SON DAKİKA EL KAİDE HABERLERİ

Son Dakika El Kaide Haberleri

 • 25 Şubat 2017 01:02 Nasır El-Hariri: Nasır El-Hariri: "Görüşmeler Olumlu Geçti" Birleşmiş Milletler (BM) Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura, Beşşar Esed rejimi ve muhalefetten geçiş yönetimi, anayasa hazırlanması ve seçim süreci konularında ayrıntılı görüşlerini bildirmelerini istedi.
 • 24 Şubat 2017 21:42 Suriye Konulu Cenevre 4 Görüşmeleri Birleşmiş Milletler (BM) Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura, Beşşar Esed rejimi ve muhalefetten geçiş yönetimi, anayasa hazırlanması ve seçim süreci konularında ayrıntılı görüşlerini bildirmelerini istedi.
 • 24 Şubat 2017 10:56 El Kaide Polis Merkezine Saldırdı: 8 Ölü El Kaide Polis Merkezine Saldırdı: 8 Ölü Güney Yemen'de sabah erken saatlerde, Ebyen şehrinin merkezindeki Zencibar kasabasında El Kaide tarafından Ennecde polis merkezine yapılan bombalı araç saldırısında 8 polis öldü, 9 polis de yaralandı.
 • 24 Şubat 2017 10:52 Yemen'de El Kaide, Polis Merkezine Saldırdı: 8 Ölü Yemen'de El Kaide, Polis Merkezine Saldırdı: 8 Ölü Güney Yemen’de sabah erken saatlerde, Ebyen şehrinin merkezindeki Zencibar kasabasında El Kaide tarafından Ennecde polis merkezine yapılan bombalı araç saldırısında 8 polis öldü, 9 polis de yaralandı.
 • 23 Şubat 2017 11:02 Sosyal Medyada El-Kaide'yi Öven Şahıs Tutuklandı Kapaklı ilçesinde sosyal medya üzerinden terör örgütü El-Kaide'yi öven bir kişi tutuklandı.
 • 22 Şubat 2017 17:22 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (2) Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın, "Bizzat Sayın Cumhurbaşkanımızın kuruculuğuna öncülük yaptığı ve yakınen de takip ettiği Maarif Vakfı çalışmaları bu bağlamda Türkiye'nin yurt dışındaki FETÖ'yle mücadelesinde önemli rol üstlenmiş durumda.
 • 22 Şubat 2017 17:06 Başbakan Yıldırım, Medya Temsilcileriyle Buluştu Başbakan Yıldırım, Kanun Hükmünde Kararnamelerle (KHK) yapılan görevden almaların mağduriyet yarattığı iddialarına ilişkin, "İşin göbeğinde olan bir kişiyle hasbelkader bir işin içine dahil olmuş bilmeyerek, bunu birbirinden ayırt etmeden bu dediğiniz tarzda bir mağduriyet giderme...
 • 22 Şubat 2017 15:19 Ankara - 1) İbrahim Kalın: Ankara - 1) İbrahim Kalın: "Pkk, Fetö, Dhkp-C Gibi İllegal Örgütlerin Almanya ve Diğer Avrupa... (ANKARA - 1) İbrahim Kalın: "PKK, FETÖ, DHKP-C gibi illegal örgütlerin Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinde cirit attığı bir dönemde asıl yoğunlaşılması gereken DİTİB mensupları değil, bu terör örgütleri olmalıdır"ANKARA (İHA) - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Almanya'da DİTİB...
 • 22 Şubat 2017 15:01 Almanya'ya 'Ditib' Tepkisi Almanya'ya 'Ditib' Tepkisi Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Almanya ve Avrupa'nın diğer ülkelerinde PKK, FETÖ, DHKP-C gibi terör örgütlerinin cirit attığı bir dönemde asıl yoğunlaşılması gerekenin DİTİB değil, terör örgütleri olduğunu söyledi.
 • 22 Şubat 2017 14:50 Sözcü Kalın'dan Almanya'ya Ditib Tepkisi Sözcü Kalın'dan Almanya'ya Ditib Tepkisi Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Almanya’da DİTİB mensuplarına yönelik yapılan suçlamalara ilişkin, Almanya ve Avrupa’nın diğer ülkelerinde PKK, FETÖ, DHKP-C gibi terör örgütlerinin cirit attığı bir dönemde asıl yoğunlaşılması gerekenin DİTİB değil, terör örgütleri olduğunu söyledi.
 • 22 Şubat 2017 12:08 Dha İstanbul Bülteni - 2 Dha İstanbul Bülteni - 2 1- ATATÜRK HAVALİMANI'NDAKİ TERÖR SALDIRISIYLA İLGİLİ İDDİANAME KABUL EDİLDİHaber: Serpil KIRKESER / Kamera: İstanbul DHAAtatürk Havalimanı'nda 28 Haziran 2016 tarihinde DAEŞ terör örgütü tarafından gerçekleştirilen saldırıya ilişkin 41'i tutuklu 46 şüpheli hakkında hazırlanan iddianame...
 • 22 Şubat 2017 11:41 Atatürk Havalimanı Saldırısına İlişkin İddianamenin Detayları Belli Oldu; Telefondan İstanbul... Atatürk Havalimanı'nda 28 Haziran 2016'da terör örgütü DAEŞ tarafından gerçekleştirilen saldırıya ilişkin hazırlanan 257 sayfalık iddianamenin detayları belli oldu.
 • 22 Şubat 2017 11:38 Yemen'deki Olaylar Yemen'deki Olaylar Yemen'in güneyindeki Ebyen vilayetinde terör örgütü El-Kaide'nin Hükümet güçlerine ait mühimmat yüklü 3 askeri aracın yolunu keserek kaçırdığı bildirildi.
 • 22 Şubat 2017 11:30 Atatürk Havalimanı Saldırısına İlişkin İddianamenin Detayları Belli Oldu; Telefondan İstanbul... Atatürk Havalimanı Saldırısına İlişkin İddianamenin Detayları Belli Oldu; Telefondan İstanbul... Atatürk Havalimanı'nda 28 Haziran 2016'da terör örgütü DAEŞ tarafından gerçekleştirilen saldırıya ilişkin hazırlanan 257 sayfalık iddianamenin detayları belli oldu.
 • 22 Şubat 2017 11:25 Atatürk Havalimanı Saldırısına İlişkin İddianamenin Detayları Belli Oldu Atatürk Havalimanı Saldırısına İlişkin İddianamenin Detayları Belli Oldu Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilen saldırıya ilişkin hazırlanan iddianamenin detayları belli oldu.
 • 22 Şubat 2017 00:59 Iran Ortadoğu'da Eskisi Kadar Rahat Hareket Edemeyecek Iran Ortadoğu'da Eskisi Kadar Rahat Hareket Edemeyecek" Washington merkezli Hudson Enstitüsü uzmanı Michael WASHINGTON, ABD'deki yeni yönetimle birlikte artık İran'ın eskisi kadar etkin olamayacağını söyledi.
 • 19 Şubat 2017 18:40 53. Uluslararası Münih Güvenlik Konferansı 53. Uluslararası Münih Güvenlik Konferansı BM Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura, Astana'da Türkiye, Rusya ve İran arasında Suriye'de ateşkesin sağlanması yönünde yapılan görüşmeleri gerçekçi bir politika olarak desteklediklerini söyledi.
 • 19 Şubat 2017 16:46 Trump, İsveç'te Olmamış Bir Saldırıdan Söz Edince... Trump, İsveç'te Olmamış Bir Saldırıdan Söz Edince... Florida'da "Amerika için kampanya" mitinginde konuşan ABD Başkanı Trump, "Almanya'da neler olduğuna bir bakın.
 • 19 Şubat 2017 15:53 Afganistan'da El Kaide'nin Elebaşlarından Biri Öldürüldü Afganistan'da Gazne vilayetinde düzenlenen operasyonda El Kaide'nin elebaşlarından Seyfullah Ahtar'ın öldürüldüğü bildirildi.
 • 18 Şubat 2017 17:27 Dha İstanbul Bülteni - 3 Dha İstanbul Bülteni - 3 (geniş haber)1- NUMAN KURTULMUŞ: EL BAB'TA DEAŞ MİLİTANININ BİR ELİNDE AMERİKAN SİLAHI BİR ELİNDE RUS SİLAHI...Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş,"El Bab'da savaşıyor bizim askerlerimiz, El Bab'da karşısındaki DEAŞ militanının bir elinde Amerikan silahı bir elinde Rus silahı...
 • 18 Şubat 2017 16:31 (Geniş Haber) Kurtulmuş (Geniş Haber) Kurtulmuş "El Bab'ta Deaş Militanının Bir Elinde Amerikan Bir Elinde Rus Silahı" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Eyüp Bahariye Mevlevihanesi'nde İstanbul Dostluk Derneği'nin "Cumhurbaşkanlığı Sistemine Dostlarla Birlikte Evet" adlı programına katıldıBurada konuşan Kurtulmuş, herkesin 16 Nisan sabahına kadar Türkiye'de çok yüksek oranda 'evet' oyları çıkması için...
 • 18 Şubat 2017 16:25 Numan Kurtulmuş El Bab'ta Deaş Militanının Bir Elinde Amerikan Silahı Bir Elinde Rus Silahı Numan Kurtulmuş El Bab'ta Deaş Militanının Bir Elinde Amerikan Silahı Bir Elinde Rus Silahı (ek görüntüyle) NUMAN KURTULMUŞ EL BAB'TA DEAŞ MİLİTANININ BİR ELİNDE AMERİKAN SİLAHI BİR ELİNDE RUS SİLAHI(ek görüntüyle) NUMAN KURTULMUŞ: EL BAB'TA DEAŞ MİLİTANININ BİR ELİNDE AMERİKAN SİLAHI BİR ELİNDE RUS SİLAHI...
 • 18 Şubat 2017 16:18 Numan Kurtulmuş: El Bab'ta Deaş Militanının Bir Elinde Amerikan Silahı Bir Elinde Rus Silahı... Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş,"El Bab'da savaşıyor bizim askerlerimiz, El Bab'da karşısındaki DEAŞ militanının bir elinde Amerikan silahı bir elinde Rus silahı...""Bu coğrafyada PYD denilen unsurun eline her türlü silahları, hatta zırhlı araçları verenler kimler ve niçin veriyorlar?
 • 18 Şubat 2017 16:14 Geniş Haber) Kurtulmuş Geniş Haber) Kurtulmuş "El Bab'ta Deaş Militanının Bir Elinde Amerikan Bir Elinde Rus Silahı" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Eyüp Bahariye Mevlevihanesi'nde İstanbul Dostluk Derneği'nin "Cumhurbaşkanlığı Sistemine Dostlarla Birlikte Evet" adlı programına katıldıBurada konuşan Kurtulmuş, herkesin 16 Nisan sabahına kadar Türkiye'de çok yüksek oranda 'evet' oyları çıkması için...
 • 18 Şubat 2017 16:11 Dha İstanbul - (Geniş Haber) Numan Kurtulmuş: El Bab'ta Deaş Militanının Bir Elinde Amerikan Silahı... Dha İstanbul - (Geniş Haber) Numan Kurtulmuş: El Bab'ta Deaş Militanının Bir Elinde Amerikan Silahı... Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş,"El Bab'da savaşıyor bizim askerlerimiz, El Bab'da karşısındaki DEAŞ militanının bir elinde Amerikan silahı bir elinde Rus silahı...""Bu coğrafyada PYD denilen unsurun eline her türlü silahları, hatta zırhlı araçları verenler kimler ve niçin veriyorlar?