09:0600
SON DAKİKA EGEMEN BAĞIŞ HABERLERİ

Son Dakika Egemen Bağış Haberleri


EGEMEN BAĞIŞ

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci. 2002'de İstanbul Milletvekili seçilen Egemen Bağış, AB ile tam üyelik görüşmelerini yürütmek üzere Devlet Bakanı ve Başmüzakereci olarak görevini yürütmüştür. Daha önce AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı yapan Bağış, Genel Başkan Yardımcısı... Devamı

   

  Erdoğan, BM 69. Genel Kurulu Vesilesiyle ABD'yi Ziyaret Edecek

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 69. Genel Kurulu vesilesiyle ABD'yi ziyaret edecek. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  AB Bakanı Bozkır, temaslarının ardından açıklama yaptı -

  AB Bakanı Bozkır, temaslarının ardından açıklama yaptı -

  Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Brüksel'deki temaslarının ardından Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki ilişkilerin geleceğine daha olumlu ve güvenle baktığını söyledi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Birleşmiş Milletler 69. Genel Kurulu

  Türkiye'yi Genel Kurul görüşmelerinde Cumhurbaşkan Erdoğan temsil edecek Genel Kurul'da katılımcılara hitap edecek Erdoğan, New York'ta bulunduğu sürede Amerika Müslüman Topluluğunu, Dünya Yahudi Kongresi Heyetini ve Ermeni Kilisesi Doğu Yakası Başpiskoposu'nu kabul edecek "Council on Foreign Relations" isimli düşünce kuruluşundaki konferansta konuşma yapacak Erdoğan, önde gelen Amerikan şirketlerinin temsilcilerinin katılımıyla düzenlenecek çalışma kahvaltısında, Türkiye’nin iş, yatırım, (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  AB Bakanı Bozkır, STK Temsilcileriyle Buluştu

  AB Bakanı Bozkır, STK Temsilcileriyle Buluştu

  AB Komisyonu nezdinde temaslarda bulunmak üzere Brüksel'de bulunan AB Bakanı Volkan Bozkır, Belçika'daki STK temsilcileriyle bir araya geldi. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  AB Bakanı Bozkır, Brüksel'de

  AB Bakanı Bozkır, Brüksel'de sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  AB Bakanı Bozkır, Brüksel'de

  Bozkır, AB Komisyonu Üyesi Füle ile görüştü Görüşmede, Füle'nin Türkiye’nin AB için stratejik önemine vurgu yaptığı belirtildi. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Türkiye'nin Yeni AB Stratejisi

  Türkiye'nin Yeni AB Stratejisi

  Yeni strateji, “Siyasi Reform Süreci”, “Katılım Sürecinde Sosyo Ekonomik Dönüşüm” ve “AB İletişim Stratejisi” ayakları üzerine oturtuldu. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Basına Ayrımcılık Brüksel'e Taşındı

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır’ın bu görevde AB kurumlarına yaptığı ilk ziyarete basına uygulanan akreditasyon skandalı damga vurdu. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  AB Bakanı Bozkır, Brüksel'de

  AB Bakanı Bozkır: "Yeni Türkiye'yi herkes heyecanla bekliyor, verdiğimiz güçlü mesajları (AB) algılamış vaziyette" Bozkır, Tükiye'nin yeni AB stratejisini tanıttı. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.09.2014 09:06:44. #1.13#