye'yi evine götür ve kısa bir süre sonra düzeleceğini, güzel bir hanımefendi olacağını düşünmektedir. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Eli Masalı

  Eli Masalı

  Ömer (Ediz Hun) ile Nermin (Türkan Şoray) aynı çocukluk arkadaşlarıdır. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Ana Hakkı Ödenmez

  Ana Hakkı Ödenmez

  Fatma (Fatma Girik) ve Orhan (Ediz Hun) mutlu bir evliliği olan ve bu evlilikten bir de bebekleri olan bir çifttir. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Affetmeyen Kadın (Siyah Beyaz)

  Affetmeyen Kadın (Siyah Beyaz)

  Hülya (Hülya Koçyiğit) babasından devraldığı işi başarı ile yürüten kimya mühendisi, zengin bir kadındır. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.11.2014 06:08:56. #1.12#