07:2500
SON DAKİKA EL KAİDE HABERLERİ

Son Dakika El Kaide Haberleri

   

  Işid'le Mücadelede Askere İhtiyacımız Yok"

  Irak Dışişleri Bakanı Caferi: "Irak'ın askere değil, silah yardımına ihtiyacı var. Biz ne topraklarımızda savaşacak asker ne de askeri üs inşa edilmesi talebinde bulunduk" (Dün 17:32)

   

  MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması

  "Türkiye için IŞİD ne kadar gayrimeşru ise PYD PKK da o kadar gayrimeşru, yasa dışı ve uluslararası hukuka aykırı insanlık düşmanlarıdır. (Dün 17:05)

   

  Bahçeli: Işid ile Mücadele Ederken Pkk-Pyd'ye Yol Verilmemeli

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın IŞİD konusunda yaptığı ‘Kara esastır, böyle bir örgütü havadan bitiremezsiniz, Türkiye üzerine düşen görevi yerine getirecektir’ sözlerini değerlendirdi. (Dün 15:10)

   

  Bahçeli'den Tezkere Açıklaması

  Bahçeli'den Tezkere Açıklaması

  MHP Genel Bakanı Devlet Bahçeli, tezkereye ilişkin, “Partimiz, TBMM’nin gündemine gelecek tezkereye de her türlü eleştirisi saklı kalmak kaydıyla, bu hassasiyetle bakacak ve tercihini Türk milletinden yana kullanacaktır” dedi. (Dün 15:02)

   

  El Kaide ile Bağlantılı Kişi ve Örgütler Listesi Yenilendi

  El Kaide ile Bağlantılı Kişi ve Örgütler Listesi Yenilendi

  Bakanlar Kurulu, listeye 14 kişi ve 2 örgüt ekledi, bir kişinin bilgilerini güncelledi. (Dün 09:45)

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (2) "Geçiş üssü, şusu, busu değil. Bunlar teknik tabirlerdir ve bizim olası tüm ihtimallere karşı Türkiye'nin alması gereken tedbirleri gayet diplomatik bir üslupla ve askeri gerekleri de dikkate almak suretiyle üzerinde hassasiyetle adeta bir gergef gibi işleyerek hazırladık" "10 Ekim 2013 tarihinde Resmi Gazete'de mal varlıklarının dondurulmasına karar verilen kişi, kuruluş veya organizasyonlar da listelenmiştir. (30 Eylül 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 07:25:58. #1.13#