06:4800
SON DAKİKA EGEMEN BAĞIŞ HABERLERİ

Son Dakika Egemen Bağış Haberleri


EGEMEN BAĞIŞ

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci. 2002'de İstanbul Milletvekili seçilen Egemen Bağış, AB ile tam üyelik görüşmelerini yürütmek üzere Devlet Bakanı ve Başmüzakereci olarak görevini yürütmüştür. Daha önce AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı yapan Bağış, Genel Başkan Yardımcısı... Devamı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa'ya Gitti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa'ya Gitti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak ANA ile saat 08.30'da Fransa'nın başkenti Paris'e gitti. (Dün 09:01)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa'ya Gitti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa'ya Gitti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli temaslarda bulunmak üzere özel uçak ANA ile saat 08.30'da Fransa'nın başkenti Paris'e gitti. (Dün 08:39)

   

  AP Sosyalistler ve Demokratlar Grubu Başkanı Pittella, Ankara'da

  AP Sosyalistler ve Demokratlar Grubu Başkanı Pittella, Ankara'da

  Avrupa Parlamentosu Sosyalistler ve Demokratlar Grubu Başkanı Gianni Pittella, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya geldi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Pittella Türkiye'ye Geldi

  AP Sosyalistler ve Demokratlar Grubu Başkanı Pittella, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya geldi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  "İllegal Peşmerge Geçişi 29 Ekim'de, Cumhuriyet Bayramında Yapıldı"

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, korsan, illegal peşmerge geçişinin 29 Ekim'de, Cumhuriyet Bayramında yapıldığını söyledi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  AB Bakanı Bozkır, Finlandiya'nın Ankara Büyükelçisi'ni Kabul Etti

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Finlandiya'nın Ankara Büyükelçisi Nina Irmeli Vaskunlahti'yi kabul etti. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Bozkır - AB'ye Katılım İçin Ulusal Eylem Planı

  Bozkır - AB'ye Katılım İçin Ulusal Eylem Planı

  AB'ye Katılım için Ulusal Eylem Planı- AB Bakanı Bozkır (2): "AB'ye uyum amacıyla son 12 yılda 2 binin üzerinde mevzuat değişikliğine gittik, bu gerçekten Türkiye'nin iftihar edeceği bir görüntüdür"- "Son bir yıl içerisinde de AB müzakere sürecindeki bütün yavaşlamaya ve karşılıklı olarak yaşamış olduğumuz bazı yanlış anlamalardan kaynaklanan sıkıntılara rağmen de Türkiye yaklaşık 170 mevzuatı gündeme sokmuştur"ANKARA (AA) - Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, "AB'ye (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Türkiye, AB'ye Katılım İçin Ulusal Eylem Planı Hazırladı

  AB Bakanı Bozkır, Türkiye'nin Yeni Avrupa Birliği Stratejisi kapsamında hazırlanan AB'ye Katılım için Ulusal Eylem Planının birinci aşamasını kamuoyu ile paylaştı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Bakan Bozkır, AB'ye Katılım İçin Ulusal Eylem Planı'nı Açıkladı

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, madenlerin standartlarının AB standartlarına yükseltilmesiyle ilgili olarak, “İşçi, işveren, yerel yönetimler, müfettişler, kim varsa, bunun sosyal kültür içinde düşünmeleri ve kazaları önleyici tedbirleri almaları önem arz etmektedir” dedi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  AB Bakanı Bozkır: Yargı Paketi İçin AB Müktesebatına Uyum Telkinlerimiz Olacak

  AB Bakanı Volkan Bozkır, Meclis’e sunulan yeni yargı paketi konusunda AB müktesebatına uygun olup olmadığı yönünde bakanlık olarak telkinlerin olacağını söyledi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  AB'ye Katılım İçin Ulusal Eylem Planı

  AB'ye Katılım İçin Ulusal Eylem Planı

  AB Bakanı Bozkır (1): "(Maden kazaları) Burada mevzuat açısından bir eksiklik yok" "Ancak zihinsel dönüşüm çok önemli" "Bu konuda siyasi aktörlere düşen sorumluluk bununla ilgili yasaları çıkarma ve sosyal aktörlerin görevlerini yerine getirmesini denetlemektir" "(İç güvenlik reformu) Bu konuda AB’nin. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  AB'ye Katılım İçin Ulusal Eylem Planı

  AB'ye Katılım İçin Ulusal Eylem Planı

  AB Bakanı Bozkır (2): "AB'ye uyum amacıyla son 12 yılda 2 binin üzerinde mevzuat değişikliğine gittik, bu gerçekten Türkiye'nin iftihar edeceği bir görüntüdür" "Son bir yıl içerisinde de AB müzakere sürecindeki bütün yavaşlamaya ve karşılıklı olarak yaşamış olduğumuz bazı yanlış anlamalardan kaynaklanan. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Volkan Bozkır: Madenlerde Mevzuat Açısından Bir Eksiklik Yok

  AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Türkiye'deki maden işletmeciliğinde mevzuat eksikliğinin bulunmadığını savundu. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 06:48:47. #1.11#