23:3300
SON DAKİKA EDİZ HUN HABERLERİ

Son Dakika Ediz Hun Haberleri


EDİZ HUN

Ünlü Türk sinema oyuncusu ve eski Milletvekili'dir.Avusturya Lisesi'ni bitirdikten sonra Norveç'te Oslo ve Trondheim Üniversitelerinde biyoloji ve çevre bilimleri fakültesinden mezun oldu. 1985'ten bu yana Marmara Üniversitesi'nde öğretim görevlisidir. 1991-1993 yılları arasında Çevre Bakanlığı... Devamı

   

  Altın Portakal'ın Yemeği Sönük Geçti

  Altın Portakal'ın Yemeği Sönük Geçti

  51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali nedeniyle Mardan Palace Otelde verilen yemeğe katılım düşük oldu. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Türel: Hepiniz Antalya'ya Farklı Bir Renk Kattınız

  Türel: Hepiniz Antalya'ya Farklı Bir Renk Kattınız

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, Altın Portakal Film Festivali'nin galasında yaptığı konuşmada, festivale katılan yönetmen ve oyunculara teşekkür etti. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Gecelerin Kadını Filmi

  Gecelerin Kadını Filmi

  Gecelerin Kadını filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Gecelerin Kadını filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

  Kitap Fuarı İstanbullular'ın Ayağına Geldi'

  Kitap Fuarı İstanbullular'ın Ayağına Geldi"

  Beylikdüzü'deki kitap fuarının ardından Yeşilköy'de bu yıl ilk kez açılan CNR Kitap Fuarı, merkezi konumu, ücretsiz giriş ve otoparkı, kolay ulaşımı ile okurlardan ilgi görüyor CNR Kitap Fuarı Sorumlusu Çevik: "Kitap fuarı yıllar sonra İstanbulluların ayağına geldi. (05 Mart 2014 Çarşamba )

   

  İbrahim Şahin: "İhraç Edilen Diziler, Türkiye'nin Yumuşak Gücü"

  "Son 15 Yılda Türkiye'de Sinema-TV" paneline katılan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, "Bazı diziler eleştiriliyor, 'manevi yapımızı rencide ediyor' diye ciddi eleştiriler ortaya konuluyor. (01 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Cnr Kitap Fuarı Kapılarını Açtı: Hedef 200 Bin Ziyaretçi

  Cnr Kitap Fuarı Kapılarını Açtı: Hedef 200 Bin Ziyaretçi

  Cnr Kitap Fuarı 1-9 Mart tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenen fuar alanında kitapseverle buluşacak. (01 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Cnr Kitap Fuarı Kapılarını Açtı: Hedef 200 Bin Ziyaretçi

  9 Mart tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenen fuar alanında kitapseverle buluşacak. (01 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Öğrencilerden Trt Genel Müdürü İbrahim Şahin'e "sansür" Sorusu

  "Son 15 Yılda Türkiye'de Sinema-TV" paneline katılan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, "Bazı diziler eleştiriliyor, 'manevi yapımızı rencide ediyor' diye ciddi eleştiriler ortaya konuluyor. Ama ben o tarafa çok fazla girmek istemiyorum" dedi. (28 Şubat 2014 Cuma )

   

  Kartal'da Yeşilçam Esintisi

  Kartal'da Yeşilçam Esintisi

  Kartal Belediyesinin düzenlediği Yeşilçam Filmleri Konseri, Hürriyet Mahallesi sakinlerine unutulmaz bir gece yaşattı. (18 Şubat 2014 Salı )

   

  Ediz Hun: 'Ülkemin İnsanı Benim Kardeşimdir'

  Ediz Hun: "Ülkemin İnsanı Benim Kardeşimdir"

  21. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi Çevre Komisyonu eski Başkanı, film yıldızı Ediz Hun, Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezi'nde verdiği koferansta, "Sosyo Ekonomik Kalkınmada Doğa-İnsan İlişkileri’ni ele aldı. (28 Ocak 2014 Salı )

   

  Kartal'da Yeşilçam Rüzgarı Esti

  Kartal'da Yeşilçam Rüzgarı Esti

  Kartal Belediyesinin düzenlediği Yeşilçam Filmleri Konseri, Kartallılara unutulmaz bir nostalji gecesi yaşattı. (21 Ocak 2014 Salı )

   

  Sinekli Bakkal

  Sinekli Bakkal

  İspanya’da rahiplik yapan sonra din değiştirip piyano hocalığı yapmayan başlayan Peregrini (Ediz Hun) İspanya ve ailesini terk ederek Osmanlı Devletine göçer. Başından geçenler dram ve macera türünün başarılı bir örneğidir. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Sevgili Öğretmenim

  Sevgili Öğretmenim

  Öğretmenlerine aşık olan talebelerin öyküsünü anlatan filmde Hülya Koçyiğit , Ediz Hun , Süleyman Turan , Vahi Öz , Hulusi Kentmen gibi usa isimleri görebilirsiniz. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Öldüren Aşk

  Öldüren Aşk

  Film, birbirini seven biri zengin diğeri is fakir iki gencin farklı dünyalara ait olmasını bilmelerine rağmen kavuşma çabalarını anlatmaktadır. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Gülizar

  Gülizar

  Karadenizli iki ailenin çocukları Pervin (Emel Sayın) ile Suat (Ediz Hun) beşik kertmesi ile sözlendirmişlerdir. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Gönül Hırsızı

  Gönül Hırsızı

  Arabasına saklanan hırsız olan Hayriye(Feri Cansel)'yi Fuat(Ediz Hun), hırsızlıktan, yaşadığı hayattan kurtarmak ister. Hayriye'yi evine götür ve kısa bir süre sonra düzeleceğini, güzel bir hanımefendi olacağını düşünmektedir. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Eli Masalı

  Eli Masalı

  Ömer (Ediz Hun) ile Nermin (Türkan Şoray) aynı çocukluk arkadaşlarıdır. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Ana Hakkı Ödenmez

  Ana Hakkı Ödenmez

  Fatma (Fatma Girik) ve Orhan (Ediz Hun) mutlu bir evliliği olan ve bu evlilikten bir de bebekleri olan bir çifttir. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Affetmeyen Kadın (Siyah Beyaz)

  Affetmeyen Kadın (Siyah Beyaz)

  Hülya (Hülya Koçyiğit) babasından devraldığı işi başarı ile yürüten kimya mühendisi, zengin bir kadındır. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Sen Bir Meleksin Filmi

  Sen Bir Meleksin Filmi

  Sen Bir Meleksin filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Sen Bir Meleksin filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (22 Aralık 2013 Pazar )

   

  Sezercik Aslan Parçası Filmi

  Sezercik Aslan Parçası filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Sezercik Aslan Parçası filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (21 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Gönül Hırsızı Filmi Seyircisiyle Bulştu

  Gönül Hırsızı Filmi Seyircisiyle Bulştu

  Arşavir Alyanak'ın yönettiği Gönül Hırsızı filmi seyircisiyle buluştu. (18 Aralık 2013 Çarşamba )

   

  Asi Kalpler Filmi

  Asi Kalpler Filmi

  Asi Kalpler filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Asi Kalpler filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (17 Aralık 2013 Salı )

   

  Ölmüş Bir Kadının Mektupları Filmi

  Ölmüş Bir Kadının Mektupları Filmi

  Ölmüş Bir Kadının Mektupları filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Ölmüş Bir Kadının Mektupları filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (07 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Yüz Lira ile Evlenilmez Filmi

  Yüz Lira ile Evlenilmez Filmi

  Yüz Lira ile Evlenilmez filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Yüz Lira ile Evlenilmez filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (07 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Engelliler Coşkun Sabah'la Coştu

  Engelliler Coşkun Sabah'la Coştu

  Marriott Hotel Asia'da düzenlenen gecede sahne alan Coşkun Sabah'ın müzikleri ile eğlenen engelli dostlar ve aileleri, unutulmaz bir gece yaşadı. (07 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Gülizar Filmi

  Gülizar filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Gülizar filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (07 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Seni Sevmek Kaderim Filmi

  Seni Sevmek Kaderim Filmi

  Seni Sevmek Kaderim filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Seni Sevmek Kaderim filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (07 Aralık 2013 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 23:33:35. #1.13#