SON DAKİKA EDİZ HUN HABERLERİ

Son Dakika Ediz Hun Haberleri

 • 20:184. Genç Çınarlar Kısa Film Yarışması4. Genç Çınarlar Kısa Film Yarışması"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sinema sanatçısı Ediz Hun'un salona girmesi Ediz Hun'un konuşması Ödül töreninden görüntüler Antalya'da düzenlenen "4. Genç Çınarlar Kısa Film Yarışması"nda dereceye giren öğrencilere ödülleri dağıtıldı.
 • 18:57Antalya Ediz Hun: Türkiye Zor ve Acılı Günlerden GeçiyorAntalya Ediz Hun: Türkiye Zor ve Acılı Günlerden GeçiyorEdiz Hun: Türkiye zor ve acılı günlerden geçiyorAntalya'da ilk, orta ve lise öğrencilerinin katılımına açık 4'üncü Genç Çınarlar Kısa Film Yarışması Ödül Töreni'ne katılan sanatçı Ediz Hun, Türkiye'nin zor ve acılı günlerden geçtiğini belirterek, "Bazıları için bugünler çok zor. Evlatlarımızı 20, 25 yaşında, henüz 18 yaşında kaybediyoruz" dedi.
 • 18:524. Genç Çınarlar Kısa Film Yarışması"Antalya'da düzenlenen "4. Genç Çınarlar Kısa Film Yarışması"nda dereceye giren öğrencilere ödülleri dağıtıldı.
 • 17:53Ediz Hun: Türkiye Zor ve Acılı Günlerden GeçiyorEdiz Hun: Türkiye Zor ve Acılı Günlerden GeçiyorAntalya'da ilk, orta ve lise öğrencilerinin katılımına açık 4'üncü Genç Çınarlar Kısa Film Yarışması Ödül Töreni'ne katılan sanatçı Ediz Hun, Türkiye'nin zor ve acılı günlerden geçtiğini belirterek, "Bazıları için bugünler çok zor. Evlatlarımızı 20, 25 yaşında, henüz 18 yaşında kaybediyoruz" dedi.
 • 11:37Ediz Hun "Ağır Rol" İstiyorOyunculuk kariyerinde 100'ü aşkın filmde rol alan 75 yaşındaki Ediz Hun, Tevfik Fikret ve Namık Kemal'i canlandırmak istediğini, "ağır bir rol" olması durumunda yeniden kamera karşısına geçebileceğini söyledi.
 • 19:25Ediz Hun Sivaslı Hayranlarıyla BuluştuEdiz Hun Sivaslı Hayranlarıyla BuluştuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Salondaki katılımcılardan detay Sinema sanatçısı Ediz Hun'un konuşması Ediz Hun Sivaslı hayranlarıyla buluştu Sinema sanatçısı Ediz Hun, Sivas'ta genç hayranlarıyla bir araya geldi.
 • 18:06Sivas Ediz Hun, Sivas'ta Hayranlarıyla BuluştuSivas Ediz Hun, Sivas'ta Hayranlarıyla BuluştuEdiz Hun, Sivas'ta hayranlarıyla buluştuTürk sinemasının önemli isimlerinden Ediz Hun, Sivas'ta hayranları ile buluştu.
 • 17:56Ediz Hun Sivaslı Hayranlarıyla BuluştuSinema sanatçısı Ediz Hun, Sivas'ta genç hayranlarıyla bir araya geldi.
 • 14:52Ünlü Sanatçı Ediz Hun, Sivaslılarla BuluşacakÜnlü Sanatçı Ediz Hun, Sivaslılarla BuluşacakYeşilçam'ın unutulmaz ismi Ediz Hun, 23 Mayıs Pazartesi günü Sivaslılarla buluşacak.
 • 12:56Yeşilçam'ın Efsanesi Ediz Hun, Sivas'ta Hayranlarıyla BuluşacakYeşilçam'ın Efsanesi Ediz Hun, Sivas'ta Hayranlarıyla BuluşacakYeşilçam’ın Yıldızları Gençlikle Buluşuyor projesi kapsamında sanatçı Ediz Hun Sivas’ta hayranlarıyla buluşacak.
 • 21:59Sinemanın Unutulmaz Yüzleri Çevreyi AnlattıSinemanın Unutulmaz Yüzleri Çevreyi AnlattıHülya Koçyiğit ve Ediz Hun, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın düzenlediği 'Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi Programı' kapsamında düzenlenen söyleşide gençlerle buluştu.
 • 21:43Doğa ve Çevre Gönüllülüğü Eğitim" ProgramıGençlik ve Spor Bakanlığınca düzenlenen Doğa ve Çevre Gönüllülüğü Eğitim programı kapsamında Türk sinemasının önemli isimleri Hülya Koçyiğit ve Ediz Hun, "Doğa ve Çevre Sevgisi" konulu söyleşiye katıldı.
 • 18:51Uluslararası 2. Katı Atık ZirvesiAdana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, "Elbette bizler kendi yaşamımızı sürdürürken gelecek nesillere de yaşanılabilir bir dünya ve kullanılabilir bir çevre bırakmak zorundayız. Biz, son nefesimizde bile elimizdeki fidanı dikmek sorumluluğundayız" dedi.
 • 13:26Şanlıurfa'da Genç Gönüllüler AranıyorŞanlıurfa'da Genç Gönüllüler AranıyorHülya Koçyiğit ve Ediz Hun ile gençlere yönelik Çevre Gönüllülüğü Eğitimi 29-30 Nisan-1 Mayıs 2016 tarihleri arasında Şanlıurfa’da gerçekleştirilecek.
 • 15:37Sinema Sanatçısı Ediz Hun'dan Gençlere "Birlik Olun" ÇağrısıSinema sanatçısı Ediz Hun, Türkiye'nin geleceği için gençlere çağrıda bulunarak "Bir takım farklı düşünceleriniz olabilir, sağ görüşlü, sol görüşlü olabilirsiniz ama ne olur gelin birlik olun, bu memleketin sizlere ihtiyacı var." dedi.
 • 16:57Başbakan Davutoğlu, Sanatçılarla Başbakan Davutoğlu, Sanatçılarla "Dost Meclisi" Yemeğinde Bir Araya Geldi* "Dost Meclisi" yemeğinde kültür ve sanat dünyasının gündeminin yanı sıra mevcut Türkiye gündemi de değerlendirildi.
 • 01:49Başbakan Davutoğlu'nun Sanatçılarla Buluşması Sona ErdiBaşbakan Davutoğlu'nun Sanatçılarla Buluşması Sona ErdiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Dolmabahçe Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde verdiği "Dost Meclisi" yemeğinde; müzikten geleneksel sanatlara, resim ve tiyotraya kadar birçok alandan 70 davetli ile bir araya geldi.
 • 19:39Doğa ve Çevre Gönüllüğü EğitimiDoğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Salondan detaylar Sanatçıların söyleşilerinden detaylar Hülya Koçyiğit açıklaması Ediz hun açıklaması Sanatçılara çiçek ve hediye verilmesi "Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi" Hülya Koçyiğit ve Ediz Hun, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın düzenlediği "Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi Programı" kapsamında düzenlenen söyleşide gençlerle buluştu Yeşilçam'ın ünlü isimleri Hülya Koçyiğit ve Edin Hun, Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi Programı" kapsamında Muğla'da düzenlenen "Doğa ve çevre sevgisi" konulu söyleşiye katıldı.
 • 18:31Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi"Yeşilçam'ın ünlü isimleri Hülya Koçyiğit ve Edin Hun, Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi Programı" kapsamında Muğla'da düzenlenen "Doğa ve çevre sevgisi" konulu söyleşiye katıldı.
 • 15:37Sinemanın Ustalarından Doğa ve Çevre DuyarlılığıSinemanın Ustalarından Doğa ve Çevre DuyarlılığıMarmaris'te düzenlenen 'Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi' programının konuğu olan Yeşilçam'ın önemli isimlerinden Hülya Koçyiğit ile Ediz Hun doğayı ve canlıları korumanın önemini anlattı.
 • 11:41Çevre Gönüllüleri Marmaris'teGençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğü tarafından projelendirilen "Doğa ve Çevre Gönüllüğü Eğitimi" programını Marmaris Blue By otelde başladı.
 • 10:39Yeşilçam'ın Efsaneleri Doğa ve Çevre İçin Muğla'da BuluşuyorGençlik ve Spor Bakanlığı, sosyal sorumluluk projesi kapsamında doğa ve çevre sevgisini aşılamak amacıyla, Yeşilçam’ın usta isimleri Hülya Koçyiğit ve Ediz Hun’u gençlerle bir araya getirecek.
 • 14:4714 Şubat'ta Beylikdüzü'nde Aşk Salgını VarBeylikdüzü Belediyesi, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 14 Şubat Sevgililer Günü'nü Cumhuriyet Caddesi etkinlik alanında düzenlenecek Sokak Partisi ile kutlayacak.
 • 14:03Cumhuriyet Caddesi "Aşk ve Sevgi" Dolacak Beylikdüzü Belediyesi, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 14 Şubat Sevgililer Günü'nü Cumhuriyet Caddesi etkinlik alanında düzenlenecek Sokak Partisi ile kutlayacak.
 • 16:56Bodrum Yeşilçam'ın Jönünden Sahnede Öpüşme TeknikleriBodrum Yeşilçam'ın Jönünden Sahnede Öpüşme TeknikleriYeşilçam'ın jönünden sahnede öpüşme teknikleri Türk Sineması'nın usta oyuncusu Ediz Hun, Muğla'nın Bodrum ilçesinde katıldığı bir söyleşide fimlerdeki öpüşme sahneleriyle ilgili bir soruya "Öpüşmede dozu kaçırmamak gerekir. Şimdikiler öpüşmeyi bilmiyor.
 • 16:38Bodrum Yeşilçam'ın Jönünden Sahnede Öpüşme TeknikleriBodrum Yeşilçam'ın Jönünden Sahnede Öpüşme TeknikleriYeşilçam'ın jönünden sahnede öpüşme teknikleri Türk Sineması'nın usta oyuncusu Ediz Hun, Muğla'nın Bodrum ilçesinde katıldığı bir söyleşide fimlerdeki öpüşme sahneleriyle ilgili bir soruya "Öpüşmede dozu kaçırmamak gerekir. Şimdikiler öpüşmeyi bilmiyor.
 • 16:25Yeşilçam'ın Jönünden Sahnede 'Öpüşme Teknikleri'Yeşilçam'ın Jönünden Sahnede 'Öpüşme Teknikleri'Türk Sineması'nın usta oyuncusu Ediz Hun, Bodrum'da ilçesinde katıldığı bir söyleşide fimlerdeki öpüşme sahneleriyle ilgili bir soruya "Öpüşmede dozu kaçırmamak gerekir. Şimdikiler öpüşmeyi bilmiyor.
 • 21:59Satın Alma, Gastronomi ve Teknik Sektör BuluşmasıSatın Alma, Gastronomi ve Teknik Sektör Buluşması"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantıdan görüntüler- Ediz Hun ile röportaj- OSMED Başkanı Murat Arıncı ile röportaj "Satın Alma, Gastronomi ve Teknik Sektör Buluşması"- Sanatçı Ediz Hun'un da katıldığı programda, "Doğa İçin Bir İz Bırak", "Küresel İklim Değişikliği ve Geleceğimiz" konulu söyleşi gerçekleştirildi Bodrum'da, "3. Satın Alma, Gastronomi ve Teknik Sektör Buluşması" düzenlendi.
 • 21:31Sinema Sanatçısı HunSinema Sanatçısı HunGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sinema sanatçısı Ediz Hun ile röportaj - "Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum.
 • 15:20Türk Sinemasının Ünlü İsimleri Bir AradaTürk Sinemasının Ünlü İsimleri Bir AradaTürk sinemasının ünlü isimleri Türkan Şoray, Ediz Hun, Cüneyt Arkın, Filiz Akın, Selda Alkor, İzzet Günay, Selma Güneri, Yusuf Sezgin, İpek Acar, Emel Sayın, İstanbul Büyükşehir Belediyeis'nin 'yıldızlar geçidi' programında bir araya geldi.
 • 02:06Cüneyt Arkın'dan Star Wars'a Gönderme: Gerici Bir FilmCüneyt Arkın'dan Star Wars'a Gönderme: Gerici Bir Film"Türk Sineması'nda Yıldızlar Geçidi" programına katılan Cüneyt Arkın, fenomen film serisi "Star Wars Güç Uyanıyor" için "Gerici bir film orada mistisizm var." dedi.
 • 16:41Ediz Hun: Çevre Olmazsa OlmazımızEdiz Hun: Çevre Olmazsa OlmazımızSinema sanatçısı ve öğretim görevlisi Ediz Hun, "Bugün görüyorum ki çevre olmazsa olmazımız.
 • 22:38Sinema; 120 Yıllık Öykü"İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü'nün düzenlediği, "Sinema; 120 Yıllık Öykü" sergisi ziyarete açıldı.
 • 17:37Ünlülerden Ortak Çağrı: Tatile Değil Sandığa GidiyoruzÜnlülerden Ortak Çağrı: Tatile Değil Sandığa GidiyoruzSanat dünyasının önemli isimleri, 1 Kasım'ın önemli bir seçim olduğunu belirterek, "sandığa gidin" çağsırında bulundu.
 • 18:54Yeşilçam'ın Efsane Aktörleri İmza DağıttıYeşilçam'ın Efsane Aktörleri İmza Dağıttı’Çayda Çıra Film Festivali’ için Elazığ’a gelen Yeşilçam’ın efsane aktörleri, bir alışveriş merkezinde hayranlarına imza dağıttı.
 • 10:44İzzet Günay ve Ediz Hun 2 Nisan'da Akbank Sanat'ta GelenFotoğrafçı ve yazar Merih Akoğul, 2 Nisan 2015, Perşembe günü Akbank Sanat'ta düzenleyeceği Filmlerdeki İstanbul isimli söyleşide Türk sinemasının usta aktörleri İzzet Günay ve Ediz Hun'u ağırlıyor.
 • 00:02Türk Sineması'nın 100'üncü Yılında Görkemli Ödül TöreniTürk Sineması'nın 100'üncü Yılında Görkemli Ödül TöreniTürkiye’nin sanat, spor, siyaset ve sinema dünyasının önde gelen isimleri, Türk Sineması’nın 100’üncü yılı dolayısıyla düzenlenen ödül töreninde buluştu.
 • 12:14Türkan Şoray Ödül Töreninde Duygusal Anlar YaşadıTürkan Şoray Ödül Töreninde Duygusal Anlar YaşadıÜnlü oyuncu, jürisi olduğu 'Yeşil Ekran Kısa Film' yarışmasının ödül töreninde hayranlarının aşırı ilgisi nedeniyle gözyaşlarına hakim olamadı
 • 17:01Ediz Hun, Türkan Şoray ve Filiz Akın Yıllar Sonra Bir Arada'Sofia Ormanları Yok Etmez' kampanyası ile ilk kez bir reklam filmi için kamera karşısına geçen Sanatçı ve Ekolog Ediz Hun'un, sanatçı dostları Türkan Şoray ve Filiz Akın gala gecesinde yanında oldu.
 • 11:29Ediz Hun'dan 'Kanal İstanbul' EleştirisiProfesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin (POYD) geleneksel aylık yemekli toplantısı, Antalya Akra Barut Hotel’de gerçekleşti.
 • 16:56Ediz Hun - Kanal İstanbul ve Özgecan'ın ÖldürülmesiEdiz Hun - Kanal İstanbul ve Özgecan'ın ÖldürülmesiÜniversite öğrencisi Özgecan'ın öldürülmesi- Sanatçı Ediz Hun: - "İdamsa idam. Ben bir sineği dahi öldürmem hayatta ama böyle adamlara hiç taviz verilmemesi lazım"- "(Kanal İstanbul) Sayın Cumhurbaşkanı ile bir görüşme imkanım olursa, yaşça ondan büyük olduğum için ağabey olarak bir şeyler söylemek isterim. O da nezaket gösterir mutlaka. Böyle bir kanal son derece yanlış olur, bütün ekosistemi yok eder" Sanatçı ve eski milletvekili Ediz Hun, üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesi ve şiddet olaylarıyla ilgili, "idamsa idam. Ben bir sineği dahi öldürmem hayatta ama böyle adamlara hiç taviz verilmemesi lazım" dedi.
 • 15:07Ediz Hun'dan Özgecan Yorumu: Sineği Dahi Öldürmem Ama İdamsa İdamEdiz Hun'dan Özgecan Yorumu: Sineği Dahi Öldürmem Ama İdamsa İdamAntalya'da turizmcilerle buluşan sinema sanatçısı Ediz Hun, Özgecan Aslan'ın öldürülmesiyle ilgili konuşurken, "Bunlara tedbir lazım, idamsa idam. Ben bir sineği dahi öldürmem hayatta ama böyle adamlara hiç taviz verilmemesi lazım. Bilmiyorum belki ilkel bir düşünce bağışlayın, ama yok yok" dedi.
 • 13:47"YEŞİL Ekran Kısa Film Yarışması" Başvuruları UzatıldıÇevre ve Şehircilik Bakanlığının düzenlediği "Yeşil Ekran Kısa Film Yarışması" başvuruları 30 Ocak 2015 tarihine kadar uzatıldı.
 • 12:43Yeşilçam'ın Büyük Çınarı Hulusi Kentmen AnıldıYeşilçam'ın Büyük Çınarı Hulusi Kentmen AnıldıYeşilçam'ın büyük çınarı Hulusi Kentmen ölümünün yirmi birinci, Türk Sinemasının yüzüncü yılında, ilginç bir seremoniyle Kadıköy'de anıldı.
 • 16:30Hulusi Kentmen AnıldıYeşilçam'ın büyük çınarı Hulusi Kentmen, Türk sinemasının 100. yılında anıldı.
 • 13:57Ediz Hun Türk Sinemasını DeğerlendirdiEdiz Hun Türk Sinemasını DeğerlendirdiTürk Sineması’nın 100. yıldönümü nedeniyle yapılan etkinliklere katılmak üzere İzmir’in Aliağa ilçesine gelen Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncusu Ediz Hun, Türk Sineması’nın geldiği noktayı değerlendirdi.
 • 17:43Türk Sinemasının 100. Yılı Aliağa'da KutlandıTürk Sinemasının 100. Yılı Aliağa'da KutlandıTürk sinemasının 100. yılı, İzmir’in Aliağa ilçesinde bir dizi etkinlikle kutlandı.
 • 15:24Türk Sinemanın 100. Yılı Etkinliklerle KutlandıTürk Sinemanın 100. Yılı Etkinliklerle KutlandıİZMİR ( AA ) İzmir'in Aliağa ilçesinde, Türk Sinemanın 100. Yılı düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 • 23:51Beşiktaş Belediyesinden Ediz Hun'a 100. Yıl ÖdülüBeşiktaş Belediyesinden Ediz Hun'a 100. Yıl ÖdülüBeşiktaş Belediyesi tarafından Türk Sinemasının 100. yılı nedeniyle organize edilen törende, Ediz Hun'a ödül verildi.
 • 23:27Beşiktaş Belediyesi'nden Ediz Hun'a 100. Yıl ÖdülüBeşiktaş Belediyesi tarafından Türk Sineması’nın 100. yılı nedeniyle organize edilen törende Türk Sineması’nın efsane isimlerinden Ediz Hun’a ödül verildi.