09:2600
SON DAKİKA EGEMEN BAĞIŞ HABERLERİ

Son Dakika Egemen Bağış Haberleri


EGEMEN BAĞIŞ

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci. 2002'de İstanbul Milletvekili seçilen Egemen Bağış, AB ile tam üyelik görüşmelerini yürütmek üzere Devlet Bakanı ve Başmüzakereci olarak görevini yürütmüştür. Daha önce AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı yapan Bağış, Genel Başkan Yardımcısı... Devamı

  Bozkır, AB Büyükelçileriyle Bir Araya Geldi

  Bozkır, AB Büyükelçileriyle Bir Araya Geldi

  AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan, İtalya Büyükelçiliğinin ev sahipliğinde düzenlenen yemekte AB Büyükelçileri ile bir araya geldi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Hahn: 'Türkiye En Önemli Ortağımız'

  Hahn: "Türkiye En Önemli Ortağımız"

  Türkiye-AB ilişkileri- AB'nin genişlemeden sorumlu yeni Komiseri Hahn: "Türkiye en önemli ortağımız"BRÜKSEL (AA) - Jean-Claude Juncker başkanlığındaki yeni AB Komisyonu'nda genişleme müzakerelerinden ve komşuluk politikasından sorumlu üye olarak görev almaya hazırlanan Johannes Hahn, AB'nin, "en önemli ortağı" Türkiye ile katılım müzakerelerini sürdürmek zorunda olduğunu söyledi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Türkiye-Ab İlişkileri

  AB'nin genişlemeden sorumlu yeni Komiseri Hahn: "Türkiye en önemli ortağımız" (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Bozkır: AB Uyumuna Yönelik 4 Yıllık Ulusal Eylem Planı Çıkaracağız

  Avrupa Birliği(AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Avrupa Birliği müzakere sürecinde 2 aşamalı bir plan ortaya çıkaracaklarını belirterek ilk aşamanın 2015 yılı ortalarına kadar bir Ulusal Eylem Planı olacağını, akabinde kasım sonu itibari ile 2015-2019 yıllarını kapsayan 4 yıllık bir Ulusal Eylem Planı çıkaracaklarını söyledi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  İç Koordinasyon ve Uyum Toplantısı

  İç Koordinasyon ve Uyum Toplantısı

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Avrupa Birliği İletişim Stratejisini ile ilgili olarak, “Türk kamuoyunda Avrupa Birliği imajının tekrardan doğru yerine oturtulması ve Türkiye imajının Avrupa Birliği kamuoyunda doğru yere oturtulmasını amaçlıyor” dedi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  AB Bakanlığı İç Koordinasyon ve Uyum Komitesi Toplantısı

  AB Bakanlığı İç Koordinasyon ve Uyum Komitesi Toplantısı

  AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır: "Kasım sonu itibarıyla bütün kurumlarımız, bakanlıklarımız ve AB sekretaryası Türkiye'nin nasıl bir düşünce içinde olduğunu, neler yapmayı planladığını görmüş olacak" "Siyasi reform süreci devam ettiği takdirde bütün diğer mekanizmalar çok daha rahat çalışacaktır" (30 Eylül 2014 Salı )

   

  AB Bakanı Bozkır - Siyasi Reform Süreci

  AB Bakanı Bozkır - Siyasi Reform Süreci

  AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Avrupa Birliği müktesebatına uyumun ve katılım müzakerelerine yönelik çalışmaların koordinasyonunu sağlamak üzere kurulan İç Koordinasyon ve Uyum Komitesi'nin 14. toplantısına başkanlık yaptı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Gündem / 30 Eylül 2014 Anadolu Ajansı

  Gündem / 30 Eylül 2014 Anadolu Ajansı

  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Gündem Özeti / 30 Eylül 2014

  Gündem Özeti / 30 Eylül 2014

  ANADOLU AJANSI. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Dünya Ekonomik Forumu

  Dünya Ekonomik Forumu

  Başbakan Davutoğlu: (5) "Bir gün aynen Avrupa'da uzun savaşlardan sonra olduğu gibi, Ortadoğu halkları da geçmişte büyük devletler, büyük medeniyetler kurmuş bu halklar da bu sınırları saygı duymakla birlikte geçişken kılacaklar. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  "AB'nin 'Hayır' Deme Lüksü Olmayacak"

  Avrupa Birliği Bakanı Bozkır, "AB buradaki bu doğru resme bakıp bu resmin içerisinde Türkiye'yi üye almasının avantajlarını görerek hareket etmeli." dedi. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Dünya Ekonomik Forumu - Avrupa Birliği Bakanı Bozkır

  Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Dünya Ekonomik Forumu'nun "Bölgesel Kalkınma için Kaynakların Ortaya Çıkarılması" temalı özel toplantısı kapsamında konuşma yaptı. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  AB'ye Üye Olana Kadar En İyi Şekilde Hazırlanıyoruz'

  AB'ye Üye Olana Kadar En İyi Şekilde Hazırlanıyoruz"

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne üye olana kadar en iyi şekilde hazırlandığını söyledi. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 09:26:04. #1.11#