12:2500
SON DAKİKA EMİNE ÜLKER TARHAN HABERLERİ

Son Dakika Emine Ülker Tarhan Haberleri


EMİNE ÜLKER TARHAN

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 1986 yılında mezun oldu. Avukatlık yaptıktan sonta yargıçlığa başladı. YARSAV'ın kurucu üyesi.... Devamı

  Kılıçdaroğlu, Tarhan ve Batum'a Görev Vermedi

  Kılıçdaroğlu, Tarhan ve Batum'a Görev Vermedi

  İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığına karşı çıkan CHP'lilere tek tek görev verilirken sadece Emine Ülker Tarhan ve Süheyl Batum'a görev verilmedi. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Tarhan: Başbakan Görevinden Ayrılmazsa, Üzerinde Lekesi Kalır

  CHP'li Tarhan: Başbakan Görevinden Ayrılmazsa, Üzerinde Lekesi Kalır

  CHP'li Emine Ülker Tarhan, AK Parti'nin Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan'ın görevinden istifa etmesi gerektiğini belirterek, "Ayrılmayabilir, ama üzerinde lekesi kalır." dedi. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Ak Partili Uslu'dan CHP'ye Eleştiri

  Ak Partili Uslu'dan CHP'ye Eleştiri

  AK Parti Çorum milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, halktan umudunu kesenler ve halkın iradesine güvenmeyenlerin başka ideolojilerden ithal ettikleri adaylarla milletin aklını çelmeye çalıştığını söyledi. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Vural Savaş: Hedef CHP ve İşçi Partisi'ni Sandığa Göndermemek

  Vural Savaş: Hedef CHP ve İşçi Partisi'ni Sandığa Göndermemek

  Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Vural Savaş, Antalya'da, Muratpaşa Belediyesi'nin kültür salonunda düzenlenen 'Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Ne Yapacağız' başlıklı panelde konuştu. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Vural Savaş: Hedef CHP ve İşçi Partisi'ni Sandığa Göndermemek

  Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Vural Savaş, Ak Parti'nin cumhurbaşkanlığı seçim stratejisini sandık başına CHP'lileri İşçi Partilileri göndermemek üzerine kurduğunu savunarak, "Bu suretle Recep Tayyip Erdoğan'ı ilk turda seçtirme çabaları var. Sandık başına gitmek bu nedenle o kadar önemli" dedi. (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  CHP'li Öztürk: 'Biz İsyan Filan Etmiyoruz'

  CHP'li Öztürk: "Biz İsyan Filan Etmiyoruz"

  CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk, 'çatı aday' Ekmeleddin İhsanoğlu ile ilgili olarak, "10-15 milletvekilinin bir araya gelip aday konusunda düşünce alışverişi yapması, bu konudaki düşüncelerini paylaşmasını bir isyan hareketi, bir karşı duruş olarak değerlendirmek mümkün değildir. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kadınlardan Tarhan İçin Son Çağrı

  Emine Ülker Tarhan'ın cumhurbaşkanı adayı gösterilmesini isteyen Anadolu Kadınları Platformu, milletvekillerine son kez çağrı yaptı. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  CHP'de Cumhurbaşkanı Adaylığı Tartışmaları

  CHP'li Batum:"Umarım bu bireysel tercihleri ve muhafazakar kitle ile tarihsel uzlaşma istekleri, CHP tabanında kalıcı hasarlara yol açmaz ve ayrıca başka adaya tahammül edememek de katılımın düşmesine ve rakibin ilk turda seçilmesine neden olmaz" (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Anadolu Kadınları Platformu'ndan 'Tarhan' çağrısı -

  Anadolu Kadınları Platformu'ndan "Tarhan" çağrısı -

  Anadolu Kadınları Platformu üyeleri, CHP Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan'ın cumhurbaşkanı adayı gösterilebilmesi için eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal ve arkadaşlarına çağrıda bulundu. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Kadınlardan Baykal'a Çağrı

  Kadınlardan Baykal'a Çağrı

  Antalya Anadolu Kadınları Platformu, CHP milletvekili Emine Ülker Tarhan'ın Cumhurbaşkanı adayı gösterilmesi konusunda CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'a çağrı yaptı. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Kadınlardan Baykal'a 'Emine Ülker Tarhan' Çağrısı

  Kadınlardan Baykal'a "Emine Ülker Tarhan" Çağrısı

  Antalya Anadolu Kadınları Platformu, CHP'li Emine Ülker Tarhan'ın Köşk adayı gösterilmesi konusunda CHP'li Deniz Baykal'a çağrı yaptı. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  CHP'DE KILIÇLAR ÇEKİLDİ ! EMİNE ÜLKER TARHAN'DAN ADAYLIK AÇIKLAMASI

  CHP'DE KILIÇLAR ÇEKİLDİ ! EMİNE ÜLKER TARHAN'DAN ADAYLIK AÇIKLAMASI

  CHP Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan kamuoyuna, kendisinin Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterilmesi ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Tarhan açıklamada Ekmeleddin İhsanoğlu'na imza vermediğini belirterek, "Milletvekili arkadaşlarım tarafından Cumhurbaşkanı adayı olmam için başlatılan girişimin her kesimden ilgi görmesi ülkemin geleceğine dair beni umutlandırmış ve yüreklendirmiştir" dedi. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Emine Ülker Tarhan: Disiplin Kuruluna Giderim

  Emine Ülker Tarhan: Disiplin Kuruluna Giderim

  CHP'de ismi alternatif aday olarak gündeme gelen Emine Ülker Tarhan "Partimin değerlerine inandığım için disiplin kuruluna gitmeye hazırım" dedi. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  TBMM önünde "Tarhan" için imza çağrısı -

  Cumhuriyet Kadınları Derneği (CKD) üyeleri, milletvekillerine CHP Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan'ın cumhurbaşkanı adayı gösterilebilmesi için gerekli olan 20 imzayı tamamlamaları çağrısında bulundu. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  TBMM Önünde "Tarhan" İçin İmza Çağrısı

  Cumhuriyet Kadınları Derneği üyeleri, TBMM önünde milletvekillerine CHP Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan'ın cumhurbaşkanı adayı göterilebilmesi için gerekli olan 20 imzayı tamamlamaları çağrısında bulundu. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  Anadolu Kadınları Platformu: Adayımız Emine Ülker Tarhan

  Antalya'da kurulu Anadolu Kadınları Platformu üyeleri, TBMM'ye telgraf çekerek, Emine Ülker Tarhan'ın cumhurbaşkanı adayı gösterilmesini istedi. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  Tsb Cumhurbaşkanı Adayı Olarak Emine Ülker Tarhan'ı İstiyor

  Türkiye Sanatçılar Birliği üyeleri, Cumhurbaşkanı adayı olarak Emine Ülker Tarhan istediklerini belirtti. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  CHP Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuloğlu Açıklaması

  CHP Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuloğlu Açıklaması

  CHP Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuloğlu, Emine Ülker Tarhan’ın kendisini arayarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adaylığının söz konusu olmadığını, olayların kendisinin bilgisi dışında geliştiğini söylediğini belirtti. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin'in destek ziyaretleri -

  CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin'in destek ziyaretleri -

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Ali Engin, CHP ve MHP'nin cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek vermeleri için Büyük Birlik Partisi (BBP), Demokratik Sol Parti (DSP) ve İşçi Partisi'ni (İP) ziyaret etti. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Anadolu Kadınları: Adayımız Emine Ülker Tarhan

  Anadolu Kadınları: Adayımız Emine Ülker Tarhan

  Antalya'da Anadolu Kadınları Platformu üyeleri, cumhurbaşkanı adayı olarak Emine Ülker Tarhan'ı görmek istediklerini duyurdu. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Sanatçıların Cumhurbaşkanı Adayı, Emine Ülker Tarhan

  Sanatçıların Cumhurbaşkanı Adayı, Emine Ülker Tarhan

  Türkiye Sanatçılar Birliği (TSB) üyeleri, cumhurbaşkanı adaylarının CHP eski Grup Başkanvekili Emine Ülker Tarhan olduğunu açıkladı. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, CHP ile MP'nın cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek vermeleri için bazı siyasi partileri ziyaret etti. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.07.2014 12:25:33. #1.13#