08:4000
SON DAKİKA EĞERCİ HABERLERİ

Son Dakika Eğerci Haberleri

  21 Mayıs'ta Ankara ve Çevresine Elektrik Verilmeyecek

  21 Mayıs'ta Ankara ve Çevresine Elektrik Verilmeyecek

  21 Mayıs'ta Ankara'da 6 noktaya, Zonguldak'ta 2 noktaya, Çankırı ve Bartın'da ise 1'er noktaya elektrik verilemeyecek. (18 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Şehit Annesine, Duygu Dolu Anneler Günü Ziyareti

  Şehit Annesine, Duygu Dolu Anneler Günü Ziyareti

  Vali Seddar Yavuz, Anneler Günü nedeniyle beraberindeki öğrencilerle birlikte oğlunun şehitlik tazminatı ve maaşını okul yapımına bağışlayan Eşe Eğerci'yi ziyaret etti. (12 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Anneler Günü Sevgi Buluşması

  Başbakan Erdoğan: "Kadına el kaldıran insanlığa el kaldırmıştır, çocuğa el kaldıran, şiddet uygulayan, bir insan dahi olamayacak derecede alçalmıştır. (11 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Şehit Annesine Anneler Günü Ziyareti

  Uşak Valisi Seddar Yavuz, anneler günü dolayısıyla oğlunun şehitlik tazminatı ve maaşı ile okul yaptıran şehit annesi Eşe Eğerci'yi ziyaret etti Vali Yavuz: "Eşe anne hepimizin annesi, bu özel günde onun yanında olmak bizlere güç veriyor, onur veriyor" Şehit Annesi Eğerci: "Allah ülkemizi, milletimizi, (11 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Herkes Annesine, Eşe Anne İse Oğluna Koştu

  Herkes Annesine, Eşe Anne İse Oğluna Koştu

  Oğlunun şehitlik tazminatı ve maaşı ile okul yaptıran şehit annesi Eşe Eğerci "anneler günü" nedeniyle oğlunun mezarını ziyaret etti Mezarı başında oğluna dualar okuyan şehit annesi Eğerci, "Anneler gününde herkes annesine gider ben oğluma gidiyorum. (10 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Kur'an-I Kerim Meali Bilgi Yarışmasının Ödülleri Verildi

  Kur'an-I Kerim Meali Bilgi Yarışmasının Ödülleri Verildi

  Zonguldak’ta 10 Mart’ta düzenlenen Kur’an-ı Kerim Meali Bilgi Yarışması sınavında dereceye giren öğrencilere düzenlenen törenle ödülleri verildiZonguldak Belediye Nikah Salonunda düzenlenen ödül törenine Törene Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahsur gök, Şube Müdürü Ergin Ataman, Orman bölge şube Müdürü Hüdaverdi Şen, çok sayıda okul müdürü öğretmen ve öğrenci katıldı. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.09.2014 08:40:14. #1.11#