10:3800
SON DAKİKA EGEMEN BAĞIŞ HABERLERİ

Son Dakika Egemen Bağış Haberleri


EGEMEN BAĞIŞ

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci. 2002'de İstanbul Milletvekili seçilen Egemen Bağış, AB ile tam üyelik görüşmelerini yürütmek üzere Devlet Bakanı ve Başmüzakereci olarak görevini yürütmüştür. Daha önce AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı yapan Bağış, Genel Başkan Yardımcısı... Devamı

  AGİT: Ukrayna Krizi Bağımsızlığı Etkilemez

  AGİT, "Ukrayna'daki siyasal gelişmelerin Transdinyester'in bağımsızlığıyla ilgili çözüm sürecine olumsuz etki etmeyeceğine inanıyorum" dedi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Çavuşoğlu'nun babası: Başarısı İçin Dua Edeceğiz

  Çavuşoğlu'nun babası: Başarısı İçin Dua Edeceğiz

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun babası Osman Çavuşoğlu, kendilerine düşenin oğullarının başarısı için dua etmek olduğunu söyledi. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  AB Bakanlığı'nda Devir Teslim Töreni

  Yeni Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, AB Bakanlığı görevini Bozkır'a devretti Çavuşoğlu: "Türkiye'nin AB üyelik sürecini en yakından bilen isimlerden birisi olan Bozkır'ın, müzakere sürecinde önemli mesafeler kat edeceğine inanıyorum" Bozkır: "AB üyeliğini uzakta görenler olabilir, ancak Türkiye'nin bugüne. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  AB Bakanlığı'nda devir teslim töreni (1) -

  AB Bakanlığı'nda devir teslim töreni (1) -

  Türkiye Cumhuriyeti'nin 62. Hükümeti'nde Dışişleri Bakanı olarak görev alan Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Birliği (AB) Bakanlığı görevini TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır'a devretti. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Bozkır, AB Bakanlığı'nda Koltuğu Devraldı

  Bozkır, AB Bakanlığı'nda Koltuğu Devraldı

  Türkiye Cumhuriyeti'nin 62. Hükümeti'nde Dışişleri Bakanı olarak görev alan Çavuşoğlu, AB Bakanlığı görevini TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır'a devretti. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AB Bakanlığı Görevine Veda Etti

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AB Bakanlığı Görevine Veda Etti

  62. Hükümeti'in Dışişleri Bakanı olarak görev alan Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Birliği Bakanlığı görevini Meclis Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır'a devretti. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Çavuşoğlu, AB Bakanlığı Görevini Volkan Bozkır'a Devretti

  Çavuşoğlu, AB Bakanlığı Görevini Volkan Bozkır'a Devretti

  Türkiye Cumhuriyeti’nin 62. Hükümeti’nde Dışişleri Bakanı olarak görev alan Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Birliği (AB) Bakanlığı görevini Volkan Bozkır’a devretti. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Alanya'da Bakan Çavuşoğlu Sevinci

  Alanya'da Bakan Çavuşoğlu Sevinci

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu'nun, 62'nci Hükümet'te Dışişleri Bakanlığı'na getirilmesi, memleketi Antalya'nın Alanya İlçesi'nde sevinçle karşılandı. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Volkan Bozkır AB Bakanlığını Devraldı

  Türkiye'de kurulan yeni hükümette Avrupa Birliği Bakanlığını üstlenen Volkan Bozkır, yeni görevini Dışişleri Bakanlığına atanan selefi Mevlüt Çavuşoğlu'dan devraldı. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Davuoğlu, Bakanlarıyla Cuma Namazı Kıldı

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kabineyi açıklanmasının ardından bakanlarıyla birlikte Cuma Namazı'nı Kocatepe Camii'sinde kıldı. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  62. Hükümetin Kurulması

  62. Hükümetin Kurulması

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun babası Osman Çavuşoğlu: "Oğlum, bugüne kadar kendisine verilen görevleri layıkıyla yaptı, bundan sonra da Allah utandırmasın. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  İşte Davutoğlu'nun Yeni Hükümeti

  İşte Davutoğlu'nun Yeni Hükümeti

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Vekili Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni kabineyi onaylamasının ardından kabineye giren isimleri açıkladı. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Volkan Bozkır, Eskiden Müsteşar Olduğu Bakanlığın Başına Geçti

  Volkan Bozkır, Eskiden Müsteşar Olduğu Bakanlığın Başına Geçti

  62. Hükümet'te Egemen Bağış'ın yakın mesai arkadaşı olan Volkan Bozkır, AB Bakanı ve Başmüzakereci olarak görevlendirildi. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  62. Hükümet'in Kurulması

  AB Bakanı Çavuşoğlu, Dışişleri Bakanı oldu. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  62. Hükümet'in Kurulması

  62. Hükümet'in Kurulması

  Bozkır, AB Bakanı oldu. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Davutoğlu'nun Yerine Mevlüt Çavuşoğlu Geldi

  Davutoğlu'nun Yerine Mevlüt Çavuşoğlu Geldi

  Yeni Bakanlar Kurulu listesinde Ahmet Davutoğlu'nun yerine Dışişleri Bakanlığı'na Mevlüt Çavuşoğlu getirildi. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  İzmir ve Antalya'dan AB Atağı

  AB Bakanı Çavuşoğlu, "Antalya ve İzmir'deki temsilciliklerimizle AB heyecanı Anadolu'da canlanacak ve yerelde yapmış olduğumuz çalışmalar yeni bir ivme kazanacak" dedi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Karadavi, Salamworld'ü Ziyaret Etti

  Dünya Müslüman Alimler Birliği Genel Başkanı Yusuf el Karadavi, İslami değerleri temel alan global sosyal paylaşım sitesi Salamworld'ün Ortaköy'deki genel merkezini ziyaret etti. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Transdinyester Görüşmeleri

  AGİT Özel Temsilcisi Bogojeviç, Moldova ve Transdinyester'i ziyaret edecek. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Türkiye ve İngiltere İş Dünyası İstanbul'da Buluşacak

  Türk İngiliz Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TBCCI) her yıl eylül ayında İstanbul'da düzenlediği İngiltere Türkiye İş Forumu'nun beşincisi 19 Eylül'de gerçekleştirilecek. (22 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Bakan Çavuşoğlu: Ak Partili Arkadaşlar Olarak Mevki, Makam Peşinde Koşan İnsanlar Değiliz

  Bakan Çavuşoğlu: Ak Partili Arkadaşlar Olarak Mevki, Makam Peşinde Koşan İnsanlar Değiliz

  AB Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'ndan boşalacak koltuğa kendisinin geleceği yönündeki iddiaları, "Biz, bugüne kadar hangi görev verildiyse Sayın Başbakanımız ve liderimiz bu görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştık. Hiçbir zaman, tüm AK Partili arkadaşlar olarak mevki, makam peşinde koşan insanlar değiliz. Hizmet ve milletimizin hizmetkarı olmak için çalışan insanlarız. Dolayısıyla yeni kabineyi de tabiyi ki Sayın Cumhurbaşkanımızın (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Bakanların, Ahmet Davutoğlu Mesajı

  AB Bakanı Çavuşoğlu, "Birlik, beraberlik içinde ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.09.2014 10:38:34. #1.11#