SON DAKİKA EKİNÖZÜ HABERLERİ

Son Dakika Ekinözü Haberleri

18:16
İtfaiyecilere Öfke Yönetimi Eğitimi Kahramanmaraş Büyükşehir İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından itfaiye erlerine "Grup yönetimi, öfke ve öfke yönetimi" konularında eğitim verildi.
12:44
MHP Göksun İlçe Teşkilatından Çiğ Köfteli İstişare Toplantısı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Göksun İlçe Başkanlığı, seçim öncesi teşkilat mensuplarını çiğ köfteli toplantıyla bir araya getirdi.
MHP Göksun İlçe Teşkilatından Çiğ Köfteli İstişare Toplantısı
10:34
Karaman'da Tipi Nedeniyle Yollarda Mahsur Kalanlar Kurtarıldı Karaman'da kar yağışı ve tipi nedeniyle yollarda mahsur kalanlar ekipler tarafından tek tek kurtarıldı.
13:47
Karaman'da Tipi Nedeniyle Yollarda Mahsur Kalanlar Kurtarıldı Karaman’da kar yağışı ve tipi nedeniyle yollarda mahsur kalanlar ekipler tarafından tek tek kurtarıldı.
Karaman'da Tipi Nedeniyle Yollarda Mahsur Kalanlar Kurtarıldı
21:48
Kahramanmaraş'ta Okullara Kar Tatili Kahramanmaraş’ın kuzey ilçelerinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün süreyle ara verildi.
21:14
Kahramanmaraş'ta 4 İlçede Okullara 1 Gün Tatil Kahramanmaraş'ta etkisin sürdüren kar yağışı nedeniyle 4 ilçedeki okullar yarın tatil edildi.
18:40
Kahramanmaraş Kahramanmaraş'ta Kar, Yaşamı Olumsuz Etkiliyor Kahramanmaraş'ta kar, yaşamı olumsuz etkiliyor KAHRAMANMARAŞ ve ilçelerinde etkili olan kar yağışı, günlük yaşamı olumsuz yönde etkiliyor.
Kahramanmaraş Kahramanmaraş'ta Kar, Yaşamı Olumsuz Etkiliyor
16:38
Kahramanmaraş'ta Kar, Yaşamı Olumsuz Etkiliyor Kahramanmaraş ve ilçelerinde etkili olan kar yağışı, günlük yaşamı olumsuz yönde etkiliyor.
Kahramanmaraş'ta Kar, Yaşamı Olumsuz Etkiliyor
15:09
Kahramanmaraş'ta Silahlı ve Bıçaklı Kavga: 2 Yaralı Elbistan ilçesinde kavgada polis memuru bıçakla, bir kişi ise tabanca ile yaralandı.
09:19
Kuzey İlçelerinin Yatırımları Elbistan'da Masaya Yatırıldı Elbistan-Afşin-Ekinözü-Göksun ve Nurhak ilçelerinin kamu yatırımlarının görüşüldüğü toplantıların 3.sü Milletvekili Mahir Ünal başkanlığında gerçekleştirildi.
Kuzey İlçelerinin Yatırımları Elbistan'da Masaya Yatırıldı
23:23
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Açıklaması "Yıllarca bu ülkede siyaseti kirli bir şey gibi gösterdiler.
15:29
Yıldızlar Voleybol Turnuvası Sona Erdi Elbistan Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen okul sporları yıldız kızlar ve yıldız erkekler voleybol turnuvası sona erdi.
Yıldızlar Voleybol Turnuvası Sona Erdi
12:22
'Alo' Demek İçin 3 Kilometre Yol Kat Ediyorlar Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesine bağlı Akpınar Mahallesi sakinleri, cep telefonu ile konuşmak için yaklaşık 3 kilometre yol kat etmek zorunda kalıyorlar.
'Alo' Demek İçin 3 Kilometre Yol Kat Ediyorlar
11:03
Yolsuzluk ve Rüşvet, Karşı Operasyon Planlarıyla Kapatılamaz" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Ekinözü İlçe Başkanı Tahsin Çiçek, 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasının yıl dönümünde ülke çapında 150'si gazeteci 400 kişinin gözaltına alınacağına yönelik iddialara tepki gösterdi.
Yolsuzluk ve Rüşvet, Karşı Operasyon Planlarıyla Kapatılamaz'
17:08
Elbistan'da İlk Kez, Aöf Sınavı Yapıldı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınavı, ilk kez Elbistan'da yapıldı.
13:49
Büyükşehir, Karla Mücadele İçin 24 Saat Teyakkuzda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Elbistan Bakım Şubesi, Elbistan ile birlikte Nurhak ve Ekinözü ilçelerinde karla mücadele için 24 saat teyakkuz halinde bekliyor.
Büyükşehir, Karla Mücadele İçin 24 Saat Teyakkuzda
13:39
Elbistan İl Olsun' Platformu Afşin'i Ziyaret Etti Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde kurulan “Elbistan il olsun” platformu Afşin’i ziyaret ederek il olma gerekçelerini anlatıp destek istedi.
14:21
Göbeklitepe Yarı Maratonu'na Doğru Şanlıurfa'da düzenlenecek olan Göbeklitepe Yarı Maratonu'na 600 koşucunun kayıt yaptırdığı açıklandı.
Göbeklitepe Yarı Maratonu'na Doğru
12:58
Ekinözü'nde Cami ve Gençlik Buluşması Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Ekinözü İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen etkinlikler devam ediyor.
Ekinözü'nde Cami ve Gençlik Buluşması
10:26
Ekinözü'nde Gençler Camiyle Buluştu Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesinde, "Camiler ve Din Görevlileri Haftası" dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenleniyor.
Ekinözü'nde Gençler Camiyle Buluştu
14:29
Vali Güvençer: "Elbistan Büyük Bir İlçe" Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Elbistan’da incelemelerde bulundu.
Vali Güvençer: 'Elbistan Büyük Bir İlçe'
21:12
3 İlçe Arasındaki 170 Kilometrelik Maratonu 4 Sporcu Tamamlayabildi - Birbirine sınır 3 ilçe arasındaki 170 kilometrelik parkuru 4 sporcu tamamlayabildi- Maratonda tek kadın sporcu Bakiye Duran birinciliği elde ettiKAHRAMANMARAŞ (AA) - Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Elbistan-Ekinözü-Afşin Ultra Maratonu, sona erdi.
3 İlçe Arasındaki 170 Kilometrelik Maratonu 4 Sporcu Tamamlayabildi
17:27
Elbistan-Ekinözü-Afşin Ultra Maratonu Sona Erdi Birbirine sınır 3 ilçe arasındaki 170 kilometrelik parkuru 4 sporcu tamamlayabildi Maratonda tek kadın sporcu Bakiye Duran birinciliği elde etti.
13:27
Ultra Maraton Start Aldı Türkiye’nin en uzun ve şartları en ağır olan 6. Uluslararası Elbistan-Afşin-Ekinözü Ultra Maratonu, Kavaktepe Mahallesi’nden start aldı.
Ultra Maraton Start Aldı
13:24
Elbistan-Ekinözü-Afşin Ultra Maratonu Başladı Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen "Elbistan Ekinözü Afşin Ultra Maratonu" başladı.
16:19
Elbistan'da "Ultra Maraton Koşusu" Düzenlenecek Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından Elbistan Ekinözü Afşin Ultra Maraton koşusu, 11 12 Ekim tarihinde yapılacak.
14:01
Elbistan-Afşin-Ekinözü Ultra Maratonu'na 25 Sporcu Katılacak Türkiye’nin en uzun ve şartları en ağır ultra maratonu olan 6. Uluslararası Elbistan-Afşin-Ekinözü Ultra Maratonu’na, ülke çapından 25 koşucunun katılması bekleniyor.
Elbistan-Afşin-Ekinözü Ultra Maratonu'na 25 Sporcu Katılacak
14:26
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Açıklaması "Bir yerde karar verme yetkisi millete ait değilse, irade meşruyetini ve kaynağını milletten almıyorsa o irade meşru değildir"
11:09
Cemevi'nden Özel Kitap Çalışması Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Elbistan Şubesi (Cemevi) tarafından hazırlatılan ve Ali Aksüt tarafından kaleme alınan ‘Sözden Yazıya’ Elbistan-Nurhak-Afşin-Ekinözü isimli kitabın tanıtımı yapıldı.
Cemevi'nden Özel Kitap Çalışması
13:23
Kırmızı Benekli Alabalık Popülasyonu Artırılacak Kahramanmaraş'taki çeşitli bölgelerden tutulan kırmızı benekli anaç alabalıklar, Trabzon'da çoğalttıktan sonra tekrar aynı derelere bırakılacak Doğa Koruma Milli Parklar Şube Müdürü Kalınkütük: "Projedeki hedef, derelerimizi 15 yıl önceki yoğun alabalık bulunan dönemine yeniden döndürmektir"
Kırmızı Benekli Alabalık Popülasyonu Artırılacak
12:33
Kaçak Avcılara Fahri Av Müfettişlerinden Şafak Operasyonu Kahramanmaraş’ın Ekinözü ilçesi kırsalında kaçak olarak projektörle gece tavşan avladıkları belirlenen kaçak avcılar, fahri av müfettişlerine yakalandı.
Kaçak Avcılara Fahri Av Müfettişlerinden Şafak Operasyonu
12:04
Başkan Küçük'ten Mahir Ünal'a Duble Yol Teşekkürü Elbistan Belediye Başkanı Av. Durmuş Küçük, Elbistan-Göksun arasındaki 70 kilometrelik yolun duble yol haline getirilmesi için başlatılacak projedeki katkılarından dolayı, AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’a teşekkür etti.
Başkan Küçük'ten Mahir Ünal'a Duble Yol Teşekkürü
00:04
Geniş Bant Abone Sayımız 40 Milyona Dayandı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "Geniş bant abone sayımız, 2002'de 20 bin kişiyken, bugün 40 milyona dayandı." dedi.
Geniş Bant Abone Sayımız 40 Milyona Dayandı
19:21
Geniş Bant Abone Sayısı 40 Milyon Oldu Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "Geniş bant abone sayımız, 2002'de 20 bin kişi kullanıyordu, bugün 40 milyona dayandı." dedi.
20:04
Ekinözü'ndeki Bağcılığı Geliştirme Projesi Meyve Vermeye Başladı Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesinde uygulamaya konulan 'Bağcılığı Geliştirme Projesi' meyvelerini vermeye başladı.
Ekinözü'ndeki Bağcılığı Geliştirme Projesi Meyve Vermeye Başladı
17:52
Kahramanmaraş'ta Bağcılık Ekinözü ilçesinde uygulamaya konulan 'Bağcılığı Geliştirme Projesi' meyvelerini vermeye başladı.
12:13
Büyükşehir, Kalealtı-İğde Arasını Asfaltlıyor Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi, Kalealtı ile İğde Mahallesi arasındaki 8 kilometrelik yolun 2. kat asfalt kaplaması çalışmalarını başlattı.
Büyükşehir, Kalealtı-İğde Arasını Asfaltlıyor
21:13
Güneş enerjisi santrali açılışı - Kahramanmaraş'ın Ekinözü ve Adıyaman'ın Gölbaşı ilçelerinde kurulan güneş enerjisi santralleri hizmete açıldı.
Güneş enerjisi santrali açılışı -
16:46
Akdemir Ges, Yılda 1 Milyon 140 Bin Kw Saat Elektrik Üretecek Türkiye’nin en büyük satış amaçlı lisanssız güneş enerjisi santrallerinden biri olan ve geçtiğimiz günlerde Ekinözü ilçesinde elektrik üretimine başlayan Akdemir Güneş Enerji Santrali’nin (GES) açılışı törenle yapıldı.
Akdemir Ges, Yılda 1 Milyon 140 Bin Kw Saat Elektrik Üretecek
16:37
Güneş Enerjisi Santrali Açılışı Kahramanmaraş ve Adıyaman'da elektrik üretmek amacıyla kurulan santraller hizmete açıldı.
Güneş Enerjisi Santrali Açılışı
15:45
Ekinözü'nde Güneş Enerjisiyle Çalışan Elektrik Santrali Açıldı Kahramanmaraş'ın Ekinözü İlçesi'nde, 1 milyon Euro'ya mal edilen güneş enerjisiyle çalışan elektrik santrali düzenlenen törenle açıldı ve üretime başladı.
Ekinözü'nde Güneş Enerjisiyle Çalışan Elektrik Santrali Açıldı
11:04
Elbistan Ultra Maratonu 12 Ekim'de Koşulacak Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) tarafından tescillenerek 2012 yılından itibaren faaliyet takvimine eklenen ultra maraton koşusu, federasyonunun takviminde Elbistan 170 kilometre Ultra Maraton ve Yarı Maratonu olarak yayınlandı.
Elbistan Ultra Maratonu 12 Ekim'de Koşulacak
17:47
Ekinözü'nde Park Çalışması Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı tarafından Ekinözü ilçesine iki adet yeni park yapılacağı bildirildi.
Ekinözü'nde Park Çalışması
16:22
Ekinözü'nde Cemevi Açılışı Ekinözü ilçesinde ÇAN DER tarafından yapımı tamalanan Cemevi düzenlenen törenle hizmete açıldı.
13:41
Büyükşehir, İğde'de Asfalt Çalışmasına Başladı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçe genelindeki asfalt çalışmalarına hız verdi.
Büyükşehir, İğde'de Asfalt Çalışmasına Başladı
20:44
Kahramanmaraş Ekinözü'nde Ormanlık Alanda Yangın Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesinde, ormanlık alanda bilinmeyen nedenle çıkan yangın rüzgarın etkisiyle büyüdü.
Kahramanmaraş Ekinözü'nde Ormanlık Alanda Yangın
19:22
Ekinözü'nde Ormanlık Alanda Yangın Kahramanmaraş'ın Ekinözü İlçesi'nde, ormanlık alanda bilinmeyen nedenle çıkan yangın rüzgarın etkisiyle büyüdü.
Ekinözü'nde Ormanlık Alanda Yangın
18:23
Kahramanmaraş Ekinözü'nde Orman Yangını Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesinde çıkan orman yangınında 4 ev hasar gördü, onlarca dönüm orman alanı kül oldu.
Kahramanmaraş Ekinözü'nde Orman Yangını
21:19
Deneme amaçlı ekilen çilekte hasat zamanı - K. Ekinözü ilçesinde deneme amaçlı ekilen çileğin hasadına başlanıldı.
Deneme amaçlı ekilen çilekte hasat zamanı - K.
14:11
Kahramanmaraş'ta Çilek Hasadı Ekinözü ilçesinde deneme amaçlı ekilen çileğin hasadına başlanıldı.
Kahramanmaraş'ta Çilek Hasadı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 06:13:18. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EKİNÖZÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]