SON DAKİKA EDİZ HUN HABERLERİ

Son Dakika Ediz Hun Haberleri

 • 11:37 Ediz Hun "Ağır Rol" İstiyor Oyunculuk kariyerinde 100'ü aşkın filmde rol alan 75 yaşındaki Ediz Hun, Tevfik Fikret ve Namık Kemal'i canlandırmak istediğini, "ağır bir rol" olması durumunda yeniden kamera karşısına geçebileceğini söyledi.
 • 19:25 Ediz Hun Sivaslı Hayranlarıyla Buluştu Ediz Hun Sivaslı Hayranlarıyla Buluştu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Salondaki katılımcılardan detay Sinema sanatçısı Ediz Hun'un konuşması Ediz Hun Sivaslı hayranlarıyla buluştu Sinema sanatçısı Ediz Hun, Sivas'ta genç hayranlarıyla bir araya geldi.
 • 18:06 Sivas Ediz Hun, Sivas'ta Hayranlarıyla Buluştu Sivas Ediz Hun, Sivas'ta Hayranlarıyla Buluştu Ediz Hun, Sivas'ta hayranlarıyla buluştuTürk sinemasının önemli isimlerinden Ediz Hun, Sivas'ta hayranları ile buluştu.
 • 17:56 Ediz Hun Sivaslı Hayranlarıyla Buluştu Sinema sanatçısı Ediz Hun, Sivas'ta genç hayranlarıyla bir araya geldi.
 • 14:52 Ünlü Sanatçı Ediz Hun, Sivaslılarla Buluşacak Ünlü Sanatçı Ediz Hun, Sivaslılarla Buluşacak Yeşilçam'ın unutulmaz ismi Ediz Hun, 23 Mayıs Pazartesi günü Sivaslılarla buluşacak.
 • 12:56 Yeşilçam'ın Efsanesi Ediz Hun, Sivas'ta Hayranlarıyla Buluşacak Yeşilçam'ın Efsanesi Ediz Hun, Sivas'ta Hayranlarıyla Buluşacak Yeşilçam’ın Yıldızları Gençlikle Buluşuyor projesi kapsamında sanatçı Ediz Hun Sivas’ta hayranlarıyla buluşacak.
 • 21:59 Sinemanın Unutulmaz Yüzleri Çevreyi Anlattı Sinemanın Unutulmaz Yüzleri Çevreyi Anlattı Hülya Koçyiğit ve Ediz Hun, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın düzenlediği 'Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi Programı' kapsamında düzenlenen söyleşide gençlerle buluştu.
 • 21:43 Doğa ve Çevre Gönüllülüğü Eğitim" Programı Gençlik ve Spor Bakanlığınca düzenlenen Doğa ve Çevre Gönüllülüğü Eğitim programı kapsamında Türk sinemasının önemli isimleri Hülya Koçyiğit ve Ediz Hun, "Doğa ve Çevre Sevgisi" konulu söyleşiye katıldı.
 • 18:51 Uluslararası 2. Katı Atık Zirvesi Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, "Elbette bizler kendi yaşamımızı sürdürürken gelecek nesillere de yaşanılabilir bir dünya ve kullanılabilir bir çevre bırakmak zorundayız. Biz, son nefesimizde bile elimizdeki fidanı dikmek sorumluluğundayız" dedi.
 • 13:26 Şanlıurfa'da Genç Gönüllüler Aranıyor Şanlıurfa'da Genç Gönüllüler Aranıyor Hülya Koçyiğit ve Ediz Hun ile gençlere yönelik Çevre Gönüllülüğü Eğitimi 29-30 Nisan-1 Mayıs 2016 tarihleri arasında Şanlıurfa’da gerçekleştirilecek.
 • 15:37 Sinema Sanatçısı Ediz Hun'dan Gençlere "Birlik Olun" Çağrısı Sinema sanatçısı Ediz Hun, Türkiye'nin geleceği için gençlere çağrıda bulunarak "Bir takım farklı düşünceleriniz olabilir, sağ görüşlü, sol görüşlü olabilirsiniz ama ne olur gelin birlik olun, bu memleketin sizlere ihtiyacı var." dedi.
 • 16:57 Başbakan Davutoğlu, Sanatçılarla Başbakan Davutoğlu, Sanatçılarla "Dost Meclisi" Yemeğinde Bir Araya Geldi * "Dost Meclisi" yemeğinde kültür ve sanat dünyasının gündeminin yanı sıra mevcut Türkiye gündemi de değerlendirildi.
 • 01:49 Başbakan Davutoğlu'nun Sanatçılarla Buluşması Sona Erdi Başbakan Davutoğlu'nun Sanatçılarla Buluşması Sona Erdi Başbakan Ahmet Davutoğlu, Dolmabahçe Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde verdiği "Dost Meclisi" yemeğinde; müzikten geleneksel sanatlara, resim ve tiyotraya kadar birçok alandan 70 davetli ile bir araya geldi.
 • 19:39 Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Salondan detaylar Sanatçıların söyleşilerinden detaylar Hülya Koçyiğit açıklaması Ediz hun açıklaması Sanatçılara çiçek ve hediye verilmesi "Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi" Hülya Koçyiğit ve Ediz Hun, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın düzenlediği "Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi Programı" kapsamında düzenlenen söyleşide gençlerle buluştu Yeşilçam'ın ünlü isimleri Hülya Koçyiğit ve Edin Hun, Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi Programı" kapsamında Muğla'da düzenlenen "Doğa ve çevre sevgisi" konulu söyleşiye katıldı.
 • 18:31 Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi" Yeşilçam'ın ünlü isimleri Hülya Koçyiğit ve Edin Hun, Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi Programı" kapsamında Muğla'da düzenlenen "Doğa ve çevre sevgisi" konulu söyleşiye katıldı.
 • 15:37 Sinemanın Ustalarından Doğa ve Çevre Duyarlılığı Sinemanın Ustalarından Doğa ve Çevre Duyarlılığı Marmaris'te düzenlenen 'Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi' programının konuğu olan Yeşilçam'ın önemli isimlerinden Hülya Koçyiğit ile Ediz Hun doğayı ve canlıları korumanın önemini anlattı.
 • 11:41 Çevre Gönüllüleri Marmaris'te Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğü tarafından projelendirilen "Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi" programını Marmaris Blue By otelde başladı.
 • 10:39 Yeşilçam'ın Efsaneleri Doğa ve Çevre İçin Muğla'da Buluşuyor Gençlik ve Spor Bakanlığı, sosyal sorumluluk projesi kapsamında doğa ve çevre sevgisini aşılamak amacıyla, Yeşilçam’ın usta isimleri Hülya Koçyiğit ve Ediz Hun’u gençlerle bir araya getirecek.
 • 14:47 14 Şubat'ta Beylikdüzü'nde Aşk Salgını Var Beylikdüzü Belediyesi, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 14 Şubat Sevgililer Günü'nü Cumhuriyet Caddesi etkinlik alanında düzenlenecek Sokak Partisi ile kutlayacak.
 • 14:03 Cumhuriyet Caddesi "Aşk ve Sevgi" Dolacak Beylikdüzü Belediyesi, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 14 Şubat Sevgililer Günü'nü Cumhuriyet Caddesi etkinlik alanında düzenlenecek Sokak Partisi ile kutlayacak.
 • 16:56 Bodrum Yeşilçam'ın Jönünden Sahnede Öpüşme Teknikleri Bodrum Yeşilçam'ın Jönünden Sahnede Öpüşme Teknikleri Yeşilçam'ın jönünden sahnede öpüşme teknikleri Türk Sineması'nın usta oyuncusu Ediz Hun, Muğla'nın Bodrum ilçesinde katıldığı bir söyleşide fimlerdeki öpüşme sahneleriyle ilgili bir soruya "Öpüşmede dozu kaçırmamak gerekir. Şimdikiler öpüşmeyi bilmiyor.
 • 16:38 Bodrum Yeşilçam'ın Jönünden Sahnede Öpüşme Teknikleri Bodrum Yeşilçam'ın Jönünden Sahnede Öpüşme Teknikleri Yeşilçam'ın jönünden sahnede öpüşme teknikleri Türk Sineması'nın usta oyuncusu Ediz Hun, Muğla'nın Bodrum ilçesinde katıldığı bir söyleşide fimlerdeki öpüşme sahneleriyle ilgili bir soruya "Öpüşmede dozu kaçırmamak gerekir. Şimdikiler öpüşmeyi bilmiyor.
 • 16:25 Yeşilçam'ın Jönünden Sahnede 'Öpüşme Teknikleri' Yeşilçam'ın Jönünden Sahnede 'Öpüşme Teknikleri' Türk Sineması'nın usta oyuncusu Ediz Hun, Bodrum'da ilçesinde katıldığı bir söyleşide fimlerdeki öpüşme sahneleriyle ilgili bir soruya "Öpüşmede dozu kaçırmamak gerekir. Şimdikiler öpüşmeyi bilmiyor.
 • 21:59 Satın Alma, Gastronomi ve Teknik Sektör Buluşması Satın Alma, Gastronomi ve Teknik Sektör Buluşması" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantıdan görüntüler- Ediz Hun ile röportaj- OSMED Başkanı Murat Arıncı ile röportaj "Satın Alma, Gastronomi ve Teknik Sektör Buluşması"- Sanatçı Ediz Hun'un da katıldığı programda, "Doğa İçin Bir İz Bırak", "Küresel İklim Değişikliği ve Geleceğimiz" konulu söyleşi gerçekleştirildi Bodrum'da, "3. Satın Alma, Gastronomi ve Teknik Sektör Buluşması" düzenlendi.
 • 21:31 Sinema Sanatçısı Hun Sinema Sanatçısı Hun GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sinema sanatçısı Ediz Hun ile röportaj - "Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum.
 • 15:20 Türk Sinemasının Ünlü İsimleri Bir Arada Türk Sinemasının Ünlü İsimleri Bir Arada Türk sinemasının ünlü isimleri Türkan Şoray, Ediz Hun, Cüneyt Arkın, Filiz Akın, Selda Alkor, İzzet Günay, Selma Güneri, Yusuf Sezgin, İpek Acar, Emel Sayın, İstanbul Büyükşehir Belediyeis'nin 'yıldızlar geçidi' programında bir araya geldi.
 • 02:06 Cüneyt Arkın'dan Star Wars'a Gönderme: Gerici Bir Film Cüneyt Arkın'dan Star Wars'a Gönderme: Gerici Bir Film "Türk Sineması'nda Yıldızlar Geçidi" programına katılan Cüneyt Arkın, fenomen film serisi "Star Wars Güç Uyanıyor" için "Gerici bir film orada mistisizm var." dedi.
 • 16:41 Ediz Hun: Çevre Olmazsa Olmazımız Ediz Hun: Çevre Olmazsa Olmazımız Sinema sanatçısı ve öğretim görevlisi Ediz Hun, "Bugün görüyorum ki çevre olmazsa olmazımız.
 • 22:38 Sinema; 120 Yıllık Öykü" İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü'nün düzenlediği, "Sinema; 120 Yıllık Öykü" sergisi ziyarete açıldı.
 • 17:37 Ünlülerden Ortak Çağrı: Tatile Değil Sandığa Gidiyoruz Ünlülerden Ortak Çağrı: Tatile Değil Sandığa Gidiyoruz Sanat dünyasının önemli isimleri, 1 Kasım'ın önemli bir seçim olduğunu belirterek, "sandığa gidin" çağsırında bulundu.
 • 18:54 Yeşilçam'ın Efsane Aktörleri İmza Dağıttı Yeşilçam'ın Efsane Aktörleri İmza Dağıttı ’Çayda Çıra Film Festivali’ için Elazığ’a gelen Yeşilçam’ın efsane aktörleri, bir alışveriş merkezinde hayranlarına imza dağıttı.
 • 10:44 İzzet Günay ve Ediz Hun 2 Nisan'da Akbank Sanat'ta Gelen Fotoğrafçı ve yazar Merih Akoğul, 2 Nisan 2015, Perşembe günü Akbank Sanat'ta düzenleyeceği Filmlerdeki İstanbul isimli söyleşide Türk sinemasının usta aktörleri İzzet Günay ve Ediz Hun'u ağırlıyor.
 • 00:02 Türk Sineması'nın 100'üncü Yılında Görkemli Ödül Töreni Türk Sineması'nın 100'üncü Yılında Görkemli Ödül Töreni Türkiye’nin sanat, spor, siyaset ve sinema dünyasının önde gelen isimleri, Türk Sineması’nın 100’üncü yılı dolayısıyla düzenlenen ödül töreninde buluştu.
 • 12:14 Türkan Şoray Ödül Töreninde Duygusal Anlar Yaşadı Türkan Şoray Ödül Töreninde Duygusal Anlar Yaşadı Ünlü oyuncu, jürisi olduğu 'Yeşil Ekran Kısa Film' yarışmasının ödül töreninde hayranlarının aşırı ilgisi nedeniyle gözyaşlarına hakim olamadı
 • 17:01 Ediz Hun, Türkan Şoray ve Filiz Akın Yıllar Sonra Bir Arada 'Sofia Ormanları Yok Etmez' kampanyası ile ilk kez bir reklam filmi için kamera karşısına geçen Sanatçı ve Ekolog Ediz Hun'un, sanatçı dostları Türkan Şoray ve Filiz Akın gala gecesinde yanında oldu.
 • 11:29 Ediz Hun'dan 'Kanal İstanbul' Eleştirisi Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin (POYD) geleneksel aylık yemekli toplantısı, Antalya Akra Barut Hotel’de gerçekleşti.
 • 16:56 Ediz Hun - Kanal İstanbul ve Özgecan'ın Öldürülmesi Ediz Hun - Kanal İstanbul ve Özgecan'ın Öldürülmesi Üniversite öğrencisi Özgecan'ın öldürülmesi- Sanatçı Ediz Hun: - "İdamsa idam. Ben bir sineği dahi öldürmem hayatta ama böyle adamlara hiç taviz verilmemesi lazım"- "(Kanal İstanbul) Sayın Cumhurbaşkanı ile bir görüşme imkanım olursa, yaşça ondan büyük olduğum için ağabey olarak bir şeyler söylemek isterim. O da nezaket gösterir mutlaka. Böyle bir kanal son derece yanlış olur, bütün ekosistemi yok eder" Sanatçı ve eski milletvekili Ediz Hun, üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesi ve şiddet olaylarıyla ilgili, "idamsa idam. Ben bir sineği dahi öldürmem hayatta ama böyle adamlara hiç taviz verilmemesi lazım" dedi.
 • 15:07 Ediz Hun'dan Özgecan Yorumu: Sineği Dahi Öldürmem Ama İdamsa İdam Ediz Hun'dan Özgecan Yorumu: Sineği Dahi Öldürmem Ama İdamsa İdam Antalya'da turizmcilerle buluşan sinema sanatçısı Ediz Hun, Özgecan Aslan'ın öldürülmesiyle ilgili konuşurken, "Bunlara tedbir lazım, idamsa idam. Ben bir sineği dahi öldürmem hayatta ama böyle adamlara hiç taviz verilmemesi lazım. Bilmiyorum belki ilkel bir düşünce bağışlayın, ama yok yok" dedi.
 • 13:47 "YEŞİL Ekran Kısa Film Yarışması" Başvuruları Uzatıldı Çevre ve Şehircilik Bakanlığının düzenlediği "Yeşil Ekran Kısa Film Yarışması" başvuruları 30 Ocak 2015 tarihine kadar uzatıldı.
 • 12:43 Yeşilçam'ın Büyük Çınarı Hulusi Kentmen Anıldı Yeşilçam'ın Büyük Çınarı Hulusi Kentmen Anıldı Yeşilçam'ın büyük çınarı Hulusi Kentmen ölümünün yirmi birinci, Türk Sinemasının yüzüncü yılında, ilginç bir seremoniyle Kadıköy'de anıldı.
 • 16:30 Hulusi Kentmen Anıldı Yeşilçam'ın büyük çınarı Hulusi Kentmen, Türk sinemasının 100. yılında anıldı.
 • 13:57 Ediz Hun Türk Sinemasını Değerlendirdi Ediz Hun Türk Sinemasını Değerlendirdi Türk Sineması’nın 100. yıldönümü nedeniyle yapılan etkinliklere katılmak üzere İzmir’in Aliağa ilçesine gelen Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncusu Ediz Hun, Türk Sineması’nın geldiği noktayı değerlendirdi.
 • 17:43 Türk Sinemasının 100. Yılı Aliağa'da Kutlandı Türk Sinemasının 100. Yılı Aliağa'da Kutlandı Türk sinemasının 100. yılı, İzmir’in Aliağa ilçesinde bir dizi etkinlikle kutlandı.
 • 15:24 Türk Sinemanın 100. Yılı Etkinliklerle Kutlandı Türk Sinemanın 100. Yılı Etkinliklerle Kutlandı İZMİR ( AA ) İzmir'in Aliağa ilçesinde, Türk Sinemanın 100. Yılı düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 • 23:51 Beşiktaş Belediyesinden Ediz Hun'a 100. Yıl Ödülü Beşiktaş Belediyesinden Ediz Hun'a 100. Yıl Ödülü Beşiktaş Belediyesi tarafından Türk Sinemasının 100. yılı nedeniyle organize edilen törende, Ediz Hun'a ödül verildi.
 • 23:27 Beşiktaş Belediyesi'nden Ediz Hun'a 100. Yıl Ödülü Beşiktaş Belediyesi tarafından Türk Sineması’nın 100. yılı nedeniyle organize edilen törende Türk Sineması’nın efsane isimlerinden Ediz Hun’a ödül verildi.
 • 14:17 Ediz Hun: Serenay Sarıkaya Benim Kızım Gibidir Ediz Hun: Serenay Sarıkaya Benim Kızım Gibidir Efsanevi aktör, Altın Kelebek Ödülleri'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü alan Serenay Sarıkaya'ya ödülünü verirken ilginç görüntüler oluşturmuştu.
 • 15:28 Türk Sinemasının 100.Yılında Türkan Şoray ve Ediz Hun'a Onur ödülü Türk Sinemasının 100.Yılında Türkan Şoray ve Ediz Hun'a Onur ödülü Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Görsel İletişim Bölümü Türk Sinemasının 100.Yılı Etkinlikleri kapsamında Ustalara Saygılarını sunuyor.
 • 13:54 "Büyük Risk"te Ediz Hun ve Gülenay Kalkan'la Dünya Tiyatrolar Günü Büyük Risk'in 27 Mart Perşembe günü yayınlanacak olan bölümünde, Dünya Tiyatrolar Günü kutlandı.
 • 15:52 Altan Günbay Son Yolculuğuna Uğurlandı Sinema ve opera sanatçısı Altan Günbay bugün son yolculuğuna uğurlandı.