SON DAKİKA EMRE KIZILIRMAK HABERLERİ

Son Dakika Emre Kızılırmak Haberleri

 • 23 Aralık 2016 21:20Kazakistan'da Türk Filmlerine Büyük İlgiKazakistan'da Türk Filmlerine Büyük İlgiYerli Düşünce Derneği tarafından Kazakistan’ın başkenti Astana’da düzenlenen Astana Türk Filmleri Haftası, Kazaklar tarafından büyük ilgi gördü.
 • 19 Aralık 2016 13:06Yalçın Topçu: "Ortak Değerlerimizi Yaşatmalıyız"Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Yerli Düşünce Derneği Onursal Başkanı Yalçın Topçu, "Ortak değerlerimizi yaşatmak ve çoğaltmak bizlerin asli vazifesidir" dedi.
 • 06 Aralık 2016 14:16"SAADET Hanım" Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde Ayakta AlkışlandıŞehir Tiyatroları'nın yeni oyunu Saadet Hanım'ın galası 5 Aralık gecesi Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde gerçekleştirildi.
 • 26 Kasım 2016 12:24Emre Kızılırmak Azerbaycan'da Hayranlarıyla BuluştuEmre Kızılırmak Azerbaycan'da Hayranlarıyla BuluştuİSTANBUL/ Oyuncu Emre Kızılırmak, "Türk Filmleri Haftası-Bakü" kapsamında gerçekleşen panelde sinemaseverlerle bir araya geldi.
 • 18 Ekim 2016 16:46Türkiye'deki Şehirli Çocuklar" ProjesiAvrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA) ile İsviçre merkezli Dünya Kalp Federasyonu (World Heart Federation) işbirliğiyle başlatılan, Türkiye Kalp Vakfı tarafından yürütülen "Türkiye'deki Şehirli Çocuklar" projesi tanıtıldı.
 • 18 Ekim 2016 16:44"Türkiye'deki Şehirli Çocuklar" Basın Toplantısı YapıldıTÜRK Kalp Vakfı'nın resmi üyesi olduğu Dünya Kalp Federasyonu ile UEFA'nın birlikte başlattıkları Türkiye'deki Şehirli Çocuklar projesi basın toplantısı Sütlüce Lazzoni Hotel'de gerçekleşti.
 • 18 Ekim 2016 16:39Türkiye'deki Şehirli Çocuklar Basın Toplantısı YapıldıTürkiye'deki Şehirli Çocuklar Basın Toplantısı YapıldıTürkiye'deki Şehirli Çocuklar basın toplantısı yapıldıFutbol ve sanat dünyasının ünlü isimleri Türk Kalp Vakfı'nın projesinde bir araya geldiTürk Kalp Vakfı'nın resmi üyesi olduğu Dünya Kalp Federasyonu ile UEFA'nın birlikte başlattıkları Türkiye'deki Şehirli Çocuklar projesi basın toplantısı Sütlüce Lazzoni Hotel'de gerçekleşti.
 • 18 Ekim 2016 16:34Türkiye'deki Şehirli Çocuklar" Basın Toplantısı YapıldıTÜRK Kalp Vakfı'nın resmi üyesi olduğu Dünya Kalp Federasyonu ile UEFA'nın birlikte başlattıkları Türkiye'deki Şehirli Çocuklar projesi basın toplantısı Sütlüce Lazzoni Hotel'de gerçekleşti.
 • 08 Ekim 2016 19:32Ünlü İsimler Lösemili Çocuklar İçin Sahaya ÇıktıÜnlü İsimler Lösemili Çocuklar İçin Sahaya ÇıktıSanatçılar ve efsane futbolcular, lösemili çocuklar için düzenlenen maçta Maltepe'de bir araya geldi.
 • 08 Ekim 2016 18:43Ünlü İsimler Lösemili Çocuklar İçin Sahaya ÇıktıÜnlü İsimler Lösemili Çocuklar İçin Sahaya ÇıktıTürkiye’nin önde gelen sanatçılarıyla efsane futbolcuları, lösemili çocuklar için düzenlenen maçta Maltepe’de bir araya geldi.
 • 22 Şubat 2016 13:55Anne Acısı Yaşayan Işıl Yücesoy'u Engin Akyürek Teselli EttiAnne Acısı Yaşayan Işıl Yücesoy'u Engin Akyürek Teselli EttiIşıl Yücesoy, bir hafta arayla kız kardeşinden sonra annesi de toprağa verdi. Annesinin cenaze töreninde usta oyuncuyu Engin Akyürek sarılarak teselli etti.
 • 23 Ocak 2016 18:55Göztepe Başkanı Sepil Hakem OlduGöztepe Başkanı Sepil Hakem OlduGöztepe Başkanı Sepil hakem oldu Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Bodrum Göztepe Futbol Okulu tarafından, futbolu seven ancak uygun şartlarda oynama ve kendini geliştirme imkanı bulamayan çocuklar için başlatılan Bir krampon da sen ol adlı sosyal sorumluluk projesinin tanıtımı için oynanan gösteri maçında hakemlik yaptı.
 • 23 Ocak 2016 17:56Bodrum'da Bir Krampon da Sen Ol Projesi Faaliyete GeçtiBodrum'da Bir Krampon da Sen Ol Projesi Faaliyete GeçtiBodrum’da faaliyete başlayan Göztepe Futbol Okulu, "Bir Krampon da Sen Ol" projesini öğrencilerin ve velilerin katılımıyla tanıttı.
 • 23 Ocak 2016 17:23Göztepe Başkanı Sepil Hakem OlduGöztepe Başkanı Sepil Hakem OlduGöztepe Başkanı Mehmet Sepil, Bodrum Göztepe Futbol Okulu tarafından, futbolu seven ancak uygun şartlarda oynama ve kendini geliştirme imkanı bulamayan çocuklar için başlatılan "Bir krampon da sen ol" adlı sosyal sorumluluk projesinin tanıtımı için oynanan gösteri maçında hakemlik yaptı.
 • 03 Aralık 2015 16:28Ünlü Sanatçılar 3 Aralık'ta Engellilerle Basketbol Oynadı Salonu'nda gerçekleşen gösteri maçı renkli görüntülere sahne olurken, sanatçıların maçta sayı bulmakta zorluk yaşaması dikkatlerden kaçmadı.
 • 03 Aralık 2015 16:193 Aralık Dünya Engelliler GünüBeşiktaş Jimnastik Kulübü'nün (BJK), aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu tekerlekli sandalye takımı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla gösteri maçı yaptı.
 • 03 Aralık 2015 16:18Tekerlekli Sandalyeye Oturan Ünlüler, Engellilerle Basket OynadıTekerlekli Sandalyeye Oturan Ünlüler, Engellilerle Basket OynadıBakırköy Belediyesi tarafından '3 Aralık Dünya Engelliler Günü' dolayısıyla düzenlenen sosyal sorumluluk projesi kapsamında ünlü isimler, tekerlekli sandalyelere oturarak engellilerle basketbol oynadı.
 • 03 Aralık 2015 15:35Ünlüler, Tekerlekli Sandalyeyle, Engellilerle Basketbol OynadıBakırköy Belediyesi’nin organizasyonunda ünlü sanatçıların, engelli basketbol oyuncuları ile yaptıkları gösteri maçı renkli görüntülere sahne oldu.
 • 02 Aralık 2015 10:57Ünlü Sanatçılar 3 Aralık'ta Engellilerle Basketbol OynayacakÜnlü Sanatçılar 3 Aralık'ta Engellilerle Basketbol OynayacakYeşilyurt Spor Kulübü Kapalı Salonu'nda 3 Aralık günü gösteri maçına Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu engeli sporculara destek olmak için tüm İstanbulluları davet etti.
 • 01 Aralık 2015 10:30Ünlü İsimler, Engellilerle Basketbol OynayacakBakırköy Belediyesi’nin engellilere farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlediği organizasyonda Itır Esen, Emre Kızılırmak, Ruhi Sarı ve daha birçok ünlü isim engellilerle basketbol oynayacak.
 • 16 Eylül 2015 16:28Bir Deniz HikayesiBir Deniz Hikayesi" Dizisinin Oyuncuları İlk Bölümü Yöre Halkıyla İzlediÖzel bir televizyon kanalında dün akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan ve çekimleri Muğla’nın Marmaris ilçesinin şirin kasabası Bozburun’da gerçekleşen “Bir Deniz Hikayesi” adlı dizinin oyuncuları ve çekim ekibi, dizinin ilk bölümünü düzenlenen akşam yemeğinde Bozburun halkıyla birlikte izledi.
 • 07 Ağustos 2015 23:56Ünlü Oyuncular, Türkoloji Öğrencileriyle BuluştuOyuncu Nursel Köse ile Emre Kızılırmak, Yunus Emre Enstitüsü tarafından düzenlenen etkinlikte Uluslararası Türkoloji Yaz Okulu öğrencileriyle bir araya geldi.
 • 05 Ağustos 2015 14:23Ünlü İsimler?kadına Şiddete Hayır?dediBennu Yıldırımlar, Öykü Çelik, Başak Parlak, Gamze Karaman, Hasan Yalnızoğlu, Kemal Uçar, Emre Kızılırmak, Betül Şahin, Burak Demir, Aslı Omağ, Çağlar Sayın ve Adnan Koç gibi ünlü isimlerden bir araya gelen sanatçılar, Türkiye'nin en büyük kanayan yarası, Kadına Karşı Şiddet konusunda farkındalık yaratmak ve sesi olmayan kadınlarımızın sesi olmak için bir araya geldiler.
 • 01 Temmuz 2015 13:05Ali Koç, Mehmet Topal ve Salih Uçan Toçev'in Davetinde BuluştuAli Koç, Mehmet Topal ve Salih Uçan Toçev'in Davetinde BuluştuFutbolun, iş dünyasının ve televizyonun yıldızları Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) için buluştu.
 • 01 Temmuz 2015 12:40Okuma İstekli Çocuklar", Ünlülerle İftar YaptıTüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV), Fenerbahçeli futbolcu Mehmet Topal'ın desteğiyle Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen çocukları aralarında sporcu, iş adamı ve oyuncuların bulunduğu isimlerle bir araya getirdi.