14:1300
SON DAKİKA EMNİYET MÜDÜRLERİ KARARNAMESİ HABERLERİ

Son Dakika Emniyet Müdürleri Kararnamesi Haberleri

  Amasya Emniyet Müdürü Bayazıt'tan Veda Ziyaretleri

  Amasya Emniyet Müdürü Bayazıt'tan Veda Ziyaretleri

  Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğüne alınan Amasya Emniyet Müdürü Cemil Bayazıt, Taşova’da veda ziyaretlerinde bulundu. (16 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Vali Çomaktekin'e Ziyaretler

  Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, yeni göreve başlayan İm Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ve SGK İl Müdürü Nurcan Yurt Şenel'i makamında kabul etti. (16 Mayıs 2014 Cuma )

   

  İl Emniyet Müdürüne Veda Kahvaltısı

  İl Emniyet Müdürüne Veda Kahvaltısı

  Son Emniyet Müdürleri kararnamesiyle merkez Emniyet Müdürlüğüne atanan Ağrı İl Emniyet Müdürü Bayram Coşkun, 2 yıl boyunca birlikte görev yaptıkları Eleşkirt Emniyet Amirliği personeli ile beraber özel bir restoranda veda kahvaltısı yaptı. (16 Mayıs 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

 • 'Babayiğit'in 100 Milyon Dolara İhtiyacı Var

  'Babayiğit'in 100 Milyon Dolara İhtiyacı Var Karsan'dan yapılan açıklamada, 60 milyon dolar harcadıkları yerli aracı tam olarak üretebilir hale getirmek için 100 milyon dolara ihtiyaç olduğu belirtildi.

 • Araban Mı Var, Derdin Var!

  Araban Mı Var, Derdin Var! Türkiye'de son 3 yılda benzinli otomobil fiyatları yüzde 13, dizel otomobil fiyatları ise yüzde 25 arttı. Tamir, bakım ve yakıt fiyatları ise uçtu.

 • Rahmi Koç'tan Ülker'e Tebrik Mektubu

  Rahmi Koç'tan Ülker'e Tebrik Mektubu Koç Holding'in Onursal Başkanı Rahmi Koç, Yıldız Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker'i başarısından dolayı tebrik eden bir mektup gönderdi.

[Hata Bildir]
25.10.2014 14:13:57. #1.13#