SON DAKİKA EGE AKDENİZ HABERLERİ

Son Dakika Ege Akdeniz Haberleri

14:40
Deve Güreşlerini 20 Bin Seyirci İzledi Selçuk ilçesinde 33’üncüsü düzenlenen Selçuk Efes Deve Güreşleri Festivali’ni 20 bin üzerinde seyirci izledi.
Deve Güreşlerini 20 Bin Seyirci İzledi
17:54
Yatağan'da Deve Güreşi Festivali Yatağan'da deve güreşi festivali düzenlendi-Güreşlerde Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden getirilen 130 deve güreştirildi-Festivalde CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'in siyasi konuşma yapmasına Muğla Valisi Amir Çiçek, tepkigösterdi Yatağan'da Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden 130 devenin getirildiği deve güreşi festivali düzenlendi.
Yatağan'da Deve Güreşi Festivali
17:48
Tekrar) Deve Güreşi Festivalinde "Siyasi Konuşma" Polemiği Yatağan'da deve güreşi festivali düzenlendi-Güreşlerde Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden getirilen 130 deve güreştirildi-Festivalde CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'in siyasi konuşma yapmasına Muğla Valisi Amir Çiçek, tepkigösterdi Yatağan'da Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden 130 devenin getirildiği deve güreşi festivali düzenlendi.
Tekrar) Deve Güreşi Festivalinde 'Siyasi Konuşma' Polemiği
16:33
Siyasi Konuşma Yaptığı İçin Uyarılan Tekin Festivali Terk Etti Muğla Valisi Amir Çiçek, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'in Deve Güreşi Festivali'nde siyasi konuşma yapmasının hoş olmadığını söyledi.
Siyasi Konuşma Yaptığı İçin Uyarılan Tekin Festivali Terk Etti
15:51
Deve Güreşlerine Yoğun İlgi Deve Güreşlerine yoğun ilgiBu yıl 33'üncüsü düzenlenen Selçuk Efes Deve Güreşi Festivali'ni yerli ve yabancı 20 bine yakın kişi izledi.
Deve Güreşlerine Yoğun İlgi
15:37
Davutoğlu: CHP'nin Cumhuriyetçiliği, Belki Bir Gazeteyle İlgilidir Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP'nin Türkiye'deki her darbenin yanında ya da arkasında olduğunu öne sürdü.
Davutoğlu: CHP'nin Cumhuriyetçiliği, Belki Bir Gazeteyle İlgilidir
14:59
AK Parti Tekirdağ İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Türkiye'de gerçek cumhuriyetçilik AK Parti tarafından savunulan bir idealdir.
14:43
33. Selçuk Efes Deve Güreşi Festivali Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden ''tülü'' cinsi 130 devenin mücadele ettiği festivali, yerli ve yabancı 20 bine yakın kişi izledi.
14:04
Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na Çağrı Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, kapalı kapalar ardında Türk demokrasisine karşı paralele çeteyle ne planladıklarını sorarak, bunu çıkıp açıklamalarını istedi.
Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na Çağrı
14:02
Başbakan Davutoğlu, AK Parti Tekirdağ İl Kongresine Katıldı Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, kapalı kapalar ardında Türk demokrasisine karşı paralele çeteyle ne planladıklarını sorarak, bunu çıkıp açıklamalarını istedi.
23:09
Kalkavan: Türkiye'nin Büyümesinde Sanayinin Payı Düşüyor İMEAK DTO Yönetim Kurulu Başkanı , "Türkiye'nin son yıllardaki büyümesine baktığımızda sanayi payı giderek düşüyor." dedi.
Kalkavan: Türkiye'nin Büyümesinde Sanayinin Payı Düşüyor
20:50
Dto Antalya 23. Olağan Genişletilmiş Meclis Toplantısı İMEAK DTO Yönetim Kurulu Başkanı Kalkavan: "Türkiye'nin son yıllardaki büyümesine baktığımızda sanayi payı giderek düşüyor.
12:36
Nesli Tükenmekte Olan Canlı Arıyorlar Sualtı Araştırmaları Derneğince, Çanakkale'nin Biga ilçesine bağlı Karabiga beldesi ile Marmara'daki bazı noktalarda nesli tükenmekte olan canlıların tespiti için çalışma yürütülüyor Proje Koordinatörü Veryeri: "Bütün dünyanın üzerine titrediği canlılar için yaşam ve üreme alanı olduğunu bu bölgelerde tespit ediyoruz.
19:37
33. Selçuk Efes Deve Güreşleri Festivali'ne Doğru Seyirci sayısıyla daha önce Guinness Rekorlar Kitabı’na giren Selçuk Efes Deve Güreşleri Festivali, bu hafta sonu 33. kez yapılacak Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden ''tülü'' cinsi 130 devenin mücadele edeceği festivalin bu yıl da onbinlerce izleyeci çekmesi bekleniyor.
12:57
Elvan, Ana Arama Kurtarma ve Koordinasyon Merkezi'ni Ziyaret Etti (2) Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Ana Arama Kurtarma ve Koordinasyon Merkezimiz, bu bölgede, bu coğrafyada çok önemli bir işlevi yerine getiriyor"- "Merkezimiz sadece Türkiye'ye hizmet vermiyor.
Elvan, Ana Arama Kurtarma ve Koordinasyon Merkezi'ni Ziyaret Etti (2)
12:25
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması "Ana Arama Kurtarma ve Koordinasyon Merkezimiz, bu bölgede, bu coğrafyada çok önemli bir işlevi yerine getiriyor" "Merkezimiz sadece Türkiye'ye hizmet vermiyor.
00:38
Bayramiç' Te Deve Güreyi Heyecanı Çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'nde düzenlenen deve güreşlerinde, kıyasıya güreşen 120 deve, ilgiyle izlendi.
Bayramiç' Te Deve Güreyi Heyecanı
22:03
Urgancılar Kini Tutan Develeri Ayıramadı Aydın’ın Germencik İlçesi'nde bu yıl 67.’si düzenlenen geleneksel deve güreşleri, renkli görüntülere sahne oldu.
Urgancılar Kini Tutan Develeri Ayıramadı
20:04
Bayramiç'te Deve Güreşi Heyecanı Çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'nde düzenlenen deve güreşlerinde, kıyasıya güreşen 120 deve, ilgiyle izlendi.
Bayramiç'te Deve Güreşi Heyecanı
08:42
Meteoroloji'den 9 İle Kar Uyarısı, Sıcalık da 15 Derece Düşecek Meteoroloji; Samsun, Ordu, Tokat, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Sivas, Kayseri ve Niğde'ye kar uyarısı yaptı, doğu ve iç kesimlerde sıcaklığın 15 derece düşeceğini açıkladı.
Meteoroloji'den 9 İle Kar Uyarısı, Sıcalık da 15 Derece Düşecek
09:56
Sibirya Soğuklarıyla Türkiye Donacak, Türkiye'de Hava Durumu Türkiye'de hava durumu. İstanbul'da bugün karla karışık yağmur bekleniyor. Uzmanlar, önümüzdeki 3 gün boyunca yaşanacak soğuk havaya karşı uyarıyor.
Sibirya Soğuklarıyla Türkiye Donacak, Türkiye'de Hava Durumu
12:42
Meteoroloji'den Don ve Buzlanma Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Türkiye'yi etkisi altına alması beklenen yeni çok soğuk ve yağışlı hava ile buzlanma ve don uyarısında bulundu.
09:13
Meteoroloji'den 5 İle Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji yurt genelinin yağışlı geçeceğini ancak yağışların Muğla, Denizli, Antalya, Burdur ve Isparta'da kuvvetli olacağını ve dikkatli olunması gerektiğini açıkladı.
Meteoroloji'den 5 İle Kuvvetli Yağış Uyarısı
09:08
Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, bütün bölgelerimizin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu’nun kuzeybatısı, Karadeniz, Doğu Anadolu’nun batısı ile Yozgat, Erzurum, Bingöl, Gaziantep, Kilis ve Adıyaman çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
09:08
Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre; bütün bölgelerimizin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu’nun kuzeybatısı, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Anadolu’nun batısı, Yozgat, Giresun, Trabzon, Rize, Erzurum, Bingöl, Gaziantep, Kilis ve Adıyaman çevreleri ile Artvin’in kıyı kesiminin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
Yurtta Hava Durumu
18:47
Aydın Geleneksel Deve Güreşi Şenliği Yapıldı Bu yıl ilk kez düzenlenen Aydın Geleneksel Deve Güreşleri, yaklaşık 200 devenin katılımıyla gerçekleştirildi.
Aydın Geleneksel Deve Güreşi Şenliği Yapıldı
16:49
Aydın'da Deve Güreşi Şenliği Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden getirilen yaklaşık 200 devenin yer aldığı güreşler, çekişmeli mücadelere sahne oldu.
15:25
Yurtta Hava Durumu, Bu Haberi Okumadan Plan Yapmayın ! Yurtta hava durumu. Meteoroloji yurdu etkisi altına alan şiddetli yağışların hafta sonu da etkisini sürdüreceğini açıkladı. Yağışlar bazı bölgelerde kar şeklinde olacak.
Yurtta Hava Durumu, Bu Haberi Okumadan Plan Yapmayın !
14:59
Hafta Sonu Yağışlı Geçecek Türkiye'nin büyük bölümünde hafta sonunda yağış bekleniyor.
13:39
Hafta Sonunda Yurt Genelinde Yağış Bekleniyor Meteoroloji yurdu etkisi altına alan şiddetli yağışların hafta sonu da etkisini sürdüreceğini açıkladı. Yağışlar bazı bölgelerde kar şeklinde olacak.
Hafta Sonunda Yurt Genelinde Yağış Bekleniyor
16:42
"İthalat ve İhracatta Düşüş Var" DTO İskenderun Şube Başkanı Bülent Kavsak, İskenderun Körfezinde ithalatta ve ihracatta düşüş olduğunu söyledi.
'İthalat ve İhracatta Düşüş Var'
09:11
Yurtta Hava Durumu Hava sıcaklığının batı bölgelerde 2 ila 6 derece artacak, diğer kesimlerde önemli bir değişiklik olmayacak.
Yurtta Hava Durumu
19:28
Didim 4. Deve Güreşi Festivali Didim 4. Deve Güreşi Festivali- Didim'de dördüncüsü düzenlenen deve güreşi festivalinde Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden getirilen 120 deve karşılaştı- Güneşli havada yapılan festivalde, izleyiciler bir taraftan güreşlerin heyecanını yaşarken diğer taraftan mangal yaktı Didim ilçesinde bu yıl dördüncüsü düzenlenen deve güreşi festivali, renkli görüntülere sahne oldu.
Didim 4. Deve Güreşi Festivali
17:26
Didim 4. Deve Güreşi Festivali Didim'de dördüncüsü düzenlenen deve güreşi festivalinde Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden getirilen 120 deve karşılaştı Güneşli havada yapılan festivalde, izleyiciler bir taraftan güreşlerin heyecanını yaşarken diğer taraftan mangal yaktı.
09:13
7 İlde Çok Kuvvetli Yağış Var Meteoroloji'ye göre Antalya, Muğla, Isparta, Malatya, Adana, Kahramanmaraş ve Adıyaman'da çok kuvvetli yağış bekleniyor.
7 İlde Çok Kuvvetli Yağış Var
12:02
Artık, 'Kışlar Ilık ve Yağışlı' Değil" İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kadıoğlu: "Akdeniz iklimiyle ilgili 'yazlar sıcak ve kurak, kışlar ılık ve yağışlı' diye yaygın bir tekerleme vardı, şimdi kışlar ılık ve kurak oluyor çünkü bize yağış bırakan sistemler kuzeyden güneye inmiyor" "Türkiye'de özellikle yağış rejiminde sorun var. Daha çok kar değil, yağmur yağıyor.
Artık, 'Kışlar Ilık ve Yağışlı' Değil'
05:59
Turgutlu'da Deve Güreşi Heyecanı Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, belediyenin aşevi yararına düzenlediği deve güreşleri renkli görüntülere sahne oldu.
Turgutlu'da Deve Güreşi Heyecanı
16:35
Koçarlı'da 30 Yıl Sonra Deve Güreşi Heyecanı Aydın'ın Koçarlı İlçesi'nde 30 yıl sonra deve güreşi heyecanı yaşandı.
Koçarlı'da 30 Yıl Sonra Deve Güreşi Heyecanı
16:28
Koçarlı'da 30 Yıl Sonra Deve Güreşi Heyecanı Aydın'ın Koçarlı İlçesi'nde 30 yıl aradan sonra deve güreşi heyecanı yaşandı.
Koçarlı'da 30 Yıl Sonra Deve Güreşi Heyecanı
13:25
Batı Afrika'dan Gelen Gemilere Ebola Taraması Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürü Hatipoğlu: "Denetim ekiplerimiz, Ebola salgınının olduğu Gine, Sierra Leone ve Liberya'ya ait limanlardan dönen gemilerimize gerekli kişisel koruyucu ekipmanlarla açıkta sağlık muayenesi yapmaktadır"
Batı Afrika'dan Gelen Gemilere Ebola Taraması
15:48
5. Denizcilik Forumu Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "Türk denizcilik sektörü küresel krizi, yurtiçi ve yurtdışından gelen tamir talebiyle atlattı" "Tecrübeleri dikkate alarak daha emin adımlarla ilerlememiz lazım. Bunun için de gerekli tedbirleri hükümetimiz alıyor"
08:59
Meteoroloji'den 7 İle Kuvvetli Yağış ve Kar Uyarısı Antalya, Mersin ve Adana'da kuvvetli yağış, Isparta, Konya, Karaman ve Niğde'de yoğun kar yağışı bekleniyor.
Meteoroloji'den 7 İle Kuvvetli Yağış ve Kar Uyarısı
12:03
Başkan Çerçioğlu, Karpuzlu Deve Güreşlerine Katıldı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Karpuzlu ilçesinde düzenlenen deve güreşlerinde vatandaşları yalnız bırakmadı.
Başkan Çerçioğlu, Karpuzlu Deve Güreşlerine Katıldı
09:29
Seyircilerin Üzerine Koşan Develer, Korkuttu Aydın'ın Karpuzlu ilçesi'nde ilk kez düzenlenen deve güreşlerinde, rakiplerinden korkup kaçan develer, seyircilerin üzerine doğru koşunca korku dolu anlar yaşandı.
Seyircilerin Üzerine Koşan Develer, Korkuttu
09:11
Deve Güreşi Sezonu Karpuzlu'da Renkli Başladı Aydın’ın Karpuzlu ilçesi’nde belediye Başkanlığı tarafından organize edilen deve güreşleri renkli görüntülere sahne oldu.
Deve Güreşi Sezonu Karpuzlu'da Renkli Başladı
09:07
Ege ve Akdeniz'in Pehlivan Develeri Kozlarını Paylaşacak Ege ve Akdeniz Bölgesi'nin en önemli kış eğlenceleri arasında yer alan deve güreşi şenlikleri başladı.
Ege ve Akdeniz'in Pehlivan Develeri Kozlarını Paylaşacak
16:04
Soğuk ve Yağışlı Hava Geliyor Yarın akşam Trakya'dan yurdu etkisi altına alması beklenen yağışlı sistem, Marmara ve Ege'de de etkili olacak Sıcaklıklar bu hafta ortalama 10 derece düşecek.
Soğuk ve Yağışlı Hava Geliyor
23:06
İzmir'in "Akdenizlilik Kimliği" Öne Çıkacak Akdeniz Kentler Birliği’nde (MEDCITIES) yönetim kurulu üyeliğine seçilen ilk Türk kenti olan İzmir, birliğin Genel kurul toplantısına da evsahipliği yaptı.
İzmir'in 'Akdenizlilik Kimliği' Öne Çıkacak
12:48
TOKİ Yerine Tofa Önerisi TOBB Başkan Yardımcısı ve EBSO Başkanı Ender Yorgancılar, hükümetin organize sanayi bölgelerine TOKİ’nin fabrika yapması konusundan attığı adımı 3 yıl önce dile getirdikleri belirterek, "Bizim söylediğimiz konu sonunda karşılığını bulması sevindirici. Toplu Konut İdaresi’nin de adı bundan böyle Toplu Konut Fabrikası yani TOFA olabilir" dedi.
TOKİ Yerine Tofa Önerisi
15:48
6. Ata'yı Anma Kupası Yat ve Yelken Yarışması Yarışma, ödül töreniyle sona erdi.
6. Ata'yı Anma Kupası Yat ve Yelken Yarışması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 02:16:45. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EGE AKDENİZ HABERLERİ
[Hata Bildir]