SON DAKİKA EGE AKDENİZ HABERLERİ

Son Dakika Ege Akdeniz Haberleri

 • 20 Ekim 2016 14:35Gaziantep'te Bu Yılki Tahmini Zeytin Rekoltesi 12 Bin 500 TonGaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Gaziantep'te bu sezon zeytin rekoltesinin 12 bin 500 ton seviyelerinde gerçekleşmesinin beklendiğini bildirdi.
 • 20 Ekim 2016 14:30Kuraklık ve Periyodisite Zeytinde Üretimi DüşürdüKuraklık ve Periyodisite Zeytinde Üretimi Düşürdü"Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Gaziantep’te bu sezon zeytin rekoltesinin 12 bin 500 ton seviyelerinde gerçekleşmesinin tahmin edildiğini söyledi.
 • 07 Ekim 2016 12:55Deve Güreşi Takvimi Belirlendi, Develer Antrenmana BaşladıDeve Güreşi Takvimi Belirlendi, Develer Antrenmana BaşladıDevecilik Kültür ve Deve Güreşleri Federasyonu tarafından 2016-2017 deve güreşi sezonu için güreş takvimi belirlendi.
 • 01 Ekim 2016 21:47Samsun - Prof.dr. Demir Ege, Akdeniz ve İstanbul Su Fakiri SınırındaSamsun - Prof.dr. Demir Ege, Akdeniz ve İstanbul Su Fakiri SınırındaProf.Dr. Demir: Ege, Akdeniz ve İstanbul su fakiri sınırındaSAMSUN Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Ziraat Fakültesi Dekan Vekili Prof.Dr.Yusuf Demir, 'Türkiye hızlı bir şekilde su fakiri sınırı dediğimiz kişi başı bin metreküpün altına doğru gidiyor.
 • 01 Ekim 2016 15:59Prof.dr. Demir: Ege, Akdeniz ve İstanbul Su Fakiri SınırındaProf.dr. Demir: Ege, Akdeniz ve İstanbul Su Fakiri Sınırında– SAMSUN Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Ziraat Fakültesi Dekan Vekili Prof.Dr.Yusuf Demir, "Türkiye hızlı bir şekilde su fakiri sınırı dediğimiz kişi başı bin metreküpün altına doğru gidiyor.
 • 22 Eylül 2016 08:09Yurtta Hava DurumuYurtta Hava DurumuYapılan son değerlendirmelere göre, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzey ve batısı ile Diyarbakır, Adıyaman, Bingöl ve Muş çevrelerinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 • 20 Eylül 2016 08:24Dikkat! Havalar Soğuyor, Yağış Geliyor; Kışlıkları HazırlayınDikkat! Havalar Soğuyor, Yağış Geliyor; Kışlıkları HazırlayınTürkiye sıcak havalara veda ediyor. Hava sıcaklıklarında 10 dereceye varan düşüşler yaşanacak. Ayrıca, bu gece ve yarından itibaren yurdun büyük bir bölümünde yağış var.
 • 19 Eylül 2016 13:04Yağışlı Hava GeliyorTürkiye, batı kesimlerden başlayarak yeni bir yağışlı sistemin etkisine giriyor.
 • 14 Eylül 2016 08:14Meteoroloji'den Sağanak ve Gök Gürültülü Sağanak Yağış Uyarısı!Meteoroloji'den Sağanak ve Gök Gürültülü Sağanak Yağış Uyarısı!Meteorolojiye göre, Akdeniz, Doğu Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısının, kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 • 06 Eylül 2016 19:49İmeak Dto İzmir Şubesi Başkanı Öztürk Açıklamasıİmeak Dto İzmir Şubesi Başkanı Öztürk Açıklamasıİstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası (DTO) İzmir Şubesi Başkanı Yusuf Öztürk, İstanbul'da Galataport projesinin başladığını belirterek, "İstanbul'da bu adımlar atılırken, İzmir Alsancak Limanı'nda imar planı tartışmalarını geride bırakmanın zamanı geldi geçiyor.
 • 01 Eylül 2016 18:56Denizlerde Av Yasağının KalkmasıDenizlerde Av Yasağının Kalkmasıİstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, Türkiye genelinde 15 bin balıkçı teknesinin av yasağının kalmasıyla dün gece "Vira Bismillah" dediğini belirtti.
 • 28 Ağustos 2016 12:14Barış ve Demokrasi" İçin 81 ile Pedal Çeviriyor"Barış ve Demokrasi için pedalla' projesi kapsamında 81 ili dolaşmak için 5 ay önce İzmir'den yola çıkan Oğuz Öztürk, "Yolculuğum sırasında tanık olduğum darbe girişiminden sonra demokrasinin, barışın ayrılmaz bir parçası olduğunu düşündüm ve "Barış için pedalla" projemi "Barış ve Demokrasi" olarak sürdürme kararı aldım." dedi.
 • 09 Ağustos 2016 11:00Ege Bölgesi'nde İşe Alımlar 3. Çeyrekte de Devam EdecekEge Bölgesi'nde İşe Alımlar 3. Çeyrekte de Devam EdecekEge Bölgesi’nin net istihdam görünümü yılın üçüncü çeyreğinde artı yüzde 5 olarak ifade edildi.
 • 23 Temmuz 2016 15:32Mavi Sularda Mavi Sularda "Mega" Tatil-Yatlardan görüntü -Koylardan detay görüntüler -Arif Yılmaz ile röportaj - Dünyanın birçok ülkesinden mega yatlarıyla Muğla'nın Bodrum ilçesine gelen misafirler, Ege'nin serin sularında "5 yıldızlı otel konforunda" tatil yapıyor İMEAK-DTO Bodrum Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz: "Bu yatlara burada gezecek, konaklayacak, ıssız koy imkanı sağlamamız lazım. Böyle devam ettirdiğimiz sürece Bodrum bir cazibe merkezi olacak" "Bir yatın limana yanaşması, oradan kumanya alması, çöpünü çıkarması, yakıtını alması ve birtakım ihtiyaçlarını görmesi bile çok yüksek miktarlar tutuyor.
 • 23 Temmuz 2016 14:20Mavi Sularda "Mega" TatilOtel konforunu aratmayan mega lüks yatlarıyla Türkiye'nin gözde tatil merkezi Bodrum'a gelen yerli ve yabancı misafirler, Ege'nin maviyle yeşilin buluştuğu koylarında tatil yapıyor.
 • 16 Temmuz 2016 16:37Darbe Girişimi Üzerine Turist Gemileri Rota DeğiştirdiDarbe Girişimi Üzerine Turist Gemileri Rota DeğiştirdiKuşadası'na bu sabah gelmesi gereken ve içlerinde 3 bine yakın turist bulunan 2 turist gemisi Türkiye seferlerini iptal ederek, Yunanistan'ın Mikanos ve Sakız adasına gitti.
 • 22 Haziran 2016 10:41Kanatlı Tanıtım Grubu Başkanlığına Bedri Girit SeçildiKanatlı Tanıtım Grubu Başkanlığına Bedri Girit SeçildiTürkiye’nin ihracatta yıldız sektörleri arasında yer alan kanatlı sektörünün yurt dışında daha etkin tanıtımı ve ihracatını arttırmak amacıyla faaliyet gösteren Kanatlı Tanıtım Grubu Başkanlığı’na, Ege Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bedri Girit seçildi.
 • 20 Haziran 2016 10:37Kronik Hastalığı Olan Kamu Görevlileri İdari İzinli OlacakKronik Hastalığı Olan Kamu Görevlileri İdari İzinli OlacakYurdun batı bölgeleri Kuzey Afrika üzerinden gelen sıcak hava dalgasının etkisinde kalacak. İzmir valiliği sıcak havalar için vatandaşları uyarırken kronik hastalığı olan memurlar izinli sayılacak.
 • 17 Haziran 2016 15:36Meteoroloji Yükselen Sıcak Havalara Karşı UyardıMeteoroloji Yükselen Sıcak Havalara Karşı UyardıMeteoroloji Uzmanı Fevzi Burak Tekin, yükselen sıcak havalara karşı uyarıda bulundu.
 • 15 Haziran 2016 14:57Yurt Genelinde Sıcaklıklar ArtacakYurt Genelinde Sıcaklıklar ArtacakMeteoroloji, yarından itibaren yurt genelinde hava sıcaklıkları mevsim normallerinin 5 ila 9 derece üzerine çıkacak. Vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması istendi.
 • 15 Haziran 2016 14:22Yurdun Batı Bölgeleri Kuzey Afrika Üzerinden Gelen Sıcak Hava Dalgasının Etkisinde Kalacağı Tahmin...Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yarından itibaren batı bölgelerinden başlayarak artacak olan hava sıcaklığının, önümüzdeki 1 hafta boyunca etkisini arttırarak, özellikle Marmara, Ege, Akdeniz, Batı Karadeniz ile İç Anadolu'nun batısında mevsim normallerinin 5 ila 9 derece üzerinde, doğu bölgelerinde ise mevsim normalleri civarında seyredeceğinin beklendiğini açıkladı.
 • 06 Haziran 2016 17:17Marmaris Mavi Kartlı OlduMarmaris Mavi Kartlı Olduİstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası tarafından, denizlerin korunması amacıyla Marmaris’te kullanılmak üzere yaptırılan mavi kart atık alım otomasyon cihazları törenle hizmete açıldı.
 • 06 Haziran 2016 08:50Yurtta Hava DurumuYapılan son değerlendirmelere göre; Marmara’nın güney ve batısı, İç Ege, Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzeyi ile Hatay’ın kıyı kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 • 03 Haziran 2016 21:50Marmaris'te "Mavi Kart" Sistemi Hizmete Girdiİstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası tarafından, denizlerin korunması amacıyla Marmaris'te kullanılmak üzere yaptırılan mavi kart atık alım otomasyon cihazları törenle hizmete açıldı.
 • 03 Haziran 2016 08:52Yurtta Hava DurumuYapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzey ve iç kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara, İç Ege, Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu, Karadeniz ve Doğu Anadolu’nun kuzeyinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.