SON DAKİKA EGEMEN BAĞIŞ HABERLERİ

Son Dakika Egemen Bağış Haberleri


EGEMEN BAĞIŞ

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci. 2002'de İstanbul Milletvekili seçilen Egemen Bağış, AB ile tam üyelik görüşmelerini yürütmek üzere Devlet Bakanı ve Başmüzakereci olarak görevini yürütmüştür. Daha önce AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı yapan Bağış, Genel Başkan Yardımcısı... Devamı

18:07
AK Parti Denizli 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Dünyada adaleti ikame edene kadar, zalime karşı elif gibi dimdik durmaya devam edeceğiz.
07:33
Sümeyye Erdoğan Milletvekili Adayı mı Oluyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın milletvekili olacağı kulislerde dile getiriliyor. İddialara göre son sözü aile meclisi söyleyecek.
Sümeyye Erdoğan Milletvekili Adayı mı Oluyor
18:38
Yeniden) Cumhurbaşkanı Erdoğan Müdahale Etti Onlar da Sahneye Çıktı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜMSİAD'ın İstanbul'daki 6. Genel Kurulu'na katıldı.
18:03
Erdoğan'ın Katıldığı Aile Fotoğrafında Egemen Bağış da Yer Aldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (TÜMSİAD) genel kurul toplantısında, bakanlar, milletvekilleri, belediye başkanlarıyla aile fotoğraf çektirildi.
15:35
Tümsiad Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Erdoğan: (5) "Yeni anayasa ile birlikte memur işçi ayrımını da ortadan kaldırmak lazım. Aynen gelişmiş ülkelerdeki gibi çalışanlar sistemini getirmek suretiyle bu işi ilerletmek lazım" "Bu Yeni Türkiye içerisinde de takdir edersiniz ki hızı artıracak bir sistem değişikliğine şiddetle ihtiyaç vardır.
15:27
Erdoğan Müdahale Etti, Bağış Sahneye Çıktı TÜMSİAD'ın İstanbul'daki 6. Genel Kurulu'na katılan Erdoğan, fotoğraf çekimi için Egemen Bağış'ın da sahneye davet edilmesini istedi.
Erdoğan Müdahale Etti, Bağış Sahneye Çıktı
14:25
Tümsiad Genel Kurulu Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Türkiye'nin birikmiş bütün sorunlarını çözecek, daha iyi yönetilmesini sağlayacak başkanlık sistemi esaslı yeni Anayasa'yı 2015 seçimlerden sonra hep beraber gerçekleştireceğiz" "Eğer Türkiye'de Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde AK Parti hükümetleri, sosyal politikayı önceleyen,
14:23
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Haluk Dinçer'e: "Beni Muhatap Görmesen Ne Yazar" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Eski Başkanı Haluk Dinçer’in “Muhatabımız Cumhurbaşkanı değil, başbakandır” sözlerini sert bir dille eleştirdi.
14:18
Erdoğan: 'Paralel Yapı Mossad'la İşbirliği İçinde' Paralel yapının İsrail’in istihbarat servisi MOSSAD’la işbirliği içinde olduğunu açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu yapının tabanına seslendi ve samimi insanların artık bu illegal oluşumu terk etmeleri gerektiğini söyledi.
Erdoğan: 'Paralel Yapı Mossad'la İşbirliği İçinde'
13:56
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Mossad ile İşbirliğini Görmüyorlarsa Yazıklar Olsun" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, paralel yapının tabanına seslenerek, "Bütün bu ortaya çıkan gerçeklerden sonra samimi insanların o çatı altında durmasının hiçbir mazereti olamaz. Paralel yapı tabanındaki samimi insanlar bu yapının kimlerle işbirliği yaptığını lütfen görsünler ve sorgulasınlar.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Mossad ile İşbirliğini Görmüyorlarsa Yazıklar Olsun'
21:26
Letonya'nın AB Dönem Başkanlığı AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır, Letonya'nın Ankara Büyükelçiliği tarafından düzenlenen resepsiyon ve konsere katıldı.
Letonya'nın AB Dönem Başkanlığı
15:38
Avrupa Birliği ve Turizm Çalışma Toplantısı AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır: "Türkiye müktesebat ve seviye olarak AB seviyesine 2 sene sonra gelmiş olacak.
14:24
Avrupa Birliği ve Turizm Çalışma Toplantısı AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Türkiye'nin müktesebat ve seviye olarak Avrupa Birliği (AB) düzeyine 2 yıl sonra geleceğini belirterek, "AB'nin öyle bir Türkiye'yi reddetme lüksü yoktur.
Avrupa Birliği ve Turizm Çalışma Toplantısı
13:06
Bakan Bozkır: 2 Sene Sonra Bütün Fasılları Kapatacağız AB Bakanı Volkan Bozkır, AB üyelik sürecine değinerek, "2 sene sonra bütün fasılları kapatacağız. Türkiye 2 sene sonra AB seviyesine gelmiş olacak." dedi.
Bakan Bozkır: 2 Sene Sonra Bütün Fasılları Kapatacağız
23:45
MHP'den Yolsuzluk Pankartı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beşiktaş İlçe Teşkilatı, yolsuzlukla suçlanan 4 eski bakanın Genel Kurul’da aklanmasını eleştirmek için ilçe binasına 'Patron böyle istedi, sizce aklandılar mı?' yazılı bir pankart astı.
21:30
İtalyan Mutfak Akademisi" Toplantısı İtalya'nın yemek kültürünün tanıtımı ve birlikteliği artırma adına farklı şehirlerde düzenlenen toplantıların İstanbul ayağı, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
19:38
İran ile Nükleer Müzakereler İran ile 5+1 ülkeleri arasında yürütülen nükleer müzakerelerin İstanbul buluşması sona erdi İran Dışişleri Bakan Yardımcısı Başmüzakereci Arakçi: "Uranyum zenginleştirme ve yaptırımlar hakkında konuştuk. Daha bir sonuca varmak için erken" "Ayrıntılara girdikçe ihtilaflar artıyor"
07:31
Meclis'te Görülmemiş Skandal! Yüce Divan Dosyası Not Defteri Oldu Meclis, kullanılmış kâğıtlardan oluşan not defterleri bastırdı. Defterlerin kullanılmış taraflarında, 17-25 Aralık sürecine ait tapeler ile Adli Tıp raporları bulunuyor.
Meclis'te Görülmemiş Skandal! Yüce Divan Dosyası Not Defteri Oldu
17:39
AB Bakanı Bozkır, Konferansa Katıldı AB Bakanı Bozkır İspanya'da- AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır, İspanyol işadamlarına Türkiye'deki yatırım fırsatlarını anlattı- Bakan Bozkır: "İspanyol firmaların Türkiye'ye yatırımı ve karşılıklı ticaret hacmi ikiye katlanmalı" İspanya'nın başkenti Madrid'de resmi temaslarda bulunan AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, İspanya İşadamları Derneği (CEOE) üyelerine "İspanyol firmaların Türkiye'ye yatırımı ve karşılıklı ticaret hacmi ikiye katlanmalı" çağrısında bulundu.
AB Bakanı Bozkır, Konferansa Katıldı
16:04
AB Bakanı Bozkır İspanya'da AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır, İspanyol işadamlarına Türkiye'deki yatırım fırsatlarını anlattı Bakan Bozkır: "İspanyol firmaların Türkiye'ye yatırımı ve karşılıklı ticaret hacmi ikiye katlanmalı"
14:57
AİHM'deki Perinçek Davasının Temyiz Duruşması Sona Erdi AİHM'deki Perinçek davasının temyiz duruşması sona erdi- İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek : "Talat Paşa hiçbir şekilde Türkiye'deki mahkemeler tarafından Ermeni kırımı nedeniyle mahkum edilmemiştir"- AİHM Büyük Dairesi davaya ilişkin kararını ileriki bir tarihte açıklayacak Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) Büyük Dairesi, İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek'in, 1915 olaylarına ilişkin Ermeni iddiaları hakkındaki açıklamaları nedeniyle ceza alması üzerine verilen ihlal
AİHM'deki Perinçek Davasının Temyiz Duruşması Sona Erdi
13:44
Perinçek: Avrupa İnsanının Özgürlüğü İçin Buradayız Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) Büyük Dairesi, Fransa'nın Strasbourg kentinde, İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek'in, 1915 olaylarına ilişkin Ermeni iddiaları hakkındaki açıklamaları nedeniyle ceza alması üzerine verilen ihlal kararıyla ilgili İsviçre'nin temyiz başvurusunu görüştü.
Perinçek: Avrupa İnsanının Özgürlüğü İçin Buradayız
13:34
AİHM'deki Perinçek Davasının Temyiz Duruşması Başladı Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) Büyük Dairesi, İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Perinçek'in, 1915 olaylarına ilişkin Ermeni iddiaları hakkındaki açıklamaları nedeniyle ceza alması üzerine verilen ihlal kararıyla ilgili İsviçre'nin temyiz başvurusunu görüşmeye başladı Perinçek : "Avrupa insanının.
12:54
2 Perinçek: Avrupa İnsanının Özgürlüğü İçin Buradayız 1(MAHKEMEDEN GÖRÜNTÜLERLE) Perinçek: Avrupa insanının özgürlüğü için buradayız Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) Büyük Dairesi, İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek'in, 1915 olaylarına ilişkin Ermeni iddiaları hakkındaki açıklamaları nedeniyle ceza alması üzerine verilen ihlal kararıyla ilgili İsviçre'nin temyiz başvurusunu görüşmeye başladı.
2 Perinçek: Avrupa İnsanının Özgürlüğü İçin Buradayız
12:44
1 Perinçek: Avrupa İnsanının Özgürlüğü İçin Buradayız Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) Büyük Dairesi, İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek'in, 1915 olaylarına ilişkin Ermeni iddiaları hakkındaki açıklamaları nedeniyle ceza alması üzerine verilen ihlal kararıyla ilgili İsviçre'nin temyiz başvurusunu görüşmeye başladı.
1 Perinçek: Avrupa İnsanının Özgürlüğü İçin Buradayız
12:41
AİHM Büyük Dairesi, Perinçek Davasını Ele Alıyor AİHM'nin Büyük Dairesinde, Ermeni soykırımı iddialarını reddeden Doğu Perinçek'in İsviçre tarafından cezalandırılmasını haksız bulan kararın temyiz duruşması başladı.
AİHM Büyük Dairesi, Perinçek Davasını Ele Alıyor
11:56
Perinçek AİHM'de İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek'in İsviçre'de verdiği konferanslarda, 1915 olaylarına ilişkin Ermeni soykırımı emperyalist bir yalandır demesi üzerine bu ülke yargısınca 'ırkçı ayrımcılık' gerekçesiyle cezaya çarptırılması üzerine, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) ise 'ifade özgürlüğü' vurgusu yaparak İsviçre'yi haksız bulduğu Perinçek-İsviçre davasının temyiz duruşması bugün yapılıyor.
Perinçek AİHM'de
11:41
Aktüel Görüntüler - Perinçek AİHM'de Aktüel GÖRÜNTÜLER - Perinçek AİHM'deDHA DIŞ HABER - AKTÜEL GÖRÜNTÜLER - Perinçek AİHM'de.
Aktüel Görüntüler - Perinçek AİHM'de
10:47
AİHM'deki Perinçek Davası Başladı Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nin (AİHM), İsviçre hükümetinin Doğu Perinçek kararının yeniden görülmesi başvurusunu kabul etmesi sonrası, dava AİHM’in Büyük Dairesi'nde bugün görülüyor.
AİHM'deki Perinçek Davası Başladı
09:35
AİHM Büyük Daire'deki Perinçek Davasının İlk Duruşması Görüldü AİHM, "Ermeni soykırımı emperyal yalandır" diyen Doğu Perinçek ve onu mahkum eden İsviçre'yi dinledi. Avukatı, "Müvekkilim asla Ermenilere karşı nefreti teşvik etmedi." derken, İsviçre "İnkar, kamu düzenine tehdittir" dedi.
AİHM Büyük Daire'deki Perinçek Davasının İlk Duruşması Görüldü
22:17
AB Bakanı Bozkır İspanya'da İspanya Dışişleri Bakanı Margallo, AB Bakanı Bozkır ile görüşmesinde Türkiye'nin AB üyeliğine verdikleri desteği yineledi.
AB Bakanı Bozkır İspanya'da
17:22
Kılıçdaroğlu: "Size Hain Diyenlerle Yanyana Duracak Mısınız?" CHP TBMM Grup Toplantısı-Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1)-"TBMM çatısı altında yolsuzlukları bütün delilleri ile ortaya konmuş dosya, AKP Grubu tarafından kapatıldı.
Kılıçdaroğlu: 'Size Hain Diyenlerle Yanyana Duracak Mısınız?'
17:08
AB Bakanı Bozkır, İspanya'da Resmi Temaslarda Bulundu AB Bakanı Volkan Bozkır, resmi temaslar için gittiği İspanya'da Senato Başkanı Pio Garcia Escudero ve Dışişleri Bakanı Jose Manuel Garcia-Margallo ile ayrı ayrı görüştü.
AB Bakanı Bozkır, İspanya'da Resmi Temaslarda Bulundu
17:08
Hdp TBMM Grup Toplantısı Eş Genel Başkan Yüksekdağ: "Kobani zaferi ilan edildikten sonra Kobani'ye selam gönderiyor Başbakan. Selamı söyleyene değil, söyletene bakın.
17:05
CHP TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1) "TBMM çatısı altında yolsuzlukları bütün delilleri ile ortaya konmuş dosya, AKP Grubu tarafından kapatıldı.
16:49
AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır İspanya'da Bakan Bozkır, İspanya Senato Başkanı Escudero ve Dışişleri Bakanı Garcia Margallo ile görüştü.
16:15
3kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar "Bu mahkumiyet baro başkanına değil Tunceli halkına verilen bir mahkumiyettir" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
3kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar
16:04
1kılıçdaroğlu O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar Dha ANKARA- Kılıçdaroğlu: O kadar azdılar ki Cumhuriyet'e 90 yıllık parantez söylemini dillerine alıyorlar "Bu mahkumiyet baro başkanına değil Tunceli halkına verilen bir mahkumiyettir" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
1kılıçdaroğlu O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar
15:50
Kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar. Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
Kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar.
15:21
Kılıçdaroğlu: "Adalet Konusunda Kaygımız Var" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Davutoğlu’nun Başbakanlık koltuğuna oturtulan 23 Nisan çocuğu olduğunu söyledi.
Kılıçdaroğlu: 'Adalet Konusunda Kaygımız Var'
14:46
AB Bakanı Bozkır, İspanya Senato Başkanı Escudero ile Görüştü AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, İspanya temasları çerçevesinde İspanyol Senatosu Başkanı Pio Garcia Escudero ile makamında bir araya geldi.
AB Bakanı Bozkır, İspanya Senato Başkanı Escudero ile Görüştü
14:05
Kılıçdaroğlu, 4 Eski Bakana Yeni Bakanlıklar Önerdi CHP lideri Kılıçdaroğlu, "4 bakan aklandı, Şimdi bakanlık koltuğuna geri dönmek istiyoruz diyecekler. Adamlar haklı. Ben bunlarla ilgili bakanlıkları buldum." dedi.
Kılıçdaroğlu, 4 Eski Bakana Yeni Bakanlıklar Önerdi
21:01
Arınç: Yunanistan, Laik Olmayan Bir Ülkeymiş Başbakan Yardımcısı Arınç "IŞİD'in Kobani'den tamemen çıkarıldığı konusunda Türkiye'nin bu konuda olumlu rolü olduğunu umarım unutmazlar." dedi.
Arınç: Yunanistan, Laik Olmayan Bir Ülkeymiş
20:38
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (2) "(IŞİD'in Kobani'den tamemen çıkarıldığı iddiaları) Türkiye'nin bu konuda olumlu rolü olduğu umarım unutmazlar.
18:32
AB Bakanlığı'ndan AP Türkiye Raporu Değerlendirmesi AB Bakanlığı: "Türkiye'nin ve Avrupa Birliği'nin ortak çalışmasıyla ortaya çıkarılacak, dengeli, objektif ve önyargılardan uzak bir rapor ülkemizin AB üyelik sürecinin ilerletilmesine katkıda bulunacaktır"
10:45
AB Bakanı Bozkır İspanya'ya Gidecek Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, resmi temaslarda bulunmak üzere İspanya'yı ziyaret edecek.
AB Bakanı Bozkır İspanya'ya Gidecek
10:44
AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır, Madrid'e Gidiyor Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, resmi temaslarda bulunmak üzere İspanya'nın başkenti Madrid'e bir ziyaret gerçekleştirecek.
AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır, Madrid'e Gidiyor
18:23
AK Parti Batman 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Türkiye, bütün bu çalkantılar içinde bir istikrar adası. Biz bunu her şeyden önce kardeşliğimize borçluyuz. Biz bunu demokrasimize borçluyuz. Biz bunu atalarımızdan aldığımız kültüre borçluyuz" "Milletimiz, Türkiye'de kardeşliğin arkasında durduğu gibi Çözüm Süreci'nin de arkasında durdu.
10:42
17 Aralık'ın Savcısı Celal Kara: 1 Numara Erdoğan'dı 17 Aralık soruşturmasının savcısı Celal Kara, elinden alınan iddianameyle ilgili konuştu. Kara, "Soruşturmada 1 numaralı isim Erdoğan'dı." dedi.
17 Aralık'ın Savcısı Celal Kara: 1 Numara Erdoğan'dı
09:24
Türkiye'den Davos'a G-20 Damgası Türkiye’nin altı sene sonra yeniden Başbakan seviyesinde Dünya Ekonomi Forumu’na (WEF) katılmasının yanı sıra bu yıl Türkiye’nin G 20 dönem başkanlığını da yürütüyor olması, forum katılımcıları arasında ilgiyle karşılandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 18:41:27. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EGEMEN BAĞIŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]