SON DAKİKA EGEMEN BAĞIŞ HABERLERİ

Son Dakika Egemen Bağış Haberleri

 • 16:14 CHP'li Pekşen: Yolsuzluk Yapan Suç Baronları Yargılanmayacak, Yargılanmanın Sınırlarını Genişletelim Chp Milletvekili Haluk Pekşen, AYM'ye dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla ilgili yaptığı başvuru sırasında, " Yolsuzluk yapan suç baronları yargılanmayacak, Egemen Bağış, Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Halk Bankası'nın Genel Müdür'ü yargılanmayacak.
 • 11:03 Bharara'nın İddianamesi: Reza Zarrab, Parayı Fikret Orman Üzerinden Akladı Bharara'nın İddianamesi: Reza Zarrab, Parayı Fikret Orman Üzerinden Akladı Savcı Bharara, Reza Zarrab iddianamesinde paranın Fikret Orman'la anlaşarak menajerlik ve reklam şirketi üzerinden akladığını, Orman'ın da bu trafikten faydalandığını iddia etti.
 • 19:49 Türkiye'de Yanlış Anlaşıldım Türkiye'de Yanlış Anlaşıldım" Ankara'daki AB temsilcisi Türkiye'ye vize muafiyeti konusunda sarfettiği sözlerin yanlış anlaşıldığını belirtti.
 • 13:03 19. Avrasya Ekonomi Zirvesi Eski AB Bakanı Egemen Bağış, "Bizim üst düzey yetkililerimiz komisyonda müzakere yaparken, kapının önünde terör örgütlerine çadır kurdurdular ama o terör artık hiçbir ülkenin tek başına sorunu değil." dedi.
 • 15:00 Recep Tayyip Erdoğan Sempozyumu - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş Recep Tayyip Erdoğan Sempozyumu - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Sempozyumdan genel ve detay görüntüler Eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış'ın konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş'ın konuşması Recep Tayyip Erdoğan Sempozyumu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş: "Tayyip Erdoğan ümmetin sesidir, milletin sesidir, milletin nefesidir, ümmetin nefesidir.
 • 12:54 Yunan Halkına Tarihi Çağrı Eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, "Türkiye ve Yunanistan için tarihi ayrılıkları bir kenara koyup, Atatürk ve Venizelos gibi vizyoner liderlerin zamanında başardığı işbirliği ve dayanışma ruhunu yeniden ortaya koymak için mükemmel bir zaman dilimindeyiz" dedi.
 • 03:15 Egemen Bağış'a 'Ses Kaydı' Protestosu Egemen Bağış'a 'Ses Kaydı' Protestosu Sarıyer'de toplanan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fatih İlçe Teşkilatı üyesi bir grup, eski Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ile gazeteci Metehan Demir arasında geçtiği iddia edilen internetteki ses kaydında Kur'an-ı Kerim ve...
 • 19:36 Hague Önerisine Bağış Tepkisi İngiltere'nin saygın gazetelerinden Telegraph İngiltere ve Türkiye arasında gerçekleşen Tatlıdil Forumunun da yer aldığı güne denk getirerek bugünkü sayısında Hague önerisine tepkisini vurgulayan eski AB Bakanı Egemen Bağış'ın makalesini yayınladı.
 • 11:13 Bağış, Türkiye'yi Eleştiren Yazara Kendi Gazetesinde Cevap Verdi Bağış, Türkiye'yi Eleştiren Yazara Kendi Gazetesinde Cevap Verdi Huffington Post Gazetesi'nde yazdığı makalede Türkiye'ye ağır eleştiriler yönelten köşe yazarı Stanley Weiss'e, Eski AB Bakanı Egemen Bağış kendi gazetesi üzerinden cevap verdi.
 • 07:55 Egemen Bağış ve Eşi Şirketlerini Devretmeye Hazırlanıyor Egemen Bağış ve Eşi Şirketlerini Devretmeye Hazırlanıyor Eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış ile eşi Beyhan Bağış ortağı olduğu şirketleri devretmeye hazırlanıyor. Resmi duyuru yapıldı. Çift ticari hayattan çekilmiş olacak.
 • 12:12 Dört Eski Bakan Hakkındaki Soruşturma Talebine Ret İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Halkın Kurtuluş Partisi'nin (HKP), eski bakanlar Egemen Bağış, Muammer Güler, Zafer Çağlayan ve Erdoğan Bayraktar'ın dokunulmazlıkları kalktığı gerekçesiyle haklarında soruşturma açılması taleplerini reddetti.
 • 10:08 Egemen Bağış: Bir Milyondan Fazla Mülteci Daha Gelebilir Egemen Bağış: Bir Milyondan Fazla Mülteci Daha Gelebilir Avrupa Birliği eski Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İngiliz gazetesinde yazdığı makalede "Saldırılar durmazsa, bir milyon fazla mülteci daha gelebilir" dedi.
 • 12:57 CHP İl Başkanına Eski Bakanlara Hakaretten Para Cezası CHP Burdur İl Başkanı Barış Ayten ve eski CHP Burdur Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Döğer hakkında, eski bakanlardan Erdoğan Bayraktar, Egemen Bağış ve Zafer Çağlayan'a "hakaret" ettikleri gerekçesiyle, 9 bin 420'şer lira para cezası veren mahkeme, hükmün açıklanmasını geriye bıraktı.
 • 20:56 Samsun Bakan Bozkır: Schengen Bölgesine Vizesiz Girilecek Samsun Bakan Bozkır: Schengen Bölgesine Vizesiz Girilecek Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a gelerek Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın programına katıldı.
 • 17:00 Bakan Bozkır: 2020'ye Kadar 500 Bin Kişi Erasmus Projelerinden Yararlanacak (2) Bakan Bozkır: 2020'ye Kadar 500 Bin Kişi Erasmus Projelerinden Yararlanacak (2) Bakan BOZKIR: SCHENGEN BÖLGESİNE VİZESİZ GİRİLECEK Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a gelerek Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın programına katıldı.
 • 16:13 Bakan Bozkır: Bakan Bozkır: "Ab Bakımından Türkiye Vazgeçilmez" Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, “AB bakımından Türkiye’nin vazgeçilmez, onsuz olmaz ve geleceğe bakarken de Türkiye ile birlikte yürüme kararlılığına tekrar kavuşmuş bir tablo içindeyiz” dedi.
 • 18:29 AB Bakanı Bozkır'ın Kabulleri ANKARA (AA) – Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, German Marshall Fund (GMF) Ankara Direktörü Özgür Ünlühisarcık, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ile beraberindeki heyeti kabul etti.
 • 00:03 Gündem Özeti / 18 Aralık 2015 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, İnsani Yardım ve Kriz Yönetiminden Sorumlu AB Komisyonu üyesi Christos Stylianides ile bakanlıkta bir araya gelecek.
 • 17:11 Sivil Toplumla Diyalog' Toplantısı Samsun'da Yapılacak Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından düzenlenecek olan 'Sivil Toplumla Diyalog' toplantısı Samsun'da yapılacak.
 • 13:37 Bakan Bozkır'dan Aa'ya Övgü Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, "AA, gerçekten Türkiye'nin en önemli haber kaynağı. Doğru haberin ana unsuru olan kurumunuzla, her zaman iftihar ettik" dedi.
 • 12:32 AB Bakanı Bozkır, Editör Masası'nda Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Türkiye'nin AB ile Gümrük Birliği güncellemesi müzakerelerine başlayacağını, sürece tarım, hizmetler ve kamu alımlarının dahil olacağını belirterek, "İnşallah 1-2 sene içinde de bu yeni platforma geçeceğiz.
 • 11:51 AB Bakanı Bozkır, Editör Masası'nda Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB-Türkiye Zirvesi'nde alınan karar doğrultusunda Türkiye'ye 3 milyar avronun bir yıl içinde verileceğini ve bu paranın sadece Suriyeliler için harcanacağını söyledi.
 • 18:52 AB Bakanı Bozkır, Aa Editör Masası'na Konuk Olacak Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, yarın Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda gündemi değerlendirecek.
 • 19:43 Türkiye ile AB Arasında Ekonomik ve Parasal Politika Faslı Açıldı Türkiye ile AB Arasında Ekonomik ve Parasal Politika Faslı Açıldı Türkiye'nin uzun süredir beklediği AB ile müzakereler yeniden başladı. 17 numaralı 'Ekonomik ve Parasal Politika' fasıl başlığı Brüksel'de açıldı.
 • 17:55 Ekonomik ve Parasal Politika Faslının Müzakerelere Açılması Ekonomik ve Parasal Politika başlıklı 17. faslın müzakerelere açılacak olması nedeniyle Brüksel'de bulunan Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ile AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB yetkilileri ile görüştü.
 • 14:01 Bozkır: "Başbakan, Türkiye ile AB'nin Ortak Attığı Adımların Değerlendirileceği Toplantıya... AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Brüksel’de basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak, 17 Aralık’ta Brüksel’de Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da özellikle mülteci sorunu ve göç hareketiyle mücadele konusunda Türkiye ile AB’nin ortak atmakta olduğu adımların değerlendirileceği toplantıya katılacağını söyledi.
 • 12:32 Ekonomik ve Parasal Politika Faslının Açılması AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB üyelik müzakerelerinde Ekonomik ve Parasal Politika başlıklı 17. faslın bugün açılacak olmasıyla ilgili olarak, "Çok önemli bir anı yaşıyoruz.
 • 12:31 Bozkır: "Schengen Bölgesine Vizesiz Girebilmesini Sağlayacak Çalışmalar Süratle İlerliyor" AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Brüksel’de gerçekleştirilecek Türkiye-AB Hükümetlerarası Katılım Konferansı öncesinde gerçekleştirdiği basın toplantısında, “Türk vatandaşlarını çok yakından ilgilendiren ve uzun çabalar sonucunda başarabileceğimiz vizenin kaldırılması ve Türk vatandaşlarının Schengen bölgesine vizesiz girebilmesini sağlayacak çalışmalar da süratle ilerliyor” dedi.
 • 14:27 Güney Kore ile Kuzey Kore Arasındaki Görüşmeler Ortak Metin Olmadan Sona Erdi Güney Kore ile Kuzey Kore arasındaki dün başlayan görüşmeler bugün "ortak metin" olmadan sona erdi.
 • 12:25 Reform Eylem Grubu Üçüncü Toplantısı Avrupa Birliği Bakanlığı, Türkiye-AB ilişkilerine ivme kazandırılması, müzakere sürecinin yeniden canlandırılması için ortaya konan siyasi iradenin ilk somut göstergesi olarak, 14 Aralık tarihinde Türkiye-AB Hükümetlerarası Katılım Konferansının toplanacağını ve Ekonomik ve Parasal Politika Faslının (17.Fasıl) müzakerelere açılacağını bildirdi.
 • 10:27 Dünya İnsan Hakları Günü AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, vatandaşların temel hak ve özgürlüklerden, bireysel olarak kanun önünde eşit ve serbest şekilde yararlanmalarının, Türkiye'nin siyasal ve toplumsal kültürünün dayandığı temellerden biri olduğunu belirtti.
 • 13:32 AB Bakanı Bozkır Dmd Üyelerini Kabul Etti Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Diplomasi Muhabirleri Derneği (DMD) Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.
 • 12:16 AB Bakanı Bozkır'ın Kabulleri Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB-Türkiye Zirvesi'nde alınan kararlardan biri olan Türk vatandaşlarına vize serbestisi sürecine ilişkin, "İnşallah Türk vatandaşları ekim ayından sonra Schengen ülkelerine vizesiz girme imkanına kavuşacak" dedi.
 • 11:48 AB Bakanı Bozkır, Tfmd Heyetini Kabulunde Soruları Yanıtladı AB Bakanı Bozkır, Tfmd Heyetini Kabulunde Soruları Yanıtladı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır ve Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Başkanı Rıza Özel'in görüşmesinden detaylar- Bozkır'ın konuşması- Bozkır'a fotoğraf hediye edilmesi- TFMD ile Bozkır'ın fotoğraf çekinmesi ANKARA - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Başkanı Rıza Özel'i kabul etti.
 • 11:04 AB Bakanı Bozkır, Büyükelçi Kiss'i Kabulunde Soruları Yanıtladı AB Bakanı Bozkır, Büyükelçi Kiss'i Kabulunde Soruları Yanıtladı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır ve Macaristan'ın Ankara Büyükelçisi Gabor Kiss'in görüşmesinden detaylar- Bozkır'ın konuşması ANKARA - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Macaristan'ın Ankara Büyükelçisi Gabor Kiss'i kabul etti.
 • 11:46 AB Bakanı Bozkır - AB Komisyonu Başkanı Juncker'in Gönderdiği Mektup AB Bakanı Bozkır - AB Komisyonu Başkanı Juncker'in Gönderdiği Mektup GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır, Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Kati Piri görüşmesi- Kati Piri'nin konuşması- Volkan Bozkır'ın konuşması ANKARA - Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Kati Piri'yi kabul etti.
 • 16:47 AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır Türkiye'nin AB Üyelik Hedefine Güçlü Şekilde... AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır Türkiye'nin AB Üyelik Hedefine Güçlü Şekilde... AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır Türkiye'nin AB üyelik hedefine güçlü şekilde ilerleyeceğini umuyorum (1) Brüksel'de bulunan AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır gazetecilere yaptığı açıklamada, Aralık ayının 17'sinde Başbakan Davutoğlu AB'ye davet edildi.
 • 15:45 AB Bakanı Bozkır: AB Bakanı Bozkır: "Türkiye-Ab Üst Düzey Enerji Diyaloğu? Platformunu Ocak Ayında Tekrar Başlatmayı... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın konuşması AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır: - "(Kıbrıs'ta) Durum, bugün gerçekten çözüm açısından bize en çok ümit veren noktada.
 • 18:32 Bozkır-Hahn Ortak Basın Toplantısı Bozkır-Hahn Ortak Basın Toplantısı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın AB Komisyonu'na gelişi- AB Komisyonu'nun İİklim ve Enerji komiseri Miguel Arias Canete- AB Komisyonu Tarım ve Kırsal Kalkınmadan sorumlu üyesi Phil Hogan- Avrupa Komisyonu Komşuluk Politikası ve Genişleme Müzakerelerinden sorumlu üyesi Johannes Hahn, ile görüşmesi- Bakan Bozkır ve AB Komisyonu üyesi Hahn basın toplantısı BRÜKSEL - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB Komisyonu'nun İİklim ve Enerji komiseri Miguel Arias Canete, AB Komisyonu Tarım ve Kırsal Kalkınmadan sorumlu üyesi Phil Hogan, Avrupa Komisyonu Komşuluk Politikası ve Genişleme Müzakerelerinden sorumlu üyesi Johannes Hahn, ile Brüksel'de görüştü.
 • 18:16 Bozkır ?ab'nin Türkiye'ye ve Türkiye'nin AB'ye Her Zamankinden Daha Çok İhtiyacı Var Bozkır ?ab'nin Türkiye'ye ve Türkiye'nin AB'ye Her Zamankinden Daha Çok İhtiyacı Var Bozkır 'AB'nin Türkiye'ye ve Türkiye'nin AB'ye her zamankinden daha çok ihtiyacı var -\tAB Bakanı Bozkır AB Komiseri Hahn ile ortak basın toplantısı düzenledi AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Avrupa Komşuluk Politikası ve Genişleme Müzakerelerinden sorumlu üyesi Johannes Hahn ile ortak basın toplantısı düzenledi.
 • 15:59 AB Bakanı Bozkır AB Komiser Hahn ile Görüştü Dha DIŞ HABER ¬– AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Avrupa Komşuluk Politikası ve Genişleme Müzakerelerinden sorumlu üyesi Johannes Hahn ile görüştü.
 • 16:47 Bozkır'ın AB Büyükelçileriyle Bir Araya Geldiği Çalışma Yemeği Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB büyükelçileriyle bir araya geldiği çalışma yemeğinde, onlara Türkiye'nin AB'yle ilgili olarak atmayı planladığı adımları, bunların nasıl bir yöntem içinde yapılacağı ve ilgili önemli yasaların hangi zaman dilimi içinde çıkacağını anlattığını söyledi.
 • 16:12 Volkan Bozkır Soruları Cevapladı Volkan Bozkır Soruları Cevapladı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ.- Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın açıklamaları ANKARA - Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, soruları cevapladı.
 • 14:07 Bozkır: Bozkır: "Ab Süreci ile İlgili Önemli Gelişmeler Var" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın otele gelişi- Bakan Bozkır'ın gazetecilerin sorularını cevaplaması ANKARA - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB ülkelerinin büyükelçileriyle çalışma yemeğinde bir araya geldi.
 • 13:43 Bakan Bozkır, AB Büyükelçileriyle Yemekte Buluştu Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB-Türkiye zirvesi sonunda varılan mutabakatların kağıt üzerinde kalmaması için tedbirler alacaklarını ve bu çerçevede temaslarda bulunmak üzere Brüksel'e gideceğini söyledi.
 • 10:55 AB Bakanı Bozkır Brüksel'e Gidecek Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, 2 günlük resmi bir ziyaret için yarın Brüksel’e gidecek.
 • 15:40 AB Bakanı Bozkır'ın Kabulleri Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Yunanistan'ın Ankara Büyükelçisi Kyriakos Loukakis'i kabul etti.
 • 12:54 Türkiye-Ab Müzakerelerinde 17. Fasıl Açılacak Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, 29 Kasım'da Brüksel'de yapılacak Türkiye-AB zirvesiyle birlikte ilişkilerde yeni bir tablo beklediklerini söyledi.
 • 12:13 AB Bakanı Bozkır, Almanya Büyükelçisi Erdmann'ı Kabul Etti AB Bakanı Bozkır, Almanya Büyükelçisi Erdmann'ı Kabul Etti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Erdmann ve Bozkır'ın görüşmelerinden detaylar ANKARA - AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Almanya Büyükelçisi Martin Erdmann'ı bakanlıkta kabul etti.
 • 12:11 Bakan Bozkır: Bakan Bozkır: "17'nci Faslı 14-15 Aralık Tarihinde Brüksel'de Açacağız" Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, 17’nci faslın 14-15 Aralık tarihinde Brüksel’de açılacağını söyledi.