SON DAKİKA EGEMEN BAĞIŞ HABERLERİ

Son Dakika Egemen Bağış Haberleri

 • 04:40Üsküdar Kısıklı'daki Üsküdar Kısıklı'daki "Demokrasi Nöbeti" SürüyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Eski Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın konuşması Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın evinin bulunduğu Üsküdar Kısıklı'daki "demokrasi nöbeti"ne katılan binlerce vatandaş, Türk bayraklarıyla bekleyişlerine devam ediyor.
 • 03:38İstanbul'da 'Demokrasi Nöbeti'İstanbul'da 'Demokrasi Nöbeti'Haber: Erhan TEKTEN- Kamera: İstanbul DHAİstanbul'da alanlarda 'Demokrasi Nöbeti' sürüyor.
 • 23:35Eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış Demokrasi NöbetindeEski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış Demokrasi NöbetindeEski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, 15 Temmuz darbe girişimini engellemek için sokağa çıkan vatandaşlar ile İstanbul Taksim Meydanı’nda buluştu.
 • 23:52Bağış Çifti Darulaceze'de 12. İftarlarını VerdiBağış Çifti Darulaceze'de 12. İftarlarını VerdiAB Eski Bakanı Egemen Bağış ile eşi Beyhan Bağış tarafından geleneksel olarak düzenlenen 'Darulaceze İftarının 12.'si yapıldı.
 • 16:36İstanbul Aydın Üniversitesi'nden İftarİstanbul Aydın Üniversitesi'nden İftarİstanbul Aydın Üniversitesi Geleneksel İftar Yemeği üniversitenin Florya Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi.
 • 15:42İstanbul Aydın Üniversitesi'nden İftar Yemeğiİstanbul Aydın Üniversitesi'nden İftar YemeğiİAÜ, kurulduğu günden bu yana her Ramazan ayında geleneksel olarak gerçekleştirdiği iftar yemeğini bu yıl da düzenledi.
 • 16:14CHP'li Pekşen: Yolsuzluk Yapan Suç Baronları Yargılanmayacak, Yargılanmanın Sınırlarını GenişletelimChp Milletvekili Haluk Pekşen, AYM'ye dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla ilgili yaptığı başvuru sırasında, " Yolsuzluk yapan suç baronları yargılanmayacak, Egemen Bağış, Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Halk Bankası'nın Genel Müdür'ü yargılanmayacak.
 • 11:03Bharara'nın İddianamesi: Reza Zarrab, Parayı Fikret Orman Üzerinden AkladıBharara'nın İddianamesi: Reza Zarrab, Parayı Fikret Orman Üzerinden AkladıSavcı Bharara, Reza Zarrab iddianamesinde paranın Fikret Orman'la anlaşarak menajerlik ve reklam şirketi üzerinden akladığını, Orman'ın da bu trafikten faydalandığını iddia etti.
 • 19:49Türkiye'de Yanlış AnlaşıldımTürkiye'de Yanlış Anlaşıldım"Ankara'daki AB temsilcisi Türkiye'ye vize muafiyeti konusunda sarfettiği sözlerin yanlış anlaşıldığını belirtti.
 • 13:0319. Avrasya Ekonomi ZirvesiEski AB Bakanı Egemen Bağış, "Bizim üst düzey yetkililerimiz komisyonda müzakere yaparken, kapının önünde terör örgütlerine çadır kurdurdular ama o terör artık hiçbir ülkenin tek başına sorunu değil." dedi.
 • 15:00Recep Tayyip Erdoğan Sempozyumu - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı AtaşRecep Tayyip Erdoğan Sempozyumu - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı AtaşGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sempozyumdan genel ve detay görüntüler Eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış'ın konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş'ın konuşması Recep Tayyip Erdoğan Sempozyumu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş: "Tayyip Erdoğan ümmetin sesidir, milletin sesidir, milletin nefesidir, ümmetin nefesidir.
 • 12:54Yunan Halkına Tarihi ÇağrıEski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, "Türkiye ve Yunanistan için tarihi ayrılıkları bir kenara koyup, Atatürk ve Venizelos gibi vizyoner liderlerin zamanında başardığı işbirliği ve dayanışma ruhunu yeniden ortaya koymak için mükemmel bir zaman dilimindeyiz" dedi.
 • 03:15Egemen Bağış'a 'Ses Kaydı' ProtestosuEgemen Bağış'a 'Ses Kaydı' ProtestosuSarıyer'de toplanan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fatih İlçe Teşkilatı üyesi bir grup, eski Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ile gazeteci Metehan Demir arasında geçtiği iddia edilen internetteki ses kaydında Kur'an-ı Kerim ve...
 • 19:36Hague Önerisine Bağış Tepkisiİngiltere'nin saygın gazetelerinden Telegraph İngiltere ve Türkiye arasında gerçekleşen Tatlıdil Forumunun da yer aldığı güne denk getirerek bugünkü sayısında Hague önerisine tepkisini vurgulayan eski AB Bakanı Egemen Bağış'ın makalesini yayınladı.
 • 11:13Bağış, Türkiye'yi Eleştiren Yazara Kendi Gazetesinde Cevap VerdiBağış, Türkiye'yi Eleştiren Yazara Kendi Gazetesinde Cevap VerdiHuffington Post Gazetesi'nde yazdığı makalede Türkiye'ye ağır eleştiriler yönelten köşe yazarı Stanley Weiss'e, Eski AB Bakanı Egemen Bağış kendi gazetesi üzerinden cevap verdi.
 • 07:55Egemen Bağış ve Eşi Şirketlerini Devretmeye HazırlanıyorEgemen Bağış ve Eşi Şirketlerini Devretmeye HazırlanıyorEski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış ile eşi Beyhan Bağış ortağı olduğu şirketleri devretmeye hazırlanıyor. Resmi duyuru yapıldı. Çift ticari hayattan çekilmiş olacak.
 • 12:12Dört Eski Bakan Hakkındaki Soruşturma Talebine Retİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Halkın Kurtuluş Partisi'nin (HKP), eski bakanlar Egemen Bağış, Muammer Güler, Zafer Çağlayan ve Erdoğan Bayraktar'ın dokunulmazlıkları kalktığı gerekçesiyle haklarında soruşturma açılması taleplerini reddetti.
 • 10:08Egemen Bağış: Bir Milyondan Fazla Mülteci Daha GelebilirEgemen Bağış: Bir Milyondan Fazla Mülteci Daha GelebilirAvrupa Birliği eski Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İngiliz gazetesinde yazdığı makalede "Saldırılar durmazsa, bir milyon fazla mülteci daha gelebilir" dedi.
 • 12:57CHP İl Başkanına Eski Bakanlara Hakaretten Para CezasıCHP Burdur İl Başkanı Barış Ayten ve eski CHP Burdur Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Döğer hakkında, eski bakanlardan Erdoğan Bayraktar, Egemen Bağış ve Zafer Çağlayan'a "hakaret" ettikleri gerekçesiyle, 9 bin 420'şer lira para cezası veren mahkeme, hükmün açıklanmasını geriye bıraktı.
 • 20:56Samsun Bakan Bozkır: Schengen Bölgesine Vizesiz GirilecekSamsun Bakan Bozkır: Schengen Bölgesine Vizesiz GirilecekGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a gelerek Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın programına katıldı.
 • 17:00Bakan Bozkır: 2020'ye Kadar 500 Bin Kişi Erasmus Projelerinden Yararlanacak (2)Bakan Bozkır: 2020'ye Kadar 500 Bin Kişi Erasmus Projelerinden Yararlanacak (2)Bakan BOZKIR: SCHENGEN BÖLGESİNE VİZESİZ GİRİLECEK Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a gelerek Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın programına katıldı.
 • 16:13Bakan Bozkır: Bakan Bozkır: "Ab Bakımından Türkiye Vazgeçilmez"Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, “AB bakımından Türkiye’nin vazgeçilmez, onsuz olmaz ve geleceğe bakarken de Türkiye ile birlikte yürüme kararlılığına tekrar kavuşmuş bir tablo içindeyiz” dedi.
 • 18:29AB Bakanı Bozkır'ın KabulleriANKARA (AA) – Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, German Marshall Fund (GMF) Ankara Direktörü Özgür Ünlühisarcık, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ile beraberindeki heyeti kabul etti.
 • 00:03Gündem Özeti/ 18 Aralık 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, İnsani Yardım ve Kriz Yönetiminden Sorumlu AB Komisyonu üyesi Christos Stylianides ile bakanlıkta bir araya gelecek.
 • 17:11Sivil Toplumla Diyalog' Toplantısı Samsun'da YapılacakAvrupa Birliği Bakanlığı tarafından düzenlenecek olan 'Sivil Toplumla Diyalog' toplantısı Samsun'da yapılacak.
 • 13:37Bakan Bozkır'dan Aa'ya ÖvgüAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, "AA, gerçekten Türkiye'nin en önemli haber kaynağı. Doğru haberin ana unsuru olan kurumunuzla, her zaman iftihar ettik" dedi.
 • 12:32AB Bakanı Bozkır, Editör Masası'ndaAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Türkiye'nin AB ile Gümrük Birliği güncellemesi müzakerelerine başlayacağını, sürece tarım, hizmetler ve kamu alımlarının dahil olacağını belirterek, "İnşallah 1-2 sene içinde de bu yeni platforma geçeceğiz.
 • 11:51AB Bakanı Bozkır, Editör Masası'ndaAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB-Türkiye Zirvesi'nde alınan karar doğrultusunda Türkiye'ye 3 milyar avronun bir yıl içinde verileceğini ve bu paranın sadece Suriyeliler için harcanacağını söyledi.
 • 18:52AB Bakanı Bozkır, Aa Editör Masası'na Konuk OlacakAvrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, yarın Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda gündemi değerlendirecek.
 • 19:43Türkiye ile AB Arasında Ekonomik ve Parasal Politika Faslı AçıldıTürkiye ile AB Arasında Ekonomik ve Parasal Politika Faslı AçıldıTürkiye'nin uzun süredir beklediği AB ile müzakereler yeniden başladı. 17 numaralı 'Ekonomik ve Parasal Politika' fasıl başlığı Brüksel'de açıldı.
 • 17:55Ekonomik ve Parasal Politika Faslının Müzakerelere AçılmasıEkonomik ve Parasal Politika başlıklı 17. faslın müzakerelere açılacak olması nedeniyle Brüksel'de bulunan Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ile AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB yetkilileri ile görüştü.
 • 14:01Bozkır: "Başbakan, Türkiye ile AB'nin Ortak Attığı Adımların Değerlendirileceği Toplantıya...AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Brüksel’de basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak, 17 Aralık’ta Brüksel’de Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da özellikle mülteci sorunu ve göç hareketiyle mücadele konusunda Türkiye ile AB’nin ortak atmakta olduğu adımların değerlendirileceği toplantıya katılacağını söyledi.
 • 12:32Ekonomik ve Parasal Politika Faslının AçılmasıAB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB üyelik müzakerelerinde Ekonomik ve Parasal Politika başlıklı 17. faslın bugün açılacak olmasıyla ilgili olarak, "Çok önemli bir anı yaşıyoruz.
 • 12:31Bozkır: "Schengen Bölgesine Vizesiz Girebilmesini Sağlayacak Çalışmalar Süratle İlerliyor"AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Brüksel’de gerçekleştirilecek Türkiye-AB Hükümetlerarası Katılım Konferansı öncesinde gerçekleştirdiği basın toplantısında, “Türk vatandaşlarını çok yakından ilgilendiren ve uzun çabalar sonucunda başarabileceğimiz vizenin kaldırılması ve Türk vatandaşlarının Schengen bölgesine vizesiz girebilmesini sağlayacak çalışmalar da süratle ilerliyor” dedi.
 • 14:27Güney Kore ile Kuzey Kore Arasındaki Görüşmeler Ortak Metin Olmadan Sona ErdiGüney Kore ile Kuzey Kore arasındaki dün başlayan görüşmeler bugün "ortak metin" olmadan sona erdi.
 • 12:25Reform Eylem Grubu Üçüncü ToplantısıAvrupa Birliği Bakanlığı, Türkiye-AB ilişkilerine ivme kazandırılması, müzakere sürecinin yeniden canlandırılması için ortaya konan siyasi iradenin ilk somut göstergesi olarak, 14 Aralık tarihinde Türkiye-AB Hükümetlerarası Katılım Konferansının toplanacağını ve Ekonomik ve Parasal Politika Faslının (17.Fasıl) müzakerelere açılacağını bildirdi.
 • 10:27Dünya İnsan Hakları GünüAB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, vatandaşların temel hak ve özgürlüklerden, bireysel olarak kanun önünde eşit ve serbest şekilde yararlanmalarının, Türkiye'nin siyasal ve toplumsal kültürünün dayandığı temellerden biri olduğunu belirtti.
 • 13:32AB Bakanı Bozkır Dmd Üyelerini Kabul EttiAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Diplomasi Muhabirleri Derneği (DMD) Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.
 • 12:16AB Bakanı Bozkır'ın KabulleriAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB-Türkiye Zirvesi'nde alınan kararlardan biri olan Türk vatandaşlarına vize serbestisi sürecine ilişkin, "İnşallah Türk vatandaşları ekim ayından sonra Schengen ülkelerine vizesiz girme imkanına kavuşacak" dedi.
 • 11:48AB Bakanı Bozkır, Tfmd Heyetini Kabulunde Soruları YanıtladıAB Bakanı Bozkır, Tfmd Heyetini Kabulunde Soruları YanıtladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır ve Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Başkanı Rıza Özel'in görüşmesinden detaylar- Bozkır'ın konuşması- Bozkır'a fotoğraf hediye edilmesi- TFMD ile Bozkır'ın fotoğraf çekinmesi ANKARA - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Başkanı Rıza Özel'i kabul etti.
 • 11:04AB Bakanı Bozkır, Büyükelçi Kiss'i Kabulunde Soruları YanıtladıAB Bakanı Bozkır, Büyükelçi Kiss'i Kabulunde Soruları YanıtladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır ve Macaristan'ın Ankara Büyükelçisi Gabor Kiss'in görüşmesinden detaylar- Bozkır'ın konuşması ANKARA - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Macaristan'ın Ankara Büyükelçisi Gabor Kiss'i kabul etti.
 • 11:46AB Bakanı Bozkır - AB Komisyonu Başkanı Juncker'in Gönderdiği MektupAB Bakanı Bozkır - AB Komisyonu Başkanı Juncker'in Gönderdiği MektupGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır, Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Kati Piri görüşmesi- Kati Piri'nin konuşması- Volkan Bozkır'ın konuşması ANKARA - Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Kati Piri'yi kabul etti.
 • 16:47AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır Türkiye'nin AB Üyelik Hedefine Güçlü Şekilde...AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır Türkiye'nin AB Üyelik Hedefine Güçlü Şekilde...AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır Türkiye'nin AB üyelik hedefine güçlü şekilde ilerleyeceğini umuyorum (1) Brüksel'de bulunan AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır gazetecilere yaptığı açıklamada, Aralık ayının 17'sinde Başbakan Davutoğlu AB'ye davet edildi.
 • 15:45AB Bakanı Bozkır: AB Bakanı Bozkır: "Türkiye-Ab Üst Düzey Enerji Diyaloğu? Platformunu Ocak Ayında Tekrar Başlatmayı...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın konuşması AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır: - "(Kıbrıs'ta) Durum, bugün gerçekten çözüm açısından bize en çok ümit veren noktada.
 • 18:32Bozkır-Hahn Ortak Basın ToplantısıBozkır-Hahn Ortak Basın ToplantısıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın AB Komisyonu'na gelişi- AB Komisyonu'nun İİklim ve Enerji komiseri Miguel Arias Canete- AB Komisyonu Tarım ve Kırsal Kalkınmadan sorumlu üyesi Phil Hogan- Avrupa Komisyonu Komşuluk Politikası ve Genişleme Müzakerelerinden sorumlu üyesi Johannes Hahn, ile görüşmesi- Bakan Bozkır ve AB Komisyonu üyesi Hahn basın toplantısı BRÜKSEL - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB Komisyonu'nun İİklim ve Enerji komiseri Miguel Arias Canete, AB Komisyonu Tarım ve Kırsal Kalkınmadan sorumlu üyesi Phil Hogan, Avrupa Komisyonu Komşuluk Politikası ve Genişleme Müzakerelerinden sorumlu üyesi Johannes Hahn, ile Brüksel'de görüştü.
 • 18:16Bozkır?ab'nin Türkiye'ye ve Türkiye'nin AB'ye Her Zamankinden Daha Çok İhtiyacı VarBozkır?ab'nin Türkiye'ye ve Türkiye'nin AB'ye Her Zamankinden Daha Çok İhtiyacı VarBozkır 'AB'nin Türkiye'ye ve Türkiye'nin AB'ye her zamankinden daha çok ihtiyacı var -\tAB Bakanı Bozkır AB Komiseri Hahn ile ortak basın toplantısı düzenledi AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Avrupa Komşuluk Politikası ve Genişleme Müzakerelerinden sorumlu üyesi Johannes Hahn ile ortak basın toplantısı düzenledi.
 • 15:59AB Bakanı Bozkır AB Komiser Hahn ile GörüştüDha DIŞ HABER ¬– AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Avrupa Komşuluk Politikası ve Genişleme Müzakerelerinden sorumlu üyesi Johannes Hahn ile görüştü.
 • 16:47Bozkır'ın AB Büyükelçileriyle Bir Araya Geldiği Çalışma YemeğiAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB büyükelçileriyle bir araya geldiği çalışma yemeğinde, onlara Türkiye'nin AB'yle ilgili olarak atmayı planladığı adımları, bunların nasıl bir yöntem içinde yapılacağı ve ilgili önemli yasaların hangi zaman dilimi içinde çıkacağını anlattığını söyledi.
 • 16:12Volkan Bozkır Soruları CevapladıVolkan Bozkır Soruları CevapladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ.- Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın açıklamaları ANKARA - Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, soruları cevapladı.
 • 14:07Bozkır: Bozkır: "Ab Süreci ile İlgili Önemli Gelişmeler Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın otele gelişi- Bakan Bozkır'ın gazetecilerin sorularını cevaplaması ANKARA - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB ülkelerinin büyükelçileriyle çalışma yemeğinde bir araya geldi.